TT Teamcoördinator m/v HOOFD ONTWIKKELING h WERKVOORBEREIDER VERANDA cpMi Uitzendbureau Constructief zoekt mensen om op te bouwen Projectmanager m/v Vedior Directe Be Medewerker fotolaboratorium m/v Provincie Zeeland Junior Jurist in algemene dienst (v/m) rv* VACATURES Ervaren timmerlieden INTERNATIONALE CHAUFFEURS Arbeids ^Bureau 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 Ski/ Pictureluchtfotografie hooguM.irdi^i'. luchlfoloV. di> specifieke M.l.v. 15 november 1997 hebben wij ruimte voor een: De nieuwe medewerker zal. na een inwerkperiode gedurende een zwangerschapsverlof, een aantal taken in ons laboratorium verrichten. Zomogelijk zal, in het kader van een ouderschaps- verlofregeilng, de functie voortgezet worden voor een half jaar. Gezien de huidige ontwikkelingen bij Sky Pictures zijn er ook perspectieven na de vervangingsperiode Defunctie: - Het zelfstandig maken van kleurocrgrotingen en fotoprinten; - het afwerken van de fotoproducten zoals inlijstwerkenmonteren: - verzendklaar maken van de diverse orders; - is in aaninmg vóór 32 uur per week. zorgen wij ook voor de .ïlwèrking v.in de gem.i.ikle opnames. - n deze baan een uitdaging te maken; Heb jij: - Het nodige enthousiasme voor fotografie in hui - enige ervaring mei fotografie/foto-afiverking; - de juiste motivatie om samen met een klein team grote prestaties te leveren - als pré. een opleiding op folografiegebied. Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Sky Pictures luchtfotografie Postbus 2305,4460 MH Goes t.a.v. Dhr. I. J. van Maldegem tel: 0113 251858 Luchtfoto's van Sky Picturesniet van deze wereld. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze in alle sec toren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Inlichtingen over deze functie kan worden ingewonnen bij mevrouw mr. M. Schoonen, hoofd van de stafafdeling Kabinet, Juridi sche zaken en Bestuursondersteuning, te lefonisch bereikbaar onder nummer (0118) 631490. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, dient u voor 22 oktober a.s. uw sollicitatie te zenden aan de (waarnemend) personeelsfunctionaris van de stafafdelin gen, de heer A.l. Bolle, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Bij de stafafdeling Kabinet, Juridische Zaken en Bestuursondersteuning van de stafeenheden griffier is de volgende vacature ontstaan: Het betreft hier een 60% deeltijd functie. De werkzaamheden vinden plaats gedu rende 3 dagen per week. Deze dagen worden in overleg vastgesteld. Het is in de toekomst niet uitgesloten dat deze functie met 20% wordt uitgebreid. De functionaris is o.a. belast met: - algemene juridische advisering; - ondersteuning van de (adjunct)secretaris van de bezwaar- en beroepsschriften- commissies en het leveren van een bijdrage in de organisatie van de bescher ming; -ondersteuning voor bijzondere opdrachten in juridische- of bestuurlijke zin. De mogelijkheid ingezet te worden voor piketdienst is met uitgesloten. Van de functionaris wordt verwacht dat hij: - in het bezit is van een afgeronde universitaire opleiding Nederlands Recht; - gevoel heeft voor bestuurlijke verhoudingen; - zowel zelfstandig als in teamverband kan functioneren; - beschikt over een analytisch vermogen; - over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid beschikt. Het betreft hier een zogenaamde startersfunctie. Gezien de samenstelling van de afdeling, de aard van het werk en het feit dat geên werkervaring is vereist, gaat de voorkeur dan ook uit naar een jonge jurist(e). In verband met het voorkeursbeleid worden vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten met nadruk verzocht te solliciteren. Salaris: De functie is gewaardeerd op niveau 10. Het salaris wordt vastgesteld op basis van een deeltijdbetrekking van 60% en bedraagt minimaal 2.442,60 (aanloop schaal 8) en maximaal 3.696,60 (functieschaal 10). Deze salarisbedragen zijn bruto per maand (norm per 01.01.1997) Hapro International b.v. is één van de toonaangevende producenten op het gebied van bruiningsapparatuur en autodakkoffers. Deze producten worden in eigen beheer ontwikkeld, geproduceerd en wereldwijd afgezet. Ten aanzien van productie ligt de nadruk op assemblage en kunststofvacuümvormtechnieken binnen een sterk logistiek georiënteerde organisatie. Bij Hapro werken ruim 100 personen. Hapro International behoort tot de ruim 2500 medewerkers tellende VDL groep. Deze groep bestaat uit 27 gespecialiseerde bedrijven in binnen- en buitenland, die mede dankzij de motivatie van haar vakmensen toonaangevend zijn in de metaal- en kunststofindustrie. Wij zoeken op korte termijn: Uw functie: Als Hoofd Ontwikkeling vormt u de link tussen marktwensen en commercie enerzijds en productieontwikkeling en productie anderzijds. *U geeft leiding aan een vijftal medewerkers en rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen Directeur. *U draagt zorg voor externe keuringen, alsmede het up-to-date houden van informatie inzake normeringen op nationaal en internationaal niveau. Uw kwaliteiten: I U bent in staat een effectieve samenwerking te realiseren tussen de verschillende disciplines binnen de afdeling Ontwikkeling. U heeft een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. *U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau en gevoel voor esthetica. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Uw functie: Als Werkvoorbereider maakt u voorcalculaties en productie-orders en voert u na-calculaties uit en beoordeelt deze. *U voert wijzigingen door van bestaande producten in de productie. *u rapporteert aan het Hoofd Werkvoorbereiding Inkoop. !-u Uw kwaliteiten: 1_. *u heeft een opleiding op MBO-niveau en kunt effectief omgaan met wisselende omstandigheden. U heeft minimaal drie jaar ervaring in een technische productie-omgeving. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar In beide functies bieden wij u: Zelfstandigheid binnen een dynamische omgeving, waarin snel reageren een belangrijke rol speelt. Een functie in een werksfeer die informeel, open en direct is en waarin u alle kansen krijgt uw resultaat gerichte aanpak te tonen. Indien één van bovenstaande functies u aanspreekt of indien u meer wilt weten over werkzaamheden en de organisatie nodigen wij u graag uit te reageren. U kunt uw schriftelijke reactie sturen naar: Hapro International\b.v., t.a.v. de heer R.T.B. Henkemans, Postbus 73, 4420 AC Kapelle. Telefonische informatie is te verkrijgen bij de heer Schut, bereikbaar op telefoonnummer 0113 36 23 62. Met 160 vestigingen voor uit zending, replacement, deta chering en werving selec tie biedt Vedior meer moge lijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Gezondheidszorg A-verpleegkundigen B-verpleegkundigen Z verpleegkundigen Ziekenverzorgenden Bejaardenverzorgenden Bejaardenhelpende Op dit moment hebben wij volop va catures in de gezondheidszorg op Walcheren. Heeft u (weer) zin om aan de slag te gaar», informeer dan naar uw mogelijkheden. Wij hebben werk in voltijd of deeltijd, afhankelijk van uw beschikbaarheid. De eisen die wij stellen zijn dat tt aantoonbare werk ervaring heeft en in het bezit bent van een diploma in één van de boven staande functies. Neem voor meer in formatie contact op met Simone Slot van Vedior Medica. Administratief Baliemedewerker. Wij zijn met spoed op zoek naar kandidaten die er varing als baliemedewerker bij een bank hebben of graag in deze richting willen werken. Bent u flexibel inzet baar, heeft u geen bezwaar tegen werken als oproepkracht en bent u eventueel in het bezit van eigen ver voer, neem dan contact op met Isabell de Bree of Ilse Kuijpers. Het betreft een vacature voor langere tijd op Walcheren en de Bevelanden. Technisch MTS-/HTS'ers Weg Water bouwkunde. Voor een overheids instantie in Middelburg zijn wij met spoed op zoek naar MTS-/HTS'ers Weg en Waterbouwkunde. Bent u in het bezit van dit diploma en heeft u enige werkervaring als opzichter of ontwerper/constructeur, neem dan di rect contact op met Carolien Bierens of Leontine Korteweg. Algemeen Schoonheidsspecialiste. Voor een beautycentrum op Walcheren zijn wij op zoek naar een schoonheidsspecia liste met bij voorkeur een horeca ach tergrond. Wanneer u in het bezit bent van het diploma sportmasseur dan is het een pre. Bij gebleken geschiktheid is er kans op een vast dienstverband. Het betreft een baan voor 20 uur per week. Vraag naar Carolien Bierens of Leontine Korteweg. Interesse? Neem dan contact op met Vedior, Pottenbakkerssingel 10, Middelburg. Telefoon: (0118) 623855. Werk maken van talent. veranda s serres zwembadoverkappingen ramen, deuren en kozijnen Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden vragen wij: U kunt telefonisch of schriftelijk contact opnemen met: Dhr. S. de Jonge Livingstoneweg 44 4462 Gl Goes tel.: 0113-221221 bos TRANSPORTS LOGISTIEK is een snel groeiend, gecertificeerd middelgroot transportbedrijf, met als specialiteit huif-, koel- en vriesvervoer van en naar Zuid-Europa. Vanwege ons groeiend werkaanbod zijn wij op zoek naar. unctie-eisen: - stukgoed-ervaring op Italië en Spanje. - in bezit van chauffeursdiploma; - ADR/VLG diploma. - flexibele instelling. Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden; - uitstekend materiaal. Inlichtingen; Ger Bas; tel.: 076-5027700 Reacties te richten aan: BAS TRANSPORT LOGISTIEK t.a.v. Ger Bas Postbus 76 4870 AB Etten-Leur Uitzendbureau Constructief is een nieuwe op de bouwnijverheid en aanverwante bedrijven gespecialiseerde uitzendonderneming. Constructief is een dochteronderneming van de SFB-groep en Content Beheer. De dienstverlening omvat naast uitzending onder andere detacheren, pool management en bemiddeling voor vast dienstverband. In verband met een omvangrijke uitbreiding van ons vestigingennet zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van Constructief opereert in een nieuwe markt, daarom is het van belang dat u over een pioniersmentaliteit beschikt. Uw hoofdactiviteit als projectmanager is het zelfstandig opbouwen van uitzendactiviteiten binnen een toegewezen marktgebied. U doet dit op basis van een door u zelf opgesteld projectplan waarin het werven van uitzend krachten en opdrachtgevers centraal staat. U maakt deel uit van een team, waarbinnen u een grote mate van verantwoordelijkheid hebt voor het realiseren van uw doelstelling. Kortom een ideale functie voor een kandidaat die reeds gewend is ondernemend, commercieel en dienstverlenend te werken en toe is aan een volgende stap. Ook kandidaten met ervaring in de uitzend- en/of detacheringsbranche nodigen wij graag uit voor een oriënterend gesprek. Uw profiel: kennis van/of affiniteit met de bouwsector HBO-werk- en -denkniveau drie jaar commerciële werkervaring acquisitie ervaring leidinggevende kwaliteiten ondernemerszin leeftijd ca. 27 jaar Wij bieden u de mogelijkheid om eigen initiatieven daad werkelijk uit te voeren en te scoren binnen uw markt gebied. Daar stellen wij een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Bovendien krijgt u een auto ter beschikking. Vindt u het een uitdaging om te bouwen aan een sterk groeiende uitzendorganisatie? Stuur dan een brief met uit gebreid curriculum vitae naar Uitzendbureau Constructief t.a.v. mevrouw M.J. van Dijk, Postbus 2262, 3500 GG Utrecht. vTw lUITZENDBUREAUl CONSTRUCTIEF Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Daar kun je op bouwen Het Arbeidsbureau Vlissingen zoekt Arbeidsvoorziening Zeeland verleent haar dien sten in negen arbeidsbureaus en het centrum vak opleiding, ondersteund door het regionaal staf bureau. Het Arbeidsbureau in Vlissingen, geleid door een vestigingsmanager, kent drie afdelingen: directe bemiddeling, aanbodversterking en onder steuning. Naast de teamcoördinator bestaat het team directe bemiddeling uit vijf consulenten en een administratief medewerkster. De teamcoör dinator is functioneel verantwoordelijk voor de teamleden. Functieprofiel. U verricht uitvoerende con sulentenwerkzaamheden binnen het team directe bemiddeling. Deze bestaan onder andere uit gekwalificeerde intake, bemidde ling, advisering over arbeidsrecht, arbeids markt, beroepsgerichte scholing en vacature werving. Daarnaast coördineert en plant u de werkzaamheden zodanig dat de teamleden efficiënt en effectief kunnen werken. Ook coacht u de teamleden en bevordert u de zelf sturing binnen de teams. Tenslotte behartigt u personele aangelegenheden voor uw team, zoals adviseren bij selectie van nieuwe mede werkers, beoordeling van medewerkers, op stellen van inwerkprogramma's en inwerken van nieuwe medewerkers. Functie-eisen. U hebt een HBO werk- en denkniveau en enkele jaren relevante ervaring. U bent alert op ontwikkelingen op de arbeidsmarkt, die van belang kunnen zijn voor de dienstverlening van het arbeids bureau. Om deze ontwikkelingen te vertalen naar diensten en producten beschikt u over praktische ervaring met onderhandelings- en verkoopstrategieën en kunt u een goed relatiebeheerplan opzetten en onderhouden. Voorts zijn van belang: organisatie- en coördinatievermogen; kunnen delegeren; op initiatiefrijke en enthousiasmerende wijze een team kunnen sturen; prioriteiten kunnen stellen; oog hebben voor samenwerking (in- en extern). Salaris. Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 5.808,- bruto per maand. Het gaat om een dienstverband van 36 uur per week. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer I.B.H. Wattel, vestigingsmanager of met mevrouw F.H. Vermet-van Drongelen, teamcoördinator reïntegratie, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon (0118) 421 500. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u vóór 25 oktober a.s. richten aan Arbeidsvoor ziening Zeeland, regionaal stafbureau, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2214330 AE Middelburg. Een assessment centre kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 48