Wieier goud ontglipt Middelkamp Wie wil iets pittigs op de benen? Van Strien verrast in cross Vlisslngen Heeren razendsnel op 10km Noordwijk Dubbelslag voor Korteweg in Rilland Zeeuwse storm snel geluwd in finale van club competitie in Emmen Guardiola blijft bij Barcelona Hesp bedolven onder aandacht Daniëlla de Vos remiseert Imago verbeteraar helpt Tyson Raymond Ceulemans gehuldigd Hattrick van schaker Kramnik van onze verslaggever Frits Bakker EMMEN - Het ging om de kiek van het winnen. Hans Harinck, een routinier onder de ploeglei ders, zei: „Wat zou het mooi zijn voor de Zeeuwse wielersport, als we hier als winnaar uitko men.'' Twee dagen reden de amateurs van Theo Middel kamp rond in de oranje truien van de leiders tijdens de finale van de clubcompetitie voor amateurs in Emmen. Het bleek te hoog gegrepen, want na twee zeges in de tijdritten kwam de terugslag. Zaterdag werd de koppositie verspeeld in een criterium met 126 renners op een piepklein rondje rond de kerk. En in de af sluitende klassieker van zondag bleef de kop van het klassement mtact. De eindzege in de drie daagse ging naar de Hoekse Renners, voor Emmen, Excelsi or en Middelkamp. Johnny van de Klooster mocht terugkijken op een prachtig weekeinde. Hij werd tweede in het individuele eindklassement, achter Tommy Post van de Hoekse Renners. Het sluitstuk van de competitie eindigde in een lichte deceptie voor Middelkamp. De Zeeuwse storm, die op de openingsdag over het parkoers raasde, was snel geluwd. De inspanning in de korte tijdritten brak de ren ners later op in de wedstrijden waarin het op tactiek, inzicht en snelheid aankwam. De zes Mid delkampers bleken voortreffe lijke temporijders in een race te gen de klok, maar in het echte koersen schoten ze tekort. De coupe van de criterium-rijders sloopte de koplopers van het eerste uur. Voor Middelkamp was de top drie op de slotdag nog het hoogst haalbare. De Zeeuws- Vlaamse ploeg, met twee bui tenlandse gastrenners, speelde een ondergeschikte rol. Peter Mol maakte de beste indruk, zo wel in de tij dritten als in het cri terium. Het was niet genoeg voor een hoge klassering. Zeeuws Vlaanderen eindigde op een achtste plaats in de rang schikking. Zwaktebod Het excuus was een zwaktebod: dat de Zeeuwen het niet gewend zijn om criteriums te rijden met De wielerformatie van Zeeuws Vlaanderen, hier in actie tijdens de ploegentijdrit, speelde een ondergeschikte rol tijdens de finale van de clubcompetitie voor amateurs. foto Henk Benting meer dan honderd man op een klein rondje. Het gé wring en ge trek om voorin te rijden vereist nogal wat brutaliteit. Peter Mol: „De 'Hollanders', vooral die uit de Randstad, doen niet anders, wij zijn echte amateurs op dat gebied." Dat bleek ook wel. Toen het tempo omhoog werd gejaagd, kwamen de specialis ten voorin. Het Zeeuwse collec tief verbleekte in het zicht van de finish. Ronald de Jong van Middel kamp was lang overtuigd ge weest van een mooie afloop. „Het is zo'n hecht team", sprak hij zijn vertrouwen uit in het zestal waarmee hij naar Emmen was vertrokken. „Ze hebben al les voor elkaar over, ik denk dat we kunnen winnen." Wat er mis ging, is verklaarbaar. Het sys teem van de puntentelling was eenvoudig. In vier onderdelen werden 21 ploegen geklasseerd: de winnaar kreeg 21 punten, zo aflopend naar één punt voor de laatst geklasseerde ploeg. Het team van Theo Middelkamp eindigde in de twee eerste proe- van onze medewerker lepïriou VLISSINGEN - Joris van Strien was de verrassende winnaar bij de open superklasse van de Su percross in Vlissingen. Hij maakte het klassementleider Kees de Hollander behoorlijk moeilijk. Bij de 125cc was de overwining voor Peter Rottier maar Kevin Reynard blijft met voorsprong leider in het klasse ment, snelste stijger was Arjo Verhage die van de tiende naar