Barry van der Hooft aan het lijnen Kremers wil gewoon lekker keepen PZC Sterke start golfers Lafeber en Miller Jeugdteams Morres naar halve finale NK sport woensdag 29 oktober 1997 z 24 Terneuzense spits krijgt eindelijk kans om door te breken Becker treft Sampras in tweede ronde Schumacher geeft fout toe Van der Plasse wint in Jumping Amsterdam Reserves EMM niet bang voor de derde divisie Goes onderuit in oefenduel tegen GPC: 3-1 uitslagen agenda door Frits Bakker TERNEUZEN - Zijn techniek wint het ruimschoots van z'n snelheid en scoren gaat hem veel beter af dan rondjes lopen. Maar z'n ambitie wint het zo langza merhand van zijn zwakte. Barry van der Hooft (20) is bezig met een kuurtje om te vermageren. „Montignakken, of zoiets." Het zal ertoe moeten leiden dat hij bij Terneuzen een vaste plaats in de voorhoede krijgt en dat zijn talent beter tot zijn recht komt. Hoe ingrijpend dat verder ook is in zijn stijl van le ven. Hij heeft er genoeg van om altijd die bijtende kritiek aan te ho ren: mooie, slimme voetballer, zeggen ze, maar te zwaar en niet al te snel in zijn acties. Het is soms ook wel goed bedoeld. Hu- bert van den Hemel, z'n voetbal maatje bij Terneuzen, nu spe lend bij Hoek, zegtbijvoorbeeld: ,Hlj zou één van de beste spitsen van Zeeland zijn, als hij het kon opbrengen om voor het voetbal te leven." En daar is de Terneu zense aanvaller nu mee bezig. Twee weken geleden riep hij stoei-: „Ik raak vanaf nu geen glas bier en geen zak friet meer aan." Met zijn volle gewicht (1.82 lang, 94 kilo zwaar) stortte hij zich vanaf die dag op een uit daging. „Ik had wel eens eerder wat gedaan, met een Belgische pillendokter, maar nu eet ik al leen gezond. Zondag waren we in de Raeyberg, heb ik tien gla zen Spa naar binnen gewerkt." Twee weken later is hij al vier kilo kwijt. „Mijn ideale gewicht ligt nog vier kilo lager, daar wil ik op uitkomen." Zo wil hij afdwingen dat zijn trainer niet meer om hen heen kan. „Ik was herstellende van een knieblessure, de achterste kruisband ingescheurd. En ik mocht tot voor kort alleen inval len, omdat hij me conditioneel nog niet goed genoeg vond", zegt hij met een bitse ondertoon. Maar hoe meer Terneuzen in de ze competitie achterop is ge raakt, hoe harder de roep werd om een speler die iets extra 's kan bieden. Slagvaardig Barry van der Hooft wordt ge zien als één van de reddex-s van Terneuzen, omdat hij als enige in de huidige selectie slagvaar dig en creatief is voor de goal. Zijn trainer (Telussa) hecht meer aan spelers met een atle tisch vermogen, hoewel hij dooi de zwakke opening (zeven wed strijden, 9 punten) langzaam begint te plooien. Zondag kreeg de morrende Van der Hooft voor het eerst een basisplaats. Het werd onmiddellijk uitbetaald in resultaat: de 1-0 tegen Moerse Boys, die later nog tot 2-0 werd uitgebouwd. „We zitten in een fase dat het eindelijk gaat lopen", vindt Barry van der Hooft, wijzend op twee wedstrijden die aan zon dag vooraf gingen. Hoofdplaat uit, voor de beker, werd 5-0, Zaamslag, in een vriendschap pelijke wedstrijd 10-0. „Ikstaar me niet blind op die uitslagen, omdat de tegenstanders van veel minder niveau waren. Het waren aan de andere kant wel opstekers, zeker als het gaat om het scorend vermogen." Het zal Terneuzen, in de aan loop naar de klassieker tegen Axel (zondag in Terneuzen), weer een sprankje hoop geven na de uiterst povere seizoen- start. Barry van der Hooft: „Je ziet dat het elftal zich langza merhand begint te vormen. We hebben voor deze klasse een heel sterke en geroutineerde verdediging met Danny Magito, Menno den Dekker en Michel de Vries. Peter Huls is