HOLTY 26 s provinciale zeeuwse c0uran1 w donderdag 11 september 1997 FASHION DAM 15-19, ZIERIKZEE O Open Huis Zaterdag 27 september Bezoek ons tussen 10.00 en 16.00 uur. Er is veel Beau ty nieuws en wij vertellen u er graag alles over. Oostenveegje 5 4317 AD Noordgouwe Telefoon 0111-401381 O Holty Fashion Dam 15-19 Zierikzee tel.: 0111-412816 Holty Fashion presenteert vol trots haar nieuwe najaar-wintercollectie. Veel gebruikte materialen zijn immitatie leer, immitatie suède, leer in_ stretch en tweed. Mooie kleuren in allerlei bruinschakeringen, bruin, beige, camel, cacao, chocolademelk, koffie, caramel en wolwit. Deze bruinen worden gecom bineerd met bleulavendel, lila en wit. Ook de romantiek van de zeventiger jaren is terug, diepe en gedempte kleurtonen, multicolor prints en geometrische vormen. U bent van Imrte welkom. O Stern Kosmetiek Zeeland Beautyfarm Oosterweegje 5 Noordgouwe tel.: 0111-401381 Op zaterdag 27 september kunt u een kijkje nemen in de salons van Stern Kosmetiek. Op die datum zullen veel schoonheidssalons in Nederland hun deuren open zetten, maar Stern Kosmetiek zal zeker uw bezoek meer dan waard zijn. Het uitgebreide programma salonbehande lingen voor gezicht en lichaam, de beautydogen, de sauna, de schoonheidsnieuwtjes, er is weer veel te zien en te vertellen. In de beautyshop van Stern Kosmetiek vindt u de uitgebreide serie cosmeti sche producten van het huis. Bio- Line de mooiste make-up, de fijnste lingerie. Stern Kosmetiek is uniek in Zeeland en zeker uw bezoek waard. O Babyshop Den Boer St. Domusstraat 25 Zierikzee tel.:0111-412341 Vrolijke kleurtjes bepalen deze winter het baby modebeeld. In onze collectie (maat 50 t/m 86) vindt u o.a. de merken Babyface, Dirkje en Feetje. Ecru-blauw en grijs zijn ook veelgezien deze winter. Diverse materialen zijn verwerkt in de kleding, fleece, bouclé, tricot maar ook velours ontbreekt niet in onze zaak. Ook voor kinderwa gens, buggy's etc. kunt u bij ons terecht. O Tourelle Poststraat 26 Zierikzee tel.: 0111-421705 Alweer het 3e winterseizoen in Zierikzee. Jonge betaalbare mode in "College Style", voor de vrouw die vlotte, modieuze kleding wil waarin ze zich prettig voelt. Zowel thuis als uit en op het werk. Exclusieve merken: Elitair, Festoon, Mystique, Lanaby, Cher, Forest Fields, Scarva, Raf, Bruno Antonini, Venducci e.a. O Lingerie Diane Dam 21 Zierikzee tel.:0111-412471 Over variatie beschikt de veelzijdige collectie van Lingerie Diane weer volop/Prachtige lingerie in de maten A t/m F cup, in vele merken en kleuren, prachtig uitgevoerd. Een veel gebruikt materiaal is micro-fibre, wat zeer comfortabel is. De bruin tinten voeren deze winter de boventoon. Ook in de nachtkleding is er volop keus. Evenals vorig jaar zijn de warme ruitdessins volop vertegen woordigd en satijn is weer helemaal terug. Dusters en badjassen in de herfsttinten oranje en okergeel. O Sluis Mode Dam 6 Zierikzee Fortuinstraat 15 Bergen op Zoom De nieuwe collectie van Sluis Mode zal u verba zen. Een collectie die enerzijds warmte, eenvoud en harmonie uitstraalt, maar daarnaast ook bij de sportieve vrouw hoge ogen zal gooien. De kleu ren camel, maisgeel, ijsblamu, vaak gecombineerd met donkerblauw of bruin geven dit najaar een eigen gezicht. Rijke stoffen en plezierig draag- comfort, kenmerken de collectie van Sluis Mode. Om uw garderobe te completeren heeft Sluis Mode een uniek assortiment pullovers in fraaie dessins en in vele kleuren. U vindt bij Sluis Mode de volgende merken: Bandolera, Moment by Moment, Sao Paulo, Venducci, Bugarri, Trend, Me Mrs. Jones, Falino, Balaloum, en nog vele andere. Kortom het is beslist de moeite waard een kijkje te nemen. Het Sluis team advi seert u graag. O Zeilmakerij 't Loefje Nieuwe Haven 3 Zierikzee tel: 0111-43403 Zeilmakerij 't Loefje in de modebijlage? Maar natuurlijk, want; naast de traditionele joppers en schipperstruien vindt u bij ons een steeds geva rieerder nautische modelijn. De merken Red en Green, Clipper, H20, Helly Hansen, North Sails e.a. staan ieder garant voor een lijn die zijn eigen klasse uitstraalt. Stapt u eens bij ons aan de Nieuwe Haven naar binnen, waar u behalve het eerdergenoemde, een uitgebreide Fleece collectie zult aantreffen, die beslist uw aandacht verdient. O Sporthuis Zierikzee Visstraat 18 Zierikzee tel.:0111-413774 Het komend winterseizoen presenteren wij u de kledingmerken: Dig. it, Rucanor, Brugi, Skippa- Kurra (made by Luhta), Killtec, Columbia (jacks tot maat 60), Lutha, Trespass, Bad Ï3oys, Brunotti, e.a. De ski/bindingmerken: Rossignol, Fischer, Atomic, Salomon, Kdstle, Head, Völkl, O hoort uw bedrijf ook op deze speciale pagina te staan? Marker, Tyrolia, Ess. Snowboards: Nidecker. Skischoenen: Nordica, Salomon, Rossignol, Technica, Raichle. Totaal pakket verhuur: Alpine-, carv- en la nglai fski's, snowboards, schoenen, ski-boxen, sneeuwkettingen. Ook onder houd ski's en snowboards. Uw wintersportspecialist sinds 1977. o pzc Oude Haven 41 Zierikzee tel.:0111-415380 Dit is wel een heel bijzondere manier om uw bedrijf te presenteren! Voor meer informatie over adverteren op deze pagina kunt u contact opne men met bovenstaand PZC kantoor. Verton Schoenen Havenplein 13 Zierikzee tel.: 0111-412488* Ronde neuzen, blokhakken, laarsjes/laarzen, pumps in vele varianten, vormen weer een mooi en warm beeld voor 't komende najaar. Kleuren: zwart, bruin, cognac en camel met de bijbehorende tassen. U ziet dat u ook dit najaar een ruime keus heeft bij de meest exclusieve en uitgebreide schoenenzaak van Zeeland. Ctl\ m -

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 46