Kapelse PvdA-wethouder stapt op PZC Vlaams plan voor helikopterfabriek in Terneuzen Vijfhonderdponder was een taaie Landbouwbedrijf solide belegging Twee jaar cel voor handel harddrugs 14 Organisaties bezorgd over landbouwfusie Geen excuus voor plegen ontucht met zwakbegaafd meisje zeeland Eigen partij zegt vertrouwen in Van Overbeeke op na onderwij sperikelen weekenddiensten Politie stopt drankrijders Nadere studie rolbruggen zeesluis Terneuzen vrijdag 20 juni 1997 van onze verslaggever Marco van Barneveld KAPELLE - A C. van Over beeke stapt op als wethouder in de gemeente Kapelle. Het be stuur en de fractie van zijn eigen partij, de PvdA hebben het ver trouwen in Van Overbeeke op gezegd. Aanleiding vormen de perikelen van het afgelopen jaar in het Kapelse openbaar basis onderwijs, die recentelijk zijn uitgemond in een gedwongen fusie tussen De Tunnel in Schore en de basisschool in Wemeldin- ge. Van Overbeeke: „Buiten mij om hebben het partijbestuur en de fractie besloten dat ik om 'electorale redenen' wegmoet. Zonder mij te horen. Dat is schandalig." Na 23 jaar komt hiermee een einde aan het werk van Van Overbeeke in de Kapelse raad. ,,In mijn eigen partij blijkt het vertrouwen te ontbreken. Dan kan ik niet meer functioneren. Geen spijt De 58-jarige Van Overbeeke vindt niet dat hem zelf iets valt te verwijten. ,,Ik heb nergens spijt van", zegt hij. Sterker: hij stelt dat een bijzondere com missie, die vorig jaar onder voorzitterschap van zijn partij genoot J. M. P. Roovers is inge steld, haar werk niet goed heeft gedaan. ,,Die commissie heeft beslissingen genomen met zwa re consequenties: de school in Schore moet fuseren omdat het openbaai' onderwijs leegloopt en er moeten mensen in het on derwijs worden ontslagen. Ik had dat anders willen doen, door te trachten mensen te ver zoenen in plaats van drastische ingrepen als directeurswisse lingen. Maar helaas." Roovers meent op zijn beurt dat A C. van Overbeeke de commissie absoluut geen slecht werk heeft verricht. „Dat zegt Van Overbeeke misschien, maar de raad, de scholen en de medezeggenschapsraden den ken daar volstrekt anders over. Ook ontkent Roovers als fractie de wethouder te hebben gepas seerd. „Ik heb in het fractie- overleg keurig mijn mening ge geven. Gezegd dat hij moet stoppen. Ook om electorale re denen, inderdaad." Vorig jaar al heeft Van Over beeke naar eigen zeggen over wogen om op te stappen. „Het is natuurlijk een hele vreemde si tuatie dat ik formeel nog ver antwoordelijk bleef voor het onderwijs, maar daar niets meer over te zeggen had door de in stelling van de bijzondere com missie. Ik was toen echter nog bezig met belangrijke zaken als de mogelijke komst van een woonzorgcentrum naar Wemel- dinge. Toen heb ik de keuze ge maakt om toch te bij ven." Recentelijk kwamen daar ech ter de p'erikelen met de school in Schore bovenop. Door een ad- ministratieve fout is geen for mulier op het ministerie van on derwijs beland dat nodig is om de school via het systeem van 'gemiddelde schoolgrootte' (no dig omdat De Tunnel in Schore op zichzelf te klein is) open te kunnen houden. Gevolg: het mi nisterie sluit de geldkraan rich ting Schore en een fusie met de school in Wemeldinge is de enige oplossing. Vorige week rezen tijdens een besloten raadsver gadering over deze kwestie vra gen over de positie van de wet houder. De volgende dag bleek dat de partij geen vertrouwen meer had in de Wemeldinge- naar. Niet nodig Wie Van Overbeeke in de raad zal opvolgen is nog niet bekend. De vraag is ook öf er vóór de ver kiezingen volgend voorjaar nog een nieuwe wethouder komt. De kans dat dit gebeurt lijkt klein. De fractievoorzitters van de niet-coalitiepartijen, P, W. van der