Gemeente grijpt in op basisschool Zingend door de Zeeuwse akkers Breuk dreigt in drugsbeleid regio Oosterschelde Huwelijksfeest op herhaling Gedrag ambtenaar onderwerp van klachten Ondanks gesprekken nog overlast van jeugd in Tholen-stad zeeland dinsdag 27 mei 1997 sb 1 Voetbalfans lokken kloppartij uit Fietser gewond in Meliskerke Boze man smijt fiets tegen auto Kajuitbootje gestolen Conferentie plattelandstoerisme Spanningen leiden in Goes tot overplaatsing directeur en leerkrachten Hardrijders bekeurd Inbraak in Kats Duo gewond bij verkeersongeval Concert Capella Terrra Tremens Sluitingsuur Goese horeca vrij op proef Portemonnee weg bij inbraak van onze verslaggeefster Lotte Rag ut 's-GRAVENPOLDER - „Ik heb een potje met vet, al op de tafel gezet." Het meest vóórkomende wandeltochtenliedje wordt maandagavond bij de start van de avond vierdaagse in 's-Gravenpolder vaak ge zongen. Ruim tweehonderd wandelaars melden zich maandagavond bij de sport hal De Zwake, beginpunt van de tocht. Pleisters, zalfjes, goede wandelschoenen. De echte vierdaagseloperis op allerlei ca lamiteiten voorbereid. De deelnemers kunnen kiezen uit drie verschillende af standen: vijf, tien en vijftien kilometer. De hele week kan er 's avonds in 's-Graven- polder worden gewandeld. De deelnemers die hun hand niet omdraaien voor vijftien kilometer, vertrekken als eerste. Maarten (13) en zijn vriend Daan (12) zijn goed ge trainde wandelaars. „Ik vind vier keer vijftien kilometer echt een eitje", zegt Maarten stoer bij. het vertrek. Daan valt bij: „We lopen liever niet met een groep mee, want dat gaat veel te langzaam." Rijen met kinderen en volwassenen stap pen overdefsmalle weggetjes. Drie meisjes lopen vooraan met fel gekleurde rugzak jes, gevuld met snoep en drankjes, bunge lend op hun rug. Eline (11), Saskia (12) en Marlieke (11) zijn drie vriendinnen. Zij lp- pen vanavond voor het eerst de tien kilo meter. Halverwege valt het toch wêl een beetje tegen. Pijn in de voeten eri kuiten. De weg is lang en de vraag: ..Zijn we er al bijna?" klinkt steeds vaker. Als oppepper zingen ze nog maar een liedje van Linda, Roos en Jessica. M. Verbeek (72) uit Goes 'doet' voor de eerste keer de vierdaagse in 's-Gravenpol- der. Sinds hij tien jaar geleden met de vut is gegaan, wandelt Verbeek elk jaar wel een paar keer de avondvierdaagse. „Ik zoek elk jaar andere dorpen uit. Vorige week heb ik die van Wemeldinge nog gelo pen." Meneer Verbeek legt vijf kilometer- per avond af. „Dat is meer dan voldoende. Vroeger liep ik wel langere afstanden, maar tegenwoordig heb ik last van door gezakte voeten." Uitrusten Na een paar kilometer is er gelukkig een stempelpost waar de vermoeide wande laars even kunnen uitrusten. Na even in het gras te hebben gezeten, moeten de ver moeide voeten weer verder. Het is te mer ken dat het einde in zicht is, de liedjes klinken weer net zo hard als in het begin. Eindelijk komt de sporthal, het eindpunt van de tocht in zicht. „Het ging goed hoor, vertelt Stefan (8). die dit jaar voor de der de keer meeloopt. „Hopelijk is het morgen weer zo mooi weer, maar als het regent blijf ik thuis!" In 's-Gravenpolder ging maandagavond de avondvierdaagse van start. foto Willem Mieras KRUININGEN - De vechtpartij tussen supporters van het Axelse AZW en Seolto uit Zevenbergen, afgelopen zaterdag middag op de N60 bij Kruiningen, is ontstaan nadat de Bra banders de Zeeuws-Vlamingen met de auto richting de pont Kruiningen-Perkpolder waren gevolgd. Bij de kloppartij werd een Zevenbergse supporter met een knuppel verwond. Hij moest met blauwe plekken en een hersenschudding naar het ziekenhuis worden vervoerd. Na de wedstrijd tussen AZW en Seolto in Kapelle provoceer den de supporters elkaar, waarna de AZW-fans er per auto vandoor