Theaterprogramma '97-'98
PZC
MIDDELBURG
kunst cultuur donderdag 22 mei 1997 w 1 0
De theatervoorstellingen in Middelburg vinden plaats in de
Stadsschouwburg, tenzij anders vermeld.
donderdag 25 september - 20.00 uur
Paul van Vliet met zijn nieuwe theatershow Waar waren we ge
bleven?, het zeer persoonlijke en herkenbare verhaal van een
man, die midden in deze tijd dicht bij ons staat.
vrijdag 26 september - 20.00 uur
Paul van Vliet, zie donderdag
zaterdag 27 september - 20.00 uur
Paul van Vliet, zie donderdag
woensdag 1 oktober - 20.00 uur
Philippe Elan in zijn nieuwe chansonprogramma Tricoloremet
aan de piano: Martijn Breebaart.
donderdag 2 oktober - 20.00 uur
De Nacht van de Pauw, van Willem Jan Ottendoor Het Nationale
Toneel met o.a. Geert de Jong, Rik van Uffelen, Antoinette Jel-
gersma en Kees Coolen. Eigentijds familie-drama.
donderdag 2 oktober - 20.00 uur (Concertzaal Middelburg)
Nieuw Sinfonietta Amsterdam o.l.v. Bart Schneemannsolist:
Jacques Zoon (fluit).
zondag 5 oktober - 15.30 uur (Filmtheater/Stadsschouwburg
Middelburg)
Muziekensemble I Compani met Gluteus Maximus, film in com
binatie met muzikaal theater.
dinsdag 7 oktober - 20.00 uur
Golden Earring, unplugged in Theatertour '97/'98'.
woensdag 8 oktober - 20.00 uur
Karin Post in de gedanste muziektheatervoorstelling Vavoom.
Het oeuvre van componist Guus Jansen vormde de inspiratie
bron voor Vavoom.
donderdag 9 oktober - 20.00 uur
U spreekt met uw moordenaar, thriller van Frederick Knott door
Toneelgroep Comedia met o.a. Herman Boerman, Elle van Rijn
en Arie Kant.
vrijdag 10 oktober - 20.00 uur
Cabarestafette, met de winnares van het Leids Cabaret Festïval-
Hetty Feteris. Verder Myriam Mulder en Marcel Boon.
vrijdag 10 oktober - 20.00 uur (Concertzaal Middelburg)
John Mann bespeelt het Zeeuwse Theaterorgel.
woensdag 15 oktober - 20.00 uur
Schakels, toneelstuk met o.a. John Kraaijkamp, Anne-Mieke
Ruyten, Henriëtte Tol, Hugo Metsers, Bea Meulman, Huib Rooy-
mans, Ine Kuhr, Wim van den Heuvel, Edmond Classen.
donderdag 16 oktober - 20.00 uur
Tango O Tango, theatrale dans- en muziekvoorstelling door Ti-
pico-Tango en La-Flor-Azul.
donderdag 16 oktober - 20.00 uur (Concertzaal Middelburg)
Het Lysenko Kamerorkest met Floortje Schilt (viool) en Derek
Han (piano).
vrijdag 17 oktober - 20.00 uur (Kleine zaal Concertzaal
II Tritico, Armand Gouder de Beauregard (viool), Daniël Rowland
(viool), Maurice Lammerts van Bueren (piano).
vrijdag 17 oktober - 20.00 uur
De Dutch Swing College Band Mrs. Einstein, samen in het the
aterconcert Boys meet Girls.
zaterdag 18 oktober - 20.00 uur
Oh, Johnny, een theatraal levenslied over Johnny Jordaanop
tekst van Lars Boom en muziek van Martin van Dijkmet Rob van
de Meeberg, Marjolein Sligte en Fred Florusse.
dinsdag 21 oktober - 15.00 uur
Soms verdwaal ik in een draak, voorstelling voor kinderen vanaf
4 jaardoor Theater Artemis.
woensdag 22 oktober - 13.30 uur
Kijk eens wat ik durf, voorstelling voor kinderen vanaf 4 jaar
door Theatergroep Theo Is -Ziek.
woensdag 22 oktober - 15.00 uur
Brommen, muziektheater voor kinderen vanaf 8 jaardoor De Lu
cifer.
woensdag 22 oktober - 20.00 uur (Concertzaal)
Barokorkest II Fondamento, met suites van G.Ph. Telemann.
