OPERATORS M/V WERK Kansen in tijdelijk werk tr randstad uitzendbureau IQAyjoxg co-packers JOB SUPPORT Commercieel medewerker m/v Administratief medewerker m/v APPLICATIEBEHEERDER GROENBEHEERSSYSTEEM fff WANDEL NIEUWERKERK ALLROUND MONTEUR LEERLING-MONTEUR ACTIVITEITENBEGELEIDER uw baan De parttime verkoopster Vedior VACATURES 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 19 APRIL 193 Inpakker m/v Medewerker Communicatie m/v Voor een periode van een halfjaar zijn wij op zoek naar een ervaren medewerker communicatie. U gaat werken op de afdeling In- en Externe Betrekkingen van een van onze relaties. De taak omvat het planmatig opzetten van diverse communi catie-acties in samenwerking met de overige medewerkers van de afdeling. Een opleiding HEAO-communicatie of communica tiewetenschappen is gewenst. Bovendien heeft u 2 3 jaar 'praktijkervaring in het bedrijfsleven en/of bij een communicatie bureau. Bent u praktisch, planmatig ingesteld, een doorbijter èn een stugge werker laat deze kans dan niet aan u voorbijgaan! Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Commerciële HBO'ers/ academici m/v Voor een landelijk opererende bank zijn wij met spoed op zoek naar commerciële buitendienstmedewerkers, Het betreft een fulltime functie voor lange tijd met de mogelijkheid om door te groeien. De juiste kandidaat beschikt over uitstekende commu nicatieve vaardigheden, heeft een representatief voorkomen en vindt het een uitdaging om van een klantencontact een commercieel succes te maken. Daarnaast bent u niet ouder dan 30 jaar, bereid om in de avonduren te werken en in bezit van rijbewijs. Deze functie biedt pas afgestudeerden de mogelijkheid om commerciële ervaring op te doen, maar biedt tevens een uitdaging aan mensen met enige werkervaring. Informatie bij Hanky Mannak, tel. (050) 314 51 11, Groningen, Stationsweg 4. Zon, zee en zeilen Heb je dit jaar vakantieplannen maar nog geen werk om je plannen te realiseren, kom dan bij ons langs. Wij schrijven vakan tiekrachten iedere woensdagmiddag in tussen 14.00 en 17.30 uur. Vergeet niet je paspoort, bank- en sofinummer mee te nemen. Tot binnenkort! Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Mosselsorteerders m/v Voor het mosselseizoen zijn wij vanaf begin juli op zoek naar enthousiaste, hardwerkende mensen Je functie zal voornamelijk bestaan uit het verwijderen van vreemd materiaal, beschadigd product en het aanleveren van mosselen aan de inpakafdeling. Ben je niet bang om je handen uit de mouwen te steken en wil je ook in de nachtdienst werken? Dan hebben wij een leuke baan voor jou. Dus voor alle harde werkers, bel snel of kom langs op onze vestiging. Informatie bij Caren van der Pols, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Ben je nauwkeurig, heb je enig technisch inzicht en een LBO- opleiding of vergelijkbaar? Dan hebben wij een leuke baan voor jou als inpakker in een mosselverwerkend bedrijf. Je zal eveneens zorgdragen voor het onderhoud van de inpakma- chines en voor de orde en netheid op de afdeling. Ben je in ieder geval vanaf begin juli beschikbaar en vind je het geen bezwaar om in ploegen te werken, reageer dan snel. Dus bel of kom langs. Informatie bij Caren van der Pols, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Zakkennaaiers m/v Vanaf wanneer? Natuurlijk voor het mosselseizoen, en wel vanaf begin juli. Als jij ervaring hebt als zakkennaaier of je weet zeker datje het razendsnel kan leren doordatje de handelingen eerder gezien hebt, dan hebben wij een baan voor jou bij een mosselverwerkend bedrijf in Yerseke. Neem voor een leuke baan even contact op met de Randstad vestiging. Informatie bij Caren van der Pols, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Chef-de-partie m/v Voor een restaurant in Schuddebeurs zijn we met spoed op zoek naar een chef-de-partie die in ieder geval het hele seizoen beschikbaar is. Heb je ervaring en kun je zelfstandig werken, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Anita Duinhouwer, tel. (0111) 41 70 00, Zierikzee, Lange Nöbelstraat 5. Wij zijn nog op zoek naar Voor de regio Oostburg en omgeving zijn wij nog op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste medewerkers voor de funkties van: medewerkers bediening, zelfstandig kok en Co 2-lassers. Informatie bij Renée van Beek, tel. (0117) 45 37 77, Oostburg, Burg. Erasmusstraat 4. Schoonmakers m/v Ben je gemotiveerd en hou je van aanpakken, dan zijn wij op zoek naar jou. Voor diverse projecten hebben wij regelmatig schoonmakers nodig. Kom je inschrijven bij dichtsbijzijnde vestiging, ook mensen die niet fulltime beschikbaar zijn zien wij graag. Informatie bij Petra Dijke, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Ter versterking van het productieteam in Poortvliet is Budelpack co-packers op zoek naar dynamische Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met twee vestigingen in Poortvliet (Tholen) en twee vestigin gen in Spanje. Budelpack realiseert met de meest moderne machines een paar honderd miljoen verpakkingen per jaar voor haar opdrachtgevers. