Van Hanegem velt Hansweert: 2-5 PZC Goes krijgt loon naar werken Zierikzee verslaat koploper Topper zonder winnaar Doelpuntenregen in vierde klasse icht tafeltennissers bereiken halve finale Arnemuiden neemt de koppositie over sport 17 \Jiki de Wolf scoort drie keer voor Sluiskil: 3-0 tegen Vogelwaarde Fraaie treffers Middelburg Al Vlissingen-vrouwen naar zege Oostkapelle kan niet scoren Janita Davidse in selectie Biljarters Eede succesvol Zeeuwen in de prijzen To vaal gaat onderuit fors tegen RRC 2 uitslagen maandag 10 maart 1997 door Aector Dooms DONGEN - Zondag tweede klasser Goes toonde in Dongen veerkracht door tot twee keer toe een achterstand weg te werken. Door doelpunten van Ron Brusket en Mart van de Guchte nam Goes een punt mee naar huis (2-2). Achteraf gezien had er zelfs meer ingezeten, maar de ploeg van trainer Hugo Barends liet in een belangrijke fase van de wedstrijd kansen onbenut. Die tekortkoming mag de ploeg .zich aanrekenen. De Braban ders speelden niet hun beste wedstrijd, maar kwamen na twintig minuten wel opeen 1-0 voorsprong door een doelpunt van Arjan Kasteleij'ns. Goes probeerde door een aanvallen de speelwijze (achterin werd constant één op één gespeeld) de achterstand teniet te doen, maar dat lukte pas in de tweede helft. Na een actie van Michel Jonckman tekende Ron Brus ket voorde gelijkmaker: 1-1. Goes voelde dat er meer inzat en kreeg kans op kans. Vooral John Heijnsdijk had moeten scoren, maar de inzet va nop luttele meters strandde op het lichaam van Dongen-doelman Mark Verhagen. Halverwege de tweede helft kreeg Goes op nieuw een tegenslag te verwer ken. De handige Kasteleijns gaf Jurjen Hendrikx een niet te missen kans: 2-1 Het antwoord van Goes volgde niet veel later. Mart van de Guchte ging de combinatie aan met Michel Jonckman, waarna de aanvoerder de eindstand op 2-2 bepaalde. Dongen-ti'ainer Boban Pavlov vond dat Goes de meeste aanspraak had mo gen maken op de volle winst. Dongen-Goes 2-2 (1-0). 20. Kaste leijns 1-0. 48. Brusket 1-1, 72. Hen drikx 2-1, 75. Van de Guchte 2-2. Scheidsrechter: N. Hack (Gorin- chem). Gele kaart: Siemens, Cem- rek (Dongen). Koster (Goes). Aan tal toeschouwers: 200. Jos van Belzen - Breskens en juiskil deden in de vierde klas- jvan het zondagvoetbal, in de achtervolging op goede zaken. Beide joegen wonnen hun duels op reemde bodem. Hansweertse oys daarentegen ging op eigen eld verrassend onderuit tegen 2-5. Onderaan de anglijst wordt de situatie voor falcheren langzamerhand erg 2-3: Bres- ;ens begon goed en stond bin- on een kwartier op 0-2 door van Serge de Ruysscher n Mario Corthals. Na een half scoorde Marcel Blok 1-2, rat tevens de ruststand was. jomburg kwam in de tweede helft fel uit de startblokken, maar zag Breskens verder uitlo pen door een treffer van Tim Goossens. Johan van de Berg bracht uit een scrimmage de Walcherse ploeg nog wel terug tot 2-3maar daar bleef het bij Walcheren-Philippine 1-2: Weer kwam Walcheren op een voorsprong, maar daarna ging het mis. De eerste helft werd met 0-0 afgesloten, mede door goed keeperswerk van Ron van Hui zen en Daniël Schieman. In de zeventigste minuut scoorde Ed ward Laarman 1-0, maar vijf minuten later was het alweer gelijk door Harry Vermeire. Vijf minuten voor het einde bepaal de Marnix Schieman de eind stand op 1-2. Hansweertse Boys-IJzendijke 2-5: De thuisploeg miste enkele belangrijke spelers. Ijzendijke kwam eerst op een 0-2 voor sprong door Adrie van Hane gem en Michel de Ruysscher, waarna Jim Aschman kort voor rust de Zuidbevelanders weer wat hoop gaf 1-2. In de tweede