Wèrkf Tènce personeel zoekt: personee CHAUFFEURS ©MANPOWER' scz ADMINISTRATEUR De Schroef 6.v. w directeur (m/v) verschaft ififuimte uitzendbureau Adecca Adecco i MEDEWERK(ST)ER GEVRAAGD: BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. Stc*t4^ uw baan De parttime verkoopster 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 19 APRIL 1< Stichting Protestantse bejaardenzorg op Walcheren Algemene informatie: De Stichting beheert een tweetal zorgcentra te Middelburg en Veere en coördineert op korte ter mijn een tweetal woonzorgcentra. Ook beheert de Stichting een aantal aanleunwoningen, heeft zorg- pakketten, en aansluitingen op het alarmeringnet werk. Wegens centralisatie en uitbreiding van werkzaamheden is een vacature ont staan voor Functie-inhoud: - het uitvoeren van de financiële administraties; - het voorbereiden van de begrotingen en jaarrekeningen. Het verzorgen van financiële overzichten en het verstrekken van informatie aan de controller. Het mede bewaken van de budgettten van de verschillende sectoren binnen alle bedrijfsonderdelen van de stichting; - het uitvoeren van de verschillende salarisadministraties; - het mede verzorgen van de verschillende personeelsadministraties, alsmede de verschillende ziekteverzuimadministraties; - het mede verstrekken van informatie over rechtspositie, wet- en regelgeving, CAO-regelingen en salarisgegevens. Het mede toezien op een juiste uitvoe ring en interpretatie van de rechtspositieregelingen; - het mede beheren van de hard- en software. Het mede bewaken van geau tomatiseerde administratieve procedures. Het zorgdragen voor bestandsbe heer; - het organiseren van de werkafstemming binnen de dienst voor de dagelijkse werkzaamheden. Functie-eisen: - opleiding minimaal op het niveau van MEAO-adm. of MBA; - bekendheid met automatisering, salarisadministraties; - ervaring in het uitvoeren van financiële en salarisadministraties; - bereidheid tot het volgen van cursussen, seminars e.d.; - kennis van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten en/of de Wet op de Bejaardenoorden strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-bejaardentehui- zen. - PGGM-pensioenregeling; - aanstelling overeenkomstig opleiding en ervaring. Informatie: - Controller, dhr. A. van der Bliek (werkdagen 09.00-16.00 uur) tel.: 0118-613441. Sollicitatie: Belangstellenden worden uitgenodigd om te reflecteren binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Brieven te richten aan de algemeen directeur dhr. M.J. den Haan, L. Stommesweg 1, 4535 AX Middelburg. HET KLAVERBLAD -Federatie van Oudavera^gngen WestwaI37 - PrcwnaaaJ CXerieg- en Samenwerkings- Postbus 2054 verband Ouderenogamsabes r Zeetand 4460 MB Goes - Landelijke Organisatie Bewonerscommissies (tetet)tet. 011S-249325 Bejaardenhuizen fax 0113-233595 -Patiënten/Consumenten Platform Zeeland Baric Rato Goes 32. - WAOplatform Zeeland - Zeeuwse Stichting voor Geharxfcaptenbeietd Het Klaverblad Zeeland is een samenwerkingsverband van gebruikersorgani saties van zorg- en dienstverlening. De sectie GGZ en het regioteam schizofrenie zijn samenwerkingsverbanden van verschillende cliënten- en familieorganisaties op het gebied van de geestelijke ge zondheidszorg en maken deel uit van het Patiënten/Consumenten Platform. Beide hebben tot doel de versterking van de positie van (ex)psychiatrische patiënten en hun familie. Het Klaverblad zoekt een: ONDERSTEUNINGSFUNCTIONARIS SECTIE GGZ EN REGIOTEAM SCHIZOFRENIE voor 12 uur per week, waarvan 8 uur t.b.v. de sectie GGZ en 4 uur t.b.v. het regio team schizofrenie. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Aanstelling vindt plaats tot einde 1997, met uitzicht op verlenging in 1998. Algemene taakomschrijving, van toepassing op de beide functies: U steunt en adviseert de sectie GGZ en het regioteam schizofrenie in algemene zin. Dit betekent ondermeer dat u een bijdrage levert aan de praktische en organi satorische werkzaamheden die de verdere opbouw en continuïteit waarborgen. Ook vervult u een activerende en stimulerende rol, gericht op de doelstellingen van de beide samenwerkingsverbanden. Profiel: - HBO werk- en denkniveau. - Ervaring met ondersteuning en belangenbehartiging. - Affiniteit met de doelgroep van de sectie GGZ en het regioteam schizofrenie. - Eigen GGZ-ervaring strekt tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: Deze zijn overeenkomstig de CAO-Welzijn. Honorering vindt plaats in functiegroep 26-36. Informatie en sollicitatie: Voor informatie kunt u terecht bij mevrouw Y. van Nieuwburg, beleidsmedewerkster van het Patiënten/Consumenten Platform Zeeland, telefoon 0113-249325. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 2 mei a.s. richten aan het bestuur van het Klaverblad Zeeland, t.a.v. mw. A. Kooiman, adjunct-directeur, Postbus 2054, 4460 MB Goes, o.v.v. 'sollicitatie GGZ' op de enveloppe. SCHEEPSWERF Sluiskil - Terneuzen Wij houden ons onder meer bezig met: a) scheepsreparatie, revisie van dieselmotoren, inbouw van machinekamerinstallaties, droogdokkingen t.b.v. binnenvaart en kustvaart, b) scheepsnieuwbouw in het buitenland. Wij zoeken voor directe indiensttreding een UITVOERDER welke belast zal zijn met de begeleiding van de uit te voeren werkzaamheden op onze werf Functie-eisen: bij voorkeur ervaring in de scheepsreparatie, opleiding constructie/leidingwerk (scheeps bouw,) leidinggevende ervaring. PROJECTLEIDER/WERKVOORBEREIDER welke na een inwerkperiod'e zelfstandig een deel van de werkzaamheden voorbereid/begeleid. Functie-eisen: HTS-scheepsbouw of ervaring in de scheepsreparatiesector kennis van automatisering (calculeren/tekenen) leidinggevende capaciteiten goede communicatieve vaardigheden kennis van Engelse en Duitse taal Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zullen in overleg worden vastgesteld, in overeen stemming met leeftijd, opleiding en ervaring. Van kandidaten die buiten Zeeuws-Vlaanderen wonen wordt verlangd dat zij bereid zijn in de omgeving van Terneuzen te komen wonen. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan: De directie van Scheepswerf De Schroef B.V. Postbus 80 4540 AB Sluiskil. gemeente OOSTBURG De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners) is gelegen in West-Zeeuws-Vlaanderen. Er zijn vele recreatieve mogelijkheden, een gezond leefklimaat en een aantrekkelijk achter land (Belgiè en op circa 90 km. Frankrijk). Het openbaar basisonderwijs in de gemeente wordt gegeven op 8 basisscholen, ver spreid over de diverse woonkernen. Het gemeentebestuur van Oostburg zoekt een voor de openbare basisschool te Oostburg. De huidige directeur zal met ingang van 1 januari 1998 uittreden op basis van de FPU. Functie-informatie: De basisschool te Oostburg heeft ongeveer 250 leerlingen. Dit aantal is vrij stabiel en zal volgens de prognose de komende jaren ongeveer gelijk blijven. Op basis daarvan heeft de school een basisformatie van 9,5 fte. De openbare basisscholen worden bestuurd op basis van de integrale bestuursvorm. De directeuren van de verschillende openbare basisscholen vormen tezamen een directie- beraad. waarin schooloverstijgende zaken worden behandeld. Profiel De directeur is in staat de individuele leerkrachten zodanig te stimuleren dat zij een goed samenwerkend team vormen. Het schoolteam vergadert op basis van gelijkwaardigheid. De directeur moet daarbij wel in staat zijn om tijdig zorg te dragen voor de totstandkoming en voor de uitvoering van te nemen besluiten. De directeur is een energiek en dynamisch persoon in de leeftijd tot ongeveer 45 jaar. Bij gelijke geschiktheid zal de voorkeur worden gegeven aan aanstelling van een vrouwelijke directeur. Functie-eisen: Van de aan te stellen directeur wordt verwacht dat deze: in het bezit is van de volledige bevoegdheid voor het basisonderwijs. de doelstellingen en uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft, beschikt over ruime praktijkervaring in het basisonderwijs. beschikt over kennis en moderne managementtechnieken (daarbij wordt gedacht aan ervaring met betrekking tot financieelmaterieel en personeelsbeleid), beschikt over leidinggevende, contactuele en organisatorische vaardigheden. Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de huidige directeur van de school, de heer D. Malipaard 0117-453148 (school) of 0117-452933 (privé) of bij de onderwijs-ambtenaar van de gemeente Oostburg, de heer H. Verhage 0117-457214. Sollicitaties kunnen uiterlijk 3 mei 1997 worden gezonden aan: Burgemeester en Wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA OOSTBURG. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Verhuur bedrijf Sjaak Moens B.V. Met vestigingen te Sas van Gent, Stekene (B) en Leipzig (D). Al 22 jaar toonaangevend in hei verhuren van verplaatsbare tijdelijke accommodaties, transport en opslag, zoekt op korte termijn voor de vestiging te Sas van Gent kandida ten voor de navolgende functie: Renovatietimmerman/Productiemedewerker Als medewerker van de afdeling uitvoering voert u alle voorkomende timmerwerkzaamhe- den uit welke verband houden met de renovatie of plaatsing van units. U werkt onder de directe leiding van de chef werkplaats of de terrein uitvoerder. Naast het uitvoeren van timmerwerk bent u ook bereid om werkzaamheden van meer algemene aard uit te voeren. Deze functie brengt met zich mede dal u regelmatig werkzaamheden uit zal moeten voeren op bedrijfsterreinen van onze opdrachtgevers. Functie-eisen: - Opleidingsniveau: L.B.O.- houtbewerking plus eventuele aanvullende cursussen - Minimaal 2 jaar ervaring in renovatie timmerwerk - VVA-1 diploma - Certificaat heftruckchauffeur is een pre Voor verdere informatie omtrent bovenstaande functie kunt u contact opnemen met dhr. R.P. Versteeg, bereikbaar onder nummer 0115-472431 Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties voor 25 april 1997 onder vermelding van de functie richten aan: Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V. Wervenweg 11 4551 MC Sas van Gent T.a.v. de heer H.C.A. van der Meer Milieu-Technisch medewerker Vanaf hall' mei zoeken wij iemand met een mi lieutechnische opleiding, eigen vervoer en zo mogelijk ervaring in inspectie- en rapporteringswerkzaamheden. Werkplek Zeeland. U beschikt tevens over een behoorlijke technische ken nis en uitstekende contactuele eigenschappen. Verdere info bij Rob Borsje. 0118-629658. Havenwerkers Regelmatig kunnen wij gemotiveerde haven werkers plaatsen in de haven van Vlissingen-Oost. Ben je 18 jaar of ouder en is het geen probleem om vroeg uit je bed te komen, bel dan naar Solange Vol werk. 0118- 415059. Schoonmaakpersoneel m/v Met spoed zijn wij op zoek naar enthousiast schoonmaakpersoneel voor het schoonmaken van va kantiehuisjes en andere objecten. De werkzaamheden worden zowel overdag als in de avonduren uitgevoerd. Vervoer is geregeld. Voor meer informatie kunt u bellen naar Christel Dobbelaar. 0118-629658. Productiepersoneel/ loodsmedewerkers wwibw Wij zijn op zoek naar productiepersoneel en loodsmedewerkers. Hou je van aanpakken en ben je 18 jaar of ouder, neem dan contact op met Anja Eisma of Solange Volwerk. 0118-415059. «UB St. Jacobsstmat 16a, 43SI EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 Lange Gee re 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629638 JANSE COEDENDOPP SCHILDERSBEDRIJF Met een groep enthousiaste medewerkers zetten wij ons in voor de verdere uitbouw van de onder neming. Daartoe zijn wij zeer klantgericht bezig en streven dan ook de beste kwaliteit na. Voor onze afdeling schilderwerken zoeken wij: ERVAREN SCHILDERS die met name ingezet zullen worden voor onderhouds werk en nieuwbouwwerk in de particuliere en utiliteits sector. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitatie te rich ten aan: JANSE GOEDENDORP SCHILDERSBEDRIJF B.V. Verrijn Stuartweg 29 4462 GE Goes. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. de Pan, telefoon: 01 13-270624. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: VERTEGENWOORDIGERS Voor de regio Zeeuws-Vlaanderen Wij bieden: - vast loon hoge commissie - interne opleiding - firmawagen na gebleken geschiktheid/autovergoeding Wij vragen: - dynamische mensen - leeftijd 21-45 jaar - in bezit eigen auto - onmiddellijk beschikbaar Telefonische reacties a.s. maandag en dinsdag tussen 09.00-16.00 uur: 076-5873066 Of schriftelijke reacties met c.v. en pasfoto sturen naar brief onder nummer: L5 Bureau PZC Vlissingen. Goes Waterstraat 1 (Hoek Beestenmarkt) Telefoon (0113)251191 Middelburg Personeelsdiensten G"'f22 Telefoon (0118) 63 90 52 W-monteur/werkvoorbereider m/v Voor één van onze relaties in de gemeente Borsele. Je kunt een opdracht aannemen, uitwerken, de bijbehorende calculaties maken en het daarna zelfstandig in de praktijk uitvoeren. Ben je in het bezit van de vereiste vakdiploma's op het gebied van installatietechniek en ben je niet ouder dan 30 jaar? Dan is deze allround baan iets voor jou! Kom snel langs voor meer informatie, Info: Adecco Goes, Sandra Schout, Waterstraat 1 Parkeerwacht m/v Voor een relatie in Middelburg. Je bent een hbo- student die een aardig woordje Duits, Engels en Frans spreekt. Je bent het hele seizoen beschikbaar en je beschikt over eigen