REGIOLEIDER DOUWE EGBERTS NEDERLAND ZOEKT EEN ENTHOUSIASTE, ONDERNEMENDE JUNIOR WINKE ACCOUNTMANAGER ioed hart ir randstad uitzendbureau Start UITVOERDER WEGENBOUW [ELECTRON COMMERCIEEL MEDEWERKEN ACQUISITEUR LSPS Textielservice 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 MAART 1998 Verkoop- en magazijnmedewerker m/v Als allround medewerker bent u bij dit bedrijf verantwoordelijk voor het bestellen, in ontvangst nemen, controleren en opslaan van goederen. Daarnaast adviseert u klanten en zorgt u voor persoonlijke en telefonsiche verkoop. U heeft een technische achtergrond, commerciële vaardigheden en affiniteit met produkten in de verfindustrie. Het betreft een vacature op oproep- basis voor 20 tot 40 uur per week. Interesse? Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. aaoaEH Assistent kwaliteitscontroleur m/v Randstad Kruiningen zoekt voor een aardappelverwerkend bedrijf assistent kwaliteitscontroleurs. Na een interne opleiding bent u verantwoordelijk voor een deel van de kwaliteitscontroles die plaatsvinden op het laboratorium. We zoeken iemand met LBO/MBO-niveau, die nauwkeurig kan werken, stevig in zijn/haar schoenen staat, de nederlandse taal in woord en geschrift beheerst, niet kleurenblind is en het niet erg vindt om in ploegen dienst te werken. Heb je interesse Neem dan vanaf dinsdag contact met ons op. Informatie bij Karin Marcusse, tel. (0113) 39 42 06, Kruiningen, Stationsweg 18a. Mannen of vrouwen waarop we kunnen bouwen Voor een gerenommeerd bouwbedrijf in Middelburg willen wij graag in contact komen met gemotiveerde bouwkundigen. De werkzaamheden hebben voornamelijk betrekking op de werkvoor bereiding en klantenafhandeling. Voor deze uitdagende functie denken wij aan kandidaten met een HTS-diploma, richting Bouwkunde. Ook MTS-ers Bouwkunde met ruime ervaring nodigen wij van harte uit om te reageren. Het betreft in eerste instantie een vacature voor bepaalde tijd. Echter, gezien de stormachtige groei van de activiteiten van onze opdrachtgever, sluiten wij mogelijkheden voor een mooie toekomst niet uit. Graag nodigen wij u uit voor een oriënterend gesprek, gericht op uw mogelijk heden en uw toekomst. Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Planner m/v Ben jij die gemotiveerde MT5-er Wtb met planmatig inzicht en heb je ervaring met industriële planningsprocessen? Dan mag je deze kans niet missen. Voor een klant in Middelburg, specialist in gevel- techniek, zoeken wij een planner voor diverse grote projecten. Als je kunt omgaan met het planningspakket Microsoft Project is dat een pré. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Constructielasser m/v Wil je deze zomer aan de slag als constructielasser? Schrijf je dan nu in bij een Randstad-vestiging bij jou in de buurt. We hebben werk op allerlei niveau's met het accent op C02-lassen. Bel voor meer informatie onderstaande contactpersoon. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. Electromonteur m/v Heb je ervaring in de utiliteit en ben je klantvriendelijk en repre sentatief? Dan hebben wij de juiste baan voor jou. Voor diverse bedrijven in de omgeving van Goes zoeken we electromonteurs. Rijbewijs is vereist. Een eigen auto is een pré. Ben je beschikbaar en gemotiveerd, kom dan bij ons langs. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. AutoCad tekenaar m/v Op korte termijn hebben wij werk voor ervaren Autocad tekenaars. Voor langdurige projecten, in de geveltechniek, in Middelburg en Roosendaal zoeken wij constructie tekenaars. In het bedrijf wordt gewerkt met Autocad R14 onder Windows. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Hoofd catering m/v Ervaring in de cateringbranche, leidinggevende capaciteiten, flexi biliteit, verantwoordelijkheidsgevoel en een dienstverlenende instelling vormen het profiel van het hoofd catering. U geeft leiding aan een aantal cateringmedewerkers, maar u werkt zelf ook mee aan de lunch en de koffierondes. Kunt u zich hierin vinden dan is deze baan u op het lijf geschreven. Voor een locatie in Middelburg zoeken wij een kandidaat voor 30 uur per week, in Vlissingen hebben wij een fulltime vacature. