Goes mist afmaker tegen VOAB Middelburg buigt voor RCS Verdiende zege van Luctor op Koewacht Axel slagvaardiger dan Vlissingen: 4-1 Apollo en Nieuwdorp nemen voorsprong Hard werken volstaat niet voor Zeeuwen in thuisduel: 0-3 Geen arbiter bij Oostkapelle Zware nederlaag Vlissingen Kloetinge op de valreep onderuit Middelburg Al aan de leiding Moerman en Risseeuw op dreef Anjolie Wisse slaat dubbelslag Strijdende Van Lare tweede Benauwde zege brengt Domburg aan leiding Terneuzen mist koele afmaker Gelijkspel tegenstander Roda JC uitslagen Zonnemaire 1 omgedoopt in Zonnemaire 2 door Dennis Schouten GOES - Hij vindt discipline en vechtlust heel belangrijk. Goes- trainer Hugo Barends zei in de aanloop naar de competitie al dat deze elementen onmisbaar zijn om in de eerste klasse te j overleven. Goes toonde gister middag in het thuisduel met VOAB een overdosis inzet, maar bleef opnieuw zonder punten: j 3-0. Het was niet bijster hoogstaand wat de thuisploeg het eigen pu bliek voorschotelde, zo moest Barends later erkennen. Hij was wel tevreden over de inzet die zijn manschappen aan de dag legden. En inderdaad waren de Goesenaren. op het eerste kwar tier na, bereid bikkelhard voor elkaar te werken. Goes toonde met vloeiend lo pende aanvallen bij vlagen zelfs dat het in de eerste klasse op den duur best redelijk uit de voeten kan komen. De Brabanders combineerden beter en hadden veel meer balbezit, in voetbal lend opzicht hoefde Goes niet veel onder te doen. Het eerste kwartier was duide lijk voor VOAB. Hans van Hui gevoort (twee keer), Paul Gom- ';j door Jos van Belzen tl VLISSINGEN - Na twee speel ronden zijn in de vierde klasse j] nog twee ploegen zonder punt- 2 verlies. Breskens behaalde, na de ruime 5-0 overwinning van J vorige week, nu een krappe 2-1 i zege op Philippine. Het pas ge- promoveerde Clinge behaalde een 4-2 overwinning op Sluiskil. Luctor'88-Koewacht 2-1: Een beter Luctor'88 kwam halver wege de eerste helft verdiend op voorsprong door Richard Men heer. Ondanks een voortdurend overwicht waren er weinig uit gespeelde kansen. Een kwartier voor tijd kwam Koewacht min of meer verrassend langszij door Danny Vlassenrood, die vanaf elf meter geen fout maak te. Twee minuten later maakte Arno Olierhoek met een treffer vanaf zo'n 25 meter een einde aan de illusies van de gasten, 2- 1. Grenswachters-Hansweertse Boys 0-0: In een gelijkopgaande eerste helft kregen beide teams enkele kansen waaruit niet ge scoord werd. Na de rust was de thuisploeg sterker, maar Hans- weertse Boys dat vier basisspe lers miste. was ook enkele malen gevaarlijk. Beste kans hierbij was voor Jim Eischman die oog in oog met de Grenswachters- doelman verzuimde te scoren. Steen-Zierikzee 1-1: Beide ploegen hadden voor rust hun kruit verschoten. Door doel punten van Mark Gevers en Stein Meersman was de eind stand halverwege de wedstrijd al bereikt. In de tweede heïft waren de Zeeuws-Vlamingen meer in balbezit en kregen zij ook de beste kansen. Gescoord werd er echter niet meer. IJzendijke-Hontenisse 2-2: Voor rust waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, maar kwam de thuisploeg op voor sprong door Adri van Hanegem. In de tweede helft was Honte- nisse de betere ploeg, hetgeen al snel leidde tot de gelijkmaker van Edward Tieleman. Tegen de verhouding in kwam de thuis ploeg een kwartier voor tijd weer op voorsprong door een benutte penalty van Adri van Hanegem. Drie minuten later bepaalde Danny Pauwels de eindstand op 2-2, Philippine-Breskens 1-2 (1-2). 