een keeper die ook nog geweldig kan mee- voetballen. En na wat omzettin gen is er nu ook aanvallend vooruitgang." Kritischer Hij is wel eens kritischer ge weest, in de weken dat de trai ner het niet zo in hem zag zitten. „Ik heb vóór dit seizoen ook even overwogen om naar Hoek te gaan. Met Hubert mee, dat leek me wel een geweldige erva ring. Ik zag het als een investe ring in mezelf: lekker een heel seizoen trainen met voetballers als Gladdines, De Poorter, Naudts en Gijsel. Zoals ze toen bij Terneuzen bezig waren, zag ik het niet meer zitten. Ze lieten spelers weggaan zonder moeite te doen om ze te houden. „Maar bij Hoek zijn ze heel eer lijk geweest", vervolgt hij. „Ze vonden het nog iets te vroeg voor me. Bij Hubert ligt dat an ders. Hij is 24, voor hem was het nu tijd om die stap te zetten. Het is fantastisch voor hem wat hij tot nu heeft gedaan. Hij heeft toch van de zeven wedstri j den al zes keer in de basis gestaan. Dat had niemand durven denken." Wat er verder ook nog gebeurt: Barry van der Hooft vindt niet dat het gezeur over veel te hoge verwachtingen altijd weer moet worden aangehaald. Het is - zegt hij - natuurlijk niet ver standig geweest om die verha len op te hangen. „We moeten met deze jonge ploeg eerst maar eens gaan opbouwen", vindt hij. „Wat is dat nou voor uitspraak: dat we met Terneuzen naar de hoofdklasse gaan. Dat blijft ons steeds maar achtervolgen. We hebben een elftal met heel veel jongens rond de twintig, zoals Tom Nieuwelink, Marvin Ha melink, Bart Rijnhout, Erik Tis- sink enAnricovan Hecke. Ik wil er alleen mee zeggen: verdient Terneuzen het om zo veel kritiek te krijgen? Laten we eerst maar proberen om zondag van Axel te winnen. Daarna kijken we weer wel verder." van onze sportredactie GERONA - De Nederlandse golfers Maarten Lafeber en Ralph Miller zijn de pre-kwali- ficatie voor de Europese Tour van 1998 aan de Spaanse Costa Brava goed begonnen. Lafeber is met een score van 67 slagen (4 onder par) op de baan van Golf club Emporda gedeeld eerste. Miller staat met 68 slagen (ook - 4) op Panoramica eveneens bij de beste rijf. Op in totaal vijf banen spelen ruim vijfhonderd golfers om 45 startbewijzen voor de beslissen de fase van de kwalificatie. Al leen de beste negen spelers per baan kwalificeren zich voor de- door Lucien Roelandt AMSTERDAM - De Nederland se ponykampioen Christiaan van der Plasse leverde tijdens Jumping Amsterdam, met Delta Mossel Quarry Hill onder het zadel, weer enkele goede presta ties. De combinatie uit Yerseke schreef samen de Nederlandse international Carry Huis in 't Veld, met het paard Iceberg, het relais springen op hun naam. Zij verwezen Bianca Schoenma kers met Simple Magic en de Zwitser Willi Mellinger met BB Comtessa naar de tweede stek. In de strijd om de Mediamax- Prijs, over een internationaal ZZ parcours, eindigde de Zeeuw ze wedstrijd, waarin in ieder ge val drie Nederlanders aan de start verschijnen: Robert-Jan Derksen, Joost Steenkamer en Chris van der Velde. Rolf Muntz heeft op basis van zijn prestaties dit seizoen automatisch een startbewijs voor de Europese Tour gekregen. Stéphane Lovey speelde op de zelfde baan als Miller, maar kwam niet verder dan 74 slagen. Niels Kraay liet op Golfclub Peralada een totaal van 79 noteren. Zij zijn al vrijwel uitgeschakeld voor het grote kwalificatietoer nooi, dat eind november in het zuiden van Spanje wordt ge houden. als tweede. Na een foutloos ba sisparkoers stuurde Van der Plasse ook in de barrage Delta Mossel Quarry Hill over de 1.40 meter hoge bouwsels zonder een splinter van het hout te halen. De Zuid-Bevelandse combina tie