Koploper met de maximale score trimmers de baas Boeiend slot van RES-trofee PZC Eric Goossen is in de Broodloop Alleen BKC naar winst in korfbal z20 Zaalvoetbal-toppers maken geen misstap Patrick Naudts: voor trainer door het vuur Crossers gewond bij valpartijen in Axel sport Terneuzense Boys walst ook over Bevelanders: 5-1 zege uitslagen maandag 6 oktober 1997 door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Met een in aan vallend opzicht andere speel wijze dan in de voorgaande twee seizoenen behoort Terneuzense Boys opnieuw tot de te kloppen ploegen in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Jaap Goossen. die aan zijn derde sei zoen bij de Terneuzenaren bezig is, waakt voor een te optimisti sche stemming, nu zijn ploeg zo sterk uit de startblokken is ge komen. Zaterdag had Terneu zense Boys geen kind aan Beve landers, dat met 5-1 op de billen kreeg en een grotere afstraffing werd bespaard. De trainer zelf blijft nuchter on der de prima seizoenstart, die vijftien punten uit vijf wedstrij den opleverde. Zelfs na de zege op Bevelanders, dat doorgaans een taaie tegenstander voor de Zeeuws-Vlamingen is, temper de Goossen de uitgelaten stem ming. .,We werken van wed strijd tot wedstrijd", vertelde hij. „Het is belangrijk dat we in dit ritme blijven. Dan zou het vanzelf goed moeten komen." Terneuzense Boys miste twee jaar achter elkaar de fel begeer de promotie naar de tweede klasse en kende in de aanloop naar dit seizoen een povere oe fencampagne. Met de op het ou de nest teruggekeerde Mare de Kunder in de aanval heeft de ploeg ook voorin een routinier, zoals in de andere linies Jacky Scheele en Onno Ribbens de jonge ploeg moeten sturen. De statische De Kunder heeft de plaats ingenomen van de be weeglijke Peter Landa. Waar Landa graag zelf een actie maakte, gedijt De Kunder wan neer hij in het strafschopgebied wordt aangespeeld. Het is even zoeken geweest, om op die andere manier van aan vallen in te spelen. „We hebben in de eerste drie wedstrijden ze ker niet grandioos gespeeld", gaf Jaap Goossen eerlijk toe. „Daarvoor zijn we eigenlijk veel te veel genoodzaakt geweest om door allerlei oorzaken het hele elftal door elkaar te gooien. Daar worden de meeste spelers niet beter van." De trainer moest ook tegen Be velanders hier en daar schuiven omdat Ralf Zegers nog een schorsing uitzit en Jaap Pijpe- link afwezig was. Het duurde echter niet lang, voordat de thuisploeg de tegenstander in zijn greep had. Terneuzense Boys speelde goed op balbezit, had in laatste man Jacky Scheele voortdurend een aan speelpunt en creëerde zich kan sen, Nadat Mare de Kunder al in de allereerste minuut met een kopbal gevaar had gesticht, te kende de aanvaller na tien mi nuten voor de openingstreffer. Jacky Scheele verstuurde vanaf de middenlijn een voorzet op maat, die door De Kunder met het hoofd werd verzilverd: 1-0 Geruggesteund door die opste ker trokken de Zeeuws-Vlamin gen het initiatief naar zich toe. Gert j an Vlaander was met scho ten van afstand gevaarlijk en Leon Goossen schoot na ruim een half uur 2-0 binnen. Nadat op slag van rust Peter Kastelein (Bevelanders) met een rode kaart had moeten vertrekken, speelden de oranje-zwarten een gewonnen wedstrijd. Terneu zense Boys legde met een man meer de tegenstander zijn wil op en speelde veelal op