X MODE P4 uncle sam laat een flinke skate STORi &Ce O prince Jm 38s Sporthuisi tel. 0111-413774^ deurloo -mannen- Mode deurloo PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 10 MAART 1998 IMventure HNGERI E TP%Ti&3£.: HOLlY n^fierie inline skates, snowboards - steles - shoes skateboards en rollerskates schuithaven 10 zierikzee nuNisOP O Sporthuis Zierikzee Visstraat 18, Zierikzee tel. 0111-413774 De bekende v.t./tennismerken zoals Nike, Adidas, Lotto, Rucanor, Reebok, Hummel, Cruyff Killter, Brunotti, Bad Boys vinden weer een plekje bij ons in het assortiment '98. In het tennisracketsegment een aanvangsprijs in junior van 39,95 en bij senioren van 99,95, met merken Prince, Head, Dunlop, Wilson, (Hammer 6,2 en 8,2). In de maand april starten wij weer met een aanbieding in bespanningen. Q Deurloo sport Schuithaven 2-4, Zierikzee tel 0111-412298 In de grootste sportzaak van Zierikzee vindt u naast de functionele sportartikelen ook uw vrijetijdskleding met merken zoals: Chiemsee, Oxbow, O'Neill, en de meer technische merken zoals Helly Hansen en Tenson. Dit voorjaar heb ben wij naast de basis sweaters en t-shirts ook blouses, Vhals sweaters, dubbelkraagssweaters en t-shirts. Nieuw! Ruime keuze in super longbody rackets racket met langere steel). Geeft een betere service en smash, meer power met controle, een grotere reikwijdte en meer spin. Vraag vrijblijvend advies. We hopen u onze collectie te kunnen tonen. Graag tot ziens, Bob en Erik. O Lingerie Diane Dam 21, Zierikzee tel. 0111-412471 De lingerie van dit seizoen staat weer in het teken van vrouwelijkheid. De voorgevormde BII's zijn weer helemaal lenig van weggeweest. Zachte fiber- fill vullingen houden de borsten mooi in model. Het comfort van de lingerie wordt bevorderd door bet gebruik van microvezels clie zacht zijn en vocht absorberen. De short en de string blijven populair, ook de torselet is weer hoogst modieus. De modetinten voor dit seizoen zijn geel en jade- groen. O Storm 8, Co Melkmarkt 10, Zierikzee tel. 0111-414060 Storm Co is een trendy winkel voor de jeugd, o.a. Fake, O'Neill, Quicksilver, Pepe jeans, Lee, Rip Curl, Wrangler, Cars, No Fear en Cat. Schoenen:Air walk, Blackstone, Yellow-cab! Kleding: maten 152-188+ Schoenen: maten 35-47. O u. Soesbergen Mode Appelmarkt IA, Zierikzee tel. 0111-412347 Mode is geen keurslijf maar een tiveede huid. Soepelluchtig, comfortabel en vooral ook.... mooi! Dat geldt zeker voor de nieuwe lente- en zomercol lectie die wij voor u selecteerden. De hoogwaardi ge stoffen en de boeiende kleuren zullen u onge twijfeld fascineren. De nieuwe mode laat u kennis maken met ongekende mogelijkheden tot combi neren en een rijkheid van stijlen die uw hart zal stelen. Want mode is wat ons betreft genieten. Voordelen van 'van Geesbergen mode'. 1. Een klanten-creditcard met bonus. 2. Optimale klantvriendelijkheid. 3. Kwaliteit 'merkkleding. 4. Gewone vermaakkosten gratis (v.a. f 250,-, m.u.v. korting). 