Derdeklassers vervelen publiek Hockeyers Rapide totaal van slag Tumultueus slot voor Goes Zierikzee grijpt in slotfase volle buit Krabbendijke leeft zich uit in Borssele Vlissingen en Terneuzen verdienen punt in karakterloos duel standen door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een krap pe 2-1 overwinning op Luc- tor'88 blijft Zierikzee samen met Steen (3-1 tegen Philippine) aan de leiding in de vierde klas se. De koplopers worden op een punt gevolgd door Breskens, dat met 0-1 won bij Hansweertse Boys. Sluiskil behaalde zijn tweede overwinning dit seizoen tegen Koewacht, dat nog steeds wacht op het eerste punt. Zierikzee-Luctor'88 2-1: De thuisploeg was in de eerste helft beter, maar wist het overwicht pas vijf minuten voor rust in een doelpunt uit te drukken. John van der Have zorgde voor een 1- 0 voorsprong halverwege. In de tweede helft waren de ploegen meer aan elkaar gewaagd en bracht Patrick de Pundert de Zuid-Bevelanders langszij. Tien minuten voor het einde pakte Zierikzee toch de volle winst door een doelpunt van MarkEverse. Hansweertse Boys-Breskens 0- 1: Wat veldspel betreft waren de ploegen voor rust aan elkaar ge waagd. Waar de thuisploeg ech ter de grootste moeite heeft met het scheppen van kansen, lukte dat bij Breskens wel. De enige treffer viel tien minuten voor rust, toen Esat Osmanovslü de bal uit een vrije trap binnen schoot. Met name in het laatste half uur drong Hamsweertse Boys nog wel aan, zonder daar bij echt gevaarlijk te kunnen worden. Breskens kon de voor- sprong vrij simpel vasthouden. Sluiskil-Koewacht 5-3: Een leuk duel, dat uitstekend geleid werd door scheidsrechter Vonk uit Tilburg. Koewacht wist tot driemaal toe een achterstand goed te maken, vooral door toe doen van Johnny Lensen. De Koewacht-spits scoorde zelf tweemaal en was verantwoor delijk voor de strafschop die door Danny Vlassenrood werd benut en die de stand na een uur spelen op 3-3 bracht. Uitblinker bij de thuisclub was Dominique Verlinde, die een uitstekende wedstrijd bekroonde met twee treffers. De andere treffers voor Sluiskil kwamen van Tony Helskens en Michel Cillekens. IJzendijke-Grenswachters 2-3: De twee ploegen toonden zich kampioenen in het missen van opgelegde kansen. Na een eerste helft, die ook met 4-4 afgesloten had kunnen worden, stond het 1-0 door een doelpunt van Mi chel de Ruijsscher. Dezelfde speler zorgde een kwartier voor het einde voor 2-0. Twee minu ten na zijn treffer was het echter alweer gelijk door Michel Dae- seleer en Jurgen van Liere. En vijf minuten voor tijd werd het zelfs nog erger voor de thuis ploeg, toen Davy Roels de eind stand naar 2-3 schoot. Hontenisse-CIinge 1-0. 37. Tiele- mah 1-0. Scheidsrechter: H. Jansen (Bergen op Zoom). Aantal toeschou wers: 200. Gele kaart: Maas, Assel- man, Steyns, Herrebout (verzorger), allen Hontenisse. Steen-Philippine 3-1 (2-1). 5. Diele- man 0-1,12. DeBoeyl-1. 