Onvrede over reactie streekplan PZC Veerhoek neemt zorgen weg over financiering Regiovisie zeeland 20 B en W Schouw en-Duiv eland hadden geen tijd voor overleg met raadsfracties Geen steun voor plan camping Zonnemaire Kunstwerk cadeau voor nieuwe gemeentehuis Bekeuringen voor bromfietsers Drankrijder maakt brokken Dief uit op dure aftershave Zakkenrollers maken slachtoffers Man grist schoudertas weg Autokraak in de Klaaijsenstraat Inbraak in auto in Leliestraat activiteiten Bezem door museum voor Zuid- en Noord-Beveland cursussen Zierikzeese Beuze wordt opgefrist Carlier verslaat ZWN in strijd om natransport transferium Autokraak in Vlissingen Mogelijk feest rond jubileum stadsrechten van Zierikzee woensdag 23 april 1997 van onze verslaggever Herre Stegenga ZIERIKZEE - Door de aanhou dende 'vloedgolf aan werk' heeft het college van Schou- wen-Duiveland gereageerd op het Streekplan zonder de raads fracties daarin te kennen. Niet de meest koninklijke weg, ver ontschuldigde wethouder C. W. Veerhoekzich dinsdagavond te genover de commissie ruimtelij ke ordening en economische za ken. Het understatement van het jaar, vond J. van der Veer (D(>6). „De meest knullige weg. Niet goed te praten." H. de Vries van GroenLinks uit te om dezelfde reden kritiek op het college. De andere commis sieleden waren iets milder; hoe wel ook zij twijfelden aan het nut van een discussie over een brief die al twee weken in Mid delburg ligt. In hoofdlijnen kon iedereen echter instemmen met de standpunten van B en W. Wel bestonden nog enkele onduide lijkheden. Bijvoorbeeld over het verzoek van het college om de glastuinbouw niet met twintig, maar met veertig hectare te mo gen uitbreiden. Van der Veer en De Vries zeiden twintig hectare voldoende te vinden. „Je ziet het landschap al langzaam dicht groeien'. verklaarde de D66- vertegenwoordiger. Veerhoek verzekerde dat mini maal veertig hectare aan glas tuinbouw nodig is om een verantwoorde 'kennisinfra structuur te kunnen waarbor gen. De wethouder beseft dat binnen Provinciale Staten mo menteel geen meerderheid is voor een uitbreiding op deze schaal. Maar een verantwoorde landschappelijke inpassing en dito infrastructuur zouden de staten wel eens over de streep kunnen trekken, voorspelde hij Een ander gevoelig punt is de maximale bebouwingshoogte op Schouwen-Duiveland. B en W willen de lat niet op vijftien meter leggen. In bepaalde ge vallen moet het mogelijk zijn deze hoogte te overschrijden, aldus Veerhoek. En niet alleen voor het omstreden apparte mentencomplex van vakantie park Aqua Delta bij Bruinisse. Voorwaarde is dan wel dat een beeldkwaliteitsplan wordt op gesteld. Veerhoek concludeerde dat het Streekplan zo slecht niet is. „Het biedt toch wel wat mo gelijkheden." van onze verslaggever ZIERIKZEE - Het kampeerter rein van agrariër G. M. van der Bijl in Zonnemaire-wordt niet aangewezen als proefproject voor een landschapscamping. Uit onlangs boven water geko men stukken van de provinciale planologische commissie (PPC) blijkt dat een tweede provinci aal proefproject op Schouwen- Duiveland aan de nodige voor waarden moet voldoen. Reden voor het Schouwen-Duiveland- se college om de aanvraag van Van der Bijl niet te honoreren. Enkele weken geleden meldde wethouder C. W. Veerhoek nog dat de planologische procedure voor een landschapscamping van Van der Bijl mogelijk-tege- lijk kan beginnen met de proce dure van buurman N. A Deist. Wel wilde hij even afwachten of de camping van Van der Bijl, net als die van Deïst, zou worden aangewezen als landschaps camping. Zover is het echter niet gekomen. Uit, aanvanke lijk zoekgeraakte, informatie van de PPC blijkt dat enkele voorwaarden zijn verbonden