ijax is vernieuwd, traditie blijft Winst voor schaak-favorieten PZC üpketer evenaart ecord 800 meter sport 19 Amsterdammers beginnen met 31 selectiespelers aan het seizoen Ts Van der Voort aan de leiding Wielerweekend beter beveiligd Huige op dreef in Oudenbosch Tien voetballers verongelukt Concurrentie voor Obiku Slowaakse aanwinst voor PSV erke come-back van crosser Alewijnse uitslagen ally Brons voor zwemster Herrebout Aankoop Faber een twistpunt bij Vitesse dinsdag 8 juli 1997 sbw onze verslaggever iMinkema JSTERDAM - Morten Olsen eft Ajax grondig vernieuwd, aar de traditie blijft. Sinds ar en dag begint het voetbal- zoen in het Amsterdamse s, En Jari Litmanen was weer is geblesseerd, bijna traditio- il. Het zijn de vaste waarden ook de opvolger van Louis Gaal niet uit Amsterdam eft kunnen verjagen. sen was van plan het seizoen beginnen op het trainings- d, naast de Arena. Zo stond ook heel lang op het schema was weer eens iets anders n de bekende bosloop. Iets uws. En Olsen wil graag zijn en stempel op het Ajax-na- Van Gaal drukken. Hij wil graag een nieuwe start maken. Met een nieuwe leiding - Olsen en Otto - met tien nieüwe spelers. En met een nieuwe, wat minder strakke aanpak. Halt Het was Haarms, de laatste van de oude dienders in het korps, die de vernieuwingsdrang van de technische baas een halt toe riep Aj ax op ent het j aar immer s al bijna dertig jaar in het Am sterdamse Bos. „Al vanaf Mi- chels, vanaf 1969", wist de as sistent. Ep dus hijgde Haarms gisterochtend voorop, door het Amsterdamse Bos. Net als in 1969. „Voetbal is traditie", moest Olsen later vaststellen. Dat gold ook voor Litmanen. i onze sportredactie OCKHOLM - Even blikte Kipketer teleurgesteld ir de klok in het stadion van [ckliolm; 1.41,74, gaf de tijd- arneming aan als zijn presta- op de 800 meter. Slechts 0,01 Ven het stokoude wereldre- d van Sebastian Coe. De aan kondigde aanval leek mis- t, De ontlading volgde even ir, toen de correctie in de tijd 1.41,73 leidde. Een evena- dus. record van Coe was het oud dat nog in de boeken stond, ids 10 juni 1981 toen hij in rence i.41,73 liep. Het stond wel vast dat Kipketer de eer- !0U zijn die deze schier onge- kbare tijd zou inhalen. Hij liende daannee bijna ,000 gulden, drie dagen na i nselassies wereldrecord op 0.000 meter in Oslo. keter. geboren in Kenya ir al jaren lopend voor Dene- ïken, is onbetwist de beste op de 800 meter. Hij had de Idat hij de Olympische Spe- ste omdat zijn nieuwe na- Iiteit nog niet was geac- erd, Mede daardoor kon de [Bodal in Atlanta winnen, was in Stockholm der^e. „Want die is altijd geblesseerd, zegt men." Dit keer was het een enkelblessure. Haarms rende met 29 spelers door het bos, Litmanen is num mer dertig. Santos (officieel vanaf 1 augustus terug) is num mer eenendertig. Dat is 'een beetje veel', geeft Olsen toe. De selectie moet kleiner. Maar de Deen wil niet aangeven met hoe veel voetballers hij het seizoen in wil. „Het moet een ietsje klei ner", zegt hij slechts. De vier jonkies - Schulp, Mensah, Splinter, Turpijn - mogen er nog even bij blijven, maar gaan dan snel richting het tweede. Net als wellicht de Zuid-Afrikaan Be nedict 'Benni' McCarthy. San