Wlrk nee Als specialist op het gebied van gemeentelijke volkshuisvesting krijgt u bij ons een centrale plaats. INTREC B. V. I Docenten m/v m SUCCES r gemeente OOSTBURG Start MEEWERKEND VOORMAN U bezit de capaciteiten om leiding te geven. Wij zoeken een coördinator facilitaire zaken. personeel uitzendburea u vertegen woordigers Controller M/V NIOIVIIICIUIMI 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 MAART 1998 Brugge Frankrijk; De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwo ners) is gelegen in West Zeeuwsch-Vlaan- deren. Er zijn vele recreatieve mogelijkhe den, een gezond leefklimaat en een aan trekkelijk achterland (België en circa 90 km van de Franse grens). De gemeentelijke organisatie (ca. 160 me dewerkers) vraagt van de medewerkers een klantgericht optreden, creativiteit, een flexibele instelling en een bedrijfsmatige benadering van het werk. Het bestuur van de gemeente Oostburg zoekt een Beleidsmedewerker Volkshuisvesting v/m voor 36 uur per week (vacaturenummer 98/03) Functie-informatie: De werkzaamheden binnen de functie be staan in hoofdzaak uit: - onderzoek naar en advisering over de gemeentelijke volkshuisvesting (program mering van woningbouw, woningverbetering en herstructurering van de bestaande woning voorraad); - advisering over de aspecten met betrek king tot de relatie gemeente - woning corporaties; - begeleiding van en advisering over de juridisch-administratieve beleids aspecten van bouwplannen; - extern overleg over volks huisvestingsaangelegen heden. ->ML$4'£fh.ürg 2 0 $.0 Functie-eisen: - hbo, bijv. heao-ej, hbdo, hba; - ruime ervaring op het terrein van de volks huisvesting; - kennis van relevante wet: en regelgeving, inclusief jurisprudentie; - goede contactuele vaardigheden en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - inzicht in en gevoel voor bestuurlijke ver houdingen en besluitvormingsprocedures; - zelfstandig zowel als in teamverband kun nen functioneren. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring be draagt het bruto maandsalaris bij 36 uur per week maximaal f 6.427,-- (gem. schaal 10). Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie Volkshuisvesting en Milieu, de heer A. de Vos-, tel. (0117) 45 72 71. Sollicitaties kunnen, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 10 dagen na verschijning van deze vacaturemelding wor den gezonden aan: Burgemeester en Wethouders van Oost burg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Verpleegkundige m/v Het betreft een vacature voor minimaal 24 i week. Datum in dienst zo spoedig mogelijk. Taken: verzorgen van het spreekuur, geven voorlichting en alle andere voorkomende werk- j zaamheden als verpleegkundige. Vereist: HBO V of opleiding Verpleegkundige aangevuld met MGZ. Planmatig en doelgericht L, kunnen werken, stressbestendig, flexibele instelling, beschikken over eigen vervoer en bij voorkeur woonachtig in Zeeuws Vlaanderen. Voor meer informatie: Start Zierikzee, tel. 01II -41 5?N§1 Timmermannen m/f Voor een timmerfabriek in Goes. Taken: tmmerwerk verrichten in een timmerfabriek en het vervaardigen van prefabkozijnen. Vereist: ervaring of scholing als timmerman, woonachtig in de omgeving Goes. Het betreft een fulltime baan, het werk is voor - langere tijd. Voor meer informatie: Start Goes, Mark Slotboom, tel. OI13 - 23 02 57. r Werkt zeker International Recycling Intree B. V. is een internationale handelsonderneming in aluminium en aluminium-afvallen. Kantoor en opslagplaats zijn gevestigd in kamperland Voor onze opslagplaats zoeken wij per direct een: Functie-omschrijving: - laden/lossen materialen met kraan, laadschop of heftruck - controleren en sorteren materialen - onderhoud aan kraan, laadschop of heftruck - nauwe samenwerking met de vervoersafdeling Functie-eisen: - ruime ervaring in het besturen van kraan, laad schop en heftruck. Bij voorkeur in het bezit van ver eiste diploma's - kennis van metalen, in het bijzonder aluminium - vrachtwagenrijbewijs en chauffeursdiploma