zoekt: W rk T nee anesthesie-assistentm/v f PERSONEEL Adecca Adeccoi H Holland Bergen op Zoom CNC Draaiers/ Frezers Kotteraars MEDEWERKER TUINPLANTENCENTRUM M/V Ziekenhuis JLievensbera parttime kok ontbijtmedewerkers m/v ADMINISTRATIEF JURIDISCH MEDEWERKER Im/v) N.V. DELTA Nutsbedrijven uitzendbureau stichting den berg visor m/v 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JUNI 1J machinefabriek en ijzergieterij Fabrikant van een compleet programma afsluitorganen hulpstukken voor waterleiding-, riolerings- en aard gasprojecten alsmede toeleverancier van bewerkt en onbewerkt gietwerk in hoogwaardige kwaliteiten. Het bedrijf is sterk exportgericht en ISO 9001 gecertifi ceerd. Gezien de steeds toenemende vraag naar onze kwali teitsproducten zoeken wij voor onze moderne machine fabriek Functie-inhoud: Uitvoeren van verspanende bewerkingen met behulp van een CNC Draai/frees/kotterbank, aan de hand van werktekeningen en werkbonnen, waarbij de vaardig heid voor het bijsturen van het CNC-programma aan wezig dient te zijn. Het werk wordt zowel in 2- als in 3- ploegendienst uitgevoerd. Op bovengenoemde functies is de C.A.O. voor de Me taal- en Elektrotechnische Industrie van toepassing. Het bedrijf kent een goede regeling voor medewerkers in 2- of 3-ploegendienst en voor overwerk. Sollicitaties kunnen vertrouwelijk worden gericht aan onze afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer A.F. Soomers, RMI Holland B.V., Havendijk 6, Postbus 26, 4600 AA Bergen op Zoom, telefoon 0164 - 251000. Een kansrijke checklist voor een g die verder wil groeien bij een bloeiend bedrijf Zoek jij--- 0 een uitdagende baan? 0 een functie met groeikansen? 0 een prettige werksfeer? Wil jij... 0 werken in een professioneel tuinplantencentrum? 0 doorgroeien tot assistent-bedrijfsleider? 0 een goed salaris volgens de CAO voor hoveniers? Ben jij... 0 tussen de 20 en 30 jaar? 0 bereid een tuincentrumopleiding te volgen? 0 in het bezit van een rijbewijs of heb jij de bereidheid dit zo spoedig mogelijk te halen? Heb jij... 0 minimaal 1 a 2 jaar werkervaring bij een tuincentrum? 0 een schoolopleiding op middelbaar niveau of werk jij in het leerlingstelsel op het hoogste niveau? 0 een behoorlijke plantenkennis? Kan jij... 0 goed met mensen omgaan? 0 verkopen aan echte tuinliefhebbers? 0 er in het voorjaar een extra schepje bovenop doen? Kan jij alle vragen met "ja" beantwoorden? In dat geval is de kans groot dat jij de medewerker bent die wij zoeken. Stuur je sollicitatiebrief en cv voor 18 juni a.s. naar: Pouwelse Tuinen B.V., t.a.v. Gilbert Geldof, Postbus 316, 4380 AH Vlissingen POUWELSE TUINEN Berlagestraat 1, Vlissingen. Tel. 0118 - 46 53 75 Binnen het Operatiekamercomplex van ons ziekenhuis ontstaat per 1 augustus a.s. een vacature voor een in fulltime of 80% dienstverbond Functie-informatie L)e anesthesie assistenten zijn per toerbeurt werkzaam in de inleidingsruimte, de operatiekamers en de verkoeverkamor. Tevens participeren de anesthesie-assistenten in het pijnbestrijdingsprogramma en hebben een consultatieve functie voor het verplegend personeel. Er wordt gewerkt met een bereikbaarheidsdienst in de weekend- en avonduren. Functie-eisen - in het bezit zijn van het NZR-diploma Operatie assistent, difierentiatie Anesthesie; zich als tcamworker kunnen profileren. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn cdnformdeCAO-Ziekenhuiswczen, waarhij salariëring plaatsvindt in functiegroep 50 (minimaal 3-182, en maximaal 5.179,- bruto per maand op fulltime basis). Informatie en sollicitatie Informatie kuntu inwinnen bij de heer C. Snepvangers, afdelingsmanager Operatiekamercomplex, telefoon (0164) 278429 of (0164) 278000, piepemumrner 811.181. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 23 juni a.s. richten aan de heer P.C. van Meel, dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1,4624 VT Bergen op Zoom. I IIÜ1 nan- mi-flWrtr Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met ruim 50 medisch specia listen en ongeveer 850 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 145.000 mensen de polikliniek, in de kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, inclusief 24 PAAZ bedden. Een speciale functie is revalidatie. Duikcentrum De Rabbelaar is op zoek naar een PARTTIME adm. medewerker m/v m.i.v. juli Vereisten: MEAO of toeristische opleiding Goede beheersing van de Duitse en Engelse taal Ervaring in boekhouden Tevens is er in ons team plaats voor een Geïnteresseerd? Bel ons tussen 10.00 en 20.00 uur op tel.-nr. 0111 -671913 Jachthaven Kloostermol 3 4322 AK Scharendijke Tel. 0111 -67 19 13 Fax 0111 -67 23 94 De Stichting voor Basisonderwijs op Algemene Grondslag te Middelburg zoekt voor de onder haar bestuur staande 'Algemene Basisschool' met ingang van het nieuwe cursusjaar 1997rl 998 (1 september) A: een leerkracht voor 36 uur met affiniteit in de onderbouw b: een leerkracht voor 38 uur met affiniteit in de midden- en bo venbouw van het basisonder wijs en Clieerkrachten die willen invallen De vacatures zijn ontstaan door vertrek van een collega en door de groei van de school, alsmede de inzet van uren uit groepsverkleining in de on derbouw door het min. van OC&W. De inval-leer- krachten worden ingezet bij projectfaciliteiten, ziekte en nascholing. De ABS werkt aan een leerlingzorgsysteem, waarin er steeds meer ruimte is voor de ontwikke lingsbehoeften van het individuele kind. De school werkt met een continurooster. We werken vanuit een collegiaal model. Gezien de personeelsopbouw zoeken we, zo mo gelijk, naar collega's die enkele jaren ervaring hebben. De benoemingen zijn het eerste jaar tijdelijk en worden als het onderwijskundig en collegiaal 'klikt' omgezet in een vaste benoeming. Er is een informatieblad over de school en de vacatures op te vragen. Telefonische informatie op maandag en donderdag van 8.30 tot 15.00 uur op tel.no. 0118-613508 bij dhr. A. J. Vleugel (dir.) Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen naar 'Algemene Basisschool', Bachtensteene 18, 4331 AC Middelburg, met vermelding van de vacature(s) waarnaar men soWïciteert. De leerkrachten die willen invallen, kunnen dit telefonisch doorgeven. Voor de afdeling Algemene zaken op ons hoofdkantoor in Middelburg zoeken wij een voor een periode van 6 tot 8 maanden. .De afdeling Algemene zaken houdt zich bezig met een breed scala van taken. Aandachtsgebieden zijn onder andere ruimtelijke ordening, milieu(recht), onroerend goed beheer en verzekeringen. Tot de werkzaamheden binnen de vacante functie behoren het opstellen van adviezen op administratief rechtelijk gebied, opstellen van bezwaar- en beroepsschriften, voeren van correspondentie, voorbereiden van namens het bedrijf te voeren procedures, voeren van overleg met externe betrokken en/belanghebbenden. Van kandidaten verwachten wij: een bestuurlijk/juridische opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEA0-MER of Hoger Bestuursambtenaar; relevante ervaring met administratief/juridische werkzaamheden; zeer goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 14 juni a.s. te worden gericht aan N.V. DELTA Nutsbedrijven, afdeling Personeel Organisatie ter attentie van de heer R.W. Beilo, Postbus 5048, 4330 KA Middelburg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Janssen, hoofd Algemene zaken, telefoonnummer (0118) 692030. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 69 21 11 e-mail: info@delta-zld.nl Personeelsdiensten Goes Waterstraat 1/hoek Beestenmarkt Telefoon (0113)251191 Middelburg Lange Geere 22 Telefoon (0118) 63 90 52 Adviseur keukenverkoper m/v Voor een relatie in de omgeving van Goes. Een relevante verkoopervaring is een vereiste en ervaring in liet verkopen van een keuken is een pré. Ben jij die gemotiveerde, vlotte persoon die eveneens goed met computerprogramma's kan omgaan? Een vaste baan behoort tot de mogelijkheden. Spreekt dit alles je aan, reageer dan snel. Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Dakdekkers m/v Met enige werkervaring met bitumineuze daken. He' je belangstelling, informeer naar je mogelijkheden. Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Productiekrachten m/v Voor diverse relaties. Ben jij bij voorkeur in bet bezit van eigen vervoeren bereid tot het draaien van wisselende diensten? Neem dan snel contact met is op. Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Elektromonteurs m/v Vooreen relatie in de omgeving van Goes, ie bent in bet bezit van een diploma mts-elektrotechniek of gelijkwaardig, je kunt zelfstandig werken en je hebt relevante ervaring in de installatietechniek. Interesse? Laat bet ons weten. Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Parkeerwacht m/v Voor een relatie in Middelburg, je bent een hbo- student die een aardig woordje Duits, Engels en Frans spreekt. Je bent het hele seizoen beschikbaar en je beschikt over eigen vervoer. Je hebt een onbesproken gedrag en'je staat zowel letterlijk als fïguurlijksterk in je schoenen. Herken jij jezelf? Dan is dit jouw uitdaging! Bel ons of kom langs Info: Adecco Middelburg, Henk Mual, Lange Geere 22. Medewerkers verpakkingslijn m/v VooreenmosselbedrijfinVérseke.Vooi hetkomende mosselseizoen zoeken wij medewerkers voor een nieuwe verpakkingslijn, Ben jij voor langere tijd beschikbaar vanaf half juni? Reageer nu! Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Adecco nu ook op Internet! http://www.adecco.nl VoorlOU doen v/ij it! 00 r dan jé verwacht; mms Operators Voor een relatie zijn wij op zoek naar personen met minimaal een afgeronde Vapro-A of vergelijkbare opleiding. Het werk is in 5-ploegendienst voor lange tijd. Gezien de aard van de werkzaamheden hebben mannen de voorkeur. Verdere informatie bij Rob Borsje, 0118-629658. Schoonmakers m/v Wij zoeken 2 personen voor juli en augustus voor 6 uur per dag. Het betreft het schoonhouden van toiletgebouwen. Werk is in de omgeving van Domburg, verdere informatie bij Christel Dobbelaar, 0118-629658. Secretaresse administratief medewerker m/v Zeer regelmatig hebben wij vacatures op secretarieel en administratief gebied. Beheers je naast Nederlands de Duitse ea/of Franse taal en ben je goed op de hoogte met actuele tekstverwerkings programma's, bel dan eens met Inge van der Linden, 0118-629658 Horecapersoneel m/v Wij zijn dringend op zoek naar ervaren horeca- personeel. Het vervoer is geregeld. Interesse? Bel dan naar Christel Dobbelaar, 0118-629658. Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 De Hogeschool Zeeland (HZ) is de enige hogeschool in Zeeland en telt circa 2850 studenten en 300 medewerkers. Als regionaal onderwijs- en kenniscentrur levert de Hogeschool Zeeland kwalitatief als hoogwaardig aangemerkte diensten volgens/, wensen van het beroepenveld,Te noemen zij' HBO- opleidingen, permanente educatie, trainingen, cursussen en onderzoek en advisering. Deze diensten worden zowel regionaal, nationaal als internationaal aangeboden. De HZ werkt daarbij nauw sair,= met het bedrijfsleven, non-profit organisatie onderwijsinstellingen en andere kenniscenta Extra aandacht wordt besteed aan opleiding/ en activiteiten die een bijdrage leveren aanc ontwikkelingen van de tradtionele, regio specifieke expertise. De Pabo van de Hogeschool Zeeland is een lerarenopleiding voor het primair onderw waar studenten worden opgeleid voor het Protestants-Christelijk (PC).Roomskatholi (RK), Openbaar (OP) en Algemeen Bijzonder (AB) onderwijs. Bij de Pabo zijn per I september a.s. wegens het vertrek van een aantal medewerkt de volgende vier functies vacant: A. Docent Godsdienst (RK) J Tot 31-7-1998 krijgt u een tijdelijk contract van 9 uur aangeboden, na 31-7-1998 dit worden omgezet in een contract van 6 uur voor onbepaalde tijd en 3 uur voor bepaalde tijd. B. Docent Godsdienst/Maatschappijleer (PC) Tot 31-7-1998 krijgt u een tijdelijk contract van 28 uur aangeboden, na 31-7-1998 lc dit worden omgezet in een contract van 20 uur voor onbepaalde tijd en 8 uur vooi bepaalde tijd. C. Docent Bewegingsonderwijs (PC/RK) Tot 31-7-1998 krijgt u