Topper eindigt in teleurstelling Zege helpt Terneuzense Boys niet Prijzen verdeeld in competitie Hulst Vrouwen Hoek falen op alle fronten Korfballers Luctor slaan slag bij AU Ready: 10-12 sport Vijfdeklassers Clinge en Hontenisse komen niet tot scoren IJVC verslaat De Sterre: 3-0 Kampioen Hulst blijft winnen Tern. Boys wint degradatieduel Terneuzen Cl grijpt naast titel Jeugdbiljarters in eindstrijd Kampioenschap biljarters uitslagen Orevo-kampioen van vorig jaar op herhaling Zege Van Lare maandag 21 april 1997 van onze medewerker Lucien Roelandt CLINGE - Clinge - Hontenisse, de topper in de vijfde klasse, heeft geen moment gebracht wat de ruim driehonderd toe schouwers er van hadden ver wacht. Hontenisse was op iede re positie de thuisclub de baas. maar faalde in de afwerking. Bij Clinge ontbrak de voetbalintel ligentie om de hechte verdedi ging van de bezoekers echt in de problemen te brengen. De streekderby eindigde dan ook zoals ze begon, met een dubbel- blanke stand. Een terechte uitslag, want deze meer spannende dan fraaie wedstrijd verdiende geen win naar en ook geen doelpunten. Door de 0-0 behoudt koploper Clinge zijn twee punten voor sprong op de achtervolgas Hontenisse en Zeelandia. Of dit voldoende is. zal nog moeten blijken. Het deze middag ver toonde spel geeft weinig reden tot optimisme. „We hebben hier twee punten laten liggen"treurde trainer Ad Roovers van de bezoekers na af loop. „De hele wedstrijd waren we de betere ploeg. Maar zoals in alle voorgaande wedstrijden ontbrak het ons weer eens aan een koele afmaker. Dat bleek nog maar eens vlak na de her vatting bij de twee niet te missen kansen. Maar ik moet ruiterlijk toegeven, als je die niet benut, verdien je het ook niet te win nen. Bovendien kwamen we nog goed weg, want Clinge kreeg met zijn opportunistisch voet bal ook nog mooie kansen." Voorlangs Hontenisse kwam inderdaad goed weg. Al ver in blessuretijd speelde de voor de falende Paul Bleijenberg in het veld gebrach te Michael de Block zich bij een van de schaarse aanvallen van de gastheren handig vrijHij be diende de al heel de wedstrijd onzichtbare Ingmar Hoefnagels op maat, maar de spits zag het leer net voorlangs het doel gaan. Hontenisse ging trok na het eer ste fluitsignaal van de goed lei dende scheidsrechter Kees Boeye uit Aardenburg fel van leer. De ploeg speelde met veel pressie op de bal en toonde zich heer en meester op het midden veld. Eenmaal in de buurt van het vijandelijk strafschopge bied stokte echter de de goed lo pende blauw-witte aanvalsma- chine. Gemis Het was zelfs Clinge. waar de geschorste Jan de Visser op het middenveld node werd gemist, dat zich de beste kansen wist te scheppen. Onder het motto 'lan ge halen vroeg thuis' trachtte de thuisclub de bakens te verzet ten. Hetgeen slechts sporadisch lukte, maar wel tot enkele ge vaarlijke situaties voor het doel van de bezoekers leide. Zo kre gen Marco Maas en Marco van de Bilt in de tiende minuut op