W rk T neef V Gezocht: flexibele daadkracht! Tènce/ personeel projecten EuRORflTum WERK opm Consultant m/v Kansen in tijdelijk werk ir randstad uitzendbureau TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST m/v MEDEWERKER AFD. TUINPLANTEN JOB SUPPORT Werkverdeler/ Coördinator/ Intercedent ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER uitzendbureau 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JUNI Ij— VRIESVEMEN KLOOSTERBOER VESTIGINGEN IN: VUSSINGEN - ROTTERDAM - IJMUIDEN - ELST - ALESUND NOORWEGEN) VRIESVEMEN KLOOSTERBOER Is een logisbek dienstverlener (220 medewerkers) op het gebied van gekoelde en diepgevroren levensmiddelen. Er zijn vestigingen in Vlissingen, Rotterdam, Eist, IJmuiden en Alesund (Noorwegen), waar deze voorim- en export bestemde produkten in eigen vrieshuizen worden opgeslagen. Tevens worden er in eigen beheer zeeschepen geladen en gelost. Onze internationale opdrachtgevers zijn grote handelsondernemingen en produktiebedrijven die op de internationale markt opereren. VRIESVEEM ZEELAND V.O F is gespecialiseerd in de opslag en behandeling van o.a. fruit, vis, vlees en concentraten. Daarnaast is er een blendstation waar vruchtenconcentraten bewerkt kunnen worden. Binnen deze onderneming zijn thans 85 mensen werkzaam. Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een Hoofd Produktgroep Fruitjuice/Concentrate m/v De functie: Als hoofd Produktgroep FRUITJUICE/CONCENTRATE bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de afdeling. Dit betekent o.a. dat u zorg draagt voor een optimale bewerking/verwerking van de goederen en hier de inzet van personeel en materialen op af stemt. Daarnaast bent u eindverantwoordelijk voor de voortgangs- en kwaliteitsbewaking m b.l de activiteiten in het blendstation. U streeft middels advisering en sturing naar optimalisatie hiervan. De functie-eisen: U beschikt minimaal over een relevante afgeronde opleiding op HBO-niveau (b v levensmiddelentechnologie, laboratoriumschool) of een vergelijkbaar kennisniveau op basis van ervaring. U hebt kennis van en ervaring met het toepassen van kwaliteitszorgsystemen (HACCP, ISO). Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die enkele jaren aantoonbare ervaring hebben in deze branche (geconditioneerde opslag, voedselverwerking) in een gelijkwaardige functie. U hebt kennis van de Duitse, Franse en Engelse taal. U bent accuraat in de uitvoering van het werk, stressbestendig, hebt goede contactuele vaardigheden in woord en geschrift en beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een dynamische werkomgeving, met goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. 28 vakantiedagen, een spaarloonregeling, opname pensioenfonds en een studieregeling). Schriftelijke sollicitaties voorzien van een C V. kunt u binnen 10 dagen richten aan Vriesveem Zeeland v.o f Postbus 66, 4380 AB VLISSINGEN, t a.v de heer J Dane. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. J. Coppoolse. tel. 0118-486200 Flexibiliteit is het sleutelwoord waarmee Tènce! personeel projecten zich succesvol beweegt op de ar beidsmarkt. Een markt waarbij het meer dan ooit aankomt op persoonlijke kwaliteiten en het juiste even wicht tussen vraag en aanbod. Tènce! personeel projecten en Tènce! uitzendbureau staan voor flexibe le dienstverlening op het gebied van detacheren, uitzenden, werven selecteren van personeel, interim management en outplacement. Wij zijn op zoek naar een flexibel en daadkrachtig talent, dat ook de ma nager ondersteunt en dat zich thuisvoelt in de jonge, snel groeiende en dynamische onderneming. Kort om: Tènce! zoekt een met als standplaats Middelburg De baan Als consultant werk je in een hecht team, maar met een duidelijke eigen