personeel BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 06-8889 Vedior Administratieve duizendpoot GOEDHART COOLING EQUIPMENT B.V. HEAO-er BE voor onze administratie U vangt ze op als de financiering tekort schiet Enthousiaste Franchisenemer loedhart Kansen in tijdelijk werk ir randstad uitzendbureau 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 JUNI ij; medewerker verkoop commerciële binnendienst m/v Een ondernemer die geconfron teerd wordt met een financiering die tekort schiet wil onmiddellijk een oplossing. Dus gaat u als medewerker verkoop commerciële binnendienst aan de slag. U hoort het verhaal aan. En probeert zoveel mogelijk gegevens boven tafel te krijgen. Vragen die u niet kunt beantwoorden speelt u door aan de adviseurs. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. U zorgt dat ze altijd snel en correct geholpen worden en tevreden de bank verlaten. Maar ook met uw collega's werkt u daadwerkelijk samen. U handelt transacties voor ze af en bereidt offertes voor. Regelt de planning en geeft signalen uit de markt onmiddellijk aan ze door. U bent dus voortdurend alert en neemt initiatief; U hebt een opleiding op hbo-be niveau. U beschikt over de nodige commerciële kennis en kunt werken met data-based informatiesystemen. U bent ondernemend, efficiënt en ambitieus en wilt in uw werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. U bent representatief en makkelijk in de omgang. Rabobank Schouwen-Zierikzee Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L.W. van der Waal, segmentmanager bedrijven, telefoon (0111) 41 85 50. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de Rabobank Schouwen-Zierikzee, t.a.v. de heef G.B. Beltman, algemeen directeur, Postbus 28, 4300 AA Zierikzee. Stichting Ter Weel is een organisatie die twee gecombineerde verpleeghuizen omvat en twee verzorgingshuizen; in Rilland bevindt zich een verpleeghuis voor 80 psycho-geriatrische en 34 somatisch zieke bewoners, in Krabbendijke bevindt zich een zorgcentrum bestaande uit een verpleeghuis voor 30 psycho geriatrische (2 units) en 30 somatisch zieke bewoners (2 units) en het verzorgingshuis Nieulande (78 bewoners). Dit najaar zal Ter Weel Rilland sluiten en zal de nieuwbouw in Goes in gebruik genomen worden. Samen met het verzorgingshuis Sint Maarten in de Groe zal dit een zorgcentrum gaan vormen. Voor Nieulande zijn wij op korte termijn op zoek naar een bejaarden -/zieken verzorgende m/v 32 uur/week Het gaat hierbij om een tijdelijke aanstelling in verband met vervanging van zwangerschaps/bevallingsverlof van een collega. Functie-eisen - diploma ziekenverzorgende nieuwe stijl of diploma bejaardenverzorgende; - affiniteit met verzorgingshuiszorg; - een enthousiaste, dienstverlenende en collegiale instelling. Arbeidsvoorwaarden Salariëring zal plaatsvinden conform de CAO Verzorgingshuizen, FUWA 6, maximaal f 3.616,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J. Pieper, manager zorg, telefoon 0113-503240 (tijdens kantooruren). Uw sollicitatie kunt u vóór 24 juni a.s. richten aan de afdeling P, O O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Deze vacature verschijnt tegelijkertijd intern en extern. EXPO is een franchise-organisatie met meer dan 70 winkeis, t marktleider op het gebied van wenskaarten, posters, kado-artikelenV en inlijstingen. Voor Goes zijn wij op zoek naar een Hij of zij zal: affiniteit hebben met kunst, gevoel hebben voor mode en trends, vriendelijk en klantgericht zijn, commercieel inzicht hebben, 25 tot 45 jaar oud zijn over min. 70.000,- eigen middelen beschikken. Expo biedt: een bewezen detailhandelsconcept, degelijke opleiding, ook op inlijstgebied, ondersteuning op financieel-, administratief-, marketing-, promotie-, en reclamegebied, inkoopkracht, permanente evaluatie en begeleiding. Info: EXPO-Franchise B V. Marksingel 2b, 4811 NV Breda Tel. 076 - 52 11 363 gevestigd in Alkmaar, Almere, Alphen a/d Rijn, Amstelveen, Amsterdam, Apeldoorn?^ Expo Arnhem, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Den Helder, Deventer, Dordrecht, Ede, Eindhoven. Einmeloord, Emmen, Enschede. Gouda, Groningen, Haarlem, Helmond. Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Leusden, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Oosterhoul, Oss, Roosendaal, Rotterdam, Schiedam, Sittard, Ticl, Tilburg, Uden, Utrecht, Veldhoven, Venlo, Waalwijk, Weert, Woerden, Zaandam. Zeist, Zoctermeer. Zwolle en heeft 19 winkels in België. *-7 44 cent/minuut Vedior asb heeft volop banen, op elk niveau, in alle sec toren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combi natie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (M/V). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vediorasb.nl ASB Administratief/'commercieel Secretaresse, Boekhoudkundig medewerker. Vlissingen e.o. Vlissingen. code 645 code 646 Verzorgenden, Schilder, Gezondheidszorg Technisch Huist e.o. Algemeen Heftruckchauffeurs, Heftruckchauffeur, Magazijnmedewerker, Vakantiekrachten, Schoonmakers, Werken in Azië of Afrika, Middelburg. Hulst e.o. Hulst e.o. Middelburg. Terneuzen. code 631 code 624 code 625 code 630 code 663 code 932 The flexible workforce De Koninklijke Hollestelle Groep in Goes. Technisch verantwoord in elk onderdeel: Hollestelle Handel, Hollestelle Konstrnktie en Hollestelle Kranentecbniek. Hollestelle Handel levert een enorm aantal hoogwaardige technische producten zo uit voorraad, Hollestelle Konstrnktie construeert, installeert en repareert volgens de nieuwste richtlijnen en Hollestelle Kranentechniek levert kivaliteit van hoog niveau. En dat al ruim 120 jaar. Want Ko?iinkIijke Hollestelle is gekroonde teclmiek sinds 1874. In verband met de verdere groei en de verhuizing naar een nieuwe, grotere behuizing is er binnen de Koninklijke Hollestelle Groep op korte termijn plaats voor een De werkzaamheden: crediteuren/debiteurenadministratie factureren u bent vaak het eerste administratieve aanspreekpunt, zowel in- als extern indien nodig ondersteunen telefoniste verrichten van overige voorkomende administratieve werkzaamheden Kortom, de baan is veelzijdig en afwisselend. De man of vrouw die wij zoeken heeft in ieder geval: een aantal jaren administratieve ervaring in de ruimste zin van het woord minimaal MEAO of gelijkwaardig uitstekende communicatieve vaardigheden kennis van automatisering (Word, Excel, Acces) doorzettingsvermogen grote mate van zelfstandigheid stalen zenuwen leeftijd tussen 23 en 30 jaar Inlichtingen kunt u inwinnen bij dhr. J.G. Hollestelle, telefoon (0113) 213330. Uw sollicitatiebrief met C.V. stuurt u vóór 30 juni a.s. aan: Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. dhr. J.G. Hollestelle, Postbus 62, 4460 AB Goes. ADRES TOT AUG. '97 MARCONISTRAAT 6 POSTBUS 62 4460 AB GOES TEL 0113-21.33 30 FAX 0113-23.19.96 NIEUW ADRES AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 4460 AB GOES TEL 0113-27.7777 Nijverheidsweg 6 Postbus 13 4695 RC Sint-Maartensdijlj 4695 ZG Sint-Maartensdij! is een producente van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofd zakelijk voor de industriële koeltechniek, gevestigd te Sint-Maartensdijk op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Wij zijn op zoek naar een Leeftijd; ca. 25 jaar Bereidheid om in teamverband te werken en gewenste cursussen te volgen. Talenkennis: minimaal Engels en Duits Geboden wordt: - Een functie binnen de administratieafdeling waarbij u zich alle taken, door zelf te doen, eigen maakt, o.a. debiteurenbeheer, buitenlands betalingsverkeer, nacalculatie, computerbeheer en administratieve zaken m.b.t. onze buiten landse vestigingen. Er heerst een prettige collegiale sfeer en er zijn goede secundaire ar beidsvoorwaarden. Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment B.V., Postbus 13, 4695 ZG §flmt°Maartemsdiyik. Voor eventuele informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, welke tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnr, 0166 - 66 28 50. Beveiligingsbeambten m/v Voor de komende zomer zijn wij op zoek naar beveiligingsbe ambten die in bezit zijn van het basisdiploma beveiliging. Het werk vindt plaats op verschillende objecten in de provincie Zeeland. In verband met de bereikbaarheid is bezit van een auto een pré. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op- Informatie bij Carolien van der Plas, tel. (010) 455 50 88, Rotterdam, Poolsterplein 125. Beeldschermopmakers/DTP-ers m/v Voor een grote uitgeversmaatschappij die opereert in Zuidwest Nederland zoeken wij op korte termijn DTP-ers. De functie bestaat uit het opmaken van advertenties, het opmaken van tekst- en advertentiepagina's en het inscannen van logo's en foto's. Voor het goed uitvoeren van deze functie is het belangrijk dat u ervaringheeft met quarkXPress, een afgeronde grafische opleiding heeft en woont in de buurt van Middelburg omdat hier de werkzaamheden plaats zullen vinden. Het gaat omeen functie voor lange tijd. Bent u geïnteresserd in deze baan neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Danielle van Oers, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Commercieel medewerker m/v Voor een relatie in Kapelle zoeken wij een enthousiaste commercieel medewerker op MBO niveau (bijvoorbeeld MEAO). In deze functie staat het adviseren over en het verkopen van ■"'producten aan klanten centraal. Heb je je opleiding binnenkort afgerond en ben je op zoek naar een functie met goede toekomstperspectieven? Kom dan snel langs of reageer telefo nisch! Informatie bij Esther Grootenboer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Administratief medewerker m/v Voor de financiële administratie van een groot produktiebedrijf. De werkzaamheden bestaan voor het grootste gedeelte uit het coderen, boeken, controleren en archiveren van facturen. U heeft bij voorkeur een opleiding MEAO-bedrijfsadministratie. Werkervaring is niet absoluut noddzakelijk. Er is een baan voor een aantal weken en er is een baan voor lange tijd. Informatie bij Rineke Jansen, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Verkoopmedewerker binnendienst m/v Voor een internationaal produktiebedrijf in Kruiningen. U beheerst de Engelse, Franse en Duitse taal (en bij voorkeur ook de Spaanse) in woord en geschrift. U bent verantwoordelijk voor de telefonische en administratieve afhandeling van de orders en offertes. U heeft een opleiding op HBO-niveau. Enige werkervaring in een dergelijke functie is een pré. Informatie bij Rineke Jansen, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Schoonmakers m/v Voor een relatie in Oostburg zijn we op zoek naar enthousiaste schoonmakers. Het werk is voor elke dinsdag van 7.00 uur 9.00 uur. De duur van het project staat niet vast. Kom eens lana of bel voor meer informatie. Informatie bij Marianne van Wanrooij, tel. (0117) 45 37 77, Oostburg, Burg. Erasmusstraat 4. Magazijnmedewerkers m/v Wij zijn regelmatig op zoek naar gemotiveerde magazijnmede werkers voor een groothandel in levensmiddelen. De werkzaam heden bestaan uit het verzamelen van orders of het sorteren van emballage. Ben jij per direct of in de zomervakantie beschikbaar en bereid om de handen uit de mouwen te steken, bel dan of kom langs op onze vestiging. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Chauffeurs m/v Voor een groothandel in Krabbendijke zijn wij voor de maand juli en augustus op zoek naar chauffeurs. De werkzaamheden bestaan uit het afleveren van levensmiddelen bij diverse super markten in Zeeland en West-Brabant. Ben jij in deze periode beschikbaar en heb je interesse, bel dan of kom langs op de vestiging. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Magazijnmedewerkers m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Hulst zijn wij op zoek naai logistiek medewerkers. Kunt u goed werken in een team en bent u nauwkeurig, dan is dit de baan voor u. De werktijd is vanaf ±16.30u tot ±19.30u. Bent u twee of meer avonden in de week beschikbaar, informeer dan naar uw mogelijkheden. Informatie bij Michelle Morre, tel. (0114) 31 98 50, Hulst, Vismarkt 8. Procesoperators laboranten m/v Voor een aantal relaties in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij op korte termijn procesoperators en laboranten. Heeft u een MTS/HTS-proces- of MLO/HLO opleiding, bent u bereid om in 5 ploegendienst te werken en heeft u geen vakantieplannen, reageer dan zo spoedig mogelijk| Het betreffen functies voor een lange tijd. Informatie bij Vincent Calon, tel. (0115) 69 79 79, Terneuzen, Herengracht 9. Data-typisten m/v Als typen je hobby is en je meer dan 200 aanslagen per minuut haalt. Als je daarnaast ook bijna foutloos kunt werken en hierin al enige ervaring hebt. Neem dan snel contact met ons op. E' vervoer is een pre. Informatie bij Riana van de Guchte, tel. (0118) 41 00 81, Vlissingen, Badhuisstraat 50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 10