Plan Inkel vergt grondaankoop C. G. M. Maas wordt nieuwe gemeentesecretaris van Goes PZC VVD 'er Vogelaar verkiest staten boven raad zeeland 12 Kosten ruilverkaveling in voorontwerp berekend op 6,5 miljoen Verkeersremmers op route Oud-Vossemeer Meeste bedrijven Borselse verzamelpanden honkvast Twee avonden uitvoering Accelerando Sint-Annaland weekenddiensten kerkdiensten vrijdag 28 maart 1997 van onze verslaggever Marten de Jongh KRUININGEN - Uitvoering van de ruilverkaveling Inkel vergt de aankoop van ruim hon derd hectare grond. De landin richting beoogt agrariërs aan een betere bedrijfsstructuur te helpen, onder meer door con centratie van percelen. Ook landschap, natuur en recreatie krijgen aandacht. Dat blijkt uit het voorontwerp landinrichting Inkel. Het project kost 6,5 mil joen gulden. Of de ruilverkave ling doorgaat, is nog onderwerp van discussie. De landinrichting Inkel concen treert zich op het gebied dat ligt ingeklemd tussen Ooster- en Westerschelde, Rilland en de voormalige ruilverkaveling Yerseke Moer. Het gebruik van de grond is overwegend agra risch. Het betreft vooral akker bouw en fruitteelt. Het pro bleem is onder meer het versnipperd grondgebruik. De landinrichting wil daar wat aan doen door onder meer uitruil van gronden. Onregelmatige percelen kunnen door samen voeging worden rechtgetrok ken. De bedoeling is het uitruilen van boomgaarden te versoepelen door extra hectares aan te kopen. Het vergroten van percelen, het verkorten van rij afstanden en het verbeteren van ontwatering levert landbou wers geld op. Het geschatte net tovoordeel per hectare per jaar is 189 gulden. Bos Behalve agrariërs moeten ook natuur, landschap en recreatie kunnen profiteren. Reeds be kend was het plan het bos bij Den Inkel uit te breiden met twintig hectare. Het moet een verbinding worden tussen zwembad Den Inkel, de cam ping en de Kadijk. De exacte lo catie staat echter nog niet vast. Het voornemen is ook een groengebied van zes hectare bij Waarde aan te leggen. Beplan tingen, boomweiden, water en open ruimten kunnen elkaar daarin afwisselen. De plaatse lijke bevolking krijgt daarin een stem. Een ander plannetje is een wandelpad van 350 meter te maken ten zuiden van Waarde tussen de Weelweg en de Zee dijk. Verder voorziet de ruilver kaveling in onder meer de aan leg van natuurvriendelijke oevers. Kosten De dienst landelijk gebied be taalt de meeste kosten van de landinrichting: ruim 4.3 miljoen gulden. Ook het waterschap Zeeuwse Eilanden, de gemeente Reimerswaal, de gezamenlijke eigenaren en individuele be langhebbenden betalen echter mee. Of de landinrichting via de huidige procedure en in de hui dige vorm doorgaat, is nog on derwerp van discussie. Zoals bekend legde de provincie on langs de in voorbereiding zijnde ruilverkavelingen stil. Enkele ruilverkavelingen in Zeeuws- Vlaanderen werden afgestemd. Gezien het provinciaal beleid maken verbeteringen in het ge bied Inkel alleen een kans als de ruilverkaveling' wordt omge bouwd tot een zogeheten herin richting. Bewoners van de streek mogen binnenkort hun mening geven over de ruilver kaveling. Moet die worden stopgezet of moet het een herin richting worden?'De voorlich tingsbijeenkomsten zijn woens dag 9 april in Kruiningen en donderdag 10 april te Krabben- dijke. Beide avonden beginnen om 20.00 