PZC kunst cultuur woensdag 4 februari 1998 17 uit in zeeland Sim Bolus Tartarin Twee miljoen Shebanova Grease Flairck Magie Grease Trio Bartholdy Oude muziek New Orleans Facelift Classics Party Solistenconcours Racegarnaal Jeugdkomedie Grease Jazzbands Astrid Seriese Theater Chantant Wiens leven Ik Paradiso Ineke van Doorn Magie Frankie Amateur Gala Marimba Folkmuziek Kees Boeykens Juke Joints Second Vision Caravan Carillon Rob Kamphues Jeans Jenny Arean Scène uit de musical Grease, die donderdag, vrijdag en zaterdag te zien is in Middelburg. foto Roy Beusker Magie Frankie treedt zaterdag op in Brogum in Zierikzee. Flairck komt donderdag met Lijf in Concert naar Goes. foto Bas Agema Woensdag Poppentheater Sim Bolus brengt vanmiddag (woensdag) de voorstelling Ei, ei dit ben jijin het eigen theatertje in het Ambachtscentrum in Goes (14.00 uur). Het is inmiddels tien jaar geleden dat Sim Bo lus dit theatertje in gebruik nam. In die tijd zijn negen verschillende verhalen aan duizenden kinderen en volwassenen voorbij gegaan. Mo menteel wordt hard gewerkt aan de tiende produktie, die dit voorjaar in première gaat. Tot die tijd is één van de eerste voorstellingen weer op het repertoire genomen. Ei, ei dit ben jij! speelt zich afin een kippenhok, waarde kip pen het flink met elkaar aan de stok hebben, zodanig dat ze geheel van de leg raken. Al het gekrakeel draait rond het feit dat iedere kip zichzelf de allermooiste vindt. Kukel, de haan, moeteen bijzonder plan bedenken om de ruzie te sussen. Hans van der Haar speelt dit verhaal met veel muziek voor volwassenen en kinde ren vanaf vijf jaar. De Franstalige toneelvoorstelling Tartarin de Tarascon is vanmiddag en vanavond (woens dag) te zien in de Stadsschouwburg in Middel burg (15.00 en 20.00 uur). Drie acteurs van het gezelschap Saturne pas Rond spelen het door Alphonse Daudet geschreven verhaal over de onfortuinlijke avonturen van de typische Fransman die op leeuwenjacht gaat in Afrika. Ondanks alle te genslagen blijft hij op de been doorzijn niet af latende inspanningen op culinair terrein. Op het toneel bevindt zich dan ook een keuken waarin de drie acteurs werkelijk zullen koken. Verder bevat het stuk tal van hilarische situa ties waarin een kameel, een boot en een trein niet ontbreken. De klucht Wat te doen met twee miljoen? wordt vanavond (woensdag) voor het voet licht gebracht in Ons Dorpshuis in Kruiningen (20.00 uur). Het oorspronkelijke stuk werd geschreven door de Engelsman Ray Cooney, die ook bijna alle kluchten voor John Lanting leverde. De meeste spelers deden ook ervaring op bij Lan ting, die in 1996 een punt zette achter het be staan van zijn Theater van de Lach. In dit stuk draait het om een gevonden koffertje dat twee miljoen gulden blijkt te bevatten. De 'eerlijke vinder' komt in heel wat gecompliceerde situa ties terecht. Horst Mentzel regisseerde Diana Dobbelman, Guido Jonckers, Loeki Knol, Flip Heeneman, Niek Pancras, Stan Ras en Bennie den Haan. De Russische pianiste Tatiana Shebanova geeft vanavond (woensdag) een concert in hét Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). Aangezien de in 1953 in Moskou geboren pia niste met name geliefd is vanwege haar vertol king van de composities van Chopin, is het niet verwonderlijk dat er op het programma uitslui tend werken van deze componist staan. Voor afgaande aan het concert geeft de heer F. Pie- ters om 19.30 uur in de foyer van het theater een toelichting op de uitvoering. Donderdag De Nederlandse versie van de musical Grease komt donderdagavond naar de Stadsschouw burg in Middelburg (20.00 uur). Het verhaal speelt zich afin 1959 als temidden van de rock 'n' roll, vetkuiven en petticoats het laatste schooljaar voor de 'Burger Palace Boys' en de 'Pink Ladies' begint. De burgerlijke Sandy en de stoere Danny, aanvoerder van de Palace Boys, draaien om elkaar heen. Danny