helft was het weer Van Hane gem die voor 1-3 zorgde, waarna Jan Witte de marge terugbracht tot één treffers. Door treffers van Frank Neve en het derde doelpunt van Adrie van Hane gem werd het uiteindelijk 2-5. Koewacht-Luctor'88 0-2: Ineen gelijkopgaande eerste helft kwam Luctor na 25 minuten op 0-1 door Marco Utermark. Vijf minuten later kregen de gasten tot ontzetting van de thuisploeg een strafschop. Erik de Groene had maling aan de protesten en scoorde beheerst 0-2. Koewacht kon daarna niet meer de moed opbrengen iets aan deze stand te doen, zodat Luctor'88 de wed strijd simpelweg kon uitspelen. Vogelwaarde-Sluiskil 0-3: Sluiskil schoot sterk uit de startblokken met een treffer na vijf minuten van Nild de Wolf. Nadat een vrije trap van Arno Wauters de kruising had getrof fen, was het weer Niki de Wolf die voor 0-2 zorgde. Wauters trof na de rust nog een keer het houtwerk, maar de trefzekerde De Wolf besliste de wedstrijd definitief: 0-3. 'an onze sportredactie - Bij de Nederlandse meerkamp-tafeltenniskampi- voor jeugd in Leimuiden zijn acht Zeeuwse tafelten- lissers doorgedrongen tot de halve finales. Eveline Martijn van Ar- lemuiden had bij de meisjespupillen de grootste moeite om de halve inale te bereiken. Zij had twee barages nodig om op 6 april te mo- terugkeren in Noord-Holland. 't Hooft van SAR'72 uit Kloosterzande voegde zich met Binder moeite bij de laatste vier bij de meisjespupillen. Ook clubge- ipte Stefanie van Fassaert (welpen) en Miriam Williboordse van (junioren) plaatsten zich zonder problemen, 't Zand uit Middelburg heeft twee vertegen in de halve finales. Bij de pupillen behaalde Leon van ioven de laatste vier en bij de junioren deed zijn broer Dennis van spreken. Kalu Yu (15) en zijn 11-jarige zusje Kapo, beiden van't hadden zich op basis van hun nationale ranking reeds ge- voor de halve finales. Zij kregen vrijstelling tot en met de pvartfinales en komen in april pas voor het eerst in actie. HW'24-Steen 6-0:HVV heerste op alle fronten en scoorde er lus tig op los. Dennis Rietjens en een eigen doelpunt van Marti de Neijs bepaalden de ruststand op 2-0. Daarna liepen de Hulstenaars gaandeweg verder uit. Angelo Verbraeken, Carlo Blommaert (twee keer) en weer Dennis Riet- jens bezorgden het thuispubliek een prettige middag (6-0). Arjan Tollenaar zet een aanval op voor Philippine in de wedstrijd tegen Walcheren. foto Ruben Oreel MIDDELBURG - Middelburg besliste de thuiswedstrijd te gen V W - in de eerste divisie B - met drie prachtige doelpun ten (3-1). Gaza Ambïti scoorde voor rust met een fraaie lob over de Venlose doelman. Halverwege de tweede helft kogelde Jorrit Schuurman eerst een vrije trap van 25 meter in de bo venhoek en vervolgens rondde hij ook van grote afstand een actie van Ambiti af. De tegentreffer viel vlak voor tijd. Mid delburg speelde het grootste deel van die tweede hel ft met tien man, omdat Khalid Boufrahi uit het veld werd gestuurd. VLISSINGEN- Het was aan de gemakzucht van de Vlissingse vrouwen te wijten, datTricht na rust wat meer kon meespelen en zelfs twee maal scoorde. In de eerste helft was Vlissingen. koploper in de tweede klasse, gladjes naar 5-0 gelopen door doelpunten van José Vèrhage (2x), Ilona Stouthamer, Maringe Vogel en een Trichtse verdedigster. In de laatste vijf minuten werd de score opgevoerd tot 8-2 door opnieuw Verhage (2x) en Stouthamex*. BRIELLE - De voetbalvrouwen van Oostkapelle (eerste klas se B) speelden in de eerste helft te weinig mee tegen WRW, dat aanvankelijk sterkei' was. Goed keeperswerk van Lennv .Ta- eobse voorkwam een