Dramatische nederlaag Breskens Koude douche voor Axel Schlemielige nederlaag Clinge Tennistitel voor Timothy Poppe Philippine neemt wraak op zichzelf Knappe zege van Groede op Robur Koppeltijdrit niet op lijf geschreven van specialist De Nooijer Ploeg verliest van Sluiskil en beëindigt duel met acht spelers 17 loor Aector Dooms 5RESKENS - Scheidsrechter 'atrick Tirions eiste gisteren in iet duel van de vierde klasse ussen Breskens en Sluiskil een loofdrol op. Het werd in velerlei ipzicht een dramatisch verlies loor Breskens. De ploeg van rainer Piet Puype leed met 1-2 liet alleen zijn eerste nederlaag, naar daarnaast beëindigde Jreskens de wedstrijd met acht .pelers. Er werden rode kaarten [etrokken voor Serge de Ruijs- cher, Cisko Osmanovski en Es- id Osmanovski. Sen kwartier voor tijd deelde de jrbiter uit Roosendaal bij een 0- stand rode kaarten uit aan ïerge de Ruijsscher en Cisko Jsmanovski omdat zij aanmer- öngen maakten op zijn leiding, foen De Ruijsscher niet snel ge- toeg het veld wilde verlaten, he loot Tirions de wedstrijd te sta ten. da een afkoelingsperiode van ien minuten werd het spel her fat. In de slotfase creëerde de jhuisclub met negen spelers iansen. Dat leverde zowaar nog en doelpunt op van Mark ioekhout, nadat een inzet van [eter de Putter van de doellijn vas gehaald. Vlak voor tijd tuurde Tirions uitblinker Esad psmanovski met zijn tweede ge- p kaart naar de kleedkamers, da afloop weigerde Tirions (ommentaar te geven. Sluiskil haalde ongeschonden iet einde, hoewel, ook weer niet lelemaal. Door selectieproble- hen moest zelfs trainer Paul ian Kouteren in het slotkwar- fier invallen. Het leverde hem ïog een gele kaart op, maar dat leerde hem nauwelijks. „Het pas een leuke wedstijd. Zulke Wedstrijden zou ik elke week willen hebben", was het veel- teggende commentaar van de pinnaar. in het Breskense kamp werd er vanzelfsprekend anders over gedacht. De aanleiding tot de •ode kaarten leverde genoeg ge- jpreksstof op. Een onschuldig kopduel werd bestraft met een vrije trap tegen Esad Osma novski. Vader Cisko Osma- kovski reageerde zich af op de Scheidsrechter. Deze trok me teen geel en bestrafte het tweede commentaar van de invaller met leen rode kaart. Toen Serge de «uijsscher zich ermee bemoeide volgde de tweede rode kaart.,Ik heb alleen tegen de scheidsrech ter gezegd dat hij ons een hele wedstrijd liep te zoeken", wilde De Ruijsscher kwijt. Blessures Breskens kreeg te maken met een tegenstander die het accent op de verdediging legde. Het be proefde succes van Van Koute ren, maar dat viel na de slechte competitiestart van Sluiskil ook te verwachten. De blauw-wit ten hebben veel kwaliteit moe ten inleveren. Tijdens de com petitie haakte ook Bennie van Leeuwen af en gisteren ontbrak Martin van den Bossche (stage in het buitenland). Veel smaken hield Van Kouteren niet meer over. In de eerste helft zag de Sluiskil-trainer bovendien Remco Dane en Barry de Puy door blessures uitvallen. Breskens had aanvankelijk veel balbezit, maar dwong te weinig kansen af. „Het tempo lag veel te laag, waardoor de Sluiskil verdediging zich steeds kon or ganiseren", aldus Puype. De aanvallende impulsen kwamen van de jongste Breskens-speler Esad Osmanovski, die door de tegenstander vaak met overtre dingen moest worden afgestopt. Het 16-jarig talent ontsteeg het niveau van zijn medespelers, die zijn acties kennelijk niet wens ten te begrijpen. De vrijgespeel- de Mario Corthals kreeg nog de beste kans, toen Osmanovski door de Sluiskil-verdediging slalomde. De inzet ging over het Sluiskil-doel. Sluiskil was be reid de mouwen op te stropen en profiteerde bijna van noncha