Kunt u straks ook nog van uw bezit genieten? Over'n paar jaar zijn de meiden let huis uit." is nog mooier jworden dan ik had sedacht.'' "Voor niets 2 de zon op, toch?" De winkel Ik zie ertegen op en ik kijk ernaar uit Maar hoe je 't ook wendt of keert, over een paar jaar zijn we weer met z'n tweetjes We zitten wel eens samen te fantaseren: als we het een beetje slim aanpakken, kan Frits eerder stoppen met werken; dan kopen we een leuk boerderijtje. En van de winst uit dit huis kan eei second honeymoon er ook nog wel vanaf Rabobank riuip XfQ 3. Toen het eenmaal goed c er de winkel van re n Maar ik heb veel huip dan ik had vei e zat pand, dacht ik: gebeuren om id. geworden ïls een trein. 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 17 FEBRUARI 1998 Doordat op de onroerendgoedmarkt de vraag nog steeds het aanbod overtreft, zijn veel mensen geneigd snel 'Ja!'te zeggen op het eerste het beste aanbod van een pand en een financiering. Maar een huis dat op het eerste gezicht ideaal lijkt, kan onverwachts hoge ver- bouwingskosten eisen. En de maandelijkse lasten die nu nog te overzien lijken, kunnen over vijfjaar zwaar op uw budget gaan drukken, doordat uw financiële situatie verandert, of door een rente die plots gaat stijgen. Het is dus slimmer om beslagen ten ijs te komen; uw toekomstverwachtingen en die van de markt mee te laten spelen; en de financiële planning van uw toekomst, of die van uw bedrijf, centraal te laten staan. 5 n i .ic i >4:4,1/ - Als u wilt verl-.uizsn van het ene naar het huis. is het good om te kijken rcaar andere I et vermogen dat inmiddels is opgebouwd. Want met een goede Financiële planning kunt u dat geld bijvoorbeeld gebruiken voor de studiekosten van de kinderen; Of om eerder te stoppen mat weiken. Bent u benieuwd wat de mogelijkheden zijn in uw situatie, kom dan naar Open Huis'98 op zaterdag 2) maart bij de Rabobank. Voor meer informatie kunt i.i kijken op internet: www.rabobsnk.nl S$v. (p Open Huis '98. Over wonen, vermogen en genieten. Midden in de samenleving Wat is groenfinanciering? Om de aarde leefbaar tè hóuden, is bezinning en het nemen van verantwoordelijkheid vereist. En wie zijn verantwoordelijkheid neemt, verdient een stimulans. Bijvoorbeeld met de 'fiscale groenregeling'. Daarmee kunnen bedrijven en initiatieven 'groen' gefinancierd worden. In de praktijk betekent dit dat we de rente over het geïnvesteerde bedrag 1 tot 2 procent lager kunnen vast stellen dan gewoonlijk. Dus bij iedere groenfinanciering snijdt het mes aan twee kanten: de ondernemer geniet een voordeel en ook ons leefmilieu wordt er beter van. Als u verhuist, wilt u uw woning natuurlijk ook nog leuk inrichten. En als u dan tegen iets aardigs aanloopt, wilt u dat het liefst meteen kopen. Voor zulke onverwachte uitgaven heeft de Rabobank iets dat we Krediet op Betaalrekening noemen. U spreekt daarbij een maximum bedrag af met uw Altijd extra armslag. Rabobank en u hebt voortaan altijd extra geld achter de hand. Over het geld dat u nodig hebt, kunt u makkelijk be schikken door bijvoorbeeld te pinnen of per Rabofoon over te maken, wanneer u maar wilt. En vanzelfsprekend kost het u niets als u geen gebruik maakt van het krediet. Zaterdag 21 maart Een financiële planning staat voor alles wat Persoonlijk Financieel Advies. Het komt er in het enzovoort. Het resultaat is wat we noemen een Rabobank Persoonlijk Financieel Advies u op financieel gebied kunt doen om te zorgen kort op neer dat u samen met de financieel advi Rabobank Persoonlijk Financieel Advies" een plan dat onder andere hypotheken, kapitaal- ÜT en lijfrenteverzekeringen, spaar- en beleggings- dat u nu en later goed van uw geld kunt leven, seur van de Rabobank een en ander op een rijtje vormen kan omvatten. Inclusief alle daarbij Vanzelfsprekend is daar geen kant-en-klare zet: uw wensen voor nu en de (verre) toekomst, behorende fiscale aspecten. Een afgewogen mix oplossing voor te geven. Vandaar het Rabobank uw huidige en toekomstige financiële situatie tussen risico en rendement. MlhHI r\ t. I T v *11 -i Lo'dèwijk «e Was/rd (.43), aannemer C We hebben pas nog een project van 150 woningen opgeleverd. Met op elk dak een zonnecollector. Die zorgt voor warm water in de keuken en de badkamer. Dat vergt natuurlijk een extra investe ring. Maar 't scheelt wel op de gasrekening. En ook het milieu wordt er wijzer van. In de bouw worden steeds meer projecten 'groen' gebouwd. Dit kan betekenen dat er duurzame materialen worden gebruikt, of dat de gebouwen op milieuvriendelijke wijze worden verwarmd. Als een aannemer voor een bouwproject een zogenoemde 'groenverklaring' heeft verkregen, dan kunt u als koper van een woning een aantrekkelijke korting op de hypotheekrente krijgen. De Rabobank gelooft in duurzaam b ouwen Aan de aanschaf en verbouwing stadium al adviseren over financie- breide lokale netwerken kunnen we van een bedrijfspand zitten de nodige ring, verzekeringen en vergunningen u ook in contact brengen met haken en ogen. De adviseurs van die voor de verbouwing nood- bijvoorbeeld aannemers, architecten de Rabobank kunnen u in een vfoeg zakélijk zijn. En dankzij onze uitge- en gemeentelijke instanties. De Rabobank Bedrijvenadviseur weet wat er komt kijken bij een verbouwing. Hebt u vragen of wilt u meer weten, dan kunt u altijd gaan praten met de adviseurs van de Rabobank. Maar u kunt natuurlijk ook langskomen op zaterdag 21 maart bij Open Huis'98. Voor meer informatie kunt u kijken op internet: www.rabobank.nl Rabobank Servicelijnen Weten hoeveel hypotheek er mogelijk is? Weten hoeveel u kunt lenen? Hypotheeklijn: Leenlijn: 0900-9279 20 ct./min. 0900-9275 20 ct./min. j Saldo weten? Geld overmaken? Beursstemming en algemene beleggingsadviezen? Rabofoon: BeteggingsISjn; 0499-499499 0900-9277 75 ct./min. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 12