Vleermuis vraagt bescherming Hoechst ontslaat 29 werknemers Gezonken bufferbak gelicht Missions to Seamen verdeeld over beleid Koudekerke 7 kampioen derde klas ringrijden zeeland woensdag 18 juni 1997 sb 12 Autobrand Met 147 km/h over de N57 activiteiten wmsm EU» cursussen Waterschap boert goed door Mieke van der Jagt 's vonds in de schemering, als het Ixin de zomertuin nog prima toe ven is, lijkt het weieens of de zwalu wen nooit gaan slapen. Dan blijft het acrobatische gefladder in de lucht hangen, zenuwachtiger maar stiller dan overdag. In werkelijkheid zijn de zwaluwen dan allang naar bed. De vleermuizen hebben het naadloos overgenomen. Him manier van vlie gen doet denken aan die van zwalu wen omdat ze het op dezelfde prooien hebben voorzien: insecten die her en der rondvliegen. Voor vliegen- en muggenhaters zijn de vlugge trekvo gel en het enige vliegende zoogdier in dezelfde mate bondgenoten. Zonder zwaluwen en vleermuizen hadden we aan het vliegenmeppen algauw een dagtaak. Vleermuizen en zwaluwen hebben wel meer gemeen. Allebei vallen ze onder de beschermde diersoorten, waaruit mag worden opgemaakt dat ze in meer of mindere mate worden bedreigd. Door de mens natuurlijk, de soort waarvan ze in onze streken ook afhankelijk'zijn. Bij gebrek aan na tuurlijke holten, hebben ook vleer muizen doormensen gebouwde ruim ten nodig om hun nageslacht groot te brengen. In tegenstelling tot de zwa luwen, die de winters in Afrika door brengen. hebben vleermuizen hier ook bouwsels nodig om te overwinte ren. Bunkers, kelders, schuren en spouwruimten, geven de nuttige zoogdieren onderdak voor de winter slaap. Maar, zoals zoveel soorten zien de vleermuizen hun leefgebied bedreigd. De toepassing van houtconservering- middelen, het volspuiten van spou wen met isolatiemateriaal en insec- tenbestrijding treffen de soort wanneer hij het meest kwetsbaar is, in de kraamtijd. Want juist in schuren en spouwen brengen vleermuizen in groepsverband per paar één jong jaar groot. Kleine vleermuisjes zijn in het begin net zo afhankehjk van hun moe der als de meeste prille zoogdieren. In juni en juli voeden de moeders samen in kolonieverband hun jongen op. Vingers Wereldwijd bestaan er zo'n 950 soor ten vleermuizen, waarvan er in Ne derland nog 18 voorkomen. Alle Nederlandse vleermuizen zijn insec teneters. De meest voorkomende zijn dwergvleermuizen, de zwaluwachti ge vliegertjes, en de grotere water vleermuizen. Een ouderwetse naam voor vleermuizen is handvleugeligen, wat veel zegt over de bouw van de vleugels. Tussen de overdreven lang WW-uitkering of een nieuwe baan met een lager inkomen. Zelfstandig De reorganisatie is vorig jaai september aangekondigd nadal duidelijk was geworden dat ver gaande maatregelen noodzake lijk waren om de sterk tegenval lende resultaten op kort* termijn te verbeteren. Na de re organisatie zullen de activitei ten van het Hoechst-concern in Vlissingen in vier zelfstandige ondernemingen worden voort gezet. Dat zijn Thermphos In ternational BV voor de fosfos- activiteiten met ongeveer 41( medewerkers, Hoechst Trevira Vlissingen voor de DMT-pro- ductie met ongeveer 60 perso neelsleden, Mare Chemicals BV voor de productie van TAED ec Alkaansulfonaat met ongeveer 70 werknemers en Industrial Park Vlissingen BV voor het be heer van het complex en niet tt ontvlechten activiteiten mei ongeveer 115 medewerkers. SINT PHILIPSLAND - Eet witte Ford Sierra die gepar keerd stond op de Kerkring in Sint Philipsland is dinsdagmid dag door onbekende oorzaak ir brand geraakt. De brandweer bluste het vuur, waarna de wa gen is