de helft van Bevelanders. Het leidde tot veel mogelijkheden, waarvan er na rust slechts drie werden benut. Smetje Dat was het enige smetje op een wedstrijd, waarin Bevelanders een wel heel erg zwakke indruk achterliet. „De score had best ruimer mogen zijn", stelde de trainer later vast. „Ik was ervan overtuigd dat we kansen zouden krijgen, als we ons positiespel goed bleven verzorgen." Diver se kansen waren aan de voor- waartsen echter niet besteed. Gert jan Vlaander (3-0) en nog twee treffers van Mare de Kun der en Leon Goossen zorgden er niettemin voor, dat er voor het eerst sinds lange tijd op eigen veld een ruime zege werd be haald. Arno van de Sande redde halverwege de tweede helft de eer voor de gasten, nadat hij van een paar missertjes in de Boys gelederen had geprofiteerd. Terneuzense Boys-Bevelanders 5-1 (2-0). 10. De Kunder 1-0; 35. Goos sen 2-0; 55. Vlaander 3-0: 65. Van de Sande 3-1; 66. De Kunder 4-1; 78. Goossen 5-1. ScheidsrechterC. A Toorenaar (Heinkenszand)Aantal toeschouwers100. Rood: Kastelein (Bevelanders). van onze sportredactie OOSTBURG - De leidende ploegen in het Oostburgse zaal voetbal (Orevo) blijven aan de winnende hand. Koploper La Porte d'Or wees Francke Sport met 3-0 terug en Oud Sluis blijft op een punt afstand volgen na de 5-0 winst tegen RVS/Enge- laar. Groosman/Pacojeans is met een tweetal wedstrijden minder ge speeld nog zonder puntverlies na de 5-2 zege op het tot nu toe teleurstellende Valentine, 't Hart van Sluis haalde tegen het nog puntloze 't Krikje met 13-2 meedogenloos uit. In poule B deelt Traas na de 3-1 overwinning op ABN/Amro de leiding met Bon Ami. De Schoondijkenaars verzuimden alleen de kop te pakken omdat na de reglementaire 5-0 tegen het niet opkomende 't Populie renhof met 2-4 van Meeusen werd verloren. Telepost verraste met een 7-2 tegen Voerman en De Wielewaal walste met 8-0 over De Rode Leeuw heen. Woi- tiez/Omnisport handhaafde zich in de bovenste regionen door Gemeente Oostburg met 5- 2 te kloppen. De Zeemeeuw, de laatste jaren een van de smaakmakers in de Zavio-competitie, kan die sta tus tot op heden niet waarma ken. Door blessures en vertrek van bepalende spelers kan maar net een team op de been worden gebracht en dat wreekt zich. Ook Groosman/Casuals toonde zich met 2-0 te sterk. Nieuwko mer Verhage opende met een verdienstelijke 1-1 puntende- ling tegen De Cocq. Terneuzen In het zaalvoetbal Terneuzen was Dow 1 in zijn vierde wed strijd goed voor de volle winst. De koploper trof in Maas Af bouw een directe concurrent voor de eerste plaats, maar trok desondanks met 4-2 aan het langste eind. Na vier wedstrij den staat Dow 1 zodoende op een totaal van twaalf punten. Vijf punten meer dan Maas Af bouw, dat naar de derde plaats terugviel omdat Dow 2 met 3-3 gelijkspeelde tegen Van Strien. Voor de acht punten die Dow 2 tot nu toe binnenhaalde had het echter wel vijf duels nodig. Onderaan nam Gemeente 2 meer afstand van de laatste plaatsen door een 3-1 zege op Smit Promotion, de nummer laatst die nog altijd op zijn eer ste winstpuntje wacht. In de vierde klasse eindige zowel Café Bee-Broomchemie als Dow 3- Marmara in een 4-4 gelijkspel. De ranglijst bleef daarmee na genoeg ongewijzigd. door Wim de Vos TERNEUZEN - De atleet Eric Goossen is al volop bezig met de voorbereiding op de komende