uur in de dorpshuizen. Daarnaast zijn er woensdag 23 en donderdag 24 april groepsge sprekken waarvoor belangstel lenden zich kunnen aanmelden bij de Dienst Landelijk Gebied. van onze verslaggever Marten de Jongh KRUININGEN - Moest hij het raads werk opgeven of uit de staten stappen, voor de Reimerswaalse VVD-fractie- voorzitter I. Vogelaar was het lang dub ben. Kleine dingen gaven uiteindelijk de doorslag. De 46-jarige inwoner van Krabbendijke noemt de recente discus sie in Reimerswaal over het bestem mingsplan buitengebied, Zijn vurige pleidooi om de hoogste prioriteit te ge ven aan de herziening daarvan bleef zonder resultaat. „Je kunt nog zulke mooie nota's en visies op papier zetten over recreatie, wonen en bedrijventer reinen. Als je het niet planologisch re gelt kun je geen voorwaarden schep pen." Reimerswaal werkt dit jaar minder hard aan de herziening dan aanvanke lijk in de bedoeling lag. De tijd die vrij komt, steekt de gemeente in ruimtelijk beleid voor Yerseke en Oostdijk. Dat zou dringend noodzakelijk zijn. Het scheelde weinig of het liberale voorstel toch voorrang te geven aan het buiten gebied haalde het. Zo leek het althans. In de eerste ronde staakten de stemmen. Bij de tweede ronde vónden de libera len echter alleen nog het CDA aan hun zijde. Weg was de eerder betoonde steun van Bewoners Belangen Reimers waal (BBR) en één sociaal-democraat. Niet dat Vogelaar vertrekt uit onvrede. Integendeel, het raadswerk boeit hem nog steeds, Hij stapt op omdat zijn drukke baan in het onderwijs op ter mijn waarschijnlijk niet meer te combi neren valt met het raadslidmaatschap. Een uitbreiding van schooltaken kan het raadswerk ga an belemmeren. En hi j wil niets half doen. Vogelaar maakt sinds '86 deel uit van de raad. Werd di rect fractievoorzitter. Zijn voorganger moest afhaken om gezondheidsrede nen. Vogelaar weet nog goed dat hij door hem werd gebeld. „Eind augustus was dat. Of ik voor vier september maar De vertrekkende WD-fractievoorzitter Vogelaar vindt dat zijn verschillende activiteiten elkaar niet in de wielen mogen rij den omdat ze teveel tijd vragen. foto Willem Mieras mijn inspraak op de begroting wilde in leveren. Ik moest soms doorgaan tot half vier 's nachts om het voorelkaar te krijgen." Kritisch De tweehoofdige liberale fractie mag dan niet in het college zijn vexdegen- woorigd. Vogelaar heeft de WD een duidelijke stem gegeven. Dat hij soms wat lang van stof is zal zijn achterban waarschijnlijk graag voor lief nemen. Want Reimerswaal telt maar weinig raadsleden die zich zo actief opstellen. Het functioneren van de raad kan beter, vindt Vogelaar. „De discussie kent een te grote mate van volgzaamheid. Met name op hoofdlijnen is de benadering niet kritisch genoeg. De neiging bestaat oin enorm over details te pinten terwijl een grondige discussie over hoofdlijnen achterwege blijft." Vogelaar zal de Reimerswaalse politiek straks missen. Het afseheid van colle ga-raadsleden zal best even slikken zijn. Want de onderlinge verhoudingen waren over het algemeen goed. Terug kijkend op ruim tien jaar raadswerk is hij niet ontvreden over de liberale in breng. De WD maakte zich sterk voor onder meer werkgelegenheid en ruim telijke ordening. Voor de nota bedrij venterreinen: en bedrijventerrein De Pooit bij Rilland. Voor het project glas tuinbouw