de vijfde plaats oprukte. Bij de 60/80cc heerst Dion Ver hulst. Rinus van de Ven is in deze klasse de verrassing door zich met zijn 60cc machine op de tweede plaats te nestelen tussen de80-ers. Joris van Strien stak in een bla kende vorm. Dat bewees hij al in de kwalificatieheats waarvan hij de eerste won. „Ik snap er niets van, ik heb weken niet op de motor gezeten en had mij er niet zoveel van voor. Maar het loopt als een trein", verklaarde hij kort voor de finale. Kees den Hollander had het heel wat moeilijker, maar plaatste zich met een derde en vijfde plaats toch nog vrij gemakkelijk voor de eindstrijd. De overige heats werden gewonnen door Richard Leeuwesteijn en Thomas Adri- aanse. De finale leverde kop start op voor Erik van der Wek ken maar hij moest al snel de leiding overgeven aan Van Strien, die deze niet meer N'OORDWIJK - Bij een loop wedstrijd over 10 kilometer in 'Oordwijk heeft Irma Heeren een topprestatie geleverd. De atlete uit Middelburg eindigde °P een tweede plaats en gaf slechts acht seconden toe op Te- gla Loroupe uit Kenia, de win nares van de marathon van Rot terdam. Heeren nam de Afrikaanse ze- !fn kilometer op sleeptouw. l°en Loroupe de kop overnam, viel het tempo terug. Kort voor de finish versnelde Loroupe als- log en liep naar de zege. Heeren noteerde een tijd van 32 minu ten en 17 seconden, cle op twee da snelste tijd ooit door een Ne derlandse op de tien kilometer ven (de proloog en de ploegen tijdrit) als winnaar, maar ging zaterdagavond voor schut. Der tig renners werden geklasseerd in het criterium. Alleen Antoine Goense, die ook nog even in een ontsnapping meereed, kreeg een paar schamele punten voor zijn 24e plaats. Middelkamp zakte van de leidersplaats naar de vierde plaats, ruim achter De Hoekse Renners, Excelsior en Emmen. Wat de kritiek op het criterium (een koers voor durvers) ook kon zijn: het slotweekeinde van de competitie was de beste graad meter om de krachten te meten. De KNWÏÏ had het bij wijze van test op de kalender gezet en stel de vast dat het voor herhaling vatbaar is. Vorig jaar werd de fi nale in één wedstrijd betwist. Het klassement over vier uit eenlopende proeven geeft een beter beeld van de renners die meedoen. De winnaar van het klassement zat in alle vier de proeven voorin. Hans Harinck, als assistent van Ronald de Jong meegereisd: „Wij van Middelkamp hebben altijd al uitgeblonken in tijdrij den. Dat was al zo in de tijd van Jan Raas en Cees Priem. Het ligt ons gewoon om als ploeg iets moois te verwezenlijken. Altijd hebben we een leider gehad, wat belangrijk is in een ploegentijd rit. Met Antoin Goense hebben we weer zo'n renner. Hij ziet al les, weet alles en heeft over wicht op andere renners." De ex-prof dirigeerde de ploeg zaterdagmiddag indrukwek kend naar de overwinning in het ploegenspel. Hij was met John ny van de Klooster (tweede in de proloog) de gangmaker van het zestal, dat met bijna vijftig kilo meter in het uur over het par koers raasde. „Het is de kunst", zei Goense, „om de ploeg zo rond te laten draaien, dat een sterke renner elke keer een iets zwakkere aflost. Je moet het tempo strak houden, dan vallen er geen gaten." Ab Verplanke (Zeeuws Vlaanderen): „Bij ons waren er te veel zwakke scha kels om mee te doen. Je hebt vier renners nodig zoals Peter Mol. Ik had er maar twee. De Austra liër Walters, die een paar weken voor ons rijdt, kan dit werk ook aan." Peter Mol: „We misten Pa trick van Passel. die tempo kan rijden in zo'n tijdrit. Bezweken De schifting in het klassement werd zaterdag gemaakt. Theo Middelkamp werd na twee overwinningen nog dicht in de wielen gereden door belangrij ke concurrenten als De Hoekse Renners, Ahoy en Emmen. Za terdagavond, in het rondje van Angelslo, reden drie renners weg. De Ahoy-renner Damon Simpson dubbelde met zijn