\QMQ co-packers Ü32SIWegvervoer Technischf personeel gezoem: SUPERVISORS PRODUCTION OPERATORS PRODUCTION Projectleider Mercuri Urval 3.000 m2 Calculator/Werkvoorbereider Banen op de weg OOMEN stichting ter weel Kansen in tijdelijk werk ~>r randstad uitzendbureau 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 JUNI 19! Martens en Van Oord Martens en Van Oord Beheer B.V. in Oosterhout (NB) omvat een groep bedrijven, werkzaam op het gebied van grond-, weg- en waterbouw, transport, materieelverhuur en overslagactiviteiten. De onderneming heeft zich ontwikkeld tot een toonaangevend en solide bedrijf met zo'n 75 medewerkers. Dit is onder andere bereikt door met grote deskundigheid, ervaring en een verfrissen de kijk op problemen voortdurend te zoeken naar creatieve oplossingen. Het bedrijf beschikt over het modernste materieel en men hecht grote waarde aan vakmanschap, veiligheid en kwaliteit. Om de voortvarende groei in opdrachten in goede banen te leiden, is besloten de organisatie uit te breiden met enthousiaste medewerkers (m/v), die het maximale uit henzelf willen halen in de functie van Inventieve en daadkrachtige "ondernemer" met groeipotentieel De baan: U wordt verantwoordelijk voor een aantal projecten, waarbij u leiding geeft aan enkele uitvoerders. U onderhoudt op directieniveau de contacten met de opdrachtgevers, vaak in combinatiewerken, zet de structuur van de projecten op, beheert de projectbegroting en onderhandelt zelf over meer- en minderwerk. Daarnaast bent u voortdurend alert op kansen in de markt en weet u deze om te zetten in gerichte acties om als bedrijf nieuwe projecten te verwerven. U werkt nauw samen met het bedrijfs bureau, uw collega projectleiders en de administratie. U rapporteert aan de bedrijfsleider. Gevraagd: U bent een ervaren hoofduitvoer der/projectleider, die hoge eisen stelt aan de kwaliteit van het werk en voortdurend zichzelf probeert te overtreffen. U weet als geen ander uitvoerders en collega's te stimule ren en bouwt een goede relatie op met de opdrachtgevers. Door oplei ding en/of werkervaring heeft u HBO-niveau WW of CT bereikt en beschikt u over het nodige financiële en commerciële inzicht. U heeft uw sporen verdiend in de GWW sector en bent toe aan meer ruimte en zelfstandigheid. Ervaring met combinatiewerken is een pluspunt. een creatieve en zelfstandige collega De baan: Samen met uw collega's van het bedrijfsbureau verzorgt u een scherpe en inventieve calculatie en werkvoorbereiding. U beoordeelt de bestekken, maakt een kostprijs en stelt de uiteindelijke prijsaan- bieding voor. U vraagt bij derden prijzen op, bezoekt inlichtingen en inschrijvingen. Verder houdt u zich na opdracht in overleg met de projectleider bezig met de werk voorbereiding. U doet voorstellen met betrekking tot inkoop van mate rialen en/of uitbesteding van onder delen van het werk. U rapporteert aan het hoofd bedrijfsbureau. Gevraagd: U bent een zelfstandige en stress bestendige persoon, die het beden ken van inventieve en praktische oplossingen een uitdaging vindt. U kunt in deze brede functie goed prioriteiten stellen en met deadlines werken, zonder de collegialiteit uit het oog te verliezen. U heeft een flexibele instelling en een zelfstandige werkhouding. Met een afgeronde HBO-opleiding CT heeft u een goede basis, waarbij enige praktisch werk- c.q. stage-ervaring als calculator of uitvoerder een pluspunt is. Geboden: Zelfstandige, brede functies met reële doorgroeimogelijkheden binnen een middelgrote organisatie met een solide marktpositie. Een geheel eigen filosofie en aanpak, die leidt tot een diversiteit aan projecten en combinatiewerken. Een platte organisatiestructuur met korte communicatielijnen en een professioneel team collega's met veel expertise en inzet. Een goed salaris en arbeidsvoorwaardenpakket. Kiest u voor een solide maar minder alledaagse aannemer? Schrijf of fax dan een korte brief met c.v., onder vermelding ref.nr. 132.978121-A voor de Projectleidersfunctie en 132.978121-B voor de functie van Calculator, binnen 8 dagen aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. Faxnummer: 076 - 5207448. Vermeld a.u.b. uw vakantieplannen. Budelpack Co-packers te Poortvliet zoekt ter versterking van de productieleiding Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met twee vestigingen in Poortvliet (Tholen) en twee vestigingen in Spanje. Inmiddels is Budelpack marktleider in de Benelux en Spanje eri is een goede positie gecreëerd voor verdere ontwikkeling in Europa. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. Functie-inhoud De supervisor production heeft de verantwoording voor het rendement en de kwaliteit van producties in meerdere verpakkingshallen. Dit betekent onder meer dat de supervisor het eerste aanspreekpunt is binnen production wanneer het om de verpakkingsprojecten gaat waarvoor hij/zij verantwoordelijk is. Hij/zij neemt deel in verpakkingsprojectteams, zorgt voor de voorbereiding van veelvuldig voorkomende productie-opstarts, organiseert de aan hem/haar toegewezen verpakkingsprojecten en begeleidt en bewaakt lopende producties. Tevens neemt de supervisor initiatief voor bijsturing bij afwijkingen. Daarbij kan de hulp worden ingeroepen van de storingsdienst of technische dienst. Bij zijn/haar werkzaamheden geeft hij/zij leiding aan operators en productie medewerkers (groep fluctueert van 15 tot 30 personen). De supervisor rapporteert aan de production manager. Functie-eisen HBO werk- en denkniveau met bij voorkeur een werktuigbouwkundige opleidingsachtergrond minimaal enkele jaren relevante werkervaring binnen een productiebedrijf, bij voorkeur in een voedingsmiddelen- of cosmeticabedrijf leidinggevende en organisatorische capaciteiten, flexibele instelling en teamgeest goede beheersing van de Engelse en Duitse taal bereid zijn om in wisseldienst te werken. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: klantgerichtheid kwaliteit hoogwaardige technologie en know-how service- bewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Momenteel werken circa 550 mensen binnen de Budelpack-groep. Functie-inhoud De operator verzorgt de uitvoering van productie-orders onder begeleiding van de supervisor. Daarbij bedient de operator de verpakkingsmachinelijn, 'houdt hij/zij toezicht op de voortgang van de productie-order, bewaakt hij/zij de hoeveelheid uitval en afval, registreert hij/zij de productiecijfers en zorgt hij/zij dat kwaliteitsnormen en -voorschriften worden nageleefd, waarbij ook kwaliteitscontroles aan de lijn worden uitgevoerd. Tevens geeft de operator functioneel leiding aan inpakpersoneel aan de machinelijn. De operator rapporteert rechtstreeks aan de supervisor. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau met bij voorkeur een werktuigbouwkundige opleidingsachtergrond of levensmiddelentechnologie en affiniteit met techniek minimaal enkele jaren relevante werkervaring binnen een productiebedrijf, bij voorkeur in een voedingsmiddelen- of cosmeticabedrijf leidinggevende en organisatorische capaciteiten, flexibele instelling en teamgeest bereid zijn om in wisseldienst te werken voldoende beheersing van de Engelse en Duitse taal. Budelpack is groeiend en volop in beweging Binnen ons bedrijf wordt continu gebruik gemaakt van wisselende en nieuwe verpakkingstechnieken en omdat een grote flexibiliteit nodig is om aan de huidige klantenwensen te voldoen, zijn de functie-eisen daarop afgestemd. Voor u betekent dit dynamiek in uw functie en de mogelijkheid mee te groeien met en in een "winning team". Veel is mogelijk en haalbaar als u past en scoort binnen een bedrijfscultuur, die zich kenmerkt door een "wij-gevoel", ondernemerschap aan de basis, gezonde competitie en klantgerichtheid. U woont in of bent bereid te gaan wonen in Zuidwest Nederland. Een individueel psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan mevrouw drs. J.A.M.J. Jansen. Budelpack Co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet, telefoon 0166-619931. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Chauffeurs Agrarisch Vervoer m/v Voor diverse transportbedrijven op Zuid-Beveland zoeken wij chauffeurs die ervaring hebben met trekker-oplegger en onderlosser. U bent bereid in dag- en nachtdiensten te rijden en tijdens de weekenden. Dit is bij uitstek werk voor chauffeurs die lange dagen willen maken. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Kipperchauffeur m/v MET SPOED. Voor een transportbedrijf werkzaam op Zuid- Beveland en West-Brabant zoeken wij ervaren 6x6-kipper- chauffeurs. U heeft bij voorkeur ervaring met het vervoer van asfalt. Duur: lange tijd. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Distributiechauffeurs m/v Voor diverse bedrijven op Zuid-Beveland en Walcheren. De distributie van stukgoed, levensmiddelen en frisdranken verzorgt u met een bakwagen of trekker-oplegger. U bent in het bezit van een C-rijbewijs en CCV-B diploma en eventueel C/E-rijbewijs. Tevens heeft u enige rij-ervaring. Duur: 2 maanden. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor een transportbedrijf in Belgie. U heeft ervaring in het rijden met trekker-oplegger en autolaadkraan. Het betreft nationaal werk. Duur: lange tijd. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Containerchauffeur m/v Voor een transportbedrijf op Goeree-Overflakkee. U heeft bij voorkeur enige ervaring met containervervoer. Uiteraard bent u in bezit van C- en C/E-rijbewijs, CCV-B en ADR-diploma. Duur. lange tijd. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Chauffeur Koelvervoer m/v Voor een transportbedrijf op Goeree-Overflakkee. Het betreft vervoer van groente, fruit en stukgoed, zowel nationaal als internationaal. U heeft uiteraard ervaring met trekker oplegger en/of combinatie. Duur: lange tijd. Informatie bij Linda Groeneveld, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. Oomen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde prganisatie met 14 vestigingen door heel Nederland. Wij zijn een ".k-. l f professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijdelijk vaktechnisch en technisch kader personeel. Wij zijn met spoed op zoek naar: - Elektromonteur Bankwerker Proces Operator CV Monteur Montage medewerker - Auto plaatwerker - le en 2e automonteur - Gemotiveerde school verlaters LTS en MTS Voor inschrijvingen kunt u iedere werkdag van 8-30 tot 17.30 uur bij ons terecht. uitzendburo b.v. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH: Orthenstraat 44 (073) 612 24 66 CHSTERW1JK: Gemullehoekenweg 10 (013)528 87 55 RIJEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VECHEL- Meijenjstraat 32A (0413) 35 17 00 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165) 57 08 10 Stichting Ter Weel is een organisatie die twee gecombineerde verpleeghuizen omvat en twee verzorgingshuizen. In Rilland bevindt zich een verpleeghuis voor 80 psycho-geriatrische en 34 somatisch zieke bewoners. Op 15 oktober zal deze locatie verhuizen naar Goes en samen met verzorgingshuis Sint Maarten in de Groe het zorgcentrum Ter Weel Goes gaan vormen. In onze locaties bieden wij zorg aan veelal oudere mensen. Kwaliteit staat hierbij voorop. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. Voor de unit waar plaats wordt geboden aan psycho-geriatrische bewoners met gedragsproblematiek zijn wij op korte termijn op zoek naar een full-time verpleegkundig teamleider v/m met leidinggevende capaciteiten Functie-inhoud: Als teamleider vervul je een cruciale rol in de zorgverlening aan 15 bewoners. Je levert een flink aandeel in de uitvoering van de teamverpleging. Een huiselijke sfeer en continuïteit in de zorg zijn daarbij belangrijke doelstellingen. Als direct leidinggevende stimuleer je de teamleden en draag je actief bij aan de ontwikkeling van het zorgbeleid. Je werkt zelf ook mee in de directe zorg en je draagt je vakkennis over aan anderen. Je kwaliteiten: - diploma B-verpleegkundige/HBO-V met ervaring in de ouderenzorg (ervaring in de ouderen-psychiatrie is een pré); - eigenschappen als doorzettingsvermogen, stressbestendigheid, een tactvolle, motiverende instelling, creativiteit, een gezonde dosis humor en