HÖndenL W rk T nee Workshop voor de 'gevorderde' optiebelegger. Zeelan cz Art Director m/v uitzendbureau Bedrijfskundige m/v OAZ Advies Op zoek naar deskundig personeel? OAZ Advies' eigen personeelsnetwerk Openstaande vacatures Informatie en sollicitatie Adecca donTfeht, Telefoon: (073) 645 54 55 Rabobank sm 46 PROVINCIALE ZEE UWSE COURANT ZATERDAG 7 MAART 1998 Beleggen In opties, zowel defensief als speculatief, wordt steeds populairder. Daarom organiseert de Generale Bank in Zeeland een speciale workshop over beteggen tn opties. Dit gebeurt in samenwerking met Amsterdam Exchanges. Tijdens.deze avond worden diverse c Tevens gaan we dieper in op aspecte orderverloop. Datum en locatie Dinsdag 24 maan 10SS, van 19.30 to Locatie: Partycentrum Landfust, strategieën behandeld. 3 prijsvorming en uur. 1, Nieuwdorp. Meer informatie of aanmelden? Neemt u tijdens kantooruren contact op met de heer A. van Moolenbroek van de Generale Bank via telefoonnummer 0118-65 77 47. Aan deze workshop zijn geen kosten verbonden. Generale Bank. De Andere Bank. (Earn; waiipiRs) Op korte termijn zoeken wij een AD clie kreatief zijn tanden wil laten zien, zich vastbijt in élke klus en visuals maakt waar ons en onze klanten het water van-in de mond loopt. Goed gebekt onderbouw je jouw op vallende beeld-tekstlconsepten en als een echte waakhond bewaak je de uitvoering van jouw kreaties. Je gaat voor het beste! Tot de tanden gewapend met een afgeronde reldame-opleiding (minimaal MBO), enkele jaren buro-ervaring en up-to-date kennis van de Mac (dus van QuarkXPress, Photoshop, FreeHand. Illustrator, enz.), leun je direct aan de slag. Ben je niet bang voor onze waakhond Joris, stuur ons dan razendsnel een in het oog springende presentatie van jezelf (met c.v.)! BOOM^^KOIXIKTIEI Boom Kollektief. De Sleutelrol in Kreatieve Kommunikatie. "Apv Postbus 244, 4460 AE Goes, 's-Gravenpolderseweg 2c, 4461 LT Goes Telefoon (0113)252052, Fax (0113)252053 http//boom.zeelandnet.nl, E-mail boom@boom.zeelandnet.nl Hovenier/Stratenmaker m/v l^B Wij zijn op zoek naar een ervaren hovenier tevens stratenmaker. Het werk is in de omgeving van Middelburg en voor een aantal maanden. Heeft u interesse? Neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Salarisadministrateur m/v ■■i Wij zoeken per direct een salarisadministra teur in bezit van de nodige diploma's en ervaring. Leeftijd tot 25 jaar. Voor meer info kunt u terecht bij Inge van der Linden 0118-629658. Medewerker deb. en cred. administratie m/v l Voor een van onze relaties zijn wi j op zoek naar medewerker debiteuren en crediteuren admini stratie. De functie eisen zijn: MEAO-BA, vaardig heden met Windows en Word, goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Het is een fulltime baan voor langere lijd. Voor meer informatie kunt u terecht bij Inge van der Linden 0118-629658. Chauffeur m/v Wij zijn op zoek naar een chauffeur in bezit van rijbewijs BCE en het CCV-B. Het betreft een parttime baan voor 20 uur in de week en hel werk is voor langere tijd. Voor meer informatie kunt u terecht bij Solange Vol Werk 0118-415059. Productiemedewerkers m/v Regelmatig plaatsen wij gemotiveerde pro ductiekrachten bij diverse bedrijven te Vlissingen- Oosl. Je bent in bezit van diploma VVA-1 en bereid in ploegendienst te werken. Voor vervoer en werk kleding zorgen wij!! Informatie bij Rob Borsje 0118-629658. Milieu-Kwaliteitsbewaker m/v In deze functie bent u belast met het toezicht houden op werkzaamheden, installaties en bescher mingsconstructies, alles gerelateerd aan de geldige wet- en regelgeving. U heelt minimaal een MBO opleiding, bent in staal preventief en corrigerend te handelen en bezit uitstekende contactuele en com municatieve eigenschappen. Tevens bent u in staat om zelfstandig goede verslaglegging te verzorgen. U heeft in ieder geval affiniteit of ervaring met droge verflaagdiktemetingen zodat u na gedegen instructie zelfstandig metingen kunt verrichten. Informatie bij Rob Borsje 0118-629558. Lange Geeré 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658. Sint Jcieobspassage 2. 