JORSELE
REIMERSWAAL
N-BEVELAND
THOLEN
MIDDELBURG/
VLISSINGEN
kunst cultuur donderdag 22 mei 1997 sb 1
De Culturele Raad Borsele heeft voor het theaterseizoen '97/'98
wn aantal voorstellingen geprogrammeerd. De voorstellingen
•inden plaats in De Stenge in heinkenszand en De Jeugdhoeve
,'s Heerenhoek. Aanvullingen op dit programma zijn tezijner-
jdte vinden in de wekelijkse Uit-agenda in de PZC van woens-
ag.
lijdag 3 oktober - 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
jeDubliners met een theaterconcert
erdag 1 november- 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
lansvoorstelling door het Zeeuwse dansgezelschap Dansz
lijdag 7 november - 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
Goese Operette Vereniging met Die Zirkusprinzessin
alerdag 22 november - 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
oneelvoorstelling door de toneelvereniging Kunstvrienden
at erdag 29 november - 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
eeuws dialect staat centraal tijdens een Zeeuwse avond
lijdag 23 januari - 20.00 uur (De Stenge Heinkenszand)
deinkunstfestival
'maart 1998 (datum nog niet bekend, Jeugdhoeve 's Heerenhoek)
Vlaams festival in samenwerking met de Belgische steden Veur-
een Diksmuiden
Informatie over de voorstellingen en kaartverkoop bij de Cultu
rele Raad Borsele (0113-561730 en De Stenge in Heinkenszand
(0113-541856)
Het programma van het jongerencentrum De Klomp wordt tezij-
nertijd aangekondigd in de wekelijkse Uit-agenda op woensdag
jidePZC.
Oe Werkgroep Kulturele Evementen Reimerswaal stelde voor
liet theaterseizoen '97/'98 het volgene programma samen:
Uterdag 13 september - 20.00 uur (Luctor et emergo Rilland)
Eric van muiswinkel en Diederïck van Vleuten met de try out van
let nieuwe programma Mannen van de wereld.
toensdag 24 september - 20.00 uur (De Zaete Yerseke)
(io de Wijs Solo met een amusant avondvullend literair pro-
ramma.
literdag 11 oktober - 14.30 uur uur (Ons Dorpshuis Kruiningen)
Kindervoorstelling Leeuw en Muis met het 1000-bomenbos
fiaarin de verschillende scènes worden afgewisseld met liedjes.
literdag 18 oktober - 20.00 uur (Meiboom Krabbendijke)
Cabaretier Tim van der Sluis met zijn nieuwe programma Ik b.v.
literdag 1 november - 20.00 uur (De Zaete Yerseke)
Muziektheatergroep Zenga met de try. out van het programma
Oe Sfinx gebaseerd op de wereld van'Egyptische mythen, met
onder anderen Annet Visser en Peter Weekers (ex-Flairck).
ulerdag 18 november - 20.00 uur (Kaj Munk Hansweert)
Cabaretier Mare Scheepmaker met zijn nieuwe programma
Struisvogel onthoofd.
ulerdag 15 november- 20.00 uur (Ons Dorpshuis Kruiningen)
Blijspel Slippers van Alan Ayckbourn met Hetty Verhoogt, Gas
ton van Erven, Mary-Lou van Steenis en Hugo Metsers III.
ulerdag 13 december - 20.00 uur (De meiboom Krabbendijke)
^Zeeuwse avond met Piet Brakman.
mdag 21 december - 12.00 uur (Luctor et Emergo Rilland)
Koffieconcert met het Follia Duo, bestaande uit Marina Eckhardt
-(mandoline) en Leo van Rutte (gitaar).