1. E. Osmanovski 0-1, 25. De Putter 1-1, 40. Faes 1-2. Scheidsrechter W Broekhoven (Middelburg). Aantal toeschouwers: 160. Gele kaart: Tol lenaar, Pielaat, Bosnia (allen Philip pine) Boeckhout en Nöthen (beiden Breskens). Clinge-Sluiskil 4-2 (2-2). 14. J. Ras 1-0, 27. T. Helskens 1-1, 34. D. Ver linde 1-2,38.1. Hoefnagels 2-2. 67. J. de Visser 3-2, 86. E. Coenen 4-2. Scheidsrechter: E. Blommaert uit Sas van Gent. Gele kaarten: D. Ver linde en A de Meij (Sluiskil), P. Delf- orge (Clinge). Toeschouiuers 175. mers en de voormalige RKC- prof Rob van der Kaav konden het veldoverwicht echter niet in een voorsprong uitdrukken. Goes kon daar via Rinze Back - de middenvelder was de ver vanger voor Ron Brusket, die te veel hinder ondervond van een liesblessure - en Ron de Vos in het eerste part een paar kleine kansen tegenover stellen. Euvel Het grootste euvel, zo moest Hu- go Barends vaststellen, is dat Goes die kansen niet in treffers weet om te zetten. Zoals de de butant vorige week tegen BW- /Verachtert (3-1) de scorings kansen ook al onbenut liet. „Ik mis een koele afmaker", erken de de trainer van Goes. „Iemand die de bal er makkelijk inprikt." Een speler als John Adriaansen bijvoorbeeld. De linkermidden velder van de Brabanders was vier minuten na de rust alert toen hij de bal in het zestienme tergebied uit een voorzet van Roul van Grinsven voor de voe ten kreeg. Adriaansen ver schalkte vervolgens Goes-doel- manErik Versluis: 0-1. In een poging om na die achter stand meer druk vanuit het mid denveld te creëren, liet Barends verdediger Mart van de Guchte een linie doorschuiven. Van de Guchte, die vórige week in het duel met Verachtert nog twee gele kaarten opliep, kreeg een uitgelezen kans om te scoren. Hij faalde echter in de afron ding. Van de Guchte leverde on gewild wel een belangrijke bij drage aan het tweede doelpunt van VOAB. De aanvoerder tikte Paul Gommers in het straf schopgebied onderuit, waarna Corné de Kok in de 68e minuut het vonnis velde (0-2). Goes kon daar aanvallend via onder an deren Eric de Groene en Michel Jonkman een paar scoringskan sen tegenover stellen, doelpun ten leverden het niet op. Vrije trap Een kwartier voor het einde kreeg de thuisploeg via een indi recte vrije trap in het straf schopgebied de beste mogelijk heid om te scoren. Doelman René Eckels nam het leer in han den op een terugspeelbal. Het schot van Van de Guchte werd op de doellijn gestopt. „Het had de ommekeer kunnen beteke nen," verzuchtte Barends na af loop. Het heilige vuur was daarna verdwenen bij zijn troepen, die in de laatste minuut de bezoe kers verder zagen uitlopen. Rechtsback Lourens Embregts bracht de 0-3 op het scorebord. Jan Willem de Kok moest bij Goes overigens met een ham stringsblessure het veld verla ten. Goes-VOAB 0-3 (0-0). 49. Adriaan sen 0-1, 6S. Kok 0-2. 90. Embregts 0- 3. Scheidsrechter: C.W. Bos (Vlissin- gen). Aantal toeschouiuers: 325. Ge le kaarten: Van de Guchte en De Groene (Goes), Rosenberg, Huigen voort. Van der Kaay en Van Grins ven (VOAB). Serge Berrevoets van Goes (rechts) baant zich een weg door de verdediging van VOAB. foto Willem Mieras OOSTKAPELLE - De vrouwen van Oostkapelle kwamen niet in actie omdat de arbiter niet op kwam dagen. Vervelender was dat voor tegenstander RKVCL. dat voor niets vanuit Maastricht naar Walcheren was gekomen. VLISSINGEN - Elftalleider Chris Bomer van het vrouwen team van VC Vlissingen moest ver terug in het geheugen om zich een 1-8-afstraffing te herinneren. Tegenstandster Tricht bleek zich toch wel wat versterkt te hebben en het was voor het huidige Vlissingen duidelijk een maat te groot, Sonja van Eenenaam kon bij 0-3 nog wel tegenscoren, maar