is een pré. Uw schriftelijke of mondelinge reactie binnen 7 dagen aan: Intree B.V., Mevr. M.J. de Zwart-Van Hee, Haven 5, 4493 BJ Kamperland. Tel.: 0113-371054 Voor ons verzorgingshuis De Vurssche zijn we momenteel op zoek naar een coördinator facilitaire zaken m/v voor 20 uur per week. De functie: Als coördinator faci litaire zaken hebt u de dagelijkse leiding over de mede werksters in de linnenkamer en de schoonmaakdienst. U legt verantwoording af aan de facilitair manager van de regio. Daarnaast fungeert u als eerste aanspreekpunt waar het gaat om facilitaire aangelegenheden. Of het nu gaat om het regelen van een receptie, het coördineren van een verhuizing van een bewoner of het klaarmaken van zalen voor een vergadering, u bent degene die alles feilloos regelt en verzorgt. Indien nodig kunt u ingezet worden bij schoonmaak- of linnenkamer werkzaamheden. Wij vragen: Wij vinden het belangrijk dat u over leidinggevende capaciteiten beschikt en ervaring hebt in het coördineren van schoonmaak- werkzaamheden. Daarbij bent u uitstekend in staat uw medewerkers te motiveren en te stimuleren. Ook kunt u prima zelfstandig functioneren en hebt u een flexibele instelling. Wij bieden: Vooralsnog betreft het een tijdelijke aanstelling voor de periode van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer R Lafarre, facilitair manager, telefoon 0115-678910. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling PO&O van verpleeghuis Ter Schorre, t.a.v. mevrouw M. Pauwels, personeels functionaris, postbus 275, 4530 AG Terneuzen. E VURSSCHE gzal in 2001. de h n) vormtsameii met verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen de Regio De Vurssche zijn ongeveer 80 mensen werkzaam in verschillende disciplines, en nieuw zorgcentrum in Axel gerealiseerd zijn, met 75 verzorgingshuis- informatie over de SVRZ kunt vinden op http://www.svrz.nl. INFORMATIEBIJEENKOMST DEELTIJDOPLEIDINGEN SOCIALE ARBEID VLISSINGEN 21 MAART 1998 3 10.00 en i2.oo uur. |,S0S^|H06ESCH00 L HAARLEM Roompot Tweetand. Vakanties zoekt per direct: zelfstandige medewerk(st)ers voor de supermarkt Minimaal 20 uur per week. Meer informatie: Vakantiepark Roompot Beach Resort, Kamperland, tel. 0113-374180 Camping De Zandput, Vrouwenpolder, tel. 06-51425206 College Scholengemeenschap voor VBO - MAVO - HAVO - Atheneum - Gymn Gevraagd met ingang van het schooljaar '98-'99: Nederlands plm. 10 lessen 2e graads niveau Het Zwin College in Oostburg is een algemeen bijzondere school voor VBO - MAVO - HAVO - Atheneum en Gymnasium. Het leerlingenaantal van de school bedraagt circa 1100 en het aantal personeelsleden circa 100. Momenteel is de school nog gevestigd op 3 lokaties maar binnen afzienbare tijd zal gestart worden met nieuwbouw om te komen tot één lokatie. Duits plm. 26 lessen 2 e graads niveau Engels plm. 20 lessen 2e graads niveau Geschiedenis plm. 14 lessen 1e graads niveau Wiskunde plm. 20 lessen 2e graads niveau Sollicitatie/inlichtingen: U kunt uw sollicitatie richten aan en inlichtingen krijgen bij dhr. ir. C. S. Hoek, rector van de school, Postbus 32, 4500 AA Oostburg, Telefoon 0117-454555 (school) of 0117-455272 (privé). o.cl.'R^etf 'Tjautic b.v. Hét adres voor: - Levering, inbouw en reparatie van binnen- en buitenboordmotoren. - Mobiele servicedienst. - Alle voorkomende reparaties en onderhoud aan jachten. - Winterstalling buiten én overdekt. ^Veer Heftruck-monteurs BfflHffl Heb jij kennis van hydrauliek en pneumatiek en enige bekendheid met diesel-, LPG-, of elektri sche vorkheftrucks, dan hebben wij direct werk! Vertegenwoordiger Wij zoeken een ervaren vertegenwoordiger voor het werven van klanten in de food-sector. Werkvoorbereider/calculator Voor werkzaamheden in de metaal-sector. Een MTS of HTS-opléiding is een vereiste. Programmeur ■H Voor het ontwikkelen van software. Kennis van diverse Microsoft-pakketten is een vereiste. Verkoper buitendienst Heb jij ervaring in de verkoop buitendienst en heb je enige kennis van telecom-producten, dan