Dat er ook missers zijn ge maakt wil hij best toegeven. Vogelaar noemt de aanleg destijds van de slib- berging in Hansweert. „Puur zakelijk was er niets mis dat besluit. Inhoudelijk sta ik er nog steeds achter. Maar de soci aal-emotionele gevolgen heb ik werke lijk onderschat. Dat depot kwam op het verkeerde tijdstip, op de verkeerde plek, bij de verkeerde mensen." van onze verslaggever OUD-VOSSEMEER - Hoop gloort voor bewoners van de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Het Thoolse college van B en W wil hun verzoek om verkeers maatregelen inwilligen. Jaren lang hebben de Dorpswegbewo ners al last van trillingen, veroorzaakt doordat bussen en vrachtwagens met te hoge snel heid door de straat denderen. Het college wil dat probleem nu oplossen door verkeersremmers aan te leggen. Voor het zover is, moet echter eerst nog met ver voersmaatschappij BBA wor den overlegd. Het college wil voor de operatie xuim een halve ton uittrekken. In totaal moeten er vier ver keersremmers komen. Betrok kenen kunnen binnenkort hun mening geven over het plan tij dens een speciale hoorzitting. Ook in Scherpenisse wil het col lege binnenkort verkeersmaat regelen treffen. Daar gaat het om de Kerkstraat. De bedoeling is ter hoogte van de Hoge Markt en de Ooststraat de rijbaan te versmallen, zodat voetgangers meer ruimte krijgen. Aan het begin en het einde van het smal le gedeelte moeten verkeers drempels komen. De kosten van deze opei'atie bedragen bijna zestig mille. Ook over dit plan zal een hoorzitting woi'den ge houden. Het is aan de gemeente raad om een definitief besluit over beide plannen te nemen. van onze verslaggeefster HEINKENSZAND - Negen van de vijfendertig bedrijven van bedrijfsverzamelgebouwen in de gemeente Borsele hebben aangegeven binnen nu en drie jaar naar een zelfstandig ruimte te verhuizen. Dit blijkt uil een enquête van de gemeente Borse le. Opmerkelijk is dat één van de eigenaren van de bedrijfsunits, Steketee Bedrijvencentrum, re cent een voorstel heeft inge diend voor de bouw van een nieuw bedrijfsverzamelgebouw op het bedrijventerrein Noord- zak in Heinkenszand. De vier bedrijfsverzamelgebouwen- in 's-Gravenpolder en Heinkens zand herbergen samen 35 be drijven. Van de negen bedrijven die wil len verkassen, zijn er vijf die in Borsele willen blijven. Eén wil zich buiten de gemeente huis vesten en drie weten het nog niet, De in de enquête vennelde wensen of opmerkingen van be drijven over de bedrijfsunit worden doorgegeven aan de ei genaren van de gebouwen Ste ketee Bedrijvencentrum en Re- né Mo ens Verhjaur. van onze verslaggever SINT-ANNALAND - 'Wat een theater'. Dat is het thema van de tra ditionele j aar uit voering van de koninklijke fanfare Accelerando uit Sint-Annaland, die dit jaar op vrijdag 18 en zaterdag 19 april zal worden gehouden. Het is voor het eerst dat de uitvoering op twee avonden wordt gehouden. Reden daarvoor is de sterk groeiende be langstelling van het publiek voor de jaarlijkse optredens. Het thema is voortgevloeid uit het feit dat de uitvoeringen volgens het pubhek steeds meer op een theater gingen lijken. De uitvoerin gen duren dit jaar ongeveer tweeënhalf uur. Voor de pauze speelt de muziek van fanfare en drumband de hoofd rol. Na de pauze komt de nadruk te liggen op het showprogramma. Daaraan zal onder