Vliegveld is zaak Zuid-Holland PZC Varkensboer blijft Oostburg tarten Loodvervuiling doet schietbaan das om Gemeente besteedt ruim twee ton extra aan transferium De winter wordt n feest ab de JL schilder is geweest m Jw AF zeeland GS: plan voor Goeree-Overflakkee te pril om provincie Zeeland te informeren weekenddiensten b 12 Oudste kegelclub in Zierikzee viert feest Regio-avond over trauma's in het gezin 3 Schildersbedrijf De Kraker b.v. Borsele vrijdag 10 oktober 1997 door Harmen van der Werf DEN HAAG - Zeeland hoefde helemaal niet ingelicht te wor den over het voornemen van het Zuid-Hollandse provinciebe stuur om een recreatief vlieg veld op Goeree-Overflakkee te vestigen. Dat was niet nodig, omdat het plan nog in zo'n pril stadium verkeert. Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland antwoorden dit op vragen van GroenLinks/de Groenen in Zuid-Holland. Via-via moest de Zeeuwse gede puteerde J. G. van Zwieten be gin september vernemen dat Goeree-Overflakkee in beeld is voor een vliegveld. Als nieuwe locatie voor de kleine recreatie ve luchtvaart op Rotterdam Air- port. 'Dit wordt oorlog', dreigde Van Zwieten. De oorlogsverklaring heeft geen indruk gemaakt in Den Haag, blijkt uit de antwoorden aan GroenLinks/de Groenen. Dat Zeeland niet is geïnformeerd, is volgens GS van Zuid-Holland niets bijzonders. „Provincies doen dat niet." Van Zwieten blijft het gedrag van Zuid-Holland ongehoord vinden. Provincies houden el kaar op de hoogte als zij iets wil len dat de ander raakt. Zeeland houdt zich aan die ongeschre- Botsingen in Kruiningen KRU1NINGEN - Bij een botsing donderdag in Kruiningen zijn twee auto's aan de voorzijde be schadigd. Het ongeval gebeurde omstreeks 7 uur op de kruising Zanddijk-Stationsweg, toen een 22-jarige automobilist uit Goes geen voorrang verleende aan een 48-jarige bestuurder uit Hans weert. De auto van de Goesenaar reed nadat hij geremd had nog een stuk verder, waarna hij tegen de andere auto botste. Twee uur later was er weer een aanrijding op de Zanddijk, nu op de kruising met de op- en af rit van A58 en de Oude Rijks weg. Daar verleende een 42-ja- rige bestuurder uit Breda geen voorrang aan een 23-jarige au tomobilist uit Yerseke. Ook hier liepen beide auto's schade aan de voorzijde op. ven regel. Het ontwerp-streek- plan is naar alle aangrenzende gemeenten en provincies ge stuurd. De houding van Zuid-Holland verbaast Van Zwieten des te meer, omdat beide provincies de afspraak hebben dat zij elkaar zullen inlichten over ontwikke lingen rond het Grevelingen- meer. Die afspraak is gemaakt nadat er in Zuid-Holland verzet rees tegen hoogbouw bij Brui- nisse. „Als ze het niet nodig vin den ons over een vliegveld te in formeren, dan weet ik niet waarover ze dat wel moeten doen." Dat het Grevelingen- meer niet aangetast zou worden door een vliegveld op Goeree- Overflakkee, noemt Van Zwie ten 'onzin'. „Natuurlijk zoeken vliegers het Grevelingenmeer en de Kop van Goeree op. Ze willen toch iets zien. GS van Zuid-Holland zijn daar helemaal niet zo zeker. Zij laten in antwoord op Statenvragen van GroenLinks/de Groenen, PvdA en SGP weten dat er eerst onderzoek nodig is. Dat het imago van Goeree-Overflakkee als eiland van rust, kust, natuur en ruimte wordt aangetast, noe men GS voorbarig. Want: 'Het grootste deel van de vliegbewe gingen zal zich voltrekken bin nen een gesloten (les)circuit op de te kiezen locatie.' Van Zwieten gelooft daar niet in. Zuid-Holland kan het geld voor onderzoek volgens hem be ter in zijn zak houden. Een vliegveld zal naar zijn mening altijd in tegenspraak zijn met het uitgangspunt dat Goeree- Overflakkee een eiland van