gingen richting boot. Een groepje Zevenbergenaren ging daar per auto achteraan. De wagens moesten op de NGO voor een verkeerslicht stoppen, waarop beide groepjes sup porters uitstapten. Een Brabantse fan had een knuppel, maar die werd door een AZW-aanhanger echter afgepakt, waarop de Seoltosuppor- ter zelf de klappen kreeg. Alle betrokkenen zijn door de poli tie gehoord. MELISKERKE - Een 53-jarige man uit Veere is maandagoch tend bij een aanrij ding in Meliskerke gewond geraakt aan zijn hoofd en been. Hij moest in het ziekenhuis worden behandeld maar mocht daarna weer naar huis. De aanrijding gebeurde maandagochtend rond kwart voor acht op de kruising van de Mariekerkseweg en de Valken burgstraat in Meliskerke. De Veerenaar reed op zijn fiets over de Mariekerkseweg. Hij kreeg geen voorrang van een op de Valkenburgstraat rijdende twintigjarige automobilist uit Meliskerke. Beide voertuigen raakten bij de aanrijding be-' schadigd. VLISSINGEN - Een 59-jarige man uit Vlissingen heeft zon dagmiddag zijn rijwiel tegen een passerende auto gesmeten omdat de bestuurder ervan hem geen vrije doorgang had ver leend. De boze Vlissinger wilde tussen een paar geparkeerde auto's door het Bellamvpark in Vlissingen oprijden, maar de bestuurder van de passerende auto belemmerde hem daarbij De fietser wierp zijn tweewieler daarop tegen de auto. Toen de automobilist, een 30-jarige man uit Vlissingen, zijn plaatsgenoot daarover wilde aanspreken en de schade wilde regelen, ontstond er geduw en getrek. De fietser viel tegen de grond en raakte lichtgewond. De fietser werd later aangehou den door de politie en met een dagvaarding op zak heengezon den. ARNEMUIDEN - Uit de Omloop bij het Veerse Meer in Ame- muiden is een kajuitbootje met buitenboordmotor gestolen. Het bootje is blauw, wit, rose en rood gekleurd en de buiten boordmotor is van het merk Johnson. De boot inclusief bui tenboordmotor is zevenduizend gulden waard. De diefstal moet tussen vorige week dinsdag en afgelopen zondag hebben plaatsgevonden. BURGH-HAAMSTEDE - In Dorpshuis De Schutse aan de Ju- lianastraat in Haamstede wordt donderdag 5 juni van 19.30 tot 23 uur een werkconferentie gehouden over plattelands toerisme. De thema-avond is georganiseerd door het Groen College Goes, in samenwerking met vertegenwoordigers uit de recreatieve en agrarische sector, vertegenwoordigers van maatschappelijke groeperingen en de overheid. Drie ideeën over het plattelandstoerisme zullen worden uitgewerkt tij dens de conferentie. Verder wordt een forumdiscussie gehou den over het onderwerp. van onze verslaggever Frank Balkenende GOES - De directeur en vier leerkrachten van de locatie Zuid van basisschool Zuidwest hoek worden overgeplaatst 3aar andere Goese scholen. De jemeente Goes grijpt in omdat binnen het schoolteam dusda nig onderlinge spanningen heersen dat een onwerkbare si- luatie dreigt te ontstaan. De locatiedirecteur krijgt met onmiddellijke ingang de functie van leerkracht op een nog nader Ie bepalen basisschool. H. Hoo gland van de Tweemaster in ■de Goese Polder treedt tot de zo mer op als interim-directeur, fier on dei-wij ski-achten moeten na de zomer op andere scholen aan de slag. Volgens wethouder M. L. 