RCS benut de mogelijkheden wel Voetballers Goes terug op aarde Leiders vierde klasse blijven winnen Vogelwaarde neemt leiding over Middelburg gefrustreerd door scorend onvermogen HVV profiteert half van misstap van Patrijzen Kansloos verlies Middelburg Al Harthoorn helpt Oostkapelle Vlissingen kansloos in Tricht Zege tien vrouwen Quick Boys Reserves Ockenburgh superieur Van Lare derde in De Panne standen Titel lonkt voor Apollo door Maarten Wijffels MIDDELBURG - Trainer Kees Houtepen van Middelburg was duidelijk in zijn commentaar. „Waardeloos was het vanmid dag." Hij had een ploeg gezien die meer uit was op een knok partij met tegenstander RCS, dan een die wilde vechten voor de punten. Beide derdeklassers vochten gistermiddag op de Na dorst een grimmig duel uit, dat uiteindelijk verrassend in een overwinning voor de Oost-Sou burgers eindigde. Middelburg-RCS was een wed strijd vol opmerkelijke momen ten. Voor aanvang van de wed strijd haalde Kees Houtepen nog maar eens aan dat Middel burg in zijn ogen redelijk voet balt, maar dat de afwerking sterk te wensen overlaat. In het eerste half uur speelde de ploeg van Hóutepen inderdaad niet eens onaardig. Via de handige Steven Seedo zetten de hoofd stedelingen een aantal goede aanvallen op, maar zodra het doel van RCS-keeper Danny Gabriëlse in zicht kwam, leken de aanvallers van cle thuisclub lood in de schoenen te krijgen. RCS deed het wat dat betreft be ter. De Souburgers kregen drie goede kansen er benutten ex- twee van. RCS, opnieuw met interim- coach Gérard de Nooijer op de bank, bepei'kte zich voor het grootste gedeelte van de, eerste helft tot verdedigen. Dit veran derde pas toen de irritatie bij Middelburg over zoveel aanval lend onvermogen zich ging openbaren in onzorgvuldig spel en enkele grove charges. Vooral door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door de verras sende 0-2 nederlaag tegen Moerse Boys moet Patrijzen de koppositie in de derde klasse nu weer delen met HVV'24. De Hulstenaren profiteerden maar gedeeltelijk van de misstap van de Patrijzen, doordat zij zelf niet verder kwamen dan 1-1 te gen Terneuzen. Vlissingen, dat de laatste weken steeds in de slotfase tegen een nederlaag aanliep, won op eigen veld met 3-1 van Axel. Patrijzen-Moerse Boys 0-2: Misschien wel door alle aan dacht, (er. wei-dén zelfs opnamen voor de regionale televisie ge maakt) begon Patrijzen niet goed aan het duel. Toch had Rob Koole na een kwartier een goede mogelijkheid de score te ope nen; hij werd echter gestuit door doelman Stefan Wildhagen. Na een half uur wei'd een schot van Wilfred van der Dries gekeerd, waarna André Smulders de bal uit de rebound naast schoot. Dit was tevens het laatste wapen feit van de thuisclubEen steeds sterker wordend Moerse Boys kwam in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong door Jurgen Arnouts. In cle tweedé helft wist Patri j zen geen kansen te creëx-en. Nadat Jurgen Ar nouts voor 0-2 had gezorgd, was het een uitstekende doelman Rudie Blommaert die een neder laag met grotere cijfers voor kwam. Scheidsrechter Sam Telussa hield de kaarten op zak in dit spoxfieve duel. Vlissingen-Axel 3-1: Beide ploegen begonnen gehandicapt aan