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten. Budelpack is marktleider in de Benelux en in Spanje. Met een team van 600 mede werkers willen wij onze Europese positie verder uitbouwen. Wat doet een operator bij Budelpack? Binnen de afdeling Production bent u verantwoordelijk voor het goed functioneren van de aan u toevertrouwde verpakkingslijn. Dit betekent het instellen van verpakkingsmachines, het bewaken van de gewenste kwaliteit en output, zorg dragen voor voldoende aanvoer van verpakkingsmateriaal, het operationeel aansturen van medewerkers aan de verpakkingslijn en het voeren van administratie met betrekking tot kwaliteit, storingen en efficiëntie. Daarnaast verhelpt u kleine storingen en bewaakt u de veiligheid op de werkvloer. Wat moet een operator kunnen bij Budelpack? Een operator bij Budelpack is een persoon met een flexibele instelling; een verpakkingsproject moet soms binnen een dag worden opgestart. Tevens is het iemand die een snel reactievermogen heeft zodat hij/zij fouten en storingen kan signaleren en verhelpen. Technisch inzicht is hiervoor een vereiste. Uiteraard moet een operator goed kunnen omgaan met mensen en over goede communicatieve eigenschappen beschikken. Budelpack zoekt voor deze functie mensen met een LTS- of LAS-(richting levensmiddelentechnologie) opleiding in de leeftijd tussen 21 en 30 jaar. Werkervaring is een pré maar niet strikt noodzakelijk. Wat biedt Budelpack haar operators? Zodra u bij Budelpack aan de slag gaat, krijgt u instructies in het gebruik van verschillende verpakkingslijnen en trainingen op het gebied van veiligheid en hygiëne. U werkt in een kleine team in een open werksfeer waar van iedereen wordt verwacht mee te denken in optimalisering van het verpakkingsproces. Doorgroeien binnen de afdeling Production behoort tot de mogelijkheden bij Budelpack. Hoe wordt u operator bij Budelpack? Budelpack heeft Randstad Uitzendbureau verzocht de sollicitatieprocedure te begeleiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van Elzakker-Geurts of Marcel Filius, tel. 0166 -613006. Heeft u interesse in een baan als operator bij Budelpack co-packers, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met motivatie en c.v. naar Randstad Uitzendbureau b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA Lassers Met spoed Tig lassers gevraagd die roestvrijstaal kunnen lassen. Heb je enige ervaring als tig lasser dan kan je per direct aan de slag voor een project in het buitenland. Tevens diverse projecten in de regio. Pijpfitters Ervaren (hulp)fitters kunnen aan de slag bij ons op diverse projecten in de regio en buitenland. Eigen vervoer is een pre. Zonweringen en rolluiken monteren? Dan hebben wij de baan voor jou. Voor bedrijven in Goes en Middelburg hebben wij per direct werk voor handige kandidaten, die voor tenminste een half jaar beschikbaar zijn. Leeftijd vanaf 17 jaar. Vakantiekrachten mag ook. Eigen vervoer is een pre. Hogedruk spuiters Ben je in het bezit van een SIR certificaat, de nodige werk ervaring en eventueel VVA-1dan hebben wij regelmatig werk voor jou. Bereidheid tot reizen. UITZENDBURO Gravenstraat 14, 4331 KP Middelburg 0 118 6 5 3 13 3 voor een relatie in de dienstverlenende sector. U werkt in de buitendienst. Hiervoor hebt u een MBO-diploma en ervaring in de Business to Business markt.Verder kunt u zelfstandig werken voor deze fulltime baan en hebt u een rijbewijs. Informatie: (01 13) 25 25 05, Manuela Kreulen Goes, Piet Heinstraat 3 voor een relatie in Goes.Vereist is minimaal een MBO- diploma en verder hebt u goede contactuele eigen schappen en een groot organisatievermogen. Daarnaast bent u stresbestendig en gemotiveerd voor deze full time baan voor langere tijd. Informatie: (01 I 3) 25 25 05, Manuela Kreulen Goes, Piet Heinstraat 3 tempo-team uitzendbureau Bij de afdeling technische zaken van de sector grondgebied is voor het opzetten van een groenbeheerssysteem plaats voor een voor 18 uur per week. Algemene De afdeling technische zaken telt 15 