zijn aan een tweede provinciaal proefproject op Schouwen. Zo moeten beide kampeerterreinen een verschillende karakter heb ben en niet te dicht bij elkaar lig gen. Volgens Veerhoek dateert deze informatie reeds van 24 ok tober vorig jaar. Op basis van deze eisen gaat het college niet akkoord met de aanvraag van Van der Bijl. Veer hoek benadrukt echter dat het een 'tussenoordeel' beti'eft. De kwestie wordt namelijk nog voorgelegd aan de raad. Burgemeester Asselberg spreekt zijn dank uit voor het kunstwerk, dat aan Zierikzee werd geschonken door de bouwer van het tijde lijke gemeentehuis. foto Pieter Honhoff van onze verslaggever ZIERIKZEE - Het zal geen enkele bezoe ker ontgaan: het kunstwerk dat dinsdag middag werd aangeboden aan de gemeen te Schouwen-Duiveland. Het eerste wat opvalt bij het betreden van het gemeente huis. Het werkstuk van C. A Teulenuit het Gelderse Andelst laat, gedetailleerd uit gevoerd in metaal, enkele prominente bouwwerken zien van het eiland. Zoals het koepeltje aan het strand bij Scharendijke, de Zierikzeese Zuidhaven poort en de Plompe Toren. Het kunstwerk, met een spiegelende achterwand, is een cadeautje van het bedrijf Fort Bouw, bou wer van het tijdelijke gemeentehuis. Deze onderneming kwam hiermee een belofte na, want tijdens de officiële opening van het gemeentehuis in februari werd het kunstwerk reeds toegezegd. E. H. van Dormolen van Fort vertelde dat het object is gemaakt van 'redelijk onder houdsvrije materialen'. Even afnemen met een stofdoekje is genoeg, liet hij we ten. De aanwezige collegeleden staken hun bewondering niet onder stoelen óf ban ken. Burgemeester J. J. P. M. Asselbergs meldde nog dat de eerste reacties over het gebruik van het tijdelijke gemeentehuis, dat bestaat uit aan elkaar gekoppelde units, positief zijn. „Ambtenaren en be stuurders zijn zeer tevreden. Je kunt je soms nauwelijks voorstellen dat het een noodgreep is." Wel wil het soms een beetje benauwd zijn, merkte hij verder op. „Dus laten we eerst de zomer maar even af wachten." TERNEUZEN - De politie in Temeuzen hield dinsdagoch tend een bromfietscontrole-actie aan de Haarmanweg. In to taal hielden de dienders 63 bromfietsers staande. Negentien keer werd er tegen bestuurders proces-verbaal opgemaakt. Twaalf keer voor een ontoelaatbare geluidproductie (boete 170 gulden), in vijf gevallen bleek het vermogen te hoog (boete 110 gulden tot het dubbele) en een keer voor het niet in bezit hebben van een rij-certificaat (110 gulden). Eén bromfiets had bovendien geen oranje plaat en dat kostte de bestuurder vier tientjes. Een bromfiets werd in beslaggenomen, omdat het voertuig niet voorzien was van een framenummer en naar alle waarschijnlijkheid afkomstig is van diefstal. Een ander exemplaar werd aan het verkeer onttrokken. 1 IJZENDIJKE - Een 69-jarige autobestuurder uit IJzendijke schampte maandagavond in de Zuidstraat in zijn woonplaats een geparkeerde auto. Bij aanhouding bleek dat de man te veel gedronken had. Omdat hij om gezondheidsredenen niet in staat was, een ademanalyse te ondergaan, werd hem een bloedproef afgenomen. De automobilist kreeg een rijverbod van 24 uur opgelegd. HULST - Een onbekende nam maandag uit een winkel aande Gentsestraat inHulst voor vijfhonderd gulden aan aftershave mee. Een 33-jarige vrouw uit Clinge deed hiervan namen; haar werkgever aangifte. GOES - Twee mensen uit Goes en één uit 's Gravenpolder zijn dinsdagmiddag op de Grote Markt in Goes slachtoffer gewor den van zakkenrollerij. Bij alledrie waren op 'deskundige' wijze hun portemonnee en bankpasjes ontfutselt. Ze hadden op het moment van de diefstal niets gemerkt. De buit bedroeg enkele honderden guldens en enkele bankpasjes. De