het duel. De thuisploeg was in de eerste helft iets sterker en drukte dit uit in een treffer van Rob Post kort voor i-ust. De tweede helft was nog maar twee minuten oud toen Ludwig van Gremberghe Axel langszij bracht. Veel tijd om na te genie ten kregen de gasten niet, want vier minuten na de gelijkmaker schoot Abdoe Ben Khedda een vrije trap via de binnenkant van de paal in, 2-1. Met nog een half uur op de klok werd de voor sprong vergroot door Rob Post, die niet zijn tweede treffer de stand op 3-1 bracht. De gasten drongen hierna nog wel aan, maar Vlissingen kon de wed strijd vrij simpel uitspelen. HW'24-Terneuzen 1-1 (0-0). 75. D. Rietjens 1-0; 85. Magito 1-1. Toe schouwers: 400. Scheidsrechter K. Ineveld (Roosendaal). Geel: De Rid der TerneuzenTl. Rietjens, D. Rietjens, Withagen (HVV'24). Khalid Boufrahi solliciteerde nadrukkelijk naar een ver vroegde aftocht. Na een wraak actie op zijn dii-ecte tegenstan der Niels Tournooy kwam de j onge Middelburger er met 'geel' genadig vanaf. Effectief Terwijl het spel van Middelbui-g naar een bedenkelijk niveau zakte, opereerde RCS steeds brutaler en zelfverzekerder. Dit resulteerde na een dik half uur in een verrassende voorsprong. Martin Janse mocht op links doorgaan, omspeelde op fraaie wijze keeper Jacco Nelen en leg de de bal breed op Frank van de Male die simpel binnentikte (0- 1). Een paar minuten later zorgde diezelfde Van de Male zelfs voor 0-2. Daar ging wel een verlaat Sinterklaasgeschenk van kee per Nelen aan vooraf. Hij gooide de bal nonchalant uit richting Ramon Gabriëlse, die opge jaagd werd en vervolgens net zo ongeïnspireerd terugspeelde op zijn doelman. Van de Male was er als de kippen bij om de bal koelbloedig in het lege doel te prikken. Na deze treffer koos het aange slagen Middelburg voor nog meer schaafwerk. Tot ongenoe gen Van trainer Houtepen had den zijn spelers meer oog voor het raken van de ledematen van de tegenstander, dan voor het opzetten van een fatsoenlijke aanval. Eerst kreeg Steven See do de gele kaart uitgereikt van scheidsrechter Sturms uit Sint Jansteen en even later werd ver dediger Patrick Vogel na het uitdelen van een kopstoot aan door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 3-1 overwinning op Steen heeft Zie- rikzee de koppositie in de vierde klasse weten vast te houden. Naaste concurrent Breskens won overtuigend met 3-0 van het laaggeklasseerde Philippi ne. De twee Zeeuwse teams worden op de voet gevolgd door Grenswachters, de enige Bra bantse ploeg in deze vierde klas se. Die ploeg won met 2-1 won van Hansweertse Boys. Hek kensluiter Koewacht won ver rassend met 4-1 van Luctor'88. Hontenisse-IJzendijke 3-1: Een goed duel tussen twee aanval lend ingestelde ploegen. Nadat Adri van Hanegem namens de gasten een goede mogelij kheid had gemist, was het een minuut later Edward Tieleman die Hontenisse op voorsprong bracht. Weer een minuut later wei'd deze voorsprong verdub beld door Jeroen Vervaet: 2-0. Halverwege de eerste helft, deed Vincent Calon namens IJzendij- ke nog wat terug, maar na een halfuur was het Gyon Asselman die voor 3-1 zorgde. Zierikzee-Steen 3-1: De koplo per had gedurende de gehele wedstrijd een overwicht. Nadat