rust, kust, natuur en ruimte moet blijven. Als alternatief noemt Zuid-Holland een locatie op de Hoekse Waard. Van Zwie ten: „Ze kunnen daar beter ge lijk naartoe gaan." Zijdeur Officieel heeft de provincie Zee land nog steeds niets gehoord van de provincie Zuid-Holland. Van Zwieten heeft ook zelf geen contact opgenomen. „Wij zijn bezig met een officiële reactie en volgen alles op de voet. Ik krijg de indruk dat het plan via de zij deur wordt afgeserveerd. Gede puteerde Wolf van Zuid-Hol land had het laatst op televisie nog maar over een grasbaan van enkele honderden meters." De provincie liet woensdag de illegale afgraving van een perceel grond aan de Sophia weg in Oostburg stilleggen, foto Charles Strijd door Pascal Ie Cappetti OOSTBURG - Varkensboer C. van Sleu- wen blijft de gemeente Oostburg tarten. Ondanks aanschrijvingen door het colle ge van burgemeester en wethouders en onderzoeken van de Algemene Inspectie Dienst, gaat de varkenshouder door met overtredingen. De politie legde woensdag op last van de provincie Zeeland de afgra vingvan een perceel grond aan de Sophia- weg in Oostburg stil. De Brabantse varkenshouder was volgens verantwoordelijk ambtenaar A Abra- hamse van de provincie sinds vorige week maandag en enkele weekeinden daarvoor bezig met het afgraven van bijna een hec tare zand. Voor de ontgronding was geen vergunning verleend. Toen de provincie, geattendeerd dobr de stichting Behoud Milieu en Leefbaarheid van de gemeenten Oostburg en Sluis-Aardenburg, lucht kreeg van de overtreding, heeft een mede werker van de provincie de werkzaamhe den stilgelegd. Omdat het vermoeden be stond dat de varkenshouder zich weinig zou aantrekken van het verbod, heeft Abrahamse de politie ingeschakeld. Die heeft vervolgens proces-verbaal opge maakt. De provincie constateerde dat de var kenshouder de zandgrond wilde vervan gen door de klei die eerder was vrijgeko men bij de bouw van de varkensstal, het graven van sloten en de aanleg van een mestzak. Het zand is verkocht aan het loonbedrijf Brasser en Van der Sluis in Cadzand dat hiervoor evenmin een ver gunning had. Abrahamse noemt het on waarschijnlijk dat Van Sleuwen de ver gunning voor de ontgronding - als hij deze netjes had ingediend - had gekregen, om dat de provincie bij de beoordeling van de aanvraag altijd naar de afzet op de com merciële markt kijkt. In Zeeuws-Vlaan- deren is al zand genoeg, aldus de provinci aal ambtenaar. Hoewel ook het in ontvangst nemende loonbedrijf in overtreding is, wordt dit niet aangepakt. „De opdrachtgever is direct aansprakelijk." De varkenshouder kan binnen enkele weken een brief van Gedeputeerde Staten tegemoet zien. Daarin wordt hem verzocht de situatie in de oude staat te herstellen. Of GS een dwangsom oplegt of de boel zelf laat op ruimen (op kosten van de overtreder), kon Abrahamse nog niet zeggen. Verontwaardigd Woordvoerder J. Risseeuw van de stich ting Behoud Milieu en Leefbaarheid rea geert verontwaardigd op de praktijken van Van Sleuwen. „Het is toch schandalig dat ze maar gewoon doorgaan met over tredingen. Ze trekken zich nergens iets van aan. Dat kan natuurlijk niet." Voor burgemeester G. Noordewier van Oostburg is dit het zoveelste bewijs dat 'meneer zich wenst te houden onder en bo ven de wet'. De illegale ontgronding is for meel geen zaak van de gemeente, maar dat wil niet zeggen dat de gemeente de boei niet in de gaten houdt. „We informeren de provincie over en weer." Varkenshouder G. van Sleuwen was don derdag niet bereikbaar voor commentaar. 11 en 12 oktober 1997 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Goes/Kloetinge Patiënten huisart sen Buys, Posthumus, Schut, Sla ger en v.d. Werff, vrij. 18.00-zon. 19.00 uur: R.H.D. Schut, Van Dusseldorpstraat 3, Goes, tel.