donderdag 23 oktober - 15.00 uur
De Crèche Band, met het kinderpopconcert A La Carte.
donderdag 23 oktober 13.30 uur en 15.30 uur
Hansje, Pansje..., peutervoorstelling voor kinderen van 2 tot 4
jaardoor Poppentheater Hans Schoen.
vrijdag 24 oktober - 20.00 uur
Bert Schuiling, met zijn solo-cabaret Geen Idee.
vrijdag 24 oktober - 20.00 uur (Concertzaal)
Igor Roma (piano), met werken van o.a. Mozart, Schubert en Lis
zt.
zaterdag 25 oktober - 20.00 uur
Loslopende vrouwen, tragi-komedie van Haye van der Heyden-
met o.a. Kitty Courbois, Trudy de Jong en Hans Cornelissen.
woensdag 29 oktober - 20.00 uur
Cloud Chamber, speelt Cirque Intérieur, een bonte aaneenscha
keling van poëtische en fantasievolle acts.
donderdag 30 oktober - 20.00 uur
Willeke Alberti, In Concert.
donderdag 30 oktober - 20.00 uur (Concertzaal)
Het Symfonisch Blaasorkest van het Brabants Conservatorium
o.l.v. Nico Visin een Russisch programma.
vrijdag 1 november - 20.00 uur
Spirit in het Theater, diverse muzikale shows en acts m.m.v. het
Blue Spirit Drum Bugle Corps e.v.a.
maandag 3 november - 20.00 uur Concertzaal
Daniel Wayenberg Jaap van Zweden, in een programma met
sonates van Franck, Mozart en Brahms.
dinsdag 4 november - 20.00 uur
Introdans brengt eigentijdse dans in Temperamenten'.
woensdag 5 november - 20.00 uur
Antonius en Cleopatra, van William Shakespearedoor het RO
Theater ism de toneelgroep het Oranjehotel.
donderdag 6 november - 20.00 uur
Mylène d'Anjou met haar cabaretprogramma Platina, aan de
piano: Wim Boor.
zondag 9 november 15.30 uur (thatercafé schouwburg)
Kalman Balogh The Gipsy Cymbalom Band, openingsconcert
van de serie 'Jazz op zondag'.
dinsdag 11 november - 20.00 uur
Tewje, internationale Jiddische muziektheaterproductie.
woensdag 12 november - 15.00 uur
Matti en het Zwarte Pad, kindervoorstelling met poppen en ac
teurs.
woensdag 12 november - 20.00 uur (Concertzaal)
Eric Vaarzon Morel Chanela, in het wereldmuziekconcert De
Cal y Canto y Arena.
woensdag 12 november - 19.30 uur
Inleiding La Bohème, door operakenner Hans Pot.
donderdag 13 november - 20.00 uur
La Bohème, van Giacomo Puccini door De Staatsopera van Ta
ta rstan.
vrijdag 14 november - 20.00 uur
Het Toneel in Trijntje Cornelis, van Constantijn Huygens in de
ongekuiste versiemet o.a. Alice Reys, Jules Croiset, Francis
Broekhuysen, Pim Lambeau.
zaterdag 15 november - 20.00 uur
Stichting Dansz, brengt zes choreografieën in de jubileumvoor
stelling Fighting Chance.
zondag 16 november 15.30 uur (Concertzaal)
Het Reizend Muziekgezelschap o.l.v.Christiaan Bor, m.m.v. Ro
ger Smeets (bariton).
donderdag 20 november - 20.00 uur
Robert Long met vijfmansband in zijn nieuwe show Robert Long
Meer Dan Ooit.
vrijdag 21 november - 20.00 uur
Om het meer gelopen, multicultureel totaaltheater door theater
groep Delta.
zaterdag 22 november - 20.00 uur
De Goese Operette Vereniging brengt Die Zirkusprinzessin met
als gastsolisten Saskia Gerritsen (sopraan) en Paul van Grinsven
(tenor).
zondag 23 november - 15.30 uur (Theatercafé schouwburg)
De Masha Bijlsma Band, concert in de serie Jazz op zondag.
woensdag 26 november - 20.00 uur
Erik Van Muiswinkel en Diederik van Vleuten met hun cabaret
programma Mannen van de Wereld.
donderdag 27 november - 20.00 uur
Animal van George Orwelldoor Northern Stage Newcastle (En
geland).