echt in ge vaar was Tricht nooit. KATWIJK - Vier minuten voor tijd was het bij de vrouwen wedstrijd Quick Bovs-Kloetinge nog 0-0. Een behoorlijke verdedigingsfout leverde toen 1-0 op en in de blessuretijd werd het zelfs nog 2-0. Uiteindelijk dus een teleurstellend re sultaat, te meer omdat in de eerste helft de Kloetingse voor- waartsen tot twee keer toe alleen voor de Quick Boys keepster waren verschenen. NIJMEGEN. Ook NEC Al bleek niet bij machte Middelburg A1 af te stoppen. De Middelburgse junioren hadden in de ge hele wedstrijd te Nijmegen de overhand, ook al omdat NEC al snel met 10 man verder moest. Het overwicht leverde pas hal verwege de tweede helft een doelpunt op. Nicolas Mohamed El Aminu was de gelukkige. Daarna kwam Middelburg niet meer echt in de problemen. Middelburg is met Willem II Al koploper in de eerste divisie B. BEVEREN - Tijdens een avondmeeting in Beveren hebben twee atletes van De Wielingen sterke prestaties geleverd. De 15-jarige Rachidia Moerman liep twee persoonlijke records. Op de 400 meter werd ze tweede in 62 seconden en op de 1500 meter verbeterde ze haar record naar 5.17.55. Haar club- en leeftijdgenote Rafke Risseeuw uit Schoondijke evenaarde haar persoonlijke record bij het verspringen (4.64 meter) en eiste daarmee de eerste plaats voor zich op. Bij het discuswer pen eindigde Risseeuw als vierde met 24.22 meter. HILVERSUM - Tijdens de Arena Games in Hilversum heeft atlete Anjolie Wisse uit 's-Heer Hendrikskinderen binnen een half uur twee titels op haar naam geschreven. Eerst won de 20-jarige atlete van het Utrechtse Hellas de 800 meter in 2.05.81. Een half uur later sloot ze de 400 meter als eerste af in 56.51. Wisse zal vanaf november niet in eigen land te bewon deren zijn. Ze heeft besloten in Curagao te overwinteren in verband met haar studie aan de Pabo. OOSTENDE - Atlete Terèse van Lare is bij de finale van de Belgische Superprestige run-bike-run als tweede over de streep gegaan. Niemand kon de Belgische Cristel van Eesbeek bijbenen, die met 10 minuten voorsprong op Van Lare finish te. De 48-jarige Sluise vocht met de Belgische Cyrilla de Baere een verbeten gevecht om die tweede plaats uit. De gehele wed strijdwisselden beiden vrouwen stuivertje, maar uiteindelijk trok Van Lare aan het langste eind in een tijd van 3.08.06. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een over tuigende 6-0 overwinning op Graauvv gaat Vogelwaarde sa men met Domburg aan de lei ding in de vijfde klasse. Bij de Walcherse ploeg kostte het wat meer moeite. Na een 4-2 achter stand werd toch nog met 4-5 ge wonnen van Hulsterloo. Ria W.-Walcheren 0-3: De Vlis- singers waren heer en meester in een sportief duel. Ondanks vele kansen stond het halverwege pas 0-1 door Ghalid Achekloff. N arut verdubbelde Moustafa Boutchich de score. Drie minu ten voor het einde was het Gha lid Achekloff die met zijn twee de treffer de eindstand op 0-3 bracht. Hulsterloo-Domburg 4-5: De thuisploeg kwam op voorsprong door Daah van Damme. Door twee treffers van Patrick Pro voost ging Domburg met een 1-2 voorsprong de rust in. In de tweede helft kwam Hulsterloo sterk terug en werd het 4-2 door Tommy Bleyenberg, Mario de Vos en Stefano de Vos. Via een zuivere hattrick van Wilco van TERNEUZEN - Het ambitieuze Terneuzen heeft zijn draai in de derde klasse nog niet gevonden. De hand van de nieuwe trainer Paul Telussa is ontegenzeglijk zichtbaar, maar een gebrek aan scorend vermogen kwam Ter- neuzen in de ontmoeting met HW'24 duur te staan. De rood zwarten leden in eigen huis een nederlaag: 2-3. HW'24 speelde verre