f DOELAND MEUBELLANP Wikf Tence Verkoopmedewerker M/V 1 florusse b.v. ^F ~»r randstad uitzendbureau Provincie Zeeland adjunct inspekteur nautische dienst m/v WEGENBOUW VAKMAN WEGENBOUW uitzendbureau multec ZATERDAG 21 FEBRUARI 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 De Verenigde Protestantse kerk van Kruiningen, een brede interkerkelijke samenwerking in federatief verband tussen de Hervormde gemeente te Kruiningen en de Gereformeerde kerk van Kruiningen, is op korte termijn (per 1 mei 1998) op zoek naar een organist v/m functie-informatie: - geeft leiding aan de gemeentezang en bespeelt het in de Johanneskerk aanwezige orgel in de erediensten op de zondagmorgen en andere ker kelijke feestdagen; op doordeweekse dagen in bijv. Vesperdiensten en in rouw- en (rouwdiensten; - wordt betrokken bij het samenstellen en vormgeven van de liturgie en de liederenkeuze; - is mede-verantwoordelijk voor de kwaliteit van de uitgevoerde muziek; - is bewust en actief bezig met het vergroten van de muzikale kennis en mogelijkheden van de gemeente. functie-eisen: - ruime elementaire muzikale kennis en vaardigheden voor een goede vervulling van de functie; - bezit van een bevoegdheidsverklaring Dl, afgegeven door de raad voor de eredienst op advies van de commissie voor de kerkmuziek, strekt lot aanbeveling. salariëring: - de salariëring geschiedt overeenkomstig de salarisregeling kerkmusici van de regeling voor de kerkmuziek in de Nederlandse Hervormde kerk. inlichtingen: Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer A. Plaisier, voorzitter van de sollicitatiecommissie, tel. 0113-381932. Uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk binnen 14 dagen na het verschijnen tn dit blad te richten aan de Verenigde Protestantse kerk van Kruinin gen, t.a.v. de heerA. Plaisier, Zandweg 10, 4416NA Kruiningen. ZEILMAKERIJ zoekt wegens groeiende klantenkring een ZEILMAKER M/V of iemand die hiervoor opgeleid wil worden, functie inhoud: het opmeten, snijden en plaatsen van zeilmakersproduc ten als bootkappen, cabrioletkappen en winterkleden. Wij verwachten een kandidaat die enthousiast en pre cies wil werken, waarbij wegens het ambachtelijk karakter van de ■werkzaamheden meer gekeken wordt naar inzet (aanpakken) en leergierigheid dan naar voor opleiding. Wij bieden een prettige werksfeer, scholingsmogelijk heden en goede salarisperspectieven. Inlichtingen of schriftelijke sollicitaties binnen 12 dagen na het ver schijnen van deze advertentie sturen t.a.v. dhr. N.M. Goedegebure, West. Kanaalweg 47, 4424 BG Wemeldinge Tel: 0113/621253 Supermarktmedewerkers m/v Voor enkele supermarkten zijn wij op zoek naar medewerkers vo diverse afdelingen. Wij zoeken slagerijmedewerkers, inpakkers e cassières. Ben jij op zoek naar part-time of full-time werk en geinteresseërd in één van bovenstaande vi Informatie bij Inge Hoogestege Goes, Piet Heinstraat 2b. tel. (0113) 23 16 00, Industrieel naaister m/v Vooreen zeilmakerij zijn wij op zoek naar een invalkracht. De werkzaamheden zullen bestaan uit het repareren van gescheurde zeilen, het in elkaar zetten van zeilen en valmatten, tevens zullen er diverse stik-en snijwerkzaamheden moeten worden verricht. Heeft u een mode/kledingopleiding gevolgd en heeft u ervaring met industriële naaimachines neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op zodat u zo snel mogelijk kunt beginnen! Informatie bij Inge Hoogesteger, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Commercieel medewerker buitendienst m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar enthousiaste commercieel medewerkers buitendienst, die het een uitdaging vinden om parti culieren thuis te bezoeken en te adviseren over diverse produkten. U heeft een eigen klantenbestand of u dient een eigen klantenbe stand op te zetten door middel van actieve (telefonische) werving. Uw werkzaamheden vinden veelal plaats in de avonduren. Heeft u interesse in deze functie, bent u betrouwbaar, klantvriendelijk, representatief en heeft u doorzettingsvermogen, aarzel niet en neem snel contact met ons op. Het betreft functies voor langere tijd. Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Drogist m/v Voor diverse relaties in Goes zijn wij op zoek naar een full-time drogisterijmedewerker. Ervaring is geen vereiste, wel dient u in het bezit te zijn van een vakdiploma. Het betreft een functie voor langere tijd. Heeft u belangstelling, reageer dan snel. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Flinke spierballen m/v Wij hebben zeer regelmatig werk voor jonge en gemotiveerde aanpakkers. De werkzaamheden bestaan uit o.a. het sorteren van bouwafval aan de lopende band. Je werkt in een ploeg van jonge mensen, waarbij je samen verantwoordelijk bent voor het reali seren van de produktie. Indien het je aanspreekt om je handen eens flink uit de mouwen te steken, neem dan snel contact met ons op zodat we je kunnen informeren over jouw mogelijkheden. Indien je graag voor lange tijd aan de slag wil, dan is dit een uitste kende mogelijkheid. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6 HgjgfS' Mannen van staal m/v En met staal bedoelen wij eigenlijk aluminium. Want aluminium gevelelementen is de specialiteit van onze opdrachtgever. Wij hebben mogelijkheden voor vakbekwame machinale bewerkers. Tot de werkzaamheden behoren o.a. draaien, frezen, boren en slijpen. U bezit een diploma op MBO-niveau in de richting metaal of werktuigbouwkunde. Ervaring in de branche geldt als een belangrijk voordeel. Ook LBO-ers in de bovengenoemde richtingen kunnen aan de slag! Bijvoorbeeld in de montage of assemblage. Voor alle vacatures geldt dat zij voor langere tijd zijn, waarbij een contract voor bepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Graag nodigen wij u uit om uw toekomst samen met ons te bespreken. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze in alle sec toren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden eri te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland (PSD) exploiteren met behulp van vijf veerschepen de twee veerdiensten over de Westerschelde: Vlissingen- Breskens en Kruiningeri-Perkpolder. De PSD bestaat uit een Nautische dienst, een Technische dienst en eeen afdeling Algemene zaken. Het hoofdkantoor is ge vestigd te Vlissingen. Bij de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland kan worden geplaatst een Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 9 maart 1998 ingediend te zijn onder ver melding van vacaturenummer 98/701. Verdere informatie wordt verstrekt door de heer G. van Langen (inspekteur nauti sche dienst) telefoon: (0118) 46 09 00. In beginsel wordt een arbeidsovereenkomst gesloten voor een jaar, daarna bij gebleken geschiktheid, tot de totstandkoming van de Westerschelde Oever Verbinding. Functie-informatie De Nautische Dienst bestaat uit een dekdienst en een waldienst en omvat onge veer 245 medewerkers. Aan het hoofd van deze eenheid staat een inspekteur, die in teamverband wordt geassisteerd door een adjunkt-inspekteur, een hoofd dekdienst en een hoofd waldienst. De funktie kan niet in deeltijd worden verricht. 