'tHart van onderwijs zijn de troebelen GOES - Bij verkeerscontroles in de buurt van Goes en 's-Heer irendskerke zijn maandag 45 bestuurders betrapt op te hard rijden. De radarauto stond van 11.15 tot 12.30 uur langs de Soordzakweg bij 's-Heer Irendskerke. Hier passeerden 235 voertuigen, waarvan er 12 detoegstane snelheid van 80 ki- [omter per uur overschreden. Vérvolgens controleerde de po- i litie van 13.20 tot 14.40 uur i langs de 's-Gravenpolderseweg I m Goes. Van de 735 langsko mende voertuigen, overschre- I den er 28 de toegestane snel heid. Tenslotte was er van 14.50 lot 16.25 uur een controle langs de Nieuwe Rijksweg bij 's-Heer .irendskerke. Van de 575 passe rende voertuigen, overschreden er 5 de toegestane snelheid van 30 kilomter per uur. De hoogste overschrij ding was er één van 2 3 kilometer per uur. KATS - De bewoner van een hdis aan de Kerkstraat in Kats heeft maandag aangifte gedaan van een inbraak in zijn woning afgelopen weekeinde. Daarbij zijn geld en waardepapieren ontvreemd. De daders zijn bin- nengekomen door het forceren van een slaapkamerraam. te wijten aan 'onverenigbare karakters in het schoolteam'. „Er ligt een communicatiepro bleem. Dingen worden verkeerd opgevat of begrepen en binnen de korste keren is een mug een olifant geworden. Als het niet lukt om door praten de zaak op te lossen is het beter, net zoals in een huwelijk, op een gegeven moment uit elkaar te gaan. Als bevoegd gezag heeft de ge meente tot overplaatsing van vijf van de zeventien onderwijs krachten besloten om te voor komen dat de samenwerking in het team echt vastloopt en leer krachten straks ziek thuis zit ten. „En je hebt ook de verplich ting naar ouders en leerlingen toe dat de school goed draait." Schone lei Ook voorzitter R. Rongen van de Medezeggenschapsraad (MR) acht het beter - „ook in het be lang van de over te plaatsen mensen" - weer met een 'schone lei te beginnen'. „Er werd niet goed met elkaar gepraat, niet altijd even goed met elkaar om gegaan. Buiten de klas gebeurt heel wat op het gebied van ma nagement. Het is niet zo dat tot nu toe organisatorische dingen zijn spaakgelopen, maar we moeten voorkomen dat het zo ver komt." 't Hart bevestigt dat 'er niets on overkomelijks is gebeurd'. „Het gaat om de samenstelling van het team, die nu in zijn totaliteit niet optimaal is. Je kunt beter ingrijpen voor het fout gaat." Zowel Rongen als wethouder 't Hart onderstrepen dat er geen kritiek is op de individuele kwa liteit en de inzet van de over te plaatsen leerkr achten. Ook heeft de ingx-eep niets te maken met de samenwerking tussen de locaties Zuid en West van de ba sisschool, verklaren zij. Ouders van de Zuidwesthoek krijgen vandaag (dinsdag) een toelichting tijdens een bijeen komst die om 20 uur begint in het Ter Welle-gebouw aan de Beukenstraat. De pei-ikelen hebben een behoorlijke ver schuiving binnen de school tot gevolg. Verschillende leer krachten moeten (tijdelijk) an dere groepen begeleiden, zodat leerlingen een ander gezicht voor de klas krijgen. Wie de plaats inneemt van de over te plaatsen onderwijskrachten is nog niet bekend, van onze verslaggever Frank Balkenende GOES - Goes is niet bereid meer dan twee gecontroleerde koffie shops toe te staan als de ge meente Schouwen-Duiveland het toekomstig gedoogbeleid voor softdrugs in de Ooster- schelderegio naast zich neer legt. Burgemeester drs D. J. van der Zaag 'heeft geen zin om de problemen van Schouwen-Dui veland op te lossen'. Hij zei dat maandag tijdens een vergade ringvan de commissie algemene zaken en zorg. Een meerderheid van PvdA WD, D66 en Groen- Links steunt zoals venvacht het gedoogbeleid. CDA en SGP/GPV/RPF zijn tegen. Opgrond van de nota Drugspro blematiek Oosterscheldebek- kenzou in Goes plaats zijn voor twee koffieshops en op Schou wen-Duiveland één. Daar is tenslotte een lokale markt. Maar een meerderheid in de ge meenteraad van Schouwen- Duiveland ziet niets in legalise ringvan een beperkt aantal kof fieshops. Daardoor dreigt in de Oosterschelderegio een breuk in het drugsbeleid. Goes zal in elk geval geen drie koffieshops toe laten als Schouwen-Duiveland niet meedoet, liet burgemeester Van der Zaag weten. Bijna alle fracties wilden weten of er kans 'sop drugstoerisme van Schou wen-Duiveland naar Goes en hoe de inzet van politie wordt geregeld. Van der