(0113)252114. Spreekuur 10.00-10.30 en 17.00- 17.30 uur. Patiënten huisartsen Schmeitz, Kooiman, Oortman, Schruer, Van der Stoep en Thijssen, vrij. 17.00- zat. 19.00 uur: M. J. Kooiman, van Hogendorplaan 6, Goes, tel.(0113)214450, zat. 19.00-zon. 19.00 uur: D. W. Thijssen, Heernisseweg 87, Goes, tel. (0113)215003. Spreekuur 10.00-10.30 en 17.00- 17.30 uur. Wolphaartsdijk,'s-H. Arendskerke, Heinkenszand,Nieuwdorp, vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: D. P. van Driel, Vermetstraat 23,'s- H. Arendskerke,tel. (0113) 561202. Heinkenszand e. o.vrij. 17.30-ma. 08.30 uur: C. T. Miermans, Clara's pad 38, Heinkenszand, tel. (0113) 561677. Hansweert, Schore en Yerseke, vrij. 18.00-zon. 22.00 uur: L. Breukers, Hansweert, tel. (0113) 381344. Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath, vrij. 19.00-zon. 22.00 uur: A. Plaisier, B. Vogelaarstraat 2a, Kruiningen, tel. (0113) 381566. Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekens- kerke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's-Heerenhoek: J. Peene, Monsterweg 8, Borssele, tel. (0113) 351203. Kapelle en Wemeldinge, vrij. 19.00- zon 23.00 uur M. B. Riemeijer, Kapelle, tel. (0113) 341264. Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Noord-Beveland: Kortgene, Co- lijnsplaat, Kamperland en Wisse- kerke: G. van Delft, Colijnsplaat, tel. (0113) 695304. Spreekuur 11.00-1 T30 uur. Tandartsen: Noord- en Zuid-Beveland: J. M. E. Adriaansen, Statenhof 4, Goes, tel. 06-53257131. Spreekuur 10.00-11.00 uur. Apotheken: De Zeeuwsche Apotheek, Grote Markt 10, tel. (0113)270620. Geopend zat. 8.30-19.00 en zon. 10.00-11.30 en 16.00-18.00 uur. Dierenartsen: Goes, 's Gravenpolder, Kapelle, Kruiningen en Krabbendijke: A. C. Mosselman, Hogenakker 8, Kruiningen, tel. (0113) 381233. Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland: P.C. Stokman, 's Gravenpolderse- weg 39, Goes, tel (0113)213419. Yerseke e.o.: Mevr. L. Huiskes-Cornelisse en S.A.M. Nefs-Verhoeven, Molenlaan 24, Yerseke, tel. (0113) 572756. Spreekuur zat. 9 30-10 uur. Wijkverpleging: Oosterschelde Thuiszorg. Voor ge heel Noord- en Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland via tel. (0113) 251177. Stichting Thuiszorg Nederland via tel.(0113)229003. Verloskundigen: Goes: Vrij. 18.00-zon. 22.00 uur: Mw. J, Stevens, Wijngaardstraat 32, tel. (0113)581186. Tholen en St. Philipsland Huisartsen: Stavenisse, St. Maartensdijk, St, Annaland en Scherpenisse: J. H. E. Janssen, St. Maartensdijk, tel. (0166) 664126. St. Philipsland en Nieuw Vosse- meer, vrij 18.00-zon. 23.00 uur: A. van Doesburg, St. Philipsland, tel. (0167) 572500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tho-j len en Scherpenisse: E. N. Mellema, Hertenkamp7, Tho len, tel. (0166) 602377. Dierenartsen: Tholen: W. Brons, tel. (0166) 612596. Week endspreekuur op Kalfsdamseweg 2 te Poortvliet. Zat. van 8.30-9.00 uur en inTholenvan 11.00-12.00 uur op Botermark 10. Wijkverpleging: Tholen en St. Philipsland: Tel. (0113) 251177. Bijbelclub GOES - De buitengewone wijkgemeente van de her vormde kerk in Goes, De Levensbron, houdt een vakantie-bijbelclub voor kinderen van vier tot tien jaar op maandag, dinsdag en woensdag in de herfst vakantie. Van 9.15 tot 11.45 uur kunnen de kinderen een creatief en zinvol pro gramma volgen. Woens dagavond van 19.00 tot 20.00 uur is de slotavond met een feestje. L. W. Hart (1) en C. W. van Haveren van de kegelclub Sans Souci. foto Pieter Honhoff door Lizette Dalebout ZIERIKZEE - Elke vrijdag avond om acht uur precies verzamelen de leden van