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118 - 415059. als hoofd bedrijfsbureau Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 86G medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. De afdeling Het bedrijfsbureau ressorteert rechtstreeks onder de directeur operations. Als hoofd van deze afdeling bent u eindverantwoordelijk voor de totstandkoming van de complexe productieplanning en hiermee verband houdende zaken. U geeft leiding aan 6.medewerkers. De functie Naast de begeleiding van de productieplanning, draagt u door een optimale inzet van productie-capaciteit bij aan de beheersing van operationele kosten. U anticipeert op nieuwe inzichten in de bedrijfsstrategie en past uw plan en voorraadbeheerssysteem zonodig hierop aan. U begeleidt verbeteringsprocessen op het gebied van de integrale fysieke goederenstroom, zoals bijvoorbeeld levertijd, leverbetrouwbaarheid etc. Verder initieert en begeleidt u projecten op een breed terrein binnen operations, ter verhoging van efficiency en optimalisering van onze bedrijfsprocessen. U zorgt voor de beschikbaarheid van prestatie indicatoren, ken- en stuurgetallen en signaleert en adviseert hierover aan het management. Functie-eisen U heeft een afgeronde opleiding bedrijfskunde op universitair of HBO niveau, bij voorkeur met specialisatie in de logistieke richting (bijvoorbeeld APICS). U bent pragmatisch en als "peoplemanager" beweegt u zich op soepele wijze op alle niveaus binnen het bedrijf. U heeft als leidinggevende enkele jaren ervaring met productieplanning van batchgewijze productie met korte orderdoorlooptijden, U bent bereid om in de omgeving van Zierikzee te gaan wonen. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief voor 28 maart a.s. naar: Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v. t.a.v. mevrouw B. van Wingen (personeelsmanager) Postbus 9,4300 AA Zierikzee Voor meer informatie kunt u bellen met de directeur operations, de heer J. van Poll, telefoon om- 419551 of privé 0165-557339. Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. beschikt over een jarenlange, regionale ervaring op het gebied van werving en selectie van personeel.Veel bedrijven maken gebruik van de specifieke kennis en know-how bij het werven en selecteren van nieuwe medewerkers. OAZ Advies is een organisatie- en adviesbureau dat gelieerd is aan Schipper Accountants. Vanuit deze totale organisatie wordt specifieke deskundigheid OAZ Advies biedt ruimte op een krappe arbeidsmarkt! Mensen met kwaliteiten hebben veelal reeds een tijdelijke of vaste baan. Daardoor zijn zij vaak niet actief op de arbeidsmarkt, maar staan zij nog wel open voor nieuwe uit dagingen. Deze selecte groep mensen is doorgaans zeer interessant voor ondernemers, gezien de werkervaring die dit "verborgen potentieel" met zich meebrengt. OAZ Advies Werving Selectie biedt u de eerste keus in deze krappe markt. Een eerste stap om in contact te treden met geïnteresseerde kandidaten. Onze organisatie beschikt over een databestand, waarin mensen van MBO-, HBO- en Academisch niveau zijn opgenomen. Vanuit dit unieke bestand van ruim 700 kandi daten is in de afgelopen maanden in korte tijd een groot aantal vacatures vervuld op administratief, commercieel en technisch gebied. Bel voor informatie 0113-239450. Q Personeelsmanagement Q Managementzorgsystemen Q Opleiding Training O Bedrijfsovername en bedrijfsoverdracht O Arbeidsrecht en Sociale Zekerheid Q Automatisering Q Bedrijfsadvisering Wij zijn op korte termijn op zoek naar geïnteresseerden voor de volgende functies (m/v): O Administratief medewerker transportbedrijf (parttime, "herintreder", MBO-niveau, goede kennis Franse taal) O Chef Werkplaats (fulltime, MTS-HTS, technicus met uitstekende managementvaardigheden) Q Assistent Accountants (regio Zeeland) Q Acquisiteur/Accountmanager (regio Zeeland) Q Diverse functies op MBO- en HBO-niveau (administratief, technisch en commercieel) Bel 0113-239450 of fax 0113-239475 en vraag naar een van onze adviseurs. Voor inschrijving -in onze databank kunt u bellen voor een inschrijfformulier