personeel (2 Ma°) metaalspuiter m/v Controller Adeccci Schoonmakers industrie m/v Vakantiekracht m/v Vakantiekrachten inschrijf dag zaterdag 3 mei zuid-chemie gitPl I Ervaren HBO'er v/m die het gevoel voor de Westerschelde omzet in concrete daden Bórsele teamleider administratie m/v III' Ziekenhuis Walcheren Schults Schilders ir randstad uitzendbureau PRODUCTIECHEF (M/V) Zeelandia 42 PROVINCIALE ZEE UWSE COURANT ZATERDAG 19 APRIL 19g gemeente Borsele is: 21.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen maar ook zeehaven-, industrie- en energiegemeente Borsele vraagt: Een medewerk(st)er Functie-informatie: Functie-eisen: Functie-informatie: Functie-eisen: Borsele biedt: Borsele wil: Uw reacties: groenvoorziening tevens waarnemend voorman voor de groenploeg in 's-Gravenpolder o Het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van aan leg en onderhoud van openbare groenvoorzieningen; Het delven van graven en het begeleiden van begrafenissen; Invallen voor diverse chauffeurs binnen de eigen organisatie; Bij afwezigheid van de meewerkend voorman, het geven van vakinhoudelijke leiding aan de groenploeg. Het diploma Groenvoorziener en de bereidheid tot het volgen van verdere cursussen; Ervaring op het gebied van groenonderhoud; Het rijbewijs BE en C; Een teamgerichte instelling en een stimulerende stijl van leidinggeven. Tuinmannen voor de groenploegen Heinkenszand en 's-Heerenhoek Uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van aanleg gen onderhoud van openbare groenvoorzieningen; Het delven van graven en het begeleiden van begrafenissen; Invallen voor diverse chauffeurs binnen de eigen organisatie. Het diploma Groenverzorger B en de bereidheid de cur sus Groenvoorziener te volgen; Ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbe veling; e Het rijbewijs BE en C; Een positieve en collegiale werkhouding. Een salaris tot maximaal 3.615,- bruto per maand. in deze functies graag een vrouw benoemen. Daarom worden vróuwen met nadruk gevraagd te solliciteren. De selectieprocedu re zal eerst doorlopen worden met vrouwelijke kandidaten die aan de functie-eisen voldoen. De gemeente heeft kinderopvang en ouderschapsverlof. Heer informatie over deze functies wordt u graag verstrekt door de chef van het bureau Buitendienst, de heer A. M. van Overbeeke, tel. 0113 - 561730 tst. 424. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad - te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand, onder ver- melding van 'P&O' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Acquisitie voor deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Personeelsdiensten Goes Waterstraat 1 (Hoek Beestenmarkt) Telefoon (0113)251191 Middelburg Lange Geere 22 Telefoon (0118) 63 90 52 De divisie Horeca is een specialisme van Adecco. Wij voorzien in vacatures op alle niveaus. In de hotel-, catering- en recreatie branche. Kwaliteit in dienstverlening is ons uitgangspunt. Wij zoeken op dit moment: J -zg. Kelners/serveersters m/v J|r Vooreen relatie op Walcheren zijn wij op zoek naar goed <ÉÉy§r gemotiveerde mensen die de branche HORECA goed verstaan. Uiteraard ben je ervaren in de bediening en representatief in uiterlijk fthi en presentatie. Bovendien beschik je over eigen vervoer. Een lichte ervaring in de horeca is afdoende om te reageren. Spreekt een horeca-carrière jouw aan? Kom dan snel langs en informeer naar je mogelijkheden. Info: Adecco Middelburg, Henk Mual. Voor JOU doenWijlTlBGr i dan jé verwacht! (óók in de horeca Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een geheel ver nieuwd algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een modern geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen ver tegenwoordigd. In de zorgver lening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering cen traal De organisatie biedt ruim 1000 medewerkers een plezie rige werksfeer en goede ontwik kelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatieve mogelijkheden. De afdeling Beeldvormende Technieken (BVT) van Ziekenhuis Walcheren bestaat uit de (sub)afdelingen Radiodiagnostiek en Nucleaire Geneeskunde. Naast 4 radiologen en een nucleair-geneeskundige werken er 29 laboranten, 