(insdag 23 december - 20.00 uur (Ons Dorpshuis Kruiningen)
Kerstconcert met de Wolga Kozakken.
uterdag 10 januari - 20.00 uur (Luctor et Emergo Rilland)
Brabantse avond met Gerard van Maasakkers en de Vaste Man
nen.
vrijdag 23 januari - 20.00 uur (De Meiboom Krabbendijke)
Cabaretière Hester Macrander met haar nieuwe programma
f Drift.
woensdag 4 februari - 20.00 uur (Ons Dorpshuis Kruiningen)
Wat te doen met 2 miljoen, nieuwe klucht vAn Ray Cooney met
de volledige cast van het Theater van de lach.
vrijdag 13 februiari - 20.00 uur (De meiboom Krabbendijke)
Cabaretduo Plien en Bianca, de winnaars van Cameretten 1996
met de eerste voorstelling Changez.
uterdag 14 februari 14.30 uur (Dorpshuis Waarde)
Kindervoorstelling door kindertheater Sjook, Eb en Vloed.
uterdag 7 maart - 20.00 uur (Luctor et Emergo Rilland)
Schots/Ierse avond met de groepen Knijn en Shamrock.
r; vrijdag 20 maart - 20.00 uur (De zaete Yerseke)
Hans Visser Friends, Starring Marian Rolle, met The best of 5
years hot music.
uterdag 28 maart - 20.00 uur (Luctor et Emergo Rilland)
Het NUT Noord-Beveland heeft voor het theaterseizoen 1997-
1998 de volgende voorstellingen geprogrammeerd. Een aantal
voorstellingen ligt nog niet vast, die worden tezijnertijd in de
wekelijkse Uit-agenda in de PZC van woensdag vermeld.
vrijdag 7 november - 20.00 uur (Onder de Toren Wissenkerke)
Ingeborg Elsevier met haar solocabaretprogramma Amanda
zaterdag 13 december - 20.00 uur (De Pompweie Kortgene)
Zeeuwse avond met Engel Reinhoud en Ambras
donderdag 22 januari - 20.15 uur (Onder de Toren Wissenkerke)
Cabaretgroep Crème fraiche met de voorstelling Crème Passion-
nel.
zaterdag 4 april - 20.00 uur
Bruinisser Visserskoor.
Opus One danst Jungle Book.
Circle Percussion, Ammadutchi Drums of the world.
foto Jan Joris Bos
Willem Vermandere in een theaterprogramma samen met Fred
dy Desmedt en Pol Depoortere.
In de eerste week van juni verschijnt het theaterboekje van de
Werkgroep Kulturele Evenementen Reimerswaal. Tot 15 juli be
staat de mogelijkheid op de voorstellingen in te tekenen tegen
een voorintekenprijs. Bij een boeking van minimaal drie voor
stellingen komt daar nog tien procent korting bij. Het program
maboekje met inschrijfformulier kan aangevraagd worden bij
Jacques Boonman, Kapucijnenweg 9, 4411 NB Rilland. De losse
kaartverkoop vindt tien dagen voor elk evenement plaats bij het
gemeentehuis in Kruiningen en het VVV-kantoor in Yerseke. Te
lefonisch bestellen kan via telefoonnummer 0113 - 39 53 26 (bu
reau burgerzaken gemeantehuis) of bij Jacques Boonman, tel.
0113 - 55 1552. Bij de heer Boonman is tevens informatie betref
fende de voorstellingen te krijgen.
foto Wim Roefs
Els de Schepper. foto Verne Fotostudio
Cabaretgroep Niet Schieten. foto Joris van Bennekom
Uit op Tholen heeft voor het theaterseizoen de volgende voor
stellingen georganiseerd:
zaterdag 13 september - 20.15 uur (nh kerk Oud Vossemeer)
Trio Avoda in samenwerking met de Stichting Kamermuziek
Zeeland.
zaterdag 18 oktober - 20.15 uur (Meulvliet Tholen)
Jango Edwards in zijn theaterprogramma Jango Edwards is
mum.
woensdag 22 oktober - 20.15 uur (Meulvliet Tholen)
Literair Variété met Ivo de Wijs en Peter Nieuwint.
zaterdag 1 november - 20.15 uur (De Vossenkuil Oud Vosse
meer)
Ingeborg Elsevier met haar programma Amanda.
vrijdag 14 november - 20.15 uur (De Vossenkuil Oud Vossemeer)
Bart Stultiens met zijn cabaretprogramma sssssttStultiens.
