f? BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 0900-8889 Vedior allround metselaar COUNTER MEDEWERKSTER (M/V) ELOPAK Bouwbedrijf Fiipse bv NIN t«E*° CHEF TECHNISCHE DIENST (m/v) ZIEKEN-/ BEJAARDENVERZORGENDE ervaren werkplaatstimmerman ir randstad uitzendbureau J. M. H00GESTEGER PERSONEEL -b£) U zorgt dat de directeur van z'n vrije dag kan genieten 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 OKTOBER 1997 Elopak Terneuzen maaki deel uil van Elopak Regio Cen tral Europe, dal op haar beurt weer deel uitmaakt van de Elopak groep met het hoofdkantoor in Noorwegen. Elo pak brengt verpakkingssysternen op de markt bestaande uil vulmachines. randapparatuur en de hiervoor benodig de verpakkingen. In Terneuzen produceert men kartonnen-verpakkingen in verschillende uitvqeringen, variërend qua inhoud van 220 ml. tot en mei 2 liter voor o.a. melkproducten, water, vruchtensappen en diverse wasmiddelen. Het productie bedrijf telt ongeveer 250 medewerkers. Ter versterking van de Technische Dienst zijn wij op zoek naar een Als chef technische dienst wordt u ingezet in een multidisciplinaire omgeving. Hel doel is te zorgen voor het in optimale conditie houden van installaties en apparatuur, alsmede voor de uitvoering van nieuwbouw, verbouw en installatie op elektrisch- en werktuigbouwkundig ge bied; u rapporteert aan de technical manager. u geeft leiding aan 16 medewerkers; u onderhoudt contacten met zusterbedrijven. Functie-eisen; u heeft een opleiding op MBO-mveau (MTS-E met ervaring op werktuigbouwkundig ge bied); u heeft ervaring op leidinggevend gebied; u heeft enige jaren ervaring in een technische projectomgeving. u heeft kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; u heeft goede communicatieve vaardigheden; u heeft een zeer flexibele instelling ten aanzien van werktijden. Heeft u interesse in bovenstaande functie en voldoet u aan de gestelde eisen, verzoeken wij u binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren. U kunt uw brief richten aan: Elopak b.v.. Mr. F.J. Haarmanweg 44.4530 AB Terneuzen. t.a.v. mevrouw E.A.G. van Acker, Personeelszaken. /•-."Verlening in de Gereformeerde Gemeemen in Zeeland De Stichting Zorgverlening biedt huisvesting, verzorging en verpleging aan ouderen De grondslag van de Stichting is de Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid. In verzorgingshuis Eben-Haëzer verblijven 64 bewoners. Er is een mogelijkheid voor verpleeghuisvenangende zorg. dagopvang, .dagverzorging, tijdelijke opname en men kan zorggarantie bieden d.m.v. een zorgabonnement. Verzorgingshuis Eben-Haëzer zoekt een enthousiaste a) per direkt voor 20 uur per week b) per 01-12-1997 voor 32 uur per week. Ook verpeegkundigen nodigen wij uit om te sollicite- Wij bieden u: - voor beide functies een dienstverband voor de duur van de zwangerschap, mogelijk wordt daarna het contract verlengd voor onbepaalde tijd - een baan met alle in ons huis voorkomende dien sten - een aantrekkelijke baan die volop aan de ontwikke lingen werkt die in de ouderenzorg plaatsvinden - de mogelijkheid mee te denken en te doen in die ontwikkelingen - de mogelijkheid individueel bewonergerichte zorg te verlenen met hulp van zorgplannen en zorgdossiers - de mogelijkheid om binnenkort de zorg te automati seren - de mogelijkheid om zorg te verlenen vanuit de chris telijke zorgvisie - een salaris volgens CAO-verzorgingshuizen - een pensioenopbouw via het P.G.G.M. Interesse? Bel voor meer informatie naar of richt uw sollicitatie brief binnen 10 dagen aan; Verzorgingshuis Eben-Haëzer De heer C. van Moolenbroek Briandlaan 2, 4334 GP Middelburg Tel. 0118-626601 Middelburgsestraat 60 b, 4371 ET Koudekerke, Tel. 0118-552110, Fax. 0118-551925 Postbus 4,4370 AA Koudekerke NVOB De hoofdactiviteiten van Bouwbedrijf Flipse bestaan uit woningbouw, utiliteitsbouw en onderhoudswerk. Het hiervoor benodigde machinaal timmerwerk wordt, door een team van 4 mensen, vervaardigd in de eigen timmerwerkplaats. Deze producten worden ver vaardigd met een KOMO-productcertificaat. Voor deze werkplaats zoeken wij een die zelfstandig kan werken Wij bieden een goed salaris, afhankelijk van uw ervaring. De bouw-cao is van toepassing Uw telefonische of schriftelijke sollicitatie verwachten wij graag binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie op bovenstaande