'De standplaats is Vlissingen. Functie-inhoud - administratieve begeleiding en de personeelsinzet; - personele aangelegenheden zoals opleidingen plannen, controle declaraties e.d.; - administratie: voorbereiding van reparaties/dokbeurten, begeleiden nautisch onderhoud; - coördinatie en begeleiding van de veiligheid; - in overleg vervangen en aanschaffen van nautische apparatuur; - de budgetbewaking betreffende de bovengenoemde onderwerpen; - waarnemen voor de inspekteur nautische dienst bij diens afwezigheid; - bij toerbeurt weekeinddiensten lopen. Functie-eisen - voltooide nautische opleiding op HBO- of hiermee overeenkomend werk- en denkniveau, in bezit van diploma S-l GHV; - goed kunnen funktione'en in dienstverband; 'eidi-ggevende ervaring: - goede uitdrukkingsvaarcigheid in woord en gësch-.it; - - Dezit van rijbewijs 8; enige jarer ervaring '1 een waïfunctie. waaroij bekendheid s vrfcragen met be d- jfsadministratie en pfoegeodier.stsystenen; ervaring in het werken mét computers ei budgetoeWakirgssystêmen; o ijk hebber gegeven van"commercieel inzicht; - ee'tiid-;tenminste 30>jaar. Salaris Aanstelling geschiedt in schaal 10 (1© aanfoconivc3c) tot maximaal 630Ci- bruto per maand De functie is gewaardee'd cn niveau 12?maximaal 72C3,~ bruto per maand (norm Cl-04-1998). Fen atvaa'diging var. net pe»-sorTeef wordf b j de seiéktie betrokken. Een psycho logisch crcerzoek maakt dee' uit van de seiektieprocedure De PSD streeft naar een evenredige vertegenwoordiging va| vrouwen en leden van etnische mincer- hecen. Daarom wo'den leden uit deze pnorite tsg'oepen met nadruk verzocht te solliciteren. Ij Provinciale Stooiï>bootdiensten "in Zee'anÖ, Postbus i 71. 4380. AD Vlisségcr, De Vries Communicatie Centrum is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het aanbieden van een totaal pakket op het gebied van reclame en promotie. Ruim 20 medewerkers, verdeeld over een professionele reclamestudio en drukkerij en een print- en media- afdeling vormen de basis voor de groei van het bedrijf. Op ons bedrijfskantoor is een vacature ontstaan v de functie van calculator. Wij: zoeken géén vastgeroeste cijferaar, maar een Commerciële calculator m/v Een vakman, die inzicht heeft in cijfers én: daar op de juiste wijze mee om weet te gaan, Hij is verantwoordelijk: voor het totale informatiebeheer van het productieproces. Gezien de bedrijfsstructuur zijn een reclame- of pre-press- achtergrond en kennis van de nieuwste automatiserings technieken heel belangrijk. Verder stellen wij prijs op een medewerker die: B over een aantal jaren ervaring beschikt Si niet ouder is dan 35 jaar accuraat is 0 niet alleen zichzelf, maar vooral zijn cijfers prima kan verkopen zelfstandig kan werken en enthousiast is grote interesse heeft in nieuwe communicatietechnieken, zoals Internet en ISDN, een flexibele instelling heeft en geen 9-5-mentaliteit. Wanneer bovenstaande je aanspreekt, stuur dan een sollici tatiebrief met CV, zo mogelijk per E-mail. Vergeet niet dat werken en wonen in Zierikzee (Schouwen-Duiveland) heel plezierig is en je toch niet meer dan 5/i uur van de: randstad/ Roosendaal af zit. j:/:/:lj -/c/ jT/T Postbus 78, 4300 AB Zierikzee '0111 454141, Fax 0111 454150 E-mail: vriescom@zeelandnet n) N.V. IS OP ZOEK NAAR Uw profiel: Ervaring in de wegenbouw Jong en ambitieus U kunt tekening lezen Rijbewijs BE Certificaat Veiligheid 1 (VCA) Wij bieden U: - Vast werk op langere termijn - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt zich persoonlijk aanmelden tijdens kantooruren of op afspraak. ATF N.V. Putsebaan 5 B 2040 Zandvliet 00 32 3 568.69.49 INDIEN U GEEN ERVARING HEEFT, HOEFT U ZICH NIET AAN TE