politie van Goes waarschuwt alert te zijn voor zakkenrollers. MIDDELBURG - Op de Nieuwe Burg te Middelburg is door een onbekend gebleven man een schoudertas uit cle fietstas van een 71-jarige Middelburgse vrouw gestolen. De vrouw liep met haar fiets aan de hand toen de man de tas weggriste.' Een door de vrouw gealarmeerde omstander heeft de dader die in de richting van de Markt vluchtte, nog achtervolgd maar kon hem niet achterhalen. De dader is ongeveer 1.80 meter lang, heeft een normaal postuur en donker krullend haar. Hij droeg donkere kleding. In de tas zaten een portemon nee met geld, medicijnen en persoonlijke bescheiden. GOES- Uit een personenauto die geparkeerd stond in deJ' Klaaijsenstraat in Goes zijn maandagavond enkele spullen ontvreemd. Weggenomen zijn een autoradio- en cd-speleren uit de kofferbak een cd-wisselaar, enkele cd's en een paarse sporttas met daarin een paar sportschoenen. De schade be draagt ongeveer zeventienhonderd gulden. GOES- Uit een personenauto die geparkeerd stond in de Le liestraat in Goes zijn maandagnacht enkele spullen ont vreemd. Weggenomen zijn twee versterkers, een cd-wisselaar en drie magazijnen met een groot aantal cd's. zaterdag 26 april: Kijk-en koophal aan de Industrieweg 7 en Dreef 10, rommelmarkt van de hervormde gemeente waarvan de opbrengst bestemd is voor het verenigingsge bouw en de restauratie van hetkerk- orgel, 09.00 -12.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE woensdag 23 april: Museum de Burghse schoole, expositie 'Rozen verwelken, scheepjes vergaan' 150 jaar poesie albums/Hazen en konij nen' en Vlinders'. Tot 25 oktober: maandag tot en met vrijdag 13.30 - 16.00 uur. woensdag 23 april: Milieu Educatie Centrum bij de Hollandse Hoeve, tentoonstelling 'minder maaien, meerdieren', 13.00 -17.00 uur. donderdag 24 april: De Villa, Zeeuwse Muziekschool, voorspeel avond voor klarinet door leerlingen van Hetty van Belzen met een slot- offensief van 30 blazers begeleid door keyboard, 19.30 uur. Wijkge- bouw De Spinne, bingo voor 55- plussers, 14.00 -16.00 uur. Gebouw van het Oosterschelde College - J. P. Coenstraat 5. voorlichtings avond over de nieuwe doorstro mingsopleiding, voor leerlingen die van het vbo of mavo komen en willen doorstromen naar het hoger beroepsonderwijs, 19.30 uur. Hotel Terminus, voorlichtingsbijeen komst van de Koninklijke Neder landse Alpen Vereninging, kring West-Brabant-Zeeland, 20.00 uur. woensdag 30 april: Milieu Educatie Centrum bij de Hollandse Hoeve, tentoonstelling 'minder maaien, meerdieren', 13.00 -17.00 uur. HAAMSTEDE donderdag 24april: Gereformeerde kerk, jaarvergadering van de PCOB Schouwen-Duiveland, 14.15 uur. HALSTEREN zaterdag 26 april: Café-zaal Central, Country Club Central organiseert een countrydansavond met mede werking van de countryband Rene gade, 20.00 uur. HANSWEERT vrijdag 25 april: Verzorgingstehuis Maria-oord. Optreden van het Nieu we Wachtkoor uit Hansweert en het draaien van het Rad van Avontuur waarvan de opbrengst bestemd is voor restauratie van de R.K.Kerk te Hansweert, 19.00 uur. zaterdag 26 april: Zaal Zeelandia, bingoavond voor het kindervakan tiewerk Hansweert, 20.00 uur. 's-HEERENHOEK zaterdag 26 april: Marktplein, jaar lijkse rommelmarkt doorcarnavals- stichting de Koenkelpot, 09.30 uur. Verkoping bij opbod vanaf 10.30 woensdag 23 april: Openbare Bi bliotheek, UNICEF tentoonstelling: 'Geen tijd om jong te zijn' tot en met 28 april, openingstijden: woensdag 10.00 - 12.00 uur/14.00 - 17.00 uur, donderdag en maandag 14.00 - 17.00 uur, vrijdag 14.00 - 20.00 uur. zaterdag 26 april: De Vroone, pop pen, beren en creatiefbeurs. Door standhouders en hobbyisten zal worden gedemonstreed in o.a. per- gamano, werken met inpakpapier en tiffany. Aanwezig is ook een workshop waar keramiek geschil derd kan worden. 