vrijdag 12 december - 20.15 uur (Meulvliet Tholen)
Julia Lo'ko met haar programma Colour me beautiful.
woensdag 7 jauari - 14.00 uur (De Haestinge St. Maartensdijk)
Kindertheater Robhetty met de voorstelling De avonturen van
kabouter Witbaard.
vrijdag 30 januari - 20.15 uur (De Vossenkuil Oud Vossemeer)
Jaap Mulder brengt zijn cabaretprogramma De opmars van de
wilde artisjok.
vrijdag 20 februari - 20.15 uur (De Stove Stavenisse)
Willem Vermandere concerteert, in samenwerking met de Stove
zaterdag 14 maart - 20.15 uur (Meulvliet Tholen)
Jules Deelder in zijn theaterprogramma Deelder zingt?
vrijdag 27 maart - 20.15 uur (Vossenkuil Oud Vossemeer)
Hester Macrander in haar programma Drift.
zaterdag 18 april - 20.15 uur (Holland Huis Scherpenisse)
Zeeuwse avond met medewerking van Ambras en de dialect
groep Tholen.
Dit jaar bestaat opnieuw de mogelijkheid, voor donateurs, om
een abonnement te nemen, mits op minimaal drie voorstellin
gen wordt ingetekend. De abonnementen kunnen worden aan
gevraagd via de bon die in het programmaboekje van Uit op
Tholen zit. De aanvragen moeten voor 16 augustus binnen zijn.
Het programmaboekje wordt toegestuurd aan donateurs en ligt
verder bij de VVV-kantoren en openbare instellingen. De kaart
verkoop voor bovenstaande voorstellingen begint 25 augustus
bij het VVV-kantoor eiland Tholen (0166-6637771) en de VVV-
folderpost in kantoorboekhandel Dieleman in Tholen. Bij voor
stellingen op zaterdag kan eveneens op zaterdag telefonisch
gereserveerd worden tussen 8.30 en 16 uur (0166-604150).
september
e zo. 21 Vlissingen 15.00: Trio Loyko theaterconcert
do. 25 Middelburg 20.00: Paul van Vliet
vr. 26 Middelburg 20.00: Paul van Vliet
za. 27 Middelburg 20.00: Paul van Vliet
o: za. 27 Vlissingen 20.15: Fréderique Spigt theaterconcert
oktober
wo. 1 Middelburg 20.00: Philippe Elan chansonnier
do. 2 Middelburg 20.00: Nieuw Sinfonietta Amsterdam concert
do. 2 Middelburg 20.00: Nacht van de Pauw toneel
do. 2 Vlissingen 20.15: De Zomertrilogie toneel
vr. 3 Vlissingen 20.15: Jan Rot Hans Breetveld kleinkunst
oj za. 4 Vlissingen 20.15 Jango Edwards kleinkunst
s zo. 5 Middelburg 15.301 Compani muzikaal theater
di. 7 Midddelburg 20.00 Golden Earring popconcert
wo. 8 Middelburg 20.00 Karin Post dans-theater
w wo. 9 Middelburg 20.00 U spreekt met uw moordenaar toneel
do. 9 Veere 20.00 Serge Noyelle locatieproject
do. 9 Vlissingen 21.00 Raymond van het Groenewoud en Fer-
nando Lameirinhas
vr. 10 Middelburg 20.00 Cabarestafette
vr. 10 Middelburg 20.00 Theaterorgelconcert
vr. 10 Veere 20.00 Serge Noyelle
zo. 12 Vlissingen 15.00 Oscar Andrade muziek
wo. 15 Middelburg 20.00 Schakels toneel
,e do. 16 Middelburg 20.00 Lysenko Orkest klassieke muziek
do. 16 Middelburg 20.00 Tango O Tango dans-muziek
vr. 17 Middelburg 20.00 II Tritico klassieke muziek
vr. 17 Middelburg 20.00 Mrs. Einstein en Dutch Swing Orches