meer dansschool Jac van Elshout uit Bergen op Zoom meewerken. De uitvoeringen beginnen beide avonden om 19.30 uur en worden gehouden in de Wellevaete aan de Hoenderweg in Sint-Annaland. Op de vrijdagavond is er voor de liefhebbers nog een bal na afloop. zaterdag 29 tot en met maan dag 31 maart 1997 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Goes/Kloetinge Patiënten huisart sen Buys, Posthumus, Schut, Sla ger .en v.d. Werff, vrij. 18.00-zon. 18.00 uur: R. Posthumus, Van Dusseldorp- straat 3, Goes, tel. (0113)230318. zon. 18.00-din. 07.30 uur: J. A. v. d. Werff, Van Dusseldorp- straat 3, Goes, tel. (0113) 227451. Spreekuur 10.00-10.30 en 17.00- 17.30 uur. Patiënten huisartsen Schmeitz, Kooiman, Oortman, Schruer, Van der Stoep en Thijssen, vrij. 17.00- zat. 19.00 uur: M. J. Kooiman, van Hogendorplaan 6, Goes, tel. (0113) 214450. zat. 19.00-maa. 19.00 uur: M. J. Oortman, J.Q.C. Lenshoek laan 10, Kloetinge, tel. (0113) 231805. Spreekuur 10.00-10.30 en 17.00- 17.30 uur. Wolphaartsdijk,'s-H. Arendskerke, Heinkenszand,Nieuwdorp, de praktijken van de artsen Harten, Van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt worden waargenomen van vrij. 17.30-ma. 08.00 uur door: G. A. C. Aarnoutse, Havenweg 16,Nieuwdorp, tel. (0113) 612327. maa. 08.00 -din. 08.00 uur: J. J. Har ten, Claras Pad 12, Heinkenszand, tel. (0113) 561234. Heinkenszand e. o.vrij. 17.30-ma. 08.30 uur: C. T. Miermans, Kloetingseweg 3, 's-H. Abtskerke, tel. (0113) 312089. Hansweert, Schore en Yerseke, vrij. 18,00-maan. 22.00 uur: Huisarts te Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath, vrij. 19.00-maan. 22.00 uur: J. W. Kuyl, Rilland-Bath, tel. (0113) 551343. Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekens- kerke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's-Heerenhoek: A. Korstanje, Langeweg 40, 's-Gra venpolder, tel.(0113)311747. Kapelle en Wemeldinge, vrij. 19.00- zon 23.00 uur M, B. Riemeijer, Kapelle, tel. (0113) 341264. zon. 23.00-maa. 23.00 uur: Voorjaarsmarkt in Colijnsplaat COLIJNSPLAAT - De evene mentencommissie van dorps huis De Brag in Colijnsplaat houdt morgen, zaterdag, een voorjaarsmarkt. Aan de markt werken verschillende vereni gingen, instellingen en bedrij ven mee. Kunstenares Anna Co- lijn exposeei't schilderijen, aquarellen en pentekeningen. De voorjaarsmarkt duurt van 10.00 tot 17.00 uur. J. A. de Jong, Kapelle, tel. (0113) 341290.Spreekuur 11.00-11.15 en 17.00-17:15 uur. Noord-Beveland: Kortgene, Co lijnsplaat, Kamperland en Wisse- kerke: B. J. H. Hasken, Kamperland, tel. (0113)371338. Spreekuur 11.00-11.30 uur. Tandartsen: Noord- en Zuid-Beveland: J. T. Castelein, v. d. Spiegelstraat 35, Goes, tel. 06-53257131. Spreekuur 10.00-11.00 uur. ■LISP'S Apotheken: Apotheek de Spinne, DeSpinne 11- 62, tel. (0113)228228. Geopend zat. 8.30-17.30 en zon. 10.00-11.30 en 16.00-18.00 uur. Dierenartsen: Goes, 's Gravenpolder, Kapelle, Kruiningen en Krabbendijke: W. L. .Verboom, Karmijnstraat 19, Kapelle, tel. (0113) 342486. Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland: zat, en zon: H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. (0113) 561290 bgg (0113)220656. maan: P.C. Stokman, 's Gravenpol- derseweg 39, Goes, tel (0113)213419. Yerseke e.o.: Mevr. L. Huiskes-Cornelisse en S.A.M. Nefs-Verhoeven, Molenlaan 24, Yerseke, tel. (0113) 572756. Spreekuur zat. 9 30-10 uur. Wijkverpleging: Oosterschelde Thuiszorg. Voor ge heel Noord- en Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland via tel. (0113) 251177. Stichting Thuiszorg Nederland via tel. (0113)229003. Verloskundigen: Goes: Vrij. 18.00-zon. 22.00 uur: Mw. M. v. Veen, Wijngaardstraat 32, tel. (0113)221270. Tholen en St. Philips land Huisartsen: Stavenisse, St. Maartensdijk, St. Annaland en Scherpenisse: D. Panïs, St. Maartensdijk, tel. (0166)662400. St. Philipsland en Nieuw Vosse- meer, vrij 18.00-maan. 23.00 uur: A. van Doesburg, St. Philipsland, tel.(0167)572500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tho len en Scherpenisse: A. W. A. de Looze, Raadhuisstraat 26, Oud Vossemeer, tel. (0166) 672400. Dierenartsen: Tholen: W. Brons, tel. (01$6) 612596. Week endspreekuur op Kalfsdamseweg 2 te Poortvliet. Zat. van 8.30-9.00 uur en in Tholen van 11.00-12.00 uur op Botermark 10. Wijkverpleging: Tholen en St. Philipsland: Tel. (0113)251177. foto Willem Mieras De nieuwe gemeentesecretaris, C. G. M. Maas, voor het Goese stadskantoor. van onze verslagggever Frank Balkenende GOES - *Sectorhoofd maatschappelijke ontwikkeling drs. C. G. M. Maas wordt de nieuwe gemeentesecretaris van Goes. Zijn plaats in de Goese ambtelijke top wordt niet opgevuld. De kandidatuur van Maas, die sinds 1991 bij de gemeente Goes werkt, is gekoppeld aan een reorganisatie van het management. Het aantal sectorhoofden wordt teruggebracht van drie naar twee. Maas volgt mr. C. M. de Graaf op, die vorig jaar september vertrok naar Zwijndrecht. Wethouder M. L. 't Hart (personeel en orga nisatie) bestrijdt dat de ambtelijke top tot nu toe te zwaar is geweest. „Het sectoxmo- del, met drie hoofden inclusief de gemeente secretaris, is opgezet toen de organisatie zich nog in een andere fase bevond. De drie hadden voldoende werk. De laatste vijf j aar is het ambtelijk apparaat gereorganiseerd; de chefs hebben veel meer bevoegheid gekregen om zaken zelf af te handelen. Door dat systeem van mandaten denken we dat we nu toe kunnen met een managementteam van twee personen. Ons streven is: minder opperhoofden, meer in dianen." Als loco-secretai'is heeft Maas heeft de afgelopen maanden een proeve van bekwaamheid afgelegd. Die bevestigde de indruk bij het college van B en W. 'tHart: „Je kent hem, je kent zijn capaciteiten. Hij is ge schikt voor deze baan en kan ook het reor ganisatieproces verder leiden." Goes heeft gezien de beoogde af slanking van de ambte lijke top besloten niet buiten de deur een se cretaris te weiven. Zo'n open procedure blokkeert immers de mogelijkheid één van de sectorfuncties te schrappen. „Bovendien hadden we intern een uitstekende kandi daat. Om die reden heeft het college Maas voor deze functie gevraagd en hij zei 'ja'." Verbeteren Samen met sectoi'hoofd grondgebied R G. F. M. Vermeulen zal Maas 'de kar trek ken'. De nieuwe gemeenteseci'etaiis be houdt de supervisie over de sector maat schappelijke ontwikkeling. Van de 150.000 gulden (bruto) die de gemeente bespaart op de vervallen sectorhoofdfunctie, wordt de helft benut voor secretariële ondersteuning van het management. „Beide heren krijgen het nu wat zwaarder en daarom moeten ze zich minder druk hoeven maken om papiei"- werk. We moeten onze managers effectiever