vrijdag 28 november 20.00 uur (Kleine zaal Concertzaal)
Trio Bonne, met werken van o.a. Saint-Saëns, Roussel, Emma
nuel en Granados.
vrijdag 28 november - 20.00 uur
De Bezoeker, toneelstuk van Eric-Emmanuel Schmittmet Eric
Schneider, Henk van Ulsen en Marleen Stoltz.
dinsdag 2 december - 20.00 uur
De Vliegende Panters, met een reprise van hun eerste cabaret
programma 'Sex'.
donderdag 4 december - 20.00 uur
De theaters in Middelburg en Vlissingen
bieden de cultuurliefhebber het komende
seizoen een uitgebreid en gevarieerd aan
bod. Een greep uit het programma. Caba
ret- en kleinkunst-fans kunnen hun hart
ophalen bij de nieuwe shows van Paul van
Vliet (Waar waren we gebleven). Hans
leeuwen, Adèle Bloemendaal, Seth Gaai-
kema en Youp van 't Hek - de laatste geeft
twee inleesvoorstellingen. In de sector
muziektheater/show voert Het Konink
lijk Ballet van Vlaanderen de musical
thriller Jekyll Hyde op.
Oud-politicus Jan Terlouw verzorgt sa
men met Pauline Terlouw (viool) en Jan
Willem Nelleke (piano) onder de titel We
reld in Verandering een muzikale voor
dracht met eigen teksten.
Ook de rock 'n' roll-musical Grease doet
Walcheren aan. Zanger-pianist Stef Bos
treedt op en in de sector wereldmuziek
geeft de groep Njava uit Madagascar een
concert.
Het Wolga Kozakkenkoor komt naar Zee
land en er staan festivals op de rol: het
Postbank Kleinkunstfestival en Een Zee
van Tranen, drie dagen die in het teken
staan van het levenslied uit alle windstre
ken.
Naast een flink aanbod aan toneel van on
der anderen Hëhnert Woudenberg (De
Dood van Milarepa), Het Gevolg (Een
bruid in de morgén), Kneehigh Theatre
(Telling Tales) en Het Haarlems Toneel
(Demonen) zijn er optredens van de clown
Jangö Edwards, de Britse folkgroep Fair-
port Convention (unplugged) en de Ame
rikaanse bluesartiest Elvin Bishop met
zijn band.
Jan Terlouw, Pauline Terlouw en Jan Willem Nelleke in Wereld in
Verandering. foto Roy Beusker
De spooktrein metvlnr Peter de Smet, PamelaTeves en Jaqueline
Braun. foto Ruud Gort
A
Klaas Hofstra in Toulouse Lautrec.
Jekyll Hyde, musical-thriller door Het Koninklijk Ballet van
Vlaanderennaar het beroemde verhaal van Robert Louis Ste
venson.
zaterdag 6 december-15.00 uur
Even Wachten, kindervoorstelling door Cees Brandt.
zondag 7 december - 15.30 uur
Di Gojim, Nederlandse klezmerband met het muzikale theaterpro
gramma Fun Sjtetl un Sjtets in het kader van de serie Jazz op zon
dag.
dinsdag 9 december - 20.00 uur (Concertzaal)
Het Alexander Nevsky Koor, met Russische, Roemeense en Bul
gaarse gezangen, eigentijdse composities en bewerkingen van
West-Europese religieuze muziek.
woensdag 10 december - 20.00 uur
Trestle Theatre Company, speelt Fool-House. Maskertoneel zon
derwoorden.
donderdag 11 december-20.00 uur
Van Houts De Ket met hun cabaretprogramma Alles Mag.
vrijdag 12december-20.00 uurDe Spooktrein, een mystery-musi
cal van Jan Boerstoel en Martin Waddington.
zaterdag 13 december - 20.00 uur
De spooktrein, zie vrijdag
zaterdag 13 december - 20.00 uur (Concertzaal)
Het Zeeuws Orkest, met solist: Dmitri Ferschtman (cello) met wer
ken van Haydn, Fauré en Mendelssohn.
dinsdag 16december- 19.00 uur
Voorbeschouwing De Avonden door Willem Nijssen.
dinsdag 16 december - 20.00 uur
De Avonden van Gerard Reve door toneelgroep Het Vervolg.
woensdag 17 december-20.00 uur
De Berini's met hun cabaretprogramma Onbekend Terrein.
donderdag 18 december - 20.00 uur
Adèle Bloemendaal in haar theatershow Adèle's Comeback nr. 1.