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Het districtsbureau VVN Zeeland zoekt op korte termijn medewerkers voor diverse activiteiten ter verbetering van de verkeersveiligheid. De activiteiten betreffen voorbereiding, begeleiding en uit voering van uiteenlopende activiteiten op het gebied van educatie en voorlichting. Bij alle projecten 'wordt nauw samengewerkt met verschil lende instanties zoals gemeenten, politie, onderwijs etc. De werkzaamheden beslaan circa 5 uur per week (over dag en 's avonds). Eigen vervoer is noodzakelijk. Onze voorkeur gaat uit naar mensen met: - ervaring in en/of belangstelling voor het verkeersbeleid: - een enthousiaste en creatieve instelling; - bereidheid tot samenwerking binnen een vrijwilligers organisatie; - bereidheid tot het volgen van cursussen/bijscholings- dagen; - een HAVO/HBO werk- en denkniveau. Wij bieden: - een dynamische verkeersorganisatie met ideële uit gangspunten: - kaderopleiding op betreffend gebied; - redelijke vergoeding van gemaakte kosten. Heeft u belangstelling? Schrijf dan uw brief met curriculum vitae vóór 15 maart aan: Districtsbestuur VVN Zeeland, t.a.v. mevrouw Joh. de Nood, Segeersstraat 48, 4331 JP Middelburg. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer S. J. Vroonland, regiocoördinator VVN, 0118-642556. Bij IBG bv is plaats voor: Twee leerling elektromonteurs Vereisten: -Minimaal LTS en/of MTS opleiding elektro techniek -Flexibele instelling -Bereidheid tot verdere studie -VVA-1 strekt tot aanbeveling Geboden wordt: een prettige werkkring met goede vooruitzichten. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk aan: IBG bv, t.a.v. de heer J. W. Almekinders, Verrijn Stuartweg 17-19, 4462 GE te Goes, Tel: 0113-231630, Fax. 0113-232468 Kraanmachinist m/v Taken: het bedienen van een op een vrachtwagen geplaatste kraan (4-asser) en meewerken (timmeren) tijdens wachturen. Vereist: rijbewijs CE, chauffeursdiploma, bij voorkeur erva ring en hijsbewijs is een pré. Het betreft een fulltime dienstverband en bij voldoende ge bleken geschiktheid kans op een vast dienstverband. Aanvang werk: begin april. Metaalbewerker m/v Taken: het snijden van pijpen. Vereist: certificaat C02 lassen, flexibele instelling, bereidheid tot overwerken en enige ervaring met branden is een pré. Het betreft een fulltime dienstverband, bij gebleken ge schiktheid kans op een detacheringscontract. Verkoopster m/v Taken: verkopen en adviseren in lingerie. Vereist: relevante ervaring in de verkoop, minimaal 30 jaar, flexibele instelling en representatief. Betreft een parttime dienstverband, 20 uur per week, met kans op een vast dienstverband. Baliemedewerker m/v Taken: klanten te woord staan, telefoonafhandeling klanten, bestellingen verzorgen en invoeren, alle andere voorkomende werkzaamheden met betrekking tot baliewerk van een hore- cagroothandel Vereist: MBO-niveau, flexibele instelling, geen 9 tot 5 men taliteit, redelijke kennis van Word/Excell/Office, beschikken over goede contactuele eigenschappen, representatief en stressbestendig. Bij voldoende gebleken geschiktheid kans op een vast dienstverband. Ook zoeken wij nog: Medewerkers bediening Zelfstandig werkend kpk< 1 Schoonmakers m/v Barkeeper m/v Cafetariamedewerker m/vi Voor al deze functies geldt: Ervaring in de functie gewenst en in bezit van eigèn^ Het betreft seizoenswerk, vanaf Pasen in de fulltime in het hoogseizoen. Verder zoeken we nog vakantiewerkers voor d functies: Snackbarmedewerker Winkelbediende m/v Keukenhulp m/v IJsmedewerkers m/v Afwassers m/v Functie-eisen: Bij voorkeur ervaring, represents) kunnen rekenen. Voor meer informatie over deze vacatures: Start ZiertKf Petra Koopman, tel. 0111 - 41 57 33. Werkt zeker Behalve Douwe Egberts zijn Pickwick, Van Nelle, Lassie, Kanis Gunnink en Natrena andere bekende merken van Douwe Egberts Nederland, een werk maatschappij van Sara Lee DE Het zijn merken met leidende posities in de markt. Om onze voorsprong te behouden en verder uit te bouwen, zijn we voortdurend gericht op nieuwe producten, nieuwe markten en nieuwe methoden. Dat vraagt het nodige van onze mensen. Teamwork bijvoorbeeld. Maar ook: het dragen van verantwoor delijkheid. Betrokkenheid bij het behalen van doelstellingen en resultaten, op elk