'A Voor een onbezorgde vakantie eerst even inchecken bij de Rabobank! i m PEIJL Techniek 0800 - 0584 MIDDELBURG GEMEENTE secretaresse voor de burgemeester v/m stichting den berg oproepkrachten Ont< Vraag nu naar het Rabo TotaalPakket en ontdek de voordelen! Rabobank 'De techniek staat voor niets. Verkoper truckonderdelen van der, P. LOUWERSE B.V. 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 JUNI 199 Bij de dienst Middelen bestaat de vacature van Middelburg een stad vol allure en sfeer. En met een zeer eigen karakter cïoor de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de ruim 45.000 inwo ners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen. De gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uil etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig. voor 36 uur per week Functie-inhoud: Als secretaresse voor de burgemeester verricht u de volgende taken: - het concipiëren van correspondentie en het uitwer ken daarvan; - het bijhouden van de agenda en het plannen en begeleiden van interne en externe afspraken; - het voorbereiden van vergaderingen en bezoeken; - het verzorgen van in- en uitgaande post en tele foongesprekken; - het begeleiden van in behandeling zijnde onderwer pen en het verzorgen van de rappelering; - het beheren van het werkarchief; - het verrichten van overige werkzaamheden zoals ondersteunende kabinetswerkzaamheden en onder steunende werkzaamheden t.a.v. representatieve aangelegenheden en promotionele activiteiten. Functie-eisen: U bent een zelfstandige, flexibele en creatieve persoonlijkheid die beschikt over een havo- of vwo-diploma en het diploma directie-secretaresse. U beschikt over een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Aangezien u enkele jaren ervaring heeft in een vergelijkbare functie bent u snel inzetbaar. Verder bent u discreet, representatief en stressbestendig. In voorkomende gevallen bent u be reid om in de avonduren of het weekend te werken. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van de opleiding en ervaring, minimaal f 2.972,- (aanloopschaal VII) en maximaal f 4.970,- (functieschaal VIII) bruto per maand. Afhankelijk van de personeelsbeoordeling kan men op termijn doorgroeien tot f 5.613,- (uit- loopschaal IX) bruto per maand. Algemene informatie: Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid zal de voorkeur worden gegeven aan een interne sollicitant. Nadere informatie-over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, telefoon (0118) 67 54 95. Sollicitaties kunt u voor woensdag 2 juli 1997 inzen den aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noordstraat 1, 4331 CB Middelburg o.v.v. vacaturenummer 97/14. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Den Berg is een kleinschalige leefgemeenschap voor 109 verstandelijk gehandicapten en gesitueerd in het centrum van Goes. Het wonen, de dagbesteding, ontspanning en recreatie, de begeleiding/behandeling, crisis-, vakantie- en weekendopvang worden steeds meer gekoppeld aan de individuele zorgvraag van de bewoner. Op dit moment wordt het individueel zorgplan (IZP) ingevoerd. Om dit kwalitatieve vernieuwingsproces te ondersteunen is een uitgebreid scholingsprogramma opgezet. Samenwerking vindt plaats met andere instellingen en diensten. Wij zijn op korte termijn op zoek naar t.b.v. de leefgroepen m/v Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd op basis van een nul-uren-overeenkomst. Functie-eisen: - diploma HBO-V of Z, of vergelijkbare opleiding; - ervaring in de zorg voor verstandelijk gehandicapten; - flexibiliteit in te werken uren ('s morgens, 's avonds, in het weekend en soms 's nachts); - zelfstandigheid; - woonachtig in Goes of directe omgeving. Salariëring: Salariëring zal, afhankelijk van het diploma, plaatsvinden op basis van FWG 30 of FWG 35. De CAO-Ziekenhuiswezen is niet van toepassing op deze nul-uren-overeenkomsten. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Terporten, manager bewonerszorg, telefoon 0113-246800. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 1 juli 1997 richten aan de afdeling P O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Veel vakantieproducten zijn gratis of voordeliger bin nen liet Rabo TotaalPakket. Dat bevat standaard een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip. Daarnaast biedt het Rabo TotaalPakket allerlei extra's en voordelen. Zo krijgt u meteen al: Gratis Rabo Interhelp Extra (normaal 29,50 p/jr). j 35% Korting op de jaarpremie voor de Doorlopende Reisverzekering. 