lance in de Breskens-verdedi- ging. De bal van Tony Helskens spatte op de lat uiteen. „We hebben hier kans om te winnen", zei bestuurslid John ny Schelfhout van Sluiskil tij dens de rust. De oud-speler van Sluiskil had het goed gezien. In een sensationele tweede helft was Breskens via De Ruijsscher (na een hoekschop van Brian Verhulst) eerst dichtbij de ope ningstreffer, maar zijn inzet werd door uitblinker Arjan de Mey op de doellijn gekeerd. De laatste man van Sluiskil moest daarna nog een keer aan de noodrem trekken, toen Esad Os manovski alleen op Sluiskil doelman Karei de Jonge dreigde af te gaan. Het leverde slechts een vrije trap op. Binnen twee minuten besliste Sluiskil de wedstrijd. Twee vlijmscherpe counters waren voldoende om Breskens op een 0-2 achterstand te zetten. Helskens, die steeds beter ging spelen, en de niet ai' te stoppen Dominique Vertinde la gen aan de basis van het doel punt van Michel Cillekens die met een kopbal Breskens-doel- man Stephan Dijkers kansloos liet: 0-1. Vlak daarop profiteer de Verlinde op aangeven van Michel Cillekens zet met een fraaie kopbal Sluiskil op 1-0. Tonnie van Vooren van Breskens komt te laat. door Jan Roovers CLINGE - Verliezen hoort erbij. Maar de schlemielige manier waarop Clinge giste ren de volle buit naar tegenstander Zie- rikzee zag gaan, kwam bij trainer en spelers toch hard aan. Terwijl beide ploe gen zich al hadden verzoend met het 1-1 gelijke spel, wuifde arbiter Meulmeester uit Vlissingen het vlagsignaal voor bui tenspel van Clinge-grensrechter Luycks weg en hielp Zierikzee-spits Peter van Be- veren daarmee op weg naar de overwin ning. Want dat buitenkansje liet Van Be- veren niet liggen, 1-2 kort voor tijd. Daarmee kreeg dit provinciale treffen een winnaar, die de wedstrijd zelf eigenlijk niet verdiende. Clinge, na de promotie uit stekend op een hoger niveau gestart, zag deze ontmoeting als een graadmeter. Een indicatie voor hoever de ploeg nou eigen lijk wel stond. Dat viel alles mee. In het eerste kwartier zorgden met power uitge voerde aanvalsacties voor de nodige on rust in de bezoekende verdediging en Zie- rikzee mocht bepaald niet klagen dat het die periode ongeschonden door kwam. Een knal van - uitblinkende - aanvoerder Pascal Delforge kwam echter in de bal- lenvanger terecht en de acties van de ta lentvolle Peter Drumont kregen ook niet het beoogde vervolg. Maar Zierikzee wankelde wel. Dat veranderde op slag nadat Clinge de - toch al volbezette - ziekenboeg met weer een speler zag aangevuld. Jürgen Ras ging na een ongelukkige botsing met een te genstander voorgoed naar de kant. De noodgedwongen ingrepen van trainer Van der Vloet gingen vooral ten koste van de aanval. Met defensievere opdrachten voor Ivo de Wilde en Peter Drumont - waardoor de offensieve dreiging een stuk minder werd - konden de bezoekers de wedstrijd over nemen. En het aanwezige surplus aan technische bagage stelde aan voerder John van der Have in staat om zij n ploeg op voorsprong te tillen. De voorbe- i'eiding van Van Beveren oogde super, aan de afwerking in een zoekgespeelde Clin- ge-verdediging mankeerde niets, 0-1. Maar Cinge kan ook knokken. Dat bewees de ploeg na de achterstand een eerste keer toen Ivo de Wilde zich direct na de 0-1 ver slikte in een verre bal, en Ingemar Hoef nagels - tegen de verhouding in - zijn ploeg vrij snel in het tweede part naar 1-1 kopte. Hèt sein voor beide teams om voor de volle winst te gaan. Clinge, dat na de gelijkmaker het spel van de tegenstander met 'spierballenvoetbal' ontregelde kreeg daarin de beste kansen. Maar werd 'ge flikt' door arbiter Meulmeester die - na een geheid buitenspelgeval - de bezoekers via Van Beveren (1-2) de drie punten schonk. „En daar werden we bestolen", restte Clinge-trainer Van der Vloet de moeilijke opgave om zijn ploeg die teleur stelling te laten verwerken. Fabian du Puy van de vrijheid. Alleen voor Dijkers maakte de aanvaller geen fout: 0-2. In een tumultueuze slotfase tekende Boekhout voor de 1-2. door Jan Roovers TERNEUZEN - Voor Leo de Nooyer bestaat in de wieler sport niets mooier dan de indi viduele tijdrit. Op dat onderdeel is de Middelburgse trimmer in Zeeuwse wielerkringen een be grip. Waar hij voor een dergelij ke proef aan de start komt. krijgt doorgaans ieder een lesje in deze discipline. De laatste jaren gebeurde dat ook in de tijdrit van ROC Wes- terschelde in Terneuzen. Maar zaterdag moest hij de eer laten aan een paar Belgische 'belof ten', aan het koppel Steven Thijs en Bart de Trover. Beide Belgische neo-amateurs raas den met een vaart van bijna 47 kilometer per uur over het 34,5 kilometer lange traject langs de Scheldedijk. Leo de Nooyer en zijn maat Vincent Villerius uit Middelburg moesten ruim een minuut op de winnaars toege ven. De Nooyer kon 'er mee leven'. Begrijpelijk, want eigenlijk werd hij deze keer door de orga nisatie 'geflikt'. Niet opzettelijk overigens. Maar in de aanloop naar de vierde lustrumuitgave hadden Camiel de Rooy en Han Poppe gekozen voor een koppel - tijdrit. En dus moest De Nooyer op zoek naar een maatje. Neo- amateur Vincent Villeiius wilde wel, maar gaf ook aan dat de conditie niet optimaal was en hij alweer weken geleden in de studieboeken was gedoken. Dat kwam er in de rit Temeu- zen-Perkpolder en terug ook uit: „Alleen in de eerste kilome ters heb ik een paar keer over kunnen nemen, daarna heb ik 33 kilometer lang alleen maar het achterwiel van Leo gezien", verduidelijkte Villerius zijn aandeel in de wedstrijd. Waar door de opgave 'De Nooyer con tra Thijs/De Trover' zelfs voor de Middelburgse tijdrit-specia list tot mislukken was gedoemd. Al bleef de schade in deze onge lijke tweestrijd beperkt tot 1 minuut en 22 seconden. Maar Vincent Villerius heeft al toegezegd volgend jaar beter voorbereid aan de stax-t te zullen komen. Zeker nodig want de Belgische 'titelverdediger' heeft kwaliteit. De 19-jarige Steven Thijs werd dit jaar tweede in de provinciale kampioenschappen tijdlijden van Oost-Vlaande- x-en. Belgische winst was er ook bij de vrouwen, waar de licen tiehouders Troyekens-Belleter ver voor de overige koppels fi nishten. En ook bij de trimmers gingen de bloemen en de wissel- piijzen naar een Belgisch- Vlaams koppel: Vermeulen- /Bolssens was achttien tellen beter dan het Sasse duo Van Hulle/DeRijcke. Danny Soethaert en Eddy Vink bewezen hun klasse door een heel pak toerders achter zich te houden, de tandem Herenthals- /Polderman reed naar de derde totaaltijd op het nummer. En - last but not least - keek jeugd- trainster Agneta Raas-van den Dxies van de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen met groei end welgevallen naar de presta- ties van 'haar' jeugd: talentjes Veerman/Martens reden tegen een moyenne van bijna 37 kilo meter per uur naar een tijd van 25.26 over 15,5 kilometer, het gemengde koppel Locht/De Houk liet 31.51 noteren. Hoek-vrouwen in slotfase onderuit TERNEUZEN - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal leed Hoek op eigen veld een ne derlaag tegen de reserves van Zwart Wit'28: 0-2. Terneuzense Boys en Tricht hielden elkaar in Terneuzen in evenwicht: 1-1. Hoek-Zwart Wit '28 2 0-2: Hoek speelde zeker niet slecht, maar moest na de hervatting buigen voor de kampioen van vorig sei zoen. In de tweede helft leek de thuisploeg