Kansen in de bouw Een medewerker beleidsondersteuning onderwijs/welzijn kan bij ons rekenen op een centrale plaats. Timmerlieden BouwFlex Receptionist m/v bij Peugeot Dijkwel Vlissingen Een receptionist met benzine in de aderen Een nieuwe uitdaging Een nieuwe uitdaging begint bij Peugeot Dijkwel JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. PEUGEOT gemeente OOSTBURG 1e of 2e kapper/ster KAPELLE bloesem van Zeeland Geef je ambitie de juiste koers 1ÏATERDAG 18 OKTOBER 1997 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 43 Autobedrijf Dijkwel is een modern automobielbedrijf. Een onderneming waarin de receptionist een zeer belangrijk, centrale rol ver vult. Hij/zij is de eerste gesprekspartner van onze klanten en bezoekers. Anders dan u bij het woord receptionist misschien denkt, is het beantwoorden van de telefoon niet meer dan een onderdeel van uw taak. Zonder aantoonbare affini teit met auto's en autotechniek, is het eigenlijk onnodig te solliciteren. Uw opleiding ligt op MBO-niveau, met het accent op commerciële en techni sche vakken, of u heeft al ervaring opgedaan. Vanzelfsprekend bent u representatief en beschikt u over innemende contactu ele eigenschappen. U verzorgt de planning van onderhouds-, reparatie- en andere afspraken. Bin nen het team coördineert u de sales- en after sales acties, en bent u de spil in onze klanten- en prospectbenadering. Uiteraard stellen wij u in staat regelma tig cursussen en trainingen te volgen. Ziet u in deze baan een nieuwe uitdaging, bent u tussen de 30 en 40 jaar en woont u in Zeeland. Zend ons dan een sollicitatiebrief met een korte en bondi ge motivatie en uw pasfoto aan Automobielbedrijf Dijkwel Vlissingen b.v., Post bus 248, 4380 AE te Vlissingen. T.a.v. de heer A. C. Dijkwel. Wilt u meer infor matie, dan kunt u de heer Dijkwel bellen, tel. 0118-412008. Automobielbedrijf Dijkwel Vlissingen b.v. Pres. Rooseveltlaan 745 4383 NG Vlissingen. Brugge Frankrijk 26 90 Middelburg 20 Terneuzen 30 Strand 5 De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners) is ge legen in West Zeeuwsch-Vlaanderen. Er zijn vele re creatieve mogelijkheden, een gezond leefklimaat en een aantrekkelijk achterland (België en op ca. 90 km. Frankrijk). De gemeentelijke organisatie (ca. 160 medewerkers) vraagt van de medewerkers een klant gericht optreden, creativiteit, een flexibele instelling en een bedrijfsmatige benadering van het werk. Het bestuur van de gemeente Oostburg zoekt kan didaten voor de functie van medewerker beleidsonder steuning onderwijs/welzijn m/v voor 40 uur per week, vacature 97/07 Functie-informatie: De werkzaamheden binnen de functie bestaan uit: - verrichten van ondersteunende werkzaamheden voor onderwijs, zoals opmaken jaarrekeningen, verrekeningen met de scholen; verantwoording voor de rijksvergoeding etc.; - vervangen van de beleidsmedewerker onderwijs bij diens afwezigheid; - verrichten van beleidsondersteunende werkzaamheden voor welzijn, zoals financiële beoordeling subsidieaanvragen en -afrekeningen; - overige bij de sectie Welzijns zaken voorkomende werkzaam heden. Functie-eisen: - heao-ej of bj; - zo mogelijk enige relevante werkervaring; - dienstverlenende instelling; - inzicht in onderwijs; - grote accuratesse. Arbeidsvoorwaarden: Het bruto maandsalaris bedraagt bij 40 uur per week maximaal f 4.970,- (gem. schaal 8). Het bestuur van de gemeente Oostburg verwacht van deze functionaris dat zij/hij zich binnen de gemeente Oostburg vestigt. Voor het verkrijgen van woonruimte zal -zo nodig- medewerking wor: den verleend. Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij de chef van de sectie Welzijnszaken, de heer W. Naessens, tel. (0117) 45 72 21. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oostburg, Postbus 27,4500 AA Oostburg, ondep vermelding van het vacature- nummer 97/07. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. dare to be different hair i dames/herenkapsalon Wij vragen voor onze zaak in Goes minimaal 20 uur 1 a 2 jaar ervaring is een vereiste Schriftelijke reacties naar: Kapsalon Charlie t.a.v. J. v. Gastel Schuttershof 26,4461 DZ Goes telefoon 0113-211402 De gemeente Kapelle, 'de bloesem van Zeeland', met een inwonertal van bijna 1 1.000. is een aan trekkelijke woon- en werkgemeente. De gemeente is gelegen op Zuid-Beveland en kent een uitste kend voorzieningenniveau. In verband met de ko mende pensionering van een medewerker komt bij het staforgaan Bestuurdiensl de functie vrij van aankomend juridisch medewerker (m/v) algemene informatie: Het staforgaan bestuurdienst houdt zich in hoofd zaak bezig met personeels- en organisatiezaken, economische aangelegenheden, bestuursonder- steuning, kabinetszaken, openbare orde en veilig heid, brandweer en rampenbestrijding alsmede re presentatie, functie-inhoud: - het uitvoeren van taken op het gebied van alge meen bestuurlijke zaken waaronder openbare orde en veiligheid, brandweer en rampenbe strijding; - het behandelen van kabinetszaken: - overige voorkomende werkzaamheden, functie-eisen: - minimaal MBO, niveau bijvoorbeeld BA: studie op HBO-niveau verdient aanbeveling: - kennis van en enige ervaring met (een deel van) genoemde werkzaamheden; - goede communicatieve vaardigheden en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen: - flexibele instelling, overige informatie: - bij de selectie-procedure zal een afvaardiging van het personeel worden betrokken; - inlichtingen omtrent deze functie kunnen wor den ingewonnen bij de heer J. A. Priem, telefo nisch bereikbaar onder nummer 0113-335130. salariëring/rechtspositie: - de te benoemen kandidaat wordt afhankelijk van opleiding en ervaring, voorlopig inge schaald op een salaris tot maximaal 4.587,- bruto per maand (schaal 7); de functie zal nog definitief worden gewaardeerd; - voor het overige zijn de gebruikelijke rechtspo sitieregelingen van toepassing, waaronder een gunstige gemeentelijke hypotheekregeling. sollicitaties: - Belangstellenden worden verzocht hun sollicita tie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het college van burgemees ter en wethouders, Postbus 79. 4420 AC Ka pelle (Z.) STICHTING De Stichting Dagcentra Oosterscheide is een interlevensbeschouwelijke organisatie die activiteiten aanbiedt aan kinderen en volwassenen met een verstandelijke handicap. Samen met vier andere stichtingen in de gehandicaptenzorg vormt de SDO op 1 januari 1998 de nieuwe stichting het GORS. Voor de facilitaire afdeling van deze stichting zijn wij op zoek naar een: A. BUREAUSECRETARESSE M/v voor 36 uur Wij zoeken een medewerker die samen met collega's bereid is inhoud te geven aan de functie. De functie is voor een bepaalde tijd van één jaar. Vervolgens is de mogelijkheid aanwe zig dat een overeenkomst wordt aangeboden voor onbepaalde tijd. Functie-inhoud: het verzorgen van correspondentie, afspraken en werkbesprekingen het voorbereiden en notuleren van vergaderingen het onderhouden van in- en externe contacten het verrichten van diverse administratieve en andere relevante werkzaamheden ondersteuning personeelszaken vervanging bij afwezigheid van de directiesecretaresse. Functie-eisen: een afgeronde opleiding tot (directie)secretaresse bij voorkeur ervaring in de werkzaamheden bereid in de avonduren notuleerwerkzaamheden te verrichten accuraat, flexibel en zelfstandig werken over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden beschikken in staat initiatief te nemen en bijdragen te leveren binnen een klein team. Tevens zijn wij op zoek naar: B. INVALKRACHTEN M/V voor 0-40 uur Functie-inhoud: het notuleren van vergaderingen het verwerken van typewerk De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehan dicapten en overeenkomstig de zwaarte van de functie. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Moerdijk, hoofd facilitaire af deling (tel. 0113-212020). Sluit één van deze functies aan bij uw ambitie, ervaring en mogelijkheden, dan zien wij uw schriftelijke reactie uiterlijk 25 oktober 1997, met vermelding van de desbetreffende functie, tegemoet. De sollicitatiegesprekken voor bureausecretaresse zullen plaatsvin den op 3 november en voor invalkrachten op 4 november. U kunt uw ofief richten aan de heer J. B. Hulstein, directeur, Postbus 2160, 4460 MD in Goes. DICK SCHINKEL ASSURANTIËN is een onafhankelijk bedrijf dat bemiddelt in de totstandkoming van particuliere en zakelijke verzekeringen, hypotheken, geldleningen en pensioenen Wij zoeken een Assurantie adviseur voor de buitendienst Aktief bestaan Als assurantie adviseur krijg je het beheer over een deel van de bestaande klanten. Omdat je de werktijden aanpast aan de wensen van de klant, vinden de gesprekken zowel overdag als ook in de avonduren plaats. Opleiding De enthousiaste man of vrouw die wij zoeken is tussen de 25 en 30 jaar, heeft een opleiding op MBO-niveau met in het vakkenpakket commerciële economie en een aantoonbare commerciële interesse. Je bezit uitstekende commerciële talenten, bent gemotiveerd en je hebt een representatief voorkomen. Je bent in hel bezit van een eigen auto. Honorering De honorering voor deze zelfstandige functie is uitstekend. Naast een vast salaris, prima secundaire arbeids voorwaarden en een vaste onkostenvergoeding heb je de mogelijkheid om je inkomen door een bonustegeling zelfstandig te beïnvloeden. Je krijgt een vakopleiding, intensieve begeleiding en een gedegen commerciële training. Er wacht een toekomstperspectief bij een snelgroeiend bedrijf, met volop doorgroeimogelijkheden Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto sturen aan' Dick Schinkel Assurantiën t.a.v. Dhr. E. Dellebeke, Kanaalstraat 37,4388 BJ Oost-Souburg. BouwFlex: een nieuwe personeelsdienst voor de uitvoerende bouw, die zorgt voor aanvulling op de bestaande mogelijkheden tot flexibilisering. Daartoe beschikt BouwFlex over een uitgebreid personeelsbestand van vakkundige medewerkers voor de bouwbranche. BouwFlex opereert vanuit 21 locaties door geheel Nederland. BouwFlex maakt deel uit van de Randstad Holding, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. m Woningbouw, voornamelijk vrijstaande huizen Allround timmerlieden. Werkzaamheden bestaan voornamelijk uit montage van trappen, kozijnen, deuren etcetera. Representatief voorkomen, ervaring in woningbouw. De huizen worden gebouwd met prefab elementen. Dus géén traditionele bouw. Omgeving Breda. Nieuwbouwproject Allround, ervaren timmerlieden. Uitgebreide werkzaamheden, waaronder plaatsing van beton- bekistingen, stellen van ramen, deuren en kozijnen. Omgeving Eindhoven. Assemblage woon/werkunits Timmer- en montagewerkzaamheden. Assemblage van tijdelijke, verplaatsbare woon/werkunits. Plaatsen van deuren en kozijnen, stellen van tussen wanden en aftïmmerwerk. Omgeving Eindhoven. Renovatie van woningen Allround timmerlieden (afbouw) voor renovatieproject in omgeving van Venlo. Veel particulieren. Werkzaamheden o.a. plintbeslag, maken van dakconstructies en houten plafonds. Projecten voor langere tijd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van.de onderstaande vestigingen van BouwFlex: Breda, Paul Bun of Ellis Klink, (076) 513 82 44 Den Bosch, Peter van den Bruggen, (073) 69 03 490 Eindhoven, Tamara van den Akker, (040) 260 63 90 Maastricht, Ger Schofte, (043) 321 90 90 Terneuzen, Vincent Calon, (0115) 62 09 37 Venlo, Ron Geilen, (077) 35 23 250

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 43