20. Tote'2- 1, 70. Navarro 3-1. Scheidsrechter: P. Quinten (Colijnsplaat). Aantal toeschouwers175. Gele kaart: Pie- ters, De Putter en Tollenaar (allen Philippine) Afkoeling bij Oostburg tegen Jong Ambon OOSTBURG - De voet- balwedstrijd Oostburg- Jong Ambon werd giste ren ruim tien minuten stil gelegd voor een afkoe lingsperiode. Aanleiding daartoe vormde een op stootje, waarbij aanhan gers van Oostburg en spe lers van Jong Ambon waren betrokken. Na de onderbreking werd de wedstrijd voortgezet. Jong Ambon won met 1-2. Het duel tussen beide ploegen kenmerkte zich door een tomeloze inzet van beide kanten. Oost burg en Jong Ambon wa ren aan elkaar gewaagd. Bij een blessurebehande ling van een speler van Oostburg vloog de vlam in de pan. Een speler van Jong Ambon kreeg in het voorbijgaan een klap van een van de verzorgers, die met een brancard het veld opliep. Daarop ontstond een handgemeen. Na een ingelaste pauze van tien minuten werd de wed strijd hervat. Voor Jong Ambon scoor den Jason Pattiasina en Nus Taniwel. Voor Oost burg trof Niek Maenhout doel. Koploper Olympia morst eerste punt tegen Pelikaan: 2-2 door Eduard Hofman TERNEUZEN - De hockeyvrouwen van Rapide en Middelburg blijven aan genaam verassen in de competitie. Ra pide won het treffen met Prinsenbeek. Middelburg bewees de Hulster ploeg een goede dienst door met 2 - 0 te winnen van Teteringen. Rapide is in de vierde klasse bij de vrouwen koploper, samen met Prinsenbeek en Teteringen en heeft ook nog een wedstrijd minder gespeeld. De mannen van hel Terneuzense Olym pia lieten hun eerste punt liggen tegen Pelikaan. De mannen van Rapide hadden in de uitwedstrijd tegen Eersel een collectie ve off-day. Na de pauze ging alles mis wat er mis kon gaan voor de Hulster ploeg. De eindstand liep op naar 6-2De Rapide-treffers kwamen op naam van Peter Bouma en Janko Klaeijsen. ,,De tegenstander profiteerde optimaal van de ruimte die wij weggaven" merkte coach Ab Klaeijsen na afloop op. Koploper Olympia liet in de derde klas se thuis tegen Pelikaan zijn eerste punt liggen. De thuisploeg kwam verdiend op 2-0 door treffers van Maarten de Heus. Na de 2-1 kregen de bezoekers meer greep op de wedstrij d. Ze kwamen in de slotfase alsnog langszij: 2-2. Een ongeconcentreed spelend Middel burg keek in de uitwedstrijd tegen Et- ten Leur binnen tien minuten tegen een 2-0 achterstand aan. Michiel van Wer- kum bracht zijn team terug in de wed strijd, maar Etten Leur antwoordde met een snelle treffer. Reindert Jan Ger- ding gaf de Middelburgei\s nog even uitzicht op een beter resultaat. Twee gele kaarten (dus rood) voor Jonas Mul der waren het breekpunt. De thuisploeg profiteerde van de overtal-situatie: 5-2, Na een voor HSD hopeloze eerste helft stond het in de thuiswedstrijd tegen Prinsenbeek (vierde klasse) 0-3. HSD had na de rust wel een licht overwicht, controleerde de wedstrijd, maar kon de opgelegde kansen niet benutten. Uit een tegenstoot werd het 0-4. Het treffen Öudenbosch-Vlissingen eindigde in een 5-1 winst voor de Brabanders. Hal verwege stond het 1-1 door een treffer van Adriaan Luijk. Vrouwen De Olympia-vrouwen lieten het in het vier punten-duel tegen Boxmeer na de pauze lelijk liggen. De Terneuzense for matie domineerde de eerste helft en ging met een schamele 1-0 voorsprong rusten door een treffer van Gayl van Krevelen. Na de pauze een mat en zwak acterend Olympia, dat zich na de 1-1 gewillig naar de slachtbank liet leiden. Eindstand 1-3. Uitblinkster Maaike Stevens baalde stevig. ,,We hadden het voor de rust moeten afmaken, na de rust was het gewoon slaapverwekkend. Door uit met 5-0 te verliezen van Spij— kenisse maakte Vlissingen in de derde klasse een vrije val: van de derde naar de zevende plaats. Ina de Looff was nuchter in haar