tra theaterconcert
vr. 17 Vlissingen 20.15 De Berini's try-out cabaret
ta. 18 Vlissingen 14.30 Suske en Wiske op visite musical
ta. 18 Vlissingen 19.00 Suske en Wiske op visite
za. 18 Middelburg 20.00 Oh Johnny theatraal levenslied
c: di. 21 Middelburg 15.00 Soms verdwaal ik in een draak kinder
voorstelling
Iwo. 22 Middelburg 13.30 Theo is ziek kindervoorstelling
wo. 22 Middelburg 15.00 Brommen Lucifer, kindertheater
wo. 22 Middelburg 20.00 II Fondamento klassieke muziek
do. 23 Middelburg 15.00 De Creche Band kinderpopconcert
do. 23 Middelburg 13.30/15.30 Hans Schoen kindertheater
do. 23 Vlissingen 20.15 De dood van Milarepa toneel
vr. 24 Middelburg 20.00 Igor Roma pianoconcert
vr. 24 Middelburg 20.00 Bert Schuiling cabaret
za. 25 Middelburg 20.00 Loslopende vrouwen toneel
za. 25 Vlissingen 20.75 Een bruid in de morgen toneel
zo. 26 Vlissingen 15.00 Kneehigh Theatre verhalend theater
wo. 29 Middelburg 20.00 Cloud Chamber circustheater
do. 30 Middelburg 20.00 Willeke Alberti concert
do. 30 Middelburg 20.00 Symfonisch Blazers Ensemble
klassieke muziek
do. 30 Vlissingen 20.75 Alex d'Electrique toneel
november
*a. 1 Middelburg 20.00 Blue Spirit muziektheater
Zo- 2 Vlissingen 15.00 Pyramus and Thisbe komische opera
™a 3 Middelburg 20.00 Jaap van Zweeden Daniel Wayen-
norg concert
di 4 Middelburg 20.00 introdans
wo. 5 Middelburg 20.00 Antonius Cleopatra toneel
do. 6 Middelburg 20.00 Mylene d'Anjou cabaret
do. 6 Vlissingen 21.00 House of Blues concert
Vr- 7 Vlissingen 20.15 Fantastical Voyage theaterkomedie
*0-9 Middelburg 15.30 Kalman Baloch jazzconcert
0&. 11 Middelburg 20.00 Tewje jidische muziek
wo. 12 Middelburg 15.00 Matti en het zwarte pad kindervoor
stelling
wo. 12 Middelburg 20.00 Eric Vaarzon Morel flamencogitarist
do. 13 Middelburg 20.00 La Bohème opera
do. 13 Vlissingen 20.75The drowning of mrs. Woolf solotoneel
vr. 14 Middelburg 20.00 Trijntje Cornelis toneel
za. 15 Middelburg 20.00 Stichting Dansz
zo. 16 Middelburg 15.30 Reizend Muziekgezelschap klassieke
muziek
zo. 16 Vlissingen 15.00 Oige folkconcert
do. 20 Middelburg 20.00 Robert Long
do. 20 Vlissingen 20.00 Wiener Sangerknaben
vr. 21 Middelburg 20.00 Om het meer gelopen Theatergroep
Delta
vr. 21 Vlissingen 20.15 Marlies Helder theaterconcert
za. 22 Middelburg 20.00 Goese Operette Vereniging
zo. 23 Middelburg 15.30 Masha Bijlsma jazz
zo. 23 Vlissingen 14.00 Faiport Convention en Nicky Corcra
folkconcert
wo. 26 Middelburg 20.00 Van Muiswinkel en Van Vleuten ca
baret
do. 27 Middelburg 20.00 Animal Farm toneel
do. 27 Vlissingen 20.15 Sylvia de Leur solotoneel
vr. 28 Middelburg 20.00 Trio Bonne klassieke muziek
vr. 28 Vlissingen 20.75 Nieuwe Theatermakers kleinkunst
vr. 28 Middelburg 20.00 De Bezoeker toneel
za. 29 Vlissingen 21.00 Van Dik Hout pop, cd-tour
zo. 30 Vlissingen 15.00: Muis en Leeuw kindervoorstelling.