7 medisch nucleair werkers en 12 admi nistratief medewerkers. De administratieve werkzaamheden worden verricht op de afde ling Radiodiagnostiek in Vlissingen, in het Medisch Centrum Middelburg en op de afdeling Nucleaire Geneeskunde De komende jaren zal er gewerkt worden aan verdergaande automatisering van de gege vensverwerking. Op korte termijn ontstaat, in verband met vertrek van de huidige teamleider, op de afdeling Beeldvormende Technieken een vacature voor de functie van (100%) Plaats in de organisatie: - geeft leiding aan de medewerkers administratie en is daarbij rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de hoofdlaborant BVT. Functie-inhoud: - het organiseren van de werkzaamheden op de administratie van de afdeling BVT. - het maken van afspraken en het plan nen van onderzoeken (i.s.m. teamleiders laboranten) waarbij gebruik gemaakt wordt van een computersysteem; - het verstrekken van informatie aan patiënten en aanvragers; - het verzorgen van typewerk van versla gen van onderzoeken, - het archiveren van patiëntendossiers; - het zelfstandig uitvoeren van deze werkzaamheden; - deelnemen aan voor de functie relevante overlegsituaties en daarmee mede vorm geven aan het afdelingsbeleid; - het bewaken van de voortgang, kwaliteit en efficiency van het werk. Functie-eisen: - administratieve opleiding op tenminste mbo-niveau; - leidinggevende capaciteiten en goede sociale vaardigheden; - kennis van Medische Terminologie; - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - kennis van geautomatiseerde gegevens verwerking; - managementopleiding strekt tot aanbe veling. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118) 425000 Overige informatie: Informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door de heer P. van den Doel, hoofdla borant BVT, toestel 580 Bij gelijke gebleken geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan vrouwelijke kandidaten. Vrouwen worden daarom nadrukkelijk verzocht te reflecteren. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, met daarin vermeld uw opleiding en ervaring, kunt u vóór 3 mei a.s. richten aan de Sector Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw M.F.A. Verkooyen, personeelsadviseur, onder vermelding van nr. B0497.3. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Schults Schilders: meesterschilders Schults Schilders is een modern en compleet atwerkingsbedrijf, werkzaam in de regio Zuidwest Nederland Onze werkzaam heden bestaan uit het uitvoeren van onderhouds- schildenverk e.d, glaswerken, wand- en beionafwerking, behandeling kleinmetaal en betonsanering volgens "Het Kerssen Betonplan". Schults Schilders heeft een veelbelovende order portefeuille en werkt met vele vaste relaties van Vlissingen tot aan Gonnchem. Zo'n 50 jaar ervaring, gedegen vakkennis en een flexibele instelling zorgen voor veel tevreden klanten. Want alleen meesterwerk is goed genoeg! Voor onze gespecialiseerde afdeling Behandelen Kleinmetaal zoeken we wegens uitbreiding van onze activiteiten op korte termijn een Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het voorbehandelen van klein-metalen onderdelen en het hierop aanbrengen van verschillende laksoorten zoals )- en 2-componentenlakken. Hiervoor vragen wij; - ervaring in een soortgelijke functie - zelfstandig en accuraat kunnen werken - goed inzicht om werk in te plannen - administratieve vaardigheden m.b.t. de werkzaamheden - goed in teamverband kunnen werken. Wij bieden u de mogelijkheid tot een vast contract na een jaarcontract, een prettige werksfeer en salariëring volgens de solide CAO van het Schildersbedrijf. Graag zien we uw schriftelijke reaktie spoedig tegemoet, ter attentie van de afdeling personeelszaken. POSTBUS 23 - 4300 AA ZIERIKZEE TEL.: 0111-414065 - FAX: 0111-417295 Voor een productiebedrijf in Kapelle zijn wij vanaf 1 mei op zoek naar twee industriële schoonmakers. De werktijden zijn van 19.00-22.00 uur en van maandag tot en met vrijdag. Heb je ervaring met schoonmaak in de industrie en wil je voor langere tijd aan de slag? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Bas Niese, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Komt het einde van het schooljaar weer in zicht en zoek je nog een leuke besteding van je vakantie? Dan zijn wij op zoek naar jou! Ben jij een aanpakker tussen de 18 en 23 jaar, dan kun je voor ons aan de slag bij een levensmiddelengroothandel in Krabbendijke. Heb je belangstelling voor deze leuke vakantiebaan, bel dan snel of kom langs op onze vestiging. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Zaterdag 3 mei kunnen alle mensen die deze zomer vakantiewerk zoeken zich inschrijven op onze vestiging in Goes. Ben je 16 jaar of ouder kom dan op deze zaterdag tussen 10.00 en 15.00 uur langs. Vergeet nietje sofi-nummer, bank-/gironum- meren en identiteitsbewijs mee te nemen, en vermeld de periode wanneer je aan de slag wilt. Kun je 3 mei niet? Kom dan op zaterdag 17 mei naar onze vestiging want ook dan kunnen wij je inschrijven. Informatie bij Bas Niese, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. ■- -TT;:-:-/.'; internationale werkomgeving voor ervaren HBO'er/academicus Zuid-Chemie in Sas van Gent maakt deel uit van de kunstmestdivisie La Grande Paroisse, een onderdeel van het wereldwijd opererende Elf Atochem. Zuid- Chemie telt 140 medewerkers en is gespecialiseerd in de productie van kunstmeststoffen. De producten worden via landbouwcoöperaties en de kunstmest handel wereldwijd verkocht. Het bedrijf heeft een stevige positie in een groeiende markt, kent een platte organisatie en een resultaatgerichte, collegiale sfeer. Voor Zuid-Chemie zoeken wij een controller. U geeft leiding aan circa 10 medewerkers van de afdelingen Boekhouding en Administratieve Automatisering en bent verantwoordelijk voor een optimale financiële administratie. Belangrijke taken liggen op het gebied van treasury, cash management, budgettering, financiële analyses en de periodieke rapportages. In dat kader overlegt u regelmatig op het hoofdkantoor in Parijs. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de administratieve automatisering en het systeembeheer. Op dit moment wordt een omvangrijk geïntegreerd logistiek en administratiesysteem geïmplementeerd, waarbij u als projectmanager fungeert. U onderhoudt contacten met accountants, banken, de fiscus e.d. en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Wij zoeken een bedrijfseconoom of SPD-er met ruime ervaring als (assistent) controller, bij voorkeur op gedaan in een productie-omgeving. Gezien uw centrale rol op automatiseringsgebied is ervaring op dat vlak onmisbaar. U bent pragmatisch, bezit een goed analytisch vermogen en uitstekende contactuele vaardigheden. U beheerst minimaal de Engelse taal en bij voorkeur ook het Frans. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de heer drs. N. van Wayenburg van GITP, Sophiastraat 22,481 I EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-5225333). Een individueel assessment programma maakt deel uit van de selectieprocedure. De eerste gespreksronde is gepland op 20 mei a.s. Specialisten in Human Resource Management Er gaat geen dag voorbij zon der brood. Bakkers ge bruiken onze grond- .-iTj'j /Vv stoffen bij de produc- fie van hun brood en banket. Het assorti ment breidt zich voort durend uit. Via gedegen re search en marktonderzoek ontwikkelt Zeelandia steeds nieuwe produc- SifeA ten en brood- soorten. Voor bakkers in Nederland, maar ook in 55 an dere landen. Dat gebeurt voornamelijk in de hoofdves tiging van Zeelandia in Zierik- zee, Onze productievestiging in Zierikzee bestaat uit een grondstoffenmagazijn en 4 pro ductie-units waar, door circa 125 medewerkers, vele miljoenen kilo's bakkerij grondstoffen worden geproduceerd. Wij zoeken voor de grootste productie unit een productiechef DE FUNCTIE Als productiechef bent u primair verantwoordelijk voor de dagelijkse output van de grootste van de 4 productie-units, waar broodverbeteraars/mixen worden geproduceerd. U geeft leiding aan deze productieafdeling, die in een tweeploegensysfeem de productie realiseert (totaal ca. 45 medewerkers). U werkt nauw samen met o.a. de productievoorbereiding en de afdelingen technische dienst en kwaliteitsdienst. U rapporteert rechtstreeks aan de manager productie. De cultuur ii bedrijf kenmerkt zich door resultaatgerichtheid