GAAT IEMAND HELP ONS Dijkversterking GEMEENTE HULST Stop de kinderslavernij De winter wordt n feest als de schilder is geweest mrs f De PZC 'n dijk van een krant jg35 Gemeente Hontenisse 0 AJr Schildersbedrijf Vein Iwaarden b.v. zB PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 5 DECEMBER 1997 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN CARMEL 2E HERZIENING Burgemeester en wethouders van Hulst maken ingevolge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 8 december 1997 op werk dagen ter gemeentesecretarie, afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling, bureau Bouwen en Wonen, kamer 208, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder gedurende 4 weken ter inzake ligt de door de gemeenteraad bij besluit van 27 november 1997 nr. 119 vastgestelde 2e herziening van het bestemmingsplan Carmel. Degenen, die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt, alsmede belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest hun zienswijze aan de raad kenbaar te maken, kunnen gedurende bovengenoemde termijn schriftelijk bedenkingen inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 60014330 IA Middelburg. De Gemeenteraad heeft ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp-bestemmingsplan.bij de bij de vaststel ling de plankaart als volgt gewijzigd: a. de bestemming tuin van de strook grond aan de zuid oostzijde van het perceel Carmelweg 7 terug te bren gen van 6 meter naar 3 meter; b. de maximaal toelaatbare goot- of boeibordhoogte van gebouwen voor het bouwperceel Zandstraat 12 te wijzigen van 4 meter in 6 meter. Degenen, die bezwaar hebben tegen de wijziging, die bij de vaststelling in het ontwerp zijn aangebracht, kun nen gedurende bovengenoemde termijn eveneens schrif telijk bedenkingen inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Hulst, 5 december 1997 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, H. Edïnk ARTIKEL 17 WET R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat burgemeester en wet houders ten behoeve van onderstaand bouwplan voorne mens is ingevolge artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een maximale periode van vijf jaar vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het betreft het plaatsen van een tijdelijke kantoorruimte op het perceel Houtmarkt 8 te Hulst. Met ingang van 8 december '1997 ligt het verzoek gedu rende twee weken voor een ieder ter inzage op de afde ling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecre tarie, kamer 208 (buro Bouwen en Wonen). Een ieder die bedenkingen heeft tegen het uitvoeren van het voornemen kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hulst, 5 december 1997 De burgemeester van Hulst, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Hulst maken bekend dat er in het bestemmingsplan Carmel nog één bouwperceel is gelegen waarvoor nog geen bouwvergunning is ver leend. De woning die op dit perceel wordt gebouwd zal als adres Zandstraat 12 verkrijgen. Het geluidsniveau veroorzaakt door het verkeer rijdend over de Zandstraat bedraagt ter plaatse van de op kaart aangegeven voorgevelrooilijn meer dan de wettelijke voorkeurswaarde van 50 dB(A). Overeenkomstig het bepaalde in artikel 83, lid 1 van de "Wet Geluidhinder", juncto het "Besluit grenswaarde bin nen zones langs wegen" zijn wij voornemens om aan Gedeputeerde Staten van Zeeland te verzoeken een ver klaring hogere grenswaarde te verlenen tot een waarde van maximaal 56 dB(A). Het ontwerp van het verzoek met de van toepassing zijn de gegevens en berekeningen ligt met ingang van 8 december 1997 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het Stadskantoor, Grote MArkt 21 te Hulst. Opmerkingen over het ontwerpverzoek kunnen geduren de bovengenoemde termijn schriftelijk en/of mondeling bij het gemeentebestuur kenbaar worden gemaakt. Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, H. Edink ARTIKEL 18A WET R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wethouders voorne mens is in afwijking van de ter plaatse geldende bestem mingsplannen, met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toestemming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaand bouwplan. - het plaatsen van een berging op het perceel Hattingalaan 32 te Hulst. Met ingang van 8 december 1997 ligt het bouwplan gedurende twee weken op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (buro Bouwen en Wonen), voor een ieder ter inzage. Een ieder die bedenkingen heeft tegen het bouwplan, kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. Hulst, 5 december 1997 De burgemeester van Hulst, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen MEDEDELING Het college van