personeel <J HBO'er Hydrografie v/m als hydro-meteo adviseur ^intratuin KHERCULES Manager Bedrijfsbureau m/v tempo-team uitzendbureau BAKON'/J/A Process engineer (m/v) Uitgerekende kans voor een Technisch Calculator bij Fokker Elmo FOKKER ELMO RGZ: 2 Fysiotherapeuten (M/V) ZATERDAG 31 MEI 1997 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 23 De functie U werkt bij een dienstverlenende productie-organisatie met diverse vestigingen. U bent verantwoordelijk voor de ondersteuning van de lokale, logistieke processen en u plant en bewaakt de efficiënte inzet van de medewerkers van het bedrijfsbureau. Verder begeleidt u hen bij de opleiding en loopbaanontwikkeling. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een actief relatiebeheer en hebt u een sturende en kaderscheppende rol. Het profiel een opleiding HBO-BE/-Bedrijfskunde; minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring; ervaring met veranderingsprocessen; dienstverlenende instelling; participerend leiderschap; aanleg om te motiveren en te sturen; open en energieke gesprekspartner. Hebt u interesse? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatiebrief en c.v. naar: Tempo-Team Uitzendbureau, afdeling Kaderpersoneel. Informatie: (076) 520 58 12, Francine Soeteman Nieuwe Ginnekenstraat 38, 481 I NS Breda Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen oh maat met goede bersbectieven. kaderpersoneel Slanleyweg 14462 GNGouNédeilartd Poslbus 166*4460 AO Goes-Nederland TcM+31) II3-2S0570 FaxMÏI 113-230720 Bakon zoekt Directie-secretaresse Bakon bv food equipment is een jonge, dynamische onderneming, waar thans zo'n S0 mensen dagelijks werken aan de productie van hoogwaardige machines voor de ambachtelijke en industriële brood- en banketbakkerij. Deze machines worden verkocht in binnen- en buitenland. Geboden wordt een goed salaris, een goede on kosten vergoeding en een uitdagende functie in een groeiend bedrijf. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met dhr. A.M.f. van Stel, tel. 0113-250570. die creatief invulling kan geven aan een uitdagende functie. De ideale kandidaat - heeft een HAVO/VWO-opleiding aangevuld met Schoevers directie/Europees secretaresse of een gelijkwaardige opleiding - is representatief, flexibel, stressbe stendig. creatief en collegiaal - werk accuraat en heeft gevoel voor kwaliteit r bezit een hoge mate van zelfstandigheid - heeft een uitstekende kennis van Nederlands, Engels en Duits in woord en geschrift (Frans is een pré) - heeft affiniteit met computers (Wl? Coral Draw Syntess, Quattro Pro en Internet) - is commercieel ingesteld (enige marketingervaring is een pré) - is organisatorisch sterk - heeft ruime ervaring in een soortgelijke functie (steno is een pré) - is tussen de 25 en de 35 jaar Uw taken omvatten naast alle voor komende secretariële werkzaamheden tevens: - ondersteuning van de verkoopafdeling - beursondersteuning en andere PR-activiteiten - uitwerken van technische offertes voorbereiding van presentaties en ondersteuning van de verkoop Denkt u dat u aan de eisen, die aan deze functie worden gesteld, kunt voldoen, stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae aan: Bakon bv food equipment, t.a.v. dhr. AM). van Stel, postbus 166, 4460 AD Goes, onder vermelding van "Sollicitatie directiesecretaresse". Uw reactie wordt verwacht voor 11 juni 1997 Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband, waarin inmiddels 41 vooraanstaande tuincentra, verspreid over ge heel Nederland deelnemen. Deze "groene wa renhuizen" bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdhe- den, tuingereedschappen en tuinrecreatiearti- kelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan de klanten, opti male service en het leveren van kwaliteitspro ducten tegen concurrerende prijzen. Voor het bedrijf in Koudekerke, zijn wij op zoek naar de volgende functies: ASSISTENT VERKOPER AFD. Tuinmeubelen Tuinwinkel Kerst (M/V) (fulltime) De functie Voor onze afdeling tuinmeubelen/tuinwinkel en kerst zoeken wij een creatieve verkoper (m/v) op fulltime basis. Tot uw dagelijkse werk zaamheden behoren het presenteren, verzor gen en verkopen van de artikelen op uw afde ling. Uw inbreng Gevraagd wordt: - M.D.S. diploma of gelijkwaardige opleiding - klantvriendelijk en positieve instelling - verkoopervaring en/of productkennis - teamgeest en een flexibel karakter - commerciële instelling - representatief uiterlijk en goede contactuele vaardigheden - leeftijdindicatie: 18-25 jaar MEDEWERKER AFD. TUINPLANTEN (M/V) (fulltime) De functie: Voor de afdeling tuinplanten en een aantal aanverwante artikelen zoeken wij een verko per (m/v). Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren het presenteren, etaleren, verzorgen en verko pen van de artikelen op uw afdeling. Uw inbreng Voor deze fulltime baan dient u over het M.Tu.S. diploma te beschikken of hebt u een gelijkwaardige opleiding gevolgd. Ervaring op gedaan in een tuincentrum vinden wij van groot belang. Wij verwachten dat u onze klan ten vriendelijk en vakmatig te woord kunt staan. Leeftijdsindicatie: 18-25 jaar. BLOEMBIND(ST)ER (fulltime) De functie: U bent verantwoordelijk voor de organisatie en verkoop van inrichting, verzorging en presen tatie van de snijbloemenafdeling. U laat klan ten zien wat je kunt doen met 1001 materialen die Intratuin verkoopt. U gaat leuk en direct met de klanten om. Uw inbreng; Wij vragen van U: - enkele jaren ervaring en in het bezit van di ploma M.Tu.S. - Commerciële instelling - teamgeest en een flexibel karakter - leeftijdsindicatie 20-25 jr. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf waar initiatief en werklust op prijs worden gesteld. Bovendien bieden wij u goede ontplooiings mogelijkheden. De honorering en arbeidsvoor waarden zijn volgens de C.A.O. van de tuin centra. Uw reactie Voor nadere informatie kunt u contact opne men met dhr. D. Joziasse, tel. (0118)-551623. Mocht u direct willen solliciteren, richt dan uw brief (voor 6 juni) aan: Intratuin, t.a.v. dhr. D. Joziasse, Galgeweg 5, 4371 RG, Koudekerke. Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. HET GROENE WARENHUIS E l-Ke Dag 'ETS A^O^RS Hercules Incorporated is een internationaal chemieconcern, waar binnen ongeveer 7.100 medewerkers gezamenlijk een omzet realiseren van vijf miljard gulden. In Nederland zijn de ver koop- en ondersteunende afdelingen in Rijswijk gevestigd. Productie bedrijven en laboratoria zijn in Bameveld, Zwijndrecht en Middelburg gesitueerd. Onze producten kennen vele toepassingen, zoals kleefstoffen, drukinkten, papier, verf. voedings- en genotmiddelen, cosmetica, farmaceutica en textiel- en bouw producten. Voor de afdeling Process Engineering van ons bedrijf te Middelburg zoeken wij een FUNCTIE-EISEN: HTS of TU-Chemische Technologie; enige jaren ervaring in de chemische procesindustrie in een vergelijkbare functie; goede beheersing van de Engelse taal; goede contactuele eigenschappen. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer J.H.M. Bergmans, Supervisor Process Engineering, telefoon (0118) 67 83 56. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Hercules BV t.a.v. de heer A.WA. Kolen Manager Human Resources 8r General Services Postbus 8018 4330 EA Middelburg Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. KWALITEIT HEEFT BIJ ONS EEN STREEPJE VOOR! Fokker Elmo is een zelfstandige onderneming binnen het Stork concern, dat met ca. 5 miljard gulden aan ontvangen opdrachten en 20.000 medewerkers het grootste concern in Nederland is op het gebied van industriële productie systemen en technische dienstverlening aan de industrie. Fokker Elmo is gespecialiseerd in elektrische en elektroni sche systemen voor de internationale luchtvaart- en defensie industrie. Fokker Elmo heeft momenteel ongeveer 450 medewerkers in dienst. Wegens toenemende werkzaamheden en om onze (potentiële) klanten nog beter te kunnen bedienen zoeken wij voor de afdeling Calculatie een TECHNISCH COMMERCIEEL CALCULATOR De functie Wat wij vragen diploma HTS-E of Bedrijfskunde enkele jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden kennis van geautomatiseerde systemen u beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. In deze technische functie werkt u mee aan de totstand koming van kostprijscalculaties naar aanleiding van offerte- aanvragen samen met medewerkers van Marketing Sales. Inkoop, Engineering en Productie. Deze calculaties worden door u geanalyseerd en vergeleken met de prijzen van andere aanbieders. Tevens ontwikkelt u betrouwbare parameters voor het ramen van kosten. De procedure Hebt u belangstelling, richt dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen aan Fokker Elmo B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer L.A. Linders, Postbus 75. 4630 AB Hoogerheide. Voor inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer J.F. Nieland, chef Calculatie en Project Controlling, telefoon 0164 - 617730. KIJK EENS NAAR JE KANSEN IN DE WERELD VAN STORK stichting revalidatie-genecskunde te De Stichting Revalidatie Genees- kunde-Zeeland (RGZ) heeft tot doel het bestaande netwerk van revali- datie-geneeskundige activiteiten in de provincie Zeeland te optimalise ren en uit te bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: - de unit'Lindenhof' (poliklinische volwassenenrevali- datie) te Goes; - de unit "de Wielingen" (poliklinische kinder- en volwas- senenrevalidatie) te Terneuzen; - de unit "Reigerbos" (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes: - verder vindt consultatie en mede behandeling door revalidatieart sen in de Zeeuwse ziekenhuizen, verpleeghuizen en enkele (ortho pedagogische) kinderdagverblij ven plaats. In de nabije toekomst zal de functie klinische revalidatie te Goes worden gerealiseerd. In