verantwoordelijkheid. Je werk is veelzijdig en boeiend. Je geeft bij afwezig heid van de manager sturing aan het team. Je voert onder meer in-take gesprekken met kandidaten en je bent in staat (potentiële) opdrachtgevers op ade quate wijze te adviseren en te assisteren op het ge bied van hun personele organisatie. Tevens ben je verantwoordelijk voor de administratieve afhan deling ervan. De eisen Je hebt een HBO- of academische opleiding afge rond en al enige jaren met succes een commerciële functie in de zakelijke dienstverlening vervuld. Je hebt bedrijfseconomisch inzicht en bent op de hoogte van het arbeidsrecht. Je bent in staat om een "spil"-functie binnen het team te vervullen. Je bent enthousiast, representatief en je werkt voor je plezier. Bovendien bezit je een rijbewijs en woon je in Middelburg of omgeving. Het aanbod Naast een boeiende, zelfstandige maar ook veel eisende baan in een professionele organisatie bie den we je een goed salaris met bijbehorende se cundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. Je reactie Als je aan de eisen voldoet en de baan je uitdaagt, stuur dan binnen uiterlijk 10 dagen jouw brief met cv naar: Tènce! personeel projecten. Nieuwe Markt 79, 4701 AE Roosendaal, t.a.v. mr. J. C. Rijpert mba, regiomanager. Informatie over de functie kun je inwinnen bij de heer R. Borsje, ma nager Walcheren, 0118-629658. Tènce! personeel projecten en Tènce! uitzendbureau hebben gezamelijk ruim 40 vestigingen in Nederland en België. Tènce! is onderdeel van Indigo Sendees Croup, een internationale dienstverlenende groep, die bestaat uit sterke vooral regionaal opererende bedrijven Beveiligingsbeambten m/v Voor de komende zomer zijn wij op zoek naar beveiligingsbe ambten die in bezit zijn van het basisdiploma beveiliging. Het werk vindt plaats op verschillende objecten in de provincie Zeeland. In verband met de bereikbaarheid is bezit van een auto een pré. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Carolien van der Plas, tel. (0)0) 455 50 88, Rotterdam, Poolsterplein 125. lATA-medewerker m/v Met grote spoed zijn wij op zoek naar een lATA-medewerker voor een bedrijf dat zakenreizen verzorgt. De functie omvat het boeken van zakenreizen met behulp van IATA. Alle boekingen vinden telefonisch plaats. Heb jij een goede telefoonstem, ben je klantvriendelijk, stressbestendig, vind je het leuk om in een gezellig team te werken en kan je bovendien goed overweg met IATA? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Het betreft een fulltime baan (36 uur per week) tot november 1997. Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6 Datatypisten m/v Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar datatypisten die vingervlug zijn op het numerieke toetsenbord. Interesse? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij Babs van der Graaf, tel. (0115) 61 44 88, Terneuzen, Herengracht 9. Chauffeurs m/v Wij zijn voor de maand juli en augustus nog op zoek naar chaufeurs. De werkzaamheden bestaan uit het afleveren van goederen bij verschillende supermarkten. Ben jij in het bezit van een chauffeursdiploma en een rijbewijs E en ben je nog op zoek naar een leuke baan, bel dan of loop binnen voor meer infor matie. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Vakantiemedewerkers m/v Ben je 16 jaar of ouder en zoek je in de zomermaanden of in de weekends werk, schrijf je dan in op onze vestiging Neem mee. een geldig legitimatiebewijs, bank- of gironummer en sofinummer. Vergeet niet om door te geven wanneer je beschikbaar bent. Informatie bij Lars Hoedemaker, tel. (0114) 31 98 50, Hulst, Vismarkt 8. Vorkheftrucker m/v Wij hebben direct werk voor gemotiveerde heftruckers. Bent u gecertificeerd en heb u ervaring in een productieomgeving, neem dan contact met ons op! Informatie bij Lars Hoedemaker, tel. (0114) 32 11 22, Hulst, Vismarkt 8. Heftruckchauffeurs m/v Met SPOED zoeken wij gecertificeerde heftruckchauffeurs (EVL) die per direct beschikbaar zijn. Bent u zelf niet gecertificeerd maar kent u iemand in uw directe omgeving die dat wel is, reageer dan ook! Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Filiaalleider detailhandel m/v Voor een relatie in Vlissingen zijn wij op zoek naar een ervaren filiaalleider in de mode en kledingbranche Ben jij een verkooper met leidinggevende kwaliteiten, representatief, met ouder dan 35 jaar en heb je affiniteit met damesmode en kleding, kom dan eens langs met je CV! Het betreft een baan voor 38 uur in de week en je moet bereid zijn om met koopavond en in het weekend te werken. oij Marianne van Wanrooij, tel. (0118) 41 00 51, badhuisstraat 50. Heftruckchauffeur m/v Bent u gecertificeerd heftruckchauffeur? Dan zijn er volop kansen voor u om aan de slag te gaan. Wij bieden een baan in ploegendienst bij een aardappelverwerkend bedrijf in Kruiningen, U kunt direct beginnen en binnen dit bedrijf zijn er goede toekomstmogelijkheden. Informatie bij Karin de Rijke, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Inpakster m/v De komende periode hebben wij veel werk voor inpaksters bij Budelpack co-packersin Poortvliet. Als inpakster zorgt u ervoor dat de in te pakken goederen nauwkeurig op de band geplaatst worden, u controleert de kwaliteit van de verpakkingen en u legt de verpakte producten in omdozen. De werktijden zijn van 07.00 uur tot16.00 uur of van 16.00 uur tot 24.00 uur. Bent u minimaal drie dagen per week beschikbaar en wilt u voor langere tijd aan de slag, reageer dan snel! Informatie bij Marcel Filius, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Operator m/v Technisch inzicht, flexibiliteit, nauwkeurigheid, reactievermogen, administratieve vaardigheden; zijn dit de eigenschappen die u bezit dan hebben wij wellicht een interessante baan voor u Voor Budelpack co-packers in Poortvliet zijn wij op zoek naar operators die op zeer korte termijn aan de slag kunnen. Als operator bent u verantwoordelijk voor een verpakkingslijn, u verhelpt kleine storingen en u verzorgt de nodige administratie m.b.t. de productie. Neem voor meer informatie over werktijden, vereiste opleiding en salaris contact op met onze vestiging.Dit betreft een baan voor lange tijd met doorgroeimo gelijkheden! Informatie bij Marcel Filius, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Vakantiekracht m/v Voordat je je koffers in gaat pakken eerst iets anders inpakken!? Dat kan! Bij Budelpack co-packers in Poortvliet is er in de zomer maanden volop werk voor inpaksters vanaf 16 jaar. Het werk vindt voornamelijk plaats van 07.00 uur tot 16.00 uur. Voor vervoer van en naar het werk wordt gezorgd. Pak deze mooie kans om voordat je op reis gaat of nadat je teruggekomen bent een aardig zakcentje te verdienen en bel ons snel of loop binnen bij de dichtsbijzijnde Randstad vestigingl Informatie bij Marcel Filius, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Monterator m/v Bij Budelpack co-pa<;kers is er werk voor meerdere monterators. Zoals de naam al aangeeft is de functie monterator een combi natie van de functie's operator en monteur. Uw werk bestaat uit het opbouwen en startklaar maken van verpakkingslijnen, het zelfstandig draaien van een verpakkingslijn, het ombouwen van machines en het verhelpen van (grote) storingen. Een MTS- wtb/electró opleiding of ruime ervaring in de verpakkingsin dustrie is voor deze functie een vereiste. Bent u iemand die van afwisseling houdt en ziet u een uitdaging in het oplossen van problemen? Neem komende dinsdag contact met ons op! Informatie