medewerkers.Tot de taak van de afdeling behoort informatie ondermeer de voorbereiding en de uitvoering van wegen, rioleringen, groenvoorzieningen, grondwerken, openbare verlichting, kartering en het beheer en onderhoud van de sluis. Bij de voorbereiding wordt gebruik gemaakt van microstations. De afdeling beschikt over een Geocad-, een rioolbeheers- en een wegenbeheerssysteeem. Op korte termijn wordt begonnen met het opstellen van een groenbeheerssysteem. Functie- - Het opzetten van een groenbeheerssysteem (Sygrob) op basis van door derden informatie aangeleverde inventarisatiegegevens; - Het opbouwen en het onderhouden van de administratieve en grafische bestanden - Het beheren van het soflware-systeem; - Het vervaardigen von beheerskaarten. Functie- - Een relevante afgeronde beroepsopleiding op mbo-niveau met specialisatie groen eisen en aanvullende opleidingen op het gebied van automatisering; - Ervaring met cadpakket Microstation, Lotus,Wordperfect,Windows en Dbase3; - Flexibele instelling en inzetbaarheid: - Een klantgerichte instelling. - De kandidaat moet bereid zijn zonodig aanvullende opleidingen te volgen. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring (bij een volledige werkweek): - gémeente-ambtenaar 6 2.640,00 - f 4.003,00 (aanloopschaal); - gemeente-ambtenaar 7 2.972,00 - 4.387,00 (functieschaal), bruto per maand. De functie dient nog definitief te worden gewaardeerd. De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voorkeurs- Het streven van het gemeentebestuur is gericht op een ambtelijk apparaat dcit een beleid afspiegeling vormt van de samenleving. Gehandicapten in de zin van de wet arbeid gehandicapte werknemers, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen verzoeken' wij daarom nadrukkelijk te solliciteren als zij menen aan de functie-eisen te voldoen. Informatie Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrektdaar de chef van de afdeling technische zaken, de heer ing.A.L Boonman, telefoon'ui 13-249755 (overdag) of 0113-214843 ('s-avonds). Sollicitatie Uw brief kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2340.03. Acjjjisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld.ij^M, Wandel is een dynamisch bedrijf met activiteiten en grond-, weg- en waterbouw, transport en recycling. Wegens uitbreiding van ons machinepark zoeken wij een voor grond-, weg- en waterbouwmachines en vrachtauto's. Het profiel van de kandidaat die ons voor ogen staat is als volgt: - zelfstandigheid - accuratesse - flexibiliteit - teamgeest - grootrijbewijs - affiniteit met het voeren van administratie Tevens hebben wij plaats voor een Indien u denkt in aanmerking te komen voor een van deze functies dan kunt u binnen 8 dagen uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Wandel Nieuwerkerk - Postbus 42 - 4306 ZG Nieuwerkerk, t.a.v. Mw. J. H. W. Wandel. STICHTING HUISVESTING EN VERZORGING VOOR OUDEREN VLISSINGEN/HVOV Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen Koudekerkseweg 814382 EJ Vlissingen telefoon 0118-448448 fax 0118-411721 De Stichting Huisvesting en Verzorging voor Ouderen Vlissingen (HVOV) beheert drie zorgcentra op algemene grondslag: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen en De Zoute Viever in Oost-Souburg. Daarnaast organiseert en coördineert de HVOV de zorg voor bewoners van hel woonzorgcentrum Theo van Doesburg te Vlissingen. De HVOV beheert tevens 244 aanleunwoningen. De Stichting HVOV streeft ernaar het zelfstandig functioneren van de bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het scheppen van een prettig woonklimaat, afgestemd op de wensen van de oudere mens, krijgt alle aandacht. Voor zelfstandig wonende ouderen zijn de volgende dien sten beschikbaar: dagverzorging, tijdelijke opnames, maaltijdvoorziening en Telehulp. De HVOV heeft ongeveer 310 medewerkers. Per 1 juni 1997 ontstaat in zorgcentrum Scheldehof in het huiskamerprojecl een vacature voor een: voor 22 uur per week Het huiskamerproject beoogt bewoners van het zorgcentrum een dagindeling te bieden die zoveel mogelijk overeenkomt met het gewone dagelijkse levens ritme. Het sociale aspect staat duidelijk voorop. Inhoud van de functie: maken van activiteitenplanning en deelneming aan de uitvoering; functioneel aansturen van de medewerkers huiskamerproject bij de uitvoering van het programma; verstrekken van informatie aan ouderen en hun relaties over de huiskamer; signaleren en uitwisselen van bijzonderheden over de deelnemers aan het project en bespreken daarvan in het werkoverleg; Functie-vereisten: beschikken over het MBO-diploma activiteitenbegeleider; aantoonbaar deskundig en ervaren zijn op psycho-geriatrisch gebied; in staat zijn om begrippen als "sfeer" en "huiselijkheid" praktisch vorm te geven; beschikken over uitstekende sociale vaardigheden. Belangstellenden kunnen voor 3 mei 1997 hun schriftelijke sollicitatie zenden aan: Stichting HVOV t.a.v. de heer B. J. van Belzen, personeelsconsulent Postbus 360 4380 AJ VLISSINGEN Voor nadere informatie over de functie en de sollicitatieprocedure kan tijdens kantooruren contact worden opgenomen met mevrouw M. Verhage-Geerse, manager zorg van zorgcentrum Scheldehof, tel. 0118-410820. Miss Etavi biedt elk seizoen een actueel beeld van de mode. Modemdraagbaar en met een passend advies. Voor vrouwen die weten wat mode is en wat service betekent is Miss Etam bovendien een aantrekkelijke werkkring. Op dit moment is er een vacature in ons filiaal te Middelburg. circa 20 uur) is een jongemodegevoelige vrouw tussen de 18 en 20 jaar, die tijdens de dmkke verkoopuren haar collega's assisteert door onze klanten prettig en persoonlijk te helpen. InteresseStuur uw schriftelijke sollicitatie aam Mits- Etam, Lange Deft 8D, 4331 AN Middelbwg. éïk&uWu de vrouw haar mode Psychiatrisch verpleegkundi In de zomermaanden ontstaan er tijdelijke vacatures Voor psychiatrisch v pleegkundigen binnen de centrale voorziening van Emergh/centrum voor gees^" telijke gezondheidszorg in Goes. Graag koïpen wij in contactTn^t enthousiaste verpleegkundigen, die onze teams willen komen versterken en daardoor zelf ervaring kunnen opdoen. Als verpleegkundige befeejeid je patiënten en wefk mee aan de uitvoering van de opgestelde behandelplhnnen. Het betreft functies in de volgende sectoren: - Ouderenpsychiatrie - Langdurige Zorg en Wonen Na de zomerperiode bestaat de mogelijkheid om ingezet te worden als oproep kracht, waarbij je bij sollicitaties binnen Emergis gezien wordt als interne kan didaat. Functie-eisen - in het bezit van het diploma HBO-V of B-verpleegkundige; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - affiniteit hebben met de doelgroep. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw L.T.A. Segaar- Wittenbernds, stafverpleegkundige of mevrouw S. Murre, secretaresse stafbureau, 0113-237720 of 237721. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer 97.24 linksboven op de envelop, kunt u voor 29 april 1997 richten aan: Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar hel beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Emergis is ontstaan uit de fusie van de stichtingen PZZ, RIAGG Zeeland en Zeeuwse Instelling Beschermd Wonen. zoekt op korte termijn een ALLROUND KOK met ambities van een chef-kok. I.v.m. vertrek van de huidige kok. Wij zoeken een creatieve, ambitieuze, flexibele kok. E voorkeur een 5E-jaars restaurantkok. Schriftelijke reacties aan: De heer I. Comijs, Postbus 119, 4330 AC Middelburg, tel.nr. 0118-637422 of 0118-627575. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. ASB U kunt direct aan de slag in één van1 de volgende functies (MA/): Technisch Elektromonteur. Voor een relatie in Goes zijn wij met spoed op zoek naar een zelfstandige kandidaat, die in be- zit'is van een VVA-1 diploma. Eigen vervoer is een pre. Contactpersoon: Pim Zandee. Bouwkundig tekenaar. Wij zijn op zoek naar iemand met een MTS- Bouwkunde. Ervaring met tekenen e uitvoerend werk is een must. Deze op dracht is voor langere tijd. Contact persoon: Pim Zandee. Assistent uitvoerder. Voor een re latie op Zuid Beveland zoeken wij een assistent uitvoerder. Een MTS Weg en Waterbouw opleiding is vereist. Het is een opdracht voor langere tijd. Contactpersoon: Pim Zandee. Administratief HEAO'er BE. Voor een bedrijf in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor controlling- werkzaamheden. Het betreft een full time functie voor langere tijd. Con tactpersoon: Marjon van Capelle. Algemeen Productiemedewerkers. Voor di verse bedrijven in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar gemoti veerde kandidaten. Het werk is voor langere tijd. Contactpersoon: Anne- marie Dees. Vakantiekrachten. Wij hebben al di verse vakantiebaantjes voor scholie ren. Heeft u interesse, komt u zich dan snel inschrijven. Neem een geldig le gitimatiebewijs en SoFi- en bank/giro nummer mee. Contactpersoon: Martine van Gemert. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior asb: Grote Markt 12, 4462 AJ Goes, telefoon: (0113) 223220. The flexible workforce

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 40