VOLVO personeel Werken kan altijd nog Industriële Installatie Groep Terneuzen B.V. 'N MEEWERKEND VOORMAN KABELWERKERS Provincie Zeeland Projectingenieur m/v All-round projektmedewerker Renovatie en Wegenbouwprojecten m/v Coördinator Verkeer en Vervoer m/v Beleidsmedewerker Verkeer en Vervoer (personenvervoer) m/v Wie o wie? parttime verkoopster Hei-/hijskraan machinist 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 MEI 1997 Pechiney Nederland N. V is een Nederlandse vestiging van het Franse concern PECHINEY, één van de grootste Europese maatschappijen op het gebied van de productie en verwerking van o.a. aluminium. Deze aluminiumfabriek bevindt zich in het Sloegebied in Zeeland en produceert per jaar 180.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en wals- blokken. Het bedrijf heeft 854 medewerkers in dienst. Pechiney Nederland N. V. Postbus 49, 4380 AA Vlissingen Havennummer 5993, Vlissingen-Oost. Het is belangrijker om eerst een goede basis te leggen voor later. Daarom heeft Pechiney voor de opleidingen monteur montage onderhoud (SOM-primaiij en EMBI 1' monteur electrische bedrijfsinstallaties (VEV-primair) nog enkele plaatsen vrij. De opleiding tot onderhoudsmonteur (SOM-primair) start in september 1997 en vindt plaats in onze bedrijfsschool en gedeeltelijk in de ver schillende sectoren van de Technische Diensten. De bijbehorende theorielessen (1 dag per week) vinden plaats op het Zeelandcollege. De toelatingseis voor deze opleiding is het VBO-diploma mechani sche techniek B/C-niveau. De opleiding tot electromonteur (VEV) geschiedt in de praktijk in de verschillende sectoren van de Technische Diensten. Ook hier vinden 1 dag per week de theonelessen plaats op het Zeelandcollege. Voor deze opleiding worden VBO-ers met diploma electrotechniek op C-niveau verzocht te solliciteren. De SOM-opleiding duurt 2 jaar, de VEV-opleiding heeft een duur van 2,5 jaar. Alle kosten van de opleiding, zoals schoolgeld, boeken, werkkleding, ven/oer etc. zijn voor rekening van Pechiney Nederland N. V. Daarnaast ontvangen de leerlingen een salaris gebaseerd op 80% van het minimum jeugdloon (4 dagen werken). Indien je belangstelling hebt voor één van de genoemde opleidingen, kun je je sollicitatie voor 7 juni a.s., waarin vermeld studierichting en opleidingsniveau, richten aan onze afdeling Personeelszaken. Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met deze afdeling, tel. (0113) 61 52 78 of (0113) 61 52 09. PECHINEY^) NEDERLAND Stationsweg 68a 4538 AD Terneuzen Tel.: 0115-613374 Fax: 0115-614556 Wij zijn een snelgroeiend bedrijf dat zich voornamelijk bezighoudt met het leggen en installeren van kabelnet ten in de (petro-)chemische industrie in Nederland en België. Wij zoeken: met leidinggevende en organisatorische eigenschappen. die van aanpakken weten en geen hoogtevrees hebben. Wij bieden uitstekende voorzieningen en een prettige werksfeer. Interesse in één van deze jobs, bel dan 0115-613374. BOUW EN HOUTHANDEL DE JONGE Nijverheidsstraat 35, 4458 AV 's-Heer Arendskerke tel. 0113-563700, fax. 0113-567177 Wegens groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een magazijnmedewerker Functieomschrijving: Alle voorkomende werkzaamheden behorend bij een bouwmaterialenhandel In eerste instantie gaat het om een werkweek van 20 uur. In de toekomst uitlopend naar 38 uur. Heeft u interesse in de bouwmaterialen en u bent tussen de 16 en 18 jaar, schrijf dan naar bovenstaand adres t.n.v. Theo de Jonge PROJECT LEIDERS U zorgt voor de volledige realisatie van de u toegewezen IT-infrastructuurpro- jecten. van de planning en het design tot en met de volledige implementatie. Hiertoe stelt u voor elk project een team van competente mensen samen waarvan u de activiteiten begeleidt en coördineert. U bewaakt het toege wezen budget en rapporteert op regel matige basis aan de Projectmanager