bij Marcel Filius, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Industriële Radiografische Afstandsbedieningen: méér dan draadjes en knopjes alleen Onze opdrachtgever levert en monteert haar produkten aan vele bedrijfssectoren, zoals de (petro chemische) industrie, de scheepvaart, het aannemingsbedrijf en tiet midden- en klein- bedrijf. Het bedrijf is gekend door zijn technische merkt- VSlK in s( jJnlKen ;seen kennis, de erve-ing in de eigen werkplaats en de service organisatieadviesbureau en is gelieerd en nazorg die geboden worden. Naast produkten op werktuigbouwkundig gebied verkoopt onze klant afstandsbedieningen voor installaties en machines. Met deze afstandsbedieningen kunnen de werkzaamheden met betrokken installatie/machine meer bedrijfszeker, veiliger en doeltreffend worden uitgevoerd. De nieuwe medewerker is verantwoordelijk voor de verkoop van deze afstandsbedieningen. De verkoop vindt plaats in de Benelux. Naast de verkoop is de nieuwe medewerker aan ATRIUM Atboefieostei. Wij werken voor profit- en non-profit organisaties en bedrijven in de Benelux. Voor één van onze klanten, een technische handelsonderneming gevestigd in West Zeeuws-Vlaanderen, zijn wij op zoek naar een PERSONEELS ADVIESBUREAU L Vergunning voor arbeidsbemiddeling verleend onder nummer CBA/A 93.«i; Interesse Schrijf of bel dan met V8/K in St. Jansteen Contactpersoon is de heer drs. B. DankloH Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeipK', Wij verwachten uw schriftelijke react.e|- uiterlijk 21 juni 1997. Een /uncf/eprofieiy is op aanvraag beschikbaï^ verantwoordelijk voor de levering en montage van de afstandsbe diening, waarbij hij/zij zelf actief meewerkt in het inbouw/ montage proces. V&K Personeelsadviesbureau P.' Postbus 29ij{ 4564 ZG St. Jansteen'vi Tel.: 0114- 31133?;e' Fax: 01 14 - 311999 K h sl F Profiel-. een opleiding op H.T.S.-NIVEAU, in kennis of kunde verworven ervaring in en kennis van zowel de werktuigkunde als etectrotechniek beheersing van verkooptechnieken van artikelen als gecompliceerde afstandsbedieningen klantvriendelijk en goede omgangsvormen voorzien van een gedrevenheid om het produkt actief aan de "man" te brengen gevoel voor samenwerken in een klein en hecht team van medewerkers kennis van de moderne talen zelfstandigheid in werken en bereid ook zelf de handen uit de mouwen te steken bij de montages leeftijd: vanaf ca. 25 jaar KORTOM: een commercieel ingestelde techneut met kennis van en ervaring in zowel electrotechniek als werktuigbouwkunde die er niet tegenop ziet beide vakgebieden te bundelen Europatuin is een snelgroeiend, landelijk sa menwerkingsverband van ruim 50 kwaliteits tuincentra. Europatuin biedt een ruim en breed assortiment op het gebied van o.a. ka mer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, ge reedschappen en tuin recreatieartikelen. Europatuin Renesse zoekt op korte termijn een: Functie omschrijving: Jij bent een vriendelijk persoon die met toonbaar enthousiasme en vak kennis onze klant wilt assisteren en adviseren bij de aankoop van buiten en/of vijverplanten. Je bent leergierig en met behulp van o.a. vakliteratuur houd je nieuwe ontwikkelingen in jouw vakgebied in de gaten. Klantvriende lijkheid en behulpzaamheid vind je vanzelfsprekend. Verkoopkoppeling, etaleren en presenteren is je niet vreemd. Uiteraard zorg jij ervoor dat jouw afde ling het gehele jaar er representatief uitziet. Het tuinplantenassortiment houd je up-to-date en je past het assortiment aan, al naar gelang de seizoenen. Je hebt een flexibele instelling in drukke periodèn. gezien de samenstelling van onze bui tenafdeling, gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat met een sterk ontwikkeld gevoel voor klantvriendelijkheid