een kritische opstelling zijn een must in deze functie; - eisen worden gesteld aan representativiteit. Ons aanbod: We bieden je een uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen en de salarisindeling vindt plaats in functiegroep 45. Het betreft een aanstelling voor de duur van een jaar, bij gebleken geschiktheid wordt het dienstverband omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Belangstelling? Voor meer informatie kun je, tijdens kantooruren, contact opnemen met de heer S. Verschoor, afdelingshoofd B en D, telefoon 0113-551451Een uitgebreide functie-taak-omschrijving wordt op verzoek toegezonden. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 5 juli a.s. richten aan de afdeling P, O O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Er zijn twee multidisciplinair samengestelde sollicitatiecommissies waarin tevens de cliëntenraad participeert. Beveiligingsbeambten m/v Voor de komende zomer zijn wij op zoek naar beveiligingsbe ambten die in bezit zijn van het basisdiploma beveiliging. Het werk vindt plaats op verschillende objecten in de provincie Zeeland. In verband met de bereikbaarheid is bezjt van een auto een pré. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Carolien van der Plas, tel. (010) 455 50 88, Rotterdam, Poolsterplein 125. SOD-ers m/v Wij zijn op zoek naar gemotiveerde administratieve medewerkers met een archiefopleiding SOD. Heeft u ervaring met zowel archiefwerkzaamheden, pe's als met kantoorautoma- tiseringssoftware en kunt u daarnaast ook goed zelfstandig werken u bent stressbestendig, kom dan zo spoedig mogelijk bij ons langs of bel even. Informatie bij Daphne Jasperse, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Ervaren secretaresse personeelszaken m/v Voor een zakenrelatie van ons in Vlissingen-Oost, zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse personeelszaken. Het betreft een tijdelijke/partime functie 3 dagen per week), die begin augustus dient aan te vangen. Daarna zijn er doorgroei mogelijkheden. Heb je ervaring met tekstverwerken, organiseren van activiteiten en registratie van personeel? Heb je tevens ook nog een PZ-achtergrond? Dan is deze functie wellicht iets voor jou. Voor meer informatie kun je a.s. dinsdag contact met ons opnemen. Informatie bij Riana van de Guchte, tel. (0118) 41 00 81, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Ervaren secretaresses m/v Voor diverse relaties in en rond Vlissingen zijn wij op zoek naar ervaren secretaresses. Sommige functies zijn part-time anderen voor langere tijd. Heb jij ervaring met computers, een goede telefoonstem en ervaring! Neem dan dinsdag a.s. contact met ons op. Informatie bij Riana van de Guchte, tel. (0118) 41 00 81, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Weekendportier m/v Een veelzijdige baan bij een internationaal bedrijf in Kruiningen. We zoeken de bekende speld: een kandidaat die op zaterdag en zondag zowel ochtend-, middag- als nachtdiensten kan werken, die Duits, Engels en Frans spreekt, die zich niet van de wijs laat brengen door veeleisende.chauffeurs en die enige ervaring heeft met geautomatiseerde gegevensverwerking. Een MBO denk- en werkniveau is vereist, eigen vervoer is een pré. Denkt u deze functie aan te kunnen, neem dan maandagmiddag contact met ons op. Informatie bij Karin de Rijke, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Produktiemedewerkers m/v Wij hebben regelmatig werk in de produktie. Ook als u enkele uren beschikbaar bent, kunt u aan de slag. Motivatie en inzet zijn het belangrijkst. Informeer naar uw mogelijkheden. Informatie bij Renée van Beek, tel. (0117) 45 37 77, Oostburg, Burg. Erasmusstraat 4. Geslaagd Heb je je diploma net op zak en je bent van plan om een carière te beginnen kom dan zeker langs bij Randstad om je in te lanten schrijven Ook als je van plan bent om verder te studeren ben je van harte welkom. Neem je identiteitsbewijs, bankrekening nr., sofi nr. en eventuele CV mee. Tot ziens! Informatie bij Petra Dijke, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Constructie-bankwerkers m/v Voor diverse projecten op de Bevelanden zijn wij voortdurend op zoek naar gemotiveerde bankwerkers. TIG en MIG/MAG zijn de meest voorkomende lastechnieken. Ervaring met deze technieken is gewenst, maar ook voor schoolverlaters met enige stage-ervaring is er werk. Ben je beschikbaar, gemotiveerd en op zoek naar een leuke baan in de metaal? Kom dan bij ons langs. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. Telecom-monteurs m/v Voor een bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar (aspirant-) telecom-monteurs. Het werk betreft het installeren, aansluiten en repareren van telecom-apparatuur. Wij zijn voor deze veelzijdige functie op zoek naar kandidaten met een MTS- electro- of electronica diploma, met affiniteit met automati sering, een dienstverlenende instelling en bij voorkeur enige werkervaring. Het betreft hier detachering voor lange tijd. Informatie bij Hans Pekaar, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. Ziekenverzorgenden en verpleegkundigen m/v Werken op de tijden dat het jou uitkomt? Dat kan! Wij zoeken met spoed ziekenverzorgenden en verpleegkundigen die een aantal dagdelen per week beschikbaar zijn. Het kan zowel om ochtend- als avonddiensten gaan.Ben je beschikbaar, maak dan zo snel mogelijk een afspraak om je in te schrijven. Informatie bij Linda Bandell, tel. (0113) 21 21 51, Goes, Piet Heinstraat 2b. Koks/serveersters m/v Voor diverse relaties op Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen zijn wij met SPOED op zoek naar zelfstandige koks en serveerster met ervaring! Eigen vervoer is een pré. We zien je graag komen. Informatie bij Petra Dijke, tel. (0118) 43 00 71, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Inschrijfdag Breskens m/v Vrijdag 27 Juni a.s. houden wij een speciale inschrijfdag in Breskens. Waar: hotel/restaurant Scaldis, Langeweg 3, Breskens. Tijd: van 14.00 tot 17.00 uur. ledereen is van harte welkom. Informatie bij Renée van Beek, tel. (0117) 45 37 77, Oostburg, Burg. Erasmusstraat 4. Nachtportier m/v We zijn op zoek naar een administratieve MBO'er die zeer regel matig zelfstandig nachtdiensten kan werken. De werkzaam heden bestaan uit het controleren van het gewicht van vracht wagens aan de hand van vrachtbrieven, telefonische contacten zowel intern als extern en geautomatiseerde gegevensver werking, U spreekt redelijk Engels, Frans en Duits en u heeft recente werkervaring in een verantwoordelijke baan. Voor meer informatie kunt u maandagmiddag contact met ons opnemen. Informatie bij Karin de Rijke, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. AUTOBEDRIJF VERMEULEN INDUSTRIETERREIN 'NOORDLANDSEWEG' HEINKENSZAND. Tel. 0113-561812 KlA-dealer voor Midden-Zeeland nieuwe en gebruikte auto's Internet: WWW dealerselect.nl 1235 Citróën C15 RE 14 '95 19.950 Citroen BX 1.9 D '94 19.950 Ford:Sierra 1.6 CL 8 950 MitsubishiLancsr 7.950 Opal Astra 1.4 ....'92 17.950 Peugeot 405 1.8 GRX '95 32.750 Renault Nevada 7-pers ....'93 22.950 Volvo 240 polar 7 pers. '92 28.950 Grijs kenteken incl. BTW Citroen C 15D GR Vol. '93 13.950 Daihatsu Feroza ....'91 15.750 Fiat Fiorinó D '95 15.950 Kia Besta Diesel '95 14.950 Automaat '91 8.950 Flat Panda Selecta - .'93 11 950 '90 8.950 VW Golf 1 6 CLD ...'90 10.950 LPG/diesel Citroén. ZX Refi 1.9 D .'93 16.950 Ford Mondeo 1.6 LPG .'93 16.950 Hyundai Lan. 1.6 LPG .'91 12.750 Mazda 626 2.0 LXD '94 28.950 Mazda 626 1.8 LPG ....'94 26.950 '95 24.950 VW Golf 1 6 CLD ....'91. 11.950 Afa 146 1.7 16V ar.1W 325 cabriolet C'.-oeiiAX C i'OÈn ZX Rehex 1.4 C troèn Xantia 1.QX Ford Cscort Fiat Panda Fiat Tino DGT K4iPPdef>6 K.a Sephia '95-'96 Ka Oeros 1.8 '96 K'o Spoilage La 03 2107 IB. Mazda 121 1.3-LX Nissan Bluebird Nissan Vicra Ocei Co*sa OpeiCosa4-d Ope Kade» 1.4 Ope' Mania 2.0 GS: Peugeot 206 1.1. Peugeot 60S 3.0 SR Renault 13 14.. 16.950 24.950 7.950 7.500 10.950 17.950 24 950 31.500 8.250 8.950 7.750 10.950 10.750 7.950 16.750 25.950 16.750 ±15 auto's beneden 7.500,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 42