gebruiken. Vandaar ook we onze organisa tie nog verder willen verbeteren, in feite voorkomen dat er nog meer werk aan de top komt", licht 't Hart toe. De andere 75 mille zet het college voorlopig opzij Blij Maasisblij met zijn aanstaande benoeming, die de gemeenteraad op 17 april mag be krachtigen. „Het is altijd verheugend als er vertrouwen in je wordt gesteld." Zijn nieu we baan noemt hij 'interessant, omdat je op het beste plekje in organisatie zit, dichtbij het college'. Maas begon zijn carrière op het ministerie van Binnenlandse Zaken als co ordinator van het mindei'hedenbeleid. Daarna werd hij coördinator financieel be leid bij de gemeente Den Haag. Veivolgens veiTiuisde hij naar Friesland, waar de ge meente Skarsterlan (met het gemeentehuis in figure) hem aanstelde als hoofd welzijn. Sinds 1991 is hij sectoi'hoofd maatschappe lijke ontwikkeling van de gemeente Goes. Maas, van origine Brabander, had nog niet de behoefte uit Zeeland te veiirekken. „Ik voel me hier op mijn gemak. Goes is iets moois tussen een dorp en stad in en je hebt er alles. Weggaan zou ik best moeilijk vinden." Vrijdag 28 maart 1997 (Goede Vrij dag) ZUID-BEVELAND: Baarland Neder landse Hervormde Kerk 17 ds. Blok (HA); Bergen op Zoom Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt (Evang- .Luth.Kerk) 19 ds. Mostert; Biezelin- ge Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds Hogeweg en ds Brand; Christelij ke Gereformeerde Kerk 19 ds. V. Heest; Borssele Nederlandse Her vormde Kerk 19 ds. V. Dijk; Gerefor meerde Gemeente 19 ds. Hog- chem; Colijnsplaat Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds. Scherff (HA); Gereformeerde Kerk 16 dienst (HA); Driewegen Hervormd-Gere- formeerde Kerkgemeenschap 10 ds. v. Dijk; Ellewoutsdijk Neder landse Hervormde Kerk 17 ds. Quak; Geersdijk Hervormd-Gere- formeerde Kerkgemeenschap 19 ds. Baart; Goes Ter Valcke 19 ds. De Bie(HA);Emergis 19 ds. Ouwehand/ past. V. Goch;Gereformeerde Bond (De Levensbron) 10 en 19 dhr. Rouw;Gereformeerde Kerk Wester- kerk 19.30 ds. Kamermans; Ooster- kerk 19.30 ds. Grashoff; Christelijke Gereformeerde Kerk 19.30 ds. Mul- der;Gereformeerde Gemeente 19.30 ds. Moens; Vrije Evangelische Gemeente 19.15 ds. Hagen; Leger des Heils 10 kol. en mw. Kerkhoven, 19 luit en mw. Barink; Rooms-Ka- tholieke Kérk Parochiekerk 15 werkgroep, 19 past. Kempers; 's- Gravenpolder Nederlandse Her vormde Kerk 19 ds. Blok (HA); Gere formeerde Gemeente 19 (HD) ds. Weststrate; Hansweert Rooms-Ka- tholieke Kerk 15 groep; 's-Heer Arendskerke SOW-Gemeente 19.30 ds. Wisse; 's-Heerenhoek Rooms-Katholieke Kerk 19 past. Brooymans; 's-Heer Hendrikskin deren Nederlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. Brezet; Heinkens zand Dorpskerk 19.30 ds. Damstra- Schreuder; Hoedekenskerke Ne derlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. Siderius; Kamperland Neder landse Hervormde Kerk 19 drs. Pas toor; Gereformeerde Gemeente 19 leesdienst; Kapelle Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds Deventer en dhr de Jongh; Gereformeerde Ge meente 19.30 ds. Harinck; Kats Ne derlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. V.d. Vegt; Kattendijke Neder landse Hervormde Kerk 19 ds Hane- kamp; Kloetinge Nederlandse Her vormde Kerk 19.30 ds. Oosterhoff; Kortgene Nederlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. V.d. Linden; Gerefor