Jeqgjjfóbgersoneel WERK Astma S Fonds 0118-440199 BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 06-8889 Vedior f aankomende verkopers m/v ervaren verkopers m/v Art if ex Interim OPMEN JOB SUPPORT hago groepsleerkracht voor groep 1/2 Innershield-lassers ARTIFEX INTERIM Kansen in tijdelijk werk ~ir randstad uitzendbureau e mee. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT ZATERDAG 31 MEI 1997 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 Voor onze vestigingen in Roosendaal en Rijen zijn wij met spoed op zoek naar: *Service-coördinator/calcu- lator Voor een bedrijf in Roosendaal zijn wij op zoek naar een veelzijdig persoon die als service-coördinator (60%) en als calculator/werkvoorbereider (40%) op het gebied van luchtbehandeling, loodgieterswerk, gas en water goed uit de voeten kan. Gevraagd wordt: - MTS WTB, MIT - Ervaring als monteur - Leeftijd 25-35 jaar - Woonachtig omgeving Roosendaal Onderhoudsmonteur 50% mechanisch 50% elektrisch Ben jij de persoon die zowel op mechanisch als op elektrisch gebied storingen kan oplossen; dan is dit een leuke baan voor je! Je houdt je onder meer bezig met het plegen van preventief onderhoud en het op en instellen van productielijnen vö5Wf| verpak kingsbedrijf in Etten-Leur. Gevraagd wordt: - MTS niveau - Organisatorische kwaliteiten - Ervaring met montage van productielijnen - Geen 9 tot 5 mentaliteit Technisch commercieel medewerker Voor een commerciële man of vrouw op het gebied van elektrotechniek hebben we een interessante job als technisch comercieël medewerker binnendienst bij een bedrijf in Roosendaal. De taken omvatten onder andere het behandelen van alle aanvragen van het begin tot eind, het schrijven van offertes en het telefonisch te woord staan van klanten. Gevraagd wordt: - MTS E - Commerciële ervaring - Zelfstandig kunnen werken ■Pijpfitters Voor een grootschalig project vragen wij 1 e fitters en hulpfitters, die langere tijd: beschikbaar zijn voor deze werkzaamheden. Calculator (aankomend) Voor een bedrijf in Wernhout zijn wij op zoek naar een gemotiveerde praktische persoon, die werk plaatservaring heeft met staalconstructies en bepla ting, maar ook bekend is met het calculeren hiervan. Gevraagd wordt: - Een calculator die af en toe zijn overall nog eens aan wil trekken öf - Een gemotiveerde man of vrouw met werkplaatser varing die het vak calculeren wil leren. - MTS niveau - Calculator Voor een bedrijf in Berkel Enschot zoeken wij een calculator op het gebied van installaties en bouw voor het maken van berekeningen t.b.v. gas, water, riool en CV. De juiste persoon heeft ervaring in de utiliteitsbouw en woningbouw en heeft een MBO opleiding. Leeftijd ca. 25 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar: Spuiters Montage medewerkers LTS en MTS Elektromonteur CV monteur Bankwerker Lassers Voor inschrijvingen kunt u iedere werk dag van 8.30 tot 1730 uur bij olrs terecht. uitzendburo b.v. Oomen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde organisatie met 14 vestigingen door heel Nederland. Wij zijn een professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijde lijk vaktechnisch en technisch kader personeel. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH; Orthenstraat 44 (073)612 24 66 OISTERWIJK; Gemullehoekenweg 10 (013)528 8 7 55 Rij EN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VEGHEL: Meyerijstraat 32A (0413) 35 17 00 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165)57 08 10 MACHINEBANKWERKER Voor de assemblage van tandwielkasten en rolbanen. Heb je minimaal vier jaar ervaring in deze functie en ben je minimaal een half jaar beschikbaar dan is dit je kans. PIJPFITTERS (goede verdiensten!) Heb je ruime ervaring en ben je vanaf maandag beschik baar, bel dan direct. De werkzaamheden zijn op projecten in en om Zeeland. HANDIGE KRACHTEN! Voor handige personen tussen de 17 en 22 jaar