gelegde kansen. Maar gebrek aan balvaardigheid van de spit sen voorkwam een achterstand voor de bezoekers. Ook bij hoekschoppen zorgde de mee naar voren komende laatste man Stephan de Wert steeds voor gevaar voor het Hontenisse doel. De bezoekers wisten in het eer ste deel van de wedstrijd hier slechts twee kansen tegenover te stellen. Zo kwam Machael Goossen bij een voorzet van Da vy de Booy enkele milimeters te kort om het leer voorbij de reeds verslagen Serge van de Berg te duwen. En het was Davy de Booy zelf die vlak voor de kampwisseling bij een opgeleg de kans verzuimde om zijn ploeg op een 1-0 voorsprong te schie ten. Inspiratie De thee had bij de bezoekers blijkbaar voor nog wat extra in spiratie gezorgd. In de 51ste mi nuut knalde Wilco de Zwart uit een voorzet van Davy de Booy de bal snoeihard net aan de voor hem verkeerde kant van de paal in het zijnet. En nog in dezelfde minuut verzuimde De Booy zelf het karwei af te maken. Alleen voor Serge van de Berg schoot hij de bal tegen de al op de grond liggende keeper in plaats van hem in het lege doel te stiften. Het waren missers die het toch al geringe zelfvertrouwen van de gasten volledig wegnam. Het was zelfs Clinge dat uit een uit stekend genomen vrije schop van Jurgen Ras - fraai gestopt door Manfred Bisschop - en de reeds eerder genoemde kans van Ingmar Hoefnagels nog het dichtst bij een doelpunt kwam. Een speler van Hontenisse wordt afgeschermd door twee spelers van Clinge. i&iMWMWiHn riki i w i n miji'ii foto Char es Strijd van onze medewerker Peter de Koning TERNEUZEN - De beide Zeeuws-Vlaam- se vertegenwoordigers in het landelijk vrouwenvoetbal kwamen niet tot scoren, kregen wel doelpunten om de oren en ver loren derhalve. De 3-0-nederlaag van Hoek tegen kampioenskandidaat Zwart Wit 2 was niet verrassend, maar Terneu- zense Boys leverde met het 0-4-verlies te gen Ter Leede 2 een wanprestatie. Zwart Wit 2-Hoek 3-0: Hoek kwam nooit in de wedstrijd en holde steeds achter de tegenstander aan. De titelkandidaten wa ren fysiek en technisch beter dan Hoek, dat nog steeds de blik op de degradatie plaatsen moet richten. Al na een tiental minuten stond het 1-0, een stand die Hoek tot de rust kon vasthouden. De hoop op een gelijkspel bleef, tot Zwart Wit na een vermeende bal over de achterlijn voor 2-0 kon zorgen. Een afstandsschot zorgde voor 3-0, en alhoewel Hoek het laatste kwartier nog wat pressie kon uitoefenen werd het nooit gevaarlijk. Terneuzense Boys-Ter Leede 2 0-4: Na het prima spel in de nipt verloren bekerwed strijd tegen Oostkapelle, waren de ver wachtingenbij Terneuzense Boys hoogge spannen. Niets bleek minder waar, want de thuisclub faalde op alle fronten. Alleen Joza van Vliet steeg boven het lage niveau uit. In alle linies was Terneuzense Boys de mindere en stond bij rust al met 0-2 achter. Ook het inzetten van wisselspeelsters door trainer Benny Engels had geen posi tieve gevolgen, waardoor een superieur Ter Leede tot 