oordeel. „Tactisch heb ben we te weinig ervaring in het elftal. Zo lang we een spelverdeelster missen, blijft het tobben." In de vierde klasse behaalden Rapide en Middelburg een aansprekend resultaat Rapide won de topper in en tegen Prin senbeek met 1-2, Middelburg troefde koploper Teteringen met 2-0 af. Rapide kwam in Roosendaal binnen twintig minuten op een 0-2 voorsprong door treffers van Annemarie Totté en Saskia Haaijer. In de slotfase kwam de thuis ploeg geflatteerd op 1-2, Middelburg had weinig moeite met koploper Teteringen. Binnen twee mi nuten verzilverde Karlijn Cardon een strafcorner, waarna Middelburg de wedstrijd dicteerde. Diep in de tweede bracht Francien Messer uit een voorzet van Kim de Boer de 2-0 eindstand op het bord. Min-Ja Mulder miste een strafbal. In de onderste regionen verloor HSD met 5-0 van Pelikaan en was HCGO een maatje te klein voor Gilze Rijen: 3-0. Domburg klopt Walcheren nipt door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 1-0 overwinning op Walcheren blijft Domburg zonder puntver lies aan de leiding in de vijfde klasse van het zondagvoetbal. Vogelwaarde speelde met 2-2 i gelijk tegen Zeelandia en staat nu op de tweede plaats met vier punten achterstand. De overige achtervolgers staan inmiddels minimaal op zes punten en meer. Aardenburg-Hulsterloo 1-2: Het grote manco bij de thuis ploeg is scoren. Tegenstander Hulsterloo had daarmee minder moeite en stond na twintig mi nuten op 0-2 door Daan van Damme en Mario de Vos. Tien minuten voor rust bracht Robby van de Wynckel zijn ploeg nog fterug tot 1-2. Hoofdplaat-Ria W 2-2: Hoofd plaat kende een groot veldover- wicht, dat in de eerste helft door Robby Jonkman maar mager werd uitgedrukt. Halverwege de tweede helft bracht Arno Verlinde de gasten langszij. Even later kopte Philip Calon raak en leek de thuisploeg als- nog de verdiende overwinning ■j te behalen. In de laatste minuut j sleepte Ardian Lekaj de gelijk- Jnaker uit het vuur Zeeland Sport-Graauw 1-3: In mt sportieve duel kwamen de 1 Vlissingers na een kwartier op Jvoorsprong door Eric Siegers. ■1 Ronald Vael profiteerde van on oplettendheid in de defensie Aan de thuisploeg. Dezelfde «peler zorgde even later voor 1- 12, waarna Mark van Troost de ruststand op 1-3 bracht. In de tweede helft drong Zeeland bport nog wel aan.. Domburg-Walcheren 1-0: De fvkssingers begonnen wat voor- Zïchtig, waardoor Domburg in net begin een oveiwicht kon cre ëren, Walcheren kwam echter ri net verloop van de eerste hel ft smrk terug. Op aangeven van Jo Brand kopte Wilco van (^ijzeren in de 72e minuut de v®mge treffer van de middag in. B113 kwam Walcheren nog riangszij, maar Frans van iee.nendaal bracht redding op jje doellijn, 5 Zeelandia-Vogelwaarde 2-2: J-PSSlwaarde kwam na tien mi- Sar eni°P door Michel Nieu- fj Nog voor de rust bogen s J "hddelburgers deze achter- and oni tot een 2-1 voorsprong r oor Chris Mouthaan en Marcel Ir3,"1' hl de tweede helft was fji andia heter, maar Arno fju ers schoot Vogelwaarde op IS ho°gie- Bij Zeelandia ko n ^rgcio Schaalje (twee ,e? ®eeh en Wilco Lievense nog Rh het vel d gestuurd doorWim Broekhoven VLISSINGEN - De drie koplo pers in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal kwamen tot winst: Krabbendijke tegen Borssele (0-6), Nieuwdorp tegen Stavenisse (5-4) en Smerdiek te gen ZSC (4-2). Duiveland