over de voortgang van uw projecten. Profiel: u heeft een informaticaoplei ding op universitair niveau en u kan steunen op enige jaren ervaring als projectleider; uw kennis inzake infor matica is breed (mainframe, AS/400, Unix, PC-netwerken,...); u bent 30 a 40 jaar; u bent organisatorisch sterk, heeft teamspirit en kunt mensen moti veren; gezien de internationale omge ving waarin u werkt, bent u bereid tot korte verplaatsingen naar het buiten land en beschikt u over een goede kennis van het Nederlands, het Engels en het Frans. UNIX SYSTEEM INGENIEUR U bent verantwoordelijk voor de inte gratie van de Unix-omgeving in het Volvo Data-netwerk, zowel op operatio neel als op systeemtechnisch vlak. U beheert het operating systeem en de database producten. U plant de capa citeit en bewaakt de prestatie van de Unix-servers. U staat in voor de opstart, begeleiding en opvolging van nieuwe client/server toepassingen. Profiel: u heeft een informaticaoplei ding achter de rug van universitair niveau; u heeft reeds een vijftal jaar ervaring in een Unix-omgeving opge bouwd (RS/6000, SUN, HP,...); kennis van Oracle en/of SAP/R3 is een plus punt; u bent contactvaardig en werkt graag in een multidisciplinair team; u spreekt vlot Nederlands, Engels en Frans. MEDEWERKER SYSTEEM NETWERK MONITORING U bewaakt onzè resources en onze services door de implementatie van een managementsysteem voor het hele computer- en netwerkgebeuren. De informatie die u verzamelt over de performantie, de stabiliteit en de bedrijfszekerheid van de hardware en software-infrastructuur leveren de nodi ge input voor bijsturing van de syste men zodat wij onze klanten steeds een optimale service kunnen garanderen. Profiel: u bent een ervaren informati cus van universitair niveau. Uw erva ring situeert zich vooral op het vlak van systems management op IBM-syste- men; u heeft een sterk analytische geest en u bent in staat om uw bevin dingen samen te vatten in heldere en concrete voorstellen; u communiceert vlot in het Nederlands en het Engels. NETWERK INGENIEUR U neemt de leiding over ons team van netwerkingenieurs. Binnen verschil lende projecten werkt u mee aan de uitbouw, implementatie en opvolging van de wide area netwerken naar onze klanten. Voor de integratie heeft u fre quent contact met Volvo Data in Zweden waar de architectuur en stan daardinfrastructuur bepaald wordt. U bent de contactpersoon voor onze locale leveranciers. U staat in voor de opleiding van de operators en voorziet de nodige backup- en recovery proce dures. U houdt de documentatie omtrent uw implementaties up-to-date. Profiel: u bent een informaticus van universitair niveau, met specialiteit in netwerktechnieken; u heeft ervaring op het vlak van communicatie-architec tuur en u heeft bij voorkeur kennis van LAN/WAN protocols, Unix, IBM, DEC. Novell Servers, C/S omgevingen en Data Voice en Image Communicatie; u bent een coach voor uw team en u heeft zin voor initiatief; u drukt zich vlot uit in het Nederlands, Engels en Frans. SAP SPECIALIST Volvo staat voor de belangrijke stap wereldwijd SAP te implementeren. Als regionaal centrum heeft Volvo Data Belgium hierin een grote rol te vervul len. Van bij de start wordt u de gespreks partner van onze klanten voor alle SAP-projecten. Als specialist doen wij een beroep op u voor de integratie van SAP-systemen. De nadruk ligt zowel op het systeemtechnische aspect als op de applicatie. Profiel: u bent een burgerlijk ingenieur met een goede kennis van business processen en een aantal jaren ervaring in SAP; u bouwt vlot een professionele relatie op met onze klanten en weet op zelfstandige wijze hun vragen en proble men op te lossen; u heeft een goede kennis van het Nederlands, het Engels en het Frans. TEAMLEIDER- BUSINESS APPLICATION SERVERS U neemt de leiding over een team sys teemingenieurs dat ingeschakeld wordt in