kwam echter een fractie van een seconde tekort op de tij d van Bianca Schoenmakers met Sim ple Magic. Van der Plasses zus Carolein schopte in deze rubriek met Delta Mossel Ambassador in het basisparcours een balk uit de le pels. Zij eindigde als snelste vierf outer op de negende plaats. Cindy Perdaen uit Sas van Gent, die met Scoobidoe S eveneens een balk naar beneden haalde, werd tiende. PARIJS - Boris Becker treft in de nadagen van zijn lange tennisloopbaan nog een keer de nummer één van de wereld, de Amerikaan Pete Samp ras. De Duitser, die drie keer het toernooi in sport paleis Bercy van Parijs op zijn naam bracht, ver diende die confrontatie door in de eerste ronde met gemak de Australiër Mark Wood forde opzij te zetten: 6-2 6-4. Richard Krajicek, veer tiende geplaatst en vrij in de openingsronde, moet het vandaag opnemen te gen Fabrice Santoro, die Krajicek kort geleden in Lyon versloeg Ook de Fransen Arnaud Clement en Cedric Pioline bereik ten de tweede ronde. Cle ment (19) verraste de Zwitser Mare Rosset met 5-7 6-2 6-4, Pioline be dwong zijn landgenoot Lionel Roux met 6-2 6-4. Jevgeni Kafelnikov en Jonas Björkman haalden de derde ronde. De als vijfde geplaatste Rus won met speels gemak van de Tsjech Daniel Vacek (6-1 6-2), de Zweed had meer moeite met zijn landge noot Thomas Johansson (6-3 6-7 7-6), die in de eer ste ronde Sjeng Schalken de voet had dwars gezet. S1D Barry van der Hooft, vier kilo lichter en eindelijk zeker van een basisplaats. „We moeten zondag eerst maar eens van Axel winnen." foto Charles Strijd MARANELLO - Michael Schumacher heeft toegegeven schuldig te zijn aan de aanrijding tussen zijn auto en die van zijn concurrent Jacques Villeneuve, afgelopen zondag tijdens de Grote Prijs van Europa in Jerez. Maar hij ontkende met opzet te hebben gehandeld. Door de manoeuvre van de Duitser belandde zijn eigen Ferrari in de grindbak. Villeneuve bleef op de baan en kon zo de wereldtitel pak ken. Schumacher sneed in de bewuste bocht naar binnen, op het moment dat de Canadees voorbijstak. Na een lichte aanraking viel Schuma cher uit. „Ik heb een fout gemaakt door de situatie verkeerd in te schatten", aldus de tweevoudig wereldkampioen. „Ik had echt niet verwacht dat Villeneuve op dat stuk van het parcours nog zou inha len." „Ik heb het er met Jacques al over gehad. Excuses waren niet no dig", aldus de coureur, die zich 11 november voor zijn weggedrag nog wel moet verantwoorden voor de internationale autosportfede ratieRTR Zevenvoudig international vindt handbalplezier bij EMM terug doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Het tweede team van EMM debuteert zon dag in de derde divisie. Het team met daarin een flink aantal rou tiniers, promoveerde vorig sei zoen na het kampioenschap in de afdelingen een gewonnen be slissingswedstrijd. Coach Fred van der Weel ziet niet op tegen het debuut van zijn ploeg op landelijk niveau. „De routine in de groep moet ervoor zorgen dat we ons handhaven", aldus de man die zelf jaren lang uitkwam voor de hoofdmacht van EMM. De tegenstanders, die voornamelijk uit de regio Den Haag afkomstig zijn, zijn onbekend. Want de voorberei ding voor de reserves speelde zich voornamelijk in Brabant af. Problemen Problemen zijn er wat de bezet ting van het team betreft. „Wie er elke week beschikbaar is, is nog een raadsel", stelt Van der Weel. Vooral bij uitwedstrijden kunnen problemen ontstaan. „We meoeten zoveel mogelijk punten in eigen huis pakken, want uit zal de spoeling dim zijn." Selectie: Doel:Eef van Ginkel en Ra mon Vael. Veld'Eric Dingemanse, Alex de Best. Rob de Groot, Peter