MELDEN. Wij zoeken met spoed een fulltime verkoopmedewerker voor onze bouwmarkt en meubelafdeling in Burgh Haamstede. Technisch inzicht en commerciële eigenschappen zijn een vereiste. In het bezit zijn van een rijbewijs is een pre. Opleiding minimaal op MBO niveau. Bent u geïnteresseerd dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Doeland Meubelland Burgh Haamstede de Rotery 6 - 8 4328 BA Burgh Haamstede t.a.v. dhr M.L. Lemson tel.: 0111 - 651617 fax: 0111 - 654418 Monteur/Technicus EMR Wij zoeken met spoed kandidaten voor bo vengenoemde functie. Je gaat de gehele telecom- installatie onderhouden door kalibratie, advise ring en het verhelpen van storingen aan het in strumentarium. De werkzaamheden vinden in principe plaats in dagdienst, maar u bent bereid in te vallen in een 5-ploegenrooster voor het oplos sen van elektrotechnische en meet- en regeltech- nische storingen in het gehele bedrijf. Functie-eisen: MTS Elektrotechniek, aangevuld met M&R op leiding. Affiniteit met telecommunicatie, instrumentatie en automatisering. Aantoonbare ervaring op het gebied van oplossen van storingen in complexe installaties. Flexibel inzetbaar en zelfstandig. Bij voorkeur in bezit van WA-1 Het betreft hier werk voor zeer lange tijd. Verdere informatie bij Rob Borsje 0118-629658. Procesoperators m/v Regelmatig plaatsen wij operators bij diver se klanten in een volcontinue-dienst. Ben je in be zit van Vapro A/B, MBO/AÖT of gelijkwaardige opleiding, bel dan voor meer informatie naar Rob Borsje 0118-629658. Medewerker personeelszaken m/v BH Voor één van onze relaties zijn wij op zoek naar een medewerker personeelszaken met HBO werk- en denkniveau, die veel ervaring heeft op het gebied van arbeidsvoorwaarden. Voldoe je aan deze eis. ben je een goede administratieve en se cretariële kracht die Windowstoepassingen zoals Word en Excel beheerst, neem dan contact op met Inge van der Linden 0118-629658 en informeer naar de mogelijkheden. Productiemedewerker m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar gemotiveerde productiemedewerkers. Het betreft werk voor langere tijd en het vervoer is ge regeld. Voor meer informatie kun je terecht bij Davine Keersemaker 0118-629658. Havenwerkers ■M Met spoed zijn wij op zoek naar gemoti veerde havenwerkers voor het laden en lossen van schepen. Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met Solange Volwerk of Anja Eisma 0118- 415059. Bankwerkers/sleutelaars Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar bankwerkers/sleutelaars. Heeft u ervaring met afsluiters en bent u bekend met de scheep vaart neem dan contact op met Anja Eisma of So lange Volwerk 0118-415059. Technisch Inkoopmedewerker m/v Voor een relatie zoeken wij met spoed iemand met een HTS WTB of E opleiding met ervaring/af finiteit met inkoopwerkzaamheden. Werkzaamheden te Vlissingen-Oost voor langere tijd. Informatie bij Rob Borsje 0118-629658. Ontwerpers/CAD-tekenaars Wegenbouw Voor een van onze relaties zoeken wij kan didaten met een MTS/HTS opleiding. Je hebt een goede kennis van AutoCad 13 en/of Moss, erva ring met het uitwerken van wegenbouwkundige constructies en RAW systematiek. De werkzaam heden bestaan o.a. uit het ontwerpen/tekenen van zaken in de wegenbouw, bestratingen *en riolerin gen in opdracht van een overheidsinstelling. Info bij Rob Borsje 011S-629658. Schoolverlaters opgelet!!!!!! Ben je eind mei, begin juli klaar met je op leiding en wil je eerst nog je vakantie verdie nen??? Wij hebben vanaf half juni tol eind juli werk voor 50 man gedurende de revisieperiode van een elektriciteitscentrale. Diverse