twee vluchtmakkers het com plete peloton en won de sprint. De Zeeuwen bezweken stuk voorstuk onder het helse tempo. Ze werden, in de sprint om de twintig eerste plaatsen, ver ach teruit geslagen. Het weekeinde werd zondag af gesloten met een klassieker over 155 kilometer. Vroeg in de koers reed een kopgroep van zeven tien man weg, met de Zeeuwen Johan van Schaik, Michel Rom- mers en Antoine Goense en na mens Zeeuws Vlaanderen ook Edward Farenhout. Rommers raakte de aansluiting kwijt na een valpartij en viel terug in het peloton. Johnny van de Klooster, die de slag had gemist, reed onderweg zo veel bony-punten bij elkaar in de tussensprints, dat hij vir tueel leider was van het indivi dueel klassement. In de finale reed hij onder meer met Tommy Post en Allard Engels naar de kopgroep. Tommy Post van de Hoekse Renners won de eind sprint, Antoine Goense was vijfde en beste Zeeuw. afstond. Den Hollander moest alles geven om zich op de derde plaats te handhaven, maar be houdt zijn eerste plaats in het klassement. Bij de 125cc was Arjo Verhage erop gebrand zijn tiende plaats in de totaalstand te verbeteren, maar in de eerste manche was de Aagtekerkenaar te gespannen. „Bij de start was ik zo gespan nen, dat ik tegen het starthek aanreed en als laatste van start ging, daarna ging het weer goed maar ik ging te veel jagen waar door ik nog een paar keer onder uit ging", aldus Verhage die pas als tiende finishte. In de tweede manche ging het stukken beter. Nu pakte hij kopstart en bezorg de Reynard en Rottier heel wat problemen. Drie ronden had Rottier nodig om de Zeeuwse amateur van de leiding te krij gen en Reynard verdrong pas in de laatste ronde Verhage van de tweede plaats. Toch was de cou pe van Verhage gedeeltelijk ge slaagd want in het voorlopig klassement nokte hij op naar de vijfde plaats. Dion Verhulst was weer opper machtig bij de gecombineerde 60/80cc en won tweemaal met overmacht, al kreeg hij in de tweede manche flinke tegen stand van Michael Kools. Rinus van de Ven leverde hier een pui ke prestatie met een vierde en derde plaats. Hij is daarmee de enige 60cc-rijder die ondanks zijn mindere vermogen in de top vijf van deze klasse is te vinden. Hij bezet de tweede plaats. Karin Bastian van Dynamica werd achttiende in 43,34. Haar clubgenote Jopie Daane was in de veteranenklasse sneller: 43.10. Bij de mannen finishte John Vermeule uit Middelburg als tiende in een tijd van 30.49. Ra- chid ben Meziane van Delta Sport Zierikzee werd dertiende. Winnaar werd de Keniaan Bett voor Kamiel Maase. De Afri kaan liep een tijd van 28.31, één seconde sneller dan Maase. Peter Ramsteijn (Dynamica) werd 68e in 38.31, John Guequi- èrre van Dynamic eindigde als elfde veteraan in 3 811Rob Mol van Veteranen Nederland eiste in de categorie H50 de achtste plaats voor zich op. Het team van Theo Middelkamp met de bloemen, na het winnen van de ploegentijdrit. De rondemiss (midden) wordt geflankeerd door (v.l.n.r.) Johnny van de Klooster, Walter Schmid, Dennis Mesu, Antione Goense, Wilfred Geijs en Michel Rommers. foto Henk Benting In de sprint valt maar weinig Zeeuws te ontdekken van onze verslaggever Frits Bakker EMMEN - Wie is toch die soigneur met die enorme voeten. Hij is de oudste van het peloton, zeggen ze. Een man die alles al heeft gezien. Met profs is-ie op stap ge weest, met Tinus van Moorsel. „En vroe ger nog met Antoine van den Bunder bij Gazelle. En met Wim de Waal", weet Ab Verplanke van Zeeuws Vlaanderen te ver tellen. „Wat heb jij nou op je poten man", vraagt hij aan Allard Engels, die even stil staat in de volgerskaravaan. De Drent, bekend van zijn spurtzeges in Olympia's toer. antwoordt grimmig: „Dat heb jij nog nooit in je handjes gehad." Het blijft even stil. „Hoe heet-ie ook weer", vraagt Levien de Feyter aan zijn ploeglei der-. Ab