vrijdag 19 december - 19.00 uur
Agnes en Axel, een droomspel, muzikale familievoorstelling door
Theatergroep Maccus.
zaterdag 20 december - 20.00 uur
HansTeeuwen meteen nieuw soloprogramma.
vrijdag 26 december - 14.30 uur
A Christmas Carol, muzikale kerstvoorstelling voorde hele familie
door het Zeeuws Centrum voor Amateurtheater.
zaterdag 27 december - 14.30 uur
A Christmas Carol, zie vrijdag
zondag 28 december 14.30 uurA Christmas Carol, zie vrijdag.
dinsdag 30 december 14.30 uurA Christmas Carol, zie vrijdag.
zondag 28 december 15.30 uur (Concertzaal)
Eindejaarsconcert, door The Belcanto Strings Friends met o.a.
altviolist Vladimir Mendelssohn.
dinsdag 30 december - 20.00 uur (Kleine zaal Concertzaal)
Maarten van Roozendaal, m.m.v. Kim Soepnel (contrabas) in een
nieuw theaterconcert.
vrijdag 2 januari - 20.00 uur
Vocaal ensemble Intermezzo met het a capella concert Aap Noot
Mies.
vrijdag 6 januari - 20.00 uur
Marcel Verreck met zijn cabaretprogramma Een Wondermiddel.
woensdag 7 januari - 20.00 uur
Wereld in verandering. Jan Terlouw (teksten), Pauline Terlouw (vi
ool) en Jan Willem Nelleke (piano).
donderdag 8 januari - 20.00 uur
Shaanxi Theatre Art Troupe (China), showspektakel rond diverse
facetten van de Chinese theaterkunst.
vrijdag 9 januari -19.00 uur
Voorbeschouwing Het belang van Ernst, door Willem Nijssen.
vrijdag 9 januari - 20.00 uur
Het belang van Ernst, komedie van Oscar Wilde door Het Noord-
Nederlands Toneel.
vrijdag 9 januari - 20.00 uur (Concertzaal)
Orchestre d'Auvergne, solisten: Enrica Ciccarelli (piano) en Jean-
MarieTrotereau (cello).
zaterdag 10 januari -15.00 uur
'n Beschadigd Sprookje, familievoorstelling door De Meekers.
zondag 11 januari - 20.00 uur
Boudewijn de Groot Band in het theaterconcert Een nieuwe
Herfst (reprise).
maandag 12 januari -19.30 uur
Inleiding Madame Butterfly door operakenner Hans Pot.
woensdag 14 januari - 20.00 uur
Madame Butterfly van Giacomo Puccini door de Roemeense Ope
ra van Timisoara.
donderdag 15 januari - 20.00 uur
Innemee Spaapen (alias Basterd), met hun cabaretprogramma
Onvoorwaardelijk.
vrijdag 16 januari - 20.00 uur (Burgerzaal Stadhuis)
Doulce Mémoire, oude muziekseptet met een programma van
Franse muziek uit de 16e eeuw.
vrijdag 16 januari - 20.00 uur
Piet Noordijk plays Bird in een groot jubileumconcert metfilmbeel-
den.
zaterdag 17 januari -20.00 uur
Tineke Schouten met haar nieuwe one woman show S-miles ca
deau.
zondag 18 januari - 15.30 uur (Kleine zaal Concertzaal)
Het Nederlands Blazersensemble speelt Rossini.
dinsdag 20 januari - 20.00 uur
The Grand Piano BoogieTrain met Blues Boogie Movin' On, een
swingend boogie-woogie concert.
woensdag 21 januari 13.00 en 16.00 uur
Het Wintercircus brengt een heerlijke circusshow voor de helefj
milie.
woensdag 21 januari - 20.00 uur (Concertzaal)
Barokorkest II Fondamento in een programma met werken va
Heinichen en Zelenka.
donderdag 22 januari - 20.00 uur
Purper met hun cabaretprogramma Sixpack. Erik Brey, Purper-lij
van het eerste uur, verlaat de groep voorlopig. Zijn plaats wordtin
genomen door maar liefst drie personen: de getalenteerde danse:
Perry Dossett en de ras-muzikanten Tom Barlage en Martin va-
Dijk.
zaterdag 24 januari -15.00 uur
Icarus dansvoorstelling voor kinderen van 8 jaar door Dansend
Hart.