KNAU-crosscompetitie. De Terneuzenaar heeft een aantal trimlopen op zijn programma staan. In die wedstrijden is Goossen een geduchte tegen stander van de bekende trim mers. Zo won hij onlangs in een periode van tien dagen niet min der dan vier wedstrijden. Zaterdag, in Terneuzen, kende Goossen weinig of geen tegen stand in de Broodloop, een wed strijd in het kader van het Run ners Criterium. Goossen won de strijd over vijftien kilometer met bijna drie minuten voor sprong op Frank Verschorre. Voor Goossen vormen deze wed strijden een goede voorberei ding op de komende veldlopen. „Maar crossen zijn toch heel an ders. Deze weglopen gaan alle maal over verharde wegen en er is weinig of geen hoogtever schil. Dat heb je wel in die veld lopen", aldus Goossen na zijn zege in de Broodloop in TernecJ zen. Heel even bleef Goossen in M gezelschap van zijn concurred ten bij deze wedstrijd overvii;! tien kilometer, een afstand <L verdeeld was over drie omlope van elk vijf kilometer. In deeg ste omgang had Goossen nog£: te rekenen met de Bressiaandg Frank Verschorre en een fel ei stax-te Henk Hamelink. De lichtgewicht uit Temeuza liep steeds verder van zijn cot-; currenten vandaan. Frank Ver-i schorre werd tweede, HenkHzi melink derde. De strijd over tien kilometergt aanmerkelijk meer sparmirii voor de eerste plaats. Erwina Jaeger en Patrick de Boevea bleven lang in eikaars gezièha veld maar het was De JaegeriÜj de overwinning greep. Op de- afstand eindigde Rob Bijvara op de derde plaats. De kon&! afstand, de vijf kilometer, wa een prooi voor Marlon Roels.è er ook een solotocht van maai! te. Darwin Kint werd twees voor Nitin Klapwijk. door Jan Roovers TERNEUZEN - Eén overwin ning (BKC), een gelijkspel (Luc- tor) en een nederlaag (Zaamslag). Met die resultaten trokken de Zeeuws-Vlaamse korfbalclubs naar de kleedka mer. Vriendenschaar-Luctor 13-13. Luctor - dat conditioneel en qua scorend vermogen meer inhoud lijkt te hebben dan in voorgaan de jaren - opende te mat en le verde door dat gemis aan bele ving de eerste helft met 8-6 in. Na de oppepper liep het in het tweede part stukken beter. Na 12-13, twintig seconden voor tijd, besliste een strafworp voor Vriendenschaar andei*s. Scores Luctor: Carlo Hamelink 4, Yvonne Wisse 3, Lianne Hamelink 2, Mirjam Simons 2, Monique Dellebe- ke en Peter Durink. Zaamslag-NIO 8-15. Na de vierde nederlaag op rij mos Zaamslag de prognose vooraij minstens middenmoot - bijsta len. In de eerste helft kond thuisploeg nog aardig in buuxf blijven van de Rotte- damse gasten (3-3 en 5-7 bijfl rust), maar na het gat van w: doelpunten was het va: Zaamslag einde verhaal. Scores Zaamslag: Monique en ner de Rooy (beiden 2), SandraF.' melink, Alita de Putter, Ems' Putter en Marcel van Zuidam. BKC-Stormvogels 2 14-7." een goed spelende Jerry vanHï neghem tikte BKC de bezoek^ al in de eerste helft gevoeliger 9-1 bij de rust. Direct na de hi vatting was de thuisploeg era de weg kwijt, maar na ll-6r: BKC weer bij de les. Scores BKC: Piet Fieret 5. Jerry:: Haneghem 4, Ilse de Zeeuw, Jolad van Haneghem, Sandra de k Mark Kolijn en Jacco Fenijn. I door Aector Dooms HOEK - Voor Hoek-trainer Adriaan Nieuwenhuijse is het seizoen meer dan voortreffelijk gestart. Dat is - volgens de spe lers - ook de verdienste van de nieuwe trainer. Aanvoerder Pa trick