Verplanke roept: „Ik weet het weer: Adrie van Bezuyen." Hij is de nestor onder de soigneurs. Wie iets pittigs wil hebben, moet bij hem zijn. En niet alleen voor de benen. Het is de tweede dag van de finale voor de clubcompetitie, zo'n honderdtwintig amateurs flitsen om de twee minuten voorbij. Wie rijdt daar achterin het pelo ton? Het is de schaatscrack Lammert Hui- tema, die uitkomt voor de ploeg van Gro ningen. Huitema voelt zich niet direct thuis op het gladde asfalt. „Ik heb liever werkijs", zegt hij. Het rennerskwartier tijdens de koers. Hans Harinck praat over de kick van het winnen, omdat het zo belangrijk is voor zijn club. „We lopen niet direct over van weelde bij Middelkamp", begint hij som ber. „Ik vrees het ergste als Goense en Franse straks stoppen. Dan moet het in eens van de volgende lichting komen en die is héél ver weg. Zo is het eigenlijk ook in het andere kamp. Het Zeeuws-Vlaamse amateurkorps teert nog op routiniers als Peter Mol en Patrick van PasselHet is dat Ab Verplanke en zijn achterban nogal wat buitenlandse con tacten onderhouden. De Rabo-brigade verschijnt in Emmen met één bekende (Darren Murray) en één man van wie nie mand had gehoord: de Australiër Jerone Walters. Hij logeert bij Edward Faren hout en trekt deze week een paar dagen bij Ab Verplanke in. Armoede Het zegt iets over de armoede in het Zeeuwse peloton. Peter Mol: „Weet je hoe graag we Patrick van Passel hier hadden gehad? We hebben een poging gedaan om hem een dag weg te kopen van Dow." Het is bij een zwakke poging gebleven, want een weekendje Emmen is al een flinke aanslag op het budget. Ab Verplanke: „En dan slapen wij nog heel goedkoop, omdat Allard Engels een mooi onderkomen voor ons heeft geregeld." De Middelkampers slapen drie dagen op stand, in het T\ilip Inn-hotel. Hans Harinck: „Maar weet je wat het kost voor ons om de touwtjes aan elkaar te knopen?" Drie dagen Emmen, 350 kilometer van huis. Het Zeeuwse wielrennen mag zich even losrukken uit de sleur van de criteri ums. „We leven als profs, maar over een paar dagen is het weer gewoon werken", glundert Johnny van de Klooster na twee dagen. Het is hem ook wel aan te zien. „Ik train maar weinig, dus dit is héél zwaar voor me." Maar mooi om mee te maken... Zoals de zaterdagavond voor de start van het crite rium. Antoine Goense in een open sport wagen naast de rondemiss, de andere vijf van Middelkamp in oranje truien op de fiets voor een ereronde. Ronald de Jong, de teamleider: „Als we dat toch eens tot zondag volhouden..." Twee uur later is de illusie al bijna voorbij, want in de spurt van het peloton valt maar weinig Zeeuwse kleur te ontdekken. „Hé, uit Zeeland." De grijze, nogal op dringerige man, met een bidon in de aan slag, komt even buurten. Zijn zoon rijdt op een fiets die door Fester Aarts is ont worpen. „Klein modelletje", vertelt hij. „Ik wilde hem vorig jaar meesturen naar Mallorca naar een trainingskamp met Fred Rompelberg, maar die kon geen klein fietsje regelen." Hij zegt dat hij Johnny van Cadzand (is die gestopt?) nog over een dranghek heeft zien duiken en Randy van Gils thuis door het raam heeft zien vliegen. Het gebeurde tijdens een koers in Numansdoip. „Hij werd in een val gelanceerd. Zestien krammen in zijn borst, ik zweer het..." Hoezo, sterke ver halen. Wat opvalt aan de fietsen? Voor Middel kamp staan zaterdag vier tijdrit fietsen klaar. Twee van Cees Priem gekregen voor de club, één uit de boedel van Erotic, één geleend van Richard Slabbekoorn. Het oogt professioneel en het loont. Johnny van de Klooster: „Het zijn kleine dingetjes die het verschil maken. Ik had vrijdag in de proloog zo'n klein pleistertje op m'n neus geplakt. Het gaf me een beetje meer lucht, want ik had last van een ver koudheid. Ik werd tweede en zaterdag hadden we, voor de ploegentijdrit, alle