vroege achterstand in de wedstrijd. Na rust kwam Oostkapelle beter in het spel. Vijf minuten voor tijd slalomde Janita Davidse nog door de verdediging, maar alleen voor de Brielse doelvrouwe liet ze de kans op ook een niet helemaal verdiende winst liggen. OOSTKAPELLE - Janita Davidse, voetbalster van Oostka pelle, is opnieuw gekozen in de selectie van het Nederlands vrouwenelftal. De Oranje-vrouwen spelen deze week in Por tugal in een toernooi om de Algarve-cup. Om die reden is de wedstrijd van Oostkapelle voor zaterdagmiddag (tegenstan der sc 't Zand) uitgesteld. ZIERIKZEE - Plet jeugdteam van de biljartvereniging Hof van Eede uit Eede is winnaar geworden van de teamcompeti tie, waarvoor de jeugdconsuls van de drie Zeeuwse districten dit seizoen het initiatief namen. In de biljartzaal van de ver eniging Zierikzee. waarde finale werd gehouden, verloor het Zeeu ws-Vlaamse team van Onder Vrienden uit Burgh-I-Iaam- stede en van Zierikzee. Daardoor kwam Zierikzee onver wacht nog gelijk in punten. Maar over het totaal - en procen tueel gezien - scoorde Hof van Eede net iets beter, waardoor het team eindwinnaar werd. Jeugdconsul Jaap Beenakker van Walcheren/De Beveianden liet zich positief uit over deze interclub-ontmoeting. GOIRLE - Op het Zuidnederlands kampioenschap jiu-jitsu zijn enkele Zeeuwen in de prijzen gevallen. Bij de vrouwen werd de finale betwist door B recht Rijken (Sportschool Smid) en P. Hekkens (Essink). Rijken had de wedstrijd tegen Linda Schipper (Geelhoed) overtuigend gewonnen. Schipper werd dus derde, Rijken verloorvan Hekkens en werd tweede. Bij de mannen -62kg. moest Mourice van Winsen (Smid) hel afleg gen tegen P. Smits (Essink). Van Winsen werd tweede, Ettema derde. Willem Foekking (Smid), die voor het eerst in de -72- ldasse uitkwam, won de halve finale overtuigend van Freek Engelen, maar moest in de finale zijn meerdere erkennen in Michel van Rijt. Broekhoeven ^LISSINGEN - De doelpunten zijn goedkoop in de vierde klas sen van het zaterdagvoetbal. In elf wedstrijden werden er liefst gemaakt. GPC maakte er tien egen Spui en blijft daardoor lan de leiding in 4A Dennis ïoossen was spekkoper bij de Kissingers met maar liefst ze pen treffers. Brouwershaven, eider in 4 B, verspeelde punten loor de 1-1 tegen Chrislandia iPC-Spui 10-1: Dennis Goosen icoorde zeven maal in deze wed- itrijd. Vier keer voor de rust en Ine keer in de tweede helft. De indere GPC-doelpunten waren fan Johan Tuin, Martin Wilken in Robbie Hooreman. Bij 1-0 coorde Michael Colijn tegen. babbendijke-Nieuwdorp 2-0: 11 na vier minuten scoorde Mi- ïhel Bal 1-0, maar Nieuwdorp vas daarna sterker. De ploeg con echter niet scoren. Dennis Heels benutte 10 minuten voor tijd dan nog een strafschop voor 2en counterend Krabbendijke, lat daarmee, ruim beloond werd. ZPR-SVD 3-2: Andries Goeree inRinus Bek konden SVD in de lerste helft wel twee keer op ge- ijke hoogte brengen, maar een topbal van van Geel zorgde na list voor het Zeeuwse verlies. Jorssele-Vredérust 4-4: Niet roor het eerst dit seizoen lever- Ie Borssele in de slotminuut mnten in bij de tegenstander. Viliam Boone had eerst voor ien 3-0-voorsprong gezorgd, lie Vrederust nog voor de rust ot 3-2 wist terug te brengen. Marcel Mol maakte er 4-2 van. strafschop zorgde voor 4-3, waarna de inhaalrace van Vre- flerust in de slotminuut succes Opleverde. Apollo-Waarde 7-1: Apollo had wat goed te maken na de zware nederlaag tegen Nieuwdorp en Waarde werd het slachtoffer. Jan Liplijn, Eric de Jonge, Ri chard van Belzen, Andre van Eenenaam, Peter Braam, Mar nix van Belzen en Ramon