adres of op tel. 0118-552110 of 551936 (dhr. C. Roose) H Flexibele magazijnmedewerkers m/v Wilt u graag parttime werken, bent u nauwkeurig ingesteld en bent u minimaal twee avonden in de week beschikbaar? Dan hebben wij een leuke baan voor u. Het werk in het magazijn begint om 16.30 uur en is 3 a 4 uur per dienst. Heeft u interesse, reageer dan snel. Informatie bij Michelle Morre. tel. (0114) 31 98 50, Hulst, Vismarkt 8. Productiemedewerker m/v Wilt u lange tijd werken in een productiebedrijf in de omgeving van Hulst? Dan is dit uw kans! Als u niet bang bent om moe te worden, en iedere dag vanaf 7 15 uur beschikbaar bent, kunt u direct aan de slag. Informatie bij Lars Hoedemaker, tel. (0114) 32 11 22, Hulst, Vismarkt 8. ■mnirrai Uitgeruste weekendwerkers m/v Wil je je studiebeurs aanvullen met werk in het weekend7 Regelmatig zijn we op zoek naar uitgeruste weekendwerkers, die op oproepbasis de handen uit de mouwen kunnen steken Informatie bij Lars Hoedemaker. tel. (0114) 32 11 22, Hulst, Vismarkt 8. Zorgcentrum Krabbendijke is een onderdeel va Stichting Ter Weel en omvat verpleeghuis Ter Weel Krabbendijke en verzorgingshuis Nieulande. Wij zijn per zo spoedig mogelijk op zoek naar oproepkrachten m/v t.b.v. de verzorging en verpleging Het betreffen functies voor onbepaalde tijd op basis van een nulurenovereenkomst. Oproepkrachten dienen in principe voor zowel het verzorgingshuis als het ver pleeghuis inzetbaar te zijn. Functie-eisen - diploma ziekenverzorgende nieuwe stijl, bejaardenverzorgende en/of MDGO-VZ; - hoge eisen worden gesteld aan de kwaliteit van zorg en aan per soonlijke aandacht voor onze bewoners en patiënten; een hulp vaardige en dienstverlenende instelling is dan ook een must; - flexibiliteit in de te werken uren ('s morgens, 's middags, 's avonds en in het weekend). Salariëring Salariëring is afhankelijk van het behaalde diploma. Informatie en sollicitatie Informatie over deze vacature kunt u verkrijgen bij de heer J. Dieleman, manager zorg, tel. 0113-503240. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 28 oktober a.s. richten aan de afdeling P,0 O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Deze advertentie verschijnt tegelijkertijd intern en extern. 44 cent/minuut Vedior heeft volop banen, op elk niveau, in alle secto ren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (M/V). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vedior.nl Administratiefcommercieel HEAO'er, Middelburg. code 630 Gezondheidszorg Ziekenverzorgende, Middelburg. code 632 Technisch Medewerker helpdesk, Vlissingen Oost. code 646 AutoCAD-tekenaar, Vlissingen. code 647 Algemeen Magazijnmedewerkers, Hulst. code 624 Productiemedewerkers, Middelburg e.o. code 631 Corvee-medewerker, Vlissingen. code 645 Schoonmakers, Terneuzen. code 663 Verzorgenden, Terneuzen e.o. code 664 Productiemedewerkers, Terneuzen e.o. code 665 Werken in Azië of Afrika, code 932 Werk maken van talent. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Aannemingsbedrijf N. Achterweg 61a, 4424, ED Wemeldinge vraagt zo spoedig mogelijk met ervaring. Vereisten: moet in bezit zijn van rijbewijs moet zelfstandig kunnen werken Sollicitatie: tel.: 0113-621474 b.g.g. 0113-621-2184, of schriftelijk ADVISEURS voor de financiële sector Wij bieden: goede verdienste goede carrièremogelijkheden geen investeringen interne opleidingen eigen tijdsindeling Wij vragen: motivatie en inzet minimaal MAVO leeftijd vanaf 25 jaar C.V. zenden aan: Administratie- Adviesbureau Oort Postbus 2229, 4460 ME Goes. McCain Benelux omvat zes van de zeventien Europese vestigingen van het sterk expanderende Canadese McCain-concern, een diepvriesspecialist van wereldformaat met in totaal meer dan 55 productiebedrijven in 10 landen en ruim 16.000 medewerkers. In Nederland heeft McCain moderne productiebedrijven in Hoofddorp, Lewedorp, Lelystad en Waspik. Hier wordt een brede range van diepgevroren levensmiddelen vervaardigd met bekende namen waaronder 1 -2-3 Frites. Voortdurende innovatie en vernieuwing van ons productenpakket plus kwaliteitsbesef van de medewerkers dragen ertoe bij dat iedereen graag met McCain aan tafel zit. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een administrateur McCain Potatoes met als standplaats Lewedorp. McCain Potatoes Holland B.V. is een aparte juridische eenheid binnen de McCain organisatie met specifie ke taak de aardappelinkoop te verzorgen voor alle McCain fabrieken in Noord-Europa. Uw functie: - Management rapportage voor de aardappeldivi sie - Interne controle binnen de aardappeladministra tie (inkoop-contractenbestand, voorradenbeheer) - Beheer van specifieke administraties binnen de aardappeladministratie (Pool, termijnmarkt etc.) - Opzetten en verbeteren van administratieve pro cedures. In deze functie rapporteert u rechtstreeks aan de Financial Controller. Uw profiel: - HEAO-BE - Goede kennis van MS-Office, Excel en Acces - Goede kommunikatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk - Enige jaren ervaring op het gebied van manage ment rapportage - Analytisch vermogen en een grote mate van zelfstandigheid - Affiniteit met de aardappelhandel is een pré - Leeftijd vanaf 27 jaar - Potentie om door te groeien binnen de McCain organisatie In ruil voor uw inzet biedt McCain: - Een aantrekkelijke job met ruime verantwoorde lijkheden - Een prettige jonge werksfeer met de klemtoon op creativiteit en open communicatie - Een goed salaris en daarnaast een pakket se cundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioen en studiekostenregeling, een reiskostenvergoe ding, 8% vakantietoeslag en 25 vakantiedagen. Geïnteresseerd? Aarzel dan niet en stuur uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de afdeling personeelszaken van McCain Foods Holland B.V., Postbus 295, 4460 AR te Goes. Kijkshop, onderdeel van Vendex International N.V., is een unieke winkelformule met vitrineverkoop. Het Kijkshop-assortiment bestaat uit ruim 3500 artikelen, variërend van sieraden, parfumerie, horloges, huishoud en persoonlijke verzorging tot doe-het-zelf, audio/video, telecommunicatie, office en foto/film. Kijkshop is een sterk expanderende onderneming. Op dit moment worden er vanuit het hoofdkantoor in Zaltbommel 130 winkels in de Benelux aangestuurd. Voor ons filiaal in Vlissingen, zoeken wij een (5-12 uur per week; voor koopavond en zaterdag*). Functieomschrijving: - verrichten van kassawerk zaamheden, - informatie verstrekken aan klanten, - uitgeven van artikelen en het verrichten van overige werkzaamheden. Functie-eisen: - klantvriendelijk en enthousiast, - ervaring met kassawerkzaamheden, - flexibele inzetbaarheid, - leeftijd 18-23 jaar. Geboden wordt: - een interessante functie bij een organisatie die volop in ontwikkeling is, - een honorering die past bij de zwaarte van de functie, - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. hierbij wordt gedacht aan scholieren/studenten. Als u geïnteresseerd bent, kunt u zich aanmelden bij de filiaalleidster. Mw. S. de Bat, Spuistraat 102a, Vlissingen. hoofd bedrijfsvoering m/v Uiteindelijk is de directeur verant woordelijk voor het beleid van de bank. Maar de directeur kan die verantwoordelijkheid alleen dragen als hij of zij te allen tijde grip houdt op dat beleid. En zo ook nog eens van een vrije dag kan genieten. Dus zorgt u er als hoofd bedrijfs voering voor dat alles binnen de bank gesmeerd loopt, in financieel- economisch opzicht en logistiek. Maar vooral ook volgt u het beleid met een kritische en onafhankelijke geest. Waardoor u in staat bent met zinnige aanvullingen te komen en waar nodig tegenwicht re bieden. U bent voor de directeur dus dat onmisbare baken in zee. Wat bete kent dat u intensief met elkaar samenwerkt. Ook uw andere colle ga's binnen de bank kunnen altijd bij u terecht voor een heldere probleemanalyse. Op die manier zorgt u er samen voor dar de bank op koers blijft en kan bereiken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op mbo- niveau. U beschikt over de nodige financieel-economische kennis en weer alles van informatievoorziening en de organisatie en sturing van bedrijfsprocessen. U denkt analytisch, associatief en kritisch. Dus bent u in staat een onafhankelijk oordeel te vormen. U stimuleert de mensen waarmee u werkt. En u wilt in uw werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Rabobank Goes Bent u geïnteresseerd? Voor meer informarie kunt u contact opnemen met de heer drs. J.C.J. de Winrer, commercieel manager, telefoon (0113) 23 90 00. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Goes, t.a.v. de heer J. Wisse, directeur. Postbus 33, 4460 AH Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 6