Naudts, de door de wol ge verfde ex-prof, sprak zaterdag na de 3-2 winst van Hoek op Ter Leede vol bewondering over Nieuwenhuijse. „Voor deze trainer ga ik door het vuur. Hij heeft een prima kijk op voet bal." De routinier Geert de Poorter weet zich moreel gesteund door de trainer. De Poorter kampt met een voetblessure en heeft daardoor de laatste wedstrijden moeten toekijken. „De trainer geeft je het gevoel erbij te horen. Hij heeft me wel drie keer ge beld om te informeren naar mij n Vrouwen van Tern Boys overspeeld TERNEUZEN - De vrou wen van voetbalclub Ter neuzense Boys speelden zaterdag een teleurstel lende wedstrijd tegen koploper Ter Leede 2 en gingen met 0-5 de boot in. Een snel en goed combine rend Ter Leede overspeel de in het eerste kwartier de thuisclub volledig, wat resulteerde in een 0-2 ach terstand voor de Terneu zense vrouwenEen score die tot stand kwam door snelle uitvallen van de be zoeksters en onoplettend heid van Terneuzense Boys. Daarna kwam de thuis club beter in de wedstrijd. Een vrije trap Tamara van Boven trof de paal. Een te- gengoal had de ommekeer kunnen betekenen, nu vond echter het tegendeel plaats. Bovendien moes ten Van Boven en Saskia de Bok geblesseerd het veld verlaten, waardoor de ploeg met tien vrouwen verder moest. Nog voor x*ust kwam Ter Leede op 0-3. In de tweede helft werd die voorsprong, ook al speelden de be zoeksters toen aanpierke- lijk minder goed, uitge bouwd tot de 0-5 eind stand. blessure en leeft ontzettend mee. Dat heb ik niet eerder mee gemaakt." De laatste man weet nog niet goed waar hij aan toe is. Hij raakte aan de rechtervoet ge blesseerd tegen Quick Boys. „Er zijn foto's van genomen, maar er was niets op te zien. Er moet iets zijn, want bij het trappen van de bal heb ik nog steeds pijn. Ik denk dat het een bloeduitstor ting is. Ik ga maandag voor be handeling naar de fysiothera peut." De Poóider concludeerde na de wedstrijd dat hij best gemist kan worden. „Angelo Nijskens, Geertjan de Smet, Leo Kaijser en ik zijn toch spelers, die vorig jaar vaste basisspelers waren. Dat betekent dat de kern nu gro ter is, want het gemis wordt uit stekend opgevangen", vindt hij. Door het ontbreken van enkele vaste waarden greep Hubert van den Hemel in de eerste wed strijden van het seizoen zijn kans. Voor de competitiestart had hij niet dii-ect op een basis plaats gerekend. „Ik was in eer ste instantie al blij tot de selectie van vijftien te behoren, maar ik ben ook niet naar Hoek gegaan om alleen op de bank te zitten", zegt de Terneuzenaar. „Ik heb me wel redelijk aange past, want dit ritme is toch even anders dan bij mijn vorige club Terneuzen. Supporters ver klaarden me voor gek, maar ik denk dat ik het tegendeel al heb bewezen." Van den Hemel houdt er wel rekening mee dat Geert jan de Smet straks zijn basis plaats zal opeisen. „Hij behoort al jai-en tot de vaste kern, maar dat wil niet zeggen dat ik het zo maar opgeef." Ad Gladdines, een van de uit blinkers, liet zaterdag het mo ment van de strafschop nog eens de revue passeren. „Ik heb eerst gekeken waar mijn vrouw Cin dy en m'n zoontje Dani stonden. Ik moet hem maken, zei ik bij mezelf. Het scheelt toch twee punten. Ik ben 29 nu, dus die verantwoording moet ik durven nemen. Trouwens, de laatste zes jaar heb ik geen penalty gemist. Na de strafschop