meerde Gemeente 19 leesdienst; Krabbendijke Nederlandse Her vormde Kerk 19 ds Cammeraat; Ge reformeerde Kerk 9.30 ds. Kakes; Gereformeerde Gemeente 19 ds. De Pater; Hervormde Ontmoetings Gemeente 19 ds Fernhout (HA); Kruiningen Nederlandse Hervorm de Kerk 19.30 ds v.d. Broeke; Gere formeerde Kerk 19.30 ds. V.d. Broe ke; Gereformeerde Gemeente 19.30 leesdienst; Kwadendamme Rooms-Katholieke Kerk 15 groep, 19 past. Buijssen; Lewedorp Her- vormd-Gereformeerde Kerkge meenschap 19.30 mw. Luteyn-V. Doorn; Rooms-Katholieke Kerk 15 groep; Nieuwdorp Hervormd-Ge- reformeerde Kerkgemeenschap 19 ds. De Visser; Gereformeerde Ge meente 19.30 leesdienst; Nisse Ne derlandse Hervormde Kerk 19.15 leesdienst; Gereformeerde Ge meente 14.30 ds. Weststrate; Oude- lande Nederlandse Hervormde Kerk 19 dienst; Ovezande Neder landse Hervormde Kerk 10 ds. Mesu; Rilland-Bath Gereformeerde Gemeente 14 ds. De Pater; Vrije Evangelische Gemeente 18 br. Pul len; Schore Nederlandse Hervorm de Kerk 19 dhr Bergwerff; Waarde Gereformeerde Bond 18.30 cand. Peene; Gereformeerde Gemeente 19 ds. Hofman; Wemeldinge Her- vormd-Gereformeerde Kerkge meenschap 19 ds. Gardenier; Gereformeerde Gemeente 16 ds. Hofman; Wilhelminadorp Neder landse Hervormde Kerk 10 ds. V.d. Vlugt; Wissenkerke Hervormd-Ge- reformeerde Kerkgemeenschap 19 ds. Lafeber (HA); Wolphaartsdijk Hervormd-Gereformeerde Kerkge meenschap 19 dhr. Lagendijk; Gereformeerde Gemeente 19 lees dienst; Yerseke Nederlandse Her vormde Kerk 19.30 ds Smith (HA); Hervormde Gemeente Rehoboth 19 kand. Hoek; Gereformeerde Ge meente 19.30 ds. V.d. Poel; Vrije Evangelische Gemeente 19.30 br. de Jager; Rooms-Katholieke Kerk 19 past. V. Bronswijk; THOLEN: Anna Jacobapolder Gere formeerde Kerk 19 ds. V.d. Meulen; Oud-Vossemeer Nederlandse Her vormde Kerk 19 ds. Snijder (HA); Gereformeerde Kerk 19 ds. Poppe; Poortvliet Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds. Egas; Gereformeerde Kerk 19 mw. Keuning; Gerefor meerde Gemeente 19.30 stud. Van Krimpen; Scherpenisse Nederland se Hervormde Kerk 19 kand. Den Ouden; Gereformeerde Gemeente 19 leesdienst; Sint-Annaland Ne derlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. Mee.use; Gereformeerde Ge meente 19 leesdienst; Sint-Maar tensdijk Nederlandse Hervormde Kerk 19.30 ds. Den Hartog; Sint-Phi- iipsland Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds. V. Eckeveld; Stavenisse Nederlandse Hervormde Kerk 19 ds. V. Bruggen; Tholen Nederland se Hervormde Kerk 19 ds. V. Dijk; Gereformeerde Kerk 19 ds. V. Krim pen; Gereformeerde Gemeente 19 ds. De Jongste; Immanuël 19 ds. Balk (HA); Esther Zuijdweg las het best voor GOES - De 11-jarige Esther Zuijdweg uit Goes heeft in schouwburg Prins van Oranje in Goes een regionale voorlees- wedstrijd gewonnen. De leerlinge van montessori school De Basis uit Goes las voor uit het boek De Rode Vuurtoren van Hans Doiresteijn. De wed strijden worden georganiseerd door de Zeeuwse bibliotheken. I Op zaterdag 12 apxil mag Esther meedoen aan de provinciale I wedstrijd in de bibliotheek in I Middelburg. COLIJNSPLAAT I Koffieconcert - Brassband Wil- helmina verzorgt maandag, Tweede Paasdag, een koffiecon cert in dorpshuis De Brug in Co lijnsplaat. Het concert begint om 15.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 34