waarbij korte communicatielijnen zorgdragen slagvaardigheid, zowel naar de markt als naar de interne organisatie. FUNCTIE EISEN Voor deze functie is het belangrijk dat u ruime ervaring heeft op het gebied van leidinggeven in een moderne productie-omgeving, bij voorkeur in de foodsector. Door uw opleiding en ervaring opereert u op HBO-niveau. U bent actief, flexibel, besluitvaardig en opera tioneel ingesteld. Door uw gevoel voor en inzicht in techniek bent u in staat op creatieve wijze een bijdrage te leveren aan het optimaliseren van het productieproces. Daarnaast bent u resultaatgericht en u kunt op alle niveaus in de organisatie gemakkelijk communiceren. Tevens is voor u de druk van voortdurende innovatie een welkome uitdaging. U woont in de omgeving van Zierikzee of u bent bereid te verhuizen. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. r sollicitatiebrief met C.V. binnen O dagen te richten aan Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman B.V. t.a.v. de heer H.P. Koning, personeelsfunc tionaris, Postbus 9, 4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u con tact opnemen met de heer G.M. Janse, manager productie, toestel 228. VOED N G VOOR VAKMAN Koninklijke Zeelondia HJ. Doeleman B.V., Poslslrant 11, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Telefoon: (0111) 41 90 00. SCHAP Rijkswaterstaateen onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisatie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die tech nisch en wetenschappelijk worden onder steund door 6 specialistische diensten. Het Rijksinstituut voor Kust en Zee (RIKZ) levert als onderdeel van Rijkswaterstaat gegevens en adviezen die zijn gericht op het duurzaam gebruik van estuaria, kusten en zeeën en op de bescherming tegen over stromingen door de zee. Het RIKZ ontwik kelt en onderhoudt daartoe de kennis- en gegevensinfrastructuur. Als kenniscentrum staat het RIKZ ook ten dienste van de gehele rijksoverheid en neemt het deel aan internationale samenwerkingverbanden. Uw standplaats is Middelburg. U gaat werken bij de afdeling Schelde Informatie centrum (SIC) van de hoofdafdeling Advies en Beleidsanalyse (AB). Dit centrum verzorgt de informatievoorziening voor de deelnemers in het Bestuurlijk Overleg Westerschelde (BOWS): het Rijk (RWS, LNV, VROM, EZ), de provincie Zeeland en de aan de Westerschelde grenzende gemeenten en waterschappen. Zij onder tekenden in 1992 het Beleidsplan Wester schelde. Uitgangspunt is het duurzaam functioneren van het Westerschelde- gebied, inclusief de oevers en waterbodem. Van de overlegstructuur rond dit beleids plan maken ook het Dagelijks Bestuur Westerschelde en de ambtelijke Werk groep Westerschelde deel uit. Het SIC fungeert als centraal punt waar informatie over alle beleidssectoren van het Beleids plan Westerschelde bijeen wordt gebracht en verspreid. Taken Ondersteunen van de secretariaten van de Werkgroep Westerschelde, het Dagelijks Bestuur Westerschelde en het BOWS onderhouden van contacten met de deelnemers van de overlegstructuur, met name de ambtenaren vanuit het SIC verbeteren van het functioneren van het BOWS communiceren via Internet/HTML. HBO Bestuurskunde, Communicatie of juridische richting minimaal driejaar relevante werkervaring affiniteit met de Westerschelde kennis van ruimtelijke ordening bekend met het werkterrein van de lagere overheden ervaring met tekst verwerkingsprogramma's en Windows creatief en communicatief goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden. Salaris Het betreft een functie voor 24 uur per week en tot 1 januari 2001Uw salaris bedraagt maximaal f 5.536,- bruto per maand (schaal 9 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L. Withagen, hoofd SIC, telefoon (0118) 67 22 38. Uw-schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en voorzien van een curriculum vitae, richten aan Rijkswaterstaat, Rijks instituut voor Kust en Zee, ter attentie van de stafafdeling Personeel Organisatie, postbus 20907, 2500 EX Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 471/PZC op brief en envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische mindetheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 42