Zaag vreest achter niet voor een massale toeloop van Schouwen-Duive- landse softdruggebruikers. „Ik denk dat daaivoor de afstand te groot is. En juist door die af stand zullen op Schouwen-Dui veland illegale verkooppunten voor softdrugs blij ven bestaan De Goese burgemeester denkt dat de politie, die in de Ooster schelderegio een gedoogbeleid wenselijk acht, in eerste instan tie menskracht zal moeten vrij maken voor handhaving van het gedoogbeleid op cle Bevelanden enTholen. In de praktijk in Goes dus, want daar komen volgend jaar twee gelegaliseerde koffie shops voor het totale gebied. Hij verwacht niet dat er straks drif tig zal worden gejaagd op ille gale softdrugverkopers op Schouwen-Duiveland. „Het uitroeien van illegale handel is onbegonnen werk. Dat bewijst de praktijk tot nu toe. De politie zal dat beamen. En de conse quentie van de opstelling van Schouwen-Duiveland zou wel eens kunnen zijn dat de politie geen prioriteit; geeft aan de be strijding van de illegale handel aldaar." Model Anderzijds staat het Schouwen- Duivelandse drugspreventie project model voor de gehele re gio. Tot het gedoogbeleid behoort ook voorlichting aan jongeren en het signaleren van overmatig softdruggebruik. Dat laatste wordt een belangrij ke taak van de koffieshophou der. Werkt die niet mee, dan kan zijn vergunning worden inge- trokken. Een nog onduidelijk punt is de controle op de koffie shops en de aanpak van (illega le) dealers. Van der Zaag kon er maandag geen uitsluitsel over geven omdat hij - als voorzitter van het regionale drugsovexieg - daarover nog afspraken moet maken met justitie en politie. Duidelijk is wel dat er geen ex tra politiepersoneel voor het ge doogbeleid komt. De benodigde mankracht moet uit de bestaan de formatie worden gehaald. Van der Zaag: „Er zullen dus prioriteiten moeten worden ge steld." Hiaat in het gedoogbe leid is dat de verkoop wel wordt gedoogd, maar de handel niet. Leveiranties blijven strafbaar. S. de Putter van SGP/GPV/RPF: „We controleren wel de voor deur, maar niet de achterdeur. En juist die handel gebeurt in de criminele sfeer." Van der Zaag erkende dat. „Dat is een zwak punt in het nationale drugsbe leid. Maar het gaat mij te ver om het gedoogbeleid in de ijskast te zetten totdat de rijksoverheid dit heeft geregeld. Ik heb liever twee gecontroleerde verkoop punten dan vele illegale." (Advertentie) Wethouder J. C. van Dijk-Sturm (rechts) ontvangt het diamantenechtpaar Herman-Louwerse in het stadhuis van Middelburg. foto Lex de Meester van onze verslaggeefster Sonja de Best MIDDELBURG - Zestig jaar geleden stond het toen kers verse echtpaar F. Herman en J. Herman-Louwerse na hun trouwplechtigheid op de trap pen van het Middelburgse stadhuis. Voor het jubileum keerden zij maandag van him woonplaats Nistelrode terug naar de Zeeuwse hoofdstad. „Voor het geval men niet zou geloven dat wij het jubileren de echtpaar zijn, heb ik het trouwboekje maar meege bracht", vertelt F. Herman. ..Een zestigjarig huwelijk is geen verdienste", zegt J. Her man-Louwerse. „Het is een kwestie van geluk." Mevrouw Hermanheeftde eerste27 jaar van haar leven in Middelburg doorgebracht. Zonder enige moeite weet rij de namen van haar leraren op de HBS op te noemen. Samen met wethou der J. C. van Dijk-Sturm, die het. echtpaar in het stadhuis ontving, worden herinnert n- gen aan deze school opge haald. De wethouder heeft ook op deze HBS gezeten. „We zijn u erg dankbaar voor uw ontvangst hier in Middel burg". vertelt F. Hei-man. „Anders hadden we in Nistel rode de fanfare voor de deur gehad. Een fanfare is prachtig hooi-, maar niet voor mijn deur. We hebben het jubileum verzwegen, maar het staat overal in de computers." F. Herman houdt de politiek in Den Haag goed bij. „Laat ik daar maar niet