hebben we werk in het demonteren van auto's bij een bedrijf in de omgeving van Middeburg. Zoek je voor minimaal 4 dagen per week werk voor een langere periode, reageer dan nu! VAKANTIEWERK? Schrijf je nu bij ons in om in de vakantie extra geld bij te verdienen en doe mee met onze unieke Jobbers-actie waarmee je spaart voor zomerse artikelen! MACHINEBANKWERKER Voor de assemblage van tandwielkasten en rolbanen. Heb je minimaal vier jaar ervaring in deze functie en ben je minimaal een half jaar beschikbaar dan is dit je kans. SERVEERSTER PANNENKOEKENRESTAURANT Ben je van half juli tot en met half augustus beschikbaar en heb je interesse in een leuke baan in de bediening te Vrouwenpolder, schrijf je dan direct bij ons in! Leeftijd 16 -22 jaar. U ITZENDBURO Gravenstraat 14, 4331 KP Middelburg 0 118 653133 NEDERLAND B.V. Ben je al uitgerust van je examens en wil je nu wel de handen uit de mouwen steken dan kunnen wij jou goed gebruiken als vakantiekracht Wij zoeken VAKANTIEKRACHTEN voor diverse schoonmaakwerkzaamheden op onze objecten in Zeeland Wij bieden: Een prima werkomgeving. Goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Betaling is volgens de CAO voor het schoon maakbedrijf. ANTWOORDFORMULIER: Naam: Voorletters: Adres: Postcode en plaats: Geboortedatum: Beschikbaar vanaf/tot: Beschikbaar voor de ochtend middag avond uren flexibel** {••doorhalen wat niet van toepassing is) Graag ontvangen wij een geldig legitimatiebewijs bij het insturen van bovenstaand formulier. Dit formulier kun je zonder postzegel opsturen naar: Hago Nederland B.V. Antwoordnummer 1022 4700 WB ROOSENDAAL C.B.S. Koningin Beatrix Arnemuiden Het bestuur van de Vereniging voor Bijzonder Basison derwijs op Gereformeerde Grondslag te Arnemuiden vraagt voor bovengenoemde school een - het betreft een fuctie van 20 uur per week - ingangsdatum: 1 september 1997 - de benoeming is tijdelijk voor de duur van het school jaar 1997-1998 en kan mogelijk omgezet worden in een vaste aanstelling. Sollicitanten dienen de grondslag van de vereniging Gods Woord en de Drie Formulieren van Enigheid, van harte te onderschrijven en de identiteit van de school in leer en leven mede gestalte te geven. Wij denken daarbij aan kandidaten behorende tot de gereformeerde gezindte, waarbij de voorkeur uitgaat naar Nederlands Hervormd op G.G. Bovendien wordt van hen verwacht, dat zij zich met en thousiasme zowel bij binnen- als buitenschoolse activi teiten zullen inzetten. Pas afgestudeerden worden uitdrukkelijk verzocht mee te solliciteren. Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met de directeur van de school, de heer J. L. Pape, tele foon 0118-601665 (school) 0118-624887 (privé). Sollicitaties met CV en referenties dienen uiterlijk 10 ju ni 1997 in het bezit te zijn van het bestuur p/a Postbus 18, 4340 AA Arnemuiden. STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS Mikro-Electro is het grootste electro filiaalbedrijf van Zuid-West Nederland. Wegens uitbreiding van ons filiaal in Terneuzen en het succes van ons filiaal in Oostburg, hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor doortastende Leeftijd 18 tot 21 jaar. Leeftijd 21 tot 25 jaar, een detailhandelsopleiding en/of verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Stuur uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie vergezeld van pasfoto naar Mikro-Electro BV. Ettenseweg 48, 4706 PB Roosendaal, t.a.v. Afdeling Personeelszaken. Beste service, laagste prijs! HERDER B.V. Een bedrijf dat zich toelegt op de ontwikkeling, produc tie en verkoop van hydraulisch-mechanische machines op het gebied van sloot- en bermonderhoud, heeft de volgende vacature: Een gecombineerde functie: constructiebankwerker A/ programmeur lasrobotinstallatie voor de afdeling: lasserij. Functie-inhoud (samenvatting) - Zelfstandig of volgens tekening vervaardigen van zowel standaard als speciale