en verantwoorde lijkheid. Een (middelbare) 'groene' op leiding is een pré en uiteraard mag een commerciële instelling niet ont breken. Verkoopervaring in een com merciële instelling verdient de voor keur. Gezien de zwaarte van de func tie denken wij aan een middelbaar op geleide kandidaat met een leeftijd tus sen de 22 en 35 jaar. een moderne werkomgeving met ruim voldoende ontplooiingsmogelijkheden. Salaris volgens de tuincentrum-CAO. indien je geschikt denkt te zijn voor deze drukke en tijdrovende baan, kun je een schriftelijke sollicitatie zenden - binnen 14 dagen - aan onderstaand adres. t.a.v. de heer P.C.G.W. Besling, (uiteraard worden reacties vertrou welijk behandeld). Functie eisen: Wij bieden: HET TUINCENTRUM VOOR GROENLIEFHEBBERS Laone 20, 4325 EL Renesse telefoon 0111 - 461031fax 0111 - 462170 KAPPER/KAPSTER Voor een kapsalon in de omgeving van Middelburg zijn wij op zoek naar een part-time kapper/kapster. De werk zaamheden bestaan uit het zelfstandig knippen en opkammen van dames/heren. Heb jij enige ervaring in het knippen en kappen en ben je in de maanden juli en augustus beschikbaar? Kom dan snel even bij ons-langs! TECHNISCH PRODUCTIEWERK Voor jongeren in de leeftijd van 16-22 jaar met twee rech terhanden hebben wij werk bij een leuk productiebedrijf in Vlissingen. Het werk bestaat uit het in elkaar zetten van houten- en aluminiumproducten. Kom langs voor meer informatie! VAKANTIEWERK? Schrijf je nu bij ons in om in de vakantie extra geld bij te verdienen en doe mee met onze unieke Jobbers-actie waarmee je spaart voor zomerse artikelen! BEDRIJFSKUNDIG MEDEWERKER (HBO) Voor een luchtmachtbasis in Brabant zijn wij op zoek naar een bedrijfskundig medewerker. Je houdt je o.a. bezig met onderzoek op het gebied van bedrijfsvoering, het opstellen en controleren van (deel)budgetten en het afgeven van adviezen op dit gebied. Gevraagd wordt HEAO-BE of HTS-bedrijfskunde aangevuld met relevante werkervaring en gerichte cursussen. Het betreft werk voor een langere periode. SCHEEPSBOUWER/IJZERWERKER Voor het vervaardigen van scheepsrompen bij een bedrijf in Vlissingen zijn wij op zoek naar kandidaten met een LTS-diploma. Heb jij tevens ruime ervaring in de metaal nijverheid/plaatwerk dan kun je maandag direct aan de slag. De verdiensten zijn goed en het betreft werk voor een lange periode. U I T Z E N D B U R O Gravenstraat 14, 4331 KP Middelburg 0 118 6 5 3 13 3 /Agrarische <~r?edrijfsverzorging s4(d. lief cjch niet atteeK ëtw. De Coöperatieve Vereniging voor Bedrijfs- en Agrihulp Zeeland (V.B.A.Z.) is een organisatie van 1100 aangesloten agrariërs en on dernemers uit andere sectoren. In het werkgebied, de provincie Zee land, zijn dagelijks ruim honderd medewerkers werkzaam. De V.B.A.Z. zorgt samen met STAP en de uitzendorganisatie AB-service voor vervangers en medewerkers ten behoeve van haar leden en an dere ondernemers. Het huidige managementteam bestaat uit drie personen. In verband met uit breiding van haar activiteiten zoekt de V.B.A.Z. voor aanvulling van het managementteam een ambitieuze as sistent (m/v) voor de regio N. Beveland en Functie-inhoud: organisatie en planning van werk verdeling acquisitie van werkopdrachten en leden zakelijke contacten onderhouden met opdrachtgevers administratie van werkverdeling werving en selectie van medewer kers Functie-eisen: 1' leidinggevende ervaring in de bouwsector strekt tot aanbevel j- H.B.O. (of vergelijkbaar niveai met een agrarische achtergrond zeer goede communicatieve en e ciale vaardigheden ti leidinggevende capaciteiten e flexibele instelling ti op termijn bereid tot wonen in: werkgebied - s. leeftijdindicatie 25-40jaar Wij bieden: een zeer afwisselende en zelfs!