afgevoerd. BURGH-HAAMSTEDE - Bij een snelheidscontrole op de Serooskerkseweg (N57) bij Burgh-Haara- stede is dinsdagochtend een bestuurder betrapt die 147 kilometer per uur reed. De maximumsnel heid is daar 80 kilometer per uur. Op dezelfde j plaats legde de fotoradar j tussen 6.45 en 9.45 uur nog 85 hardrijders vast. Op de Weg naar de Val (N256) bij Zierikzee over schreden tussen 10.20 en 12.50 uur 62 bestuurders de limiet van 80 kilometer per uur. De hoogste geine- t ten snelheid was daar 133 kilometer per uur. I Over vleermuizen doen de meest wilde fabeltjes de ronde. Zo zouden ze in je haar verstrikt kunnen rakén, mensen opzoeken om hun bloed op te zuigen en ze zouden erop uit zijn om hondsdolheid te verspreiden. van onze verslaggever Ben Jansen gerekte vingers zit de vlieghuid, die bij de mqeste soorten doorloopt tot de achterpoten en de staart. Vllermuizen oriënteren zich in de ruimte met een sonarsysteem. Ze zenden ultrasone geluidsgolven uit, die ze terug opvan gen. Zonder bijzonder goede ogen kunnen ze op die manier in het donker feilloos prooien en objecten lokalise ren. Vleermuizen hebben in hun jachtge- bied.bomen en struiken nodig, niet al leen omdat zich daar meestal veel in secten ophouden, maar ook vanwege de sonaroriëntatie. Over vleermuizen doen cle meest wil de fabeltjes de ronde. Zo zouden ze in je haar verstrikt kunnen raken, men sen opzoeken om hun bloed op te zui gen en ze zouden erop uit zijn om hondsdolheid te verspreiden. Om te beginnen is er nog nooit een vleermuis in iemands haar terechtgekomen. Het sonarsysteem is is veel te precies voor zulke fouten. Er zijn wel bloedzuigen de soorten vleermuizen, maar die fladderen niet in Zeeland rond. Het zijn alleen die soorten die hondsdol heid kunnen overbrengen. Weliswaar is naar schatting 90 procent van de vleermuizen in Nederland met rabiës besmet, de vliegende zoogdieren ko men nagenoeg nooit in aanraking met mensen op huisdieren. Dat gebeurt al leen wanneer iemand een vleermuis wil pakken, wat niet is aan te bevelen. Wie een vleermuis op de grond vindt, kan ervan uitgaan dat het een ziek dier betreft en er beter afblijven. Monitoring Samen met de voortgaande aantas ting van hun behuizing en leefgebie den, groeit het besef dat vleermuizen actieve bescherming nodig hebben. Bunkers en ijskelders zijn her en der in Nederland ingericht als overwinte ringsplaatsen en inmiddels zijn er verschillende soorten vleermuizen- kasten op de markt. Ook de monito ring komt de laatste jaren redelijk op gang. Door te inventariseren hoeveel vleermuizen er zijn en waar ze zich ophouden, kan een beter gei'ichte be scherming vormkrijgen. Zoogdier- monitoring" in Utrecht coördineert tot 15 juli inventarisaties door het hele land. Eenbelangrijke schakel in de in ventarisatie is de registratie van hui zen met vleermuizen. Iedereen die vleermuizen in huis of in de schuur heeft, kan dat melden bij N. J. Ho- ningh in Kwadendamme. Hoe zie je dat je vleermuizen in je huis hebt? Het makkelijkst is het om in de schemering buiten te gaan zitten en af te wachten of ze rond gaan vliegen. Soms is het mogelijk om te zien waar ze vandaan komen. Vleermuizenk- raamkoloni.es komen voor in holle ruimten onder daken, in schuren, on der overstekken, in kelders en in bo men met dichte, donkere kruinen. Wie poepj es op de muur of tegen een stam aantreft, een beetje de grootte en de kleur van korrels pure hagelslag, kan er zeker van zijn dat er vleermuizen zitten. VLISSINGEN - De groot scheepse reorganisatie bij Hoechst Holland in Vlissingen leidt uiteindelijk tot een ont slagaanzegging