burgemeester en wethouders van Hulst maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet, bekend dat de volgende besluiten van de raad der gemeente Hulst van 27 november 1997 op 5 december 1997 in het Gemeenteblad zijn opgenomen: 1. no. 117 Vaststelling Marktverordening Hulst; 2. no. 118 Wijzigiging Parkeerverordening 1993. Deze besluiten liggen ingevolge de artikelen 140 en 141 van de Gemeentewet voor een ieder ter inzage op het bureau Juridische Zaken en Kabinet in het stadskantoor aan de Grote Markt 21 te Hulst. Tegen betaling van de leges zijn zij in afschrift verkrijgbaar. Hulst, 5 december 1997 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, H. Edink VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 5 december 1997 ter gemeentesecretarie, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de gemeente raad van 27 november 1997, waarbij deze heeft beslo ten te verklaren dat herzieningen worden voorbereid van de bestemmingsplannen: - "Buitengebied", voor een gebied gelegen aan de Tiberghienweg te Clinge; - "Landelijke Bebouwingsconcentraties", voor een gebied gelegen aan de Julianastraaf te Heikant en - "Heikant", voor een gebied gelegen aan de Vylainlaan te Heikant. De besluiten treden in werking met ingang van 5 decem ber 1997. Hulst, 5 december 1997 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen Bouwplan m.t.v. artikel 18a W.R.O. De Burgemeester van Hontenisse maakt ingevol ge het bepaalde in artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat met ingang van 8 december t/m 22 december 1997 voor een ieder op de sector grondgebied zaken van de gemeentesecretarie te Klooster- zande ter visie ligt het plan tot: a. het bouwen van een tuinhuis op het perceel Montgomerysingel 3 te Kloosterzande; Bovengenoemd bouwplan is in strijd met het be stemmingsplan "Oosthof" Kloosterzande. Burge meester en wethouders zijn evenwel bereid ter realisatie van het bouwplan vrijstelling te verle nen van de beperkende bepalingen van het gel dende bestemmingsplan met toepassing van een zogenaamde artikel 18a W.R.O.-procedure. Voordat op de bovengenoemde aanvraag kan worden beslist, bestaat de bevoegdheid voor een ieder om gedurende de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling naar voren te brengen bij Burge meester en Wethouders van Hontenisse, Post bus 20, 4587 ZG te Kloosterzande. Kloosterzande, 1 december 1997 DE BURGEMEESTER VAN HONTENISSE, Th. A.M. Steenkamp Kinderslavernij, "bestaat er een groter onrecht? Kinderen worden verpacht, verkocht, vernederd en verminkt. Wereldwijd verrichten zo'n 250 miljoen kinderen van 5 jaar en onder zwaar, vuil werk, prostitueren zich of zuchten onder slavenarbeid. Terre des Hommes wil deze kinderen helpen een menswaardiger, of liever, een kindwaardiger leven te leiden. Maar dat kunnen we alleen met uw steun. Help Tsrre des Hommes. Giro 88 88 SS. Bel 06-300170 C44otp.nU. terre des hommes Van Speijkstraat 5, 8518 EV Den Haag. Een groot deel van de Nederlandse zeedijken wordt aan de zeezijde tegen golven beschermd door een steengloonng. Onderzoek toont aan dat de kans bestaat dat bij zeer zware stormen de steenbekleding op bepaalde dijkvakken loslaat. Om dit probleem op te lossen heeft het projectbureau Zeeweringen van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat de opdracht gekregen de gezette steenbekleding van de dijken in Zeeland op sterkte te brengen. In 1998 worden de dijkvakken langs de Nieuw-Othene-, Margaretha- en Eendragtpolder versterkt. Hiervoor is een dijkverbeteringsplan geschreven. Het plan kunt u vanaf 5 december 1997 tot en met 9 januari 1998 (öp werkdagen tussen 09.00 - 12.00 uur en 13.00 - 16.00 uur) inzien op het kantoor van water schap De Drie Ambachten, Korte Kerkstraat 19 te Terneuzen. Terneuzen Informatie Wilt u meer informatie? Vraag de samenvatting op van het dijkverbeteringsplan bij waterschap De Drie Ambachten (tel. 0115 630490) of het projectbureau Zeeweringen (tel. 0113 241370). Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 9 januari 1998, schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap De Drie Ambachten, Postbus 1107, 4530 GC Terneuzen. I Terneuzen, 5 december 1997 Ministerie van Verkeer en Waterstaat lêfcf Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Waterschap Directie zeeland De Drie Ambachten J f 65,- korting per man per dag De schilderDe beste vriend van je huis. - lij een opdracht van m Jagen conform voorwaarden. Schildersbedrijf Wilhelm b.v Zaamslag 0115 - 43 16 92 Tack Schilders- en afwerkingsbedrijf b.v. Cadzand 0117 - 39 14 26 Oostburg 0117 -45 37 40 OM DE HOEK KAPOT AAN HET NEDERLANDSE RODE KRUIS HELPEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 36