maal zo'n pleister op. Het zal wel een beet je bijgeloof zijn, maar we wonnen wel..." Hij overtreft zichzelf, de ex-trimmer. Ook zondag weer. Op de smalle Drentse weg getjes, langs Klazienaveen, Zweelo, Hun- zebergen. Boermastreek en Emmer-Com- pascuum, rijdt hij de stenen uit de straat in een lange achtervolging. Alsof hij Hans Harinck wil laten zien dat de nieuwe lich ting ook een aardig stukje kan fietsen. BARCELONA - Trainer Louis van Gaal hoeft niet te zoeken naar een nieuwe aanvoerder voor Barcelona. Middenvelder Josep Guardiola heeft besloten door te gaan bij zij n jeugdlief de. De 26-jarige international verlengt zijn contract met vier jaar. De afkoopsom bedraagt respectievelijk honderd (bin nenland) en tweehonderd miljoen gulden (buitenland). Guar diola gaat per jaar vier miljoen gulden verdienen. Volgens de aanvoerder van Barcelona kon hij in Italië (Parma) twee keer zoveel verdienen. Uit „sentimentele" overwegingen koos hij echter opnieuw voor Nou Camp. RTR/ANP BARCELONA - De kennismaking met Barcelona zit er op voor Ruud Hesp. De keeper keerde gisteren terug met een lu cratief driejarig contract bij de Spaanse topclub op zak én in de wetenschap dat hij straks in een mooi appartement gaat wonen. Met zicht op de bergen en op tien minuten rijden van het Nou Camp-stadion. Zaakwaarnemer Ger Lagendijk had de 31-jarige keeper een gekkenhuis in Barcelona voorspeld. „Nou, hij heeft niks te veelgezegd,, aldus Hesp. „Het was een gekkenhuis. Op het vliegveld en bij Barcelona. Ik keek nog achterom of al die camerateams er waren voor de komst van Michael Jackson of zo. Maar het was allemaal voor mij." GPD RHEDEN - Daniëlla de Vos speelde in de vierde ronde van het NK dammen in Rheden remise tegen Barbara Graas. De te genwoordig in Wouw woonachtige De Vos staat nu in de mid denmoot met 4 punten uit 4 duels. Het duo Kamysjleva/ Tchoub leidt met 6 punten. NEW YORK - Bokser Mike Tyson heeft de hulp van de voor malige adviseur van de Amerikaanse presidenten Ronald Reagan en George Bush ingeroepen. Sig Rogich moet de bok ser helpen zijn imago te verbeteren. Het imago van Tyson heeft opnieuw een deuk gekregen na zijn wangedrag in de partij tegen Evander Holyfield. De voormalig wereldkampi oen in het zwaargewicht beet zijn tegenstander tot tweemaal toein het oor. De commissie trok Tysons bokslicentie voor een jaar in. DPA GROBBENDONK - De Billiards Worldcup Association (BWA) heeft vrijdag initiatiefnemer Raymond Ceulemans ge huldigd wegens zijn 60e verjaardag, zaterdag. De Belgische nestor van het driebanden werd door Cor van Erp, die de van een hartinfarct herstellende Duitse BWA-voorzitter Bayer vervangt, benoemd tot ambassadeur. De nog altijd succesvol le biljartveteraan zei in zijn dankwoord de eretitel mooi te vinden maar kondigde bij gelegenheid ook nog wel een paar toernooizeges aan. Op zijn conduitestaat prijken 59 nationale -, 45 Europese - en 34 wereldtitels. ANP DORTMUND - Vladimir Kramnik heeft het internationale schaaktoernooi van Dortmund gewonnen, voor de derde keer op rij. De 22-jarige Russische grootmeester had gisteren aan remise genoeg om de hoofdprijs niet te hoeven delen met Vis- wanathan Anand. Short legde hem in de laatste partij weinig in de weg. Na 26 zetten werd het punt gedeeld. Anand kwam uit op een totaal van 5 1/2, een punt minder dan Kramnik. De 25e Dortmundse Schaakdagen waren zeer sterk bezet. Met zeven spelers uit de top tien was het een zogenaamd categorie 19-toernooi. DPA/SID van onze medewerker lepTriou RILLAND-BATH - Kees den Hollander moest na zijn inspan ningen van vrijdagavond in Vlissingen, zaterdag opnieuw diep in de beugel voor de over winning in de 250/500cc tijdens de klassementscross van de Mc Rilland. De eerste manche schreef hij op zijn naam, maar in de tweede moest hij buigen voor Ricco