machineconstructies. - In alle standen lassen van werkstukken. - Het programmeren van de lasrobot en randappara tuur. - Instrueren en begeleiden van de lasrobotbediener. - Het ontwerpen en vervaardigen van hulpmiddelen en mallen ten behoeve van de te lassen producten. (de volledige functieomschrijvingen zijn desgewenst op de te vragen) Wij bieden: - Vast werk; - Goed salaris; - Omzetpremie; - Prettige werkomstandigheden; - Goede arbovoorzieningen. Wij vragen: - opleidingsniveau VBO-metaal (B/C) niveau; Elektrisch en MIG/MAG lassen (primair voort gezet); SOM-opleiding constructiebankwerker (primair voortgezet); Basiskennis robotlassen (programmeercursus); Bereid kennisniveau op verzoek uit te breiden. - ervaring 5 tot 10 jaar productie-ervaring is noodzakelijk, Beheersen van de voor dit niveau voorgeschre ven vaktheorie op het gebied van processen, ap paratuur, materiaalgedrag. - overige vaardigheden Kan zowel in teamverband werken als zelfstandig; In staat vaak om te schakelen van werkzaamhe den; Improvisatietalent; Beschikt over een goede mondelinge/schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen te richten aan: HERDER B.V. t.a.v. de heer ir. A. den Herder, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg uitzendbureau voor technisch personeel zoekt met spoed voor een project te Zeeland Bij voorkeur met ervaring in de off-shore of de bereidheid tot het volgen van een opleiding hiervoor. Verder zijn wij op zoek naar: - erv. elektromonteurs - eerste pijp-fitters - constr. bankwerkers - all-round onderhouds monteurs. Voor alle functies geldt bij voorkeur in bezit van WA-1 en eigen vervoer. Interesse? Neemt u dan zo snel mogelijk contact op met onze vestiging te Vlissingen. Wij bieden u een prima salaris, fijne werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en uitstekende belangenbehartiging! Voor meer informatie kunt u bellen met: Boulevard Bankert 160, Vlissingen Enthousiate DTP-er m/v Voor een grote uitgeversmaatschappij die opereert in Zuidwest- Nederland zoeken wij op korte termijn DTP-kandidaten. De functie bestaat uit de opmaak van advertenties, de opmaak van tekst- en advertentiepagina's en inscannen van logo's en foto's. Voor het goed uitvoeren van deze functie is het belangrijk dat u ervaring heeft met quarkXPress, een afgeronde grafische opleiding heeft en dat u woonachtig bent in Zeeland, liefst in de buurt van Middelburg. Deze functie is voor zeer lange tijd. Bent u geïnteresseerd in deze leuke baan neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Danielle van Oers, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Beveiligingsbeambten m/v Voor de komende zomer zijn wij op zoek naar beveiligingsbe ambten die in bezit zijn van het basisdiploma beveiliging. Het werk vindt plaats op verschillende objecten in de provincie Zeeland. In verband met de bereikbaarheid is bezit van een auto een pré. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Carolien van der Plas, tel. (010) 455 50 88, Rotterdam, Poolsterplein 125. Binnendienstadviseur m/v Met spoed zijn wij voor een adviesbureau in Middelburg op zoek naar een binnendienstadviseur. Uw taak bestaat voor ongeveer 80% uit het verzorgen van de gehele subsidie admini stratie, of een gedeelte daarvan, van externe klanten. 20% van uw tijd besteed u, in samenwerking met anderen, aan de finan ciële administratie van het adviesbureau zelf. Op langere termijn is uitbreiding van de werkzaamheden mogelijk! Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand met een HBO-diploma en 2 jaar werkervaring. Bovendien moet u het programma Exact beheersen. Het betreft een fulltime functie en bij goed functio neren volgt een vast dienstverband. Geïnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op! Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Medewerker Beheer m/v HBO-ers die een studie hebben afgerond op bestuurlijk gebied opgelet! Voor een overheidsinstelling in Middelburg zijn wij op zoek naar een medewerker Beheer. De functie bestaat globaal uit drie delen: 60% advisering inzake wegoverdrachten, onttrek kingen, wegenruil en beheersregelingen. 15% opmaken van komgrenzen Wegenwet en advisering komgrenzen Wegenverkeerswet. 25% assistentie bij andere taken op het terrein van beheer en onderhoud. De functie eisen zijn als volgt: HBO c.q HEAO bestuurlijke richting, eventueel ervaring op het gebied van bovenstaande werkzaamheden maar schoolverlaters worden ook uitdrukkelijk verzocht te reagerenl Verder dient u een auto ter beschikking te hebben in verband met dienstreizen. Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Administratief medewerker m/v Voor een fritesfabriek in Kruiningen. Het betreft hier zeer nauwkeurig werk op de afdeling planning. U bent verantwoor delijk voor het afroepen van allerlei materialen bij toeleveran ciers. Alle mutaties worden bijgewerkt mbv Excel. Tevens kunt u goed overweg met Word. U heeft een MBO-opleiding en enige jaren ervaring in een dergelijke functie. Deze baan is voor lange tijd. Heeft u belangstelling, neem dan dinsdag 3 juni contact met ons op. Informatie bij Rineke Jansen, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Medewerker tuincentrum m/v Iets bijverdienen? Dat is nu mogelijk voor een scholier of student die vrijdags de hele dag beschikbaar is. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit de verkoop van bloemen, planten en tuinartikelen. We vragen enige ervaring. Informatie bij Mirjam Buntsma, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Werktuigbouwkundige m/v Ben jij die ene MTS'er die In Kruiningen de lopende band draaiende kan houden? En vind je het geen probleem om in ploegendienst te werken? Bel ons dan a.s. woensdag. Wij wachten je telefoontje met spanning af. Informatie bij Karin de Rijke, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen. Stationsweg 18a. Zondagmedewerker m/v Voor een fritesfabriek in Kruiningen. Iedere zondag wordt er gewerkt van 17.00 uur tot 23.00 uur. Het betreft hier indus- tneel schoonmaakwerk. Kun je bijna iedere zondag werken, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Karin de Rijke, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Electromonteurs m/v Voor gemotiveerde electromonteurs hebben wij volop werk! Projecten zijn voor lange tijd. Bent u per direct beschikbaar, wacht dan niet langer maar bel onsl Er is werk voor 1e monteurs, maar ook voor hulp-monteurs en schoolverlaters. Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Constructiebankwerker m/v Een zelfstandig werkende constructiebankwerker kan nü aan de slag! Voor deze baan beschikt u over minimaal twee jaar relevante en recente werkervaring. Het betreft een fulltime functie voor lange tijd. Iets voor u? Reageer dan direct! Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Kantinemedewerker m/v Voor een relatie in Vlissingen hebben wij een enthousiaste kanti nemedewerker nodig die van aanpakken weet. Het is een parttime baan van 16 uur in de week. Ben jij een echte aanpakker en vindt jij het leuk om in een klein team te werken, dan is dit wellicht de baan voor jou. Informatie bij Marianne van Wanrooij, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Creatieve Kapper m/v Heb je ruime ervaring met het knippen van heren en kun je zelfstandig werken? Neem dan snel contact op. Informatie bij Riana van de Guchte, tel. (0118) 41 00 81, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Secretaresse Personeelszaken m/v U gaat allerlei administratieve werkzaamheden verrichten op deze afdeling. U kunt goed omgaan met Word en Excel. U bent op zoek naar een baan voor langere tijd en u bent fulltime beschikbaar. Recente werkervaring en enige affiniteit met het werken op een PZ-afdeling zijn een absolute pré. Heeft u belangstelling, neem dan dinsdag 3 juni contact met ons op, Informatie bij Rineke Jansen, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. 