tos, verhuurd aan Atletico Mineiro, mag - zoals het er nu uitziet - in Brazilië blijven en voor Ivan Gabrich wordt een andere, passende werkkring ge zocht. Blijft over een groep van 24 of 25 spelers met waarschijnlijk 11 nationaliteiten. „Deconcurren tie is scherp", zegt Olsen. Zo wil de Deen het hebben. Niemand mag zeker zijn van zijn plek. „Het systeem en de spelers," al dus de Deen, „zitten in mijn hoofd." In welke taal Olsen, zelf com municerend in een mengel moesje van Vlaams, Duits en Nederlands, zich verstaanbaar denkt te maken? „De eerste taal is voetbaltaal, de tweede taal is de Ajax-taal en de derde taal is het Nederlands." Alle nieuwe buitenlanders krijgen dit sei zoen les. In Ajax-voetbal en Ajax-voetbaltaal. Overzicht van de veranderingen bij Ajax: Vertrokken: Louis van Gaal (technisch directeur), Ge rard van der Lem (assistent) en Frans Hoek (keeperstrainer), allen naar Barcelona, Nordin Wooter (Real Zaragoza), Robert Gehring en Dave van den Bergh (Rayo Vallecano), Patrick Klui- vert en Winston Bogarde (AC Milan), Marc Qvermars (Arse nal). Nieuw: Morten Olsen (technisch directeur), Heini Otto (assis tent), Sunday Oliseh (Nig, Köln), Dean Gorré (Groningen). Michael Laudrup (Den, Vissel Kobe), Tom Sier (Heerenveen), Ole Tobiasen (Den, Heeren veen), Shota Arveladze (Geo, Trabzonspor), Benedict McCar thy (ZAf, Seven Stars), Froylan Ledezma (Costa Rica, Alajue- lense), Gerald Sibon (Roda JC), Andrzej Rudy (Pol, Lierse SK). GPD Kipketer gaf in maart al blijk van zijn uitzonderlijke klasse door tijdens de WK indoor in Parijs tot twee keer toe de beste tijd onder dak scherper te stel len. Maandag in Stockholm, voor 20.000 toeschouwers en zonnige, ideale omstandighe den, trok „haas" Kisilu hem op gang, hoewel die een gaatj e naar Kipketer liet vallen. De tijd na 400 meter, van Kisilu, was 49,22. Langzamer dan Coe in Florence, maar als Kipketer eenmaal op stoom is lijkt hij te vliegen. Op twee tellen van Kip keter eindigde Patrick Kon- chellah, die in Den Haag woont, als tweede. Afgezien van Kipketers wereld record waren ook nog tal van beste seizoenprestaties te note ren. Met name de Kenyanen hadden ook aangekondigd op jacht te gaan. Dat begon met Moses Kiptanui, die de op twee na beste tijd aller tijden leverde op de 3000 steeple: 8.01,80. Zijn twee jaar oude wereldrecord be draagt 7.59,18. Ook de tweede tijd is van hem. Achterin het veld eindigde Marcel Laros op de veertiende plaats, met 8.27,90. Dat is bijna zes secon den boven de limiet voor de WK in Athene. ANP/IPA Ajax begon gisteren zoals gebruikelijk aan het nieuwe seizoen in het Amsterdamse Bos. foto Cor Mulder/ANP ZANDVOORT - In de strijd om het nationaal kampioenschap supertourwagens heeft John van der Voort goede zaken ge daan in de klasse tot 1400 cc. De coureur uit Zoutelande boek te tijdens een dubbel wedstrijd in Zandvoort een eerste en een derde plaats. Zijn teamgenoot Kees Konings (Stampersgat) behaalde exact hetzelfde. Zaterdag, toen Van der Voort zege vierde, was Konings derde. Daags erna waren de rollen omge draaid. Dimitri de Vos uit Oosterhout finishte in beide races als tweede. In het algemeen klassement heeft Van der Voort één punt voorsprong