ke gelclub Sans Souci (Zonder Zorg) zich in het kegelcen trum te Zierikzee. Alle 23 zijn ze steevast present. Ze spelen, praten en als ze hon ger hebben, halen ze een pa tatje bij de nabijgelegen snackbar. Het oudste lid van 83 jaar kegelt niet meer; hij komt alleen langs voor de ge zelligheid. Deze maand viert Sans Souci het honderdjarig bestaan. Voorzitter L. W. Hart: „We zijn altijd een bloeiende club geweest. Er heeft nog nooit iemand bedankt. Mannen die lid worden van Sans Souci, blijven dat hun leven lang." Zierikzee telt dertien kegel clubs, waarvan Sans Souci de oudste is. De club kent een rijke historie. Voorzitter Hart laat trots een drukproef zien van een boek waarin dat verleden is gebundeld. Zelfs de notulen van een Algemee- ne Vergadering uit 1900 ont breken niet. Hart: „We geven dit boek binnenkort uit ter gelegenheid van ons jubile um. De oplage is niet zo groot: er gaat een exemplaar naar de gemeenteraad, naai de andere kegelclubs en ui teraard naar de leden van Sans Souci zelf." Uit het boek blijkt dat de club een roerige geschiedenis kent en af en toe zelfs haar activiteiten heeft moeten staken. Zo mocht er op last van de bezetter na het uitbre ken van de oorlog niet meer gekegeld worden en werden ook de bezittingen in beslag genomen. Pas in oktober 1945 kwam de club weer bij elkaar. Verder werd in 1948 een man tijdens het kegelen getroffen door een hartaan val; hij overleed ter plaatse. De prijzen die werden uitge loofd, waren inventief van aard: zo werden voor de win naars van een kegelwedstrijd ooit tien koppels konijnen beschikbaar gesteld. Tijdens een andere wedstrijdavond, op 31 januari 1953, werden de leden van Sans Souci om elf uur gewaarschuwd voor een naderende watersnood ramp. „Ons clublid H. Hagers heeft voor dit boek het hele archief doorgespit", verklaart Se cretaris C, W. van Haveren." Voordracht Inmiddels gaan de leden al enkele jaren trouw naar het gebouw op het Haringvliet- plein in Zierikzee. Ze zijn te vreden zoals het nu gaat. Hart: „De sfeer is uitermate goed en we hebben genoeg le den." Overigens kan niet ie dereen lid worden van Sans Souci. Hart: „Een lid kan ie mand van buiten voordra gen. Vervolgens spreken de andere leden zich voor of te gen die persoon uit. Als er één lid tegen is, gaat het niet door. Het moet namelijk wel iemand zijn die in onze groep past. Bovendien moet zijn vrouw bij onze vrouwen pas sen, omdat we vaak iets geza menlijk ondernemen." Hart: „Maar iemand mag niet geweigerd worden onder het motto: zijn gezicht staat me niet aan. Er moet wel een gegronde reden voor zijn." Zaterdag 18 oktober viert Sans Souci het jublileum- feest in Slot Moermond te Renesse. door Marco van Barneveld 'S-HEER-ARENDSKERKE - De Stichting Jachtschietcen- trum Midden-Zeeland is haar schietbaan kwijt. De milieuver gunning voor de baan aan de Vlaamseweg te 's-Heer Arends kerke is ingetrokken. „Punt is dat er bij de buurman, een agra riër, te veel loodhagel op het land neerdaalde. Dat mag te genwoordig niet meer", zegt voorzitter C. A P. Schippers van de stichting. Hij noemt het een 'hele trieste zaak'. In totaal maakten zo'n honderd mensen regelmatig gebruik van de baan. Bovendien bestond daar de mo gelijkheid om jachtdiploma's te halen en werden er regelmatig wedstrijden gehouden. Op de baan aan de Vlaamseweg werd op kleiduiven geschoten door mensen die in het bezit zijn van jachtaktes. In totaal gaat het om zo'n honderd schutters uit de regio Midden-Zeeland. Zij zijn volgens Schippers 'zwaar gedupeerd'. Momenteel wordt naarstig gezocht naar een andere plek om te kunnen schie ten. Gedacht wordt aan het schietsportcentrum Reymers- wael