5. De koffie staat voor u klaar. Graag tot zien, Ingrid, Ronald, Aram, Conny Marian, Cora, O Deurloo Jeans Mol 5, Zierikzee tel 0111-414555 Belangrijk is het paradepaardje van Levi's, de 501, maar ook de andere modellen van Levi's zijn niet weg te denken. Ook vindt u bij ons meiken als REPLAY Lee. Wij hebben jeans in een scherpe prijsklasse van ons huismerk. Hiervan kunnen wij het merk niet noemen uit concurrentieoverwe- ging. Voorbeeld: volwassen jeans f 49,90 en junior jeans f 29,95.Vele sportieve merken (O'Neill) leve ren hun 'tops' om de collectie compleet te maken U vindt tevens bij Deurloo Jeans de schoenencol lectie van Timberland Levi's. OXBOW O H'ky LinChérie Melkmarkt 1, Zierikzee tel. 0111-412816 Laat u verrassen door de lingeriecollectie van Holty LinCHérie. Vele soorten romantische en sportieve lingerie. De ontwerpers van de nieuwe badmode hebben zich laten inspireren door geometrische motieven en tere kleuren. Ook presenteren wij u met trots onze nieuwe col lectie corrigerende badpakken en fraaie nachtmo de. O Uncle Sam trendsporfs Schuithaven, Zierikzee tel. 0111-420080 Wie de nieuwe collectie van Roces ziet, kan alleen maar smullen. Veel goede veranderingen: belang rijk is dat de prijs van een groot aantal modellen is verlaagd. Nieu we bevestigingssystemen van schoenen aan het frame, afneembare onderstellen. Optimaal support en comfort door toepassing van twee hardheden kunststof in de schaal, NRT jr.: een verstelbare kinder-skate. Deze skate groeit mee door verstelling, maat 30-35 of35-40. Nog meer dan voorheen besteedt Roces aandacht aan de dames-skates.Alle toppers uit de Roces-col- lectie worden in damesuitvoering uitgebracht, waarbij niet alleen met het model, maar ook met de kleurkeuze rekening is gehouden. O fob t'l' Casuals Visstmat 10, Zierikzee tel, 0111-415177 U bent van harte welkom om de nieuwe collectie te komen bekijken bij Po/a Polo Casuals!. Stern Kosmetiek Zeeland Beautyfarm Oosterweegje 5, Noordgouwe tel, 0111-401381 Schoonheid... dat is karakter, persoonlijkheid en een goede verzorging. Het is aandacht voor jezelf voor je voeding, beweging, ontspanning en rust. Natuurlijk hoort daar een verantwoorde huidver zorging bij en bij Stern Kosmetiek brengt men deze regels dan ook graag in de praktijk. Want naast de één- en meerdaagse arrangementen kunt u in de salons terecht voor o.a. gezichtsbehande lingen, epileren, zonnebank, massage, etc.... In de Beautyshop vindt u bovendien verzorgende cosmetica, make-up, cadeaubonnen en de mooiste lingerie. Een bezoekje aan Stern Kosmetiek is altijd een beetje vakantie, maar dan vakantie in uw eigen streek. Neem een paar uur of een dag de tijd voor jezelf en boek zo'n arrangement. Samen met een vrien din, collega, moeder, dochter of individueel. Zo'n beautyarrangement is een moment van ontspan ning en aandacht, terwijl enthousiaste 'Bio Line" specialistes garan t staan voor de juiste adviezen en de verzorgende behandelingen-. Dat transfor meert de schoonheidsbehandeling naar schoon heidsverzorging in Optima Forma. Daar heeft Stern Kosmetiek naam mee gemaakt, ook buiten het eiland. Maar Stern Kosmetiek is voor jou lekker dichtbij. Bel 40.13-81. Gewoon doen! <D Deurloo Mode Mol 7, Zierikzee tel. 0111-414555 De sportieve man. De krachtmeting, de prestatie, de herkenning. Bij Deurloo Mode bent u omgeven door casual merken als Camel, Tenson, Cottonfield, Paid Shark, State of Art en vele andere. In gepaste sfeer kunt u zich koesteren met merken als Gardew; Baumler, Harold, Carl Gross, Boss en niet te vergeten Melka in het middenprijs segment met broeken, colberts en vele jacks. Tevens heeft Melka schitterende overhemen. Samen met John Miller en Le Dub maakt dit het aanbod zeer compleet. deurloo SS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 52