december
di. 2 Middelburg 20.00 Vliegende Panters cabaret
do. 4 Middelburg 20.00 Jekyll Hyde musical-thriller
do. 4 Vlissingen 20.15 Seth Gaaikema try-out
za. 6 Middelburg 15.00 Even wachten kindervoorstelling
zo. 7 Middelburg 15.30 Di Gojim klezmermuziek
zo. 7 Vlissingen 15.00 Shura Lipovsky Hapilpel jiddische mu
ziek
di. 9 Middelburg 20.00 Alexander Nevsky Koor concert
wo. 10 Middelburg 20.00 Trestle Theatre kleinkunst
do. 11 Middelburg 20.00 Van Hout/De Ket cabaret
vr. 12 Vlissingen 20.75 Fred Delfgaauw poppentheater
vr. 12 Middelburg 20.00 Spooktrein toneel
vri 12 Vlisingen 20.00 uur Zeeuws Orkest concert
za. 13 Middelburg 20.00 Spooktrein
za 13 Middelburg Zeeuws Orkest concert
zo. 14 Vlissingen 15.00 Ensemble Del Doppio Bordone concert
di. 16 Middelburg 20.00 De Avonden toneel
wo. 17 Middelburg 20.00 De Berini's cabaret
do. 18 Middelburg 20.00 Adèle Bloemendaal cabaret
do. 18 Vlissingen 20.75 Een zee van onrust muziektheater
vr. 19 Middelburg 19.00 Agnes en Axel muziektheater
vr. 19 Vlissingen 20.15 Mare Scheepmaker cabaret
za. 20 Middelburg 20.00 Hans Teeuwen cabaret
za. 20 Vlissingen 20.00 Vlïssingse Oratoriumvereniging
zo. 21 Vlissingen 15.00 Wolga Kozakkenkoor concert
vr. 26 Middelburg 15.00 ZCA musical
za. 27 Middelburg 15.00 ZCA musical
zo. 28 Middelburg 15.00 ZCA musical
zo. 28 Middelburg 15.30 Raiskin e.a. kamermuziek
di. 30 Middelburg 15.00 ZCA musical
di. 30 Middelburg 20.00 Maarten van Roozendaal theatercon
cert
januari
vr. 2 Middelburg 20.00 Intermezzo a capella
di. 6 Middelburg 20.00 Marcel Verreck cabaret
wo. 7 Middelburg 20.OOTerlouw Terlouw kleinkunst
do. 8 Middelburg 20.00 Shaanxi chinees theater
vr. 9 Vlissingen 20.15 Sanne Wallis-de Vries cabaret
vr. 9 Middelburg 20.00 Het belang van Ernst toneel
vr. 9 Middelburg 20.00 Orkest d'Auvergne concert
za. 10 Middelburg 15.00 Een beschadigd sprookje dans
zo. 11 Middelburg 20.00 Boudewijn de Groot muziek
wo. 14 Middelburg 20.00 Madame Butterfly Opera Tïmïsoara
do. 15 Middelburg 20.00 Basterd cabaret
vr. 16 Middelburg 20.00 Piet Noordijk jazz
vr. 16 Vlissingen 20.15 Job Schuring cabaret
za. 17 Middelburg 20.00 Tineke Schouten cabaret
zo. 18 Middelburg 15.30 Nederlands Blazersensemble concert
zo. 18 Vlissingen '15.00 Green Ginger poppentheater
di. 20 Middelburg 20.00 Hoeke, Dekker en Agerbeek boogie
woogie
wo. 21 Middelburg 13.00 Het Wintercircus
wo. 21 Middelburg 16.00 Het Wintercircus
wo. 21 Middelburg 20.00 II Fondamento concert
do. 22 Middelburg 20.00 Purper cabaret
vr. 23 Vlissingen 21.00 Elvin Bishop Band blues
za. 24 Middelburg 15.00 Icarus dans
za. 24 Vlissingen 20.15 Stef Bos theaterconcert
zo. 25 Vlissingen 15.00 Yllana komisch theater
zo. 25 Middelburg 20.00 BZN