te Rilland, maar daar is volgens Schippers voorlopig nog geen uitsluitsel over. „Zij werken bijvoorbeeld commer cieel, terwijl schieten bij ons al tijd heel goedkoop was. Tegen kostprijs." De schietbaan Midden-Zeeland te 's-Heer Arendskerke is bijna vijf entwintig jaar in gebruik ge weest. De problemen met de mi lieuvergunning ontstonden doordat in de loop der jaren de regels steeds strenger zijn ge worden. Zo waren er, behalve de problemen met de loodhagel, ook problemen met lawaai. Schippers: „We zaten op een ge geven moment ook boven de la- waainorm. Er kwamen wel eens klachten vanuit Lewedorp. Maar ik denk dat we die proble men nog wel hadden kunnen op lossen." De problemen met de buurman bleken echter onover komelijk. Nergens Dit jaar liep de milieuvergun ning voor de stichting af. Om een nieuwe vergunning te krij gen hadden de problemen met de loodhagel en het lawaai moe ten worden opgelost. Omdat dat geen haalbare kaart was heeft de stichting zelf aan de gemeen te gevraagd de vergunning in te trekken. De baan is inmiddels al opgeruimd. Volgens een ge meentewoordvoerder is albeke ken of er binnen de gemeente Goes een nieuwe ruimte gevon den zou kunnen worden. Het ziet er echter niet naar uit dat dit zal lukken. „Er is nergens iets te vinden. Probleem is ook dat zo'n schietbaan niet te dicht bij huizen mag liggen vanwege het lawaai." De stichting gaat volgens Schippers echter niet bij de pakken neerzitten. „We hebben goede hoop dat er een oplossing komt." MIDDELBURG - De Stich ting Chris, een landelijke or ganisatie voor christelijke kinder- en jeugdhulp, houdt op dinsdag 14 oktober een re gio-avond in gebouw De Hoeksteen aan de Rozen burglaan in Middelburg. On derwerp is 'Een breuk in het gezin'. Een breuk in het gezin kan ontstaan door overlijden of vertrekken van een gezinslid, maar ook door verhuizing of een afwezige ouder. Maatschappelijk werkster M.T.W. Marres-van Efferen legt uit hoe ouders en opvoe ders praktisch, vanuit de be levingswereld van het kind, met zo'n traumatische situa tie kunnen omgaan. De bij eenkomst begint om 20 uur. Hulplijn De Stichting Chris heeft ook een telefonische hulplijn die 24 uur per dag bereikbaar is voor kinderen en tieners. Het nummer is 078 - 6312300. Ook volwassenen kunnen hier terecht met vragen. door Lizette Dalebout RENESSE - Het college van Schouwen-Duiveland wil structureel 217.000 gulden toe voegen aan de begroting van het transferium in Renesse. Volgens wethouder C. W. Veerhoek gaat het niet om extra kosten, maar is de overschrijding van de begro ting te wijten aan een nieuwe manier van kostenberekenen. Veerhoek beaamt dat de ruim twee ton extra 'een pittig be drag' is. Hij zegt echter een goe de reden te hebben voor deze overschrijding. „Wij hebben het transferium bekeken als één produkt. Uit deze benadering vloeit voort dat de kosten van Lichtgewonde bij aanrijding MIDDELBURG - Bij een bot sing tussen twee auto's op de af rit Arnestein/Veere is woens dagavond rond half zeven een 56-jarige man uit Middelburg lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet te worden opge nomen. De auto's moesten rem men voor een vrachtwagen die aan het einde van de afrit uit stilstand de weg opreed en linksaf wilde slaan. Er ontstond tussen de twee personenauto's een kop/staartbotsing. Beide wagens liepen schade op. bijvoorbeeld verlichting, afval verwerking en de asfaltering van belendende fietspaden alle maal bij het transferium wor den ondergebracht. Bij andere parkeerplaatsen komen die kos ten uit een gemeenschappelijke pot. Zo wordt versluierd wat de totale kosten van een project ei genlijk zijn." Groenbeheer Volgens de wethouder