De Cliëntenadviseurs. S-kek by m/ipsjt Ut ej> qls kne&Aan/sUi trperafinr. bdé mh fkwp tefisV m PHILIPS Zorgcoördinator m/v GroenRijk Habo Renesse Medewerke tuincentrum m/v GroeKRij< enthousiaste administratieve kracht/systeembeheerder m/v Automatiserings specialisten Enquêteurs m/v ~ir randstad uitzendbureau ABN AMRO Bank zoekt: ABNAMR0 De bank 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1S» Zorgcentrum Ten Anker te Tholen biedt naast huisvesting ook verpleeg huiszorg, dagbehandeling en verzorgingshuiszorg. Het zorgcentrum is onderdeel van de Oosterschelderegio SVRZ. Het zorgbeleid voor 120 bewoners gaat uit van de persoonlijke zorgbehoefte van de bewoner. Per 1 januari 1998 zoeken wij voor de psychogeriatrische afdeling Vliedberg een voor fulltime dienstverband (36 uur per week) De zorgcoördinator geeft leiding aan 15 medewerkers (9,5 FTE) en biedt samen met hen dagelijkse zorg aan 15 bewoners. Functie-inhoud: het participeren in de bewonerszorg en het verrichten van verplegen de en verzorgende werkzaamheden; de werkzaamheden op de afdeling zo organiseren dat zorgplannen en het zorgbeleid op systematische en multidisciplinaire wijze tot stand komt; medewerkers motiveren en begeleiden bij multidisciplinaire samen werking; voorwaarden scheppen voor bewoners en personeel ter bevordering van een goed woon-, leef- en werkklimaat; verantwoordelijkheid voor de inzet van mensen en middelen; het verrichten van weekenddiensten voor het totale zorgcentrum, vol gens schema. Functie-eisen: Diploma verpleegkunde A en/of B aangevuld met een manage mentopleiding, of HBOV; kennis van de psychogeriatrische zorgverlening; ervaring in leidinggeven, kunnen delegeren; een enthousiaste en inspirerende persoonlijkheid die uitnodigt tot samenwerking. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring vindt plaats conform FWG 45 van de CAO- Ziekenhuiswezen en bedraagt minimaal 2.804,- en maximaal 4.558,- bruto per maand op fulltime basis en afhankelijk van erva ring. Het contract wordt in eerste instantie aanqeqaan voor één jaar, tot 1/1/1999. Wilt u meer informatie of heeft u interesse in deze vacature? Informatie kunt u inwinnen bij mevrouw M. A. van Kuijk, afdelingshoofd, of bij de heer A. J. Gulden, manager zorg. Beiden zijn te bereiken onder nummer 0166-602950. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan Oosterschelderegio SVRZ, afdeling PO&O, t.a.v. Anne Baron, Postbus 101, 4460 AC te Goes. Ten Anker GroenRijk kenmerkt zici in de markt door een specialisme in groen en water. GroenRijk richt zich op ie ware tuinliefhebber, die bij het tuincentrum terecht kan voor een zeer geveieerd assortiment aan tuin- en kamerplanten alsme de een zeer uitgebreid issortiment aan vijverartikelen. Momenteel werken bijna 45 tuincentra in bderland met de slogan 'GroenRijk, het Rijke tuinle- ven'. GroenRijk Habo Reness vraagt met ingang van direct voor de buitenafdeling een fulltime De functie Voor de afdeling tuinpinten zoeken wij een medewerker metVI.Tu.S. of een gelijkwaardige opleidirg. Leeftijd max. 21 jaar Ervaring bij andere tiincentra is een pre. Commercieel inzichtris van groot belang en wij verwachten cat de klanten vriende lijk en vakkundig te ./voord gestaan wor den. De medewerker kan goed werken in team verband. Wij bieden Een baan met toekomstper spectief in een groeiend bedrijf. Een plezierig team om in te werken. Honorering en arbeidsvoorwaarden in over eenstemming met de zwaarte van de functie. Je reactie Denk je de juiste man of vrouw te zijn voor deze functie, solliciteer dan schriftelijk aan: GroenRijk Habo Renesse t.a.v. Dhr. J. Oudesluys Hogezoom 100 4325 CJ Renesse De Stichting Dagcentra Oosterschelde is een interlevensbeschouwelijke organisatie die activiteiten aanbiedt aan kinderen en volwassenen met een verstandelijke handicap. Samen met vier andere stichtingen in de gehandicaptenzorg vormt de SDO op 1 januari 1998 een nieuwe stichting. Voor de facilitaire afdeling van deze stichting zijn wij op zoek naar een: De facilitaire afdeling die al op 1 oktober a.s. van start gaat, verzorgt het secretariaat, de salarisadministratie en personeelszaken. De afdeling draagt tevens zorgt voor de fi nanciële advisering en de verslaglegging. De facilitaire afdeling is in opbouw. Verschillende onderdelen moeten verder worden ontwikkeld, zoals onder meer de automatisering en informatievoorziening ten behoeve van de nieuwe organisatie. Wij zoeken een medewerker die samen met enkele collega's een onderdeel van de fi nanciële verslaglegging voor zijn/haar rekening neemt en daarnaast het systeembeheer verzorgt. Deze veelzijdige functie is voor een bepaalde tijd van één jaar. Vervolgens is de moge lijkheid aanwezig dat een overeenkomst wordt aangeboden voor onbepaalde tijd. Functie-eisen: functioneren op ten minste MBO-niveau; aantoonbare ervaring in de administratie en automatisering; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren; een grote mate van creativiteit en accuratesse. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehan dicapten en overeenkomstig de zwaarte van de functie. Voor nadere Informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Moerdijk, hoofd economi sche en administratieve dienst (tel. 0113-212020). Sluit deze functie aan bij uw ambitie, ervaring en mogelijkheden, dan zien wij graag uw schriftelijke reactie uiterlijk woensdag 1 oktober tegemoet. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdagmorgen 9 oktober. U kunt uw brief richten aan de heer J. Hulstein, directeur, Postbus 2160 4460 MD in Goes. Harinck Automatisering B.V. is een gespecialiseerd software-house met als doelstelling het leveren van Oracle diensten en producten van topkwaliteit. In verband met het toenemend aantal projecten zoeken wij of die daartoe willen worden opgeleid voorvast of freelance dienstverband. Stuur of fax uw uitgebreide c.v. naar Harinck Automatisering B.V., Kropkreek 20. 4465 AJ Goes. Tel. (0113) 228179, Fax (0113) 229181. voor een onderzoek in Zierikzee. Bij voorkeur hebt u ervaring. U bent in ieder geval beschikbaar op 30 september. Informatie: (0113) 22 04 80, Manuela Kreulen Goes, Piet Heinstraat 3 tempo-team uitzendbureau Pijpfitters m/v Voor diverse relaties willen wij graag in contact komen met gemotiveerde pijpfitters. Van kandidaten verwachten wij dat zij zelfstandig kunnen werken, (isometrïsch) tekening kunnen lezen, leidingen en pijpen kunnen inmeten, bochten en aftakkingen kunnen maken en flenzen monteren. Verder verwachten wij van kandidaten dat zij flexibel zijn ingesteld met betrekking tot werktijden en locaties. Bent u op dit moment óf op korte termijn beschikbaar, neem dan contact met ons op om een afspraak te maken! Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. 2e Automonteur m/v Wij hebben per direct werk voor een jonge en gemotiveerde 2e automonteur. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het controleren, repareren en onderhouden van personenauto's. De opdrachten voert u zelfstandig uit, maar u werkt wel onder leiding van een eerste monteur. Deze boeiende en afwisselende baan biedt volop mogelijkheden indien u door wilt groeien binnen een gerenommeerde organisatie. Bent u in het bezit van het diploma LTS-Motorvoertuigentechniek én hebt u aansluitend de primaire opleiding gevolgd, neem dan contact met ons op! Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Constructiebankwerker/Lasser m/v Werk genoeg voor all-round vakmensen! Bent u die constructiebankwerker/ lasser die wij zoeken, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Wij kunnen u per direct aan een boeiende baan helpen bij een kwaliteitsbedrijf op Walcheren. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig onderdelen van metalen constructies vervaardigt,'aan de hand van werktekeningen. Technieken als snijbranden, buigen, boren en slijpen beheerst u "met uw ogen dicht". Montage en lassen zijn ook twee van uw talenten. Uiteraard hecht u een groot belang aan veilig werken. Graag vernemen wij uw reactie Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. De bank. ABN AMRO telt meer dan 60.000 mede werkers, zo'n 1000 kantoren in Nederland en ruim 600 buitenlandse vestigingen. Daarmee behoort de bank tot de vijftien grootste ter wereld. Het kantorennetwerk in Nederland is opgedeeld in regio's die op hun beurt weer rayons tellen. Zo is de regio Zuid West onder verdeeld in 22 rayons, van midden-Brabant (Tilburg) tot en met de provincie Zeeland. Ook de rayonkantoren in Zeeuws-Vlaanderen, Hulst, Oostburg, Sas van Gent, Sluis en Terneuzen maken deel uit van de regio Zuid West, waarvan het regiokantoor is gevestigd in Breda. Functie. Als cliëntenadviseur bent u het aanspreek punt van een aantal eigen relaties. Met raad en daad zult u hen ter zijde staan, onder andere bij het uitbouwen van de beleggingsportefeuille. Uitgangspunt is telkens de totale behoefte van de cliënt. Dat zal voor u de leidraad zijn bij het advies dat u geeft over bankproducten en tevens bij de verkoop ervan. Verder beschikt u over een 'antenne' die u in staat stelt de afzetmogelijkheden van bankproducten te signaleren en te benutten, zo nodig in samenwerking met specialisten. Tot slot kunt u uw talenten op het ge bied van marketing en relatiebeheer gestalte geven bij het opstellen en uitvoeren van het marktbewerkingsplan en het bestaande relatieplan. Voor deze functie is de stand plaats een van de rayonkantoren in Zeeuws-Vlaanderen. Profiel. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij mensen die de uitdaging aandurven. Daarvoor is een HBO werk- en denkniveau vereist, aangevuld met op leiding en/of ervaring in het effectenvak en opties. •Maar ook resultaatgericht en zelfstandig werken zijn kwalificaties die op u van toepassing zijn, evenals cliënt en servicegerichtheid. U bent bereid zich verder te bekwamen door het volgen van cursussen. Uw kennis van de Franse taal is redelijk. Beloning. ABN AMRO biedt u een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% vakantietoeslag, een 13e maand, winstuitkering, een bijdragevrije pensioenregeling en goede opleidings faciliteiten. Sollicitatie. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met, curriculum vitae naar ABN AMRO Bank NV', Perso- neelsadviesdienst Regio Zuid West Nederland, t.a.v. dhr. H. Alt, Markt 7, Postbus 266,4330 AG Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. C. Dons, Rayondirecteur Sluis, tel. 0117-475310. ABN AMRO is een breed georiënteerde bank met een sterke positie in Nederland en het buitenland, omvangrijke en uiteenlopende cliënten en hoog gekwalificeerd personeel. ABN AMRO is solide en veel zijdig. Een vooraanstaande bank van internationale standing en reputatie. Mechanisch Operator Philips Lighting Roosendaal heeft een eigen glasfabriek. Daarnaast zijn er drie productie units: Special Fluorescent, TL-Standaard en Spaarlampen. Special Fluorescent maakt kleine series van bijzondere TL-lampen, bijvoorbeeld voor kopieerapparaten en ziekenhuizen. Bij TL-Standaard worden zeer grote aantallen TL-lampen voor verlichting gemaakt. Je baan Je nieuwe baan is bij Special Fluorescent ofTL-Standaard. Samen met je collega's in de 3/5-ploegendienst zorg je ervoor dat de productie optimaal verloopt. Je bent zelf ver antwoordelijk voor eenvoudig onderhoud aan je machine(s) en voor het oplossen van kleine storingen. En jouw ideeën over hoe het werk beter, veiliger of nog milieuvriendelijker kan, zijn altijd welkom. Voor al dat soort zaken kun je terecht bij je ploegleider. Overigens staan er allerlei opleidingen tot je beschikking, dus wellicht groei jij zelf wel door tot ploegleider. Wie zoeken we? Een MTS. of LTS c/D-diploma heb je in ieder geval op zak. Het liefst ook het vakdiploma Vapro A/B, of je bent bereid dit alsnog te halen. Werkervaring is meegenomen, maar je gevoel voor techniek en snel problemen kunnen oplossen zijn veel belangrijker. Je bent kritisch en probeert dus je werk steeds beter te doen. Natuurlijk kunnen je collega's op je bouwen. Philips Lighting Roosendaal is het wereldwijde kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen- groep. Naast de productie van deze lampen is Roosendaal verantwoordelijk voor nieuwe producten en productieprocessen. Bovendien worden er nieuwe machines voor de fabricage van TL- en Spaarlampen ontwikkeld en deels ook gebouwd. In de eigen glasfabriek worden de buizen voorTL-lampen geproduceerd. Het bedrijf heeft drie afzonder lijke productie-units voor Standaard TL, SpecialeTL (Special Fluorescent) en Spaarlampen. Bij Philips Lighting Roosendaal zijn circa 1.400 medewerkers in dienst. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer P. Hellemons, productieleider PU SF, telefoon (0165) 577 552, of de heer L. Enthoven, productieleider TL-Standaard, telefoon (0165) 577 277. Als je solliciteert, vergeet dan niet in de brief te vermelden waarom je bij ons wilt komen werken, wat je opleiding is en of je al werkervaring hebt. Stuur je brief naar Philips Lighting, ter attentie van mevrouw L. Vos, Personeelschef, Sociale Zaken, Zwaanhoefstraat 2,4702 LC Roosendaal. Er kan gebruik worden gemaakt van een capaciteiten- en persoonlijkheidstest.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 24