0-4 kon uitlopen. OOSTBURG - Met een overtuigende 3-0 overwinning tegi het op de tweede plaats geklasseerde De Sterre sloten de vd wen van IJVC de volleybalcompetitie in de eerste klasse af] een waardige kampioen. IJVC was op alle fronten beters draaide vooral na de winst in de eerste twee sets (beide kers met 15-11) op volle toeren. Dat leverde in het derde bedrijf^ afgetekende 15-2 overwinning op. HULST - In het zaalvoetbal Hulst zette kampioen De Ruijij de zegereeks voort. De leidersploeg stuitte zowel tegen F mière/Zaman 2 als tegen De Driehoek op veel tegenstao maar trok in beide duels aan het langste eind. De Ruijj kwam daarmee op de volle winst uit 23 wedstrijden. Na] herindeling in een A-en B-klasse zijn de krachtsverschillen! Hulst aanzienlijk minder groot. In de reeks wedstrijden vg vorige week werd slechts mondjesmaat gescoord, 't Ros Be aart (7-0 tegen ZVH/Morres 5) en Meerpaal/DLC (9-2 tegê De Bree/De Kroon) waren de uitschieters, TERNEUZEN - Terneuzense Boys B1 hield de kans op lijfsbj houd in de derde divisie in eigen hand. Op eigen veld versla de ploeg van trainer Ko de Fouw het onderaan staande Zis met 2-0. Bovendien leed ook de concurrentie verlies. DeTé neuzenaren beslisten het duel al in de eerste vijf minuten.: na één minuut spelen opende Mario de Fouw uit een penai: de score en niet lang daarna bracht Chang-Wai Chi de ma>£ op twee treffers. TERNEUZEN - Terneuzen Cl moest in de strijd om het kan pioenschap in de hoofdklasse zijn meerdere erkennen i RKTW ClIn Tilburg leed de formatie van trainer Franzvj der Pijl een 3-2-nederlaag tegen de directe concurrent, dj daarmee met nog slechts één duel op het programma onb* reikbaar werd. RKTW nam voor de rust al een 1-0-vos sprong en bouwde die in het begin van de tweede helft uitte 3-0. Daarna deed Terneuzen iets terug. Terneuzense BoysC leed een verrassende nederlaag tegen hekkensluiter Zierii zee:1-2. EEDE - In multifunctioneel centrum Hof van Eede is zats dag een voorronde gespeeld voor plaatsing in de gewestelij!; eindstrijd biljarten voor jeugdteams. Het toernooi wordt za terdag in Zundert gehouden. De teams van Zierikzee enHc van Eede eindigden in de vierkamp met 12 punten als wit naar. Op basis van een beter procentueel gemiddelde wen Zierikzee winnaar. Zowel Zierikzee als Hof van Eede is voo de eindstrijd geplaatst. Amorti uit Zevenbergen werd derdi het team van BVW uit Wemeldinge vierde. TERNEUZEN - De strijd om het biljartkampioenschap va Terneuzen, voor spelers van de tweede garnituur, komt in es beslissend stadium. Na de eerste wedstrijden heeft Bramd Kraker in het vrij spel met drie winstpartijen in poule Ad beste papieren. In poule B kan Piet Gueguierre, dankzij dn gewonnen partijen, een finaleplaats bijna niet meer ontgaat Bij de teamwedstrijden driebanden ging de winst naardebil jartvereniging KOT, dat in de finale Bierwinkeltje 2 versloei Het KOT-trio Willy Nieuwelink, Joni Sanderse en Jac Klaassen was verantwoordelijk