of uw CV plus begeleidende brief sturen naar: OAZ Advies, Postbus 8, 4460 AA Goes. Ook via internet kunt u zich aanmelden: info@oaz.nl (e-mail). Wij zijn op zoek naar een mensenmens. Het is misschien een merkwaardig woord. Maar het zegt wel precies wat we zoeken. We zoeken een kwaliteit die je niet kunt aanleren en die echt niet zo alledaags is als wel 'ns gedacht wordt. Om 't simpel te zeggen, zoeken we mensen waar andere men sen zich thuis bij voelen. Mensen die graag en gemakkelijk met anderen omgaan. Ongeacht of dat nou een klant is die aarzelt om wat te vragen, of een collega die het even niet meer weet. Deze ei genschappen heb je in ieder ge val nodig als verkoopmanager. Want dat is de functie waar het hier om gaat. In de praktijk betekent het dat je, binnen I erkoopnianager allo prodnklgroepen m/i Vroom A Dreesrnu t n i een half jaar, je eigen stukje van het grootste warenhuis van Nederland kunt runnen en rege len. Als leider van een eigen team. Dat kunnen 5 mensen zijn, dat kunnen er ook 50 zijn. Dus ook een baan waarin je heel wat verantwoordelijkheid aan moet kunnen en kennis over het assortiment moet bezitten. Wie zich in het bovenstaande herkent, moet eigenlijk niet langer aarzelen en de pen pakken. Want wij willen graag kennis maken. Diploma's van een commerciële op leiding op MBO niveau en branche erva ring zijn gewenst. Brieven naar Vroom &Dreesmann Middelburg, t.a.v. mevrouw C. Gorter, Lange Delft 31A, 4331 AK Middelburg. Personeelsdiensten Adecco behoort tot de grootste aanbieders van gespecialiseerde personele diensten in Nederland. Internationaal zijn wij nummer één. Onze dienst verlening onderscheidt zich door sterk vernieuwend, sector- en branchegericht maatwerk. Uitzenden, detacheren, poolmanage- ment, career services replacement en werving en selectie behoren tot ons dynamische werkterrein. Dankzij onze kennis, ervaring en betrokkenheid, genieten wij het vertrouwen van gerenommeerde bancaire instellingen, verzekeringsorganisaties en financiële instellingen. Adecco staat garant voor optimale begeleidings-, opleidings- en trainings faciliteiten. Wie Adecco Personeelsdiensten inschakelt voor nieuwe loopbaankansen, zet een flexibele organisatie in beweging van bewogen professionals die zich persoonlijk inzetten voor uw toekomstperspectief. Adecco Uit naam van vooraanstaande bancaire instellingen, verzekerings organisaties en financiële instellingen gaat Adecco Personeelsdiensten zich sterk maken voor een kwalitatie ve invulling op korte termijn van niet minder dan 500 concrete vacatures. Het gaat om dynamische, fulltime functies met uitstekende perspec tieven bij solide ondernemingen die in de financiële wereld een toonaan gevende rol spelen, zoals: - Cliëntadviseurs - Financieel adviseurs - Assurantie-adviseurs - Bedrijvenadviseurs - Effecten- en beleggingsspecialisten - Financieel-administratieve specialisten - Medewerkers verzekeringsadministratie - Medewerkers schade- en acceptatie-afhandelingen Opleiding op minimaal mbo- ofhbo- niveau is een must. Affiniteit met de branche is een vanzelfsprekendheid. Ervaring Is een pré. En bovenal bent u: - doortastend en besluitvaardig; - vernieuwingsgezind en initiatiefrijk; - ambitieus en ondernemend; - communicatief uitermate vaardig; - resultaatgericht. De innovatieve, doelmatige samenwer king tussen Adecco en de selecte groep financiële dienstverleners, staat garant voor een contractvorm die u op het lijf geschreven is: - vast dienstverband; - detacheringscontract; - poolcontract; - uitzendcontract. Ga de uitdaging aan en geef uw talent de ruimte. Bel het Adecco interview- en selectieteam. Dat kan vanaf vandaag. Gegarandeerd uitsluitsel binnen 14 dagen. Zaterdag 7 maart: van 10.00 uur tot 17.00 uur Maandag 9 maart: van 17.30 uur tot 21.00 uur Dinsdag 10 maart: van 17.30 uur tot 21.00 uur reageren kan ook via e-mail: info@adecco.nl voor meer vacatures: http://www.adecco.nl NEDERLANDSE VERZEKERINGSGROEP accountants belastingadviseurs i SPAARBELEG \tvter polis i'hëfef

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 46