Uyt- terhoeve scoorden voor Apoilo. Vincent Klap deed dat voor Waarde. Cadzand-Nieuwland 0-3: Nieuwland was beter. Wilco Kwekkeboom, Mike van Kleef en Robin Thiel drukten het overwicht in doelpunten uit. Chrislandia-Brouwershaven 1- 1: Brouwershaven had steeds een veldoverwicht en het kreeg ook voldoende kansen, maar pas vlak voor tijd kon Dick van Splunder de al na acht minuten opgelopen achterstand weg werken. Duiveland-Mevo 5-3: De winst was verdiend voor Duiveland, dat doelpunten zag van Bert Verhoek en twee maal Andre van cle Berge voor rust en Jan Brekelmans en René van de Werf na rust. Voor Mevo scoorde Remco van der Wekken 3-1Erjc Wijsman 4-2 en Jozef Korbic 5- 3. ZSC-Unitas'59 4-1: In de strijd om de derde plaats en daarmee waarschijnlijk deelname aan de nacompetitie won ZSC eenvou dig van concurrent Unitas door doelpunten van Martin Kies en- berg en drie maal Eric Jan Elen- baas. Klundert-Smerdiek 6-1: Smer- diek was geen partij voor Klun- dert en keek bij rust al tegen een 5-0-achterstand aan. Martin Neele redde de Smerdiek-eer. Hoedekenskerke-Stavenisse ging niet door: de scheidsrech ter kwam niet opdagen. Zorgelijke tijden voor Vlissingen en Patrijzen in derde klasse door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ondanks het doelpuntloze gelijkspel van Middelburg tegen RCS liep de formatie van Cees Houtepen toch een punt in op koploper Moerse Boys, dat verrassend met 3-1 van Zierikzee verloor. Axel zag door een 2-1 neder laag bij Unitas'30 de koplo pers verder weglopen. Onder aan de ranglijst breken er nog spannende weken aan voor Vlissingen en Patrijzen. Zierikzee-Moerse Boys 3-1: Zierikzee was eindelijk weer eens op volle sterkte en kwam al na twee minuten op een voorsprong door Rob Rogge band, die een fout van cle kee per afstrafte. De doelman ging' een kwartier late,, weer niet vrijuit bij de treffer van John van de Have (2-0). Moerse Boys kwam terug door een doelpunt van Rieband Dries- sen (2-1), maar kort voor rust bracht Jarno Vermeulen de marge weer op twee .na een mooie aanval van de thuis ploeg. In de tweede helft had de hard werkende koploper wel meer balbezit, maar tot doelpunten leidde dat offensiefje niet. Een verdiende overwinning der halve voor de Schouwse ploeg. Unitas'30-Axel 2-1: In een at tractief en sportief duel kwam Unitas halverwege de eerste helft op voorsprong door een doelpunt van Camal el Allou- chi: 1-0. Nog in dezelfde mi nuut zette Axel de score weer in evenwicht door een eigen doelpunt van een Unitas-ver- dediger. Al vrij snel in de twee de helft sloeg Unitas'30 op nieuw toe: een schot van Corné Suikerbuijk kwam terug van de paal, maar rolde via de kee per alsnog het doel in. Axel deed nog alle moeite het tij te keren, maar cle Brabanders bleven, soms met kunst- en vliegwerk, overeind. Patrijzen-Sprundel 1-1: De eerste helft was duidelijk voor de thuisploeg. André Smul ders liet echter drie goede kan sen onbenut. Kort voor rust was het Rob Koole die mét een afstandsschot de score open de: 1-0. De tweede helft gaf een totaal ancler spelbeeld te zien, waarbij Sprundel veruit de beste ploeg was. Pas twee mi nuten voor het einde leidde dat tot de verdiende gelijkmaker van Koen Connieheren. BSC-Vlïssingen 2-1: De Zeeu wen begonnen sterk en namen na tien minuten een 0-1 voor sprong door een doelpunt van Ghalid Akhiyad. Ondanks een overwicht voor Vlissingen bleef deze stand tot aan de rust op het scorebord. De tweede helft was voor de Brabanders, die door een treffer van uit blinker Mark Barendsen langszij kwamen. Tien minu ten voor het einde