Hoefkens. Jan Woudstra, Serge Scholte, Rene van Loenen, Edwin Davidse, Michel Ridderhof, Ronny Onwijn, Thijs de Looff, Frank Geld of en Ronald Guillet Competitie-indeling. DIOS-den Hoorn, EHC-Leidschendam, EMM 2-Middelburg, Hellas 3 Den Haag, Hercules-Rijsivijk, Oliveo-Pijnac- ker, Satumus 2-Ridderkerk, Snel- wiek 2-Rotterdam, Unitas'63- Maassluis, Vires et Celeritas-Gou- da. VLISSINGEN - Zondag-eer steklasser Goes heeft gister avond in een oefenduel tegen zaterdag-derdeklasser GPC een verrassende 3-1-nederlaag ge leden. Voor de rust (1-1) creëerden de voetballers van Goes zich in Vlïssingen een handvol goede mogelijkheden, maar ze ver prutsten die op één na. Mike Geljon, in de eerste helft één keer trefzeker, bracht in het tweede part voor GPC de ver diende 2-1 op het scorebord.Jo- han Tuin vergrootte de marge: 3-1. door Dennis Schouten MIDDELBURG- Zeven keer droeg-ie het shirt van het Ne derlandse handbalteam. Hij kent door de buitenlandse trip jes de meeste plaatsen in Europa als z'n broekzak. Manuël Kre- mer (25), momenteel uitkomend bij het Middelburgse EMM, wist van Zeeland echter alleen dat wat er in het aardrijkskunde boek was opgetekend. Zeeland: vooral bekend om zijn weilan den, wateren en dijken. Zondag is hij voor het eerst van de partij in de derby tussen EMM en Del ta Sport. Manuël Kremer, die het levens licht zag in Emmen, behoorde tot voor kort tot de beste keepers in handballend Nederland. Zo kwam hij in het recente verle den onder meer uit voor de ere divisieclubs E en O (Emmen en Omstreken) en Swift Arnhem. Hij werd met de eerstgenoemde vereniging twee keer kampioen van Nederland en won één keer het bekertoernooi. Kremer had bij E en O echter concurrentie te duchten van Anatoli Galaouza, de legendarische doelverdedi- ger van het voormalige Russi sche nationale team. Kremer: „Ik kreeg ondanks zijn aanwezigheid veel speelminu ten. Ze dachten aanvankelijk dat de broer van Anatoli uit Rusland was komen overwaai en. Hij speelde de eerste maan den ver onder zijn oude niveau. Anatoli kwam daarna beter in z'n ritme en kreeg veel respect. Voor mij was er ook respect, maar ik wilde toch iets nadruk kelijker in het voetlicht treden. Ik ben daarom naar Swift Am- hem vertrokken om te bewijzen dat ik voor elke eredivisionist veel kan betekenen." Injectie Hij werd in Arnhem weliswaar op handen gedragen, maar de toenmalige bondscoach Hany Veerman was minder enthousi ast. Voor een toernooi in Turkije moest Kremer een injectie halen bij een dokter in Emmen. Kre mer: „Ik woonde in Nijmegen en had dus weinig trek om veel ki lometers af te leggen voor een eenvoudige prik. Bleef ik lekker thuis. Later hoorde ik dat het Nederlands team na afloop van dat doktersbezoek ook moest trainen. Ik was daarvan niet op de hoogte." Veerman nam de doelman daar na niet meer in de selectie op. Vervelend vond Kremer dat niet. Het niveau waarop het na tionale handbalteam acteert is volgens hem toch niet zo heel bijzonder. „Nederland kan hooguit winnaar van de C-poule worden. Poehh. Niet om echt opgewonden van te raken. De ben iemand die het hoogste na streeft, knappe prestaties wil neerzetten. En dat lukte met het Nederlands team niet." Droom Het hoogste bereiken; dat is ook wat de handballer in z'n maat schappelijke carrière wil. Kre mer liet z'n werk prevaleren bo ven het handbal. Hij kreeg de kans om in Zeeland een eigen sportwinkel te beginnen. Die kans kon hij niet aan zich voor bij laten gaan. Zijn droom werd werkelijkheid. Vroeger, toen-ie vier lentes oud was, verkocht Kremer met zijn ouders op de markt al bloembollen. Het ver kopen is de immer opgewekte