lange tijd tot een ver rassend resultaat in staat. Hal verwege werd een foutje in de verdediging afgestraft (0-1). Tien minuten voor tijd benutten de Rotterdammers een straf schop: 0-2. Terneuzense Boys-Tricht 1-1: Een aantrekkelijk duel. Na een 0-0 ruststand kwam de thuis ploeg het best uit de startblok ken. Sandra van Steenbergen tekende met een mooi lobje voor 1-0. Nadat Debbie Bakker een mooie kans onbenut had gela ten, kwam Tricht na een kwar tier op gelijke hoogte: 1-1. Beide teams kregen daarna nog kan sen, maar slaagden er niet in om te scoren. Kampioen Oost-Zeeuws- Vlaanderen üoor Michel Verberkmoes \XEL - Timothy Poppe is de rinnaar geworden van het eer- ite Oost Zeeuws-Vlaamse ten- ïiskampioenschap. In de finale vees hij Reggie Bun terug: 7-6 1-1. In de C-categorie waren Alexander Bauwens en Fanny iool de sterksten. ix de B-categox-ie stonden in de lovenste helft twee Cl-spelers egenover elkaar in de halve fi- iale. Reggie Bun won dit duel Tennisduo van DOW wint toernooi TERNEUZEN - Het team van DOW 2 speelde een hoofdrol tijdens het Ki- wanistoernooi in Terneu zen. Zowel in de mannen- dubbel als in de vrouwendubbel was het team van DOW de stex-k- ste. In het gemengddubbel was het team van De Bokx oppermachtig. In de finale van de rnan- nendubbel stonden Ax'ie Blaak/Dominique Assel- man tegenover Roland de la Ruelle/Hans van der Klooster: Het duel werd gespeeld over twee maal 20 minuten. Blaak/Assel- man wonnen het eerste deel met 5-3, teiwijl ze in het tweede deel ook de beste bleken: 6-4. Anouschka Asselman- /Claudia Vermunt won nen het vrouwendubbel via een nipte overwinning op Isabella van Damme- /Monique van der Plasse, die uitkwamen voor Ga rage Verbrugge. In het eerste deel waren Van Damme/Van der Plasse met 3-4 net iets stérker, maar in het tweede deel kwamen Asselman/Ver- munt sterk terug en won nen ze met 4-2Jacqueline de Bokx/Raymond van der Zeijst waren in het ge- menddubbel veel te sterk voor het team van de Sprangers. Tegen Edith Brandt/Edwin Sinke wonnen ze met 7-1 en 7-2. met 6-4 en 6-3 van Ronny van Kessel uit Terneuzen. De andere halve finale ging tussen Timo thy Poppe en Tom Huis. In een duel waarin hard, maar soms ook onbesuisd werd geslagen trok Poppe met twee maal 6-4 aan het langste eind. Vastheid In de finale tegen Bun bleek Poppe niet opgewassen tegen de vastheid van zijn tegenstander. Bun probeerde vooral het spel te vertragen en Poppe was niet bij machte om in zijn eigen tempo te blijven spelen. De eerste set ging vrij gelijk op, maar bij een 6-5 voox-sprong, mocht Bun de set uitserveren. De tweede set bleek een formaliteit voor Bun: 6-1. Alexander Bauwens was in de C-categorie een klasse apart. Nadat hij in de halve finale met 6-2 en 6-2 van Pascal van Poec- ke had gewonnen, wees hij in de finale Gino Roctus terug met 6- 2 en 6-1Roctus had zich via Cor de Jonge in de finale geplaatst. Bij de vrouwen in de C-catego- rie ging de overwinning naar Fanny Kool. Zij was in de finale duidelijk de baas over Muriel Boddaert uit Sas van Gent: 6-1 en 6-3. Overige winnaars werden: Mi- chiel van der Windt (HE Dl). Desiree de Schepper (HE D2), Bianca d'Hooghe (DE Dl), Jen nifer Dubbeldam (DE D 2), Nan cy Verstraeten/Gino Roctus (GD C), d'Hooghe/Bogaert (GD Dl) en Dutree/Bruinings (GD D2). Schoondijke In Schoondijke werd Bai't Gorthmanns winnaar van het mannenenkel. In de finale wees hij ChristiaanTrapman met 6-2, 4-6 en 6-4 terug. Bij de vrouwen ging de zege naar Anouscka Willemsen. Zij had geen moeite met Klaver: 6-2 en 6-2. Het mannendubbel werd gewonnen door Harry Riemens/Paul van Waterschoot. Zij waren met 6-2 en 6-3 te sterk voor