vervoer. Je hebt een onbesproken gedrag en je staat zowel letterlijk als figuurlijk sterk in je schoenen. Herken jij jezelf? Dan is dit jouw uit daging! Bel ons of kom langs en informeer naar je mogelijkheden. Info: Adecco Middelburg, Henk Mual, Lange Geerre 22. Taxichauffeurs m/v Je bent in het bezit van je rijbewijs b en je hebt mini maal twee jaar rijervaring!Tevens beschik je over een onbesproken gedrag en goede stratenkennis van deze regio. Spreken de woorden kwaliteit en dienst- verlening jou aan? Neem dan snel contact met ons op. Info: Adecco Middelburg, Henk Mual, Lange Geerre 22. Voor jOU doen Wij m66r dan jé verwacht! Adverteren doet verkopen Bij de Stichting Halt, bureau Oosterschelderegio is plaats voor een voor 20 uur per week. Uitbreiding van dit aantal uren is niet uitgesloten. Algemene informatie: De Stichting Halt, bureau Oosterschelderegio heeft tot doel het terugdringen van veel voor komende kleine criminaliteit onder jongeren in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Dit gebeurt door een Halt-afdoening. De richtlijnen hiervoor worden gegeven door het Openbaar Ministerie. Het werkgebied van het bureau omvat De Bevelanden, Schouwen-Duiveland en Tholen. Functie-informatie: - het organiseren en begeleiden van de Halt-afdoening voor de jongere, wat inhoudt het voe ren van gesprekken met alle betrokkenen, het bemiddelen in de schade en het regelen van werkzaamheden voor de jongere; - het geven van voorlichting op scholen en aan verenigingen; - het adviseren over preventiemogelijkheden en het deelnemen aan activiteiten ter voorko ming van criminaliteit; - het maken van rapportages ten behoeve van de Halt-werkzaamheden; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een op de functie gerichte opleiding op MBO-niveau; - ervaring in het omgaan met de doelgroep; - inlevingsvermogen in de belevingswereld van jongeren; - bekendheid met de werkwijze van politie en justitie; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bezit van rijbewijs en auto Salaris (bij een 36-urige werkweek) afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: - gemeente-ambtenaar 6 2.640,- - 4.003,- bruto per maand (aanloopschaal). - gemeente-ambtenaar 7 2.972,- - 4.387,- bruto per maand. Rechtspositie: De rechtspositieregeling van de gemeente Goes is van toepassing. Een psychlogisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie: Nadere informatie kan worden verkregen bij mevrouw Sj. de Koeijer, Halt-coördinator, tele foon 0113-249753. Sollicitatie: Uw brief kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het bestuur van de Stichting, Albert Joachimikade 3f, 4461 BG Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. voor distributiewerk. Groot rijbewijs vereist. Schriftelijke sollicitaties naar: Fa. Snoep Transport Westelijke Kanaalweg 4 4417 BX Hans weert VAKANTIEKRACHTEN M/V Vakantiebanen voor diverse horecagelegenhe den en campings aan de kust. Leeftijd vanaf 17 jaar. Zoek jij het liever dicht bij huis? Dan hebben wij ook nog magazijnwerk voor je. Leeftijd vanaf 17 jaar. Ben jij in juli én/of augustus beschikbaar? Kom da snel langs om je in te schrijven! U VINDT ONS IN HET POSTKANTOOR UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. MANPOWER Uitzendorganisatie Alvarezlaan 1b, 4536 BA Terneuzen (0115) 61 62 64 Iedere woensdagmiddag gelegenheid tot inschrijving in Postkantoor Hulst (0114) 31 21 00 Stevedoring Company Zealand B,I zoekt: Gemotiveerde medewerkers met de juiste instelling voor werkzaamheden in de haven. Ook heftruckchauffeurs met ruime ervaring, nodigen wij uit te reageren. De selectieprocedure en administratieve afhandeling wordt verzorgd door: Tènce Uitzendbureau, St. Jacobspassage2 4381 EL Vlissingen 0118-415059 Miss Eta?n biedt elk seizoen een actueel beeld van de mode. Modem, draagbaar en met een passend advies. Voor vrouwen die weten wat mode is en wat service betekent is Miss Etam bovendien een aantrekkelijke werkkring. Op dit moment is er een vacature in ons filiaal te Goes. (20 uur) is een jonge, modegevoelige vrouw tussen de 18 en 25 jaar, die tijdens de drukke verkoopuren baar collega's assisteert door onze klanten prettig en persoonlijk te helperi. InteresseStuur uw schriftelijke sollicitatie aan: Miss Etam, t.a.v'. mevrouw S. Guilliet, Lange Kerkstraat 36, 4461JJ Goes. de vrouw haar mode

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 6