10.30 -16.30 uur. vrijdag 25 april: Geerteskerk, Inven tion CD-presentatieconcert door Jan Mulder, piano en Keels Alers, dwarsfluit, 20.00 uur. woensdag 30 april: Kerkplein en Oude Kosterij, traditionele Konin- ginnedagmarkt voor het restaura tiefonds van de Hervormde Kerk, 10.00 uur. KRUININGEN .woensdag 30 april: Ons Dorpshuis, dansen met R.E.S. Music-entertain- ment, 21.00 uur. KWADENDAMME zaterdag 26 april: De Burcht, tradi tioneel Lenteconcert door Brass band Con Affezzion, en zanger Ad Hagestein uit Renesse. Brassband, drumband en jeugdgroep treden gezamelijk op. 20.00 uur. OOSTERLAND zondag 27 april: Bredeweg 1a, Mar- nix van Damme, verzamelen voor het handboogschieten in Akker mans Rekreatie, Heense Molen, vertrek 14.30 uur deren, Juliana: in 70 bewogen jaren, 14.00 uur. Concertzaal, voor jaarsvergadering Stad en Lande, 19.30 uur. Centrale ruimte van de Jan Wouter van den Doelschool, jaarlijkse feest en ouderavond met het schoolkoor 'Jom Jom', de uit voering van de jeugdmusical 'De Twickelfabriek door alle leerlingen van groep 7 en een optreden van de Ouderraad, 19.30 uur. Vrijdag 25 april brengt deze school hetzelfde programma, 19.30 uur. vrijdag 25 april: Terrein camping Kloet, openlucht automarkt Zierik zeese autodealers, 12.00 - 21.00 uur. Multi Functioneel Centrum, jaarvergadering FNV-Schouwen- Duiveland, 19.30 uur. zaterdag 26 april: Kinderboerderij de Punt, 5e Nationale kinderboer derijdag met het thema 'scharrel- dieren' 10.00 - 16.00 uur. Multi Functioneel Centrum, twaalf-uurs- klaverjastoernooi, 09.00 uur. Onder de Beuze, snuffelmarkt Ladies Cir cle, 09.00 tot 16.00 uur. Installatie bedrijf Saman, Open Doe-Ochtend voor jongeren, 09.30 - 13.00 uur. Terrein camping Kloet, openlucht- markt Zierikzeese autodealers, 10.00 - 17.00 uur. Repetitiegebouw Kaersemakerstraat, open repetitie door Koninklijke Harmonie Kunst en Eer, met leerlingenorkest onder leiding van Adrie de Vos en drum band onder leiding van Cor Struijk, 14.00-16.00 uur. ZONNEMAIRE zaterdag 26 april: Dorpshuis aan de I.M.van den Bijlstraat, jaarlijkse wandeltocht over acht en vijftien km, door het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Brouwershaven, vertrek 13.30 uur. RILLAND-BATH vrijdag 25 april: Grensweg Brabant- /Zeeland naast schietsportcentrum Reimerswaal, 6e Dijkrock-muziek- festival met de top 40-coverband 'to the point' en de Flinstones, 20.00 uur. zaterdag 26 april: Grensweg Bra bant/Zeeland naast schietsportcen trum Reimerswaal, 6e Dijkrock-mu- ziekfestival met diverse stands vanaf 15.00 uur. Optreden van De Niro, de Zeeuwse formatie 'du driefstang', rockshow door Pound cake en de rockcoverband Voor heen de knaapjes, 17.00 uur. WEMELDINGE zondag 27 april: Dorpshuis, koffie concert door de muziekvereniging OKK, met de fanfare onder leiding van Anton Kempe en de slagwerk groep onder leiding van Kees Nïjs- se, 11.30 uur. Slagwerk, klarinet, dwarsfluit, ho bo, saxofoon, trompet, bugel, cor net, waldhorn, trombone, tuba en bas-tuba. Muziekvereniging Ons Genoegen, clubgebouw Dijkwelse- weg, aanvang lessen september, aanmelden voor 30 april. Iets te melden? Schrijf, fax of bel de PZC in Goes of Zierikzee. Goes: Voorstad22,4461KN of postbus 31, 4460 AA; fax 0113-273030, telefoon 0113-273000. Zierikzee: Oude Ha ven 41, 4301 JK, fax 0111-413426, telefoon 0111-415380. ZIERIKZEE - Het golvende plafond van de Beuze inkrijgt een nieuwe lik verf en zal dus weer een frisser aangezicht krijgen. Belangrijk, want het overdekte, eeuwenoude pleintje voor de Gast- huiskerk is zeer in trek in Zierikzee. Als bushokje, ontmoetingsplaats