pakte de eerste punten door met 2-3 van SVD te winnen. In 4B stijgt NOAD'67 door de 2-1 winst op DSE naar de tweede plaats. NOAD'67-DSE 2-1. Door Eric Fonteyne, die een voorzet van Moerland benutte en John Reynhout was het na twintig minuten al 2-0. Een kwartier na rust werd het wel 2-1, maar de thuisclub kwam verder nooit in de problemen. Zaamslag-Waarde 2-0. Eelco Lubbinga miste in de eerste helft een strafschop voor Zaamslag. De verdiende winst kwam er toch door invaller Alex Meyer, die er halverwege de tweede helft wel een benutte en Jacco den Hamer, die vlak daarvoor al voor 1-0 had gezorgd. Smerdiek-ZSC 4-2. Remie Pot- appel zorgde na een kwartier voor 1-0, maar Peter Messema- ker nog voor rust voor de gelijk maker. Alex van de Reest en Niels Hage maakten er eerst 3-1 van, voordat ZSC via Martin Kiesenberg weer aan kon slui ten. Opnieuw Van de Reest be sliste vijf minuten voor tijd de wedstrijd. Borssele-Kvabbendijke 0-6. Krabbendijke was gewoon de betere ploeg en binnen een kwartier was het al 0-2 door Je roen Lobbezoo en Kees Ver hulst. Na rust werd de score verder uitgebreid door een Borssele-verdediger, Bart de Jonge, Martin Bal en Bart de Leeuw. DFS-Apollo 0-3. De beste kan sen wareN voor Apollo. De ploeg wist ze via Ramon Uitter- hoeve en Arjo den Dekker - voor rust - en Andries Goeree - na rust - ook te benutten. SVD-Duiveland 2-3. In de ge- lijkopgaande eerste helft scoor den Marco de Dreu (SVD) en Jacco de Bruine (Duiveland). Remco Dosic zette Duiveland na rust op voorsprong, maar Ja cob Slabbekoom kon met een fraaie lob weer gelijkmaken. Jaap Brekelmans scoorde een kwartier voortijd 2-3, zodat een verdiende gelijkspel aan SVD voorbijging. Vrouwenvoetbal Eerste klasse A: Braakhuizen-Unitas'28 3-2, Oliveo-Capelle 1-1, WitRoodWit -SC 't Zand 3-2, Herptse Boys-RKVCL 2-0, KFC'71-Sleutels 0-1, Rijsoord-Noad 3-2. Braakhuizen 5 3 2 0 11 9-6 Capelle 4 2 2 0 8 12-8 Sleutels 5 2 2 1 8 11-9 Oostkapelle 3 2 1 0 7 6-4 Noad 4 2 1 1 7 6-5 Herptse Boys 5 2 1 2 7 15-10 Unitas'28 4 1 2 1 5 9-6 RKVCL 4 12 15 8-7 WitRoodWit 5 1 2 2 5 9-11 Rijsoord 5 1 2 2 5 8-10 KFC'71 4 1 1 2 4 4-4 SC'tZand 5 1 0 4 3 7-17 Oliveo 5 0 2 3 2 2-9 Tweede klasse A: Gravezande-Vlissin- gen 1-8, Stedoco 2-Quick Boys 0-6, Ter Leede 2-Tern Boys 5-0, Tricht-Kloetinge 4-0, Zwart Wit 2-Botlek 2-0. TerLeede2 5-15 Tern Boys 4-4 Tricht 5-13 Kloetinge 4-3 Zwart Wit 2 4-12 Stedoco 2 5-3 Quick Boys 5-9 Botlek 5-3 Vlissingen 5-6 Gravezande 4-1 Hoek 4-4 Derde klasse: Zeeland Sport-Seroosker- ke 0-1, Papendrecht-Sliedrecht 0-1, Nieuwdorp-Woudrichem 1-2, Rijsoord 2- SVS'65 0-8. EBOH 4-12 Wdrichem 5-5 SVS'65 5-12 Z. Sport 4-3 Sliedrecht 5-12 Nieuwdorp 5-1 Serooskerke4-8 Pdrecht 3-0 Everstein 5-8 Rijsoord 2 4-0 WIK 4-7 Juniorenvoetbal A-junioren, Eerste divisie B: Fortuna St AliGraafschap Al 1-3, Willem II A1-PSV A2 4-1, Eindhoven A1-Middelburg A1 2- 1, MVVA1-RKC A1 1-2, Elinkwijk A1-NEC A1 0-2, Rheden A1-VVV Al 1-6. Willem IIA1 4-12 FortStAl 5-7 Eindh A1 5-12 MburgAl 5-7 VVV Al 5-10 MVVA1 5-3 RKCA1 5-10 Elinkwijk Al 5-3 NECA1 5-8 PSVA2 5-3 Grfschap Al 4-7 Rheden A1 5-0 Derde divisie C:Sarto A1-Excelsior'20 Al 1-1, Zwart Wit A1-TSC Al 3-4, Papen- drecht A1-WSC A1 1-1, Terneuzen A1- HOV A1 1-2, LongaAI-Halsteren A1 4-1, DFCA1-RCSA1 4-5. RCSA1 5-13 Halst A1 5-5 TSCA1 5-13 Sarto A1 5-4 DFCA1 5-10 Papendr. A1 5-3 