gedraagtzich'cool'totgroteteleurstelling van Sandy. Pas tegen het einde van het turbulente schooljaar wordt het Sandy en Danny duidelijk dat ze bij elkaar horen. De musical kreeg met name bekendheid doordefilmversie met John Travolta en Olivia Newton-John uit 1979. In Nederland worden de hoofdrollen nu vertolkt door Dennis van de Klundert en Brigitte Nij- man. De regie was in handen van de Deense Susanne Breuning. Flairck brengt donderdagavond de muzikale theatershow Lijf in Concert in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur). Dit theaterconcert staat in het teken van de twintigste verjaardag van het bekende mu ziektheatergezelschap. Erik Visser, al sinds de oprichting ceremoniemeester, brengt samen met vier topmusici op humoristische wijze de mooiste composities uit de twaalf theaterpro gramma's en vijftien cd'sten gehore. Het con cert wordt besloten met de fonkelnieuwe com positie Lijf, waarin het menselijk lichaam als muziekinstrument wordt gebruikt. Naast Vis ser (gitaren, orgellier, etnische snaarinstru menten en zang) ziet men Ben van den Berg (accordeons, piano, orgel, claviola, percussie en zang), Jeroen Goossens (dwarsfluiten, bamboefluiten, panfluiten, whistles, didge- reedoo, fagot, percussie en zang), Judith Sijp (cello, viola da gamba, piano, harp, clavecym- bel, percussie en zang) en Natalia Rogalski (zang, witte stem, boventonenzang, percussie en glasharmonica). Hans Klok brengt zijn show Magic live on sta ge donderdagavond in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). Samen met zijn charmante assistente Sittah laat de veelzijdige illusionist in een moordend tempo mensen, dieren en dingen vliegen, ver dwijnen, verschijnen en verwisselen in deze theatershow met up-tempo muziek. Vrijdag De Nederlandse versie van de musical Grease is ook vrijdagavond te zien in de Stads schouwburg in Middelburg (20.00 uur). Zie donderdag. Het Trio Bartholdy treedt vrijdagavond op in de Concertzaal in Middelburg (20.00 uur). Het programma vermeldt werken van Beetho ven, Debussy en Sjostakovitsj. Het trio bestaat uit de in 1970 in Milaan geboren pianist Paolo Giacometti, de violiste Hebe Mensinga (1972) en de in 1971 in 's-Heer Hendrikskinderen ge boren celliste Evelien Prakke. Uitgaande van de Stichting voor Oude Muziek geven Johannes Leertouwer (viool) en Menno van Delft (klavichord) vrijdagavond een con cert in de Engelse Kerk in Middelburg (20.00 uur). Op het programma staan composities van Carl Philipp Emanuel Bach, Franz Joseph Haydn, Antonio Bertolomeo Bruni en Wolfgang Ama- deus Mozart. De viool die voor dit concert ge bruikt wordt, werd door Cornelis Kleynman in 1683 in Amsterdam gebouwd. Geert Karman uit Amsterdam bouwde in 1992 het klavichord naar een instrument van J. A. Hass in Hamburg uit 1762. Het Middelburgse jazzorkest The New Or leans Red Beans speelt vrijdagavond in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur). Dit orkest legt zich toe op de vertolking van dixieland in een zeer oude vorm. De stijl grijpt terug op de jazz zoals die rond de eeuwwisse ling in New Orleans - de bakermat van de jazz - moet hebben geklonken. Muziek die ontstaan is als amusement en bedoeld om op te dansen of juist gezellig naar te luisteren. Het orkest wordt gevormd door Hans Hamelink (klarinet, altsax en vocals), Jan Groen (trompet), Frank Nieuwenhuizen (trombone), Piet van Elswijk (banjo), Paul Brandes (bas) en Max de Jong (drums). Het Zuidlandtheater in Terneuzen heeft vrij dagavond de komedie Facelift in huis (20.00 uur). In dit nieuwe toneelstuk van Guus Vleugel vor men voor drie Hollandse miljonairsvrouwen neuscorrecties en borstvergroting een be langrijk onderwerp van gesprek. Zij wonen in het Vlaamse belastingparadijs Brasschaat en gaan er prat op de Nederlandse fiscus tuk te hebben gehad. De rust wordt echter verstoord wanneer zich daar ook een oude vlam van