voor jong en oud en locatie voor de talloze rommelmarkten en manifestaties die er worden gehouden. foto Pieter Honhoff van onze verslaggever ZIERIKZEE - De ambitieuze Regiovisie-plannen voor Schouwen-West vallen over het algemeen in goede aarde bij de Schouwen-Duivelandse raads fracties. Dat bleek dinsdag avond tijdens de vergadering van de commissie ruimtelijke ordening en economische za ken. Zorgen over de financiële woensdag 23 april: CJV-gebouw De Driehoek, mini-instuif voor kinde ren van vier tot en met zes jaar, 14.00- 16.00 uur. Multi Functioneel Centrum, openbare gespreksavond in verband met de maatschappelij ke discussie rond de vrije zondag, 19.30 uur. Theater Mondragon, jaarlijkse uitvoering van de Zeeuw se Muziekschool regio Schouwen- Duiveland, 19.30 uur. donderdag 24 april: Paternoster, laatste themamiddag van de Alge mene Nederlandse Bond voor Ou van onze verslaggever ZIERIKZEE - Het natransport van het transferium in Renesse komt m handen van het bedrijf Carlier en niet van de ZWN. Dit heeft het college van B en W van Schouwen-Duiveland dinsdag besloten. Niet alleen de lagere offerte van Carlier heeft de doorslag gegeven, benadrukt wethouder C. W. Veerhoek. „Hun aanbieding was met af stand het meest attractief." Carlier wil diverse middelen in zetten om de bezoekers van en naar het strand te vervoeren. Bijvoorbeeld bussen, electro- cars en huifkarren. Om een echt zomergevoel te kweken, wordt wellicht zand gestrooid op de busvloer en ook bestaan plannen om spelletjes te organiseren. Verder meldde de wethouder dat Rijkswater staat waarschijnlijk bereid is wat geld te steken in het plaat sen van abri's langs de route. gevolgen voor de gemeente kon wethouder C. W. Veerhoek gro tendeels wegnemen. Vooral de toezegging dat de gemeentelijke bijdrage de 7.8 miljoen gulden niet overschrijdt, werd als winstpunt gezien. Gisteren werd gesproken over drie onderdelen van de Regiovi sie: de toetsingsprocedure van de ondernemersplannen, het opstarten van de ruimtelijke or dening-procedures en de bij drage van de gemeente. Dit laatste punt zorgde aanvanke lijk voor enige onrust. Vooral een zorgvuldige onderbouwing werd node gemist. „Een paar A4'tjes is te weinig voor zulke VLISSINGEN - Aan de Hel- lingbaan te Vlissingen is maan dagmiddag uit een auto een ra- dio-ed-speler gestolen ter waarde van 500 gulden. Van de auto werd het slot geforceerd. grootschalige plannen", be toogde D66'er J. van der Veer. Andere commissieleden steun den hem hierin. Veerhoek stelde dat de gemeen te reeds verzekerd is van 'heel wat' financiële bijdragen. „Maar als er minder geld bin nenkomt, zullen we minder moeten uitvoeren. De hoeveel heid geld bepaalt wat je doet." In elk geval zijn er nu zoveel middelen dat het project 'vrij wel zeker' 'kan worden verwe zenlijkt, vertelde hij. KAPELLE Hobbybeurs - In gemeen schapscentrum De Vroone in Kapelle wordt zaterdag een Poppen-, Beren- en Creatief beurs gehouden. Tijdens de beurs worden verschillende hobby's gedemonstreerd zoals pergamano, 3D-werkenmet pa pier 1 en tiffany (werken met stukjes glas in lood). Daarnaast is er een workshop keramiek schilderen. De (gratis) beurs is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. van onze verslaggever Frank Balkenende GOES - Frisser en dynamischer moet het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland in Goes wor den. Dalende bezoekersaantal len zijn volgens directeur F. de Klerk reden er eens flink de be zem door te halen. De Klerk heeft een plan de campagne klaarliggen: vernieuwing van de vaste opstelling, een fusie van de deelexpo kastelen met archeologie en de introductie van het nieuwe thema 'de ont wikkeling van