directiesecretaresse Ambitieuze vertegenwoordiger Vedior -Heel Ook U bent onze klant stichting Jeugdzorg zeeland Auto-Poppe Walcheren B.V. ALLROUND AUTO-TECHNICUS MA/ HBBG U weet precies waar uw klanten van dromen CONTROLEC ENGINEERING B.V. CONTROLEC 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 NOVEMBER 199 Vedior Projecten detacheert hoger opgeleid personeel in specifieke situaties en in diverse disciplines voor kort- of langlopende projecten. Vedior Projecten is een landelijke detacheringsorganisatie met tien vestigingen. Het is een zelfstandige werkmaatschappij van Vedior. Vedior Projecten heeft ruime ervaring met detachering van specialistisch personeel bij overheid en bedrijfsleven. Projecten Voor een succesvolle tussenstap of overstap in uw carrière biedt Vedior Projecten u een breed en landelijk netwerk. Onze opdrachtgevers vertegen woordigen het Midden- en Grootbedrijf alsmede gemeentelijke, provinciale en rijksoverheid. De bij Vedior Projecten geplaatste vacatures zijn functies op HBO en Academisch niveau. Onze consultants maken graag tijd vrij voor een uitgebreid gesprek met u. Een gesprek waarbij zij uitgaan van uw mogelijkheden en wensen. Vedior Projecten voor hoger opgeleid personeel. Stuur uw curriculum vitae en maak een afspraak vooreen gesprek op onderstaande vestiging. Gouvernementsplein 15, 4611 PM Bergen op Zoom. Tel: (0164) 240440. Onze overige vestigingen zijn: Amsterdam, tel: (020) 6264848. Den Haag, tel: (070) 3641685. Deventer, tel: (0570) 641166. Eindhoven, tel: (040) 2430043. Groningen, tel: (050) 3144440. Maastricht, tei: (043) 3262222. Nieuwegein, tel: (030) 6048634. Nijmegen, tel: (024) 3602888. Rotterdam, tel: (010) 2141114. De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Stichting Jeugdzorg Zeeland telt momenteel I 12 medewerkers, verdeeld over drie werkstichtingen, te weten: Stichting Jeugdbescherming Zeeland Stichting Jeugdhulpverlening Zeeland Stichting Pleegzorg Zeeland In verband met het in werking treden vanaf I september 1997 van het nieuwe klacht- en medezeggenschapsrecht in de jeugdhulpverlening en jeugdbescherming, is de Stichting jeugdzorg Zeeland tb.v, haar interne klachtencommissie op zoek naar een ONAFHANKELIJKVOORZITTER M/V Onze voorkeur gaat uit naar een jurist met affiniteit op de gebieden familie- en jeugdrecht, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Functie-informatie: p7 de interne klachtencommissie zal bestaan uit drie leden, onder wie een voorzitter die niet werkzaam is voor of bij de instelling, en twee instellingsfunctionarissen. p7 Aan de commissie is tevens een secretariaatsmedewerker toegevoegd; p7 de interne klachtencommissie behandelt klachten (in eerste aanleg) van jeugdigen, hun ouders, voogd, stiefouder of pleegouders over gedragingen jegens hen, van voor of namens de instelling werkende personen; p7 voor klagers staat tegen uitspraken van de interne klachtencommissie tevens een hogere beroepsmogelijkheid open bij een provinciale klachtencommissie. Wij vragen: [/•een afgeronde opleiding Nederlands Recht; p7 bij voorkeur ervaring in de advocatuur de rechterlijke macht of het openbaar bestuur; p7 oog voor een juiste en zorgvuldige procesgang; p7 ervaring met en/of kennis van de Kinderbescherming en de Wet op de Jeugdhulpverlening of de bereidheid zich de terzake benodigde kennis snel eigen te maken; p7 flexibele inzetbaarheid qua tijdsinvestering (gemiddeld vier uren per maand), eventueel na kantoortijd; p7 een collegiale opstelling en een consciëntieuze procesbewaker; p7 uitstekende communicatieve vaardigheden. Een bescheiden vacatievergoeding is van toepassing, Sollicitaties kunt u binnen veertien dagen richten aan de Stichting Jeugdzorg Zeeland, t.a,v, de heer J.F. Eijlander, algemeen directeur Postbus 62, 4330 AB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 97.0VK. Voor meer informatie over deze functie kunt u eveneens terecht bij de heer Eijlander telefoon (01 18) 62 85 55. EP: Minet, Middelburg, is op zoek naar een: Monteur Groot Huishoudelijke Apparatuur voor directe indiensttreding gedurende een 38-urige werkweek wij vragen in bezit van rijbewijs wonende in regio (Walcheren) leeftijd 25-40 jaar zelfstandig kunnen werken opleiding minimaal LTS- Elektro ervaring in wit goed reparaties een representatief voorkomen wij bieden: afwisselend werk in leuke werksfeer salaris volgens onze CAO jaarcontract, met uitzicht op een vaste betrekking Reacties schriftelijk of telefonisch voor 6 november a.s. aan: EP:Minet Electronic r-n ta.v. Dhr e. Minet Partner® EP Segeersstraat 27 mm' j. 4331 JM Middelburg JeJi 9 SwÊÊST$êt[ zoekt voor spoedige indiensttreding een Onze voorkeur gaat uit naar een technisch goed opgeleide medewerker met ervaring in elektronika. Is tevens commercieel ingesteld en kan goed functioneren in teamverband. De bereidheid verdere opleidingen te volgen. Wij bieden onze toekomstige medewerker: goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een salaris naar leeftijd en ervaring; een aangenaam werkklimaat. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan uw brief met c.v. binnen 14 dagen t.a.v. dhr. G.M. Poppe naar: AUTO-POPPE WALCHEREN B.V. Gildeweg 22, 4383 NK Vlissingen Tel. 0118-424000. -Heel Biologische Geneesmiddelen B.V. te Axel is een dochter van één van de grootste pro ducenten van biotherapeutische producten ter wereld; Biologische Heilmittel-Heel Gmbh in Ba den-Baden (Duitsland). -Heel produceert en verkoopt voornamelijk homeopatische, fytotherapeutische producten aan groothandels, apotheken, drogisten en reformhuizen. Door de stevige groei van -Heel Biologi sche Geneesmiddelen B.V. in Axel zijn we op zoek naar een MARKETING-ASSISTENT(E) (m/v) Stressbestendige troubleshooter De functie: U bent de directe assistent van de commercieel direc teur op het gebied van mar keting. Daarnaast bent u snel op de hoogte van alle operationele zaken om ïn de dagelijkse dynamiek mee te kunnen; en zorgt u voor on dersteuning op het gebied van order-processing, perso neelszaken en administratie. Wij bieden: een zeer afwisselende baan in een dynami sche, 'gezonde' firma. de mogelijkheid u verder te ontwikkelen in een toekomstgericht bedrijf. veel ruimte voor initiatief en ondersteuning in een klein, jong team. Wij vragen Een stressbestendige, positief ingestelde per soonlijkheid. Denken en doen op HBO-niveau. Succesvolle werkerva ring in een adminstratie- ve/commerciële omge ving. Beheersing van Duitse taal in woord en geschrift is een must, beheersing van de Franse taal een pre. Ervaring met Microsoft Office is een must. Sollicitatieprocedure Schrijf zo spoedig mogelijk (maar in ieder geval vóór 15 november 1997) een korte brief waarin u de sollicitatie motiveert, plus een uitgebreid C.V., vermeld op de envelop links boven MA 1197 en stuur deze naar: -Heel Biologische Geneesmiddelen B.V. Wilhelminastraat 54-56 4571 JN AXEL relatiebeheerder particulieren m/v Dc één heeft een hobby waar hij alles voor over heeft, de ander droomt van een huisje buiten. En weer een ander wil een verzekering. Feit is dat er in Noord-Beveland veel nadruk ligt op recreatie en toerisme. Als relatiebeheerder particulieren zult u dan ook zeker een aantal buitenlandse cliënten van dienst zijn. U zorgt ervoor dat u goed op de hoogte bent van alle wensen en mogelijkheden. Zodat u zelf met initiatieven kunt komen. En met voorstellen voor een lening, een hypotheek, een pakket verzekeringen of een belegging. Dat noemen we een pro-actieve instelling. De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Wat betekent dar u daadwerkelijk samenwerkt met zowel uw klanten als met uw jonge team van collega's. U bent ambitieus en levert een actieve bijdrage aan de versterking en verdieping van de relaties met bestaande en potentiële klanten. U hebt een opleiding op hbo- niveau, aangevuld met vakgerichte opleidingen. Maar u bent beslist niet uitgestudeerd en volgt graag verdere opleidingen en trainingen. U beschikt over enige ervaring in de verkoop van woninghypotheken. Vanzelfsprekend bent u communi catief vaardig en klantgericht. Rabobank Noord-Beveland Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M.A. Goedhart, hoofd particulieren, telefoon (0113) 37 25 55. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directeur van Rabobank Noord-Beveland, de heer C. Noordhoek, Postbus 3, 4493 ZG Kamperland. MENSEN VOOR TECHNIEK, TECHNIEK VOOR MENSEN Werken bij CONTROLEC ENGINEERING betekent werken in een team. Binnen de organisatie vormen specialisten een projectteam om single- en multidisciplinaire projecten te realiseren. Vertrouwen is daarbij een belangrijk begrip. Een team is pas succesvol, wanneer alle leden op elkaar kunnen bouwen. CONTROLEC ENGINEERING, een werkmaat- i schappij van de Controlec groep, is actief op het gebied van pro- - cestechniek, werktuigbouwkunde, civiele techniek, elektrotech- niek en instrumentatie en houdt zich bezig met engineering, de sign, procurement, project management en construction ma- nagement voor de petro-, petrochemische,- chemische-, voe dingsmiddelen- en farmaceutische industrie alsmede nutsbedrij ven. Vanwege de voortdurend toenemende opdrachtenstroom zijn we voor onze vestiging te Terneuzen op zoek naar nieuwe en en- thousiaste medewerkers. AFDELINGSHOOFD WERKTUIGBOUW Een opleiding op H.T.S. «niveau, aangevuld met 10 jaar werker varing in de vakrichting (o.a. piping) en leidinggevende capacitei ten zijn voor deze functie een vereiste. Ervaring als project engi- neer strekt tot aanbeveling. t.b.v. afdeling WTB/CIVIL/E&I: SR. CONSTRUCTEURS Een opleiding op H.T.S.