'Mijn zoon en dui zenden andere reumapatiënten kunt u helpen met geld. Alvast bedankt!' Nationaal Reumafonds Den Haag. Rank 70 70 70 848. 44 cent/minuut Vedior asb heeft volop banen, op elk niveau, in alle sec toren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combi natie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (M/V). Bei vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vediorasb.nl ASB Administratief/commercieel Secretaresse, Middelburg. Gezondheidszorg HBO-V verpleegkundige. Goes. Ziekenverzorgenden, Middelburg e.o. Ziekenverzorgenden, Terneuzen. Servicemonteur, Technisch Algemeen code 518 code 631 code 663 code 516 Magazijnbeheerder, Goes. code 517 Magazijnmedewerkers, Hulst e.o. code 624 Vakantiekrachten, Hulst e.o. code 625 Heftruckchauffeur, Vlissingen. code 645 Elektromonteurs, Vlissingen e.o. code 646 Machinaal bewerker. Middelburg. code 647 Junior autoverkoper. Terneuzen. code 664 Werken in Azië of Afrika, code 932 The flexible workforce *|j< Humanistische Stichting Jacob Roggeveen De Humanistische Stichting 'Jacob Roggeveen' exploiteert twee zorgcentra, een ver- pleegafdeling en 3 wooncomplexen voor ouderen te Middelburg. Binnen Tabadila, het Moluks woon-zorgcomplex, waar Jacob Roggeveen de zorg zal verlenen, ontslaan op korte termijn vacatures voor: 1 verpleegkundige/ziekenverzorgende (als coördinator) voor 32 uur per week. 2 verpleegkundige/zieken-bejaardenverzorgende op oproepbasis. Vacature 1 Functie-informatie: - coördineren en registreren van de zorg- en dienstverlening - het verlenen van dagelijkse zorg aan inwonende ouderen - het onderhouden van contacten met externe hulpverleners - het onderhouden van contacten met familie. Plaats in de organisatie - de coördinator staat rechtstreeks onder de zorgmanager en is aan deze directe verant woording verschuldigd. Zij/hij geeft leiding aan de binnen de afdeling werkzame personen. Functie-eisen: - diploma HBO-V,verpleegkundige A- B- of Z, ziekenverzorgende of bejaardenverzor- gende met applicatie-opleiding - het spreken van de Molukse taal - het kennis hebben van de Molukse cultuur - sociale vaardigheden voor een respectvolle omgang met ouderen - onderschrijven van de Humanistische Zorgvisïe - zelfstandig kunnen werken Salariëring volgend de CAO-verzorgingshuizen afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal schaal 7, 3.817,- bruto per maand. Vakantietoeslag 8%. Opname in het PGGM-pensïoenfonds. Aanstelling geschiedt voor de periode van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling zal volgen. Vacature 2 Functie-informatie - het verlenen van dagelijkse zorg aan inwonende ouderen - het waarnemen van de coördinator bij afwezigheid, Plaats in de organisatie - de oproepkracht staat rechtstreeks onder de coördinator en is aan deze directe verant woording schuldig. Functie-eisen - in het bezit zijn van een van de boven genoemde beroepsdiploma's - het bij voorkeur spreken van de Molukse taal - het bij voorkeur kennis hebben van de Molukse cultuur - sociale vaardigheden voor een respectvolle omgang met ouderen - onderschrijven van de Humanistische Zorgvïsie - zelfstandig kunnen werken. Salariëring volgens de CAO-verzorgingshuizen afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal schaal 3.528,- bruto per maand. Vakantietoeslag 8%. Opname in het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen van 09.00 uur - 1 2.30 uur bij mw. M. van lersel, personeelsfunctionaris, te lefoon 01 18-614251. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagenma het verschijnen van dit blad te richten aan de Humanistische Stichting 'Jacob Roggeveen', Noordsingel 106, 4333 AD Middel burg, t.n.v. mw. M. C van lersel, personeelsfunctionaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 11