Toorn van de SGP en P. Gan seman van Gemeentebelang, zeggen dat op dit moment niet nodig te vinden. De coalitiepartijen, die zich gis teren over de vraag bogen hoe het verder moet in het college, wilden daar gisteravond desge vraagd nog niet op ingaan. EOD-medewerker Slik toont de bodembuis met de ontsteker, die met een explosie gescheiden werd van de rest van de bom. foto Peter Nicolai van onze verslaggever Hans Heijt BRESKENS - De Explosieven Oprui mingsdienst (EOD) liep donderdag door een technisch probleem ruim een uur ver traging op bij het onschadelijk maken van een Engelse vliegtuigbom in het voorma lige Fort Frederik Hendrik in Breskens. Het lukte de EOD-medewerkers niet de ontsteker uit de bom te draaien. Ze moes ten daarom hun toevlucht nemen tot een nieuwe methode en met een explosie de bodembuis en ontsteker scheiden van de rest van de bom. Het onschadelijk maken van de vijfhon derdponder in het Heem bij Breskens leek een veel minder ingrijpende klus te wor den dan de eerdere bomruimingen in het voormalig fort. Er hoefden geen mensen geëvacueerd te worden. Wel mochten de omwonenden tijdens de bomruiming niet de straat op en dienden ze de ramen en deuren gesloten te houden. De politie zette donderdag veertien men sen in tijdens de operatie. Daarnaast ver leenden het Rode Kruis Zeeuws-Vlaande- ren en de vrijwillige brandweer Breskens hun medewerking aan de bomruiming. Roet in het eten De EOD begon om 9.00 uur met het karwei en verwachtte binnen een half uur klaar te zijn. Een technisch probleem gooide ech ter roet in het eten. „We hadden een pro bleem met het uitdraaien van de ontste ker", legt Martin Scheepbouwer, eerste luitenant van de E OD uit tij dens de opera tie. „We moeten daarom onze toevlucht nemen tot een nieuwe methode. We kun nen de bom ook onschadelijk maken door de bombuis en de ontsteker te scheiden van de rest van de bom. Het risico is wel groter, want je gebruikt toch een explosief bij een bom. Uit veiligheidsoverwegingen gaan we eerst de aarden wal in de put met de bom verhogen. Bovendien werken we met een elektrische draad, zodat we op het moment van de explosie op een afstand van tweehonderd meter kunnen zitten." De bomruimers hadden om 10.15 uur de explosie ven gelegd. Ruim een kwartier la ter werd de 450 gram springstof tot ont ploffing gebracht. Daarna duurde het nog een half uur voordat de EOD-medewer- kers konden gaan controleren of de ont steker was gescheiden van de rest van de bom. Ze moesten eerst wachtten tot het springstof niet meer nasmeulde. Kort na elven kon de EOD melden dat de ruiming was geslaagd. Politiewoordevoerder W. Eggermont sprak net als de EOD van een geslaagde operatie. „Tijdens het ruimen van de bom hebben we in omgeving van het afgezette gebied geen mensen op straat gezien", al dus Eggermont. Ook burgemeester G. H. W. Noordewier van de gemeente Oostburg was tevreden. „Het is de vierde bomruiming in onze ge meente en dan vraag je je toch af of er niet een risico is dat er een beetje op routine gaat worden gewerkt", aldus Noordewier. „Dat is gelukkig niet gebeurd. Voor mij zelf was de eerste bomruiming. Ik heb die heel rustig beleefd in het gemeentehuis. Voor de mensen op de plaats van hande ling was het veel minder rustig." van onze verslaggever Marcel Modde TERNEUZEN - De nieuwe huurder van hel voormalige kantongerecht in Terneuzen, Helicopters in Town, heeft seri euze plannen om in de Schelde- stad een helikopterfabriek te beginnen. Directeur D. Van Den Haute uit Gent haakt daarmee in op zijn bedoeling om vanuit de bovenzaal van het gerechts gebouw opleidingen te gaan verzorgen voor Belgische en Ne derlandse helikopterpiloten. Van Den Haute geeft aan dat hij met de