niveau in onze organisatie. Net zoals het streven naar de hoogste kwaliteit en de meeste efficiency. Die betrokkenheid zorgt voor een werkomgeving waar iedereen het beste uit zichzelf haalt. Waar mensen kansen voor de onderneming en dus voor zichzelf kunnen creëren. De positie op het schap Als junior winkel accountmanager vertegenwoordigt u de productgroep warme dranken, rijst, koude dranken en suikervervangers bij supermarkten in een bepaalde regio. Uw doel: het "top of mind" houden van onze producten, oftewel het versterken van ons marktaandeel op winkelniveau. U bouwt met winkeliers relaties op, speelt in op de commerciële mogelijkheden, adviseert over de presentatie van producten in het schap en bege leidt introducties en andere instore activiteiten (merchandising). Op basis van het accountplan en het formulebeleid ontwikkelt u de actieplannen, stelt u de doelstellingen vast en plant u uw werk zaamheden. U rapporteert over uw activiteiten en resultaten aan de regio salesmanager. Er zijn goede doorgroeimogelijkheden. Gedrevenheid, ondernemersgeest Dit is een enerverende baan, in een markt waarin de concurrentie hevig is en waarin kritisch wordt gekeken naar de winstbijdrage en functionaliteit van producten. Bovendien moeten producten op korte termijn al succes hebben. Daarom moet u een goed ontwikkeld gevoel bezitten voor marketing, het formulebeleid van winkels en instore merchandi sing. Daarnaast moet u beslist beschikken over ondernemersgeest, een actieve opstelling, alert heid, overtuigingskracht, gedrevenheid en creativiteit. Uw opleiding ligt minimaal op MBO- niveau en u hebt al enige ervaring in een commer ciële (buitendienst)functie. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar Douwe Egberts Nederland B.V., ter attentie van Anja Maassen van den Brink, afdeling Personeel Organisatie, postbus 2, 3500 AC Utrecht. Als u eerst meer wilt weten, kunt u contact met haar opnemen, telefoon (030) 297 25 64. Werken bij Douwe Egberts Nederland, werken voor grote merken. Sara Lee DE is onderdeel van Sara Lee Corporation in de Verenigde Staten, een internationale groep van bedrijven die hoogwaardige merkartikelen ontwikkelt, produceert en op de markt brengt. De activiteiten zijn ondergebracht in twee divisies: "Coffee Grocery" en "Household Body Care". Daarnaast is Sara Lee DE actief op het gebied van direct selling, rechtstreekse verkoop aan de consument. Wegens het bereiken van de Vut-gerechtigde leeftijd van één van onze mede werkers binnen de afdeling Wegenbouw zoeken wij met spoed een Organisatie: De Zeeuwse Bouw en Wegenbouw Mij b.v. is een middelgrote bouw- en wegen bouw onderneming voornamelijk werkzaam in de Provincie Zeeland. Tot onze activiteiten behoren o.a. grond, riolerings- en bestratingswerken, bodemsane ringen en kabel- en leidingwerken. Functievereisten: Opleiding MTS weg- en waterbouw of gelijkwaardig Ervaring in de wegenbouwsektor Goede contactuele eigenschappen In teamverband kunnen functioneren Rijbewijs BE Het salaris en overige voorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W.l. Besuyen tel: 0113-221920 na 18.00 uur 0113-221326. •Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Zeeuwse Bouw en Wegenbouw Mij b.v.Postbus 29, 4460 AA Goes. ZBWM Bouwen Weqenbouw Zeeuwse Bouw en Wegenbouw Mij b.v. Kantoor en werkplaats: Industriestraat 17 Postbus 29 4460 AA Goes Telefoon 0113-221920 Telefax 0113-232657 Nijverheidsweg 6, 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13,4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment b.v. is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofd zakelijk voor de industriële koeltechniek. Het moederbedrijf met 150 werknemers is gevestigd te Sint- Maartensdijk, op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast hebben wij een nevenvestiging in Tsjechië met 25 mensen en een verkoopkantoor in Groot-Brittannië. Onze afzet heeft plaats in ongeveer 35 landen, over de hele wereld verdeeld. Ter uitbreiding van onze centrale technische afdeling zijn wij op zoek naar een: Koeltechnicus- productontwikkelaar (TU/HBO) Wat houdt uw functie in: U ontwikkelt en beheerst in samenwerking met externe bureaus op de koeltechniek gerichte