werkzaam heden in dag- en ploegendiensten. Ben je mini maal 18 jaar oud en in bezit van het diploma VVA-1, of bereid dit te behalen, neem dan contact op met-Rob Borsje 0118-629658. Secretaresse m/v Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een ervaren secretaresse ter onder steuning van het directiesecretariaat. Het werk vindt plaats in de ochtenduren maar tevens moet men bereid zijn om meer uren te werken. Ben je in bezit van een Schroevers diploma of vergelijk baar diploma en heb je de nodige ervaring met de Engelse en Duitse taal zowel mondeling als schriftelijk en heb je kennis van het MS Office pakket bel dan snel naar Inge van der Linden 0118-629658. Schoonmaakpersoneel m/v ■■I Binnenkort kunnen wij schoonmaakperso neel plaatsen op de maandag en vrijdag. De werk tijden zijn van 09.00 tot 15.30 uur. Vervoer is ge regeld. Voor meer informatie kun je terecht bij Christel Dobbelaar 0118-629658. Chauffeurs opgelet!!!!!! ■■1 Ben je in het bezit van rijbewijs BCE en het CCV-B diploma laatje dan z.s.m. bij ons inschrij ven. Wij hebben regelmatig werk in het beroeps- goederenvervoer, zowel nationaal als internatio naal. Voor meer informatie kun je terecht bij So lange Volwerk 0118-415059. Hovenier/stratenmaker m/v Wij zijn op zoek naar een ervaren hovenier tevens stratenmaker. Het werk is in de omgeving van Middelburg en voor een aantal maanden. Heb je interesse? Neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Waterbouwkundig Opzichter m/v Voor het houden van toezicht bij het in uitvoe ring zijn van een groot waterbouwkundig project in Zeeland. U heeft een afgeronde MTS-HTS civiele techniek opleiding, en bij voorkeur ervaring als toe zichthouder, u bent flexibel en heeft kennis van het RAW systeem. Info bij Rob Borsje 0118-629658. Werk voor zeer lange tijd! ma Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658. Sint Jacobspassage 2, 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 Multec, onderdeel van Brunei International, voorziet en adviseert als partner in arbeidsrelaties in de behoefte van bedrijven aai; hoger technisch personeel en in de behoefte van technische specialisten aan carrière-advies en arbeidsbemiddeling. Multec is in binnen- en buitenland aanwezig met 28 vestigingen. Momenteel zijn er vacatures bij onze vestigingen in Venlo, Maastricht? Den Bosch, Eindhoven en Breda. Commercieel Talent De functie: Na een gedegen inwerkperiode zult u zich zelfstandig gaan bezig houden met acquisitie en relatiebeheer binnen de regio. U voert zelfstandig sol licitatiegesprekken met hoger technisch personeel en selecteert de juiste kandi daat voor de opdrachtgever. U werkt in teamverband en rapporteert aan de Kantoormanager. Uw profiel: HBO- of Academische opleiding in een technische/commerciële richting. Minimaal één jaar relevante werkervaring. Een commerciële instel ling. Goede communicatieve vaardigheden. Planmatig kunnen werken, zowel zelfstandig als in teamverband. Wij bieden: Een zelfstandige functie binnen een groeiende, ISO-gecertificeer- de organisatie met een jong, gedreven team specialisten. Ruimte om zich te ontwikkelen en door te groeien in een dynamische organisatie. Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, kunt u binnen 10 dagen sturen naar Multec, t.a.v. mevrouw drs. M. Ramondt (Personeel 8c Organisatie), Oude Delft 182, 2611 HH Delft, telefoon: 015 - 2143240. Geeft u daarbij aan naar welke regio uw voorkeur uitgaat. EC, OUDE DELFT 1 82, 261 1 I DELFT, TELEFOON: 01S-2 1 43240 VOOR DC INGCNtrUR OIF CARRIÈRE MAAKT.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 47