gemeente in overleg is over de aanleg van een lan dingsplaats voor zakelijk vlieg verkeer en rondvluchten. Ook is hij onderhandelingen begonnen over de verwerving van garage Jos Voet. De Gentenaar wil op het huidige terrein aan het be gin van de Axelsestraat een par tycentrum bouwen met 130 par keerplaatsen. Hij verwacht de gesprekken over dit onderdeel uit zijn 'drie-poten-plan' tegen september positief te kunnen afronden. Helicopters in Town tekende onlangs een huurcontract van vijf jaar voor het voormalige kantongerecht aan de Markt. De begane grond wordt inge richt als Belgisch taverne en res taurant. Na de opening wordt op de bovenverdieping begon nen met de helikopteropleidin gen, laat Van Den Haute weten. „Ons uiteindelijke doel is een helikopterfabriek op te starten in de regio Terneuzen. De plaat selijke overheden zijn reeds op de hoogte, maar door de omvang ervan en de impact lijkt het er op alsof ze op dit ogenblik niet dur ven te reageren. Alhoewel ik het ernstig meen." Wethouder K. van der Hoofd wilde niet ingaan op de vraag of de gemeente de plannen van de Belg serieus neemt. van onze verslaggever René Schrier VLISSINGEN - De Westelijke Land- en Tuinbouw Organisatie (WLTO) is bezorgd over de hou ding van de Noordbrabantse Christelijke Boerenbond (NCB) inzake de samenwerking met de drie in Zeeland werkzame agra rische organisaties. WLTO- kringvoorzitter R. van der Wek ken en algemeen voorzitter J. de Groot zeggen in een interview in het weekblad Westweek van hun organisatie dat niet de be sturen, maar de leden moeten beslissen over die samenwer king. Het gaat er volgens hen om dat de leden die samenwerking on dersteunen. Zoiets moet niet van bovenaf door de besturen worden opgelegd. Voorzitter De Groot zegt in Westweek dat hij met elke goede oplossing ak koord wil gaan, mits die door de leden wordt gesteund.„Maar danmoeten de leden wel de kans krijgen om zich uit te spreken. Zoals het nu gaat dreigt het pro ces over de leden, zonder de le den te verlopen." Kringvoorzitter Van der Wek ken sluit zich daar bij aan: „Af gesproken was dat wij een plan zouden voorleggen aan de be sturen, maar nu loopt het an dersom. Wij wensen zo niet be handeld te worden en ik denk dat de leden van de andere orga nisaties ook niet gepasseerd willen worden. Landelijk zijn de landbouwor ganisaties van verschillende kleur al enige tijd samengegaan in grotere federatieve verban den. Alleen in Zeeland en enkele kleinere gebieden in Gelderland en Noord-Brabant werken nog verschillende belangenorgani saties naast elkaar. Dat zijn in Zeeland de WLTOde NCB en de Gewestelijke Land- en Tuin bouw Organisatie (GLTO). He lemaal los van elkaar opereren die overigens ook niet want hun krachten zijn voor een deel ge bundeld in de Land- en Tuin bouw Organisatie (LTO). Voorzitter Van der Weele verlaat De Wilhelminapolder van onze verslaggever Marten de Jongh Ir. P. H. van der Weeleverlaat de maatschap met een gerust hart: „Mensen moeten toch eten." foto Dirk-Jan Gjeltema 21 en 22 juni 1997 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: B. Bosch, Badhuisstraat 81, tel. (0118)412233. zon. 0.00-24.00 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. (0118) 471017. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: J. K. Dominicus, Dam 30, tel. (0118) 639933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: P. de Doelder, Bellinkplein 1, tel. (0118)639933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuid, Souburg, Nieuwland en Arne- muiden, zat. 0.00-24.00 uur: J. C. Ponten, Oude Rijksweg 4, Nieuwland, tel. (0118) 601340. zon. 0.00-24.00 uur: N. Kapteyn, Lekstraat 6, Oost-Sou burg, tel. (0118) 461630. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: G. C. M. Rullens en M. J. M. E. Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. (0118)581276. Domburg, Aagtekerke, Westkapel- le, Meliskerke, Zoutelande, Koude- kerke en Biggekerke, vrij. 18.00- zon. 24.00 uur: F. van Eede, de Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel. (0118) 571234. Biggekerke en Meliskerke (artsen Bouwense en Stutterheim), vrij. 18.00-ma 08.00: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. (0118) 552190. van onze verslaggever TERNEUZEN - Hel plan voor de vervanging van de bascule- bruggen van de zeesluis in Ter neuzen door rol bruggen mag verder worden uitgewerkt. De Technische Scheldecommissie gaf daarvoor donderdag toe stemming. Een Vlaams-Nederlandse tech- van onze verslaggever Maurits Sep MIDDELBURG - Een 41-jarige Middelburger is donderdag door de rechtbank in Middel burg veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf. De man stond twee weken geleden terecht voor de handel in cocaïne en he roïne. Een 34-jarige man uit Oost- Souburg kreeg gisteren te horen Tandartsen: Walcheren: zat.: M. Smallegange, Gerbrandys- traat 176, Vlissingen, tel. (0118) 465326. zon: H. N. A. Picavet, Tramstraat 9, Koudekerke, tel. (0118) 552660. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Patiënten tandarts P. van Malland: praktijknummer bellen. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 09.00-ma. 09.00 Sw.d. Kaaden, tel. (0118) 471140. Middelburg, vrij. 20.00-zon. 20.00 UÜ de Jonge, tel. (0118) 616761 Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: tel. (0118) 633803. Kleine huisdieren: E. v. d. Akker, Kanaalstraat 3, Oost- Souburg, tel. (0118)460860. Spreekuur 11.00-12.00 en 17.00- 18.00 uur. Dierenartsen praktijk 'Oostkapelle: Oude Domburgseweg 33a te Oost kapelle, landbouwhuisdieren tel. (0118) 581443, gezelschapsdieren tel.(0118)582985. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: R. Roskam, Kelderweg 1tel. (0118) 592838. Apotheken: Middelburg: L. v. d. Boogert, Vrijlandstraat 79, tel. (0118) 627471. Vlissingen: Apotheek Paauwenburg, Drees- straat2a, tel. (0118) 470717. Thuiszorg: Walcheren: voor gezinsverzorging, wijkverple ging en uitleen verpleegartikelen, tel. 06-53863677. nische werkgroep, die de afgelo pen maanden al enig voorberei dend werk verrichtte, gaat de zaak nu verder bestuderen en nader uitwerken.De vervanging van de kwetsbare 'klapbruggen' is een lang gekoesterde wens van de haven van Gent. De ver vanging zou anderhalf jaar in beslag nemen en ongeveer 50 miljoen gulden kosten. dat hij 18 maanden het gevang in moet. Ook hij moest zich twee weken geleden verantwoorden voor drugshandel. Bovendien werd de Oost-Souburgèr door de rechtbank schuldig bevon den aan diefstal met geweld. De gevangenisstraf die Micldel- 'S-HEER ARENDSKERKE - Gemiddeld één keer per week liet ir. P. H. van der Weele wel even zijn gezicht zien op het hoofdkantoor van landbouw- maatschap De Wilhelmina polder bij Wilhelminadorp. Als voorzitter van het zogehe ten college van gedelegeerden toonde hij zo zijn betrokken heid bij de bedrijfsvoering. Behartigde hij de belangen van de maten, de paar honderd eigenaren die hoofdelijk aan sprakelijk zijn. De werkne mers zullen zijn bezoekjes voortaan moeten missen. De 72-jarige "Van der Weele neemt afscheid. De Wilhelminapol der laat hij achter met een ge rust hart. „Mensen moeten toch eten." Van der Weele uit 's-Heer Arendskerke was voorzitter sinds '93. Als gedelegeerde loopt hij al mee sinds eind ja ren tachtig. Het college van ge delegeerden houdt toezicht op de onderneming. Een taak die te vergelijken valt met die van een raad van commissarissen. De verantwoordelijkheid voor de bedrijfsvoering ligt bij