sporter op het lijf geschreven. Het handbal is door zijn drukke werkzaamheden op een lager pitje komen te staan. Toch pro beert hij bij de Middelburgse tweededivisionist EMM het beste uit zijn bchaam naar bo ven te halen. Kremer: „Ik train dan weliswaar minder, maar ik wil hier absoluut geen gek fi guur slaan. Vooral lekker kee pen. Voel ik dat ik niet honderd procent presteer, dan verlaat ik meteen het veld. Klap ik het hardst wanneer Remco Potter, - de andere doelman bij EMM - een knappe redding verricht." Het behalen van goede resulta ten is het belangrijkst, desnoods moet-ie daar zestig minuten voor op de bank zitten. Kremer voelt zich nergens te groot voor. Ook niet voor EMM. „Ik heb hier het plezier teruggevonden. Na afloop van de training een pils van de tap drinken. Ik miste dat in Arnhem. Hier gaan de spelers leuk met elkaar om. Het is een hecht collectief. Gaan ook naast het veld op een vriendelij ke manier met elkaar om." Het laatste seizoen in Arnhem ver liep voor Kremer allesbehalve naar wens. Hij verdedigde het doel van de reserves - uitko mend in de derde divisie - en liet de trainingen voor wat ze wa ren. „Het boterde niet met de trainer. Ik had niet de behoefte telkens op te komen draven, wist immers al dat ik na afloop van de competitie naar een an dere club zou vertrekken." Toch werd Kremer elk duel opge steld. Ze konden eenvoudig ge noeg niet om hem heen. Kwaliteit Het tweede team won elk duel met grote cijfers. Na dertig mi nuten prijkte herhaaldelijk een 18-1-ruststand op het score bord. „Voor m'n ego was dat bestlekker, maar het niveau was me iets te laag gegrepen. Het contact met de coach was zoals gezegd ook niet optimaal. Zo'n club als EMM past beter bij me. Ik denk dat dit team zelfs van eerstedivisie-niveau is. Kwali teit is er voldoende. Het team moet alleen nog op elkaar inge speeld raken, de patronen ont breken op dit moment nog. Op basis van het surplus aan erva ring moeten we de komende duels winnen. Voor minder dan het kampioenschap teken ik niet." Zondag wacht de eerste test-ca se, de Zeeuwse topper met Delta Sport. „Na het bekend worden van het competitie-programma hebben aUe dc spelers de mond vol van dat duel. Het zegt mij natuurhjk weinig. In een ver verleden heb ik met E en O eens tegen die club gespeeld. Vier uur in de auto van Emmen naar Zie- rikzee. Vreselijk. Ik moest tel kens met Anatoh van doel wis selen. Het enige dat me toen van het bezoek aan Zeeland is bijge bleven." Boksen Rotterdam. NK, finales. Bantam: Koca- bas (Olympia/Den Bosch) w.o.p. (7-1) van Gölnitz (Dui). Licht: Tabak (Limburgia/Hoensbroek) w.o.p. (9-2) van De la Cruz (BT Albert Cuy- p/Amsterdam). Lichtwelter: Oztürk (Naba/Nijmegen) w.o.p (4-1van Amine (Boxing Stad Gro ningen). Weiter: Vandervincken (Bel) w.o.p. (10- 9) van El Farouni (HBV Kristalijn). Zwaarwelter: Voogt (Schildkamp/Hoog- vliet) w.o.p. (0-0, na gedetailleerde sco re) van Verhaegen (ABCC/Apeldoorn). Midden: Van den Heuvel (Muscle Fit- /Eindhoven) wint van Serdjoek (BC Twente/Enschede) na interventie van de arbiter in de vierde ronde. Halfzwaar: Gerrits (ABCC/Apeldoorn) w.o.p. (5-5, na gedetailleerde score) van Mesters (Muscle Fit/Eindhoven). Zwaar: Kamperveen (Schildkamp/Hoog- vliet) w.o.p (4-0) van Evora (RBV Boxin gs/Rotterdam). Schaken Luzern. WK-landen. Derde ronde: Ver enigde Staten - Engeland 2,5-1,5, Geor gië - Kroatië 2,5-1,5, Cuba - Oekraïne 2-2, Armenië - Kazachstan 2-2, Zwitserland - Rusland 2-2. Stand: 1. Rusland 7,5 punt, 2. Verenigde Staten, Engeland, Oekraïne7,5. Armenië 6,5,6. Kazachstan 6. Sportprijsvragen Toto 43, Eerste prijs: 1 winnaar, f 