één van de vrouwen vestigt. De hoofdrol wordt vertolkt door Ingeborg Elzevier en verder ziet men Doris Baaten, Henriëtte Tol, Hugo Met sers, Anne-Mieke Ruyten en Olivier de Smet. De regie was in handen van Christiaan Nortier. Brogum in Zierikzee staat vrijdagavond in het teken van de Club to Classics Party (21.00 uur). Hieraan wordt meegewerkt door de dj's Daan en Sjoerd, met als hoofdelementen van de avond mellow trance, oldstyle en classics. Zaterdag Fanfareorkest De Hoop houdt zaterdag het jaarlijkse Meester Dekker-solistenconcours in 't Haegse Huus in Stellendam (10.00 uur). Aan de achtste aflevering van het concours ne men zo'n veertig muzikanten deel, die worden beoordeeld door trompettist Leo van den Berg en hoornist Jos den Boer. De pianobegelei ding is in handen van Marjo Boom. Brandaan Theaterproducties brengt zater dagmiddag de familievoorstelling Er was eens... een racegarnaal in het Dorpshuis in Driewegen (14.00 uur). Het betreft een modern sprookje dat het leven beschrijft van een avontuurlijke garnaal. Hij is het leven in de nattigheid zat. Stiekem bouwt de garnaal een mobiel met twee uitlaten. Maar zijn geheim blijft niet lang geheim. Wanhopig verlaat de garnaal de zeebodem en is niet van plan terug te komen. Hoe zal het aflopen met de snelheidsduivel? De voorstelling voor ie dereen vanaf 5 jaar komttot stand met acteurs, objecten, poppen, muziek, zang en beweging. Jeugdkomedie Amsterdam speelt zaterdag middag de musical Ik wil hier weg in de Prins van Oranje in Goes (15.00 uur). Deze voorstelling voor het hele gezin (vanaf 7 jaar) werd geschreven door Ivo de Wijs en van muziek voorzien door Joop Stokkermans. Hoofdpersoon is het meisje Robbie, dat baalt van haar saaie leventje van school en huis werk. Zij vraagt zich af of zij niet liever in een andere, meer spannende tijd had willen leven. De enige die haar echter inspireert is haar ge schiedenisleraar. Ze duikt in haar verkleedkist en belandt met haar gefantaseer in verschil lendetijdvakken en daarmee samenhangende situaties. Rob van de Meeberg deed de regie. De Nederlandse versie van de musical Grease is ook zaterdag nog een keer te zien in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Zie donderdag. Twee jazzbands treden zaterdagavond op in de vernieuwde bovenzaal van Theater Mond- ragon in Zierikzee (20.00 uur). Uit regionale musici bestaat The Scaldis Jazz band en de formatie Saxomaniac's komt uit Rotterdam. The Scaldis Jazzband is ontstaan uit de schoolband van de voormalige HBS in Zierikzee en van de oorspronkelijke leden is al leen leider en trompettist Pim Kotoun nog over. De Dixielandmuziekvoertde boventoon. De band treedt niet alleen in de provincie, maar ook daarbuiten en zelfs in het buitenland op. Naast Pim Kotoun spelen mee Harry Smit (klarinet en sax), Ron van Rhoon (piano), Ruud van Ravestijn (trombone en zang), Frits Erhold (banjo en gitaar), Reindert Hofland (sousafoon en contrabas) en Jan Siermans (slagwerk). De naam van de Rotterdamse achtmansformatie Saxomaniac's laatergeen twijfel over bestaan dat de nadruk op de saxofoon ligt. Vijf man hanteren verschillende saxen en worden on dersteund door een ritmesektie. Astrid Seriese bezoekt zaterdagavond met haar programma Into Temptation het Zuid landtheater in Terneuzen (20.00 uur). De zangeres nam voor haar optreden de verlei ding als leidraad. Ze ontdekte dat Eva het hele maal niet perse bij het verkeerde eind had toen zij van de verboden vrucht at. Samen met haar eigen vijfmansformatie toont zij via haar eigen songs èn zeer persoonlijke bewerkingen van songs van onder anderen Tom Waits, Kurt Weill, Mahalia Jackson, David Byrne en Metal- lica, dat de verleiding soms onweerstaanbaar kan zijn. Astrid Seriese bedient zich van een mengvorm van blues, rock, chanson en jazz. Een avond Theater Chantant kan zaterdag bij gewoond worden in 't Meulengat in