over beginnen, want daar kan ik me goed aan ergeren." „Dit zijn gedenkwaardige da gen", aldus mevrouw Her man. „Van de ene verrassing rollen we in de andere." Zoeken Tot haar grote verbazing kreeg zij van de wethouder een boek met daarin de archi tectuur in Middelburg van 1850 tot 1950. „Daar zocht ik naar, maar dat hoeft nu niet meer. Ik bedank u uit de grond van mijn hart, dieper kan ik u niet bedanken. J. C. van Dijk-Sturm zegt over mevrouw Herman: „Als ze enthousiast wordt, is echt te horen dat ze uit Zeeland komt." De hele familie kon niet mee naar Zeeland. „Ik heb drie kleinkinderen in Amerika. Maar die zal ik er uitgebreid over de telefoon over vertellen", aldus me vrouw Herman. 's-HEER HENDRIKSKINDE REN - Bij een eenzijdig ver keersongeval op de T-kruising Verbartelweg-Sinoutskerkse- weg bij 's-Heer Hendrikskinde ren zondagavond, zijn beide in zittenden van een personenauto gewond geraakt. De 20-jarige bestuurder uit Spakenburg reed tegen midder nacht over de Verbartelweg in de richting van de T-kruising. Eenmaal bij de T-kruising was de snelheid van het voertuig zo hoog, dat met kracht moest worden geremd. De wielen van de auto blokkeerden, waardoor het voertuig doorschoof en in een tegenoverliggende sloot tot stilstand kwam. Behalve de be stuurder, raakte ook de 16-jari- ge inzittende uit Goes gewond. ZOUTELANDE - Het kleinkoor Cappella Terra Tremens geeft zaterdag 31 mei een concert in de Nederlands hervormde kerk in Zoutelande. Het koor zingt a cappella werken uit de Renais sance en de Barok, meestal vier-, soms vijfstemmig. Aan vankelijk werd onder de naam Kleinkoor van de oratorium- vereniging meegewerkt aan ge legenheidsconcerten in Wal- cherse en Bevelandse kerken. De nieuwe naam wordt sinds fe bruari van dit jaar gebruikt en is een eerbetoon aan de repeti tielocatie Zuid-Beveland. Dirigent van het koor is Henk J. Harinck die tot 1990 het Beve- lands Kamerkoor leidde. Vorig najaar trad Cappella Terra Tre mens naar buiten in een dubbel concert met het Emmeloords Vocaal Ensemble in de Her vormde kerk van Kapelle. In Zoutelande zingt het koor werken van Goudimel, Bach, Franck, Praetorius en Hassler. René Molenaar op orgel en He- leen de Munck zorgen voor in termezzi. Het concert begint om 20 uur. van onze verslaggever Herre Stegenga ZIERIKZEE - Bij de klachtencoördinator van de gemeente Schouwen-Duiveland, K. A de Vlaam, zijn in de eerste vier maanden van dit jaar 22 klachten op tafel gelegd. Geen verontrustend aantal, vindt hij. „De nieuwe organisatie moet zich nog zetten", verklaart hij in de eerste managementsrap- portage van de gemeentelijke staf. En: „Men mag van de burger verwachten dat de gang van zaken kritisch wordt gevolgd." Het gros van de opmerkingen heeft betrek king op de sector externe contacten (13), met grondgebiedszaken als goede tweede (7) en algemene en interne zaken op de derde plaats (2). Het meest wordt geklaagd over de behandeling door een ambtenaar (7), ge volgd door het onbeantwoord laten van brieven (5) en het uitblijven van een beslis sing op de aanvraag van een bouwvergun ning (3). De Vlaam adviseert het college om altijd een ontvangstbevestiging te sturen: de burger wil weten bij wie hij terecht kan en wanneer een aanvraag is ingediend. Ook moet voor zichtig worden omgesprongen met monde linge toezeggingen, concludeert de coördi nator. „Alleen in die gevallen als men ervan over tuigd is dat deze kunnen worden nageko men. Het is frustrerend voor de burger om het idee te hebben dat men aan het lijntje wordt gehouden." De managementsrapportage is bedoeld om inzicht te geven in een bepaalde sector van de gemeente. De rapportages worden in commissieverband besproken. van onze verslaggever Marco van Barneveld SINT-MAARTENSDIJK - Ge sprekken tussen