EP VAN DER POEL UITVOERDER VESTIGINGSMEDEWERKER MA/ WERK TEAMLEIDER m/v MEDEWERKER PR COMMUNICATIE m/v pekaar partners ASSURANTIE-ADVISEUR Jeremiasse~[ KORCZAKSCHOOL LU LU LU O- JOB SUPPORT 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 JUNI 19$ stichting Jeugdzorg zeeland De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal" werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. De stichting kent drie werkstichtingen, te weten: Stichting Jeugdbescherming Zeeland Stichting Jeugdhulpverlening Zeeland Stichting Pleegzorg Zeeland Binnen de sector Ambulante Jeugdhulpverlening is momenteel een vacature voor een (18 a 24 uur per week) Functie-informatie: De teamleider draagt zorg voor de dagelijkse leiding binnen de sector en werkt onder leiding van de adjunct-directeur van de Stichting. Binnen de sector Ambulante Jeugdhulpverlening zijn momenteel dertien medewerkers werkzaam. De volgende taken behoren tot de functie-inhoud: p' leidinggeven aan de teamleden; p' uitvoering geven aan het instellingsbeleid; p' verantwoordelijkheid dragen voor de uitvoering van de hulpverlening; p* coördineren en evalueren van de werkzaamheden van het team; p> mede uitvoering geven aan het personeelsbeleid van de stichting; p> (doen) uitvoeren van het vastgestelde beleid en hierover evalueren/rapporteren; p» adviseren inzake sector- en/of organisatiebeleid; p- zorg dragen voor het beheer van de materiële/facilitaire voorzieningen t.b.v. het team; p> deelname aan in- en externe overlegvormen. Functie-eisen: p een afgeronde, relevante HBO-opleiding met een voltooide aanvullende opleiding op het gebied van management; p aantoonbare leidinggevende ervaring en capaciteiten; p ervaring op het terrein van de jeugdhulpverlening; p een enthousiaste, stressbestendige en creatieve instelling; p goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; p manager kunnen zijn van werk- en veranderingsprocessen; p uitstekende contactuele vaardigheden; p bereidheid tot vestiging in de regio. Wij bieden: p een uitdagende en boeiende functie binnen een zich sterk ontwikkelende sector en organisatie; p secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Jeugdhulpverlening; p salariëring conform schaal 26-44: min. 4.362,- en maximaal 6.174,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (36 uur per week); P deelname aan het PGGM-pensioenfonds; p een aanstelling binnen de werkstichting Jeugdhulpverlening Zeeland. Binnen de sector Pleegzorg is een tijdelijke vacature op projectbasis voor een (20 uur per week) Functie-informatie: De medewerker PR Communicatie wordt in eerste instantie ingezet voor de Public Relations- en Communicatie-activiteiten voor de sector Pleegzorg. Daarnaast zal deze medewerker werkzaamheden verrichten voor de stichting als geheel. De medewerker PR Communicatie zal zich voornamelijk bezighouden met het schrijven en produceren van voorlichtingsmateriaal. Functie-eisen: P een relevante HBO-opleiding op het gebied van PR Communicatie; p affiniteit met de werkvelden van de stichting; P een enthousiaste, flexibele en zelfstandige werkhouding; P goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; p goede redactionele en contactuele vaardigheden; p goede kennis van de Nederlandse taal; p het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: p een nieuwe functie met veel uitdagingen; secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Jeugdhulpverlening; een functie-inschaling volgens schaal 12-25, minimaal 3.037,- en maximaal 4.272,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week; deelname aan het PGGM-pensioenfonds; een tijdelijke aanstelling (op projectbasis) binnen de werkstichting Pleegzorg Zeeland. v p- Algemene informatie: Een psychologisch onderzoek of assessment maakt deel uit van onze sollicitatie procedures. Inlichtingen over de