voor 29 perso neelsleden. Hun functies komen tussen 1 juli en eind 1998 te ver vallen. De ingrijpende verande ringen bij Hoechst - nodig om de kosten fors terug te brengen - brengen ten opzichte van eind 1995 een verlies van ongeveer 250 arbeidsplaatsen met zich mee. Op het Hoechst-terrein in Vlissingen blijven, zij het niet onder de naam van het chemie- en farmacieconcern, bij 675 personen werkzaam. Inzet van de vakbonden bij de gesprekken met de Hoechst-di- rectie over de reorganisatie was dat gedwongen ontslagen ge heel dienden te worden voorko men. De bonden stelden zich op het standpunt dat een rijk con cern als Hoechst voldoende re gelingen zou moeten kunnen treffen om werknemers voor de WW te behoeden. In de onder handelingen weigerde Hoechst daarvoor garanties af te geven. Mede dankzij een ouderenrege- ling voor personeel van 56 j aai en ouder, waaronder 106 perso nen vallen, en een vertrekpre mieregeling, waarvan tot nu toe 60 werknemers gebruik hebben gemaakt, kon het aantal ge dwongen ontslagen beperkt blijven. Niet op straat De ontslagaanzeggingen bete kenen overigens niet dat de 29 personen voor wie geen plaats meer is bij Hoechst, binnenkort daadwerkelijk op straat komen te staan. Na de datum waarop hun functie komt te vervallen, treedt een ontslagtermijn in werking, waarvan de duur is ge koppeld aan leeftijd en dienst jaren. Komen in de tussentijd geschikte banen bij Hoechst vrij, dan komen degenen die ontslag is aangezicht daar in principe het eerst voor in aan merking. Verder krijgen ze uit gebreide ondersteuning bij het zoeken naar een andere werk kring. Voorpersonen van 50 jaar en ouder geldt hiervoor nog een intensiever begeleidingspro gramma. Bovendien zijn er re gelingen die voorzien in een aanvulling op een eventuele vrijdag 20 juni: Basisschool De Linge, jaarlijkse rommelmarkt met veel nevenactivi teiten voor de Stichting Cliniclowns Nederland, 19.00 uur. BROUWERSHAVEN vrijdag 20 juni: Voorzaal Stadhuis, concert Kamer muziek met fluit en piano door Bar bara Langendijk en Carmen Keyser, 20.00 uur. woensdag 18 juni: Verzorgingshuis In 't Opper, jaar lijkse verkoping/rommelmarkt met vossenjacht, fietshindernisroute en skeelerwedstrijd voor de stichting Vrienden van In 't Opper, 14.00 - 20.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE vrijdag 20 juni: Café-Restaurant De Burghse Bab- belaer. Karaoke Mega Tour, 21.00 vrijdag 20 juni: Nederlands Hervormde kerk, Psal mavond, 19.30 uur. dinsdag 24 juni: 't Durpsuus, Thema-avond over de streekplanuitwerking Schouwen- West en -Oost van de afdeling Schouwen-Duiveland van - D66, 20.00 uur. woensdag 18 juni: Ambachtcentrum, poppentheater Sim Bolusgeeftvoorsteliing 'Deko ning is bloot, leve de koning', 14.00 uur. De Villa van de Zeeuwse Muziek school, Culturele Raadsvergade ring, 19.30 uur. donderdag 19 juni: De Villa van de Zeeuwse Muziek school, voorspeelavond voor pia no, leerlingen van Elly Max, 19,30 uur. zaterdag 21 juni: Prins van Oranje, einduitvoering van de Zeeuwse Muziekschool met als thema 'de vier elementen', wa ter, lucht, vuur en aarde, 15.00 - 19.30 uur. zondag 22 juni: Station Goes, de Stoomtrein Goes- Borsele vertrekt naar Hoedekens- kerke, 14.00 uur, waarvandaan ge legenheid is voor een korte fiets tocht van veertien kilometer, waar na terugreis naar Goes om 16.15 uur. Fietsen worden meevervoerd. Reserveren zaterdag 21 juni van 10.00 - 16.00 uur via telefoonnum mer 0113-228307. maandag 23 juni: Zwembad van Sportpunt Zeeland, Nationale Zwemvierdaagse in het teken van Stichting Colombine voor jong tot oud, Burgemeester Van der Zaag geeft het officiële startsein, 11.00 uur. woensdag 25 juni: Ambachtcentrum, voorstelling door poppentheater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de koning,' 14,00 uur. 