de gemeente, de politie en jongeren over over last van de jeugd in Tholen- stad, die vorig jaar werden ge houden, hebben weinig gehol pen. De incidenten die vorig jaar de kop opstaken keren, na een korte pauze vlak na de ge sprekken, terug. Dit zei wethou der ing J. Versluijs maandag tij dens een vergadering van de Thoolse gemeenteraad. Het onderwerp kwam aan de or de tijdens de behandeling van de ingekomen stukken. Daar tussen zat een brief van een in woonster van Tholen-stad, waarin zij haar zorgen uit over het 'leefklimaat' in de stad, plus een brief van een andere bewo ner over overlast van jeugd op het schoolplein van De Vijf hoek. Diverse raadsleden uitten hun zorgen over de materie. „We moeten met de jeugd om de ta fel", sprak E. Frigge-Hoge- steeger (WD) bijvoorbeeld. „We moeten ze op hun verant woordelijkheid wijzen." Versluijs antwoordde dat aan de oproep om met de jongeren rond de tafel te gaan zitten vorig jaar al gehoor is gegeven. „Toen is op het politiebureau met groepen jongeren gesproken. Daarna ging het een tijd beter, maar nu gaat het weer minder." Gecon cludeerd werd dat het erg moei lijk is om de problemen, zoals voetballen op plaatsen waar dat niet gewenst is en 'rondhangen' op straat, helemaal de wereld uit te helpen. Bedoeling is wel om binnenkort op plekken waar problemen zijn maatregelen te gaan treffen, zoals aan de Zout- ziedersdreef in Tholen-stad. Nieuwbouw Verder werd gisteren onder meer gesproken over het voor-' nemen van het OLAZ om nieuwbouw te gaan plegen in het Sloegebied. Zoals bekend hebben Goes, Kapelle en Schouwen-Duiveland al aange geven die nieuwbouw niet te zien zitten. Deze gemeenten zien - met het oog op de kosten - liever uitbreiding van het huidi ge onderkomen in Goes. De Thoolse raad kon gisteren in stemmen met nieuwbouw in het Sloegebied. maar maakte daar wel een voorbehoud bijDe ope ratie zou 'budgetneutraal' moe ten geschieden; het zou niet meer moeten gaan kosten dan het OLAZ kan ophoesten. Zoals de plannen er nu voor liggen zou de operatie zo'n 1,7 miljoen kos ten en dat zou de burgers geld gaan kosten. De meerderheid van de Thoolse raad vindt dat te vergaan. Nieuwbouw oké, maar dan voor minder geld dan nu de bedoeling is, zo wordt gesteld. GOES - Horeca-exploitantcn in de Goese binnenstad mogen in de maanden augustus, septem ber en oktober zelf bepalen hoe laat zij hun cafés en discotheken sluiten. Het gaat om een experi ment dat moet uitwijzen of met een vrij sluitingsuur de overlast in het uitgaanscentrum valt te rug te dringen. De keuzevrij heid geldt alleen voor de zater dagavond- en nacht. Een royale meerderheid van de commissie algemene zaken voelt voor het experiment, bleek' maandag. Alleen SGP/GP V/RPF is tegen. Die fractie pleit voor een vervroegd sluitingsuur in de strijd tegen drankmis bruik en overlast. Met de proef wordt beoogd het aantal huiswaarts kerende stappers te spreiden. Met de huidige sluitingstijden, twee en vier uur, komen grote groepen tegelijkertijd op straat, wat een aantal malen heeft geleid tot opstootjes, forse knokpartijen, vandalisme en overlast voor be woners in het centrum. Uit de resultaten van de proef moet blijken of dit soort uitwassen vermindert. Overigens zijn de ervaringen in den lande wisse lend. In Groningen en Dor drecht werpt het vrije slui tingsuur vruchten af, andere gemeenten zijn op hun schreden teruggekeerd. RILLAND - Bij een inbraak in een bedrijfspand in de buurt van Rilland, is afgelopen week einde een portemonnee met geld weggenomen. De daders kwa men binnen door het forceren van een raam en, eenmaal in het gebouw, twee deuren. Ze door zochten het hele pand, maar vonden slechts de portemonnee. het is weer Penny Time t^OfCO

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 33