software U begeleidt in externe laboratoria uitgevoerde testen U ontwerpt series producten op aangeven van onze afdeling marketing U geeft (koel)technische ondersteuning aan de klant en de gehele onderneming U behandelt koelteehnisch gerichte servicevraagstukken Wat heeft u Goedhart te bieden: U heeft een relevante academische opleiding of een HBO-opleiding, aangevuld met vaktechnische opleidingen U heeft een dynamische werkhouding en affiniteit met verbeter processen in combinatie met organiserend vermogen U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift U bezit goede communicatieve vaardigheden Wat heeft Goedhart u te bieden: Wij bieden u een functie bij een dynamisch internationaal bedrijf met een leidinggevende positie in de markt. Het salaris en de arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment b.v., Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk t.a.v. de heer M. Smits. Voor eventuele informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E. de Jonge die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoon- nr. 0166-665665. ELECTRON (Terneuzen) B. V. maakt deel uit van de ELECTRON groep. Het bedrijf richt zich met name op het ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden van elektrotechnische en meet-, regel- en besturingstechnische systemen. Wij zoeken een die door het leggen en onderhouden van contacten met (potentiële) industriële relaties en door het verwerven van aanvragen/opdrachten direct meewerkt aan het realiseren van de voorgenomen groei van het bedrijf. Het werkgebied is voornamelijk de provincie Zeeland. Vereisten: - HBO denk- en werkniveau; - gedegen kennis van en ruime ervaring in de industriële elektrotechnische installatiemarkt; - uitstekende contactuele vaardigheden - representatief - beheersing van de Engelse en Duitse taal. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E.E.M. Maas, bedrijfsdirecteur, tel. 0115-617732. Uw sollicitatie kunt u richten aan ELECTRON (Terneuzen) B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 134, 4530 AC Terneuzen Lips Textielservice is een wasserij- en linnenverhuurbedrijf met een groot aantal vestigingen in heel 'Nederland. De onderneming is ge specialiseerd in de verzorging van textielgoederen voor de gezond heidszorg en het bedrijfsleven. Kenmerkend voor de organisatie is de innovatieve wijze van omgaan met dienstverleningsvormen en productieprocessen, gericht op de belangen van de afnemers. Lips Linnenmanagement B.V. is een zelfstandige werkmaatschap pij van Lips Textielservice die ondersteunende diensten biedt aan in stellingen in Nederland op het gebied van de textielverzorging. Dit betreft onder andere het beheer van linnenkamers en wasserettes in instellingen. In verband met het groeiscenario van Lips Linnenma nagement zijn wij voor de regio ZUID-HOLLAND/ZEELAND op zoek naar kandidaten voor de functie van Een gedreven HBO'er met leidinggevende talenten. In deze functie geeft u leiding aan 6 tot 8 projectcoördinatoren en daarnaast onderhoudt u contacten met klanten. U bent betrokken bij de opstart van projecten en blijft daarna verantwoordelijk voor de be geleiding. In dit kader draagt u zorg voor het beheer van onze klan ten. Andere taken zijn ondermeer het opstellen en toezien op de na leving van procedures en het bewaken van het arbo-, kwaliteits- en milieubeleid. Wij zoeken kandidaten op HBO-niveau, aangevuld met minimaal 1 jaar leidinggevende ervaring. U bent representatief en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Voor de uitvoering van de functie is het noodzakelijk dat u de Nederlandse taal in woord en geschrift goed beheerst. U dient woonachtig te zijn in de aangegeven regio en u bent in het bezit van het rijbewijs BE. Wij bieden een zelfstandige functie binnen een dynamische, groei ende, resultaatgerichte onderneming waarin u eigen initiatieven ont wikkelt. Voor de uitvoering van de functie wordt een bedrijfsauto ter beschikking gesteld. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., aan: Lips Linnenmanagement B.V., Postbus 183, 3130 AD Vlaardingen, ter attentie van mevrouw M.H. de Haan, bedrijfsmanager.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 42