I CIVIELE TECHNICUS VAN DER STRAATEN AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V. Van Oeveren zoekt een sterren-monteur Mercedes-Benz 1e monteur personenwagens m/v MARKTLEIDER ZOEKT COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort Medewerk(st)er Wegen Waterschap Zeeuwse Eilanden fü SU bSS Io] p j-trj Activiteitenbegeleider m/v GEMEENTE HULST <s>HYunani van der vliet enthousiaste verkoper (m/v) 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JANUARI 1995 Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. heeft in haar ruim 90-jarig bestaan een gerenommeerde positie opgebouwd binnen de G.W.W.-sector, waarin ze zich bezighoudt met een scala van activiteiten, zoals: - Waterbouwkundige kunstwerken in hout, staal en beton (steigers, remmingwerken, afmeerinrichtingen, kades, damwandconstructies enz.); - Waterbouwkundige onderhoudswerken; Droge heiwerken (paalfunderingen, damwandconstructies); - Civiele Betonbouw (gemalen, bezinkbassins, zuiveringsinstallaties enz.); - Bodemonderzoek; - Straatwerk; Leidingbouw. Het bedrijf met ca. 90 medewerkers is voornamelijk actief in Zuid (West) Nederland en Belgisch Vlaanderen. De organisatie is gestoeld op korte communicatielijnen waarbij grote waarde wordt gehecht aan openheid en teamgeest. Het bedrijf is in het bezit van de certifi caten ISO 9001, VCA" alsmede het VCA*"-NS-railaddendum. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een met bij voorkeur enige jaren relevante ervaring op het gebied van waterbouwkundige en funderingsconstructies. Zijn/haar voornaamste taken zullen zijn: het maken van prijsaanbiedingen het ontwerpen van funderings- en grondkerende constructies het leiding geven aan de uitvoering werkvoorbereiding in de meest ruime zin des woords het volgen van technische ontwikkelingen binnen het specifieke vakgebied. De juiste kandidaat dient te beschikken over: bij voorkeur ervaring en affiniteit met het vakgebied leidinggevende capaciteiten enthousiaste en energieke werkinstelling kennis van - en ervaring met automatisering commerciële instelling zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren leeftijd omstreeks 30 jaar. Kandidaten dienen bereid te zijn in de regio te gaan wonen. De juiste kandidaat bieden wij een interessant pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden alsme de groeiperspectief binnen onze organisatie. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot dhr. B. Kemps (directeur) of dhr. Ars (adj. direc teur). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. binnen 2 weken te richten aan onderstaand adres. Van der Straatèn Aannemingsmaatschappij B.V. Postbus 5 4417 ZG Hansweert Telefoon: 0113-382510 Fax: 0113-383404 Automobielbedrijf Van Oeveren b.v. is officieel Mercedes-Benz dealer voor Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto's en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Door middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 60 jaar naar 100% klanten tevredenheid. Onze 40 medewerkers in de vestigingen te Goes en Vlissingen worden met een uitstekend trainings programma opgeleid en begeleid bij hun werk. In 1994 werd als eerste automobielbedrijf in Zeeland het ISO 9002 certificaat behaald. Met z'n allen werken we er hard aan dergelijke successen te continueren. Wilt u uw carrière voortzetten bij het meest gerenommeerde merk van dit moment en bij dit uitstekende automobielbedrijf dan is dit uw kans. Voor onze'personenwerkplaats in Goes zijn we namelijk op zoek naar een De persoon die wij zoeken: is in bezit van diploma 1e monteur en diploma Auto-elektriciën of MTS autotechniek, kan zelfstandig werken, initiatief nemen en bezit commerciële vaardigheden, wil verder opgeleid worden in de hoogwaardige Mercedes-techniek is in de leeftijd van 25 jaar of ouder. Voor sollicitaties of inlichtingen kunt u zich wenden tot dhr. W.J. van Oeveren of dhr. M. Zuidijk. Automobielbedr. Van Oeveren bv Postbus 136, 4461 AC Goes Tel. 0113 - 212730 DIXONS bv is de snelst groeiende eiektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, printers, accessoires, CD-Rom software, enter tainment, personal audio, telecommunicate en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des kundige informatie en bovenal een klantgerichte service. BEDRIJFSLEIDER Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel een vacature voor een bedrijfsleider voor ons filiaal in Middelburg. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op MBO niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opieidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in bovengenoemde functie; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van MB-44 aan: Dixons bv, t.a.v. Mevr. I. Rustige, afdeling personeelszaken, Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden, gevestigd in Goes, zorgt met bijna 400 medewer kers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelands wegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De amb telijke organisatie bestaat uit vier secto ren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen ver antwoordelijkheid en een differentiatie In de beloning. Functie-informatie De medewerk(st)er heeft o.m. de volgende taken: Het leveren van een bijdrage aan: -het voorbereiden van beleidsvoorstellen en -adviezen t.a.v. het algemeen wegenbe- heer en verkeersbeleid d.m.v. het aanleve ren van de benodigde gegevens (o.a. uit voeren van onderzoeken); -het opstellen en uitwerken van uitvoer ingsplannen voor het algemeen wegenbe- heer; -het tot stand brengen, het muteren van gegevens en het onderhouden van een wegeninformatiesysteem: -het afhandelen van klachten in samenwer king met de afdeling Beheer Onderhoud. Het begeleiden van de afdeling Centraal (vac.nr. 98/1) afdeling Planvorming van de sector Wegen. De afdeling Planvorming houdt zich voornamelijk bezig met het ontwikkelen van beleid ten aanzien van de wegenzorg. De afdeling heeft daarbij onder andere als aan dachtsterreinen het algemeen wegenbeheer en verkeer- en vervoerbeleid, rationeel verhardingsbeheer, beplantingsbe- leid, het houden van verkeersonderzoeken, het optimali seren van de verkeersveiligheid, het behandelen van klach ten en verzoeken t.a.v. verkeerssituaties, het initiëren van nieuwe werken en het opstellen van beleidsanalyses. Bij de afdeling Planvorming werken zes medewerkers onder lei ding van een afdelingshoofd. Ontwerp bij het opstellen van bestek en tekeningen m.b.t. algemeen wegenbeheer. De medewerk(st)er onderhoudt contacten met ingelanden, districten, overheids instanties en bedrijven. Functie-eisen -opleidings- c.q. werk- en denkniveau MBO Weg- en Waterbouwkunde; -aantoonbare ervaring en affiniteit met bovengenoemde werkzaam heden; -ervaring met, of gevoel voor automatise ring (relevante software zoals DG Dialog, Excel); -klantgericht en in teamverband kunnen werken; -goede mondelinge en schriftelijke beheer sing van de Nederlandse taal; -in bezit van rijbewijs B; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van het waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 6 (min. f 2.941,- en max. f4,110,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functie niveau is vooralsnog schaal 7 (min. f3.342,- en max. f4.533,- bruto per maand). Het niveau van de functie wordt binnenkort in het kader van een functie waardering nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toe gespitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interpro vinciale Ziektekostenregeling (IZR). Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ir. G. van Es, afdelingshoofd Planvorming van de sec tor Wegen (telefoon 0113-241271). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de WBEAA het aandeel allochto nen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukke lijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet w den gehonoreerd. -} Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijkheden om op projectbasis voor opdrachtgevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Trekker-opleggerchauffeurs Voor een groot transf|prtbedrijf in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij een aantal (beginnend) chauffeurs. Functie-eisen: in bezit van rijbewijs BCE, diplomaCCV-B en ADR-certificaat. U zult worden ingezet zowel voor nationaal als voor internationaal vervoer. De werkzaamheden worden verricht met o.a. bulk- en huifoplegger in wisselende diensten. U bent representatief, klantvriendelijk en taakgericht. Er wordt een flexibele houding van u verwacht. Daarom dient u in Zeeuws-Vlaanderen woonachtig te zijn. Leeftijd: ca 20-30 jaar. Duur van de werkzaamheden: lange tijd. Informatie bij Randstad Transportdiensten, Joop van Gijs, Piet Heinstraat 2b, 4461 GL Goes, telefoon 0113 - 23 18 34. ~tr randstad transportdiensten Verpleeghuis Ter Valcke te Goes is onderdeel van de Oosterschelderegio SVRZ. Het zorgbeleid voor 215 bewoners gaat uit van de persoonlijke zorgbehoefte van de bewoner. Op korte termijn hebben wij twee vacatures voor een De vakgroep activiteitenbegeleiding: De vakgroep bestaat uit 15 medewerkers. De activiteitenbegeleiders werken vanuit de verpleegafdeling waar ze verantwoordelijk voor zijn. Daarnaast beschikken zij over een activitcitencentrum waar diverse activiteiten aangeboden kunnen worden. Wegens ver trek van een collega is er vacatureruimte De vacutures: 1Parttime-contract voor 20 uur per week op een Verpleegafdeling, per 15/2/'98. 