HOVA1 5-8 Zw W/28 Al 5-3 LongaAI 5-8 Exc.'20A1 5-3 Terneuz. Al 5-7 WSCA1 5-2 B-junioren. Tweede divisie B: Alexandria B1-Sparta BI 0-6, Excelsior B1-UVS B1 2- 1, Spart 3&n'20 B1 -SVVSMC 81 1-1, RCS B1-Feyenoord B2 0-3, RKC B1-Spijkenis- se B1 3-2, ADO B2-Dordrecht BI 1-2, Sparta Bi-Excelsior BI 3-4 Excelsior B1 5-15 RKCB1 5-6 Fnoord B2 5-11 SVVSMC B1 5-6 Drecht Bi 5-10 Spart/20 B1 5-6 Sparta B1 5-7 Spijken. B1 5-4 ADO B2 5-7 RCS BI 5-1 UVSB1 5-6 Alexand. BI 5-1 Derde divisie D: TSC B1-VOAB B1 1-1, Willem IIB2-HVCH BI 1-1, Eindhoven B1- RBC BI 0-1, JEKA B1-Longa BI 2-5, Mid delburg B1-Wilhelmina B1 1-3, WSC B1- Terneuzen BI 1-1. RBCB1 5-15 Mlburg BI 5-6 VOABB1 5-10 Willem IIB2 5-5 TSC BI 5-10 JEKAB1 5-4 Eindh B1 5-9 HVCHB1 5-4 Wilhelm BI 5-9 TernBI 5-3 WSC BI 5-7 LongaBI 5-3 Een aanval van Olympia in de wedstrijd tegen Pelikaan. foto Charles Strijd door Rudy Boogert OOSTERHOUT - De geschie denis herhaalde zich voor Goes op sportpark Heihoef in Oos- terhout. De Zeeuwse eerste klasser verspeelde net als vorige week binnen enkele mi nuten een voorsprong en ver loor de wedstrijd. WVO was ditmaal te sterk met 2-1. De formatie van Hugo Barends was in de eerste helft veruit de betere ploeg. De Goesenaren namen in de rommelige wed strijd na twaalf minuten ver diend de leiding. Aanvoerder Mart van de Guchte stuurde Serge Berrevoets op avontuur. Trainer Barends weggestuurd in verloren wedstrijd: 2-1 Berrevoets twijfelde geen mo ment en schoot de bal keihard in de bovenhoek. Direct na rust sloeg het noodlot toe. Parallel aan de wedstrijd van vorige week tegen Braban- tia kreeg Goes binnen vijf mi nuten twee doelpunten te ver werken. Eerst schoot René Loonen de bal van twintig me ter stijf in het kruis en twee mi nuten later kopte René Schreu- ders een corner achter Goes- goalie Versluijs. „We begonnen veel te slap aan de tweede helft. Het was gewoon een gebrek aan concentratie", vond trai ner Barends. Goes pakte het goede spel van de eerste helft weer op, maar kon de gecreëer de kansen niet benutten. Vlak voor tijd sloeg de vlam nog even in de pan. Hugo Ba rends had aanmerkingen op de warrige leiding van scheids rechter Khelawan. Daarop toonde Khelawan de trainer de rode kaart. Goes-grensrechter Alex- Daniels kreeg in de tu multueuze slotfase bijna de he le bank van WVO op zijn nek, toen hij volgens de tegenpartij onterecht had gevlagd. In het veld kreeg WVO-invaller Dick Ernst de rode kaart na een charge op Ramses Jakobsen. Vlak voor het eind werd een doelpunt van Goesenaar Peter Nieuwdorp om onduidelijke redenen afgekeurd. Na zeven minuten blessuretijd floot Khelawan af en was de vierde nedeiiaag van Goes een feit. WVO-trainer Karton was dui delijk in zijn commentaar. „Ik ben ziek van deze wedstrijd, ondanks de winst. Dit was een dramatische pot voetbal." Goes-trainer Barends was ver bolgen. „We hebben op vijf mi nuten na de wedstrijd ge maakt. Het is frustrerend om dan met lege handen weg te gaan." Barends had ook geen goed woord over voor de scheidsrechter. „We kunnen beter niet over de scheidsrech ter praten. Deze man kan het niveau duidelijk niet aan." WVO - Goes 2-1 (0-1). 