11.111,80; tweede prijs: 23 winnaars, ie- derf322,00; derde prijs: 296 winnaars, ie der f62,50. Lucky Ten. Trekking van dinsdag 28 ok tober: 1-3-4-5-13-23-25-29-34-40- 43-54-62-64-69-70-73-75-78-80. (onder voorbehoud). Tennis Parijs. Mannen, eerste ronde: Santoro (Fra) - Larsson (Zwe) 0-6 6-4 7-6, Goellner (Dui) - Portas (Spa) 6-3 5-7 6-3, Pioline (Fra) - Roux (Fra) 6-2 6-4, Clement (Fra) - Rosset (Zwi) 5-7 6-2 6-4, Gustafsson (Zwe) - Damm (Tsj) 7-6 5-7 6-4, Wood- bridge (Aus) - Tillström (Zwe) 6-3 6-3, Becker (Dui) - Woodforde (Aus) 6-2 6-4, door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Vier van de vijf ingeschreven jeugdteams van Morres/Hulst hebben zich ge plaatst voor de halve finale om het open Nederlands clubkam- pioenschap volleybal. De jon gens A en B en de meisjes B en C sloten hun voorronde winnend af en verzekerden zich daardoor van een plaats in de halve eind strijd. Alleen de oudste meisjes slaag den er niet in om de voorronde te overleven. De meisjes A konden niet op voUe sterkte aantreden, maar kwamen niettemin drie keer tot winst: tegen Quos Ego, Mikro Electro/SR en Goirle. Twee nederlagen (tegen Fla mingo's en WC) leidden tot een derde plaats in de poule en uit schakeling. De meisjes B moesten in een Norman (Zwe) - Woodruff (VSt) 6-4 7-6, Becker (Dui) - Woodforde (Aus) 6-2 6-4. Tweede ronde: Kafelnikov (Rus/5) - Va cek (Tsj) 6-1 6-2, Björkman (Zwe/12) - Jo hansson (Zwe) 6-36-77-6, Ulihrach (Tsj) - Mantilla (Spa/13) 7-6 5-77-6, Escudé (Fra) - Kuerten (Bra/11)7-6 6-3. Bogota. Mannen, eerste ronde: Alonso (Spa/2) - Etlis (Arg) 6-3 6-3, Sanguinetti (Ita) - Blanco (Spa/4) 6-2 3-6 7-6, Burillo (Spa) - Scala (Ita) 7-5 6-1, Vasek (Tsj) - Marin (Spa) 7-5 6-1, Spadea (VSt) - Rin- con (Col) 6-1 6-1, Tobone (Col) - Ogo- rodov(Oez) 5-7 6-36-2. Moskou. Vrouwen eerste ronde: Farina (Ita) - Appelmans (Bel/8) 3-6 7-6 6-1, Po (VSt) - Serena Williams (VSt) 6-3 7-6, Ve nus Williams (VSt) - Likovtseva (Rus) 7-6 6-3, Schnyder (Zwi) - Dementjeva (Rus) 6-2 6-1. Voetbal Spanje, competitie: Mallorca-Real Ma drid 0-0. Stand aan kop: Barcelona 8-22, Real Ma drid 8-18, Espanyol 8-16, Sociedad 8-16. Duitsland. Beker, tweede ronde: Trier- Dortmund 2-1, Kaiserslautern - Bayern Münchenl-2. Wielrennen Tabor (Tsj). Cyclocross: 1. De Klerck (Bel), 2. Groenendaal (Ned), 3. Van der Poel (Ned) op 0.20,4. Simunek (Tsj) 0.30, 5. Herijgers (Bel) 0.40, 6. Pontoni (Itai 1.10,14. De Vos (Ned) 2.20. woensdag Voetbal Eredivisie: NEC - De Graafschap, Feye noord - Fortuna Sittard. Zaalvoetbal Eerste klasse district Zuid I: sporthal Den Dullaert, Hulst: 20.50 uur ZVH Morres - Kloetinge; Sporthal Nassaulaan, Middel burg: 21.00 uur FC Dauwendaele - Zuid west Negen. poule met zes teams slechts aan Bijnen Licht/WK een gelijk spel toestaan: 1-1. Van Quos Ego, Odulphus, Donki Sjot en Boemerang werd met ruime set standen met 2-0 gewonnen. De meisjes C overleefden de voor ronden dankzij een beter setsal do. Morres/Hulst won met 2-0 van Mikro Electro/SR, Hurry Up en Odulphus, maar l'eed een 2-0 nederlaag tegen De Burgst. De jongens A waren in een poule met Nuvoc, Atak'55 en IVDkro Electro/Sr oppermachtig. Drie zeges op rij leverden plaatsing voor de halve finale op. De jon gens B troffen in een kleine pou le twee keer de ploegen van Rijnmond en Mikro Electro/SR Vier wedstrijden leverden vier Overtuigende overwinningen op, waarmee de ploeg zich even eens plaatste voor de halve eindstrijd. Manuël Kremer, handbaldoelnian bij EMM: „Ik train dan weliswaar minder, maar ik wil hier absoluut geen gek figuur slaan." foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 46