ben ik naar mijn vrouw en zoontje toeg'e- rend. Het was een moment om niet snel te vergeten." Gladdines vond de strafschop overigens zwaar gestraft. „Daarvoor had ik er al één moe ten krijgen.Hij vindt overigens dat heel de ploeg goed draait. „Vooidn hebben Davy Gijsel en ik een vrije rol. Dat ligt ons goed. Het sterkste punt van dit Hoek is dat we een tegenslag kunnen verwerken." De crossers in de 250cc duiken de eerste bocht in tijdens de wedstrijden om de RES trofee. foto Charles Strijd Motorcross-seizoen in Axel afgesloten door Wim de Vos AXEL - De Zeeuws-Vlaamse motorcrosser Jan de Feijter zorgde voor de grootste ver rassing in de tiende en laatste cross om de RES-trofee in Ax el. In de A-finale van de 250cc versloeg De Feijter de in .vorige wedstrijden bijna ongenaak bare Belgische favoriet Serge Put. Verder werd de slotdag van deze competitie geken merkt door spannende wed strijden en enkele vrij ernstige valpartijen. AXEL - De slotdag van de strijd om de RES trofee motor cross in Axel werd ontsierd door enkele ernstige valpartij en. Twee motorcrossers moes ten worden afgevoerd naar het ziekenhuis. Roy van Delft uit Hulst liep een bekkenfractuur op, de Belg Kris Guillenaere een hersenschudding. Bij de behandeling door EH BO'ers op de baan bleken en- Jan de Feijter hep na afloop vrolijk rond op het Smits- schorrecircuit. „Eindelijk is het gelukt", verzuchtte de man die dit jaar opnieuw op de mo tor is geklommen. In de eerste wedstrijden van het seizoen liet De Feijter nog verstek gaan, om maar zo goed moge lijk voorbereid van start te kunnen gaan. Naarmate het seizoen vorderde ging hij zich steeds meer met de hogere klasseringen bemoeien. „Ik ben begonnen met de acht ste plaats, daarna is het steeds beter gegaan. En die overwin ning is een bekroning. Het was de laatste kans van dit jaar, die heb ik gegrepen. In de A-finale had De Feijter overigens het geluk dat nodig is om Serge Put te kloppen. De Belg kwam als laatste achter het starthek vandaan, terwijl D e Feij ter wel goed weg was en onmiddellijk naar de eerste plaats reed. In eerste instantie had hij vooral tegenstand van John de Wilde, maar toen die viel had De Feijter vrij baan. Bij de licentiehouders was er kele ci'ossers weinig discipline te kunnen opbrengen. Zo moest een van de hulpverleen sters, terwijl ze met de behan deling van een gevallen cros- sex-s bezig was, wegspringen omdat een deelnemer vol gas doorreed en haar bijna van de vooral in de tweede manche een felle strijd met een hoofd- x'ol voor Ronald Doens. De crosser uit Biervliet kwam als tweede goed weg achter de mg van de Belg Yves Bleijaert. Na een paar ronden greep Doens de êerste plaats, maar Bleij aert bleek uiteindelijk toch over de langste adem te be schikken. De overige overwinningen gingen naar Sven Ottevaere (80cc), Kevin Reynaert (125cc) en de weer ongenaakbare Hei man van de Bos (500cc). baan reed. „Iedere crosser weet dat - als er met de gele vlag wordt gezwaaid - gevaar is op het circuit", aldus wed strijdleider Jack de Feijter. „Ik vind dit een ernstige zaak. We zullen maatregelen moeten treffen tegen crossers die zich niet aan de regels houden." De crossers werden afgevoerd naar de ziekenhuizen van Ter- neuzen en Wetteren. Biljarten Hoek. Distr.kamp. Vijfde kl. libre. Stand na 3 ronden: 1. J. Ballegeer (Hof van Eede) 6-1.87-10,2. A. Jung (GBC) 6-1.55- 7, 3. A. Gouw (HGL/KOT) 6-1.02-8, 4. J. van Damme (JBH) 4-1.04-6, 5. J.A. Balle geer (Hof van Eede) 2-0.83-5, 6. E. Ivens (HBC/Troubadour) 0-0.97-5, 7. G. Pluijm (CBC) 0-0.96-8,8. P. vart Meurs (TMW) 0- 0.85-5. Motorcross Axel. 10e wedstrijd RES Trofee. Licentie houders, reeksen: Simons en Bleijaert. Eindstand. 