25,- Korting op een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip voor uw partner. l:.n als u straks weer thuis bent, kunt u profiteren van nog veel meer aantrekkelijke voordelen. Zoals een gratis abonnement op Rabo Telebankieren waarde 48,- p/jr) en een nieuwsbrief met speciale aanbiedin gen en kortingen. Het Rabo TotaalPakket kost slechts 60,- per jaar. Ter vergelijking: de normale bijdrage voor een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Cliipknip is 55,- per jaar. Voor de vele extra's van het Raho TotaalPakket betaalt u dus maar ƒ5,- per jaar meer! Wilt u meer weten over betalen op vakantie, goed verzekerd op reis gaan en het Rabo TotaalPakket? Ga dan langs bij uw Rabobank of bel dc Vakantie Bestcllijn van de Rabobank: 0800 0534 (gratis). Droomt u al van een fijne vakantie? Die komt een stuk dich terbij als u nu alvast een paar belangrijke zaken goed regelt. De Rabobank helpt u graag aan meer bctaalgcmak en zeker heid op vakantie. Gemakkelijker betalen en geld opnemen Een Europas betekent maximaal betaalgemak op vakan tie. l'Ius een gunstiger wisselkoers bi) geld opnemen en betalen! I' hebt al een Europas met Chipknip voor maar .17,50 per jaar. Altijd geld achter de hand én een gunstiger koers Juist op vakantie is een creditcard een uitkomst. Bijvoor beeld om onderweg uw benzine, een hotelovernachting of dc Franse tolwegen tc betalen. Ook voor creditcardbctalin gen geldt een voordeliger wisselkoers dan voor contant geld. Bovendien hebt u een rentevoordeel door de betaling achteraf. En ii hebt altijd geld achter de hand. Voor de Gouden Rabocard, inclusief Europas met Cliipknip betaalt u maar .55,- per jaar. verlies of diefstal kunt u meestal binnen 24 uur over nieuwe Travellers cheques beschikken. Elke vakantie automatisch goed verzekerd van huis Zonder reisverzekering op pad gaan is riskant. Gaat u vaker per jaar op vakantie, weekendjes buitenland mee gerekend? Dan bent u met een Doorlopende Reisver zekering voordeliger uit. Dat geldt zeker voor een gezin met inwonende kinderen onder de 18 jaar. Een Door lopende Reisverzekering is ook veel gemakkelijker. U hoeft nooit meer op het laatste moment een reisverzeke ring af te sluiten. En u kunt het ook niet meer vergeten. r Houders van een Rabo TotaalPakket krijgen maar liefst 35% korting op de jaarpremie voor de Doorlopende Reisverzekering! r Een Gouden Rabocard met biibehorende Europas tSSiw"* met Chipknip maakt standaard deel uit van het Rabo TotaalPakket. Nóg een voordeel is dat partners dan recht hebben op 25,- korting op een Gouden Rabocard met Europas. Contant geld voor het gemak, Travellers cheques voor de veilig heid Voor de eerste vakantiedagen wilt u natuurlijk wat con tant geld op zak hebben. Voor de rest van de vakantie en grotere bedragen zijn Travellers cheques veiliger. Bij :S L Ui. En zo kunt u altijd rekenen op hulp in noodgevallen Verlies of diefstal van geld, pasjes of cards is op vakantie nóg vervelender dan 'thuis'. Met Rabo Interhelp Extra is in noodgevallen één telefoontje genoeg voor snelle hulp. Daarnaast biedt Rabo Interhelp Extra u een uitgebreid servicepakket. Zoals registratie van al uw passen en waardepapieren en opsporing van verloren bagage en sleutels. Voor Rabo Interhelp Extra betaalt u een jaarlijkse bijdrage van 29,50. - j~! J Rabo Interhelp Extra j I is GRATIS binnen het Rabo TotaalPakket. Zo ook staat Van der Peijl techniek altijd klaar bij het oplossen van technische problemen. Met een pakket van ruim 70.000 technische artikelen leveren en bezorgen wij dagelijks bij een groot aantal klanten door heel Zeeland. Op dit moment is er in ons verkoopteam een vacature voor de functie van Ervaring in de truckwereld vereist. Zoekt u een uitdagende baan bij een middelgroot bedrijf en denkt u de technische kennis en commerciële kwaliteiten te bezitten om onze klanten van technisch advies te kunnen voorzien, schrijf dan uw sollicitatiebrief aan: afdeling personeelszaken Postbus 22 4460 AA Goes ADVERTEREN DOET VERKOPEN DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT BESTEL TIJDIG WAT U NODIG HFFlf VOOR EEN Z0RG.EJ.Ó7Ë VAKANTlË! Alles regelen voor een zorgeloze vakantie? Meer iveten over de vele voordelen van het Rabo TotaalPakket? Ga nu langs bij de Rabobank! Of bel gratis de Vakantie Bestellijn: Kijk ook op Internet: httpv7www.rabobank.nl Kunststof Ramen Deuren Rolluiken - Duitse kwaliteit met 10 jaar garantie - DIN ISO gecertificeerd product - Diverse vormen kleuren of houtdecor - Voor bedrijf en particulier - Met laagste prijsgarantie Voor informatie en prijsopgave: Europlast Nederland! Tel: 01 18-462414 MERCEDES-BENZ STEROCCASIONS MERCEDES-BENZ AUTOMOBIELBEDRIJF De Rotery 7 4328 BB Burgh-Haamstede Tel. 0111-654292 Fax 0111-654493 Geopend ma. t/m vr. 8.00-1 B.00 uur zaterdag 10.00 - 16.00 uur Diesel MB S 350 Turbo Diese briljantzilver o.a. airco 04-'94 MB C 200 D donkerblauw o.a. schuifd. 01-'95 MB 300 D diam. blauw o.a. autom. 10-'85 Benzine MB 260 E nautic blauw o.a. autom. 08-'92 MB200E 16V wit div. acc. 01 -'93 MB C180 Esprit donkerblauw o.a. autom. 03-'95 MB 190 E 1.8 donkerblauw o.a. schuifd. 10-'91 MB190E1.8 wit div. acc. 06-'90 Andere merken Audi 80 S 1.8 66 kw. zwart met. 02-'92 Off, dealer voor Schouwen-Duiveland Mercedes-Benz personenwagens en lichte bedrijfswagens

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 12