12. Berre voets 0-1, 50. Loonen 1-1, 52. R. Schreuders 2-1. Scheidsrechter: J. Khelaivan (Goirle). Aantal toe schouwers: 400. Gele kaart: Snoe ren, Bouwman (WVO), Braafhart, J. de Kok (Goes). Rode kaart: Ernst (WVO) en Barends (Goes). Hoor Koen de Vries VLISSINGEN - Hoe goed moet je voetballen om mee te kunnen in de derde klasse? Niet erg goed, zo bleek gisteren op het Sportpark aan de Irislaan. Vlis singen en Terneuzen bakten er in hun onderlinge treffen weinig tot niets van, maar bleven dank zij de 1-1 verzekerd van gebor genheid in de uitermate brede middenmoot. Vlissingen en Terneuzen speel den in een laag tempo, grossier den in fouten en misverstanden en legden nauwelijks creativi teit aan de dag. Van de twee trai ners was Paul Telussa het dui- delijkst in zijn nabeschouwing. Ill ben blij dat we een punt heb - ben gepakt", vertelde de oefen- meester van Terneuzen. Niet verliezen was de opdracht waarmee hij zijn gehavende ploeg de wei instuurde. Telussa miste meer basisspelers dan hij op één hand kon tellen en moest het daarom doen met een gele- genheidsteam. Fraaie duik Dat was vooral voor de rust dui delijk te merken. Op de tribune 1 viel de term 'oudemannetjes- voetbal' niet ten onrechte. In het eerste half uur oogstte alleen i scheidsrechter Martin applaus. Hij maakte een fraaie duik om deVlissinger Renato Dijkstra de gelegenheid te bieden op het vij andelijke doel te schieten. Dat schot werd overigens gekeerd door doelman Peter Huls. Waar dering was er ook voor Vlissin- gens elftalbegeleider Peter Snaaijer, die tot drie keer toe een nieuwe bal het veld in moest schieten. De 'voorgaande' speeltuigen waren over de om heining getransporteerd. Na dat eerste half uur zorgde eerst Terneuzen voor wat leven in de brouwerij. Uit de eerste goed uitgevoerde aanval van de wedstrijd scoorde A- junior Timmy Louwiesse. Danny van der Velde omzeilde de buiten- spelval (de grensrechter van Vlissingen vlagde ten onrechte en deelde zo mee in de sportieve malaise) en bediende Louwiesse op maat. Op slag van rust kwam Vlissingen langszij. Trainer/speler Huib Meerman schoot een breed gelegde vrije JÉss trap via een tegenstander hard, laag en droog in: 1-1. Onbevangen Hoewel er na rust niet meer werd gescoord, viel er meer te genieten. Vooral in het laatste kwartier golfde het spel op en neer, want Vlissingen koos steeds meer voor de aanval. „Gelijkspelen is natuurlijk wel aardig, maar het schiet niet echt op", verklaarde Huib Meerman de gewijzigde spelopvatting van zijn ploeg. „Pas als je in de subtop staat, kun je onbevangen voetballen. Dat is waar wij naar Zootje Erg slim speelde Vlissingen dat spelletje niet. De thuisploeg schiep zich nauwelijks kansen, terwijl Terneuzen in de counters steeds gevaarlijker werd. „Ik zag dat het bij Vlissingen tac tisch een zootje was", verklaar de Paul Telussa onomwonden. „Maar ik had niet de mensen die daarvan konden profiteren." Ook opvallend in die fase was het gedrag van Temeuzen-aan- voerder Danny Magito. Hij in casseerde zijn vierde gele kaart (opzettelijk hands) in drie op eenvolgende duels en mocht blij zijn dat het daarbij bleef. De ar biter bleef zijn drukke gebaren en verbale geweld tolereren. Vlissingen - Terneuzen 1-1 (1-1). 32. Louwiesse 0-1, 45. Meerman 1-1 Aantal toeschouwers 300. Scheids rechter G.F. Martin (Klundert). Gele kaart: Ben Khedda en Dijkstra (bei den Vlissingen), Magito (Terneu zen). Vlissinger Jack Blijlevens (links) zet Tom Nieuwelink op het verkeerde been. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 17