1. Y. Bleijaert (Bel), 2. R. Doens (Biervliet), 5. J. Veraart. Vrïjetijd- rijders. 500cc. Reeksen: Van de Bos. Eindstand. 1. H. van de Bos (Koewacht), 2. H. Schouteden (Bel), 3. K. van Rumpt. 250cc. A-finale. 1. J. de Feijter (Terneu zen), 2. S, Put (Bel), 3. J. de Wilde, 4. J. Schelleman (Axel), 5. E. Adam (Westdor- pe). 125cc. Reeksen: Reijnaert. Eind stand. 1. K, Reijnaert (Bel), 2. T. Goovaert (Bel). 80cc. Reeksen: Ottevaere. Eind stand. 1. S. Ottevaere (Bel), 2. D. Losfeld (Bel), 3. D. Verhulst (Sluiskil). Eindklassement. Licentiehouders. 1. A. van Espen 686,2. R. Doens 313,3. A. Ver hage 3014. J. van Rijk 293,5. K. den Hol lander 252. Vrijetijdrijders. 500cc. 1. H. van de Bos 900, 2. H. Schouteden 801,3. A. Geldof 753,4. E. de Metsenaere708,5. K. van Rumpt 701.250cc. 1. S. Put 869, 2. J. Schelleman 776, 3. K. van Hoeve 760, 4. R. Doppegieter747,5.T. Meertens712. 125cc. 1. K. Reijnaert 900, 2.T. Goovaert 817, 3. R. Vrijelinck 757, 4. J. Nevelsteen 742, 5. C. Alewijnse 713. 80cc. 1. S. Otte vaere 879, 2. B. Deketelaere 861, 3. D. Losfeld 822,4. D. Verhulst 764,5. K. Kim- pe725. Trimlopen Terneuzen, Broodloop. 15 kilometer. Mannen. 1. E. Goossen (Terneuzen) 53.22, 2. F. Verschorre (Breskens) 56.07, 3. H. Hamelink (Sas van Gent) 56.44,4. H. van Tatenhove (Terneuzen) 58.19, 5. J. van Dueren den Hollander (Terneuzen) 58.45, 6. R. Schelfhout 59.39,7. T. Lauret (Zaamslag) 1.00.12,8. J. den Engelsman (Terneuzen) 1.01.01, 9. D. Coenen (Bel) 1.01.38, 10. J. Hinneman (Terneuzen) 1.01.50. Vrouwen. 1.T. Heerenthals (Ter- neuzen) 1.14.05, 2. E. Zweistra (Terneu zen) 1.19.52.10 kilometer. Mannen. 1. E. de Jaeger (Axel) 35.28, 2. P. de Boevere (Terneuzen) 35.48, 3. R. Bijvank (West dorpe) 36.21, 4. C. Dehulster (Hulst) 36.59,5. R. Bekkers (Sluiskil) 37.43. Vrou wen. 1. A. Heyrman (Terneuzen) 45.02,2. H. Vink (Westdorpe) 52.45,3. A. Vermeer (Axel) 53.53. 5 kilometer. Mannen. 1. M. Roels (Axel) 16.56,2. D. Kint (Terneuzen) 17.14,3. N. Klapwijk (Axel) 18.06,4. M. de Jaeger (Westdorpe) 18.30, 5. H. Bracke (Clinge) 18.43 Vrouwen. 1P. Rasenberg (Terneuzen) 22.05,2. A. Fassaert 22.36,3. B. Hinneman (Terneuzen) 24.11. Volleybal Bedrijfsvolleyba! Hulst. Eerste klasse mannen: De Sterre-Jong Morres 1-2, Start/Smash 2000-Luctor Banden 1 0-3, WC Rhodos-Jong Morres 3-0 en WC Rhodos-Stuntmarkt 0-3. Tweede klasse mannen: Van Westen-Ambulo 0-3, ABN/Amro-Luctor Banden 2 3-0, Rijk bv- Brandax 0-3 en Reynaertcollege-De Troubadour 2-1. Eerste klasse vrouwen: Zaman Sport-SC Morres 1 3-0, De Fikser- Jong Morres 11-2, Ferket en de Maat-Fo- to van Damme 2-1, Cerestar-Voorwaarts 2-1, WC Rhodos 1-Van Waterschoot 1-2 en WC Rhodos 2-SC Morres 2 2-1 .Twee de klasse vrouwen: Wentzler Pauwels- Van Wesemael 1-2, CVC-Jong Morres 2 0-3, Total de Beule-SC Morres 3 1-2 en Broomchemie-Tence 3-0. Standen. Eer ste klasse mannen: 1Stuntmarkt 4-12 2. WC Rhodos 4-9 3. Luctor Banden 1 3-6 4. Start/Smash 2000 3-4 5. De Sterre 4-3 6. Jong