xon multec PERSONEEL TIME VERKOPER je komt ogen en oren tekort DSCÜQOP BETONCONSTRUCTEUR m/v Provincie Zeeland Medewerker informatievoorziening en automatisering (v/m)ioo% U weet precies Jjj wanneer het tijd is voor een goed gesprek F.URO PUB' •fMÜEtf Technisch Commercieel Medewerkers Accountmanagers VERKOPER Kom donderdag naar de Technische Banenmarkt? tempo-team uitzendbureau 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 APRIL 1997 De Hoop Terneuzen bv is toeleverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin des woords en producent van betonwaren. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw, woning- en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Een onderdeel hiervan, De Hoop Betonwaren bv, is producent van systeemvloeren. Binnen deze organisatie hebben wij op korte termijn een vacature voor De Hoop Betonwaren bv Postbus 19,4530 AA Terneuzen Duitslandweg 2, 4538 BK Terneuzen tel (0115) 680911fax (0115) 614159 De afdeling constructie houdt zich o.a. bezig met: - Technische calculatie van constructieve betonwaren. - Beoordeling van tekeningen op aan te bieden producten. - Verzorgen van reken- en tekenwerk voor projecten. Taken zijn o.a.: - Het verder uitbouwen van en leiding geven aan afdeling constructie. - Contacten onderhouden met externe constructiebureau's, bouw- en woningtoezicht, architectenbureau's enz. Functie-eisen: - Opleiding HTS BouwkundeA/Veg- en Waterbouw - Bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring -. Sterke affiniteit met geautomatiseerd reken- en tekenwerk - Leidinggevende capaciteiten - Bereidheid tot het volgen van opleiding Kandidaten moeten woonachtig zijn in de regio of bereid zijn om op termijn te verhuizen naar onze regio. Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende taak met een grote mate van zelf- standigheid en u denkt aan de functie-eisen te voldoen dan nodigen wij u uit uw sollicitatie te richten aan: De Hoop Terneuzen bv. t.a.v. mevr. M. van Broeck, personeelsfunctionaris, postbus 19.4530 AA Terneuzen. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen; moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze in alle sec toren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte. Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, miiieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderverdeeld" in 5 afdelin gen, waaronder de afdeling Bedrijfsvoe ring. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van: vacaturenummer 97-01 dienen vóór 30 april 1997 in het bezit te zijn van: de heer drs. C.J. Colijn, directeur van de directie Ruimte, Milieu en Water, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. De afdeling Bedrijfsvoering is verantwoordelijk voor het scheppen van de condi ties voor een effectief functioneren van de directie op het gebied van perso neelszorg, financiën, financiële administratie, automatisering, informatievoorzie ning en algemene facilitering. Binnen deze afdeling bestaat de vacature van: Functie inhoud: Gebruikersondersteuning: Het ondersteunen van het PC gebruik en de op de PC's beschikbaar gestelde algemene programmatuur zoals tekstverwerking, spreadsheets e.d. Het traceren en (doen) verhelpen van optredende storingen, een en ander in relatie tot algemene computerapparatuur, computernetwerk en de beleidsspe- cifieke Oracle toepassingen. Het bouwen en onderhouden van gebruikersvriendelijke interfaces (macro's) voor de algemene programmatuur. Het mede beheren van de algemene computervoorziening binnen de directie. Systeemontwikkeling: Het analyseren van de informatiestromen binnen de beleidssectoren en het vaststellen van de beleidsspecifieke informatiebehoefte. Het opstellen en onderhouden van systeemontwerp en systeem- en program- madocumentatie van beleidsspecifieke toepassingen. Het bouwen en onderhouden van database-applicaties met behulp van de hier voor beschikbare programmatuur (Oracle designer, Oracle developper). Het begeleiden en ondersteunen van eindgebruikers van de ontwikkelde be leidsspecifieke informatiesystemen. Het onderzoeken van en adviseren over de mogelijkheden voor verdere opti malisatie van de informatievoorziening binnen de diverse beleidssectoren. Functie-eisen: HBO-mformatica of gelijkwaardig, aangevuld met opleiding op het gebied van systeem- en gebruikersprogrammatuur en de Oracle databaseprogrammatuur. Affiniteit met de beleidsspecifieke taken van de directie Ruimte, Milieu en Water. Salaris: Het functieniveau (indicatief) is schaal 9, het salaris bedraagt afhankelijk van op leiding en ervaring maximaal 5.619 - bruto per maand bij een voltijd vervulling van deze functie (norm 1-1-1997). Inlichtingen: U kunt telefonisch informatie over deze functie inwinnen bij het hoofd van de af deling de heer. C.J. van Gilst, bereikbaar onder 0118-631170 of de heer A. Roelse, seniormedewerker (0118-631703). De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen op de arbeidsmarkt, alsmede naar indiensttreding van etnische minderhe den en gehandicapten. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk verzocht te sollici teren. Gezien het provinciaal beleid gaat de voorkeur uit naar de benoeming van een vrouw. Vervulling van de functie in deeltijd is bespreekbaar. Voor ons filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een team van gemotiveerde en enthousiaste medewerkers m/v. Wij zoeken contact met kandidaten die in aanmerking willen komen voor de functie van: 12 tot 24 uur per week Dixons bv is één van de snelst groeiende elektronikaketens van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in fotografie, personal audio, tele communicatie, (spel)computers en software. De formule van ons succes? Een aantrek kelijk assortiment, deskundige informatie en bovenal een klantgerichte service. Wij zijn geïnteresseerd in kandidaten met: een opleiding op MBO-niveau verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers, mobiele telefonie en belangstelling voor fotografie en personal audio. Dixons bv stelt daar het nodige tegenover: prima basis salaris premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u Interesse In bovengenoemde functie, stuurt u dan uw sollicitatiebrief o.v.v. MB-44 aan: Dixons bv, t.a.v. Mevr. I. Rustige, Personeelsfunctionaris, Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. E relatiebeheerder m/v Ieder bedrijf moet innoveren, hoe ambachtelijk zijn product ook is. En daar is behalve vakkennis, ook geld voor nodig. Als relatiebeheerder van de Rabobank Hoogerheide reali seert u zich dat als geen ander. Dus weet u precies wanneer het tijd is voor een goed gesprek om samen met de klant de plannen te bespreken. U bent ervan overtuigd dat u een geschikte financieringsvorm kunt vinden voor de vaak complexe behoeften. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdurend alert en neemt het initiatief. Waar door u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor de vraag gesteld is. U staat uw klanten, stuk voor stuk de grotere bedrijven, continu bij met kennis en contacten. Met adviezen, producten en diensten. Waarbij u zonodig kunt terugvallen op uw deskundige collega's. Op die manier bouwt u een relatie met uw klanten op waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. En ook potentiële klanten actief te benaderen. U hebt een opleiding op hbo-niveau en ervaring in een soortgelijke functie. U bent ondernemend, com mercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Rabobank Hoogerheide Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. van der Wijst, directeur of de heer R.A. Dijkstra, commercieel manager, telefoon (0164) 61 28 55. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen Rabobank Hoogerheide, t.a.v. de heer A. van der Wijst, Postbus 2, 4630 AA Hoogerheide. DAM, Amsterdam Yip horeca-exploitatie; een sterk groeiend bedrijf, waarbij de vestigingen in Amsterdam de kern vormen, ont wikkelt zich als een horecabedrijf voor jong en oud waar kwaliteit en vriendelijkheid hoog in het vaandel staan. Voor onze vestigingen op de Dam in Amsterdam zoeken wij met spoed nog enkele enkele enthousiaste MEDEWERKERS CAFÉBEDRIJF zowel fulltime als parttime. Het profiel: Voor een goede invulling van deze functie zoeken wij kandidaten die een uitgesproken enthousiasme voor het vak hebben. Uw kennis van de moderne talen is goed en u heeft een representatief voorkomen. Ook een creatieve inbreng en een flexibele instelling, stressbestendigheid, organisato risch vermogen en goed in teamverband kunnen werken zijn voor deze functie onont beerlijk. De sollicitatie: YIP horeca-exploitatie biedt u een afwisselende, zelfstandige functie, waarin uw profes sionele en creatieve inbreng goed tot hun recht komen. Uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf, en een uitstekend salaris wat overeenkomt met uw capaciteiten. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u een sollicitatiebrief met recente kleurenpasfoto en curriculum vitae zenden aan: YIP HORECA-EXPLOITATIE t.a.v. dhr. W. Yip Postbus 10901, 1001 EX Amsterdam. Dam, Amsterdam BRASSERIE - BAR YIP PLAZA; onderdeel van YIP PLAZA B. V. B. A. die zich bezighoudt met horeca-activiteiten in België. Een jong sterk groeiend bedrijf gevestigd in het centrum van Antwerpen (nabij Centraal Station), een biljart complex met een oppervlakte van 1400 vierkante meters waar naast de dagelijkse bezetting ook met vaste regelmaat wedstrijden en toernooien wor den gespeeld EK POOL 95, Carambol eerste klasse, Artistiek ranking, Euro Tour 97'...etc...) Voor onze vestiging in Antwerpen zoeken wij met spoed nog enkele enthousiaste: MEDEWERKERS CAFÉBEDRIJF zowel fulltime als parttime. Het profiel: Voor een goede invulling van deze functie zoeken wij kandidaten die een uitgesproken enthousiasme voor het vak hebben. Uw kennis van de moderne talen is goed en u heeft een representatief voorkomen. Ook een creatieve inbreng en een flexibele instelling, stressbestendigheid, organisato risch vermogen en goed in teamverband kunnen werken zijn voor deze functie onont beerlijk. De sollicitatie: YIP PLAZA biedt u een afwisselende, zelfstandige functie, waarin uw professionele en creatieve inbreng goed tot hun recht komen. Uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf, en een uitstekend salaris wat overeenkomt met uw capaciteiten. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u een sollicitatiebrief met recente kleurenpasfoto en curri culum vitae zenden aan: YIP PLAZA B. V. B. A. t.a.v. dhr. W. Yip Postbus 10901, 1001 EX Amsterdam. Multec, onderdeel van de internationale Brunelgroep, voorziet als partner in arbeidsrelaties in de behoefte van bedrijven aan hoger technisch personeel en in de behoefte van technisch specialisten aan werk. Multec is in binnen- en buitenland aanwezig met 28 vestigingen. Voor de vestiging in Breda zijn wij op zoek naar en De functie: Na een gedegen inwerkperiode zult u zich zelfstandig gaan bezighouden met acquisitie en relatiebeheer. De Accountmanager heeft vooral contact met grotere organisaties op basis van zelfgeschreven accountplannen. De Technisch Commercieel Medewerker richt zich vooral op kleine en middelgrote organisaties in de regio. Voor beide functies geldt dat u zelfstandig sollicitatiegesprekken voert met hoger technisch personeel en de juiste kandidaat selecteert voor de opdrachtgever. U werkt in teamverband en rapporteert aan de Kantoormanager. Uw profiel: - HBO- of Academische opleiding in een technisch/commerciële richting. - De Accountmanager heeft enkele jaren relevante werkervaring, als Technisch Commercieel Medewerker heeft u minimaal één jaar commerciële werkervaring. - Een commerciële instelling. - Goede communicatieve vaardigheden. - Zowel zelfstandig als in teamverband en planmatig kunnen werken. Wij bieden: - Een zelfstandige functie binnen een groeiende. ISO-gecertificeerde organisatie met een jong, gedreven team specialisten. - Ruimte om zich te ontwikkelen en door te groeien in een dynamische organisatie. - Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een assessmentdag zal deel uit maken van de sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV en o.v.v. 0797, kunt u binnen 10 dagen sturen naar Multec, t.a.v. de heer drs. E. Koops (hoofd Personeel Organisatie), Oude Delft 182, 2611 HH Delft, telefoon: 015 - 2143240. TRAMPER GOES B.V., officieel Mitsubishi-dealer voor Noord- en Zuid-Beveland, Walcheren en Schouwen zoekt op zeer korte termijn een V U.I liwr L.I l (met ervaring) VOOR PERSONEN- EN BEDRIJFSWAGENS Wij nodigen u graag uit uw schriftelijke reactie te richten aan: TRAMPER GOES B.V. Verrijn Stuartweg 6 4462 GE Goes Tel. 0113-230768 (T.A.V. DHR. N. TRAMPER) Tempo-Team Uitzendbureau organiseert op donderdag 17 april een Technische Banenmarkt. Tussen 9.00 en 20.00 uur kunt u bij ons terecht om u in te schrijven en voor meer informatie over uw mogelijkheden op de technische arbeidsmarkt. U kunt terecht op onze vestigingen in Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Goes, Moerdijk, Oosterhout, Roosendaal, Vlissingen of Zevenbergen. Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs (geen rijbewijs), uw c.v., sofi- en bank-/giro- nummer mee. Bent u op donderdag verhinderd? Kom dan langs op een andere dag of bel voor een afspraak. En wie weet kunt u al snel aan de slag! Onze adressen vindt u in de Gouden Gids.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 40