John van der Have halverwege de eerste helft voor 1-0 had ge zorgd, bracht Hans Lafeber kort voor rust de 2-0 op het bord. Kort na het begin van de tweede helft werd het nog even span nend toen Stijn Meersman een strafschop benutte, maar een kwartier voor tijd werd de wed strijd definitief beslist door John van der Have, die met zijn tweede doelpunt die middag de eindstand op 3-1 bepaalde. Hansweertse Boys-Grenswach ters 1-2: De thuisclub begon goed aan het duel, maar ver zuimde met name in het eerste kwartier dit in doelpunten uit te drukken. Na deze beginfase waarin paal en lat een treffer van Hansweertse Boys in de weg had gestaan, konden de gasten steeds beter in de wedstrijd ko men. Toch was het kort na rust de thuisploeg die door Renze Devogel op een 1-0 voorsprong, kwam. Voor de gasten was deze treffer aanleiding om nog fana tieker op zoek te gaan naar doel punten, hetgeen halverwege de tweede helft beloond werd. Bin nen drie minuten was het eerst Dave Roels die de gelijkmaker binnenschoot, gevolgd door de winnende treffer van de voet van Danny Brijsink. Van de Male zelfs uitgesloten. Wie verwacht had dat de kruit dampen na rust opgetrokken zouden zijn, kwam bedrogen uit. Al na vijf minuten in de tweede helft moest scheidsrech ter Sturms opnieuw naar de ro de kaart grijpen. RCS-doelman Koewacht-Luctor'88 4-1: Kort voor rust kwam de thuisclub op voorsprong door Carlo van Gremberghe. Al vrij snel na het begin van de tweede helft werd deze voorsprong verdubbeld door Reymbert Broos. Luctor Danny Gabriëlse maakte buiten zijn strafschopgebied hands toen hij een lob van de doorge broken Albert Slinger onder schepte. Ondanks dit gemis trok RCS de wedstrijd steeds meer naar zich toe. Pas toen Jan de Rijke zo'n ging fanatiek op zoek naar de aansluitingstreffer, maar op het moment dat die door iedereen verwacht werd, schoot Carlo van Gremberghe zijn ploeg op 3-0. In de slotfase werd de eind stand bepaald op 4-1 door tref-' twintig minuten voor tijd het strijdtoneel betrad, kwam er weer wat leven in de brouwerij. 'Lange Jan' zorgde hoogstper soonlijk met een kopbal voor de aansluitingstreffer, maar verder kwam Middelburg in de reste rende tijd niet meer. fers van Dermis Aerts en Jack Courtain. Sluiskil-Clinge 1-0 (0-0). 82. Dane 1-0. Scheidsrechter: Quinten (Co- lijnsplaat). Aantal toeschouwers: 100. Rode kaart: 43. F, du Puy (Sluiskil), 56. R. de Block (verzorger Middelburg-RCS 1-2 (0-2). 30. Van de Male 0-1, 34. Van de Male 0-2, 75. De Rijke 1-2. Scheidsrechter F.E.A Sturms (Sint Jansteen). Aantal toe schouwers: 350. Gele kaart: Boufra hi, Seedo (beidenMiddelburg). Rode kaart: Vogel (Middelburg), Gabriël se (RCS). ClingGele kaart: M. de Block (Cling e). Breskens-Philippine 3-0 (2-0). 