voor de overwinning. Allee Sanderse verloor zijn partij van Jacky de Vries. van onze medewerker Jan Roovers TERNEUZEN - In de promotie klasse van het afdelingskorfbal is Luctor uit Terneuzen na za terdag de belangrijkste kandi daat voor het kampioenschap. In Zierikzee werd met 10-12 ge wonnen van All Ready, belang rijkste concurrent Good Luck kwam bij Oranje Zwart niet verder dan 12-12. Zaamslag verloor bij Good Luck, 17-10. All Ready-Luctor 10-12: Een geflatteerde uitslag voor de thuisploeg. Die holde van begin tot eind achter zijn tegenstan der aan. Ruststand 4-8. Zonder ook maar een moment in de pro blemen te komen haalde Luctor de 10-12-overwinning binnen. Scores Luctor: Danny Hamelink 5, Lianne Hamelink 2, Peter Durink 2, Carlo Hamelink 2. Marjolein Wisse 1. Good Luck-Zaamslag 17-10: Van de trage start van zijn te genstander maakte Good Luck uitstekend gebruik: 8-1 na een kwartier. Zaamslag kwam daarna wel wat beter in de wed- van onze medewerkers OOSTBURG - Oud Sluis is, na een moeizame competitiestart, opnieuw overtuigend kampioen geworden in het Oostburgse Orevo-zaalvoetbal. De feest vreugde kon losbarsten na een zwaar bevochten 3-2-overwin- ning op Groosman/Pacojeans. Valentine had daardoor weinig aan de 14-0-zege op het gede gradeerde Stekelinek. Voor dat team is het seizoenslot uiterma te zwaar, getuige de 4-13-ne- derlaag tegen La Porte d'Or. Kampioen Du Commerce sloot de competitie in de B-poule in stijl af door De Wielewaal met 12-1 te kloppen, 't Hart van Sluis hield de kansen op de tweede promotieplaats in eigen hand door met 8-1 Gemeente Oostburg terug te wijzen. In poule C zijn nog twee kans hebbers voor de titel. Telepost vergrootte zijn kansen door met 7-2 van De Zwart te winnen. Mededinger Van Looy raakte achterop door een 4-4-gelijk- spel. Riemens won in het duel om de derde plaats met 4-0 van De Grote Kaasboer. Onderin pakte l'Equipe de punten door Chez René met 2-1 te kloppen en werd Jopie Sluis door de 1-3 te gen Wolf vaster op de laatste plaats genageld. In de play-offs van het Zavio- zaalvoetbal viel een enorme verrassing te noteren met de 3-3 van De Dikke van Dale tegen Groosman/Casuals. Daarmee mocht Van Dale de handen nog dichtknijpen, want een knap spelend Groosman/Casuals stond kort voor tijd nog voor. Concurrent De Zeemeeuw pro fiteerde door de leiding te pak ken na de 3-0-winst tegen Rabo Aardenburg/Eede. In het zaal voetbalrayon Terneuzen wer den deze week de laatste wed strijden gespeeld. In totaal ging het om vijf duels in de vierde klasse, die voor de eindstand nauwelijks enige betekenis hadden.Kampioen De Ridder besloot het seizoen in stijl: tegen Kota Radja was er een 7-4-zege. Dow 2, de onttroonde kampi oen, won dik van Crunchtime: 9-2. Niet alleen voor Crunchtime, maar ook voor de andere degra dant (Smit Sportprijzen) bracht de laatste speeldag geen vreug de. Adhanco was met 3-1 iets te sterk voor de nummer negen. Dow 3 en TES/de Rooy kwamen een 