di. 27 Middelburg 20.00 Kus van de Spinnevrouw toneel
wo. 28 Middelburg 19.00 Corpus bewegingstheater
do. 29 Middelburg 20.00 Hopak folklore
do. 29 Vlissingen 20.75 Jeans dans-muziek
vr. 30 Middelburg 20.00 Leen de Broekert pianoconcert
vr. 30 Middelburg 20.00 Jacques Brei muziektheater
vr. 30 Vlissingen 20.15 De Gebroeders Flint muziektheater
za. 31 Middelburg 20.00 Reinder van der Naait cabaret
februari
zo. 1 Middelburg 15.00 De Rode Ballon musical
di. 3 Middelburg 20.00 Scènes uit een huwelijk toneel
wo. 4 Middelburg 20.00 Tartarin toneel
vr. 6 Middelburg 20.00 Trio Bartholdy jonge mensen op het
concertpodium
vr. 6 Middelburg 20.00 Grease rock 'n' rollmusical
za. 7 Middelburg 20.00 Grease rock 'n' rollmusical
za. 7 Vlissingen 19.30 O'Mamaree toneel
zo. 8 Vlissingen 15.00 Kathryn Tickell Coop, Boyes Simp
son muziektheater
di. 10 Middelburg 20.00 Kale Vlakte cabaret
wo. 7 7 Middelburg 20.00 Jenny Arean kleinkunst
do. 12 Middelburg 20.00 Antigone/De Appel toneel
do. 12 Vlissingen 20.15 Youp van 't Hek inleesvoorstelling
vr. 13 Vlissingen 20.75 Youp van 't Hek inleesvoorstelling
vr. 13 Middelburg 20.00 Zeeuws Theaterorgel
vr. 13 Middlelburg 20.00 Mathilde Santing theaterconcert
za. 14 Vlissingen 20.75Ten Sharp theaterconcert
za. 14 Middelburg 20.00 Het Nederlands Kamerkoor, concert
za. 14 Middelburg 20.00 II Trovatore opera
zo. 15 Middelburg 15.30 Vocalisten Estafette jazz
di. 17 Vlissingen 20.15 NUHR try-out
do. 19 Middelburg 20.00 Demonen Het Haarlems Toneel
za. 21 Middelburg 20.00 Transsylvaans Filharmonisch Orkest
za. 21 Middelburg 20.00 Flairck theaterconcert
zo. 22 Middelburg 15.30 Liegbeesten familieconcert
di. 24 Middelburg 20.00 Semilla/Nultwintig danstheater
wo. 25 Middelburg 20.00 Pieter de Rijk cabaret
do. 26 Middelburg 20.00 Rotterdamse Dansgroep
vr. 27 Vlissingen 20.15 Crème Fraïche cabaret
vr. 27 Middelburg 20.00 Ontkoppelde Hitte toneel
vr. 27 Middelburg 20.00 Van Dijk en Van Dijk concert
za. 28 Middelburg 15.00 Jeugdkomedie Amsterdam
za. 28 Middelburg 27.00 Winanda del Sur muziek
maart
zo. 1 Vlissingen 15.00 Njava muziek uit Madagascar
di. 3 Middelburg 20.00 Bert Visscher cabaret
wo. 4 Middelburg 20.00 Bert Visscher
do. 5 Middelburg 20.00 Bert Visscher
vr. 6 Middelburg 20.00 NOG Ensemble Jonge mensen op het
concertpodium
vr. 6 Middelburg 20.00 Pow Now muziektheater
vr. 6 Vlissingen 20.75 Bram Vermeulen cabaret
za. 7 Middelburg 20.00 Faust Het Zuidelijk Toneel
za. 7 Vlissingen 20.15 Moszalini tango
di. 10 Middelburg 20.00 Rabenthal/ZEP toneel
wo. 11 Middelburg 20.00 Percossa Percussion slagwerk
do. 12 Middelburg 20.00 David Copperfield toneel
do. 12 Vlissingen 20.15 Postbank Kleinkunstfestival
vr. 13 Middelburg 19.00 Ollie B. Bommel Tom Poes Opus
One, dans