op Konings. Er staan nog twee races op de rol, de eerste heeft plaats op 10 augustus. VLISSINGEN - Het Zeeuws-Vlaams Wielerweekend, dat vanaf 1998 het CZ-Wielerweekend gaat heten, krijgt een heu se koersdirekteur. Het is Eddy de Kort uit Hengstdijk, wiens voornaamste taak het is het parkoers optimaal te beveiligen. Kort voor het laatste Wielerweekend, dat op 7 en 8 juni werd gehouden, gaf de KNWU (wielerbond) aan dat wedstrijden in de topcompetitie beter beveiligd moeten worden. Tijdens het wielerweekend bleek dat geen onterechte eis was. OUDENBOSCH - Piet Huige leverde tijdens de Brabantse Ruiterdagen in Oudenbosch prima prestaties. Tijdens de eer ste dag toonde de de stylist uit Nisse zich met de merrie Illiadi- ne P in de barrage de beste in een klassiek parcours van de klasse Z. Bovendien stuurde de Zuid-Bevelander Juzelma in deze rubriek naar een eervolle zesde stek. Op de tweede dag eindigde Huige met Illiadine P in het progressief parcours als tweede en reed hij de merrie in de klassieke tour naar de vijfde plaats. Ook Anita Rekkers mocht op een succesvol optreden in het Brabantse terugkijken. In een veld van 22 deelnemers stuurde de Middelburgse amazone in klasse Z-dressuur de zwarte merrie Ikone naar een fraaie tweede plaats. Met haar totaal van 378 punten bleef Rekkers slechts zes puntj es achter op Karin Nijveld met Illenois. BISJKEK - Tien voetballers uit de Centraal-Aziatische repu bliek Kirgiziëzijn bij een busongeluk in hun land om het leven gekomen. Twaalf spelers raakten gewond. De voetballers kwamen uit voor TFG, een elftal uit de hoogste afdeling van Kirgizië. De bus stortte in een ravijn nadat de chauffeur de controle over zijn stuur had verloren. De spelers waren op weg naar Tadjikistan waar ze een vriendschappelijke wedstrijd zouden spelen. AFP/DPA MADRID - Oud-Feyenoorder Mike Obiku heeft er bij zijn Spaanse club Real Mallorca een geduchte concurrent bij. De Braziliaanse spits Palinha tekende een contract voor drie jaar op het vakantie-eiland. Hij is afkomstig van Cruzeiro, dat een afkoopsom van bijna veertien miljoen gulden ontvangt. Atle tico Madrid had eveneens interesse in de 29-jarige aanvaller, die 26 keer voor Brazilië uitkwam. RTR/ANP EINDHOVEN - PSV heeft zich versterkt met de Slowaak Igor Demo. De middenvelder heeft met de landskampioen over eenstemming bereikt over een contract voor drie jaar. De bij na 22-jarige Demo is afkomstig van de club Slovan Brati slava. Hij was aanvoerder van het nationale elftal onder 21 jaar. De voetballer ondergaat vandaag (dinsdag) een keuring door de medische staf van PSV. ANP jonze medewerker 'ïkde Winter JSMECHELEN - Rally- ssci- Jos Alewijnse uit jpskerke sluipt dichterbij de drie in de klasse voor twee- jl aangedreven supercars. der in het kampioenschap rist Moelands liet in Maas- chelen een steekje vallen en tde Brit Ivan Moakes, derde je tussenstand, eindigde ach- Jewijnse. tvijnse, die na vier j aar afwe- teid enkele weken geleden in race van het Neder- s kampioenschap rally- sweer aan de start stond, Ij' t vierde in de tussenstand v het kampioenschap. De top in het klassement, met lands aan de leiding, de Bel- Me Ann Janssens en de En- man Ivan Moakes hebben drie m vier races punten ge- rd. Alewijnse, met drie ra- chterzijn naam, staat vier- n heeft met nog twee races te tnog een kleine kans op het pioenschap. De achter- d op Moelands bedraagt w veertien punten. Een top f klassering is voor de uit 1 skerke afkomstige rally- er mogelijk. Alewijnse li vijf punten minder dan 'kes en zeven minder dan sens ruit !