1-1-gelijkspel overeen. strijd (10-5 en 12-7 na de pauze), maar besefte ook dat de zwakke opening fataal was geweest. Na een gelijkopgaande tweede helft werd op 17-10 afgesloten. Scores Zaamslag: Pieter Hamelink 2, Sjaak Westerbeeke 2, Frank Jans- sens2. Ernst de Putter 2, Monique de Rooy en Martine de Jonge. Stormvogels 2-BKC 9-9: De wedstrijd van de gemiste kan sen. BKC kreeg er in beide helf ten heel veel, maar gebruikte ze niet. Vooral een paar vrouwen bleken totaal niet op schot. Na de 3-5-voorsprong bij de rust leek bij 4-7 de wedstrijd in de knip. In de slotfase viel de score echter helemaal stil en kon de thuisploeg bij 9-9 nog net aan sluiten. Scores BKC: Jolanda van Haneg- hem 2, Jacco Fenijn 2, Piet Fieret 2, Ilse de Zeeuw, Jerry van Haneghem en Mark Kolijn. Biljarten Een aanval van Wolfaartsdijk op het doel van Terneuzense Boys. foto Dirk-Jan Gjeltema van onze sportredactie WOPHAARTSDIJK - Terneu- zense Boys kan zich in de derde klasse gaan opmaken voor de nacompetitie. De ploeg van trainer Jaap Goossen won za terdag weliswaar met 0-2 de uitwedstrijd tegen Wolfaarts dijk, maar zag ook koploper SKNWK geen fout maken bij WIK: 3-4. Daardoor bleef- met nog één wedstrijd te spelen - het onderlinge verschil drie punten. Met de wetenschap dat SKN WK aan één punt voldoende heeft om tegen het al gedegra deerde Zaamslag kampioen te worden, behoeft Terneuzense Boys zich weinig illusies te ma ken. Een goede start van Terneuzen se Boys in Wolfaartsdijk resul teerde binnen het kwartier in een doelpunt van Leon Goossen. De aanvaller profiteerde van een dekkingsfout: 0-1. Daarna ontwikkelde zich een gelijk waardiger strijd. Met dat ver schil dat de thuisclub te slordig met de kansen omsprong. Nacompetitie Het spel van Terneuzense Boys het na het eerste kwartier te wensen over. In de tweede helft hervonden de Temeuzenaren zich. Het was weer Leon Goos sen die op de goede plaats stond om voor 0-2 te tekenen. De thuisclub probeerde nog iets aan de achterstand te doen, maar de 'Terneuzense verdedi ging bleef met aan het hoofd de routiniers Jacky Scheele en doelman Ronald Gort vrij ge makkelijk overeind. Voor Ter neuzense Boys blijft het nu af wachten -er vanuit gaande dat SKNWK de titel pakt - welke te genstanders de ploeg in de na competitie treft. Daarvoor ko men behalve Wolfaartsdijk ook Meeuwen en Bevelanders nog in aanmerking. van onze medewerkers HULST - De bedrijfsvolleybalcompe- titie in Hulst werd deze week besloten op de zo langzamerhand traditionele manier met bij zowel de mannen als de vrouwen de bekerfinale en een aantal promotie/degradatiewedstrijden. Daarna was er de gebruikelijke prijs uitreiking waarbij de diverse kampioe nen in het zonnetje werden gezet. Opvallend was dat de vrouwen van Jong Morres 1 op de slotavond twee maal in actie moesten komen: tegen Broomchemie (met een plaats in de eer ste klasse als inzet) en in de bekerfinale tegen Zaman Sport. In het ene geval was er winst (met promotie naar de eer ste klasse als gevolg), in het andere een nederlaag. Dat laatste was vooraf min of meer in gecalculeerd, omdat Zaman Sport dit seizoen onbetwist het sterkste vrou wenteam was en Jong Morres het pro- motie/degrdatieduel met Broomche mie al achter de rug had. Niettemin had de bekerfinale een bizar verloop, want na een 15-11-zege voor Zaman Sport in de eerste set. sloeg Jong Morres 1 in de tweede set met een 15-1-overwinning hard terug. Zaman Sport won de slotset met 15-7 eiste de dubbel voor zich op. Het verdriet om de nederlaag in de be kerfinale was voor Jong Morres iechter ondergeschikt aan de vreugde om de promotie naar de eerste klasse. Die werd bewerkstelligd in een duel met eersteklasser Broomchemie, dat met 2- 0 héél gemakkelijk werd gewonnen. 15- 1 en 15-4. De bekerfinale bij de mannen was een onderonsje tussen de eersteklasser Stuntmarkt (de door WC Rhodos ont troonde kampioen) en Smash 2000. Groots was de eindstrijd niet en span nend evenmin. Stuntmarkt was zoveel te sterk voor Smash 2000 dat het eerst 15-9 en vervolgens 15-4 werd. Het mannenteam van De Sterre bleef eersteklasser door tweedeklasser Am- bulo in een rechtstreeks duel met 2-0 te rug te wijzen. In de eerste set had De Sterre weinig moeite met de opponent (15-5), maar dat veranderde in het tweede bedrijf, dat ongemeen span nend was: 15-14. Sas van Gent Ondanks een 2-1-nederlaag tegen Ga rage Bode 2 verzekerde het gemengde team van C-Line zich vorige week in de eerste klasse van de recreatieve volley balcompetitie in Sas van Gent van de titel. Bij de wouwen nam Swagema- kers de leiding over van Cerestar, door met 3-0 te winnen. Desondanks behoudt Cerestar de beste kansen op de titel. De regerend kampi oen speelt deze week de laatste compe titiewedstrijd tegen degradant Place du Marché en mag zich bij een 3-0-zege opnieuw kampioen noemen. In de eerste klasse van de gemengde ploegen trok het op de tweede plaats ge klasseerde Garage Bode 2 in de ont moeting met koploper C-Line in de eer ste twee sets aan het langste eind: 15- 10, 15-12. Daarna verzette C-Line met de bakens. De 14-10-zege in het derde bedrijf leverde de ploeg de titel op. Axel. Benelux-toernooi libre: 1. J. de Rij ke (De Smickel) moyenne 3.71, hoogste serie 22, 2. Bollie Linck (Ed Horemans) 5.00-30,3. W. de Nijs (HBC/Troub.) 4.00- 30,4. Chr. de Vos (Ed Horemans) 3.20-21 5. A. van Drongelen (Ed Horemans) 3.37- 16,6. F. Raas (BW) 2.90-28. Motorcross Axel. Derde wedstrijd RESTrofee. Licen tiehouders. Reeksen: Van Espen. Eind stand. 1 A. van Espen, 2P. de Zeeuw, 3. F. van Gorp. Vrijetijdrijders. 500cc. Reek sen: Van de Bos. Eindstand. 1 H. van de Bos, 2 H. Schouteden, 3 S. Willems, 4 E. de Metsenaere, 5R.de Schuyter. 250cc. 1 G. Dhaene, 2 J. Machiels, 3 G. Schur, 4 S. Put, 5 J. Schelleman. 125cc. Reeksen: Reynaert. Eindstand. 1 K. Reynaert, 2 T. Goovaert, 3 J. Nevelsteen, 4 C. Alewijn- se, 5 R. Vrijelinck. 80cc. Reeksen: Otte- vaere. Eindstand. 