het algemeen beheer van een aantal OS/390, OS/400 en Unix Servers. Binnen dit team werkt u zelf actief mee. In samenspraak met uw collega's uit de andere operation centers werkt u aan de uitbouw van een gemeen schappelijke hardware- en software- infrastructuur. Tevens plant u de activiteiten van uw teamleden en staat u in voor de ondersteuning en het adviseren van uw medewerkers in hun dagelijkse werkzaamheden. Profiel: u bent een informaticus van universitair niveau, met een goede kennis van het Nederlands, het Engels en het Frans; uw leidinggevend potentieel wordt ondersteund door een solide technische bagage (OS/390, OS/400, Unix, DB2, Oracle,...); u bent een communicatief en sociaal vaardig persoon, die gedreven wordt door een sterke teamspirit. SERVICE DESK OPERATORS SUPPORT MEDEWERKERS Deze medewerkers maken deel uit van ons Service Center dat een voort durende kwalitatieve dienstverlening aan onze klanten waarborgt. De Service Desk Operators staan in voor een correcte gegevensverwerking voor de klanten. Zij volgen de systeem processen en computersystemen op en nemen de nodige acties bij fouten of defecten. Zij geven eerstelijnsonder steuning aan de gebruikers en onder houden nauwe contacten met hen. Bij de Service Desk Operators kan men ook terecht voor kleine aanvragen en aanpassingen. Bij ernstige problemen echter zorgen zij voor een correcte dispatching naar de Service Support medewerkers. Deze mensen staan dan in voor een verdere behartiging van het probleem en zoeken naar de meest aangewezen oplossing voor de klant. Profiel: u hebt een graduaatsoplei ding in informatica en u heeft een goede kennis van het Nederlands, het Engels en het Frans; u bent contact vaardig, sterk servicegericht en de noden van uw klant komen voor u steeds op de eerste plaats; ook in stress-situaties houdt u het hoofd koel; u bent bereid in ploegen te werken; wil u als Support Medewerker ons Service Center komen versterken, dan verwachten wij dat u reeds enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie heeft opgebouwd. Enthousiaste Inzat. Een streven naar perfectie. Vlot teamwork. Dèt Is de Volvo-spirit die bij ons leeft. En dat merk Je. Wij bieden een degelijke vertoning, gekoppeld aan een aantrekkelijk pakket extra- legale voordelen en een continue training. Interesse om uw toekomst te verbinden aan de onze? Dan kijken wij ernaar uit u te ontmoeten. Stuur uw sollicitatiebrief (met vermelding van het referentienummer) en uw curriculum vitae naar Volvo Europa Truck NV, t.a.v An Dewaele, Recrutering Selectie Bedienden, Postbus 10, B-9041 Gent-Oostakker, België. Faxnummer00.32/9/259.04.68, e-mail VET.TN91111 MEMO.VOLVO.SE Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. J.A. in 't Veld, hoofd afde ling Bouw en Renovatie, bereikbaar onder 0118-631564. (vacaturenummer 97-5) De directie Infrastructuur en Vervoer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en behe ren van wegen en vaarwegen. De directie bestaat uit vier afdelingen waaronder de afdeling Bouw en Renovatie en de afde ling Verkeer en Vervoer. De afdeling Bouw en Renovatie is belast met de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werkzaamheden aan de provinciale infrastructuur. De afdeling kent vier taakvelden nl. nieuwbouw we gen, renovatie wegen, kunstwerken en in stallaties. landmeten en cartografie. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuzé in alle sec toren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Infrastructuur en Vervoer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en behe ren van wegen en vaarwegen. De directie bestaat uit vier afdelingen waaronder de afdeling Bouw en Renovatie en de afde ling Verkeer en Vervoer. De afdeling Bouw en Renovatie is belast met de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werkzaamheden aan de provinciale infrastructuur. De afdeling kent vier taakvelden nl. nieuwbouw we gen, renovatie wegen, kunstwerken en in stallaties, landmeten en cartografie. Het taakveld nieuwbouw wegen omvat de voorbereiding en uitvoering van verbete- ringswerken aan de provinciale wegen. De projecten zijn in het algemeen onderde len van een gebiedsgerichte aanpak: in samenwerking met andere wegbeheerders, maatschappelijke organisaties en burgers worden integrale plannen gemaakt voor de verbetering van de verkeersveiligheid en de geleiding van de mobiliteit. De plan nen worden afgestemd op de ontwikkelingen op andere beleidsterreinen, b.v. mi lieubeheer en ruimtelijke ordening. Bij het taakveld nieuwbouw wegen zijn de functies van projectingenieur en all-round projectmedewerker vacant. academisch niveau Functie inhoud: 1Voorbereiding van provinciale wegenbouwprojecten: deelnemen aan en trekken van projectgroepen, het voeren van overleg met overheden en belanghebbeiv den, supervisie over het technisch ontwerp. 2. Directievoering van civieltechnische werken. 3. Advieswerkzaamheden voor het wegenbouwbeleid van de provincie. Functie-eisen: - civieltechnische opleiding op academisch niveau, aangevuld met specifieke cursussen op het gebied van wegenbouw en projectmanagement; - ervaring met het voorbereiden en begeleiden van de uitvoering van civieltechnische projecten; - op samenwerking gerichte instelling. Salaris: De niveau-indicatie van deze functie is 12; in verband met de lopende herwaarde ring wordt het niveau eind dit jaar definitief vastgesteld. Het salaris is afhankelijk van opleiding capaciteiten en ervaring en bedraagt op basis van de huidige waar dering maximaal 7.203,— bruto per maand bij een voltijd vervulling van de func tie. hbo niveau Functie inhoud: 1. Als lid van het projectteam zorgen voor het technisch ontwerp van wegenbouw- projecten; het voeren van overleg met overheden en belanghebbenden. 2. Toezicht op de uitvoering van wegenbouwprojecten. Functie-eisen: - civieltechnische opleiding op HBO-mveau en ervaring met wegbouwkundige en re novatieprojecten; - ervaring met het ontwerpen van wegen met behulp van geautomatiseerde syste men; de afdeling gebruikt Autocad en Softdesk. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. J.A. in 't Veld, hoofd afde ling Bouw en Renovatie, bereikbaar onder 0118-631564. (vacaturenummer 97-6) De afdeling Verkeer en Vervoer is verant woordelijk voor het integrale verkeers- en vervoersbeleid. De afdeling kent drie taakvelden nl. verkeers- en vervoersbe leid, onderzoek en registratie en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid. Het taakveld verkeers- en vervoersbeleid omvat de planvorming en uitvoering m.b.t. het integrale verkeers- en ver voersbeleid, de mobiliteit, het fietsver- keer, het openbaar vervoer, het goede renvervoer en de verkeersveiligheid. Door de decentralisatie komen er extra taken bij op het gebied van integrale plan vorming en subsidiëring kleine infrastruc tuur en het openbaar vervoer. (vacaturenummer 97-7) De afdeling Verkeer en Vervoer is verant woordelijk voor het integrale verkeers- en vervoersbeleid. De afdeling kent drie taakvelden nl. verkeers- en vervoersbe leid, onderzoek en registratie en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid. Het taakveld verkeers- en vervoersbeleid omvat de planvorming en uitvoering m.b.t. het integrale verkeers- en ver-, voersbeleid, de mobiliteit, het fietsver- keer, het openbaar vervoer, het goede renvervoer en de verkeersveiligheid. Door de decentralisatie komen er extra taken bij op het gebied van integrale plan vorming en subsidiëring kleine infrastruc tuur en het openbaar vervoer. Salaris: Afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring wordt een maximum salaris ge boden van 5.619,— bruto per maand bij een voltijd vervulling van deze functie. Bij het taakveld verkeers- en vervoersbeleid zijn als gevolg van de decentralisatie twee nieuwe functies ontstaan nl. coordinator verkeer en vervoer en beleidsmede- werker verkeer en vervoer (personenvervoer). academisch niveau Functie inhoud: 1. Coördinatie van het verkeers- en vervoersbeleid en van de werkzaamheden van' betrokken medewerkers. 