functie van teamleider zijn te verkrijgen bij de heer H.W.J. Kempkes, adjunct-directeur, en voor de functie van medewerker PR Communicatie kunt u contact opnemen met de heer J.F. Eijlander, algemeen directeur. Beiden te bereiken onder telefoonnummer (01 18) 62 85 55. Schriftelijke sollicitaties dient u uiterlijk vrijdag I I juli a.s. te richten aan: Stichting Jeugdzorg Zeeland, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 62, 4330 AB Middelburg, onder vermelding van resp. vacaturenummer 970602 (teamleider) en 970603 (medewerker PR Communicatie). accountants middelburg stellendam breda serooskerke Een van onze cliënten is een autodealerbedrijf in Walcheren. Dit kwaliteitsgerichte garagebedrijf is op zoek naar een Administratief medewerker m/v De functie De werkzaamheden omvatten het in teamverband verzorgen van de volledig geautomatiseerde financiële administratie. Hieronder begrepen het samenstellen van de winst- en verliesrekening en de periodieke rapportages, voorbereiding jaarrekening en controle op alle financiële zaken. d wordt - HEAO-BE - brede interesse in administratieve en fiscale zaken - kennis van automatisering - uitstekende communicatieve eigenschappen - goede teamgeest Informatie en sollicitatie Interesse in deze functie? Richt dan uw sollicitatiebrief met c.v. vóór vrijdag 4 juli a.s. aan Pekaar Partners, t.a.v. P.A. Koeman RA, Postbus 98, 4460 AB te Goes. Aanvullende informatie wordt u graag verstrekt door Pekaar Partners, dhr. P.A.J. van Leeuwen, telefoonnummer 0113-214310 Pekaar Partners Wilgenstraat 4, Postbus 98, 4460 AB Goes Telefoon 0113-214310 RISICOBEHEER Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een ervaren Don Risicobeheer is een regionaal opererend bedrijf dat in ruim 40 jaar tijd een naam heeft opge bouwd als assurantiebe middelaar. Tot de klanten kring behoren particulie ren. alsmede onderne mers in het midden- en kleinbedrijf. DON Risicobeheer beschikt over een aantal volmachten, onder meer op het gebied van motor- rijtuigen-, pleziervaartui gen- en brand- en aan sprakelijkheidsverzekerin gen. Het kantoor is gevestigd in Middelburg en telt 11 medewerkers. DON RISICOBEHEER Kromme Weele 16 4331 PB Middelburg buitendienst Na een inwerkperiode, waarin u intensief met de produc ten en de organisatie van Don Risicobeheer kennis maakt, houdt u zich bezig met het onderhouden en uit breiden van ons cliëntenbestand De nadruk zal liggen op de bedrijvenmarkt en de financiële dienstverlening. Wij denken aan een representatieve man/vrouw die zich kan vinden in de volgende profielschets: klantgerichte instelling, servicegevoelig, commerciële eigenschappen, creativiteit en doorzettingsvermogen volledig zelfstandig kunnen functioneren en organisa torische kwaliteiten bezitten opleiding MBO-mveau minimaal in het bezit van het Assurantie-B diploma leeftijd tot 30 jaar in het bezit van rijbewijs B woonachtig in het werkgebied Wij bieden diegene met een goede werklust een uitda gende. gevarieerde, verantwoordelijke en zelfstandige baan in een flexibele, jonge organisatie, uitstekende ont plooiingsmogelijkheden, een goede honorering en arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling en denkt u dat uw capaciteiten overeenkomen met wat wij zoeken, stuur dan binnen 14 dagen een handgeschreven sollicitatiebrief met CV. Voor informatie over de vacature kunt u tijdens kantoor uren bellen met de heer W. Verstraate. tel 0118-615151. REVALIDATIE TECHNIEK GOES MIDDELHARNIS Jeremiasse Revalidatietechniek B.V. is leverancier van een breed assortiment revalidatiehulpmiddelen die mensen in staat stellen zelfstandig te functioneren. Het assortiment omvat o.a. handbewogen- en elektrische rolstoelen, driewielscooters. verpleegbedden en loophulpmiddelen. Het werkgebied bestrijkt Zeeland, West-Brabant en een deel van Zuid Holland. De klanten zijn diverse gemeenten, zorgverzekeraars, verpleeghuizen en particulieren. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een: COMMERCIEEL MEDEWERKER Uw functie - Telefonische- en showroom verkoop - Planning en voorbereiding t.b.v. reparaties en afleveringen - Orderverwerking - Vertegenwoordiging van de bedrijfsleiding bij afwezigheid Wat verwachten wij van u - Afgeronde opleiding op HBO-niveau - Representatief - Commerciële en een klantvriendelijke instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Bezit van NIMA-a is een pré - Flexibele instelling - Leeftijd vanaf 25 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Wij zijn tevens op zoek naar een: WERKPLAATSMONTEUR Uw functie - Afleveringsklaar maken van produkten - Reparaties verrichten aan de produkten - Magazijn werkzaamheden Wat verwachten wij van u - Afgeronde technische opleiding met bereidheid tot het volgen van cursussen - Representativiteit en een klantvriendelijke instelling - Enthousiasme, een "doorpakker" - Rijbewijs B(E) Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Jeremiasse Revalidatietechniek B.V. t.a.v. M.R.R Loemij, V. Stuartweg 43. 4462 GE Goes. Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs in Zee land vraagt voor de te Middelburg 1. een leerkracht handvaardigheid voor 6 tot 10 uur per week voor het S.O. Deze vacature ontstaat door zwangerschapsverlof van de huidige leer kracht en loopt van 1 september tot begin decem ber. 2. een leerkracht voor een stagegroep V.S.O. voor 8 uur per week. Deze vacature ontstaat door een ver zoek tot onbetaald verlof van een collega en is mo gelijk voor het schooljaar '97/'98. 3. vervangers voor zowel het s.o. als het v.s.o. Een combinatie van deze vacatures is gewenst. Het bestuur zoekt voor deze vacatures volledig be voegde leerkrachten. De Korczakschool is een school voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs aan zeer moeilijk op voedbare kinderen. De leeftijd van de leerlingen in het S.O. ligt tussen de 7 en 12 jaar. De leerstof is die van het basisonderwijs. Er wordt lesgegeven aan groepen van 12 leerlingen. De leeftijd van de leerlingen in het V.S.O. ligt tussen de 12 en 17 jaar. De inhoud van het onderwijs is te vergelijken met dat van het (individueel) voorbereidend beroepsonderwijs. Vanaf de leeftijd van 15 jaar lopen de leerlingen enkele dagen stage. In het lesrooster zijn er naast de door de groepsleerkracht te geven lessen, praktijklessen opge nomen die gegeven worden door vakleerkrachten. De vacature ontstaat in de 1e stagegroep. De invulling moet plaatsvinden op de vrijdagen. In deze groep zijn 10 leerlingen geplaatst. Voor deze functies geldt dat de benoeming tijdelijk is. Naast de wettelijke bevoegdheden verwachten we van de nieuwe collega's kennis, kundigheid en affiniteit met het werken in niet altijd voorspelbare situaties. Flexibili teit en standvastigheid zijn naast een dosis humor be langrijke eigenschappen. Stevig in de schoenen staan is een vereiste om dit werk aan te kunnen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de di recteur van de school, de heer R. Janse. Te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder tele foonnummer 0118-633332 of, na 19.00 uur, onder tele foonnummer 0118-461147. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 8 juli in bezit te zijn van het bestuur. U kunt uw sollicitatie richten aan het bestuur, per adres Korczakstraat 1, 4335 ER Middelburg. De gesprekken vinden plaats in de week van 14 tot 18 juli. z O cn cc Verpleeghuis Ter Schorre in Temeuzen (225 bedden) en verzorgingscentrum De Vursscbe in Axel (108 plaatsen) vormen samen de Regio Zeeuws Vlaanderen SVRZ. Daarnaast verlenen wij substitutie van verpleeghuiszorg in een 7-tal samenwerkingsprojecten. In totaal zijn ei ±500 mensen werkzaam in verschillende disciplines en