1 S. Ottevaere, 2 B. De- ketelaere, 3 D. Losfeld, 4 D. Verhulst, 5 D. Depret. Klassement na 3 wedstrijden. Licentie houders. 1 A. van Espen 297, 2 R. Doens 174, 3 A. Verhage 160. Vrijetijdrijders. 500cc. 1 H. van de Bos 294, 2 H. Schoute den 258,3 E. de Metsenaere 237.250cc. 1 J. Machiels294,2 S. Put279,3J.Schelle man 248. 125cc. 1 K. Reynaert 297, 2 T. Goovaert 254, 3 R. Vrijelinck 241. 80cc. 1 B. Deketelaere 286, 2 S. Ottevaere 277, 3 D. Losfeld 272. Trimlopen Sas van Gent, Valckeloop. 16 kilometer. Mannen. 1 I. Mees (Bel), 2 J. Hinneman (Terneuzen), 3 T. Lauret (Zaamslag), 4 F. Sierens (Bel), 5 N. Verbrugge (Bel).. Vrouwen. 1 T. Vermeersch (Sas van Gent), 2 T. Heerenthals (Terneuzen), 3 N. de Pooter (Axel). 8 kilometer. Mannen. 1 R. Bijvank (Westdorpe), 2 R. Bouterse (Bel), 3 J. Boekhout (Terneuzen), 4 H. de Loos (Terneuzen), 5 A. Maes (Terneu zen). Vrouwen. 1 A. Vermeire (Bel), 2 H, Vink (Westdorpe), 3 A. de Sutter (Bel). Jeugd. 1 M. Buysse (Bel). 4 kilometer. Mannen. 1 E. van de Veire (Bel), 2 H. Sar- neel (Sas van Gent), 3 E. Buysse (Bel). Vrouwen. 1 G. de Cap (Bel), 2 C. Bom (Terneuzen), 3 C. Scheepens (Bel). Jon gens. 1 T. Buysse (Bel), 2 J. Ivens (Sluiskil), 3 J. van Laere (Bel). Meisjes. 1 L. Engels (Sas van Gent). 500 meter 1 D. Ivens (Sluiskil), 2 N. Obrie (Sluiskil), 3 I. Bijvank (Westdorpe). Volleybal Recreatief volleybal Sas van Gent. Vrou wen, eerste klasse: Cerestar Benelux- Swagemakers 0-3 (7-15, 8-15, 6-15); Gil- derakkers-Place du Marché 3-0 (15-10, 15-4, 15-8). Stand aan kop: Swagema- kers 18-36; Cerestar Benelux 17-34; Gil- derakkers 18-32; Peters Cleaning 17-27; De Doorzetters 17-27. Tweede klasse: Savok 2-Knape/De Sterre 2-1 (6-15, 16- 14, 8-6); Savok 3-Philippine 2 0-3 (11-15, 7-15, 10-15). Stand aan kop: Savok/De Block 19-48,5; Savok 2 20-45,5; Savok 3 19-30; Philippine 20-21 Gemengd, eer ste klasse: Garage Bode 2-C-Line 2-1 (15- 10, 15-12, 6-15); Savok/Outokumpu-Ca- ravans Knape/De Sterre 1-2 (13-15, 15- 13,6-9). Stand aan kop: C-Line 18-41 Ga rage Bode 2 18-38; Acke 18-34,5; Cl000 Jansen 18-21; Savok/Outokumpu 17-20. Tweede klasse: C1000 Jansen 2-Gil- derakkers 2 3-0 (15-7, 15-8, 15-9); Sa- vok/VSB-Swagemakers 1-2 (15-17, 13- 15,15-9); Gilderakkers-Savok/'tStremijn 3-0 (15-6, 15-4, 15-5); C1000 Jansen-Ga- rage Bode2 1-2 (6-15,9-15,15-11). Stand aan kop: Philippine 21-56; Gilderakkers 20-42; Fabricom 20-39; Savok/VSB 20-33; C1000 Jansen 2 20-30. Mannen: Savok- Savok/L&P 0-3 (2-15, 11-15, 10-15); Ci- troën Wisse-HAS 3-0 (HAS n.o.g.). Stand: Savok/L&P 20-46; Savok 19-31; Citroën Wisse 19-24,5; HAS 20-19; Aster 20-16,5. Bedrijfsvolleybal Hulst. Beker. Finale mannen: Smash 2000-Stuntmarkt 0-2. Fi nale vrouwen: Jong Morres 1-Zaman Sport 1-2. Promotie-/degradatiewed- strijden, mannen: De Sterre-Ambulo'^ Vrouwen: Jong Morres 1-Broomchen Zaalvoetbal Rayon Hulst. A-klasse: ING bank-Necka mann/Stuntmarkt 5-3; De Ruijter-Pn mière/Zaman 2 4-2; ZVH/Morres 4-0 Beule/Cantecleer 