3. Faes, 43. Boekhout 2-0, 88. Boek hout 3-0. Scheidsrechter: N. Meul- meester (Vlissingen). Aantal toe schouwers: 300. van onze sportredactie VLISSINGEN - Apollo neemt na de 6-0 overwinning op con current Krabbendijke een optie op de titel in de vierde klasse A NOAD'67, de leider in de 4e klasse B, kwam zo ver niet. In de rust werd de wedstrijd tegen WVO, bij een 2-0 voorsprong voor de thuisploeg, gestaakt. Borssele-Waarde 1-1: Waarde kwam tegen de verhouding in voor rust op 0-1, doordat Vin cent Klap profiteerde van een fout van de Borssele-doelman. De gelijkmaker van William Boone kwam vlak voor tijd. Krabbendijke-Apollo 0-6: De bezoekei's bleken voox'al fysiek sterker. Na 35 minuten was het al 0-3 door doelpunten van Jan Liplijn, Richard van Belzen en Peter Braam. Na rust voerden Braam, Arj o den Dekker en Erik de Jonge de score op. DFS-Nieuwdorp 1-1: Anco van der Linde had de thuisploeg halverwege de tweede helft op voorsprong gebracht. In bles suretijd echter werd het door Ronald de Jonge toch nog 1-1. Zaamslag-SVD 3-0: Uit de veel heid van kansen kwamen in de eerste helft slechts doelpunten van Eelco Lubbinga en Jacco den Hamer. Erna benutte alleen Alex Meyer een van de vele mo gelijkheden. ZSC-Stavenisse 2-1: Ronald Post bracht de bezoekei's op voorsprong', maar Niels van de Moezel kon nog voor rust gelijk maken. Jacco Heyboer bezorg de vervolgens zijn ploeg een verdiende, maar te moeizame behaalde overwinning. Smerdiek-Duivcland 1-1: In de eerste helft was Duiveland ster ker en was de 0-1 door Andre van de Berge niet onvei'diend. Niels Hage kon na een uur het overwicht van Smerdiek in een gelijkmaker vex-talen. door Rudy Boogerf GOIRLE Goes verkeerde de afgelopen weken in hóger sfe ren. De ploeg bleef vier wed strijden op rij ongeslagen in de eerste klasse C en stond er ook in de strijd om de tweede perio de florissant voor. Na de 3-0 nederlaag tegen VOAB gister middag in Goirle is de formatie van Hugo Barends echter weer met beide benen op aarde be land. Een schande mocht de neder- laag van de Goese eersteklas ser niet genoemd worden. Tegenstander VOAB is de nummer twee op de ranglijst achter OJC Rosmalen en heeft op het eigen sportpark Van den Wildenberg nog geen enkel punt gemorst. Goes koesterde echter enige hoop. De afgelo pen weken hadden de Goese elf een sterke serie neergezet en VOAB (Van Onder Af Begon nen) had de laatste twee weken niet meer gewonnen. Vorige week had de ploeg' uit Goirle zelfs met 5-1 op de broek gehad van concurrent Wilhelmina'08 én was daarom uit op eerher stel. Goes werd daar het slachtoffer van, maar creëerde volop kan- sèn om te Ontsnappen. Voor rust had Sander Vermeulen de Brabanders op voorsprong ge zet, maar vooral in de eerste periode na rust had Goes het betere van het spel. Kansen voor Marco Vogel, Serge Berre- voets en de grootste voor Shan non Braafhart werden gemist. Trainer Barends: „We hadden het heft in handen. De 1-1 hing in de lucht, maar tegen de ver houding in maakte VOAB 2-0." Leen van Est kreeg een vrije kopkans en liet Goes-goalie Versluijs kansloos. Goes behield het beste van het spel, maar kon de VOAB-ver- dediging niet meer verontrus ten. Het werd tien minuten voor tijd zelfs nog 3-0 door zaalvoetbalinteimational John Adriaanse. Hugo Barends was niettemin vol lof over zijn ploeg na de geflatteei'de neder laag. „De jongens bleven knok ken als een hecht collectief. Dit was één van onze betere wed strijden van het seizoen en ik hoop dat we de stijgende lijn kunnen doortrekken." VOAB - Goes 3-0 (1-0). 