HOL7Y Sluis ïlA mm DINSDAG 10 MAART 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 37sbw Frou Frou Tuesday BC Fashion La Pagayo Cottonclub Bogart Canoe Scabetti Setterlaine (D Mode in COLLEGE STIJL met exclusieve betaalbare merken Elitair Festoon Cher Scarva Lanaby Forest Fields Tourelle Poststraat 26, Winterstraat 5, (0111) 421705 (0187) 602450 Zierikzee Dirksland NIEUWSTRAAT 13 4311 AM BRUXNXSSE TEL. 0111-481768 Bandolera Moment by Moment Frou Frou Sao Paulo Venducci Falino Bugarri Secret Love Estelï Trend O Holfy Fashion Q Verton Schoenen 0 Tourelle Poststraat 26, Zierikzee Tel. (0111) 421705 Dam 19, Zierikzee tel. 0111-412816 Havenplein 13, Zierikzee Tel. (0111) 412488 Melkmarkt 8, Zierikzee Tel. (0111) 420737 In onze zaak staat weer een zeer uitgebreide, ex clusieve collectie schoenen en tassen voor u klaar. Variërend van plateauzolen tot luxe pumps en san- daletten. U ziet het. bij ons kunt u altijd iets moois vinden. Ons vakkundig verkoopteam staat graag voor u klaar! Wij nodigen u hartelijk uit om eens kennis te ma ken met de meest uitgebreide, exclusieve schoenen zaak van Zeeland. Betaalbare damesmode in 'College Style'. De zomer is al bij ons binnen, met mooie kleuren, mooie merken: Elitair, Festoon, Forest Fields, Lanaby's, Scarva en Cher. Geopend non-stop van 0900 tot 17.30 uur. Op koopavond tot 21.00 uur. La Boom voor de leukste trendy kindennode. Stoer: o.a. No No. LICKS., Kirke-Dungba, Rags. Roman tisch: o.a, Les Robes. Bij deze merken de hoofdkleu ren wit, marine, khaki en lichtblauw, als bijkleur roest en bruin. Verder veel donkere- en streepdenim. In de Oilily jeans- en Cakeivalkcollectie veer kleur, o.a. turquoise, zeegroen, roest, geel, gecombinerd met khaki en de streepjesdenim! In onze schoenen collectie vindt u de meiken Natrino, Bana, Brak kies, KiplingYelloiv-cab, Pinokkio en Blackstone, Wij zijn heel enthousiast over de collectie, nu het zonnetje nog! Kleding maten 62-164 Schoenen maten 19-36 Laat u verrassen door de nieuwe voorjaarscollec ties van Holly Fashion! Nieuwe kledingcollecties in verrassend nieuwe stij len. Transparante stoffen,, linnen voiles. Daarnaast veel felle kleuren en exotische dessins. U zult u w persoonlijke smaak herkennen bij Holly FashionOnze mode-adviseurs zullen u graag hel pen bij het maken van uw keuze. Q De Toverdoos Magnifiek Dam 6, Zierikzee Tel. (0111) 416862 Nieuwstraat 13, Bruinisse Tel. (0111) 481768 Nieuwstraat 11, Bruinisse Tel. (0111) 481768 De Toverdoos is een winkel waarin de kinderen zich vermaken en u rustig de winkel met verschil lende stijlen kleding voor zowel baby (maat 56) als teenager (maat 188) kunt bekijken, In de kinder mode is heel veel mogelijk, van romantische jurk jes tot stoere kombinaties. De marine tinten, zoivel klassiek als stoer, zijn weer helemaal in het mode beeld terug. Wij hebben voor de baby's;petit Bateau, Lapanino, Miniatuur, Tuuf's File. Timberland, Ken- zo. Voor de Kids: Cakewalk, Lapagayo, Elle, Kenzo. Voor de eigenzinnige jongens en meiden hebben wij de trendy merken; O'Neill, Sally Dog, Bird Dog, No-No en Timberland. Op 17 en 18 maart bent u van harte welkom op onze open huis dagen. In een gezellige sfeer kunt u onze collectie bekijken. Voor de kinderen staat een traktatie klaar! Krijgt u ook de lentekriebels? Daar hoort onze sprankelende vooijaarscollectie helemaal bij! Het modebeeld voor dit voorjaar is vrouwelijk en ken merkt zich door pure eenvoud. Het accent ligt op soepelvallende, luxe stoffen, die zorgen voor een rij ke uitstraling. De nieuwste kleuren komen uit de natuur. Ragfijne hooitinten, geraffineerd groen, wa- terdruppelkleuren en kiezellinten zijn het hele maal. Een uitgebreid assortiment pullovers en t- shirts maken de collectie compleet. Sportief, zakelijk of trendy? Sluis Mode heeft het voor u! Een nieuw seizoen, een nieuwe mode, in Magnifiek willen wij u in een gezellige ambiance het nieuwe modebeeld laten zien van 'spring "98' (maat 34 t/m 46). Het kleurbeeld is over het algemeen subtiel met veel natuurtinten als eau, zand en beige. Ook witten en grijzen doen het goed, evenals blau w. Lin nen maakt een comeback en speciaal zijn de trans parante soepele materialen. Op 20 en 21 maart bent u van harte welkom op onze open huis dagen. In een gezellige sfeer en on der het genot van een hapje en drankje kunt u on ze collectie bekijken. Q Modehuis Mania Poststraat 19, Zierikzee Tel. (0111) 415776 De nieuwe vooijaarscollectie is binnen bij Mode huis Marita. U bent van harte welkom om deze collectie te ko men bekijken! Havenpark 30, Zierikzee Tel. (0111) 416234 Zomer 1998 bij Agnes Mode: Koel, kruidig en stret chy. Voor de vrouw: een lang vloeiend silhouet met tunieken, kimonovormen en kuitlange shirtjassen, wikkelrokken en blouses of slanke broekvormen met rechte of iets gerende pijp. Het vrouwelijke beeld domineert. Wit is een grote kleur met als chi que partners beige, grijs, bruin en donkerblauw. Belangrijk zijn ook lichtblauw en lila. Voor de man: Zomerse bonnetterie waarin retro invloeden verwerkt zijn vonnen een groot item. Sportief en kleurrijk uitgevoerd of in sobere sfeer. De hoge v- hals en shirts met militaire aspecten als epaidetten en klej)zakken en broeken met overal zakken; de zogenaamde combat. Q De Totebel St. Domusstraat 25, Zierikzee Tel. (0111) 416955 Appelmarkt 2, Zierikzee Tel. (0111) 420163 Voor ieder moment, voor elke lach, voor iedereen een totebellendag. Vanaf 2 maanden tot 14 jaar. Een spetterende collectie het hele jaar! Kom binnen in een zee van kleuren, de gevoerde merken ope nen voor u alle deuren. Pompiedom, Happy Harry en Zophie, Parro, Jottum Zamm, Art word, wie oh wie. Wij heten u welkom voor een presentatie, voor de kinderen een lekker traktatie! foan Barbara Vrolijke kleurtjes bepalen deze zomer de merken- collectie (maat 50 t/m 128) van o.a. Baby face, Feetje, Sturdy, Tinus P en Tuuf. Leuke prints, ruitjes en streepjes voeren de boventoon. Ook aanstaande moeders kunnen nu bij ons terecht. Verder vindt u bij ons kraamcadeautjes, kinderwagens. Autostoel tjes en nog veel meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 39