zondag 25 januari - 20.00 uur
BZN Concerttour 1997/1998.
dinsdag 27 januari - 20.00 uur
De Kus van de Spinnenvrouw van Manuel Puig door Het Zuidelii
Toneelmet Johan van Assche en Steven van Watermeulen.
woensdag 28 januari-19.00 uur
Corpus speelt Fata Morgana. Corpus vervlecht acrobatische waag
stukken met vloeiende choreografieën.
donderdag 29 januari - 20.00 uur
Oekraïens folklore-ensemble Hopak met 50 dansers en musuci.
vrijdag 30 januari - 20.00 uur (Kleine zaal Concertzaal)
Leen de Broekert (fortepiano) in een Schubert-programma.
vrijdag 30 januari - 20.00 uur
Jacques Brei Blues een intiem eerbetoon aan het oeuvre vanBre
door Het Koninklijk Ballet van Vlaanderen.
zaterdag 31 januari - 20.00 uur
Reinder van der Naait, met zijn cabaretsolo Wallebakken.
zondag 1 februari -15.00 uur
De Rode Ballon, familiemusical door de JeugdtheaterschoolZuid-
-Holland.
dinsdag 3 februari - 20.00 uur
Scènes uit een huwelijk, toneelstuk van Ingmar Bergmanmet Wil
van Kralingen en Edwin de Vries.
woensdag 4 februari - 20.00 uur
Tartarinvan Daudet, FranstaligetoneelproductiedoorSaturnepa
Rond.
vrijdag 6 februari 20.00 uur
Grease, de rock roll musical voor het eerst in Nederland.
zaterdag 7 februari - 20.00 uur
Grease, zie vrijdag
vrijdag 6 februari - 20.00 uur (Kleine zaal Concertzaal)
Trio Bartholdy, Paolo Giacometti (piano), Hebe Mensinga (viocli
Evelien Prakke (cello) met werken van Beethoven, Debussy e-
Sjostakovitsj,
dinsdag 10 februari - 20.00 uur
Rob Kamphues met zijn cabaretsolo 1 Kale Vlakte.
woensdag 11 februari-20.00 uur
Jenny Arean met Lucretia van der Vloot in een nieuwe theater
show.
donderdag 12 februari - 20.00 uur
Antigone, tragedie van Sophokles door toneelgroep De Appel me:
o.a. Carline Brouwer, Christine Ewert en Carol Linssen.
vrijdag 13 februari - 20.00 uur (Concertzaal)
Michael Wooldridge bespeelt het Zeeuwse Theaterorgel.
vrijdag 13 februari - 20.00 uur
Mathilde Santing Anne Affourtit in de muziek-dansvoorstelling
'GRIP'.
donderdag 12 februari -19.30 uur
Inleiding II Trovatore door operakenner Hans Pot.
zaterdag 14 februari - 20.00 uur
II Trovatore van Giuseppe Verdi door De Staatsopera Rousse(Bul
garije).
zaterdag 14 februari - 20.00 uur (Concertzaal)
Het Nederlands Kamerkoor met het programma La France auxPa-
ys-Bas.
zondag 15 februari -15.30 uur (Theatercafé schouwburg)
Driemaal Vocaal een gezamenlijk optreden van de winnaarsvan
het Jazzvocalistenconcours '97 in het kader van de serie 'Jazzop
zondag'.
donderdag 19 februari - 20.00 uur
Demonen, tragi-komedie van Lars Norén door Het HaarlemsTc-
neel.
zaterdag 21 februari - 20.00 uur (Concertzaal)
Het Transsylvaans Filharmonisch Orkest o.l.v. Jan Stulenspeeï
werken van Ravel en Franck.
zaterdag 21 februari - 20.00 uur
Flairck met Lijf in Concert.
zondag 22 februari -15.30 uur (Concertzaal)
Polo de Haas Friends met het familieconcert Liegbeesten.
dinsdag 24 februari - 20.00 uur
Semilla modern en Afrikaans danstheater voor iedereen vanaf 1!
jaardoor NulTwintig.
woensdag 25 februari - 20.00 uur
Pieter de Rijk met zijn cabaretprogramma De Wederafbraak.
donderdag 26 februari - 20.00 uur
De Rotterdamse Dansgroep brengt Grace van Ton Simons.
vrijdag 27 februari - 20.00 uur (Concertzaal)
Louis van Dijk (piano) Selma van Dijk (viool) in het gevarieerd;
concert Cross Over.