verband met het vertrek van enkele van onze collega's, zoeken wij 1met spoed voor onze polikliniek (kinder- en volwassenen-)revalidatie "De Wielingen" te Terneuzen voor gemiddeld 12 uur per week. In oktober 1997 kan de omvang van de aanstelling worden verhoogd naar gemiddeld maxi maal 16 uren per week 2. Voor onze polikliniek (kinder-)revalidatie "Reigerbos" te Goes voor gemid deld 22 uren per week. Wij bieden je een afwisselende, leuke en uitdagende functie, met o.a. de volgende taken; - het onderzoeken, behandelen en begeleiden van volwassenen en kinde ren met alle voorkomende ziektebeelden, op basis van indicatiestelling door de revalidatiearts; - het op basis van het revalidatieplan opstellen van behandelplannen, deze plannen uitvoeren en evalueren; - het participeren in een multidisciplinair behandelteam, dat gecoördinéerd wordt door de revalidatiearts; - het nauw samenwerken met ouders en andere direct bij het kind betrok ken instanties. - het mee helpen ontwikkelen van het behandelbeleid binnen de resp. units. Wij verwachten van jou voor beide functies: - het (HBO)-diploma fysiotherapie: - zowel zelfstandig in klein als groot teamverband (interdisciplinair) kunnen werken; - een flexibele, enthousiaste en creatieve inbreng in onze teams. Voor de vacature in "De Wielingen" geldt als aanvullende eisen: - zo mogelijk aanvullende scholing zoals NDT volwassenen en/of scholing gericht op amputatie; - een sterke affiniteit met het werken met kinderen; zo mogelijk ervaring in de (kinder)revalidatie. Voor de vacature in "Reigerbos" geldt als aanvullende eisen: - registratie als kinderfysiotherapeut of bereidheid deze registratie te ver werven; - ervaring als fysiotherapeut, bij voorkeur in het werken met kinderen; - enige kennis van en ervaring in het wérken met tekstverwerking. De arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO-ziekenhuiswezen. Het salaris wordt bepaald volgens FWG-50 en is mede afhankelijk van ervaring. Nadere informatie over deze vaca tures kun je respectievelijk verkrij gen bij: (met uitzondering van donderdags) mevrouw Th. H. Voogt, unitmanager Revalidatiecentrum "De Wielingen" in Terneuzen, telefoon 0115-697999 en (van maandag tot en met don derdag) bij de heer B.H. Henderik- se, unitmanager revalidatiecentrum "Reigerbos" in Goes, telefoon 0113- 236800. Je schriftelijke sollicitatie (onder vermelding van de functie waarvoor je opteert) kun je richten aan me vrouw J.D.G. Langendijk, perso neelsfunctionaris. 's-Gravenpolder- seweg 114a. 4462 RA te Goes. Wij zien je reactie graag uiterlijk 12 juni 1997 tegemoet, zodat de eerste selectiegesprekken kunnen plaats vinden op - (Wielingen) dinsdag 17 juni 1997 en - (Reigerbos) dinsdag 24 juni 1997; eventuele tweede gesprek op 26 juni 1997. Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisa tie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die technisch en wetenschappelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoorde lijk voor een breed scala van ontwikkelin gen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van waterhuishouding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie het beheer en toezicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Bij de directie werken circa 860 medewerkers. Uw standplaats is Middelburg. U gaat wer ken bij het Hydro-Meteo Centrum van de Directie Zeeland. Hier worden onder meer» de verwachtingen en adviezen opgesteld met betrekking tot de hydraulische omstan digheden voor de Scheldedelta en het kustdistrict Zuidwest-Nederland. Taken Opstellen van verwachtingen en adviezen m.b.t. de hydraulische omstandig heden voor de Scheldedelta en het kust district Zuidwest-Nederland (met behulp yan computermodellen en berekenings methoden in relatie tot de weersverwach ting) bewaken en zo nodig bijstellen van de verwachtingen en adviezen initiëren van en meewerken aan vernieuwing en verbetering van onder meer methodieken en rekenmodellen. Eisen HBO Hydrografie kennis van de meteorologie is een pre goed in teamver band kunnen werken goede contactuele eigenschappen en mondelinge uitdruk kingsvaardigheden. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 5.691,- bruto per maand (schaal 9 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. De werk zaamheden vinden plaats in semi-continu- dienst voor gemiddeld drie dagen per week. De overige twee dagen werkt u in dag dienst aan onderzoek. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer K.D. Saman, telefoon (0118) 68 64 40/68 64 66. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en voorzien van een curriculum vitae, richten aan Rijkswaterstaat, Directie Zeeland, afdëling P&O. ter attentie van de heer J. de Regt, postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandi capten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn moge lijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 23