de stads- en dorpsmiddenstand'. Doel is ko mende winter het museum te verversen. De laatste jaren gaat het bergaf waarts met het streekmuseum in Goes. In 1991 noteerde het nog 14.000 bezoekers, vorig jaar bleef de kaartverkoop op een dikke 8.000 steken. „Een pijn lijke duikeling"vindt De Klerk. Voor de terugloop zijn verschil lende oorzaken aan te wijzen. De laatste tijd had het museum geen spraakmakende wisselex posities meer zoals Nehalennia en Jantje de Prentenknipper. „Op een gegeven moment kies j e ervoor eens stukken uit je eigen depot en nieuwe aanwinsten tentoon te stellen. Dat spreekt kennelijk minder aan, ik denk ook omdat het te weinig gethe matiseerd is. Het zweeft teveel." Collectie Een tweede oorzaak is.de verou dering van de vaste collectie. Met de heropening van het mu seum in 1986 is daaraan nauwe lijks iets gewijzigd, met uitzon dering van de klederdrachten die recent zijn herschikt na een restauratie van de wassen pop pen. Waar het museum ook steeds tegen opbokst, zijn aller lei andere mogelijkheden tot vermaak in Goes. Winkelen is nog altijd populairder dan het ruiken aan een stuk regionale geschiedenis. De Klerk heeft de pech dat cle museumgevel wei nig uitstraling bezit. „Van de straat zie je niet dat we veertien expositieruimten hebben. Ik wil eens bekijken of we het een en ander al buiten kunnen laten zien, bijvoorbeeld in een vitrine of lichtkast. Dat zou drempel verlagend kunnen zijn." Het actieplan van de museum directeur bevat onder meer ver nieuwing van cle vaste collectie. De Klerk: „We kiezen voor een andere opzet. Minder, maar kwalitatief beter. Dus meer topstukken, in een kleinere col lectie. Op die manier kun je makkelijker rouleren, zodat je die vaste opstelling steeds een nieuw beeld geeft. Het is trou wens ook beter voor je spullen als ze niet voortdurend blool staan aan licht." Verder is het de bedoeling het expositiedee! 'kastelen' en archeologie - „de verdronken dorpen zoals Rey- merswaal en Valckenisse" - sa men te ballen. Een nieuw them; moet de ontwikkeling van de dorps- en stadsmiddenstand worden, van de Middeleeuwen tot bijvoorbeeld de jaren zestig. Dat idee komt voort uit het feil dat De Klerk tegen een aantal oude, maar zeer gave winkelin terieurs is opgelopen. „Het i! absoluut niet de bedoeling een winkeltje van Wullempje, zoals in Hoedekenskerke, te schep pen. Ons staat een dynamische presentatie voor ogen, onder meer door het gebruik van vi deofilms." Kerkelijke kunst Het Bevelandse museum pro beert eveneens weer wat mee; attractieve tijdelijke tentoon stellingen in huis te krijgen. Di eerstvolgende lijkt veelbelo vend. 'Hemels erfgoed', vana: 16 mei te zien, is een bestaand! expositie over kerkelijke kuns' en laat stukken zien uit he: vroegere bisschoppelijk muse um in Breda. „Ik denk clat zo'i tentoonstelling veel mensei trekt, want er is landelijk al vee publiciteit rond geweest. Verdei beschikken we over een fraaie affiche en folder. Ik denk datdi: thema leeft." van onze verslaggever ZIERIKZEE - In 1998 is het 751 jaar geleden dat Zierikzet stadsrechten kreeg. Een aardig' reden om een feestje te vieren vindt wethouder C. W. Veerhoel - tevens voorzitter van de stuur groep Museumhaven. Hij dent bijvoorbeeld aan een uitgebre; de versie van het Patriciërs-f Piratenfestival in en rondom d' Oude Haven in Zierikzee. Er staat echter nog niets vast benadrukte de wethouder dins dagavond tijdens de vergade ring van de commissie ruimte lijke ordening en economisch' zaken. Volgens Veerhoek wore' momenteel op het gemeentehui1 onderzocht of er voldoende be langstelling is om een feestelij' evenement op poten te zetten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 32