van groots, was veel minder in bal bezit en stond meer dan eens met de rug tegen de muur. Indi viduele klasse en een surplus aan creativiteit leidden er ech ter toe dat de formatie van Ko Stoutjesdijk met de winst ver trok. De ploeg uit Hulst leidde bij rust met 1-2, leek na de ge lijkmaker van de thuisploeg rijp voor een nederlaag, maar stelde binnen een minuut orde op za ken. Aanvoerder Angelo Ver- braeken, die met een verbeten inzet spelend een voorbeeld was voor zijn ploeg, werd match winnaar van een duel dat geen verliezer verdiende. Temeuzen-HW'24 2-3 (1-2). 14. 0-1 Withagen;37. 0-2H.Rietjens;45.1-2 Magito (strafschop); 70. 2-2 Den Dekker; 71. 2-3 Verbraeken. Scheidsrechter: AM. Lindhout uit Goes. Aantal toeschouwers: 750. Zie ook pagina 21 Eijzeren wist Domburg de ach terstand nog om te zetten in een 4-5 overwinning. Renesse-Zeeland Sport 2-2: De Vlissingers kenden halverwege een comfortabele 0-2 voor sprong door twee treffers van FrisoHeijstek. Na de rust kwam Renesse langszij door Peter Moerland en Robert Tak. Kort voor het einde werd een treffer van Peter Moerland op advies van de grensrechter geannu leerd, hetgeen het startsein was voor een rommelige slotfase. Jong Ambon-Hoofdplaat 3-1: Een in de eerste helft veel ster kere thuisploeg kwam op een 3- 0 voorsprong door treffers van Ruy da Silva Gomez, Izaak Re- hatta en Romano Waisapy. Van af de strafschopstip bepaalde Robbie Jonkman de ruststand op 3-1. Na de rust waren de rol len omgedraaid. Ondanks enke le goede kansen scoorde Hoofd plaat niet. Zeelandia-Aardenburg 1-1: In een mat duel namen de Middel burgers een verdiende 1-0 voor sprong door Tim Hemelrijk. Na de was Aardenburg sterker, in middels met speler-trainer Henk Ottens in de gelederen. Halverwege de tweede helft was het deze invaller die zijn ploeg langszij bracht. Oostburg-Corn Boys 0-0: Beide ploegen waren het hele duel aan elkaar gewaagd. Voor beide doelen gebeurde er echter wei nig, met als logisch gevolg een 0- 0 eindstand. Vogehvaarde-Graauw 6-0: Zo als de uitslag al doet vermoeden, kende de thuisploeg een enorm veldoverwicht. Grote man was Michel Nieuwelink die drie maal scoorde. Bovendien was hij verantwoordelijk voor de strafschop waaruit Arno Wou ters de ruststand op 4-0 bracht. Doelpunten van Rudie Raas en Marco van Vlierberghe maak ten het halve dozijn vol. BEER-SHEVA - Hapoel Beer- Sheva, donderdag tegenstander van Roda JC in de eerste ronde van de Europa Cup voor beker winnaars, heeft zaterdag thuis gelijkgespeeld (1-1) tegen Mac- cabi Tel Aviv. Na vijf duels in de Israëlische competitie neemt Beer-Sheva de elfde plaats in met vijf pun ten. Het was het tweede gelijke spel voor de ploeg, die tot nu toe een keer won. ANP Zorgelijke tijden voor trainer Houtepen door Kees Verkerke OOST-SOUBURG - Cees Houtepen heeft zorgen. De trainer van Middelbrug zag zijn ploeg zondagmiddag tegen RCS een 2-1 nederlaag lijden. In de eerste helft ging de Middelburgse verdediging hele maal de mist in, in het tweede part stuitte de ploeg op de sterk keepende Danny Ga- briëlse. Bovendien beëindigde Middel burg de wedstrijd met tien spelers. Khalid Boufrahi misdroeg zich grof tegenover scheidsrechter Vincent Roetenberg en mocht vroegtijdig vertrekken. Cees Houtepenmikte na twee wedstrijden wat al te gretig op de koppositie in de zon dag derde klasse, maar RCS - met de nieu we trainer Kees Hagesteijn - liet Middel burg een knieval maken op sportpark De Alblas in Oost-Souburg. In de 12e en 36e minuut scoorde Mart in Jansen twee fraaie goals voor RCS. Middelburgs centrale verdediger Ramon Gabriëlse werd