Sluiskil (20.15 uur). Er wordt een gevariëerd programma met veel muziek en sketches van eigen bodem ge bracht. Zo treedt de volksmuziekgroep Ambras op, met als speciale gast Piet van Puy- velde, de zingende timmerman uit Sluiskil. Verder werken mee conferencier Frans de Schepper uit Hulsten de vertelster Sankie Kos ter. In het Minitheater aan de Verwerijstraat in Middelburg beleeft het Middelburgs Theater zaterdagavond de première van de voorstel ling Wiens leven is het eigenlijk? (20.30 uur). Dit toneelstuk van Bryan Clark gaat over de verhouding tussen arts en patiënt, over het zelfbeschikkingsrecht van een patiënten over levensverwachting. Beeldend kunstenaar Ken Hendriks overleeft op het nippertje een ernstig verkeersongeval, maar raakt totaal verlamd en zal nooit meer aan het werk kunnen als beeldhouwer. Ken vraagt zijn behandelend arts hem te ontslaan uit het ziekenhuis, maar die wil daar niet aan meewerken en verklaart zijn patiënt depressief. Ken vecht deze starre houding van het ziekenhuis aan. Hij schakelt een advocaat in en deinst niet terug voor een psychiatrisch onderzoeken een rechtzaak. De regie was in handen van de in Bergen opZoom woonachtige Vlaming Koen Schyvens - eerder in Zeeland werkzaam bij het voormalige jeugdtheatergezelschap 't Hondje van de Ruy- ter - die de beschikking had over de spelers Kees Baijens, Heieen Wolf, Mirjam van Riet, Léjon van Es, Roelie van de Velde, Dick Ver meulen, Ann Gillissen, Mike van der Mark, Jan Sipma, Kathe Postema, Gerard Baijens, Deni- ce de Muynck en Elisbeth de Nes. De voorstelling Ik Paradiso door toneelvereni ging Walichrum gaat zaterdagavond in pre mière in het eigen 'theater' aan de Steen- grachtstraat in Oostkapelle (20.30 uur). Ik Paradiso (oorspronkelijke titel Gotto Got) is een hedendaags mysteriespel van Wim Bur- kunk, een vorm die in de Middeleeuwen door de kerk gebruikt werd om voor en door leken bijbelverhalen of levensvragen aanschouwe lijk en begrijpelijk te maken. Het hoofdthema van deze voorstelling is de vraag of ercommu- nicatie mogelijk is tussen God en de mensen. Is er zelfs enige communicatie mogelijk tussen mensen onderling? Theater is misschien de ul tieme vorm om dit op een humoristische wijze te onderzoeken. Jos van de Broeke regisseer de Jaap Hordijk, Michel Verduijn, Korshuize, Corine de Jager, Monika Pellegrino en Anne- marie Klijnsma. Het Ineke van Doorn Trio geeft zaterdagavond een jazzconcert in de Kloveniersdoelen in Middelburg (20.30 uur). Naast zangeres Ineke van Doorn bestaat het trio uit Eric Vloeimans op trompet en Marc van de Vugtop gitaar. Magie Frankie en Be Careful staan zaterdag avond op het programma van Brogum in Zie rikzee (22.00 uur). De zesmansformatie Be Careful staat in het voorprogramma en heeft lol in het spelen als voornaamste drijfveer. De band beweegt zich op hetterrein van de blues(rock) met als inspi ratiebronnen Red Devils, Wil Dixon, Muddy Waters, Bintangs en Cuby and the Blizzards. Gitarist en zanger Magie Frankie ontpopte zich met zijn gepassioneerde bluesmuziek als de smaakmaker van onder meer het North Sea Jazz Festival en is bovendien een geboren per former. Zondag In De Stenge in Heinkenszand wordt zondag middag het Amateur Gala Borsele gehouden (14.00 uur). Amateurgezelschappen uitde regio zullen hier voor het voetlicht treden. Zo wordt swingend begonnen met de gospelgroep Foundation, gevolgd door wervelende dansen van The Showgirls en volksmuziek van de gelegen- heidsgroep West Zuid West. Na de pauze speelt het toneelgezelschap De 's-Heeren- hoekse Comedie in klederdracht het stuk Het café van Guust, dat gesitueerd is in een café in 's-Heerenhoek in de jaren vijftig. De stichting Dansz verzorgt vervolgens een korte balletuit voering en de middag wordt besloten door de cabaretgroep De Witkammetjes. De presenta tie van het festival berust bij Adrie Quaak. Naast de optredens