de directie. Als burgerlijke maat schap heeft de Wilhelminapol der een voor ondernemingen vrij zeldzame eigendoms structuur. Een structuur die stoelt op het verleden van de Wilhelminapolder, een bedrijf dat dateert uit 1809. De statuten schrijven voor dat Van der Weele gezien zijn leef tijd moet vertrekken. De scheidend voorzitter noemt zichzelf meer waterbouwer dan landbouwer. Hij heeft een achtergrond als civiel ingeni eur". Werkte bij Rijkswater staat. Was nauw betrokken bij de aanleg van Zandkreekdam, Grevelingendam en Haring- vlietdam. Zijn naam is ook verbonden aan de partiële dijkversterkingen in Zeeland, burgse dealer kreeg opgelegd was gelijk aan de eis van de offi cier van justitie. Niet bewezen De advocate van de man had een lagere straf gevraagd. Zij vond dat niet kon worden bewezen in de tweede helft van de jaren zeventig. Het boerenbestaan kent de in C-olijnsplaat gebo ren Van der Weele echter van huis uit. Zijn vader had een boerderij. Wortels die Van der Weele nooit heeft verloochend. De Wilhelminapolder kwam voor hem in beeld via een be stuursfunctie bij het boeren bedrijf De Bathpolders in Ril land. Goed De onderneming te Wilhelmi nadorp overleefde menige landbouwcrisis. Van onaan tastbaarheid is echter geen sprake. Van der Weele: „Een landbouwbedrijf blijft kwets baar. De rentabiliteit hangt meestal af van maar één of twee producten. Vorig jaar dat haar cliënt al vanaf 1995 dealde, maar pas vanaf 1996. Dat dealen gebeurde vanuit de woning van de Middelburger. De man had twee weken geleden overigens alleen het handelen in heroïne bekend, hij ontkende het verhandelen van cocaïne. hadden we een goede aardap pelprijs. Een prima seizoen. Nu is de prijs heel slecht en loopt het dus ook wat- minder. Van der Weele ziet echter vol doende perspectief. Geld ste ken in een groot landbouwbe drijf blijft een solide beleg ging, „Er zijn heel veel men sen. Die moeten toch allemaal eten. Als er ergens voedsel ge produceerd kan worden dan is het wel hier. De voorwaarden zijn goed: een gematigd kli maat, vruchtbare kleigrond." Van der Weele maakte van na bij mee dat het landbouwbe drijf goede akkers opofferde voor het woningbouwplan het Goese Meer. Een kwestie die gevoelig lag binnen de maat schap. De pijn kon worden verzacht door aankoop van De x'echtbank achtte verder be wezen dat de 34-jarige Oost- Souburger heeft gehandeld in harddrugs. Ook een diefstal met geweld was volgens de recht bank bewezen. De man zou op 2 maart van dit jaar een man hebben geslagen een aangrenzende hofstede. Of de Wilhelminapolder nog eens zulke grote stukken grond zal verkopen, daarover wil de scheidend voorzitter niet spe culeren. ,Ik weet het niet. Mis schien als Goes zo snel groeit dat het in wonertal verdubb elt Je hebt er niet zoveel invloed op." Bij zijn afscheid donder dag kreeg Van der Weele de gouden erepenning van de maatschap, De Rotterdamse oud-bankdirecteur mr. W. van Beuningen neemt het voorzit terschap van hem over. Zijn fa milie is al lange tij d met de pol der verbonden. Maar of hij als voozitter wekelijks even aan wipt op kantoor valt te betwij felen. Daarvoor is de afstand Rotterdam-Wilhelminadorp toch te groot. en een paar honderd gulden van hem hebben gestolen. Hij zou dat hebben gedaan uit geld nood. Oproep Met het vonnis -18 maanden ge vangenisstraf - gaf de recht bank geen gevolg aan de oproep van de raadsman van de Oost- Souburger om de 'torenhoge eis' te veiiagen, maar wel aan de eis van de officier van justitie. van onze verslaggever Maurits Sep MIDDELBURG - „Natuurlijk heb ik er spijt van. Voor mijzelf en voor haar. Maar ik wist niet dat zij verstandelijk gehandi capt is. We hebben altijd maar heel korte gesprekken