it te klein voor alle aanbiedingen NFC ZATERDAG 17 JANUARI 1998 43 l kasten, zithoeken, tienerkamers, boxsprings, eethoeken, etcetera, etcetera tegen absolute hodemnriizen. Op Op en Weg Pech. Automatisering applicatiebeheerder in/v Vooreen organisatie in Middelburg Taken: implementeren en coördineren van een nieuw personeelsinformatiesysteem, geven van instructie en voorlichting, opstellen en bewaken tan gebruikersprocedures en systeemdocumen- tatie. Vereist: HBO-niveau, enkele jaren werkervaring, affiniteit met personeelswerk, goede automati- scringskennis. Voor meer informatie: Start Middelburg, Jacqueline Risseeuw, tel. 0118 - 62 4 7 00. IT medewerker m/v Taken: ondersteunende activiteiten bij het migreren van de huidige stand-alone kantoor automatisering naar een netwerk kantoorauto matisering, installatiewerkzaamheden en inrichten netwerk-server/randapparatuur, opzetten helpdesk organisatie, opzetten/inrichten intra- en internetwerk faxverkeer en inventa riseren/upgraden bestaande systemen. Vereist: minimaal MBO-niveau, in bezit van rijbewijs, ruime ervaring met MS Office w.o. Word, Excell, Exchange, Outlook, ervaring met Windows NT werkomgeving, Intra en Internet toepassingen en kennis van HP-UX systemen is een pré. Voor meer informatie: Start Vlissingen, Ellen Sinke of Chantal Besse, tel. 0118-41 47 06. Technisch Elektrotechnisch tekenaar m/v Taken: het tekenen en reviseren van electrotech- nische schema's en aansluitschema's met behulp van Autocad. Vereist: LTS elektrotechniek eventueel aangevuld met MTS elektrotechniek en ervaring met Autocad. Voor meer informatie: Start Middelburg, Ellen Sinke of Chantal Besse, tel. 0118-41 47 06. CNC Machine bediende (pons/ nibbelbank) m/v Vooreen metaalbedrijf gespecialiseerd in dun plaatwerk (RVS) en kastenbouw. Taken: het bedienen van een CNC-gestuurde pons/nibbelbank die binnenkort vervangen wordt dooreen laser gestuurde machine. Vereist: LTS metaal en/of MTS WTB aangevuld met ervaring op het gebied van ponsen en nibbelen, tekening kunnen lezen en accuraat werken is zeer belangrijk, affiniteit met automa tisering is gewenst. Voor meer informatie: Start Middelharnis, Anton Mol, tel. 0187 - 48 60 66. Kanter/zetter m/v Vooreen metaalbedrijf gespecialiseerd in dun plaatwerk (RVS) en kastenbouw. Taken: het bedienen van een kant/zetbank, hoofdzakelijk kanten/zetten van RVS-platen voor o.a. kastenbouw. Vereist: minimaal LTS metaal en bij voorkeur ervaring met kanten/zetten, tekening kunnen lezen en accuraat werken is zeer belangrijk. Voor meer informatie: Start Middelharnis, Anton Mol, tel. 0187-4860 66. Constructie bankwerker m/v Voor een constructiebedrijf dat fijne en grove constructies maakt en assemblage van complete inpaklijnen verricht. Taken: zelfstandig van tekening constructies kunnen samenstellen en assembleren en montage van electromotoren, weegapparatuur etc. aan de inpaklijnen. Vereist: opleiding op MTS-niveau, aangevuld met ruime ervaring in constructiebouw MIG/MAG lassen, tekening lezen en flexibel inzetbaar zijn. Voor meer informatie: Start Middelharnis, Anton Mol, tel. 0187 - 48 60 66. Werktuig bouwkundige m/v Voor een bedrijf op het eiland Tholen. Taken: bedienen van computergestuurde machines voor metaalbewerking, constructie werkzaamheden en montagewerkzaamheden op de eindafdeling. Vereist: MTS Werktuigbouw of vergelijkbare opleiding. Voor meer informatie: Start Sint Maartensdijk, Katja Kouwenberg, tel. 0166 - 66 32 11. Monteur elektronica/ mechanica m/v Taken: het samenstellen van machines waarbij zowel het mechanische als het elektronische gedeelte moet worden ingebouwd en getest, aanleggen van de bedrading en assembleren. Vereist: LTS of MTS opleiding. Voor meer informatie: Start Oostburg, Isabelle Leenhouwers, tel. 0117 - 45 22 87. Administratief Secretaresse m/v Voor een internationaal bedrijf op Walcheren. Taken: correspondentie, het organiseren van reizen en secretariaatswerkzaamheden. Vereist: uitstekende kennis van de Engelse taal, zelfstandig kunnen werken, een aantal jaren werkervaring. Voor meer informatie: Start Middelburg, Cindy Krommer, tel. 0118 - 62 47 00. Voorlichter m/v Voor een instelling in Middelburg. Taken: ontwikkelen van voorlichtingsmateriaal, beheren