Morres 5-3 en 7. CVC Dollaege 3-2. Tweede klasse mannen: 1. Brandax4-11 2. ABN/Amro 4-10 3. Ambulo 4-9 4. De Troubadour 4-8 5. Reynaertcollege 4-7 6. Luctor Banden 2 4-3 7. Van Westen 4-0 en 8. Van Westen 4-0. Eerste klasse m wen: 1. Jong Morres 1 4-11 2. Tin Sport 4-11 3. Ferket en de Maat4-9ij Fikser 4-8 5. WC Rhodos 2 4-8 6. Cer-^ 4-7 7. Foto van Damme 4-6 8. VanVte schoot 4-4 9. SC Morres 2 4-4 10.1' Rhodos 1 4-2 11. Voorwaarts 4-1 p'. SC Morres 14-1. Tweede klassen wen: 1. Jong Morres 2 4-11 2. VanVa mael4-9 3. Broomchemie3-64.DeS'/ 3-6 5. Wentzler Pauwels 4-6 6. L'Efitr= 5 7. Tence 4-5 8. CVC 4-4 9. SC Morra) 310.Total de Beule3-1 en 11'tHoeb. 3-0. Recreatieve volleybalcompetitie i van Gent. Vrouwen, eerste klasse, restar Benelux-Gerrit de Jonge 0; 15m 4-15,4-15); Swagemakers-Gilöa kers 2-1 (15-4, 7-15,15-5); C Line-fe /Johan de Block 1-2 (15-12, 13-15,i- Tweede klasse: Savok 2-Place du N'r 3-0(15-4,15-3,12-7); Caravans Kne[=' Sterre-Savok 3 3-0 (15-7,15-5,15# lippine-Philippine 2 1-2 (12-15,1S-V 13). Gemengd, eerste klasse: Acke-Gf ge Bode 2 0-3 (4-15, 5-15, 11-151)0 Jansen Hoek-Savok/Outokumpufrii 15,0-15,4-15); Caravans Knape/De? re-C Line 0-3 (7-15, 9-15, 7-15). T« klasse: Fabricom-Albert Heijn Sas Gent 0-3 (8-15, 13-15, 5-15); Savofel Savok/'t Stremijn 2-1 (13-15,15-5,5' Gilderakkers-CIOOO Jansen Hoek)-1 (15-4,15-6,15-8). Zaalvoetbal Rayon Terneuzen. Derde klasse:' Afbouw-Dow 1 2-4, Dow 2-VanStréj en Gemeente 2-Smit Promotie»! Vierde klasse: Dow3-Marmara44r fé Bee-Broomchemie 3-3. Stander' i de klasse: 1. Dow 1 4-12 2. Dow2:- Maas Afbouw 4-7 4. Witte Bouss. Bruin 4-7 5. Adhanco4-7 6. VanStrJ 7. Gemeente 2 5-7 8. Kota Radja-W: tility 4-2 en 10. Smit Promotion 54' de klasse: 1. De Rooy 5-152. Atoo": 4-7 3. Broomchemie 5-7 4. CaféBs: Checkpoint 4-6 6. Terneuzen M Stores 5-6 7. Marmara 5-5 en 8. Dc> Oostburg, Orevo-competitie. Po- La Porte d'Or-Francke Sport 3-C Sluis-RVS/Engelaar 5-0; Val* Groosman/Pacojeans 2-5; 't Krikja-j' van Sluis 2-13. Poule B: Telepost)'- man 7-2; Bon Ami-'t Populierenho'. (regl.); De Wielewaal-De Rode Leaf 0; Traas-ABN/Amro 3-1; WoittiezM sport-Gemeente Oostburg 5-2; sen-Bon Ami 4-2. Standen: Pouli' Porte d'Or 5-9; Oud Sluis 5-8; Groot* /Pacojeans 3-6; 't Hart van Sluist:' Commerce 4-4; Delta 4-3; DVSjE"? j 5-3; Francke Sport3-2; Valentine4--, S/Erasmus 4-2; 't Krikje 4-0. P^ i Traas 5-8; Bon Ami 5-8; Voerm"' j Woittiez/Omnisport 4-5; Meeus? ABN/Amro 4-4; Telepost 4-4; De; waal 3-2; Gemeente Oostburg 3-2:l de Leeuw4-2;'tPopulierenhoft-i- j C: De Tol 3-6; Golden River 3-5;P=j Kaasboer 3-4; Zagers 3-4; JopieS> Van de Sande 3-2; De Zwart 3-2;h; 3-2; Chez René 3-1 ;Riemens 3-0. j f Oostburg, Zavio-competitie. De- j van Dale-Bon Ami j j GrooDman/Casuals-De Zeemeft1] Stand. De Dikke van Dale 2-4; Gro>' /Casuals 1-2;Leenhouts 1-2;DeSW 2; Verhage 1-1; De Cocq 2-1; R^j denburg/Eede 1-0; Bon Ami l-O.^I meeuw 2-0. Duo uit Hoek 1 wordt derde MALDE GEM - Wielrennö] rio de Ritter en atleet Petei-i j se zijn in het Belgische 1 gem als derde geëindigde run-bike-rumvedstrijd J j duo uit Hoek bleef één achter op de winnaars. M jax-ige De Ritter fietsteheiij van allemaal. foto Charles Strijd Met Mare de Kunder (links) heeft Terneuzense Boys nu ook een routinier in de aanval.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 30