is er ook een informatie markt rond het thema 'streekcultuur'. Peter Wilms uit Amsterdam geeft zondagmid dag een soloconcert op zijn marimba in de Ka pel van Sint Maarten in Hoogelande (14.30 uur). Hij speelt werken uit verschillende stijlperio des, waaronder composities van Druckman, Dies Ie Due en Wilms zelf. Kathryn Tickell en het trio Coope, Boyes Simpson zorgen zondagmiddag voor folkmu ziek in het Arsenaaltheater in Vlissingen (15.00 uur). Kathryn Tickell uit Noord-Engeland is één van de weinige vrouwelijke doedelzakspelers. Zij bespeelt de Northumbrian smallpipe, die net als de Ierse uïllean pipe niet met de mond, maar via een blaasbalgsysteem onder de arm wordt aangeblazen. Behalve een uitmuntend piper isTickell eveneens een voortreffelijk vio liste. Hoewel zij volop door Europa en de Ver enigde Staten toerde, staat zij in Vlissingen voor het eerst op de planken in Nederland. Het Britse trio Coope, Boyes Simpson zingt a ca- pella en heeft zijn wortels in de volksmuziek. In het Vestzaktheater in Vlissingen brengt de Zeeuwse Komedie zondagmiddag nog één keer het toneelstuk Kees de Jongen (15.00 uur). Gerben Hellinga maakte de toneelbewerking van het gelijknamige boek van Theo Thijssen. Deze in de Amsterdamse Jordaan geboren en getogen onderwijzer, kindervriend en rasver teller schreef het boek in 1923, dat gaat over het sterven van de kinderjaren en de onschuld. Een botsing tussen realiteiten fantasie. Ook in de toneelbewerking staat de jongen Kees cen traal, door Hellinga opgesplitst in Kees 1 en Kees 2, te spelen door twee acteurs (Tom Roovers en Henk Geelhoed), die samen de bonte leef- en denkwereld van Kees laten zien. Enerzijds de beleving van de alledaagse reali teit en daaromheen de dromerijen. Een korte periode van het leven van Kees wordt gevolgd, waarin hij veel ontdekt, veel leert van en over het leven. De regie is in handen van Willem Huijbreghs. Het ensemble Walter Boeykens geeft zondag middag een concert in het muziekcentrum Baudeloo in Hulst (15.00 uur). Het ensemble brengt onder meer werken van Antonin Dvorak, Louis Spohr en Johannes Brahms ten gehore. De uitvoering vindt plaats in het kader van de kamermuziekcyclus. De Zeeuwse bluesrockformatie The Juke Joints staat zondagmiddag op het podium van De Pompe in Goes (16.00 uur). De inmiddels veertien jaar bestaande band be- hoorttotde bluestop in de Beneluxen speelde vorige zomer onder meer op Bospop Weert. Reeds enkele malen werd het podium gedeeld met BB King. De Nederlandse band Second Vision is zon dagmiddag te beluisteren in café 't Schutters hof in Middelburg (17.00 uur). De stijl van deze formatie onder leiding van gi tarist Marnix Busstra is te omschrijven als 'fu sion', een combinatie van jazz, funk en rock. Verder spelen mee Peter Lieberom (sax), Eric van de Bovenkamp (keyboards), Norbert Sol- lewijn Gelpke (bas) en Dave van Beek (drums). De Zeeuwse band Met de Caravan naar de Piet draagt zondagmiddag bij tot het muzikaal kli maat in strandpaviljoen Panta Rhei aan de Nolledijk in Vlissingen (17.00 uur). Dinsdag Stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga bespeelt dinsdagmiddag gedurende een uur het caril lon van de Grote Kerk in Goes (13.30 uur). Cabaretier Rob Kamphues brengt zijn nieuwe programma 1 Kale Vlakte dinsdagavond in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Kamphues sneert langs het leven, waarbij hij zich druk maakt om de kleinste dingen. Zijn Grote Gelijk kan hem moeilijk worden afgeno men als hij zijn onweerlegbare logica over het publiek uitstort. In het verleden maakte hij deel uit van het cabaretgezelschap De Types. De re gie was in handen van TitusTiel Groenestege. De vernieuwde Jeanscompany brengt de swingende show Jeans Seven, the one and only dinsdagavond in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). The greatest hits of all times worden op aparte wijze