-niveau, aangevuld met 4 jaar werkerva ring of op M.T.S.-niveau, aangevuld met 8 jaar werkervaring in de vakrichting is voor deze functies een vereiste. CONSTRUCTEURS Een opleiding op H.T.S.-niveau, aangevuld met 2 jaar werderva- ring of op M.T.S.-niveau, aangevuld met 6 jaar werkervaring in de vakrichting is voor deze functies een vereiste. Voor deze functies bieden wij een goed salaris en een passend pakket secudaire arbeidsvoor waarden. Bent U de juiste kandidaat voor één van deze functies? Wij wachten met belangstelling op Uw reactie. U kunt Uw schriftelijke sollicitaties met vermelding van Uw maatschappelijke levens loop zenden aan: A, van Houcke (regio manager) Controlec Engineering B.V.. Zuidlandstraat 34 4532 CL Terneuzen Tel. 0115-696444 Fax. 0115-614540 STICHTING SERVICEFLATS ZEELAND exploiteert op non profit basis drie serviceflats in Zeeland: De Schakel en De Horst te Goes en Residentie Terneuzen te Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor senioren met uitgebreide dienstverlening. De stichting beheert zo'n 350 service- appartementen en daarin wonen ruim 400 senioren. De bouw van een nieuw luxe appartementen-complex is in volle gang. De stichting biedt werkgelegenheid aan ongeveer 130 medewerkers. STICHTING SERVICER Voor het secretariaat in Goes wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd: Werkzaamheden: beheer agenda, contacten met bewoners, belangstellenden, leveranciers e.d. selecteren binnenkomende post, behandelen correspondentie, beheren directiearchief voorbereiden, agenderen en notuleren van vergaderingen deeltaken op het gebied van public relations assistentie van directie en soms van stafleden. Functie-eisen: opleiding HAVO/VWO en Schoevers-opleiding of gelijkwaardig, steno Nederlands goede beheersing van de Nederlandse taal 0 ervaring met tekstverwerking (Word en Excel) flexibele instelling en representatief optreden leeftijd vanaf circa 22 jaar enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden: een fulltime dienstverband op basis van een 36-urige werkweek een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden, opname in het PGGM pensioenfonds. Sollicitatiebrieven met recente pasfoto binnen 8 dagen te richten aan: de direktie van Stichting Serviceflats Zeeland, De Horst 48, 4461 WZ Goes \-decn gmuiommcerdu gr<x>ltumlol voor bmity cn indu strie met het accent op een breed assortiment ijzerwaren en gereed-, j schappen. Fbarnsas} het.fr he filer» >k ook kans gezien een behooHijk markUnn tkvi te verkrijgen op het gebied van keukens en baclkamermen- beien. Dankvaj de gemotiveerde én com petente medewerkers geniet Bekferok een utt stekende re pep taf ie op het vlak van kwaliteit en Als gevolg van recente ontwikkelingen zijn wij voor onze afdeling bouwproclukten op zoek naar een Be fuuraktie. U bent volledig in de buitendienst aktief en beschouwd het als een uitdaging om met name de aanne merswereld te interesseren voor Belderok en haar pro- dukten. Het komt er dan ook op neer dat u voortdurend alert bent en-inventief inspeelt op potentiële kansen binnen deze sterk concurrerende markt. De kandidaat. Om in aanmerking te komen voor deze funktie beschikt u over: MBO/HBO werk- en denkniveau; e Aantoonbare commerciële ervaring, opgedaan in een profit organisatie; Kennis van bouwprodukten; Woonachtig in Zeeuws-Vlaanderen, dan wel bereid zich aldaar te vestigen. Herkent u zich in bovengenoemd profiel, bent u in het bezit van een rijbewijs en is uw leeftijd tussen de -25 en 35 jaar? Dan willen wij graag nader met u kennismaken. Het gebodene. Belderok is een bedrijf met een open en prettige werksfeer. Naast een vast salaris krijgt u dé be schikking over een auto van de zaak. Uw reaktie. Stuur uw sollicitatiebrief met een uitgebreid C.V. waaruit blijkt dat u aan het gestelde voldoet, vóór 15 november a.s. naar Belderok, t.a.v. de heer E. Belderok, Neringweg 2, 4501 PB Oostburg. U ontvangt dan binnen 14 dagen nader bericht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 42