hebben wij een baan voor je! Magazijnmedewerker - Voor 1 dag per week zoeken wij iemand voor magazijnwerk. De voorkeur gaat uit naar een dame. woonachtig in of in de buurt van Heinkens- zand. Industrieel schoonmakers Voor een bedrijf in St. Maartensdijk zoeken wij industrieel schoonmakers voor nachtdiensten. Het gaat hier om een vaste baan. Schoonmaaksters II l Voor een bedrijf in Baarland en een school in Hoedekenskerke zoeken wij schoonmaaksters. Het gaat beide om functies voor langere tijd! Administratief medewerkster ■■I Voor een periode van ongeveer 3 maanden zoeken wij iemand voor licht administratief werk. Als je kunt werken met Exact en WP 6.0, dan heb ben wij een leuke baan voor je! - Tevens zoeken wij voor het komende sei- - zakkennaaiers - mosselsorteerders - productiekrachten - algemeen medewerkers. Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Ook voor jou !!!ll Wij zoeken voor ons kantoor in Bergen op Zoom: die via een uitstekende interne opleiding kunnen doorgroeien tot zelfstandig ondernemer. Bel tijdens kantooruren tussen 10.00 - 1 6.00 uur: KB Systems 0164 - 248 319. Recyfeed B.V. in Nieuwdorp is een jonge snelgroeiende organisatie, die deel uitmaakt van het Watco concern, dat op de nationale en internationale afvalinzamelings- en verwerkingsmarkt een voor aanstaande positie inneemt. Vanaf 1997 verwerkt Recyfeed op professionele en betrouwbare wijze verpakte en onverpakte organische reststoffen tot hoogwaardige veevoederproducten voorde veehouderij. Binnenkorfwordt in Vlissingen-Oost de nieuwe fabriek in gebruik genomen met moderne kantoor-, productie- en opslagfaciliteiten. Voor dit met ongeveer 40 werknemers opererende bedrijf, dat binnen een nieuwe markt met forse groeipotentie actiefis, zoeken wij kandidaten voorde functie van teamworker en bouwer met overzicht In deze nieuwe functie wordt u verant woordelijk voor de verdere optimalisering van de financiële administratieve organisa tie, in samenwerking met 2 medewerkers waaraan u leiding geeft. Concreet betekent dit, dat u ie maken krijgt met een breed pakket aan activiteiten. Onder andere ver zorgt u de periodieke en jaarlijkse financiële rapportages en afsluitingen, inclusief de analyses. U stelt de budgetten, kostprijs- en investeringscalculaties, liquiditeitsanalyses en meerjarenplannen op en signaleert af wijkingen. Tevens bent u liet aanspreekpunt voor alle fiscale, bancaire, financierings- en verzekeringsaangelegenheden. U beheert en optimaliseert het automatiserings systeem en doet'voorstellen ter verbetering ii hanteert de OAWS-gedragscode van het management informatiesysteem. Als lid van het management team bepaalt u mede hel ondernemingsbeleid. U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Deze functie is met name geschikt voor de ambitieuze controller van 30-35 jaar met een hands on ondernemersmenialileit. U kunt met een grote male van zelfstandig heid binnen een klein, professioneel team opereren. Uw kennis en ervaring heeft u opgedaan binnen een marktgericht produc tiebedrijf met bij voorkeur batchgewijze verwerking. Door uw persoonlijkheid en positief/kritische, open benadering weet u in korte tijd op alle niveaus binnen deze informele, maar taakgerichte organisatie Werving Selectie respect voor uw visie en werkwijze af te dwingen. U heeft minimaal een afgeronde financieel/administratieve hbo-opleiding, bijvoorbeeld spd/heao-be. U woont of bent bereid te gaan wonen binnen maximaal 60 minuten auto reistijd van Vlissingen. Herkent u uw volgende carrièrestap in deze dynamische functie als financieel geweten .van dit snelgroeiende bedrijf, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatie brief met motivatie en curriculum vit.ae naar: Novicum Werving en Selectie. Postbus 127. 3430 AC Nieuwegein. Heeft u nog vragen, dan kunt u ook bellen: 030 - 605 10 05. Gerichte testen kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. ining CBA/A91.0185

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44