daarna door Houtepen ge slachtofferd. Zijn plaats werd ingenomen door Harvey Sibeto, waardoor Jan de Rij ke een plaats mocht opschuiven. Houte pen verklaarde later: „Gabriëlse speelde als een scheermes. Ik heb gezegd dat hij drie kansen kreeg voor een basisplaats. Hij heeft er nu nog twee over." RCS speelde het spel in deze derby uiterst slim. Vanaf de eerste minuut zette het Middelburg vast op eigen helft. Nadat Martin Jansen en Wessel Vermeule al kan sen hadden verprutst namens RCS. was het in de 12e minuut wel raak. Jansen kreeg de bal uit een ingooi en slalomde langs drie verdedigers naar het doel van Lars Peeters. Simpel tikte hij de bal in de rechterhoek: 1-0. Na het doelpunt liet RCS zich terugzak ken op eigen helft. Middelburg zocht wel de aanval, maar het duurde tot de 30e mi nuut voordat Turan Dogarn het eerste ge vaarlijke schot loste. Het doelpunt viel aan de andere kant. Een corner van Wessel Vermeulen werd door Jansen verzilverd: 2-0, In de tweede helft domineerde Middel burg. Steven Seedo - de beste man op het veld- creëerde kans op kans. Maar zijn schoten gingen net over of naast het doel. Bovendien keerde Danny Gabriëlse niet alleen de schoten van Seedo, maar ook van Jorrit Schuurman. Pascal van de Ber ge en Piet Baan. Trainer Hagesteijn: „Hij keept inderdaad uitstekend, maar dat weten we al een tijd je." Het leed werd voor Middelburg nog groter toen Boufrai een strafschop claim de bij scheidsrechter Roetenberg en de ar biter zodanig beledigde, dat hij van het veld werd gestuurd. In blessuretijd scoor de Albert Slinger nog wel voor Middel burg. RCS-Mitldelburg 2-1 (2-0). 12 Jansen 1-0. 36. Jansen 2-0. 90. Slinger 2-1. Scheidsrechter. V. Roetenberg (Schoondijke). Aantal toeschou iuers: 400. Gele kaarten: Dogarn (Middelburg) en Jansen (RCS) Rode kaartBoufrahi (Middel burg). Jan de Rijke van Middelburg (links) wint een kopduel van RCS'er Richard Meulmees- ter. foto Lex de Meester door Jos van Belzen VLISSINGEN - HW'24 is na twee wedstrijden in de derde klasse de enige ploeg zonder puntverlies; de Hulstenaren wonnen in en tegen Terneuzen met 2-3. De Walcherse derby tussen RCS en Middelburg ein digde in een 2-1 overwinning voor de Souburgers. Axel won overtuigend met 4-1 van Vlis singen, terwijl Patrijzen met de zelfde cijfers ten onder ging te gen Moerse Boys. Axel-Vlissingen 4-1: Voor de rust waren beide ploegen aan el- kaar gewaagd, met als logisch gevolg een 1-1 stand halverwe ge. De gasten kwamen op voor sprong door Abdoe Ben Khed- da, die al snel voor 0-1 zorgde. Pabrik Dankaart zorgde even la ter voor 1-1. Breekpunt in het duel was het missen van een hele goede kans op 1 - 2 kort voor rust door Rob Post. Toen Ivan van de Vijvere kort na het begin van de tweede helft wel trefzeker was en 2-1 liet aantekenen, was het gebeurd met het verzet van de Vlissingers. Door treffers van Menno van Gremberghe en in valler Gino van de Broeke werd het een duidelijke 4-1 overwin ning voor de thuisploeg. Moerse Boys-Patrijzen 4-1: In doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal zijn Nieuwdorp en Apollo de eerste koplopers. Nieuwdorp versloeg DFS met 5-1 en Apollo klopte Krabbendijke met 2-1. Het sterk gestarte Borssele ver loor nu kansloos met 4-2 van Waarde. WVO-NOAD'67 4-3: De bezoe kers begonnen sterk en de 0-2 voorsprong bij de rust door doelpunten van Kees van Tigge- len en Jaap van Oudenaarden was verdiend. WVO zette daar na de zaak recht. Ronnie van de Rhee kon nog wel 3-3 maken, maar de niet helemaal verdien de winst ging tien minuten voor tijd naar WVO. Stavenisse-ZSC 2-7: Bernard de Rijke