en coördineren van alle interne infor matie, beheren en actualiseren van het totale multi media aanbod van voorlichtingsinstrumenten. Vereist: HBO communicatiewetenschappen en kennis van de Engelse en de Franse taal. Voor meer informatie: Start Middelburg, Mariëlle Wisse, tel. 0118 - 62 47 00. Receptioniste m/v Taken: ontvangen gasten, reserveringen aannemen/verwerken, telefoonbehandeling en administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op MBO-niveau, kennis van Engels/Duits/Frans, affiniteit met de streek, representatief, stressbestendig en werken in wisseldiensten, ook in de weekenden en op zon- en feestdagen. Voor meer informatie: Start Oostburg, Miranda Pieters, tel. 0117 - 45 22 87. Administratief medewerkster m/v Taken: ordenen en verwerken van gegevens, assisteren van de controller, sorteren, registeren, archiveren, voorbereidende werkzaamheden t.b.v. presentaties en rapporten, receptiewerkzaam heden en bedienen van de telefooncentrale. Vereist: administratieve vooropleiding met relevante werkervaring, software kennis, spreek vaardigheid Frans. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd. Voor meer informatie: Start Goes, Natasja Greeve, tel. 0113-23 02 57. Receptioniste m/v Voor een camping op Schouwen-Duiveland Taken: in- en uitchecken van gasten, klachten behandeling en informatie verstrekken. Vereist: enige ervaring in het toerisme, ervaring met programma Camputer en AICN is een pré. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Judith Van der Werf, tel. 0111 -41 5733. Commercieel medewerker m/v Voor een nieuw en groeiend bedrijf in Bruinisse. Taken: het telefonisch benaderen van de Amerikaanse en Canadese markt. Tevens het opnemen van binnenlandse orders en de planning. Vereist: MBO-opleiding, vloeiend Engels in woord en geschrift, commerciële eigenschappen, kennis van Windows 95 en eventueel Excell. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Petra Koopman, tel. 0111 -41 57 33. Voor diverse bedrijven in de Kanaalzone zoeken wij regelmatig: Administratief medewerkers/ receptionistes m/v Taken: tekstverwerking, post- en telefoonbehan deling en ontvangen en verwijzen van bezoekers. Vereist: opleiding op MBO-niveau en ervaring met tekstverwerkingsprogramma's. Voor meer informatie: Start Terneuzen, Claudia de Waal, tel. 0115-61 42 40. P r o d u k t i e Produktie- medewerkers m/v Voor een klant op het eiland Tholen zoeken wij kandidaten die werkzaamheden willen verrichten binnen een groot inpak/produktiebedrijf. Taken: inpakken van velerlei producten aan diverse inpakmachines. Vereist: bekendheid met inpakwerkzaamheden, bereidheid tot uitvoeren van seriematige werk zaamheden aan de lopende band, die in hoog tempo uitgevoerd dienen te worden. Voor meer informatie: Start Sint Maartensdijk, Calista Timmermans, tel. 0166 - 66 32 11. Algemeen Medewerker algemene dienst m/v Voor een organisatie in Middelburg. Taken: alle voorkomende werkzaamheden binnen een grote organisatie zoals: laden en lossen van vrachtwagens met behulp van een heftruck, interne verhuizingen verzorgen en eenvoudige technische werkzaamheden. Vereist: heftruckchauffeursdiploma, technisch inzicht, in bezit van rijbewijs en een klantgerichte instelling. Voor meer informatie: Start Middelburg, Jacqueline Risseeuw, tel. 0118 - 62 47 00. Hovenier/ schoffelaar m/v Voor diverse bedrijven op Schouwen-Duiveland. Taken: onderhoud van (particuliere) tuinen en plantsoenen en schoffelen. Vereist: enige ervaring is gewenst, gemotiveerd. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Petra Koopman, tel. 0111 -41 57 33. Schoonmakers m/v Taken: schoonmaken van horecagelegenheid en toiletgebouw, tussentijds controleren gebouwen en aanvullen toiletartikelen. Vereist: hard willen werken en bereidheid tot het werken in de weekenden. Voor meer informatie: Start Oostburg, Isabelle Leenhouwers, tel. 0117 - 45 22 87. Schoonmaakster m/v Taken: reinigen van kleedruimten en toiletten. Dagelijks van 07.00 uur - 09.45 uur. Voor meer informatie: Start Kruiningen, Yolanda van Hekke of Miriam van Liere, tel. 0113 - 38 40 40. Schoonmaker m/v Voor een camping op Schouwen-Duiveland. Taken: het schoonmaken van sta-caravans en publieke gebouwen. Vereist: klantvriendelijk, representatief en enige ervaring. De functie is voor 20 a 30 uur per week t/m de herfstvakantie. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Judith Van der Werf, tel. 0111 -41 57 33. Horeca Kamermeisjes Zowel parttime als fulltime. Taken: controleren (hotel)kamers en schoon maken kamers. Vereist: bereidheid tot het werken in de week enden, van aanpakken weten en onder druk kunnen werken. Voor meer informatie: Start Oostburg, Miranda Pieters, tel. 0117 - 45 22 87. Voor een aantal horeca bedrijven zijn wij op zoek naar: Koks, keuken assistenten en kelners/serveersters. Vereist: bij voorkeur een relevante opleiding en/of werkervaring. Voor meer informatie: Start Terneuzen, Bettina Mirrer, tel. 0115-61 42 40. Medewerkers horeca m/v Wij zoeken voor diverse relaties in West Zeeuws Vlaanderen: keukenhulpen, afwassers, mede werkers bediening, (hulp)kok, kelners en disco theek medewerkers. Parttime in de winter maanden. Vanaf maart fulltime. Ook voor vakantie- en weekendwerkers hebben wij al diverse vacatures. Vereist: enthousiast, flexibel en bereid tot werken in de weekenden. Voor meer informatie: Start Oostburg, Miranda Pieters, tel. 0117 - 45 22 87. Logistiek Medewerker logistiek m/v Taken: planning van vervoer door geheel Europa, regelen van dounadocumenten, factureren met behulp van Exact en genereren van overzichten. Vereist: logistieke opleiding op MBO-niveau, Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse, Franse, Spaanse of Italiaanse taal is een pré en capaciteiten om door te groeien naar een leidinggevende functie. Het betreft een fulltime functie met de kans op een contract voor onbe paalde tijd. Voor meer informatie: Start Goes, Natasja Greeve, tel. 0113 - 23 02 57. Logistiek medewerkers m/v Voor een postorderbedrijf te St. Jansteen. Taken: sorteren, inpakken en verzendklaar maken van pakketten. Vereist: kandidaten dienen 18 jaar of ouder te zijn en dienen bereid te zijn om (ook) in de avondur te werken. Voor meer informatie: Stalt Terneuzen, Jolanda Fieret, tel. 0115 - 61 42 40 of Start Hulst, Lort Statujew, tel. 0114-31 65 99. Start m Werkt zeker Vart is in 20 jaar uitgegroeid tot cot toonaangevende fulhcrvice arbeidsmarktintermediair. Vanuit ruin: 600 vestigingen is Start met <m medewerkers in Hef op dit dynamise!::: speelveld, Naast bet reguliere uitzenden biedt Start een totaalpakket aait nieuwe vormen van 'hrostverh'Hiy# zoals detachering, werping selectie, loopbaanbegeleiding, opleidingen en outplacement, waarmee wordt ingespeeld op 5 'lc toenemende flexibilisering van de arbeidsmarkt. Deskundigheid, innovatie en betrokkenheid zijn de kenmerken van Start. OOSTERSCHELDE THUISZORG Oosterschelde Thuiszorg actief op Noord- Zuid- Beveland. Schouwen- Duiveland. Tholen en Sin Pliilipsland. Zij biedt een breed pakkc i diensten op liet gebied i van de thuiszorg: - verpleging I - verzorging huishoudelijke zorg - voorlichting - dieetadvisering jeugdgezondheidszorg j uitleen verplcegartikele OOSTERSCHELDE THUISZORG "'nis in kruiswerk en gezinsverzorging HOOFDVESTIGING Hollandiaplein 1Goes telefoon (0113) 2-19200 EXEL LOGISTICS is één van de marktleiders in logistieke dienstverlening en is tn volle expansie op het Europese continent. België is één van de schakels in dit evolutieproces. Momenteel.zijn Wij op zoek naar (m/v) TRANSPORT SUPERVISOR/PLANNER standplaats Antwerpen Administratieve behandeling van de orders; training van en administratie voor eigen chauffeurs. Wij vragen: kennis van de internationale transporewetgeving; O kennis van logistiek; communicatief, leader, administrator. 1® CHAUFFEURS RIJBEWIJS C standplaats Antwerpen Met een 19,5 ton truck levert u smeermiddelen (Vbrpakt en in hulk) bij een veelvoud van klanten in de Benelux. Af en toe dient u te overnachten.' Wij vragen: goede ervaring; respect voor de wegcode, andere weggebruikers, het materiaal en de uitrusting; klantgerichhte en flexibele instelling. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw kandidatuur vóór 26.01.1998 naar: EXEL LOGISTICS België N.V., t.a.v. B. Heyvaert, HRM België, Werkhuizenkaai 156, B-1000 Brussel, België. INTERNA LOGISTICS A SER V

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 43