°meride twee races zijn op Ulkenswaardse Eurocir- en al twee keer was Ale- f6 sneller dan Janssens en es' Al is de Grijpskerke- ,ria vier jaar afwezigheid jet circuit sommige dingen pêeten. Dat was in de fi- ace te zien, toen hij met een 10binnenkant van zijn Ford °'ina volledig beslagen tó der Vegt meerkamp - Robert van der II. van atletiekvereniging 'bport heeft op de Nenijto- ,m Rotterdam een werp- Katnp gewonnen, get kogelstoten verbeterde clubrecord bij de mannen Jafstand van 13,48 meter, gram speer kwam tot een van 46,08 meter en bij swerpen had hij een !\vorp van 4i go meter, lor Maarten van der Voort met een speerworp rU6- kogel 10.80 en dis- 'en 29 meter. voorruit rond reed. „Dan merk j e dat j e er een paar j aar uit bent. Als het regent moet de zijruit er uit van achteren"liet Alewij nse na afloop weten. Ook Bram Dekker uit Kamper land doet nog steeds goed mee in het kampioenschap. De Noord- Bevelander keek elke keer naai de donkere wolken böven het circuit. „Als het gaat regenen kan ik met mijn Golfje de hele snelle jongens wat meer bijhou den." Dekker staat in de tussen stand op een zevende plaats en heeft 42 punten. Alewijnse finshte in de race in Maasme- chelen als vijfde en Dekker als achtste. Tineke de Poorter uit Terneuzen haalde de C-finale van de Divi sie I. De Poorter finishte als veertiende in haar klasse. De Poorter staat twintigste in het klassement, maar heeft nog maar twee races gereden voor het Nederlands kampioen schap. Dick Krijger uit Wol- phaartsdijk viel in Maasmeche- len buiten de punten. SLUIS - Naast het open NK voor vrouwen, mannen en mas ters stond in Sluis ook de natio nale titelstrijd voor de jeugd 15 jaar en jonger op het program ma. Succes was er voor Saskia Herrebout van De Stormvogel. Zij won de bronzen medaille. Onder de vijftien deelneemsters bevonden zich vier Zeeuwse meisjes, allen van de Stormvo gel uit Vlissingen. Direct na de start kon alleen Saskia Herrebout de twee kop- loopsters volgen. Dagmar Stur- kenboom uit Amersfoort won de eindsprint van de Amsterdamse Katinka van Vastenhoven. Met een acherstand van dertig se conden tikte Herrebout als der de aan. Na het goud van Caro- lien de Milliano vorig jaar was het nu dus brons voor een Zeeuwse. Bij de jongens startten vijf Zeeuwen. Ralf Martens uit Bre da en Stefan Schoon uit Bussum sloegen samen een flink gat dat door de achtervolgende groep met de Rob Vermeulen en Char les Potin niet meer kon worden gedicht. De Vlissinger Rob Ver meulen won de sprint om de vijfde plaats op 1.40 minuten na de winnaar. Duivensport Loek van Wely kreeg na een overwinning tegen Tom Middelburg weer aansluiting met de top. foto Lex de Meester Gurevich verslaat oud-winnaar Barsov van onze sportredactie VLISSINGEN- Ook in de der de ronde van het Hogeschool Zeeland schaaktoernooi