20. Vermeu len 1-0, 63. Van Est 2-0, 81. Adri aanse 3-0. Scheidsrechter: J.A Wijsman (Helmond). Aantal toeschouwers: 700. Rode kaart: Ja- kobsen (Goes). Gele kaart: Adri aanse, Van Grinsven. Van Loon, Vermeulen (VOAB). RCS-keeper Danny Gabriëlse is eerder bij de bal dan Middelburg-speler Geert Bosschaart. foto Lex de Meester MIDDELBURG - In de eerste divisie van de A-junioren ver loor Middelburg teleurstellend thuis met 0-3 van NEC Al. Te weining inzet in de beginfase leverde al na twintig minuten een 0-2 tussenstand op. Daarna kon de thuisploeg meer mee spelen en na rust had men zelfs een groot overwicht. De enige echte aanval van NEC leverde echter de beslissende 0-3 op. LEIDEN - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal behaal de Oostkapelle in Leiden tegen De Sleutels een geflatteerde 1 - 3 oveiwinning. De thuisploeg creëerde een overwicht, maar Ilona Harthoorn was met twee solo-acties voor i*ust wel goed voor een 0-2 tussenstand. Tien minuten voor tijd werdhet 1-2, maar de daaropvolgende aanyal leverde via opnieuw Hart hoorn de 1-3 einduitslag op. TRICHT - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal heb ben de Vlissingen-vrouwen in en tegen Tricht terecht met 2-0 verloren. De Zeeuwse vrouwen bleken tegen de wind in niet bij machte Tricht van scoren af te houden. Eerst draaide een corner ineens in het doel en even later een afstandsschot. Na de ï'ust probeei'de ook Vlissingen op deze manier te scoren, maar echte kansen vielen er eigenlijk niet te noteren. KLOETINGE - Kloetinge heeft in de tweede klasse van het vrouwenvoetbal een kansloze 0-5 nederlaag geleden tegen de vi'ouwen van Quick Boys. Na 45 minuten was het met het no dige kunst-en vliegwerk nog maar 0-1, maar zelfs tegen 10 vrouwen (een Katwijkse werd wegens slaan weggezonden) kon men na rost niet bolwerken. Quick Boys breidde de score nog uit tot 0-5. RILLAND - Het tweede team van Party Service Ockenburgh uit Rilland heeft met 8-0 gewonnen van Palais des Sport uit Utrecht. Het Zeeuwse kwartet driebanders blijft hierdoor in het kielzog van de leiders Strauss Biljarts 2 uit Hoeven. Raymond Nicodem speelde de spannendste partij van de dag. Hij versloegzijntegenstanderHoebaniptmet45-44. Zijn drie ploeggenoten, die afgelopen week actief waren tijdens de we- reldbekerwedstrijdin Antwerpenwonnen hun partij minder enerverend. Kopman Ronnie Daniëls won met 45-40 van De Bruin, Roland Uytdewillegen versloeg Koekkoek roim met 45-25 en Richard de Broin zegevierde met het hoogste moyen ne van de dag (1.184) van Kalkhoven. De reserves van Ockenburgh hebben hierdoor de eerste helft van de competitie als tweede afgeslotenDeze plaats geeft aan het einde van de competitie recht op een plaats in de play-offs. PANNE - De Sluise Terèse van Lare is bij de Beach Mountain bike-race in het Belgische De Panne als derde over de finish gegaan. De Belgische Leona Sijmonds legde de 42 kilometer als snelste af in 2 uur, 15 minuten en 18 seconden. De 48-jarige Van Lare bleef bijna tien minuten achter op de Belgische win nares met 2 uui', 25 minuten en 16 seconden. Aan de race na men in totaal 660 mountainbikers deel. Bij de mannen finish te Marco Stoel uit Vlissingen als 75e in 1 uur, 57 minuten en 39 seconden. Piet Westerweele kwam als 143e over de eindstreep in 2 uur, 7 