2. Coördinatie, opstellen en uitvoeren van het Provinciaal Verkeers- en Vervoersplan. Functie-eisen: - een opleiding op academisch niveau met ruime ervaring, bij voorkeur op het terrer. verkeer en vervoer - ervaring met bestuurlijke advisering en beleidsontwikkeling - in staat zijn mensen te motiveren en in dagelijkse werkzaamheden aan te sturen. Salaris: Afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring wordt een maximum salaris van 8.210,bruto per maand geboden bij een voltijd vervulling van deze functie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. D.C. Kruis, hoofd afdeling Verkeer en Vervoer, bereikbaar onder 0118-631659. (vacaturenummer 97-8) academisch niveau Functie inhoud: 1. Ontwikkelen en uitvoeren van provinciaal beleid t.a.v. personenvervoer (open baar vervoer, collectief vraagafhankelijk vervoer, taxivervoer. 2. Bijdrage leveren aan integraal verkeers- en vervoersbeleid. Functie-eisen: - een opleiding op academisch niveau; - kennis van en betrokkenheid met openbaar vervoer/personenvervoer; - creatief en onderhandelingsvaardig; Salaris: Afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring wordt een maximum salaris van 7.203,— bruto per maand geboden bij een voltijd vervulling van deze functie. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwe alsmede indiensttreding van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden leden van deze prioriteitsgroep met nadruk verzocht te sollicite- ren. Bovenstaande functies kunnen ook in deeltijd worden uitgeoefend. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gezonden aan de directie InfrastructuL' en Vervoer, t.a.v. mevr. L. de Bakker, Postbus 524, 4330 AM Middelburg, onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum is 9 juni 1997. is op zoek naar een baan als voor 0 tot 12 uur, 15 uur en 20 uur in de da mesmodezaak van Miss Etam. Ben jij die enthousiaste, representatieve en klantvriendelijke meid, die zo snel mogelijk kan beginnen, kom dan langs en neem die stap. Schriftelijke sollicitaties sturen naar: Miss Etam, Lange Delft 8 D, 4331 AN Middel burg, t.n.v. mevr. S. Paap. Van der Straaten Aanemings maatschappij b.v. Gevraagd voor onze afdeling funderingstechniek. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken te zenden naar ons hieronder vermelde adres. Postbus 5,4417 ZG Hansweert, tel. 0113-382510 Volvo is een internationale groep van Zweedse origine met meer dan 70.000 medewerkers verspreid over 20 landen. De groep neemt een vooraanstaande positie in als produ cent van personenwagens, vracht wagens. bussen, scheeps- en indus triële motoren, vliegtuigmotoren en machines voor burgerlijke bouw kunde. De Volvo-ondernemingen in België tellen 6.000 werknemers en realiseerden in 1996 een omzet van 138 miljard BF. De uitgebreide indus triële en commerciële activiteiten van Volvo in België vereisen een goed uitgebouwd computernetwerk, met on-line verbindingen met Zweden, met de belangrijkste markten waar ook ter wereld en met vele toeleve ranciers. Dit computernetwerk wordt beheerd door Volvo Data Belgium NV, dat met haar 55 personeelsleden de service verleent inzake elektroni sche gegevensverwerking aan alle Volvo-ondernemingen in de Benelux, Frankrijk. Spanje en Italië. Door de steeds toenemende opdrachten en de verdere uitbreiding van onze activiteiten zijn wij voor Volvo Data Belgium NV (gevestigd te Oostakker bij Gent) op zoek naar gemotiveerde medewerkers die actief willen meewerken aan de concretisering van onze missie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 40