het Aarden- burgse duo Tom de Clerck/An thony Trapman. Voor Aarden burg was wel het duo Christianne Vriends/Rita de Clerck succesvol. In de finale kenden ze alleen in de eerste set problemen met Van der Linden- /VanPamelen: 7-5 en 6-3. In het gemengddubbel ging de over winning naar Miranda Buyck/Tony Seen via een 6-4 6- 4 zege op het koppel De Looff/- Riemens. Het is nog feest in Axel. Joep Frusch heeft zijn ploeg op 1-0 gezet. Tot vijf minuten voortijd hield de voorsprong stand. Daarna sloeg Moerse Boys toe: 1-2. foto Peter Nicolai Moerse Boys slaat in laatste vijf minuten toe door Peter van Kouteren AXEL - Vier minuten voor het einde waande Axel zich gisteren dankzij een nipte voorsprong (1-0) zeker van winst in een duel dat geen winnaar verdiende. De druiven waren dan ook zuur, toen scheids rechter Van Ree uit Kaatsheuvel ruim vijf minuten later het laatste fluitsignaal blies. Niet Axel, maar t egenstander Moer se Boys vierde feest. De Brabanders sloe gen in de slotfase onverwacht twee keer met succes toe: 1-2. Het kwam niet eens als een mokerslag aan, omdat iedereen het erover eens was dat de bezoekers ten minste een punt ver dienden. Moerse Boys had gedurende de tweede helft voortdurend een overwicht, maar slaagde er niet in om kansen te cx-ee- ren. De manier waarop de twee doelpun ten ontstonden, getuigde ook al niet van een surplus aan klasse. De gelijkmaker kwam uit een schot, dat in de Axelse de fensie van richting werd verandex-d. En aan het tweede doelpunt gingen een paar dure missers in de Axelse defensie vooraf. Vooral daarom vertrok Moerse Boys als een dief in de nacht. De Brabanders besef ten dat drie punten wel een heel erg rijke lijke beloning was voor een pover partij tje, waaxin de ploeg voor rust het initiatief aan Axel had moeten laten. De bezoekers werkten met een grote inzet na rust aan een ovexwicht, maar deden dat zo fanta sieloos en voox'spelbaar, dat Axel veertig minuten lang geen moment in gevaar kwamBovendien kwamen de gasten di- verse keren met de schxik vrij, toen Axel na de hervatting met snelle uitvallen plot seling voor het Brabantse doel opdook. Maar ovexialsituaties waren gisteren aan de Axelse spitsen niet besteed. Behendigheid Ivan van de Vij vere had koxl na rust 2-0 op zijn schoen, nadat hij zich op kracht en met veel behendigheid van drie Braban ders had ontdaan De gemakkelijk sco rende en vaak in de frontlinie opduikende middenvelder stuitte echter van dichtbij op doelman Van Beek. Daarna doken met name Niki de Wolff, Gino van de Broecke en later ook invaller Jordi van Bunderen gevaarlijk op voor het Brabantse doel. Maar keer op keer misten de Axelaars het overzicht om de kansen uit te spelen. Trai ner Rinus Zegers: „Als je die kansen be nut, kom je op 3 of 4-0. Maar het was een ramp van voor." Omdat de Axelse voorwaartsen het niet konden opbrengen om al in een vroeg sta dium te storen, werd de thuisploeg in de tweede helft ver op eigen helft tei'ugge- drongen. „We bikkelden niet en gaven het initiatief uit handen", stelde Zegers met recht en gelaten vast. Het veldoverwicht van de Brabanders leveide evenwel geen uitgespeelde mogelijkheden op. Daar door leek Axel, dat vroeg in de wedstrijd door een fraai doelpunt van Joep Frusch op 1-0 was gekomen (hij rondde een goede aanval van Mullaert en La Gx-andonberis pelijk met het hoofd af), met de schiik vrij te komen. Dat optimisme bleek voor de Axel-aan- hag echter gestoeld op valse hoop. Ri chard Driessens (1-1) en Reg van Tichelt (1-2) profiteerden kort voor tijd van twee momenten van onachtzaamheid op de lin kerflank. van onze sportredactie PHILIPPINE - Na twee neder lagen