minuten en 24 seconden. Westerweele, die in de Zeeuwse sportwereld naam heeft gemaakt als loper, maakte zijn debuut als mountainbiker. Verrassende zege hekkensluiter Koewacht op Luctor '88 Zierikzeeënaar John van der Have (midden) gooit zijn gei ii de strijd in de wedstrijd tegen Steen. foto Willem Mieras door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vijfde klasse heeft zich een nieuwe koploper aangediend. Vo gelwaarde, dat met 5-3 won van Ria W., heeft nu evenveel verliespunten als Dom burg, maar is de ploeg van trainer Geert Bouwman door een beter doelsaldo ge passeerd op de ranglijst. Overigens werd de wedstrijd die Domburg in Middelburg speelde tegen Jong Ambon met nog vier minuten op de klok bij een 2-1 voorsprong voor Jong Ambon gestaakt door scheids rechter Wisse. Corn Boys-Aardenburg 1-1: Een sportief duel tussen twee aan elkaar gewaagde ploegen. Halverwege de eerste helft kwam Aardenburg op voorsprong door Remco d'Hondt. Een kwartier voor tijd bracht Marc Maes de verdiende gelijkma ker op het bord. Hulsteiioo-Graauw 1-0: Kort voor rost was het Mario Vermeirssen die uit één van de weinige kansen de enige treffer van het duel wist te scoren. Graauw ging hierna wel op zoek naar de gelijkmaker, maar Hulsterloo kon de voorsprong vrij simpel vasthouden. Renesse-Walcheren 1-1: Onder de goede leiding van scheidsrechter Van der Horst waren beide ploegen duidelijk aan elkaar gewaagd. Kort na de rust schoor Peter Moerland de thuisploeg 1-0. Walcheren ging" hierna iets meer drukken, wat leidde tot de verdiende gelijkmaker van Jeroen Dijker. Zeelandia-Zeeland Sport 3-2: Zeelandia had met name in de eerste helft een over wicht, hetgeen wei'd uitgedrukt in een 3-0 voorspi'ong dankzij een echte hattrick van Marcel Krant. Zeeland Sport kwam via Marcel Kalter en Dennis de Graaf te rug tot 3-2. Ondanks kansen voor beide ploegen werd er niet meer gescoord. Oostburg-Hoofdplaat 6-2: Een sterker Oostburg kwam al na zes minuten op ach- terstand^door Pascal Pijcke. Fer van de Voorde, Jurgen d'Hoore en Mario Quekel- bei'ghe bogen nog voor rust de achter stand om in een 3-1 voorsprong. Na de hervatting scoorden Dimitri Overmeire (2) en Philip de Smet voor Oostburg, John ny den Besten voor de gasten. Een kwar- ti ervoor tijd werd Gerard Wabeke wegens natrappen met een rode kaart bestraft. Vogelwaarde-Ria W. 5-3: Het duel begon met een minuut stilte in verband met het overlijden van de echtgenote van eerste elftal-speler Lars Strijdonk van de thuis club. Vogelwaarde werd al in de eerste mi- nuut op achterstand gezet door Ardian Lekaj. Nog voor rust werd deze achter- stand omgebogen tot een 3-1 voorsprong door twee treffers van Michel Nieuwe- linck en één van Arno Wautei's, die een strafschop benutte. De gasten kwamen, langszij door twee doelpunten van Eric Pattenier. Eén minuut daarna bracht Mi chel Nieuwelinck met zijn derde treffer de thuisploeg weer op voorsprong en Arno Wauters maakte het karwei af. Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Fortuna St A1-Rheden A1 3-0, Willem II A1-Elïnkwijk A1 5-2, Eindhoven A1-VVV A1 1-1, MVV Al-Graafschap A1 2-2, RKC A1-PSV A2 5- 2, Middelburg A1-NEC A1 0-5. Willem II Al 12-33 VVVA1 13-19 Graafs. A1 13-30 MVV Al 13-15 RKC Al 13-23 Mlddelb. Al 13-13 Eindhov. A1 12-20 Elinkw.AI 13- 9 NEC Al 13-20 Rheden A1 Fort. St A1 12-19 PSVA2 HerptseBoys 12 7 1 4 22 42-23 RKVCL SC 'tZand WitRoodWit Rijsoord Sleutels KFC'71 Oliveo 3 18 -20-19 6 16 24-26 7 13 18-25 12 2 3 7 12 1 3 8 6 23-33 18-26 9-31 13- 6 Derde divisie C: Sarto A1-DFC A1 1-2, Zwart Wit Al -Longa A1 3-3, Papendrecht A1-RCS A1 4-3, Terneuzen A1-Excelsi- or'20 A1 3-1, HOV A1-TSC A1 3-0, WSC A1-Halsteren A1 5-1. HOVA1 12-29 Sarto A1 13-16 Tern. A1 13-28 Ex.'20A1 12-13 DFCA1 13-26 Papendr. A1 11-12 TSCA1 13-23 Halster. A1 13-10 RCSA1 13-17 WSCA1 13-10 Long. A1 12-16 Z.W/28A1 12- 4 B-junioren. Tweede divisie B: Alexandria BI-ADO B2 1-2, Excelsior B1-RKC BI 1-2, Spartaan'20 B1-Dordrecht B1 3-1, RCS B1-Sparta BI 3-1, Feyenoord B2-UVS B1 0-0, SVVSMC B1-Spijkenisse B1 1-1, Sparta B1-Feyenoord B2 0-3. Feyen. B2 13-26 Dordr. B1 13-18 Spart.'20 B1 13-23 RCS BI 13-17 RKC BI 13-22 SVVSMC BI 12-16 Excels. B1 12-21 ADO B2 12-14 UVSB1 12-21 Spijken. B1 13-7 Sparta B1 13-21 Alexand. Bi 13- 2 Derde divisie D: TSC B1-WSC B1 4- 2, Willem II B2-Middelburg B1 2-2, Eindho ven Bl-Terneuzen B1 3-1, JEKA B1- VOAB BI 1-5, Longa B1-HVCH B1 2-2, RBC 81-Wilhelmina B1 5-0. RBCB1 13-34 JEKA BI 13-18 VOAB BI 13-30 Wilhelm. B1 13-18 TSC BI 13-23 Middelb. B1 13-14 Eindhov. B1 13-22 Terneuz. B1 13- 9 Longa B1 13-19 HVCH B1 13-7 WSCB1 13-19 Willem IIB2 13- 6 Vrouwen voetbal Eerste klasse: Braakhuizen-Oliveo 4-0, Capelle-SC 'tZand 3-2, Unitas'28-RKVCL 1-0, Noad-Herptse Boys 1-4, KFC'71-Wit- RoodWit afg., Sleutels-Oostkapelle 1-2, Braakhuizen 12 9 3 0 30 35-11 Capelle 12 7 4 1 25 28-16 Unitas'28 12 7 3 2 24 26-16 Oostkapelle 11 7 1 3 22 20-21 Tweede klasse A: Gravezande-Zwart Wit 2 0-1, Stedoco 2-Hoek 3-1, Ter Leede 2- Botlek 4-0, T richt-Vlïssingen 2-0. Kloetin- ge-QuickBoys 0-5. Ter Leede 2 12-30 Kloetinge 12-12 ZwartWit2 12-30 Tern Boys 11-9 Tricht 12-29 Hoek 12-7 Quick Boys 12-22 Botlek 12-6 Vlissingen 12-22 Gravezande 11-5 Stedoco 2 12-18 Derde klasse: Zeeland Sport-Rijsoord 2 6-0, Papendrecht-SVS'65 1-8, Nieuw- dorp-Serooskerke 9-1, Woudrichem- Everstein 1-2, Slïedrecht-EBOH 0-0. EBOH 12-32 Woudrich. 12-16 Sliedrecht 11-28 Nieuwdorp 12-11 SVS'65 12-23 Zeeland Sp. 12-10 WIK 10-17 Papendr. 11-2 Everstein 11-17 Rijsoord 2 11-2 Serooskerke 12-17 Vierde klasse: Hardinxveld-Kerkwijk5-1, Patrijzen-Kloetinge 2 1-1, Capelle-Peur- sum 1-3, SSC55-VVAC 1-2, Wieldrecht- Stadspolders 0-7. Peursum 12-33 VVAC 11-12 Capelle 12-27 Patrijzen 12-11 Kerkwijk 12-25 Kloetinge 2 11-7 Stadspold. 11-24 ZSC 10-4 Hardinxveld 11-22 Wieldrecht 11-1 SSC'55 11-16 Vijfde klasse: Nieuwland-Dauwendaele 4-2, Meeuwen-Middelburg 9-1, SVD-Ar- nemuiden 0-5, Kloetinge 3-Tern Boys 24- 1, Zeelandia-Oostkapelle 2 1-2. Meeuwen 12-36 Zeelandia 12-11 Arnemuid. 11-25 Wemeld. 9-9 Nieuwland 12-20 TernBoys2 10-9 Kloetinge 3 12-20 Middelburg 11-9 Oostkap. 2 9-19 SVD 10-0 Dauwend. 12-16 SVD drie punten in mindering Vijfde klasse: Bevelanders-DFS 2-2, Smerdiek-Meeuwen 2 0-2, SKNWK-Vee- re3-1. Smerdiek 11-30 Beveland. 12-16 Meeuwen 2 10-21 Veere 10-6 SKNWK 11-18 NOAD'67 9-1 DFS 11-17

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 17