woensdag 27 februari - 20.00 uur
Ontkoppelde Hitte van Paul Haenen meto.a.TitusTiel Groenesls-
ge, Olga Zuiderhoek en Kasper van Kooten.
vrijdag 27 februari - 20.00 uur (Burgerzaal Stadhuis)
La Sfera Armoniosa, oude muziekkwintet in een programma mS
werken van Paolo Quagliati.
zaterdag 28 februari -15.00 uur
De Jeugdkomedie Amsterdam speelt de kindermusical Ik wilhia
weg, op tekst van Ivo de Wijs en muziek van Joop Stokkermans.
zaterdag 28 februari -21.00 uur
Winanda Del Sur, Latijns-Amerikaans muziekprogramma.
dinsdag 3 maart - 20.00 uur
Bert Visscher met zijn koldercabaret Voor ons hoeft het niet.
woensdag 4 maart 20.00 uur
Bert Visscher, zie dinsdag
donderdag 5 maart 20.00 uur
Bert Visscher, zie dinsdag
vrijdag 6 maart - 20.00 uur
Pow Wow - The Great Spirit, theaterspektakel met traditona=|
dans en zang van de Noord-Amerikaanse Indianen.
vrijdag 6 maart - 20.00 uur (Concertzaal)
Bart van de Roer (piano) Harmke Brouwer (harp) in concerts
Het NOG-Ensemble.
zaterdag 7 maart - 20.00 uur
Faustvan Johann Wolfgang von Goethe door HetZuidelijkïonK
Muziek: Het Huis van Boem.
dinsdag 10 maart-20.00 uur
Rabenthal toneelstuk van Jörg Graser door ZEP/NES-producï*
met o.a. Margo Dames, Peer Mascini, Ben Ramakers en JackVec'
woensdag 11 maart - 20.00 uur
Percossa Percussion met het slagwerkconcert 'Rhythmix'.
donderdag 12 maart-20.00 uur
David Copperfield, Engelstalig toneelstuk naar het gelijknai
boek van Charles Dickens door jonge acteurs van de Engelse tl
terschool Guildhall.
vrijdag 13 maart -19.00 uur
Ollie B. Bommel Tom Poes in 'DeTrullenhoedster', familievoïj
stelling door Opus One. Zang, dans, mime en muziek gemixt
een dansmusical.
vrijdag 13 maart - 20.00 uur
Het Requiem van Mozart door de Staatsopera Rousse (Bulgan;
met als solisten o.a. Emilia Boteva en Diman Panchev.
zondag 15 maart -15.30 uur (Theatercafé schouwburg) J
Het Eric Vloeimans Kwartet, laatste concert in de serie 'Jas'-
zondag'.
dinsdag 17 maart - 20.00 uur
Mummenschanz, humoristisch beweginstheater uit Zwitserland
donderdag 19 maart - 20.00 uur
Het Groot Niet Te Vermijden met hun nieuwe theatershow Sta
way To The Stars, bijgestaan door gitarist Sjoerd Plak, bekendv-;!
De Gigantjes.
vrijdag 20 maart - 20.00 uur
Toulouse Lautrec, solovoorstelling door Klaas Hofstra. Hofs-
speelt de schilder en drie belangrijke figuren uitzijn leven. Viae-
projecties is te zien hoe Toulouse Lautrec zijn impressies omza-
in kunst.
zaterdag21 maart-20.00 uur
De Jantjes, muzikaal volkstoneelstuk van Herman Bouberin^
bewerking van Ivo de Wijs met o.a. Peter Faber, Johnny Kra<
kamp jr., Carry Tefsen en Danny de Munck.
zondag 22 maart - 20.00 uur
De Jantjes, zie zaterdag
zondag 22 maart -15.30 uur (Concertzaal)
Rian de Waal (piano), Ronald Hoogeveen (viool), Lex Korff de ui®
(altviool) en Godfried Hoogeveen (cello) met werken van Fran$£'
Schoenfeld en Schumann.
woensdag 22 april - 20.00 uur
Het Scapino Ballet brengt twee nieuwe choreografieën van Ul
Roebana en Ed Wubbe, gedanst op live-muziek.
woensdag 25 maart - 20.00 uur
foto Pan Sok Jaap Ruurs
Trudy Labij, Hidde Maas, Metta Gramberg en Jules Hamel in Demonen door het Haarlems Toneel.