vr. 13 Middelburg 20.00 Mozart Requiem klassieke muziek
vr. 13 Vlissingen 21.00 Sista Monica Band popconcert
za. 14 Vlissingen 19.30 Bijna was ik goed toneel
zo. 15 Middelburg 15.30 Eric Vloeimans jazz
di. 17 Middelburg 20.00 Mummenschanz bewegingstheater
wo. 18 Vlissingen 20.15 Postbank Kleinkunstfestival
do. 19 Middelburg 20.00 Groot niet te vermijden theatershow
vr. 20 Middelburg 20.00 Toulouse Lautrec/Klaas Hofstra solo
toneel
za. 21 Middelburg 20.00 De Jantjes muzikaal toneel
zo. 22 Middelburg 20.00 De Jantjes
zo. 22 Middelburg 15.30 Hoogeveen, Korff de Gidts kamermu
ziek
wo. 25 Middelburg 20.00 Formidable Yankee Orkater toneel
do. 26 Middelburg 20.00 NUHR cabaret
vr. 27 Middelburg 20.00 Lust der Liefde Opera Tatarstan
za. 28 Middelburg 15.00 Zwanendons poppentheater Terra
april
wo. 1 Middelburg 20.00 Kees Torn cabaret
do. 2 Vlissingen 20.15 Dirk Vruggink cabaret
do. 2 Middelburg 20.00 Al mijn Zonen Theater van het Oosten
toneel
vr. 3 Middelburg 20.00 Hans Dorrestijn cabaret
za. 4 Middelburg 20.00 Facelift komedie
wo. 8 Middelburg 20.00 Stilleven Het Toneel Speelt
do. 9 Middelburg 20.00 Conny Janssen dans
do. 9 Vlissingen 20.75 Een zee van tranen levensliedfestival
za. 11 Vlissingen 20.15 Harry Sacksioni theaterconcert
wo. 15 Middelburg 20.00 Larry muzikale show
do. 16 Middelburg 20.00 Astrid Seriese jazz
do. 16 Vlissingen 20.15 Deep^River Quartet jazz
vr. 17 Middelburg 20.00 Rob de Nijs theaterconcert
za. 18 Middelburg 15.00 Sprookjes over de liefde Speeltheater
Holland
zo. 19 Vlissingen 15.00 Een zee van tranen levensliedfestival
di. 21 Middelburg 20.00 Borkman RO-Theater toneel
wo. 22 Middelburg 20.00 Scapino Ballet dans
vr. 24 Vlissingen 20.15 Shura Lipovsky Nieuw Sinfonietta
Amsterdam concert
za. 25 Middelburg 20.00 Jack the Ripper musical
za. 25 Vlissingen 20.75 Een zee van tranen levensliedfestival
wo. 29 Middelburg 19.00 Macbeth familievoorstelling
mei
vr. 7 Middelburg 20.00 Lebbis en Jansen cabaret
za. 2 Vlissingen 20.75 Jeroen van Merwijk cabaret
wo. 6 Middelburg 20.00 Ziel van de Zwarte Zee danstheater
vr. 8 Vlissingen 21.00 Beau Jocque bluesconcert
za. 9 Middelburg 20.00 Kniel met je goeie been muziek-dans-
theater
zo. 10 Middelburg 15.00 Boris Godoenov/Frank Groothof klein
kunst
ma. 7 7 Middelburg 20.00 Fledermaus Hoofdstadoperette
di. 12 Middelburg 20.00 Fledermaus Hoofdstadoperette
wo. 13 Middelburg 14.00 Ik ben lekker stout VOF De Kunst
Eric van Muiswinkel
wo. 13 Middelburg 16.00 Ik ben lekker stout VOF De Kunst
Eric van Muiswinkel
do. 14 Vlissingen 20.75 Aan het eind van de aspergetijd toneel
vr. 15 Vlissingen 20.15 Oh Johnny musical
za. 16 Middelburg 20.00 Jazzdans Joke Louwerse
zo. 17 Middelburg 20.00 Jazzdans Joke Louwerse