/ dige functie binnen een flexil en snel groeiende organisatie 9 een werkomgeving waar eigen: tiatief en inbreng zeer wordt gt- waardeerd een jaarcontract met aansluiten: de mogelijkheid op een vast dienstverband een salaris op basis van leeftijd ervaring op basis van CAO-B( drijfsverzorging goede secundaire arbeidsvoor waarden. v Informatie en sollicitatie: De heer A. Noë, hoofdwerkverdeler, zal Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie Noë, Cereshof 4, 4463 XH in Goes. aag van informatie voorzien, tel. 0117-452134. terlijk 25 juni te sturen naar V.B.A.Z., t.a.v. de heer A, aw ts»architectenB WTS architecten heeft op dit moment een team van 12 medewerkers. Wij zijn o.a. actief op het gebied van de woningbouw, verzor gingscentra, winkelcentra, scholen, kantoren, bedrijfsgebouwen etc. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar jonge, enthousiaste en ambitieuze kandidaten voor de volgende functies: ASSISTENT ARGHITICT/ORTWERPER m/v Wij vragen: opleiding: T.U. of Academie van Bouwkunst; creativiteit en goede ontwerpkwaliteiten; kennis van bouwtechniek en oog voor detail. ROMilG 0AD TEKENAAR m/v Wij vragen: een voltooide HTS-opleiding; ervaring met CAD (ervaring met Arkey strekt tot aanbeveling). Wij bieden: een prettige collegiale werksfeer; functie-indeling/honorering volgens CAO voor architectenbureaus. Uw uitgebreide schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: WTS ARCHITECTEN postbus 20014380 CA Vlissingen Voor meer informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met de heer J.J. Besuijen, tel. 0118-460500 (kantoortijden) j C. P. MQ moeleker b.v. GROOTKEUKENAPPA RAT UUR is een toonaangevend bedrijf in de markt van de grootkeukentechniek. Door middel van een zeer uitgebreid programma worden totaaloplossingen geboden voor inrichting van keukens in de ge zondheidszorg, instellingen, bedrijfsrestaurants en horeca. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Functie eisen: Opleiding op MBO niveau; Goede contactuele en communicatieve eigenschappen. U kunt uw schriftelijke sollicitaties binnen 14 da gen richten aan onderstaand adres. C.P. Moeleker B.V. De Klinker 21 4421 KB KAPELLE-BIEZELINGE i Organisatorische duizend- poot m/v Voor een recreatiebedrijf in Zeeland zoeken1 een jonge, dynamische duizendpoot met affiniteit in - de horeca- of recreatiebranche. j Kun je op korte termijn komen tot oplossingen voor problemen op verschillende afdelingen en ben je am- j bitieus ingesteld dan hebben wij een zeer uitdagende baan voor je! Info: Saskia v.d. Wouden 01 13-230976 Tènce! Goes. t l1 h Serveerster m/v SPOED j Voor een aantal van onze relaties zijn wij op I zoek naar ervaren serveersters en kelners. Het werk is; 1 zowel voor overdag als in de avonduren. Info: Blazier j de Looff: 0113-230976 Tènce! Goes. Info: Christel Dobbelaar: 0118-629658 Middelburg. CZS3 Productiemedewerkers m/v Voor diverse relaties in Goes en omgeving zijn wij op zoek naar gemotiveerde productie-medewer kers. Info: Saskia v.d. Wouden: 0113-230976 Tènce1 Goes. Zakkennaaiers verpakkers Wij zijn op zoek naar zakkennaaiers verpak kers die willen werken in de mosselverwerkende in dustrie. Ervaring is niet vereist. De werkzaamheden beginnen vanaf juli en de mogelijkheid is aanwezig datje tot april 1998 kan blijven! Neem contact op metSaskia v.d. Wouden: 0113-230976 Tènce! Goes Hovenier m/v Voor een relatie zoeken wij een hovenier mei ervaring in het onderhouden van tuinen. Het werk duurt een aantal weken. Info: Blazien de Looff: 0111 230976 Tènce! Goes. MM Algemeen medewerker Wij zoeken iemand die ervaring heeft met liet werken met een zaagbank. Info: Blazien de Looff: 0113-230976 Tènce! Goes. Westwal 7, 4461 CM Goes, Telefoon 0113-230976 Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 18