Van Lanschot zoekt bankiers met pioniersgeest. Bent u de allround automatiseerder die wij zoeken? Zeelan ervaren vertegenwoordiger Inkoopmedewerker betontekenaar en staaltekenaar Wanneer u toe bent aan een bankier. j 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 MAART 1998 C. OOSTROM'S CONSERVENFABR1EKEN B.V. FRUIT- EN GROENTENCQNSERVEN/CANNED FRUIT EN VEGETABLES C. Oostrom 's Coiisérveiifabrieken B. V. is een van Nederlands belangrijkste producenten van groenten- en fruiteonserven. Onder de merknaam Coroos vindt een breed assortiment conserven - die aan hoge kwaliteitseisen voldoen, vanuit Kapelle en Geldermalsen hun weg naar de consument in zowel binnen- en buitenland. Tevens worden de huismerken voor een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven geproduceerd. In verband met toenemende werkzaamheden is er ruimte ontstaan voor een gemotiveerde BEDIENINGSMAN KETELHUIS/ ONDERHOUDS SMEERDER Tezamen met uw collega's bent u verantwoordelijk voor de bediening en het onderhoud van de gasgestookte stoomketels. Daarnaast zorgt ti er voor dat alle produktiemachines 'gesmeerd lopen'. Deze werkzaamheden worden in verschillende diensten verricht. U dient te beschikken over minimaal een LTS diploma richting metaal of mechanische tech niek, Ervaring als stoker is duidelijk een pré. Salariëring en secondaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 10 dagen richten aan C. Oostrom's Conservenfa- brieken B.V., t.a.v. de heer R.F. Peereboom, Postbus 61. 4420 AC Kapelle Het Diensfencentrum SVRZ te Middelburg biedt ondersteuning aan een drietal regio's op het gebied van de ouderenzorg in de provincie Zeeland, o.a. co het gebied van informatievoorziening en automatisering. De afdeling Informatievoorziening en Automatisering (l&A) bestaat momenteel (inclusief de vacature) uit vier personen. Samen zijn zij verantwoordelijk voor de opzet en begeleiding van diverse projecten op het gebied van informatievoorziening, met als doel deze te verbeteren en/of te vernieuwen. Tevens verzorgt de afdeling l&A het beheer van de pc-nefwerken binnen de regio's, alsmede de onderlinge samenhang in een 'wide area network'. De functie: Als sysfeemontwikkelaar verleent u ondersteuning bij het gebruik van maalwerkprogrammatuur en standaard personeels- en bewonerssystemen. Aan u de taak de maatwerksoftware verder te ontwikkelen en aan te passen. Belangrijk aandachtspunt daarbij is de migratie van de oude DOS-ontwikkelings- omgeving (Clipper) naar objectgeoriënteerde systeemontwikkeling voor Windows95. Op het gebied van informatieanalyse werkt u zelfstandig aan projecten binnen een bepaalde taakopdracht, waarbij een goed inzicht in bedrijfsprocessen uiterst belangrijk is. Wij vragen: U hebt een relevante opleiding en ervaring in IT op HBO-niveau. U beschikt over hefvermogen bedrijfsprocessen en bedrijfs modellen naar informatiestromen en gegevensstructuren te vertalen. Analytisch denkvermogen en een goed conceptueel denkniveau zijn in deze functie een absolute must. Directe inzetbaarheid bij het ontwik kelen en beheren van Clipper-programmatuur is gewenst; kennis van en ervaring met objectgeoriënteerd programmeren strekt tot aan beveling. Verder hebt u een klant- en resultaatgerichte instelling, goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en communicatieve capaciteiten. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende fulltime functie in een prettig en hecht team en met veel contacten in het werkveld. Vooralsnog betreft het een aanstelling voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Informatie: Nadere informatie over boven genoemde functie wordt graag verstrekt door de heer A. Joosse, informatiemanager, telefoon 0118-670700. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling PO&O van het Dienstencentrum SVRZ, Postbus 100, 4330 AC Middelburg, of via ons e-mailadres beheer@SVRZ.NL. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. D E N S T E N «p I RU M SVRZ De Stichting voor Regionale Zorgverlening heeft ten doei te voorzien in de behoeften aan opvang, behandeling, verpleging en verzorging; begeleiding en ontspanning voor personen, die enigerlei vorm van hulpverlening op het gebied van ouderenzorg, verpleeghuiszorg ol andere vorm van 2org nodjg hebben; Meer informatie over de SVRZ kunt u vinden op http://www.svrz.nl. m/v Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. De afdeling De afdeling inkoop ressorteert als stafafdeling onder de hoofddirectie en staat onder leiding van het hoofd inkoop. De afdeling zorgt voor een optimale inkoop en beschikbaarheid van alle bij Zeelandia benodigde grondstoffen, emballage, en "overige" materialen. De functie U zorgt, in samenwerking met het hoofd inkoop, voor het tijdig en tegen optimale voorwaarden inkopen van een pakket grondstoffen, emballage en/of handelsartikelen. Dit betekent dat u op basis van commerciële acties en de productieplanning een prognose maakt van de behoefte (kwantitatief en kwalitatief). U voert onderhandelingen met leveranciers, u beoordeelt offertes, en het afsluiten van koopovereenkomsten. Ook het afroepen en bestellen van grondstoffen, het bewaken van afspraken met leveranciers, het behandelen van klachten en de administratieve verwerking van het inkoopproces behoort tot uw dagelijkse werk. Verder zult u deelnemen in verschillende projectgroepen om aan verbetering van producten en verpakkingen te werken. Functie-eisen Voor deze functie is HBO-denk/werkniveau vereist. Wij denken aan een opleiding HEAO-ce of gelijkwaardig door opleiding en ervaring. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke, commerciële functie is vereist, bij voorkeur in de levensmiddelensector. U kunt zowel zelfstandig als is teamverband werken. U bent initiatiefrijk en flexibel. Vanzelfsprekend bent u overtuigend en zijn uw onderhandelingsvaardigheden zeer sterk ontwikkeld. Uw kennis van de Engelse en Duitse taal is goed. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief voor 28 maart a.s. naar: Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v. t.a.v. mevrouw B. van Wingen (personeelsmanager) Postbus 9,4300 AA Zierikzee Voor meer informatie kunt u bellen met het hoofd inkoop.de heer H. van Ditmarsch, telefoon 0111-419319. Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Konstruktieburo J. Poppe werkt met ruim 8 medewerkers aan een diversiteit van opdrachten in utiliteits-woning- bouw en industrie. Ter versterking en structurering van ons bureau zoeken wij op korte termijn een voor staaltekenaar bestaat de mogelijkheid door te groeien naar constructeur. HTS/MTS bouwkunde civiele techniek werktuigkunde. Zij die dit jaar afstuderen verdienen de voor keur. Reacties binnen twee weken richten aan: SConstruktieburo J. Poppe Botterlaan 67, 4484 RB Kortgene. Tel. G113-301963. S Uitgeverij van der Meulen Sneek bv is een gespecialiseerd bedrijf in het produceren en uitgeven van toeristische ansicht - en kunstkaarten. Daarnaast vervaardigen wij vierkleuren drukwerk voor bedrijven in de recreatiesector van opname tot eindproduct. Wij zoeken ter versterking voor ons RAYON ZEELAND een Wij zoeken iemand die beschikt over aantoonbare verkoopervaring in het detail- handelstrajekt; een enthousiaste persoonlijkheid met een leeftijd van ca. 30 jaar; een goede pioniers- en zelfstandige werk- mentaliteit; a goede contactuele eigenschappen; de capaciteit om zelfstandig verkoopdoel stellingen uit te voeren; een schoolopleiding op min. MBO-nivo; S een woonplaats op Walcheren of Zw. VI.; gevoel voor vormgeving en belangstelling voor fotografie. Wij bieden u El een afwisselende en zelfstandige baan; 0 een rayon met een vaste klantenkring; is prima ondersteuning en begeleiding vanuit onze binnendienst; goede salariëring en sec. arb. voorwaarden; een bedrijfsauto. Uw schriftelijke reactie, voorzien van een pasfoto, kunt u binnen I0 dagen richten aan: Uitgeverij van der Meulen Sneek bv T.a.v. de heer R.K. van der Meulen Postbus 80 8600 ab Sneek Tel. (0515) 419953 Van Lanschot is geen bank als alle andere. Centraal in onze filosofie staat de persoonlijke benadering van cliënten. Dat zijn veelal vermogende particulieren en (middel)grote familiebedrijven, die ons hun financiële zaken toevertrouwen. Mensen die geen bank verdienen, maar een bankier. Dat stelt eisen aan onze organisatie en onze medewerkers. Professionaliteit en persoonlijke betrokkenheid vormen dan ook de ruggegraat van ons bedrijf. Evenals een flexibele organisatie met korte beslissingslijnen. Waarbinnen alle ruimte gegeven wordt aan het ontplooien van ambities. Want Van Lanschot groeit gestaag. Dit jaar verwachten wij onder meer de opening van vier nieuwe kantoren. Met het oog op deze groei zoeken wij ondernemen de professionals, die toe zijn aan een nieuwe uitdaging Kantoordirecteuren m/v U bent een 'playing captain' die graag zelf commercieel actief is: klantenbestand uitbreiden, relaties onderhouden, initiatieven nemen. Bovendien geeft u sturing aan een team van pro fessionals. U bent bankier en ondernemer. Inspirerende, organisatorische en sociale kwaliteiten complementeren uw brede kennis en bancaire ervaring. Doorzettings vermogen en pioniersgeest zijn onontbeerlijk. We vragen een opleiding op academisch of HBO-niveau. En door de verschillende vaktechnische KaNTOORDIRECTI-;UREN M/V Accountmanagers Hoofden Private Banking m/v studies en uw ervaring bent u inmiddels een zwaarge wicht op het gebied van bancaire dienstverlening. Accountmanagers/Hoofden Private Banking m/v Kritisch luisteren en vragen, initiatieven nemen, inte graal financieel advies: precies in de stijl die onze cliënten waar deren. U werkt actief aan de uitbreiding van uw klantenbestand, u kent de markt en u bent het directe aanspreekpunt voor onze cliënten. We vragen een opleiding op academisch of HBO- niveau, aangevuld met relevante vakopleidingen. U hebt ruime ervaring met beleggingen, fiscaHteiten, krediet verlening en u weet uw weg in bet bankbedrijf te vinden. Bovendien bent u creatief en ondernemend en heeft u minimaal 2 tot 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Voor de functie Hoofd Private Banking is het noodzakelijk dat u naast bovengenoemde eigenschappen ook bedreven bent in bet coachen en sturen van personeel. U maakt deel uit van bet Management Team. Bent u toe aan Van Lanschot? Kijk dan voor meer informatie op Internet: http://www.vanlanschot.nl of bel met de heer A.F. Helle, telefoon (073) 615 31 75. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: F. van Lanschot Bankiers N.V., Hoofdafdeling Personeels- en Sociale Zaken, Postbus 1021, 5200 HC 's-Hertogenbosch. E-mail: vanlanscbot@vanlanscbot.nl. F. van Lanschot Bankiers

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 40