3-2; ING bank-DeZa: 4-5; Première/Zaman 2-Neckf mann/Stuntmarkt 5-0; De Driehoek-O Ruijter 1-3; Rabobank-'t Anker/Schelfoi 1-4. Stand aan kop: De Ruijter 23-69;D Zaak 23-48; De Driehoek 23-44;ZVH/Ma res 4 23-44; Rabobank 22-42; 't h ker/Schelfout 22-43; De Beule/Cari cleer 23-42. B-klasse: ZVH/Morres SE Bree/De Kroon 6-2; De Reizende Ma Den Dullaert 3-4; Restaurant La Place-2 2 2-4; De Bree/De Kroon-MeerpaaL'IX 2-9; 't Ros Beijaart-ZVH/Morres 5 7-i Stand aan kop: 't Ros Beijaart/MikroEte tro 23-40; Den Dul laert 23-36; IZV 2 22-2 Meerpaal/DLC 20-21; The Corner 22-11 De Bree/De Kroon 23-16. Oostburg, Orevo-competitie. Poule) La Porte d'Or-Stekelinck 13-4; Grot* man/Pacojeans-Oud Sluis 2-3; Valer- ne-Stekelinck 14-0. Poule B: ABN/Amri Woittiez/Omnisport 2-3; Gemeeni Oostburg-Bon Ami 4-1; Du Commerci De Wielewaal 12-1; De Rode Leeuw Meeusen 1-1't Hart van Sluis-Gemeert Oostburg 8-1. Poule C: Jopie Sluis-Wo 1-3; Riemens-De Grote Kaasboer4-0,0 Zwart-Telepost 2-7; JJ Opties-Van Los 4-4; Chez René-l'Equipe 1-2. Standen. Poule A: Oud Sluis 19-33, L PorDe d'Or 20-30; Valentine 19-29; Te* co/'t Krikje 20-26; Groosman/Pacojear 19-20; Francke Sport 20-18; De Boem rang 19-16; OBS/Erasmus 19-^ RVS/Engelaar 19-13; Stekelinek 19-: Markt 1519-5. Poule B: Du Commerce/i 36; Delta 20-32; 't Hart van Sluis 19-3' Traas 20-19; Woittiez/Omnisport 19-11 De Wielewaal 20-17; Bon Ami 19-15;D Rode Leeuw 19-14; Gemeente Oostbui 20-12; ABN/Amro 19-11; Meeusen 20-i Poule C: Telepost 21-32; Van Looy 21-9 De Grote Kaasboer 21-26; Riemens 2' 26; Golden River 21 -23;DWolf 21-23;Va de Sande/Les Amies 21-21; Chez Reu 21-18; DeZwart21-18; l'Equipe21-15.J Opties 21-14; Jopie Sluis 20-6. Oostburg, Zavio-competitie. Play-oü groep A: Rabo Aardenburg/Eede-DeZ? meeuw 0-3; Groosman/Casuals-De ft' ke van Dale 3-3. Stand groep A: De Ze meeuw 2-6; De Dikke van Dale l- Groosman/Casuals 2-1; Rabo Aard? burg/Eede2-0. Rayon Terneuzen. Vierde klasse Crunchtime-Dow 2 2-9, Dow 3-TES.^ Rooy 1-1, Adhanco-Smit Sportprijzen: 1, ZW De Ridder-Kota Radja 7-4 en Mae Afbouw-Witte Boussen/de Bruin 4-2.9 eindstanden. Vierde klasse: 1De Ridde 18-49 2. Dow 2 18-40 3. Kota Radja 18-2 4. Maas Afbouw 17-25 5. Witte Boussar /de Bruin 17-24 6. Adhanco 18-23 7. Do»; 3 18-20 8. TES/De Rooy 17-19 9. Smi Sportprijzen 17-8 en 10. Crunchtime Is 7. Vijfde klasse: 1. Gemeente 2 20-552 De Leugenboom 21-39 3. Café Bee21-3- 4. Terneuzen 2 19-33 5. Atoom Boys 2] 23 6. Terneuzen Bonded Stores 21-217 Dow 4 20-19 en 8. Melk Bier 21-7. LENDELEDE - Terèse van La* heeft zich andermaal het sterks getoond in een run-bike-rut De veterane uit Sluis won giste ren in het Belgische Lendeleeer wedstrijd over 7 kilometer h pen, 40 kilometer fietsen en 3,; kilometer lopen in 1.56.21- liet op het bochtige parkoers d( Belgische Isabelle Brakeveic anderhalve minuut achter ziet Bij de mannen won de 20-jarig* BennvVansteelantin 1.36.38- 485

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 28