werd weer volop strijd geleverd. De indeling had een aantal inte ressante partijen opgeleverd het aantal remises was dan ook laag. Aan het eind van de avond werd de balans opgemaakt en toen bleek dat de meeste top pers aan het langste eind had den getrokken. Op het eerste bord verloor de winnaar van '95, Barsov, van grootmeester Gurevich door tijdoverschrijding. Dat was bijzonder zuur voor de Oez beek. Hij had zich 's middags speciaal op het duel voorbe reid. Hij bestudeerde hij een aantal van de 500 partijen van Gurevich die hij in zijn data base had opgeslagen. De voor- male kampioen van Rusland koos echter voor een onver wachte opening. John van de Wiel won in een tijdnoodduel van Leon Plies- ter. De winnaar van vorig jaar Arthur Kogan versloeg van Hans Groffen, die tot gisteren ongeslagen was. Loek van We ly heeft na een overwinning te gen Tom Middelburg weer aansluiting met de top gekre gen. Verrassend was de over winning van het jeugdtalent Dennis de Vreugd op interna tionaal meester Gy. Horvath. Een ander belofte voor de toe komst - de 12-jarige Jan Werle - verraste opnieuw, nu met een remise tegen T. Horvath, ook een internationaal meester. Van de Zeeuwen staat na de derde ronde René Tiggelman met 2.5 punt het hoogst ge plaatst. Tiggelman won van provinciegenoot Hendrikse. van onze sportredactie ARNHEM - De één had met vol le teugen van de zon genoten, bij de ander was de parasol blijk baar wekenlang niet dichtge klapt. De eerste trainingsdag van Vitesse in het nieuwe sei zoen leverde een vertrouwd plaatje op. Des te opvallender was het me ningsverschil tussen trainer Henk ten Cate en voorzitter Ka- rel Aalbers, dat zich halverwege de dag openbaarde. Ten Cate wil de PSV'er Ernst Faber het liefst deze week nog inlijven, Aalbers ziet dat niet zitten. „Ik ben zeer gecharmeerd van Faber", zei Ten Cate, „ik hoop dat hij hier komt spelen." De nood om een vervanger voor Ferdi Vierklau, Vitesses beste speler van het voorbije, te leni gen is blijkbaar hoog. Ten Cate: „Ik hoop dat we de transfer deze week kunnen afronden." Spoed is dus gewenst. Maar Ten Gate is te haastig en dat is zelden goed, vond Aalbers. „De hoofdtrainer van Vitesse heeft een stem in het aankoopbeleid, maar die is niet bepalend", sprak de preses. „Vi tesse heeft inmiddels gezegd 'we doen het niet'." De mandekker van PSV stond vanwege zwaar blessureleed bijna een jaar lang buitenspel, tiet talent verloor zijn plaats in Oranje en in Eindhoven aan Jaap Stam. Toch staat Ernst Fa ber nog altijd hoog aangeschre ven. Aalbers: „Ik kan me voor stellen dat de trainer het liefst zo snel mogelijk de selectie rond heeft, maar ik maak me niet ze nuwachtig. Faber heeft wel bij ons op een lijstje gestaan, maar is daar vanaf gehaald. En geloof mij nou maar, dat was het ver standigst." GPD Vroege Zeeuwse meldingen Barcelona. Deelname 7049 nationale duiven. Los za terdag 8.40 uur, aankomst zondag. Comb, de Rijke, Stavenisse, 13.42 en 14.09 uur; 5e en 10e nationaal,,Antoine Thijs, St. Jansteen, 14.09 uur; L. A. Lie- vense, Vlissingen, 14.39 uur; Comb. Reyngoudt, St. Philipsland, 15.02 uur; Jan Walpot/Zn., St. Philipsland, 15.05 uur; Cas van de Graaff/Zn. Arnemuiden. 