Evertsen. Bij de 125cc was Anco Korteweg tweemaal de sterkste. De 60cc werd volledig overheerst door Rinus van de Ven, de 80ec door Michael Kools. Bij de debutanten gingen de overwinningen naar Sjors van de Biggelaar en Frank Hon- tele. Rinus van de Ven werd zaterdag voor de zoveelste keer de man van de dag. Het Vlissingse mo torcrosstalent dubbelde in zijn eigen klasse alle medestrijders en won met grote overmacht. Omdat de vermoeidheid geen vat op hem kreeg, mocht hij. zij het buiten mededinging, starten bij zijn zwaardere collega's in de 80cc. Ook daar verraste hij ie dereen. Alleen Michael Kools wist het grote motorvermogen uit te buiten. Hij won beide manches, maar Van de Ven nes telde zich in beide manches op de tweede plaats en het de rest van het veld zijn achterwiel zien. Snode plannen Bij de 125cc had Arjo Verhage snode plannen voor deze mid dag, maar deze werden al kort na de start van de eerste manche in de kiem gesmoord. De Aagte kerkenaar pakte kopstart en het zag er naar uit dat hij een hero- isch duel zou gaan uitvechten met de fel aandringende Jamy Mullens en Anco Korteweg. Maar voor Verhage sloeg voor de zoveelste keer dit seizoen het onfortuin toe. Nadat hij al eer der veel pech met de motor had gehad en een knieblessure had opgelopen, speelde het laatste hem opnieuw parten. Na twee ronden moest hij met een sterk opgezwollen knie opgeven. Mullens nam de leiding over, maar Korteweg zette de aanval in en kwam halfweg aan kop en won. In de tweede manche pro beerde Ron Bos het Korteweg moeilijk te maken, maar al na een ronde moest hij Korteweg laten gaan. Korteweg sloeg ver volgens een aanzienlijk gat en won andermaal.' De 250/500cc leverde in de eer ste manche een prachtige strijd op tussen Kees den Hollanderen de Belgische rij der Ricco Everts. Everts pakte kopstart maar Den Hollander liet zien dat hij de lei der is in de tussenstand van de Mc Rillandcompetitie. In de achtste ronde nam hij de leiding over en stond die ondanks alle aanvallen van Everts niet meer af. In de tweede manche liet de Belgische rijder echter zien dat men niet zomaar van hem af was. Den Hollander pakte op nieuw kopstart, maar nu nam Everts in de derde ronde het commando over en moest Den Hollander zijn opponent laten gaan. Ricco Everts Met Ricco Everts kreeg de orga nisatie het Zeeuws motorcross- weekeinde in Rilland-Bath za terdag een prachtige winnaar in de 250/500cc klasse. Anco Kor teweg kreeg na felle strijd de be ker in de 125cc klasse. Bij de 80cc was Michael Kools de sterkste. De 60cc werd een over winning voor Christ van de We gen en Hugo Martens pakte de winst bij de debutanten. Bij de 250/500cc stond de win naar eigenlijk al bij voorbaat vast. Ricco Everts, die ook za terdag alles won. deed dit giste ren nog eens over. Niemand was in staat om het wiel van deze snelle 17-jarige Belg te pakken die liet zien dat hij niet voor niets zo'n beroemde achter naam heeft. Zijn familie gros siert al jaren in wereldtitels. Gerhard Schur probeerde nog even het tempo van de Belg te volgen maar moest al snel afha ken. Hij eindigde in beide man ches op een keurige tweede plaats. Verbeten strijd Hoewrel het aantal deelnemers wat aan de magere kant was wa ren er gisteren op het circuit in Rilland-Bath prachtige wed strijden te zien. Veel spanning en deelnemers waren er bij de 125cc. Sjaak Faase pakte de kopstart in de eerste manche maar Ron Bos pikte onmiddel lijk in samen met Mullens en Korteweg. Dit viertal vocht ron- denlang een verbeten strijd om de leiding en het was tenslotte Ron Bos die zijn motor als eerste onder de zwartwit geblokte vlag drukte. In de tweede manche liet Korteweg de concurrentie geen kans. Korteweg verzamel de met zijn eerste plaats vol doende punten voor de eindze ge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 17