en een zwaar bevochten gelijkspel verzekerde Philippi ne zich gisteren in de vierde klasse A van de eerste overwin ning. De formatie van Ruud Cornelis keek bij rust tegen hek kensluiter Koewacht tegen een achterstand aan (1-2), maar liep na de hervatting uit naar een ruime overwinning: 5-2. Met de zege nam de selectie van Cornelis sportieve wraak op zichzelf, nadat een week eerder een wanprestatie was geleverd tegen IJzendijlce. „Daar wax-en ze zelf toch ook een beetje van geschi-okken", vertelde de trai ner na afloop. „Ik had er vorige week eerst geen verklaring voor; maar later begreep ik dat een man of acht, negen tot vijf uur onder de morgen op de Nisse- hut-feesten in Sluiskil had gelo pen. Dan krijg je als trainer en als vereniging een klap ixx je ge zicht. Er wordt bij Philippine goed voor de spelers gezorgd. Dan moeten ze er zelf ook wat voor over hebben." Die wijze woorden misten in de ontmoeting met Koewacht hun uitwerking niet. Belust op spor tieve revanche keek Philippine tot twee keer toe tegen een ach terstand aan (Johnny Lensen scoorde vroeg in de wedstrijd 0- 1 en op slag van xoxst 1-2). Die nadelige marge werd na de her vatting door een keihard wer kende thuisploeg weggepoetst. Het moet gezegd dat Koewacht trainer Rudy Rietjens vier niet onbelangrijke spelers miste. Carlo van Grembex-ghe, Jacky van Nieulande, Danny Vlassen- rood en Pascal Lensen bleven geblesseex'd aan de kant. Boven dien had Cornelis als trainer een gelukkige hand met zijn wissels. Harry Vermeire ruimde het veld voor Ostar Dieleman en Paul Floors kwam exin voor Dethlef Pieters. Flooi's was nog maar net warm, toen hij na de gelijkmaker van Marnix Schieman (2-2) Philip pine voor het eerst op voor- sprong zette: 3-2. Dat was het sein voor de thuisploeg om door te drukken. Mamix Schieman tekende voor 4-2 en schoot daarna een strafschop op de lat. Nadat nog eens paal en lat Koe wacht hadden bijgestaan, be paalde Ostar Dieleman tien mi nuten voor tijd de eindstand op 5-2. door Aector Dooms TERNEUZEN - Biervliet en Groede deden gisteren goede zaken in de vijfde klasse van het amateurvoetbal. Biervliet won met 5-2 de derby tegen SDO en Groede behaalde een knappe 3- 2 winst tegen Robur. Schoondij ke leed een 2-0 nederlaag tegen Lewedorpse Boys. Noormannen had geen moeite met Terhole: 5- 1. Biervliet-SDO 5-2: In de eerste helft kon SDO gelijke tred hou den, maar daarna drukte de thuisclub door. SDO kwam op 0-1 door Frank Haulez, maar Ralp Baumgax-te boog de ach- terstand in een 2-1 voorsprong om. Vlak voorrust scoorde Hau lez zijn tweede treffer: 2-2. In de tweede helft een sterker Bier vliet. Via doelpunten van Pascal Wedage en Baumgarte pakte de ploeg van trainer Jean-Pierre Hubi'egsen de terechte winst. Groede-Robur 3-2: De geluk kigste ploeg won in deze aan trekkelijke wedstrijdBram Vex-cruysse opende de score, waarna Clifton Brasdorp voor de gelijkmaker tekende Nog voor de rust scoorden beide ploegen nog een keer via Vin cent Peenen (Robur) en Davy Maes (Gi'oede) uit een straf schop. In de tweede helft be paalde Vercruysse met zijn «tweede doelpunt de eindstand op 3-2. Lewedorpse Boys-Schoondijke 2-0: De Zeeuws-Vlamingen ble ken niet opgewassen tegen een fanatieker spelend Lebo. Schoondijke werd geveld door twee doelpunten van Marcel Rooze. Noormannen-Terhole 5-1: Bij de rust was de stand 3-1 door doelpunten van Jeroen de Witte, Jacky Minderhoud en Menno Jongepier voor Noormannen. Tussendoor maakte Jean-Paul Eggermont voor Terhole gelijk. In de tweede helft bezegelden Henk Wielemaker en Kees van SI gem het lot van Terhole: 5 -2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 29