ÏÏM verzekeringen is op zoek DMT enthousiaste Rayon-Inspecteursw TVM 1» Bravenboer Scheers U weet dat zij ze graag verwent Ervaren bestektekenaar Waterschap Zeeuwse Eilanden De opleiding tot Verzorgende-IG Ziekenhuis Walcheren HEAO Breda SPD'ers nemen de kortste weg ISjZATERDAG 14 JUNI 1997 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 personeel Bravenboer Scheers maakt deel uit van de Grontmij Groep, één van de grotere ingenieursbureaus in Nederland. Speerpuntactiviteiten zijn onder andere drinkwatervoor zieningen, projecten in de industrie, bouwmanagement en onderhoud en beheer van gebouwen en installaties. Werken in Advies Techniek Bravenboer Scheers is gevestigd in Terneuzen, Roosendaal en Middelburg en is een ondernemende organisatie op het gebied van advies en techniek. Wij adviseren, engineeren en dragen zorg voor de realisatie van projecten. De activiteiten richten zich met name op procestechniek installaties en bouw. Gezien de belangrijke groei in bovengenoemde activiteiten zijn vacatures ontstaan voor de functie van: Projectleider Werktuigbouw met commerciële vaardigheden m/v Standplaats Roosendaal Vacaturenummer Z 350 63 97 01 Functie-inhoud: leiding geven aan de uitvoering van de opdrachten, met name op het gebied van engineering; verrichten van acquisitie voor het verkrijgen van engineeringsopdrachten vanuit de industriële markt in Brabant. Functie-eisen: opleiding op TU- of HBO-niveau Werktuigbouw: kennis en ervaring in de procesindustrie; affiniteit met de engineering voor industriële opdrachtgevers; aantoonbare ervaring met betrekking tot commerciële dienstverlening; goede kennis van Engels in woord en geschrift; bij voorkeur woonachtig in West-Brabant. Tekenaar/constructeur(s) Piping m/v Standplaats Roosendaal en Terneuzen Vacaturenummer Z 350 63 97 02 Functie-inhoud: uitwerken van P&ID schema's tot piping lay-outs en opstellingstekeningen aan de hand waarvan u isometrics maakt; zelfstandig opzetten van installaties voor proces-, water- en productie installaties; opnemen van installaties op locatie. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau Werktuigbouw; ten minste drie tot vijfjaar ervaring als tekenaar/constructeur op het gebied van piping; ruime ervaring met AutoCAD, aangevuld met vakgerichte applicaties; in teamverband kunnen werken. Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Rest, hoofd vakgroep Werktuigbouw, telefoon (0115) 68 70 00. Ontwerper(s) E&l (industriële installaties) m/v Standplaats Roosendaal en Terneuzen Vacaturenummer Z 350 61 97 01 Functie-inhoud: zelfstandig ontwerpen van E&I installaties op basis van functionele eisen voor prodüctiebedrijven of de (petro)chemische industrie; meewerken aan het tot stand brengen van de process flow schema's en de daar uit voortvloeiende eisen weten te vertalen in de E&I installaties. Functie-eisen: •een afgeronde HBO-opleiding Elektrotechniek met drie tot vijfjaar ervaring; ruime ervaring met digitale regel- en besturingssystemen; ruime ervaring met informatiesystemen voor engineering; in teamverband kunnen werken. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Janssen, hoofd vakgroep Elektrotechniek Instrumentatie, telefoon (0115) 68 70 00. Sollicitatie: Uw brief met CV en vermelding van vacaturenummer uiterlijk veertien dagen na publicatie richten aan: Bravenboer Scheers Terneuzen Afdeling Personeelszaken Postbus 55 4530 AB Terneuzen cliëntadviseur m/v voor 20 uur per week Wie eenmaal oma of opa is, doet niéts liever dan de kleinkinderen zoveel mogelijk verwennen. En het is natuurlijk leuk ze niet alleen nu op spelletjes, verhalen en kadootjes te trakteren. Maar ze ook iets voor later te geven. Dus neemt u als cliënt adviseur bij de Rabobank Schouwen- Zierikzee zelf het initiatief. U wijst uw klanten die oma of opa zijn ge worden op de mogelijkheid een spaar rekening voor hun kleinkinderen af te sluiten. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van elke klant. En daad werkelijk met uw klanten samenwerkt. U bent voortdurend alert.Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven,vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en contacten. Met adviezen, producten en diensten. U hebt een opleiding op mbo-niveau en een aantal jaren werkervaring. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. U woont in de om geving van de bank of bent bereid daar te gaan wonen. De vacature is voor ons kantoor in Nieuwerkerk. Bent geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.N. Bil, segmentmanager cliënten advies, telefoon (0111)41 85 04. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Schouwen-Zierikzee, t.a.v. de heer G.B. Beltman, algemeen directeur, Postbus 28, 4300 AA Zierikzee. Rabobank Schouwen-Zierikzee 1 TVM verzekeringen is een internatio naal opererende, zelfstandige verzeke ringsmaatschappij gespecialiseerd m verzekeringen voor het bcroepsgocdc- renvervoer over de weg. Het hoofd kantoor is gevestigd in Hoogeveen. Uil de maatschappij werken in Nederland en België 170 personen. TVM verzekeringen is een gezonde, groeiende onderneming, met een gedegen reputatie en een sterke team geest. De Nederlandse markt wordt bewerkt door een enthousiast team van Rayon-Inspecteurs in samenwer king met een actieve commerciële binnendienst. Ter versterking van het team zoeken wij Inspecteurs voor rayons in Zuidwest-Nederland en Midden-Nederland. wk De functie De Rayon-Inspecteur sluit verzeke ringen bij relaties en zorgt voor actu alisering van de lopende verzekerin gen. Tevens vindt actieve acquisitie plaats in het rayon. Samen met de relatie worden ondernemingsrisico's geanalyseerd en vervolgens wordt geadviseerd over passende verzeke- ringsvormen. De Rayon-Inspecteur is medeverantwoordelijk voor de ver zekeringstechnische en commerciële beoordeling snel en adequaat op de w de klant in te spelen Als spil tuss commerciële bin nendienst worden met beide nauwe contacten onder houden teneinde Het profiel Opleiding op minimaal MBO/HBO (richting verzekeringstechniek) niveau, aangevuld met een voltooide Assurantie B opleiding en Branche Varia en/of Assurantie A diploma. Uiteraard zijn goede communicatieve vaardigheden en een commerciële instelling noodzakelijk. U beschikt over aantoonbare affiniteit met het beroepsgoederenvervoer of u bent reeds werkzaam in deze branche. U bent bereid zich in het rayon te VtlZEKElT TRANSPORT HET 11SIE «""ff" en bestaande Uw sollicitatie Voor nadere informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer Ch.H.G. Dujardin. Districtsdirecteur Zuid-Nederland, telefoon 073-6408403 (privé 013- 5217440). Uw sollicitatie met uitge breid curriculum vitae, onder ver melding van Rayon-Inspecteur, kunt u binnen 10 dagen richten aan TVM verzekeringen, Postbus 130, 7900 AC Hoogeveen, c heer P.A. Glezen, Hoofd Personeelszaken. Uitkerings administrateur m/v voor een overheidsinstelling in Zeeland. De werkzaam heden bestaan uit het administreren van de sociale zekerheid en het onderwijssysteem. Hiervoor hebt u een HBO-diploma, bijv. HEAO-BI. Daarnaast hebt u goed boekhoudkundig inzicht en kennis van automatise ring. Informatie: (076) 514 96 56,Annebeth Evertz Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 tempo-team uitzendbureau Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met zijn bijna 400 medewerkers voor degelij ke waterkeringen, onderhoud en veilig heid van buitenwegen, een optimaal peil beheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Stafafdeling. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Functie-informatie De bestektekenaar heeft o.m. de volgende taken: - digitaal tekenen en ontwerpen van bestek tekeningen in de GWW-sector - beheren van het geautomatiseerd CAD- station - ontwikkelen van procedures en onderhou den van afspraken met de CAD-gebruikers over digitale tekenproducten - bedrijfsklaar houden van grafische applica ties - verzorgen en vastleggen van documenta tie behorende bij de applicaties. Functie-eisen - een afgeronde opleiding MTS Weg- en m/v (vac. nr. 97/9) bij de afdeling Centraal Ontwerp De afdeling Centraal Ontwerp is ondergebracht bij de sector Waterkeringen, maar is werkzaam voor het hele waterschap. Het is het 'ontwerp- en bouwbureau' op het gebied van wegen, waterbouwkundige, mechanische en elektrische projecten. Momenteel werkt de afdeling Centraal Ontwerp nauw samen met Rijkswaterstaat en de Zeeuws-Vlaamse waterschappen in verband met het Project Zeeweringen. Hiervoor is een ervaren bestektekenaar noodzakelijk. Het afdelingshoofd Centraal Ontwerp geeft momenteel leiding aan 9 medewerkers die uitvoering geven aan de taken van deze afdeling. De afdeling Centraal Ontwerp is gevestigd in het hoofdkantoor in Goes. Waterbouwkunde - ervaring met het tekenprogramma Microstation - enige jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - kennis en ervaring in de automatisering - zowel zelfstandig als in groepsver band kunnen werken. - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het werkgebied van het waterschap. Algemeen Het Sedan's bedraagt maximaal 4990. bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toe gespitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aange sloten bij de interprovinciale ziektekostenre geling (iZR). Informatie informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ing. K.J. Minderhoud, afdelingshoofd Centraal Ontwerp, telefoon (0113)241319 of de heer ing. B.W. Veldhuis, sectorhoofd Waterkerin gen, telefoon (0113)241246. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week na verschijning van dit blad rich ten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, stafbureau Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de WBEAA het aandeel allochto nen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde functie-eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertende wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een geheel ver nieuwd algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een modern geoutilleerde polikliniek In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen ver tegenwoordigd In de zorgver lening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering cen traal. De organisatie biedt ruim 1000 medewerkers een plezie rige werksfeer en goede ontwik kelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatieve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118)425000 Studeren en werken voor een goed beroepl In september a.s. start bij het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen de opleiding tot Verzorgende Individuele Gezondheidszorg, kwalificatieniveau 3-IG, in de beroepsbege leidende leerweg. Dit diploma leidt op voor het werk in verpleeghuizen en ziekenhuizen. Je wordt opgeleid tot het verrichten van handelingen op het gebied van verzorging, verpleging, observatie en begeleiding in niet-complexe behandelings- en verpleeg- situaties. De opleiding duurt3)aaren begint met een basisperiode van 7 maanden. Daarna ga je de praktijk in, in verschillende instellingen die zorg verlenen. Het grootste deel van je opleiding zal je in Ziekenhuis Walcheren werkzaam zijn. De theorie wordt verzorgd door het R0C Zeeland. In het laatste jaar van je opleiding richt je je op een differentiatie, dit betekent dat je je verdiept in één onderdeel van de zorg. 'I||| In de basisperiode ontvang je een zakgeld vergoeding van f 495,- bruto per maand. Na deze periode ontvang je een leerling salaris volgens de CAO-ziekenhuiswezen. Toelatingseis: Om aan de opleiding deel te kunnen nemen moet je beschikken over tenminste diploma vbo met minimaal 2 vakken op C-niveau (waaronder Nederlands) en de overige op B; diploma mavo of overgangsbewijs naar havo-4 of vwo-4 Lijkt het je wat? Schrijf dan een sollicitatiebrief vóór 28 juni a.s. naar het Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie. De sollicitatiegesprekken vinden plaats tus sen 21 juli en 1 augustus. Voor nadere inlichtingen kunt je contact opnemen met de heer J.L. van der Linde, opleidingscoördinator, tel: (0118) 42 53 62 of de heer L.J.C. Breure, personeelsadviseur, tel: (0118) 42 53 73. fjeb je reeds bij ons gesolliciteerd naar verzorgende IG, dan hoef je niet opnieuw te schrijven. Neemt u dan contact op met mw. P. Mattheussens, tel.: (076) 525 06 91/ 525 06 96 Of vul de bon in voor onze speciale folder Accountancy. Voor SPD'ers die meer uit hun diploma willen halen, heeft de HEAO Breda uitstekende mogelijkheden. In de vorm van verkorte studietrajecten voor deeltijdopleidingen'die goede carrièreperspectieven bieden. Als u zich verder wilt bekwamen in de accountancy of op financieel-economisch gebied kunt u prima terecht bij de deeltijdopleiding Accountancy Als SPD'er kunt u de studieduur van 4 jaar aanzienlijk verkorten tot 2 jaar. U kunt kiezen voor de afstudeer richting HEAO-AA, die oplèidttot accountant-administratieconsulent mét certificerings bevoegdheid. Of voor HEAO-RA: de eerste fase tot registeraccountant. U bent daarna toelaatbaar tot een post-doctorale studie RA. Nog korter is het studietraject voor de deeltijdopleiding Bedrijfseconomie. Met een volledig afgerond SPD kunt u het HEAO-BE-diploma in slechts een half jaar halen!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 11