'S-GRAVENPOLDER woensdag 18 juni: DeZwake, Roefeldag voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Zij nemen een kijkje bij verschillende bedrij ven, 13.00 uur. Afsluiting in DeZwa ke om 15.45 uur. 'S-HEER ARENDSKERKE zaterdag 21 juni Schietcentrum 'Midden-Zeeland', derde Zeeuwse Jagersdag, 10.00 NIEUWDORP donderdag 19 juni: Oranjeplein, driedaagse Kermis, vrijdag 20 juni: De Ring, klompenrace voor ieder een in de leeftijd vanaf 12 jaar, 19.00 -20.30 uur. zaterdag 21 juni: Havenweg, start en finish van wie lerwedstrijden, 60 kilometer voor junioren 13.00 uur, 60 kilometer Cy- closportieven/veteranen 14.30 uur. Rugnummers en prijsuitreiking in Café-Eethuis-slijterij 'De Ploeg'. zaterdag 21 juni: Dorpsplein, oude ambachten markt, demonstraties en optreden van folkloristische groepen tijden het negentiende Schaapscheer- ders'feest. Op de Kasteelweide aan de- rand van het dorp zijn shows met paarden, aanspanningen en oude landbouwwerktuigen, 10.00 -17.00 uur. Feesttent op het Dorpsplein, groot bal na het schaapscheerdersfeest, 20.00 uur. Kerk, optreden door het koor van Ons Boerengoed, 11.00 en 14.00 uur. Optreden door Barbershop- koor The Gaggling Ganders Gang uit Goes, 15.00-15.45 uur. OUDVOSSEMEER woensdagmiddag 18 juni en zater dagmorgen 21 juni: Roefeldagen, kinderen van de ba- sisischool voor groep 3 tot en met acht nemen een kijkje achter de schermen van bedrijven, instellin gen en verenigingen. Initiatief van Jantje Beton. SCHARENDIJKE zaterdag 21 juni: Havenfeest, 10.00 -17.00 uur. maandag 23 juni: De Putmeet, algemene ledenverga dering Rabobank Schouwen-Zierik- zee, 19.30 uur. SINT-ANNALAND woensdagmiddag 18 juni en zater dagmorgen 21 juni: roefeldagen voor kinderen van de basisschool voor groep 3 tot en met acht. Initiatief van Jantje Beton. SINT-MAARTENSDIJK woensdagmiddag 18 juni en zater dagmorgen 21 juni: Roefeldagen voor kinderen van de basisschool voorgroep3toten met acht. Initiatief van Jantje Beton. SINT-PHILIPSLAND woensdagmiddag 18 juni en zater dagmorgen 21 juni: Roefeldagen voor kinderen van de basisschool voorgroep3toten met acht. Initiatief van Jantje Beton. woensdagmiddag 18 juni en zater dag morgen 21 juni: Roefeldagen voor kinderen van de basisschool voor groep 3 tot en met acht. Initiatief van Jantje Beton. woensdag 18 juni: De Hummelsoos-Inspin, Jantje Be ton Roefeldag voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Zij werpen een blik achter de schermen van de 'Grote Mensen Wereld', 12.45 uur. Afsluiting in De Hummelsoos, 15.45 zaterdag 21 juni: Prins Willem Alexanderhaven, 29e traditionele zeilwedstrijd om de 'Oosterscheldebeker der Yersek- sche Courant voor Zeeverkenners- groepen in de Admiraliteit 'Zeeuw- sche Stromen', 14.00 uur. Clubgebouw 't Wachtschip aan de Burenpolderweg, prijsuitreiking zeilwedstrijd, 17.00 uur Schoolplein van de Openbare ba sisschool Prinses Beatrix, rommel markt, 09.00 -13.00 uur. Iets te meldenSchrijf,fax of bel de PZC in Goes of Zierikzee. Goes: Voorstad 22, 4461 KN of postbiis 31, 4460 AA; fax 0113-273030, te lefoon 0113-273000. Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK, fax 0111- 414126, telefoon 0111- 415380. genheid voor publiek om hun ei gendom terug te vinden, 10.00 - 12.00 uur. Onder de Beuze aan het Haven plein, snuffelmarkt doorde Soropti- mistclub voor Werkgroep School- biologie, 08.00-14.00 uur. Mr. Breetveltspeeltuin, Kinderrom melmarkt, 09.30 uur. Kinderboerderij De Punt, zomer feest, 10.00-16.00 uur Multi Functioneel Centrum, roefel dag - kinderen kijken rond en wer ken mee in bedrijven en instellin gen, vanaf 09.00 uur. maandag 23 juni: Vanaf Kade Nieuwe Haven, Muzika le nachtexcursie naar Neeltje Jans, 19.00 uur. woensdag 25 juni: Speelterrein in de Eendrachtstraat in Poortambacht, buiten repetitie door de Koninklijke Harmonie Kunsten Eer, 19.30 uur. woensdag 18 juni: Haringvlietstraat/Schouwenbank, openbare repetitie door de Konink lijke Harmonie Kunst Eer, 19.30 uur. vrijdag 10 juni: Schoolplein Theo Thijssenschool, Buurtfeest Malta, 16.00-21.00 uur. zaterdag 21 juni: Politiebureau, fietsenkijkdag, gele- IVN-natuurgidsencursus, ander half jaar durende cursus start sep tember, voorlichtingsavond maan dag 23 juni, 20.00 uur in het Milieu Educatie Centrum - Hollandse Hoe ve. Kreatief met Lavendelstokjes, 23 juni, 09.30 uur, 14.30 uur en 19.30 uur Ambachtcentrum bij de Hol landse Hoeve. Dagcursus Aquarelleren door Kees van de Wetering, 21 juni, 22 juni, 09.00 uurvanaf hotel deTweespan. De digitale wereld van Internet, 18 juni en 25 juni van 19.00-22.00 uur, SKW De Lichtboei. Nadat de bak boven water getakeld was, werd duidelijk dat er een gat inzit, vermoedelijk door slijtage. foto Charles Strijd van onze verslaggever TERNEUZEN - De drijvende bok Rotterdam van bergings bedrijf Van den Akker uit Vlissingen heeft dinsdag avond omstreeks acht uur bij de zeesluis van Temeuzen de bufferbak AK 3 geborgen. De bak was maandagochtend in alle vroegte aan de steiger achter de sluis gezonken. Over de oorzaak tasten de des kundigen nog" in het duister. De bufferbak werd ingezet bij het schutten van autoboten met bestemming Gent. De buffer - er zijn twee soortgelij ke bakken - moet voorkomen dat de windgevoelige 'drij vende garages' de bruggen rammen. Slijtage De Rotterdam arriveerde dinsdagochtend in Terneu- zen. Na urenlange voorberei dingen werd de gezonken bak (26 bij ruim 5 meter) boven water getakeld. De bak ver toonde een gat aan stuur boord. Het is vermoedelijk ontstaan door slijtage. De drijvende bok leverde de AK 3 later op de avond af bij het droogdok van Marine Service bv, iets verderop aan het Ka naal Gent-Terneuzen. De AK 3 is, net als de andere bufferbak diebij het schutten wordt gebruikt eigendom van de Vlaamse Gemeenschap. De bakken worden beheerd en in gezet door Willem Muller Ne derland bv in samenwerking met de Verenigde Boot!ieden. Begin volgende week wordt de eerstvolgende autoboot in de zeesluis van Terneuzen ver wacht. Een woordvoerder van Willem Muller: „We hebben voor de zekerheid alvast maar afspraken gemaakt met Rijkswaterstaat om het schut ten van die boot in goede ba nen te leiden, mocht de AK 3 op dat moment nog niet inzet baar zijn. Er ligt een noodsce nario. Problemen verwachten we dus niet." GOES - De fusie van de waterschappen boven de Wes- terschelde heeft de belastingbe talers geen windeieren opgele verd. Het uit de fusie ontstane waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het eerste jaar, 1996, goed geboerd. Op een begroting van ruim 100 miljoen gulden is zo'n vijf miljoen gulden overgeble ven, blijkt uit de jaarrekening over 1996. Het batig saldo is niet alleen een gevolg van zuinig werken of fi nanciële voordelen door de schaalvergroting. Door de fusie is ook een aantal investeringen in wegen en natuurprojecten blijven liggen. Die moeten als nog worden uitgevoerd. Gevolg is wel dat de tarieven voor 1997 lager zijn dan was voorzien. van onze verslaggeefster Edith Ramakers VLISSINGEN - Het interim- bestuur