2. Oproepcontract. regelmatig en flexibel in te zetten, per direct. De functie-inhoud: op methodische wijze activiteiten organiseren en aanbieden; participeren in het Muitidisciplinair-Disciplinair-Overleg (MDO); mede zorgdragen voor een prettig woon-/leefklimaat op de verplecgafdeïïngen; mede verantwoordelijk voor hel inhoud geven aan de dagbesteding van de bewoners; organiseren en mede uitvoeren van (grote) evenementen. De functie-eisen: een afgeronde MBO-AB opleiding (of vergelijkbaar hiermee); zelfstandig opzetten en in samenwerking met andere disciplines uitvoering geven aan liet activiteitenaanbod op de verpleegafdelingen; een enthousiaste en positieve houding die uitnodigt tot samenwerking; mee kunnen en willen denken in de ontwikkelingen binnen de vakgroep. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring vindt plaats conform FWG 35 van de CAO-ziekcnhuiswezen en bedraagt mini maal 2.659,- en maximaal 3-857,- bruto per maand op fulltime basis, bij een 36-urige werkweek Medewerkers krijgen in eerste instantie een jaarcontract Informatie en sollicitatie: Voor informatie over beide vacatures kunt u contact opnemen met mevr. G. Bal, coördinator vakgroep acimtcitenbegeleiding, te lefonisch te bereiken onder nr. 0113-240000. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken na verschij ning richten aan: Verpleeghuis Ter Valcke. t.a v. Mevr. Anne Baron, afdeling PO&O, Postbus 101,4460 AC Goes. T E R V A l C K E Bij de gemeente Hulst zijn circa 150 personen werkzaam. De organisatie is onder verdeeld in een aantal afdelingen. De afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling bestaat uit de bureaus bouwen en wo nen, onderhoud en groen, civiele techniek en milieu. Tot het bureau bouwen en wonen (11 formatieplaatsen), behoren de productgroe pen planologie en grondzaken, stads- en dorpsvernieuwing, eigendommen, volks huisvesting, bouw- en woningtoezicht, bouwuitvoering en beheer gebouwen. Op dit bureau zijn plaatsingsmogelijkheden voor een: AMEDEWERKER(STER) BOUW- EN WONINGTOEZICHT b. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) BOUWTOEZICHT Inhoud functie A. De functie kent in teamverband de volgende'hoofdtaken: Loketwerkzaamheden. Het verzorgen van technisch advies voor bouwaanvragen. Het verzorgen van concept sloop-, gebruiks- en reclamevergunningen en het uit voeren van controles hierop. Het uitvoeren van en rapporteren over bouwcontroles en het verzorgen van een voudige aanschrijvingen. Het verwerken van statistische gegevens bouwwerken. Controle van sterkteberekeningen. Inventariseren t.b.v, nieuwe bestemmingsplannen. Verzorgen archivering bouwdossiers. Inhoud functie B De functie kent in teamverband de volgende hoofdtaken: Lokefwerkzaamheden. Invoeren van bouwaanvragen en uitvoeren ontvankelijkheidsfoets. Voorbereidende werkzaamheden welstandscommissie. Verzorgen publicaties bouwaanvragen en verleende bouwvergunningen. Juridische advisering bouwaanvragen. Verzorgen procedures handhaving (bestuursdwang). Advisering werkzaamheden Wet Geluidhinder. Voor de functie A geldt een functiegerichte H.B.O.-opleiding. Voor de functie B geldt bij voorkeur een functiegerichte H.B.O.-opleiding dan wel vergevorderde stuaie daarvoor. Enkele jaren werkervaring strekt tot aanbeveling. In staat zijn zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Redactionele en sociale vaardigheden. Affiniteit met automatisering. Salaris Aanstelling zal, afhankelijk van opleiding en ervaring voor functie A plaatsvinden in aanloopschaal 7 (minimaal bruto 3.315,-) en functieschaal 8 (maximaal bruto 5.119,-) en voor functie B in aanloopschaal (minimaal bruto 2.916,-) en functieschaal 7 (maximaal bruto 4.51 8,-). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de gemeentelijke overheid zijn van toe passing. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau bouwen en wonen de heer H. A. van den Boogert (tel. 0114-389250) of bij het hoofd van het bureau personeel en organisatie, de heer W. Everaard (tel. 0114-3891 85. Sollicitatie Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Hulst, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Bent u, die jonge die wij zoeken? - bent u flexibel, energiek en bereid om aan te pakken; - en heeft u affiniteit met de auto-branche, met enige jaren eivaring? - middelbare opleiding en ervaring met automatisering gewenst. Solliciteer dan! Auto Van der Vliet Klein Frankrijk 23, 4461 ZN Goes t.a.v. de heer A. P. van der Vliet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44