is een groot deel van de twee ton nodig om tegemoet te komen aan het ecologisch groenbeheer van de voormalige gemeente Wester- schouwen. „Het is ongelooflijk hoeveel geld daar in gaat zit ten." Veerhoek stelt dat de twee ton een richtlijn is en geen vastom lijnd eindbedrag. „Alles bij el kaar opgeteld kwamen wij uit op dit getal. Maar er kunnen nog dingen veranderen. In verband met het ecologisch groenbeheer moet de grond op en rond het transferium bijvoorbeeld ge schoffeld worden. Dat is een stuk duurder dan het werken met bestrijdingsmiddelen. Als de kosten echt de pan uit rijzen, moeten we misschien toch naar alternatieven zoeken." Volgens Veerhoek is er sprake van een nieuwe trend. „We zijn van plan ook andere projecten als één product te benaderen. Pas dan krijgen we er zicht op wat iets werkelijk kost." f65,- korting per man per dag De schilder maakt uw huis 'n feest om in te wonen. Want de schilder combineert de modernste technieken met de perfecte ondergrondbehandeling. Zodat uw kostbaarste bezit niet alleen wordt verfraaid maar ook degelijk wordt beschermd. Daarbij adviseert de schilder u vakkundig waar het gaat om stijlvolle kleurcombinaties. En voor behang- en binnenschilderwerk geeft de schilder u ook nog een fraaie winterpremie! De schilder. De beste vriend van je huis. - I. Boot Zn. schilder- en athouwwerken Goes 0113-23 01 45 ,.E Schildersbedrijf A. v.d. Velde 's-Heer Hendrikskinderen 0113 -22 07 23 Kapelle 0113 - 34 36 07 IE Schildersbedrijf Baaijens Goes 0113 -22 08 00 Holp Torre des Homines. Giro S3 S3 S3. Bol 06-300170 (44ct.p.m.). EUMmiHnliilflg) Van Speljkstraat 3. 2518 EV Den Haag (bf: gemeente OPENBARE KENNISGEVING VERZOEK OM VERGUNNINGEN ONTWERP-BESCHIKKING Onderwerp Burgemeester en wethouders hebben op 30 juli 1997 een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet milieube heer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Tramper's-Gravenpolder B.V. te 's-Gravenpolder om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een herstelinrichting van landbouwma- chines, tractoren, tuin-, park- en perkmachines met verkoop van nieuwe en gebruikte machines. Dit bedrijf is gelegen aan de Spoorstraat 51 in 's-Gravenpolder. Het college is van plan de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften verbonden worden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de aanvraag, de ontwerp-beschikking en de overige van belang zijnde stukken van 11 oktober 1997 tot en met 7 november 1997 inzien in het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren. Bedenkingen Schriftelijke bedenkingen kunt u tot en met 7 november 1997 richten aan burgemeester en wethouders van Borsele.'Post- bus 14450 AA Heinkenszand. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u daar apart (schriftelijk) om vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling met de gemeente over de aanvraag en het ontwerp van de be schikking, kunt u hierom telefonisch (0113-561730) verzoe ken. De aanvrager zal in de gelegenheid gesteld worden om daarbij aanwezig te zijn. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een ver zoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de inzageter mijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking of als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet tot het inbrengen van be denkingen in staat bent geweest. Dit beroep kunt u dan indie nen bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Heinkenszand. 10 oktober 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens hen. chef bureau Ruimtelijke ordeningen milieu, Ing.J. Huijsman

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 34