van de Missions to Seamen wil vasthouden aan de traditionele doelstellingen van de vereniging. De zending onder zeelieden in Vlissingen-Oost is sinds 1967 een begrip. Tijdens de ledenvergadering eind mei werd het zittende bestuur weg gestemd door een meerderheid van de leden (23 van de 32). Mor gen, donderdag, wordt in een extra vergadering, die is uitge schreven door het demissionai re bestuur, een nieuw bestuur gekozen. Een aantal leden maakte tijdens de vorige ledenvergadering het demissionaire bestuur het ver wijt zich niet te houden aan de statuten en het huishoudelijk reglement. N. Sijben, lid van het interim-bestuur: „In september is Victor Story aangenomen als chaplain. De manager, Jim Hol- loway, zou Victor Story enkele maanden inwerken en dan een stapje terugdoen. Het bestuur vindt echter dat de manager Victor moet blijven bijstaan Victor krijgt geen kans het Ze* manshuis naar zijn ideeën in t< vullen en kan zich niet ontplooi en. In de statuten staat dat hij df eindverantwoordelijkheid heeft voor het pastoraal werl voor zeelieden en voor het run nenvande club." Verdeling Met Sijben hoopt ook mr. F. A C Steutel, lid van het demissio naire bestuur, dat er bij de ver gadering donderdag in the Fly ing Angel Club een oplossing gevonden wordt. „De Mission1 to Seamen is met deze crisis oj kleine schaal niet gediend", vul Steutel aan. „Er is in de vereni ging een verschil in visie ei voortgang ontstaan. Het demis sionaire bestuur wil inderdaac toe naar een verdeling van take tussen een 'manager' en eet chaplain voor de kerkelijke za ken. Maar als tijdens de leden vergadering blijkt dat de Mis sions to Seamen Zeeland dit koers niet moet varen, zullend( aanwezige leden zich dan ui1 kunnen spreken." AAGTEKERKE - In Aagteker- ke is Koudekerke 7 winnaar geworden van de derdeklas- wedstrij d ringri j den. Deze wed- strijd sloot het klasseseizoen voorlopig' af, de vierde klas wordt op 2 augustus in Vlissin gen verreden. De Koudekerkse ploeg kwam in de 25e beurt op gelijke hoogte met Grijpskerke 2, dat op dat moment de leiding had. In de 30e beurt stak Grijpskerke 2 twee ringen en wist Koudekerke 7 drie ringen te steken. Met een voorsprong van één ring werd Koudekerke 7 kampioen. Grijpskerke 2 werd reserve kampioen met 71 ringen bijeen gestoken door Hans Geertse 25, Piet Dekker 26 enPieter Geertse 20. Koudekerke 7 en Grijpsker ke 2 promoveren zodoende naar de tweede klas. Nieuwland 2 werd met 69 ringen derde en viel zodoende net buiten de promo tieplaatsen. Vierde werd Zuid- Beveland 2 met 66 ringen, Ga- pinge 7 vijfde met 65 ringen net voor Middelburg 1 en Souburg 5 met 64 ringen. De achtste plaat1 was voor Aagtekerke 5 met ft ringen, Zoutelande 3 werd met 61 ringen, Souburg 4 met5i ringen tiende en elfde werd Me- liskerke 2 met 58 ringen. Maai de vierde klas degradeerde! Gapinge 8 met 53 ringen e Aagtekerke 6 met 51 ringen. Persoonlij k kampioen werd Bo; Vader van Middelburg 1, die 2!> van de 30 ringen wist te steken Persoonlijk reserve kampioei werd Piet Dekker van Grijps kerke 2 met 26 ringen. Uitslag na 30 beurten: l.Koudeker- ke 7 (72) Ria Minderhoud 25, Mard van Dijke 26, Ciska Weijermans 21 2.Grijpskerke 2 (71) Hans Geert.' 25, Piet Dekker 26 en Pieter Geert* 20. 3.Nieuwland 2 (69) Piet Meije 22, Rens Hoebelce 24 en Ko Kwekfc boom 23. Persoonlijk kampioen Bi' Vader 27, persoonlijk reservekas pioen: PietDekker 26. Agenda ZRV21 juni Ringrijden GJ pinge 08.00-17.00, Nisse lO.Ot 16.30, Lammerenburg 08.30-17.': en Zoutelande (koppelwedstrip 08.00-18.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 30