maakte na 3 minuten nog wel 1-0, maar ZSC bleek daarna toch veel te sterk. Peter Messemaker (3x) en Niels van de Moezel scoorden nog voor rust. Opnieuw Messemaker en van de Moezel maakten er daarna 1-6 van. Martin Neele scoorde 2-6 en 2-7. SVD-Zaamslag 0-0: De thuis club trapte een bal op de paal. Het was het enige wapenfeit in een teleurstellende wedstrijd, waarbij de gedegradeerde be- een gelijkopgaande eerste helft kwam de thuisploeg op voor sprong door Barry Gommers. Kort na rust zorgde dezelfde speler, wederom met een kop bal, voor 2-0. Patrijzen ging toen nog meer drukken, waar door er veel ruimte kwam voor de aanvallers van Moerse Boys. Maurice Vermeiren en Nagib Daoudi maakten hiervan dank baar gebruik en verdubbelden de voorsprong tot 4-0. Kort voor het einde maakte Colin de Jonge vanaf de strafschopstip geen fout en bepaalde hij de eind stand op 4-1. Capelle Braakhuizen KFC Oostkapelle Noad SC't Zand Unitas'28 RKVCL Sleutels WitRoodWit Rijsoord Herptse Boys Oliveo 2 110 4 110 0 3 110 0 3 110 0 3 2 10 13 2 0 2 0 2 10 10 1 2 0 111 2 0 1 1 2 0 111 2-6 Gravez. 1-0 2-6 Tern.Boys 1-0 2-6 Stedoco 2 2-0 2-6 Vlissingen 2-0 2-3 Botlek 2-0 2-3 zoekers nog het meest tegenvie len. Nieuwdorp-DFS 5-1: Tien mi nuten voor tijd kon DFS uit een strafschop van Gerben Gouds zwaard tegenscoren. Martin den Hamer en Ronald de Jonge had den toen al echter al allebei twee maal gescoord voor de thuis ploeg. Vlak voor tijd deed Ser- gean Celim dat ook nog. Waarde-Borssele 4-2: Martin van der Maas scoorde zowel 1-0 als 2-1. Jeroen Albrechtse en Remco de Bue maakten nog voor rust gelijk, maar de winst bleef verrassend in Waarde om dat daarna alleen Sjaak Koe man nog twee keer succesvol was voor de thuisclub. Apollo-Krabbendijke 2-1: Pe ter Braam scoorde halverwege de tweede helft 1-0. Martin Bal maakte 10 minuten voor tijd ge lijk, maar direkt daarna zorgde Richard van Belzen weer voor 2 - 1. Daarmee won Apollo, waar een gelijkspel de verhoudingen beter had weergegeven. Duiveland-Smerdiek 3-6: Na een half uur was het 2-0, door doelpunten van Remio Ducek en André van de Berge. Niels Hage bracht de stand terug tot 2-1 en Remie Potappel zorgde na de thee voor de gelijkmaker. Na een uur scoorde van de Berge dan nogmaals, maar in het laat ste half uur werd het door Niels Hage, een eigen doelpunt, Re- mie Potappel en Alex van de Reest nog 3-6 voor Smerdiek. Vrouwenvoetbal Eerste klasse A: Sleutels-SC't Zand 2-3, KFC-Oliveo 2-0, Rijsoord-Braakhuizen 1- 2, Capelle-Herpste Boys 5-3, Unitas'28- WitRoodWit 2-2, Oostkapel le-RKVCL scheidsr. n.o.g.. 1 1 3-2 2-0 4-6 1-3 Tweede klasse A: Quick Boys-Kloetinge 2-1, Vlissingen-Tricht 1-8, Botlek-Ter Leede 2 0-1. Hoek-Stedoco 2 4-3, Zwart Wit 2-Gravezande 3-0. Tricht Quick B. Hoek Derde klasse: Everstein-Woudrichem 1- 1, Serooskerke-Nieuwdorp 3-0, SVS'65- Papendrecht 5-2, Rijsoord 2-Zeeland Sport 0-1, EBOH-Sliedrecht 3-0. - - 23 2-2 EBOH SVS'65 2-6 Seroosk. 2-4 Everstein 3-4 WIK 2-3 Sliedrecht 2-3 Zeeland S. Woudrich. Papendr. Nieuwdorp Rijsoord 2 VLISSINGEN - Aan dc lijdensweg van het stan daardteam Zonnemaire is een eind gekomen. De ploeg die vorige week met 21-0 van Val Aan verloor, is door de KNVB alsnog toegelaten tot de rangen der reserveteams. Voor de Schouwse ploeg, die vorig seizoen 147 te gentreffers incasseerde, kwam afgelopen week het bericht van de KNVB als een geschenk uit de hemel. Donderdagavond hoor den de Schouwenaren dat Zonnemaire 1 werd 'om gedoopt' in Zonnemaire 2 en vanaf volgend week einde uitkomt in de reser ve vijfde klasse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 17