14.51 uuren 15.18 uur; P.Schroevers, Ar nemuiden, 14.53 uur; Eyerkamp-Muller, Wilhelminadorp, 15.18;-16.40;-16.49;- 16.50;-1652 uur; E. Adriaanse, Klooster- zande, 15.18 uur; Jack van de Bosch, Hengstdijk, 15.17 uur; J. Coppens, Ede, 15.18 uur; Sj. van de Velde, Breskens, 15.22 uur- 16.28 uur; Carlo Dominicus, Goes, 15.50 uur- 16.59 uur; L. School meester, IJzendijke, 15.49 uur; M. Min- naard, Krabbendijke, 16.05 uur; G. van de Voorde, Nieuw- en St. Joosland, 16.07- 17.04. uur; Max de Rijke, Nieuw en St. Joosland, 16.11 uur; Loek Schmid,Goes, 16.15 uur; Jaap van de Graaff, Arnemui den, 16.24 uur; Jan Dingemanse/zn, Ar nemuiden, 16.30 uur; Comb. Reynoudt, Middelburg, 16.30 uur; J. Crucq, Nieuw en St. Joosland, 16.34 uur. Vroege meldingen Limoges. Los zondag 9,30 uur. Afstand 650 kilometer. Deelna me 4778 duiven. C.H. de Beule, St. Jan steen, 19.03 uur, 1116m; Rog. Herman, Axel, 19.01 uur, 1112m; J. Braet, Heikant. 19.03 uur/111 lm; Jo de Cock, Hulst. 1106-1102m; L. van Kerkhove, Clinge, 1105m; L. de Feyter-de Bruyn, Heikant. 1102m; Koen Minderhout, Westkapelle, 1101m; M. Bisschop, Kloosterzande, 1100m; Jac. van Maldegem, Heinkens- zand, 1099m; Danckaert- van Riel, St. Jansteen, 1097m-1077m; Comb. Ver- rijzer. Rilland, 1096m; G.Dusarduyn Jr, Groede, 1093m; Jan van de Veeke, West- dorpe, 1091m; C. Bouterse, Kortgene, 1090m; Hans van der Veeke, Westdorpe, 1090m; J. Bras, Wemeldinge, 1089m; M. Rodts, IJzendijke, 1085m; G. Schrier, Ca- dzand, 1084m; P. Schroevers, Arnemui den, 1079m; H. Zegers,Terneuzen, 1078m; L. van Wallenburg, Souburg, 1078m; C. de Cock, Vogelwaarde, 1073m; P. Steketee, Yerseke, 1073m; J. Daane, Sluiskil,1072m; D. de Smet. Ter neuzen, 1072m; J. van Dijke, Tholen, 1071m; P.Potappel, Scherp«nisse, 1069m; R. van Hee, Oostburg, 1068m; C. de Koster, Kwadendamme, 1067m; Ko Sturm, Veere, 1066m; Ad. Mulder, Goes, 1063m; P, Glas, Kapelle, 1062m; D. Va ders, Oud-Vossemeer, 1062m; M. Eek- hard, Kruiningen, 1061m;Comb. van der Kamp. Noordwelle, 1060m; J. de Vos, Borsele, 1058m; C. Hoek, Middelburg, 1058m; K. Niemeyer, Hansweert, 1054m; J. Wielaard, St. Maartensdijk, 1052m; Joh. de Pree. Yerseke. 1050m, J.D. Quist, St. Philipsland, 1049m; Ineke Quist, St. Philipsland, 1047m; F. Albers, Vlissin gen. 1046m; J. van Peenen, Vlissingen 1045m;C. Hermes, Lewedorp, 1043m;Sj. de Vos, 'sHeerenhoek, 1036m; Comb. Buys-van Veen, Rilland, 1007m; A. Ro- mijn, Dreischor, 1007m. Schaken Wolf. Haak. Vander Zalm, C. de Wolf.Cla- risse. Weiten. De Putter, Van der Borgt, Boelhouwer, Kouwijzer allen 2. Sportprijsvragen 1 Heerenveen-Polonia X 2 SC Bastia - Silkeborg IF X 3 1.FC Köln-FCAarau X 4 RC Genk - Stabaek IF X 5 Hamburg -OdenseBK X 6 Istanbulspor - V.Boedapest X 7 SK Lommei - Halmstads BK X 8 Austr. Wien - R.Boedapest X 9 Chili-Colombia X 10 Paraguay-Argentinië X 11 Peru - Bolivia X 12 Venezuela-Ecuador X Vlissingen. Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi. Belangrijkste uitsla gen: Gurevich - Barsov 1-0, Ivanov - Ikon- nikov rem., Van der Wiel - Pliester 1-0, Bosboom - Miezis 0-1, Safin - Cools 1-0, S. Horvath - Giek 0-1, Kogan - Groffen 1-0, Jonkman - Xie Jun 0-1, De Vreugt - Gy Horvath 1-0, Middelburg - Van Wely 0-1, Rausis - Jansen 1-0, Werle - T. Horvath rem., Clarisse - De Waal rem., Timmer mans - Boel houwer rem., Posazhennikov - Alders 1-0, Henderikse - Tiggelman 0-1, Strijbos-Gommers 1-O.Standaan kop: 1. Gurevich, Van der Wiel, Miezis, Safin, Giek, Kcgan, Xie Jun. De Vreugiallen 3 punten. 