gebracht met dans, zang en humor. Zo is er een hilarische parodie op de jaren vijftig en een heel eigen kijk op het Duitse hitrepertoire. Ook aan Nederlandstalig werk wordt aandacht besteed. De choreografie was in handen van John Wooter. De cabaretshow van Jenny Arean en Lucretia van der Vloot kan dinsdagavond bijgewoond worden in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Arean en Van der Vloot kennen elkaar van de muziektheaterproduktie Tip Top en besloten samen een show te brengen. Het programma werd ontwikkeld door Jenny Arean, George Groot, Ivo de Wijs en Ruut Weissman, die ook de regie deed. Daarnaast werden ook liedjes aangedragen door Robert Long, Gerard Cox en Rients Gratama. Onderwerpen die de revue passeren zijn onder meer goed kwaad, zwart wit en jong oud. De duetten en solo-num mers worden live begeleid. Verwacht WOENSDAG 11 FEBRUARI: Poppentheater Sim Bolus met Ei, ei dit ben jij! in het Am bachtscentrum in Goes (14.00 uur) Kindervoorstelling De koning van zwart/wit land in 'tNutin Ellewoutsdijk(14.00 uur) Jenny Arean en Lucretia van der Vloot in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur) DONDERDAG 12 FEBRUARI: Inleiding IITrova- tore in bovenzaal Stadsschouwburg in Mid delburg (19.30 uur) Toneelgroep De Appel met Antigone in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur) Inleesvoorstelling Youp van 't Hek in het Arse naaltheater in Vlissingen (20.15 uur) VRIJDAG 13 FEBRUARI: Zangavond in de christelijk gereformeerde kerk in Zierikzee (19.30 uur) Mathilde Santing Anne Affourtit in de Stads schouwburg in Middelburg (20.00 uur) Michael Wooldridge bespeelt hettheaterorgel in de Concertzaal in Middelburg (20.00 uur) Toneelgezelschap Walichrum met Ik Paradiso in het eigen 'theater' aan de Steengrachtstraat in Oostkapelle (20.00 uur) Cabaretier Vincent Bijlo in Theater Mondra- gon in Zierikzee (20.00 uur) Cabaretduo Pien en Bianca in De Meiboom in Krabbendijke (20.00 uur) Staatsopera Rousse met II Trovatore in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur) Toneelvereniging Sempre Avanti met De Mui zenval in 't Meulengat in Sluiskil (20.00 uur) Leesvoorstelling Youp van 't Hek in het Arse naaltheater in Vlissingen (20.15 uur) Cabaretier Herman Finkers in De Maagd in Bergen opZoom (20.15 uur) Theatermonoloog door Bob de Moor in 't Beest in Goes (20.30 uur) ZATERDAG 14 FEBRUARI: Band Ten Sharp in het Arsenaaltheater in Vlissingen (15.00 uur) Snertconcert door Veere's Genoegen in Het Akkoord in Veere (15.30 uur) Staatsopera Rousse met II Trovatore in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur) Het Nederlands Kamerkoor in de Concertzaal in Middelburg (20.00 uur) Concert Christelijke Oratorium Vereniging Göes in de hervormde kerk in Kapelle (20.00 uur) Vocaal ensemble Cappella I Fiamminghi in de hervormde kerk in Waterlandkerkje 20.00 uur) Toneelvereniging Sempre Avanti met De Mui zenval in 't Meulengat in Sluiskil (20.00 uur) Cabaretier Herman Finkers in De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur) Middelburgs Theater met Wiens leven is het eigenlijk? in het Minitheater in Middelburg (20.30 uur) Bands Human Alert en I Against I in 't Beest in Goes (21.00 uur) ZONDAG 15 FEBRUARI: Jazztrio in het Arse naaltheater in Vlissingen (15.00 uur) Dorine van der Klei in Porgy Bess in Terneu zen (15.00 uur) Jazzvocalisten in het theatercafé van de Stads schouwburg in Middelburg (15.30 uur) Het Villa-Lobos Duo in In den Wouwdfluit in Wouw (16.00 uur) Band Sleepers in Panta Rhei in Vlissingen (17.00 uur) DINSDAG 17 FEBRUARI: Theatermonoloog Bob de Moor in hetZuidlandtheater in Terneu zen (20.00 uur) Try-out cabaretgroep Niet Uit Het Raam (NUHR) in het Arsenaaltheater in Vlissingen (20.15 uur) Het Britse trio Coope, Boyes Simpson treedt zondag op in Vlissingen. foto Bryan Ledgard

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 17