Juncties. In ons meerjarenbe leidsplan zijn plannen ojigenomen m.b.t. de nieuwbouw van Ter Schorre en de nieuw bouw van een zorgcentrum in Axel. Tevens I worden in samenwerking met de zorginstel lingen in de regio en de lokale woningbouwverenigingen zorgvernieuwende projecten ontwikkeld. De ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg en de veranderingen binnen onze organisatie inakei dat we met recht kunnen spreken van een complex, maar boeiend en dynamisch geheel. Door vertrek van de huidige functionaris bieden wij in verzorgingscentrum De Vurssche de uitda gende functie aan van: Hoofd keuken (m/v) (100%) In deze functie wordt van u verwacht dat u op creatieve wijze vorm geeft aan de organisatie van het dagelijk: gekoppeld kookproces in de instelling. Ook in het nieuwe zorgcentrum zal door het eigen keukenteam de maa tijdvoorziening op basis van een gekoppeld systeem verzorgd worden. Van u wordt verwacht dat u meedenkt ii de vormgeving van deze nieuwe keukenorganisatie. Als nieuw te benoemen hoofd geeft u gemotiveerd leiding aan uw medewerkers en u bent directe verantw ding verschuldigd aan de manager facilitair bedrijf. U draagt zorg voor de afstemming met de andere diensten i het verzorgingscentrum en u waarborgt een effectieve inzet van personeel en materiële middelen. Uiteraar maakt ook het bereiden van maaitijden deel uit van uw werkzaamheden. De functie-eisen U heeft kennis van consumptieve technieken, maaltijdbereiding en de keukenorganisati op MBO/1 IBO-nivo. Verder stellen wij hoge eisen aan klantgerichtheid, besluitvaardigheid, inzicht en flexibiliteit Dat u goed leiding kunt geven en tevens de handen uit de mouwen kunt steken, achten wij vanzelfsprekend. Het salaris We weten dat we veel vragen van ons nieuw hoofd keuken. Daar stellen we een goed salaris (Ca Verzorgingshuizen) tegenover, passend bij wat u waard bent. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Lafarre, Manage facilitair bedrijf, telefoon 0115-678910 Tevens zijn wij op zoek naar: Ziekenverzorgenden en bej aardenverzorgenden Wij verwachten dat de nieuwe collega's op een enthousiaste wijze inhoud geven aan onze zorgvisie waarin zorj op-maat centraal staat. De kandidaten zullen op vaste of tijdelijke basis of op oproepbasis de patiënten/bewoners assisteren bij dagelijk voorkomende activiteiten zoals in en uit bed gaan, wassen, aankleden en uiterlijke verzorging. Uiteraard make verzorgende en verplegende taken deel uit van werkzaamheden. Op de afdelingen heeft de verzorgende contac met o.a. activiteitenbegeleiders, fysiotherapeuten, artsen en vooral met de patiënten/ bewoners en hun familie Het betreft vacatures in zowel verzorgingscentrum De Vurssche als verpleeghuis Ter Schorre en de substitute projecten. De functie-eisen Wij verwachten dat de kandidaten in het bezit zijn van het diploma bejaardenverzorgend of ziekenverzorgende of het diploma MDGO-VZ of MDGO-VP en over uitstekende sociale vaardigheden beschil ken. Het salaris Wij bieden een salaris conform de Cao Ziekenhuiswezen of de Cao Verzorgingshuizen, passend b uw kennis en ervaring. Informatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de afdeling PO&O, telefoo 0115-678910. ALGEMEEN Voldoet u aan onze eisen, spreken onze voorwaarden u aan, durft en kunt u de uitdagende functie bin nen een steeds veranderende, dynamische organisatie aan, dan moet u zeker solliciteren. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 12 juli a.s. richten aan de afdeling PO&O van de Regio Zeeuws-Vlaandere SVRZ, postbus 275, 4530 AG Terneuzen. Friday BV is een jonge, middelgrote organisatie die zich toelegt op! de personeelsvoorziening binnen de techniek, bouw en industrie. Friday is een zelfstandig onderdeel van Ciadu International. In Friday zijn de voordelen van een jonge, creatieve, op groei gerichte organisatie gecombineerd met de voordelen van een inter national met know how op het gebied van chemie transport, produö tie, handel en aannemerij met in totaal ca. 2300 personeelsleden. Friday werkt vanuit twee werkmaatschappijen, waaronder Friday BV Uitzendwerk. Voor deze werkmaatschappij zijn wij op zoek naar een: die wil meewerken aan de uitbreiding van de activiteiten van Friday in Goes. Accenten binnen deze functie liggen bij het werven van (potentiële) uitzendkrachten, het leggen en onderhouden van contacten met opdrachtgevers en het adequaat bij elkaar brengen van vraag en aanbod van tijdelijk personeel. Wij zoeken: voor de invulling van deze functie een HBO'er met feeling voor commercie, affini teit met techniek en een ondernemende en vooral praktische instelling. Bij voorkeur iemand met werkervaring in de commerciële dienstverlening, met name in de richting van bijvoorbeeld de uit- zendbranche, detachering of arbeidsbemiddeling. Wij bieden: voor deze baan een goed pakket arbeidsvoorwaarden, overeenkomstig de zwaar te van de functie en de kwaliteit van de kandidaat. Als u belangstelling heeft, stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae vóór 12 juli a.s. naar: Friday BV, t.a.v. dhr. C. A. J. de Jong,Postbus 5190, 3197 ZH Botlek-Rt Voor meer informatie kunt u bellen met mevr. A. I. Witziers, tel. 0113-251055 KELNERS/SERVEERSTERS Voor een pannenkoekenrestaurant en een ijssalon zijn wij op zoek naar enthousiaste kelners/serveersters (16-30 jaar). Ervaring is niet noodzakelijk maar wel mooi meege nomen. Eigen vervoer is een pre. Dus...ben je komend seizoen beschikbaar en lijkt werken in de horeca je wel iets? Kom dan snel even langs. PIJPLASSERS Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar pijp lassers. Ben jij in het bezit van lascertificaten en heb je ruime ervaring? Dan ben jij degene die wij zoeken. KAPPER/KAPSTER Voor een kapsalon in Middelburg en Vlissingen zijn wij op zoek naar kappers/kapsters, zowel fulltime als parttime. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig knippen en opkammen van dames/heren. Heb jij enige ervaring in het knippen en kappen, schrijf je dan snel bij ons in. CHAUFFEUR Voor een bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar chauffeurs met C-rijbewijs en een chauffeursdiploma. MONTAGEMEDEWERKERS Op dit moment hebben wij enkele vacatures in de monta ge. Ben jij tussen de 17-22 jaar en heb jij twee rechter handen? Kom dan direct bij ons langs. UITZENDBURO Gravenstraat 14, 4331 KP Middelburg 0118 653133 Topkwaliteit door teamwork BURGERLIJKE-, UTILITEITSBOUW EN ONDERHOUD VAN DER POEL is een in hartje Zeeland gevestigde bouwonderneminj aktief in de burgerlijke- en utiliteitsbouw en industriële bouw en onderhoud Met ruim 80 vakbekwame medewerkers streeft zij continu naar verbeterinj van haar kwaliteit (ISO 9002), en Veiligheid en Gezondheid (VCA), van initia tief tot nazorg. Om onze relaties dié optimale service te kunnen blijven bieden én om df gewenste groei te realiseren, zijn wij op zoek naar een Wij vragen: een ervaren, flexibele, klant- en kwaliteitsgerichte vakman dif zelfstandig met een positieve instelling in teamwork projecten tot stand weel te brengen. U geeft leiding aan een of meer voorlieden en draagt zórg voor een optimale inzet van personeel, materieel en materialen en coordineeri mede- en onderaannemers op de bewaking van procedures, voorschriften ei (contract) afspraken, een en ander in nauw overleg met ons bedrijfsbureau Opleiding MTS/HTS of gelijkwaardig. -GsSv Wij bieden: een uitdagende baan met verantwoordelijkheid binnen eei prettig team van vakmensen die hart hebben voor hun werk. Uw handgeschreven sollicitatie vergezeld van Uw C.V. kunt U zenden aan •BOUWBEDRIJF VAN DER POEL BV, Postbus 7,4440 AA Ovezande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 38