9. Van Wely, Ikonnikov. Rausis. Ivanov, Hoogendoorn, Posazhennikov, Tiggelman allen 2.5, 16. onder anderen Gy. Horvath, Barsov, Bosboom, T. Hor vath, S. Horvath, Pliester, Jonkman, Strijbos, Cools, De Waal, Middelburg. Groffen, Timmermans, Kuipers, J. de Het rijtje: 3-1-11-11-3-3-1-2-1-3. Lotto 27: 1e prijs (Jackpot): geen win naar. 2e prijs: geen winnaar 3e prijs: 51 winnaars die elk f. 1000,00 ontvangen. 4e prijs: 164 winnaars die elk f. 250,00 ont vangen. 5e prijs: 3097 winnaars die elk f. 25,00 ontvangen. 6e prijs: 3832 winnaars die elkf. 10,00 ontvangen. 7e prijs: 48.144 winnaars die elk f. 5,00 ontvangen. Lucky Ten, maandag 7 juli. 3-912-19- 21-22-23-37-43-45-47-52-54-56-57- 61-63-64-73-79 (ondervoorbehoud) Zeilen Deltaweek 1997. Zaterdag. IMS 1: 1 Checkmate 3; 2. Bacardy en Coke; 3. Gro te Waert. IMS 2:1Kind of Magie; 2. Kopje Kleiner;3. Pepaju. IMS3:1.Soetigheid;2. Den Druzigen; 3, Commer en Kwel. IMS 4. 1. Jan Rap; 2. Wildebeest, 3. Storte- melk. IMS 5: 1. Easy Living; 2. Pawky Goofy;3. Sunshine 2. IMS 6:1. Balans;2. Logstorror; 3. De Freddy II. NKK 1:1. Ta- bou; 2. Brothers in Arms; 3. Innovation. NKK 2: 1. Finally First; 2. Siren Song, 3. Wasda. NKK 4:1Titan; 2. Pelicaen;3. Ca dans. NKK 6 tot en met 10: 1. Jeanine; 2. Tarka; 3. Taling. Rond-en platbodems: A: 1. Boreas; 2. De Watergraaf; 3. Danielle. B: 1. Bolleboos; 2. Seeburgh, 3. Bui 4. C: 1. Klieuw; 2. Doejong; 3. Snoeshaen. Zondag. IMS 1; 1 Checkmate 3; 2. Grote Waert; 3. Brightling. IMS 2; 1Kind of Ma- gic;2.Xquis;3. Pepaju. IMS 3:1. Den Dru zigen; 2. Soetigheid; 3. Commer en Kwel. IMS 4:1Wildebeest; 2. Jan Rap; 3. Stor- temelk. IMS 5:1Sunshine 2; 2. Chouette; 3. Easy Living. IMS 6: 1. Stormfox; 2. Ba lans^. De Freddy II. NKK 1: 1. Tabou;2. Killer Bee; 3. Brother in Arms. NKK 2: 1. Finally FTrts; 2. Smile; 3. Siren Song. NKK 4: 1. Titan; 2. Cadans; 3. Pelicaen. NKK 6 toten met 10:1. Tarka;2.Taling; 3. Noisy Girls. Rond- en Platbodems: A: 1. Grote Beer; 2. De Watergraaf; 3. Danielle. B: 1. Waterdwinger; 2. Watergraaf; 3. Nieuwe Maen. C: 1. Shuimer; 2. Doejong; 3. Snoeshaen. Maandag. IMS 1:1. Checkmate 3; 2. Open Your Eye; 3. Grote Waert. IMS 2:1Kopje Kleiner; 2. Xquis; 3. Pepaju. IMS 3:1. Ace of Hearts; 2. Soetigheid; 3. Zeebeer 3. IMS 4; 1. Stortemelk; 2. Vrijheid. IMS 5; 1 Matchless; 2. Pawky Goofy; 3. Easy Li ving. IMS 6:1. Pagan; 2. Stormfox; 3. De Freddy II. NKK 1:1. Tabou; 2. Eclair; 3 Kil ler Bee, NKK 2: 1. Siren Song; 2. Paddy Baloo; 3. Silver Goose. NKK 4: 1. Peli caen; 2. De Rabbit; 3. Cadans. NKK 6 tot en met 10: 1. Taling; 2. Tarka; 3. Noisy Girls. Rond- en platbodems; A: 1. Daniel le; 2. Boreas; 3. Wadwaai. B: 1. Water graaf; 2. Bui 7; 3. Waterdwinger. C: 1. Klieuw; 2. Snoeshaen; 3. Dofjong. Zwemmen Nagekomen uitslag NK langebaan- zwemmen Sluis' NK 5000 meter: 25. Jac queline Stoel (Onderdak) 1.21.35.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 21