een tijdelijk contract van 24 uur aangeboden, na 3 I -7-1998 lc J:-l„..TAI<J„ j dit worden omgezet in een contract bepaalde tijd. 20 uur voor onbepaalde tijd en 4 l D. Docent Onderwijskunde (OP/AB) Tot 31-7-1998 krijgt u een tijdelijk contrct van 32 uur aangeboden, na 31-7-19981 dit worden omgezet in een contract van 20 uur voor onbepaalde tijd en 12 uur vi bepaalde tijd. De kandidaten verrichten naast de vakspecifieke onderwijstaken tevens opleidingsbrt: taken, meestal in teamverband. De kandidaten dienen de specifieke signatuur die pj functie wordt gevraagd en die zij ook binnen de opleiding vertegenwoordigen adrukke' te onderschrijven. Verder wordt van alle kandidaten gevraagd: een eerstegraads onderwijsbevoegdheid in het desbetreffende vakgebied affiniteit met en ervaring in het primair onderwijs vaardigheid m.b.t. actuele opleidingsdidactische ontwikkelingen bereidheid enthousiast te participeren in een sterk innoverende opleiding een attitude waarin dienstverlening centraal staat. De inschaling betreft de - functionele - schaal I I van de CAO-HBO (aanloopschaal 9/10, afhankelijk van ervaring). Informatie over de bovenvermelde functies wordt u verstrekt door de opleidingsmanag van de Pabo, dhr. M. Anthonise, tel. 01 18 - 489125 (489000) Uw sollicitatie kunt u vóór 18 juni a.s. inzenden o.v.v. "PABO" aan: Hogeschool Zeeland, t.a.v. de personeelsadministratie, Postbus 364,4380 AJ Vlissingen. Hogeschoolf#TZeeland ilZeeland I A Stichting Den Berg is een kleinschalige leefgemeenschap voor 109 verstandelijk gehandicapten en gesitueerd in het centrum van Goes. Het wonen, de dagbesteding, ontspanning en recreatie, de begeleiding/behandeling, crisis-, vakantie- en weekendopvang worden steeds meer gekoppeld aan de individuele zorgvraag van de bewoner. Op dit moment wordt het individueel zorgplan (IZP) ingevoerd. Om dit kwalitatieve vernieuwingsproces te ondersteunen is een uitgebreid scholingsprogramma opgezet. Samenwerking vindt plaats met andere instellingen en diensten. Het team en de bewoners van de groep Ramusstraat 1 zijn op zoek- naar een gemotiveerde en enthousiaste 50% Het betreft een functie voor bepaalde tijd, in verband met het zwangerschapsverlof van een collega, van 24 juni tot en met 14 oktober 1997. De mogelijkheid bestaat dat het contract na afloop van het vervangen van het zwangerschapsverlof wordt omgezet in een vaste aanstelling op de groep. De afdeling Nieuwstraat 53 Ramusstraat 1 is een randvoorziening met 2 subgroepen. In de groep Ramusstraat 1 wonen 9 mensen met een vrij grote zelfstandigheid. Een aantal van hen is ouderwordend. Accent in de zorgverlening ligt met name op het j bieden van veiligheid en het individueel begeleiden in het proces van het ouder worden. Algemene functie-eisen: - diploma Z-verpleegkundige of HBO-V; - scholing IZP hebben afgerond, of bereid zijn deze te volgen. Hij/zij dient invulling te geven aan de volgende zorgvrager): - een bewonersgerichte denk- en werkwijze; - affiniteit met de specifieke zorgvragen van een ouder wordende j bewoner; - begeleiding bieden in het proces van ouderworden; - begeleiding bieden bij bijkomende handicaps; - participeren in het dynamische proces van toenemende zorg en begeleiding ten aanzien van de groep bewoners; - het combineren van individuele en groepsgerichte begeleiding en ondersteuning; - zelfstandig kunnen werken en verantwoording kunnen dragen voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling; - doelmatig en op een plezierige wijze samenwerken met de collega's op de afdeling. Arbeidsvoorwaarden: De functie wordt ingeschaald in FWG 40, maximaal f 4.069,- bruto I per maand bij een full-time dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie: Voor informatie kunt u contact opnemen met Ryan Schout, teamcoördinator Nieuwstraat 53 Ramusstraat 1telefoon 0113-246826. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 17 juni a.s. richten aan de afdeling P O, Postbus 285, 4460 AR Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 12