besliste Ghalid Didi vanaf de straf schopstip de wedstrijd in het voordeel van BSC: 2-1. Een speler van het Brabantse Sprundel wordt gevloerd in de wedstrijd tegen Patrijzen. foto Pieter Honhoff door Jos van Belzen VLISSINGEN - De topper in de vijfde klasse tussen Clinge en Zeelandia ein digde met 1-1 onbeslist. Hontenisse niet te profiteren van het puntver van beide ploegen. De formatie van (trainer Rudie Veraart verloor verras send met 1-0 bij Graauw. lenesse steeg door een 1-1 gelijkspel ij Hoofdplaat naar de derde plaats 'an de ranglijst. Robur boekte zijn eer ste overwinning; tegen Oostburg werd iet 4-1. 1-1: De thuis- speelde één van zijn betere wed strijden dit seizoen en kwam halverwe- [e de eerste helft op voorsprong door lobbie Jonkman, die een strafschop lenutte. Na een kwartier in de tweede Clinge en Zeelandia aan elkaar gewaagd helft kreeg Renesse een goede kans op de gelijkmaker. Doelman Danny Scherbeyn keerde echter de inzet van de anders zo trefzekere Mischa van de Hoek. Acht minuten voor tijd tekende Peter Moerland toch nog voor de ge lijkmaker. Robur-Oostburg 4-1: De Oostburgers begonnen met een aantal A-junioren in de basis. Al na vier minuten stond het 1-0 door Walter Siepman. Brian Ver- hulst zorgde halverwege de eerste helft voor 1-1. In de tweede helft bekroonde Robur een goede wedstrijd met de eer ste overwinning van het seizoen. Onni Scholten en tweemaal Walter Siepman zorgden voor de 4-1 eindstand. Aardenburg-Lewedorpse Boys 2-1: In een saaie wedstrijd maakte het laatste kwartier nog veel goed. Dannv van Dijk bracht de gasten op een 0-1 voor sprong'. Daarna kreeg Aardenburg bin nen vijf minuten twee strafschoppen toegekend. Nadat Mare Buzeijn de eer ste had gemist, was Henk Ottens even later wel doeltreffend: 1-1. In de laatste minuut bezorgde de speler-trainer zijn team alsnog een 2-1 overwinning. Clinge-Zeelandia 1-1: Na een half uur stopte doelman Siegfried van de Berg van de thuisclub een strafschop. Even later was hij ka nsloos toen de bal na een actie van Ronald Pruvsers via een Clin- ge-verclediger de doellijn passeerde: 0- 1Op slag van rust zorgde een kopbal van Pascal Deforge voor de gelijkma ker. In de tweede helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Voor de doelen deden zich weinig gevaarlijke situaties meer voor. waardoor de wed strijd terecht in 1-1 eindigde. Corn Boys-Hulsterloo 0-3: De thuis- club begon goed, maar zag Iiulsterloo nog voor de rust naar 0-2 uitlopen door twee doelpunten van John Ilegbody. Ook in de tweede helft bleef Corn Boys op zoek gaan naar een doelpunt. Dat kwam er uiteindelijk wel, maar dan aan de andere kant. Martin Kalfsvel passeerde op ongelukkig zijn eigen doelman: 0-3. Graauw-Hontenisse 1-0: De eerste twintig minuten waren voor een tech nisch beter Hontenisse. De thuisploeg kwam echter steeds beter in de wed strijd en kwam kort voor rust zelfs op een voorsprong. Nico Mahu profiteerde van een slechte terugspeelbal op Hon tenisse- (en ex-Graauw-doelman) Manfred Bisschop door 1-0 te scoren. Hontenisse deed er nog wel alles aan om deze stand om te buigen, maar was nauwelijks gevaarlijk. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - De 0-1-winst in de topper tegen Arendskerke brengt Arnemuiden alleen aan de leiding in de tweede klasse E. Medekoploper WHS kwam te gen AZVV namelijk niet verder dan 1-1. Door de 1-3-winst op SSV blijft Dauwendaele goed volgen. Degradatiekandidaat Rillandia deed slechte zaken door de 2-1-nederlaag tegen Middelburg. Bruse Boys-Serooskerke 6-1: Al na twee minuten scoorde de te ruggekeerde Leo Burgers en nog voor rust was Serooskerke een geslagen ploeg door twee doel punten van Jacob van den Ber ge. Eric Bleiji maakte 4-0 en Niels Lobbezoo 4-1. Jacob en Tonny van den Berge zorgden dan voor de 6-1. Middelburg-Rillandia 2-1: Middelburg was zeker in de eer ste helft agressiever en daar door was de 2-0-voorsprong door doelpunten van Daan Ei kenhout en een benutte straf schop van Patrick Vogel ver diend. Na rust was de strijd meer in evenwicht, maar van de legio kansen voor beide teams door Hans Markusse ROTTERDAM - De rugbyers van Tovaal hebben een belang rijke steek laten vallen in de strijd om de titel in de tweede klasse. De Goese ploeg verloor van RRC 2 (25-7), terwijl mede- koploper RCE/PSV won van DIOK. Met nog vijf duels te gaan, staat Tovaal twee punten achter op RCE/PSV. dat over twee weken in Goes op bezoek komt.. Tovaal kwam door onnodige fouten in de defensie op achter stand tegen RRC (12-0). Door een try van Jacco Korstanje en een conversion van Jan Moelker kwam Tovaal terug, maar nog voorrust liep RRC uit naar 17 - 7. Na rust drong Tovaal aan. maar kansen leverde dit niet op. Tien minuten voor tijd werd het duel middels een penalty-kick beslist: 20-7. In de slotfase-To vaal speelde met veertien man omdat Ralf Linckens met een gebroken neus was uitgevallen - liep RRC uit naar 25-7. wist alleen Jan Stratens van Ril landia er een te benutten. 's-Heer Arendskerke-Arnemui- den 0-1: De fantastische vrije trap van Jacky de Smit een kwartier na rust was het meer dan waard om de gelijkopgaan de sportieve wedstrijd te beslis sen. Arenskerke drong daarna wel aan, maar echte kansen kreeg het niet. WHS-AZVV 1-1: Na een kwar tier kwam AZVV via WHS- doelman Jaap Verhoef, die de bal tegen rug van Michel d'Olie- slagers sloeg, op voorsprong. Op slag van rust benutte Leon van den Ouden dan een strafschop wegens hands. Na rust drong WHS goed aan, maar vooral doelman Dieleman voorkwam verdere doelpunten. SSV-Dauwendaele 1-3: Dau- •wendaele-speler René de Nooy- er brak acht minuten voor tijd bij een onschuldige botsing zijn been. Na overleg met de spelers werd daarna besloten de wed strijd toch uit te spelen. In de eerste hel ft was het betere Dau wendaele door Michel Astroh en Arjan Human, tol 0-2 uitgelo pen. Stefan Paardekoper maak te er daarna wel 1-2 van, maar een kwartier voor tijd scoorde Arjan Human opnieuw. Vrouwenvoetbal Eerste klasse B: Wit Rood Wit-Oostkapel- le 0-0, Noad-RVC'33 0-3, Oliveo-SC 't Zand 0-4, Unitas'28-Herplse Boys 5-3, KFC'71-Eendracht 7-1. KFC'71 15 11 Unitas'28 14 9 Braakhuizen 12 8 Wit Rood Wil 13 7 Oostkapelle 13 7 SC'tZand 14 7 Eendracht 16 5 Herptse Boys 15 4 Oliveo 14 3 Noad 12 2 RVC'33 3 34 40-16 14 9 0 5 27 33-31 12 8 1 3 25 33-11 13 7 4 2 25 28-15 13 7 3 3 24 30-14 14 7 2 5 23 31-17 16 5 3 8 18 24-33 15 4 2 9 14 21-37 14 3 3 8 12 12-35 12 2 1 9 7 12-26 14 2 2 10 8 13-42 Tweede klasse: Gravezande-TerLeede 2 3-0, Botlek-RVVH 3-0, Stedoco 2-Capelle 1-3, Hoek-Rijsoord 2 6-0, Vlissingen- Tricht8-2,Zwartwit 2-Tern Boys3-1. Vlissingen 15-33 Stedoco 2 13-16 Capelle 14-32 Botlek ZwWit'28 2 13-29 Hoek Tem Boys 16-24 TerLeede2 Tricht 14-22 RVVH Gravezande 15-20 Rijsoord2 15-15 16-14 12-11 12- 9 13- 5 Derde klasse: Kloetinge-Serooskerke 2- 0, Papendrecht-Zee! Sport 0-2, Ever- stem-WIK 0-5, Yerseke-EBOH 6-0, Wou- drichem-Nieuwdorp Nieuwdorp n.o.g. Yerseke 14-35 WIK 14-18 Kloelinge 13-29 EBOH 11-16 Serooskerke 15-26 Nieuwdorp 14-11 Sliedrecht 14-24 Everstein 14- 8 Zeel Sport 15-23 Papendr. 14- 4 W'drichem 12-21 Hgp

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 29