gehad. Ze was negentien en ik vond haar een lief meisje. Dat ze verstan delijk maar tien, elf jaar oud was, wist ik helemaal niet. Ik dacht dat ze leerproblemen had, of zo." Zo verdedigde een 58-ja- rige man uit Middelburg zich donderdag voor de rechtbank in Middelburg. Hij stond daar te recht voor het plegen van on tucht met een verstandelijk ge handicapt Middelburgs meisje. De officier van justitie, mr. C. Fetter, omschreef de verklarin gen van de 58-jarige Middel burger als 'vermijdend gedrag'. Volgens haar zou de man zijn ei gen verantwoordelijkheid van zich afschuiven. „U hebt ontucht gepleegd met een zwak begaafd meisje van een laag, de biel niveau. Dat zijn heel kwets bare personen, die niet in staat zijn te bepalen wat zij wel of niet willen. Dat maakt dit tot een ernstige zaak. U suggereert ge lijkwaardigheid, u suggereert een relatie, maar toont weinig compassie met het slachtoffer. De ontucht zou voor de eerste keer hebben plaatsgevonden in december 1996. De verdachte, die als taxichauffeur met een busje verstandelijk gehandi capten vervoerde, verldaarde daarover: „Ze kwam zelf naar me toe, zoals altijd. Ze had haar jas open. Ik zei dat dat veel te koud was. Ik liep naar haar toe en zij draaide zich met haar rug tegen me aan." Daarop pleegde de man de ontuchtige handelin gen met het meisje. „Ik schrok toen echter onmiddellijk. Dit kon niet, en toen was het ook di rect afgelopen." Herhaling Daarna zag de man het meisje een maand niet meer. In januari kwam hij haar weer tegen en ze vertelde dat ze verkering had. Hij moest weg en kon tot zijn spijt geen afscheid nemen. „Op 6 februari kreeg ik die kans wel. Ik heb haar opgewacht op de Veerseweg. Toen ze kwam, zijn we even in de bus gaan zitten." Daar zou de man haar echter weer betast hebben. Hijzelf ont kende gisteren echter verder te zijn gegaan dan strelen over haar been. De officier van justitie noemde de feiten ernstig genoeg om een onvoorwaardelijke gevangenis straf van zes maanden te eisen. Daarnaast vroeg zij de recht bank de Middelburger drie maanden voorwaardelijke ge vangenisstraf op te leggen, met een proeftijd van twee jaar. Ver zwarend vond de officier dat de verdachte misbruik had ge maakt van het vertrouwen van het slachtoffer. De advocaat van de Middelbur ger, mr. J. A Platteeuw, vond daarentegen dat wat zijn cliënt heeft gedaan wel fout is, maar niet strafbaar. Hij plaatste vraagtekens bij de onmogelijk heid van het slachtoffer om zelf haar wil te bepalen. „Kon zij dat inderdaad niet? Ik denk van wel. En wist mijn cliënt dat ze zwak begaafd was? Nee. Want had hij het geweten, dan had hij het nooit gedaan." Daarom ver zocht hij de rechtbank zijn cli ënt vrij te spreken. GRIJPSKERKE Textielmiddag - Het zijdemuse um in Grijpskerke houdt op za terdag 21 juni een textielmid dag voor kinderen van 6 tot ongeveer 14 jaar. Op deze dag krijgen de kinderen de gelegen heid om zelf te weven, een cocon af te haspelen en met allerlei textiele materialen te werken, De textielmiddag vindt plaats tijdens de openingsuren van het museum, van 13.30 tot 17.30 uur. ZOUTELANDE - De politie Walcheren heeft in de nacht van woensdag op donderdag twee automobilisten betrapt op rij den onder invloed. Om kwart voor één werd op Duinpark Boulevard in Zoute lande een 38-jarige inwoner van die plaats aangehouden. Uit een ademanalyse bleek dat de man 380 microgram alcohol had ge dronken. De grens ligt op 220 microgram. Hij kreeg een dag vaarding en een rijverbod. Om 4.05 uur werd op de rijksweg bi] Ritthem een 19-jarige inwoner van Putte aangehouden. Hij blies 255 microgram. De man kreeg een boete van 350 gulden en een rijverbod,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 14